Architektura Podkategoria: Architektura

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Ogrodzenia plastikowe - Dlaczego warto wybrać płoty PCV? »

  Ogrodzenia PCV
  Płot winno zdobić a nie szpecić. By płot adekwatnie się ukazywało potrzebuje zabiegów pielęgnacyjnych tj, mycie bądź malowanie. Każdy rodzaj płotu żąda innego obchodzenia.

  Jeżeli interesuje Cię więcejNaduśTUTAJ
  Sztachety z drewna potrzebują dużo uwagi. Jako że te płoty wytworzone są z roślinnych surowców są uległe na działanie różnorakich wyznaczników. Płoty wytworzone z drewna chłoną wodę przez co mogą butwieć bądź gnić. Prócz tego takie płoty nie są odporne na robactwo tj. korniki. Aby zapobiec rychłemu zmarnieniu naszego płotu z drzewa powinno się je konserwować co jakiś czas. Na skutek warunków atmosferycznych farba jaką pomalowane są płoty z czasem blaknie tudzież może odpryskiwać.
  Ogrodzenia Poznań
  Płoty metalowe także wymagają licznych zabiegów pielęgnacyjnych. Metal z upływem czasu ulega rdzewieniu, przez co płot wygląda nieładnie. Gdy na płocie pojawi się rdza wypada je oczyścić pędzlem drucianym lub papierem ściernym, a następnie płot trzeba pomalować farbką antykorozyjną.
  Jeżeli potrzebujesz tego NaduśTU
   
  W obu powyżej opowiedzianych przypadkach pielęgnacja płotu wymaga sporo czasu, oraz pieniędzy. Malowanie czy mycie płotu jest zajęciem na długie godziny. Kupno specjalistycznych farb i impregnatów do ogrodzeń przypadkiem może kosztować nawet kilkaset złotych w przypadku gigantycznego ogrodzenia.
  Ogrodzenia
  Jeśli nie chcesz już tracić swojego kosztownego czasu i pieniędzy na konserwację płotu rekomendujemy rotację tradycyjnego płotu na płoty z polimeru.
  Chcesz poczytać więcej? NaduśTU
   Ogrodzenia PCV
  Płot ma służyć jego posiadaczom przez lata. Aby tak istotnie się stało powinno być wykonane z trwałych budulców. Tak bywa można zastać poniższe warianty sztachet:

  Poznaj szczegółyPrzejdźW TYM MIEJSCU

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Makiety architektoniczne »

  Tormar rapid prototyping oferuje usługi w dziedzinie przygotowywania makiet architektonicznych oraz makiet produktów> Prototypy wykonane w technice 3D printing cechuje wysoka dbałość o szczegóły oraz bardzo dokładne odwzorowanie zaprojektowanego modelu. Technika drukowania 3D jest obecnie jezdną z najpopularniejszych technik rapid prototyping używanych przez wzornictwo przemysłowe.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne projekty kuchni »

  Fachowe projektowanie salonów oraz innowacyjnych wnętrz. Projektujemy piękne funkcjonalne salony oraz wdrożymy wszechstronne aranżacje pomieszczeń, loków oraz domów - przeprowadzamy wizualizacje waszych pomysłów. Każdą kuchnię traktujemy szczególnie-procedura wykonania sprzętów zaczynamy od realizacji projektu, w ramach którego zaproponujemy Państwu wzorniki frontów, blatów i płyt, tak aby doprowadzić do realizacji wstępnego doboru kolorystyki sprzętów kuchennych. Polegamy jedynie na produktach wysokiej jakości, które gwarantują trwałość sprzętów na przez długi okres czasu. Zlecając przygotowanie projektu miejmy świadomość, że nie może on zaistnieć bez naszego udziału. Powinien bowiem mieć na uwadze skład rodziny i trend życia wszystkich mieszkańców. Do ustalenia z architektem powinno się odpowiednio się przygotować, ustalić oczekiwania, potrzeby, wyznaczyć kolektywne zdanie mieszkańców odnośnie do stylu i kolorystyki wnętrza.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak klimatyzatory wpływają na nas »

  Firmowa klimatyzacja posiada wiele zalet. Najważniejsze z nich to komfort termiczny oraz zapewnienie odpowiedniej wilgotności powietrza. Klimatyzacja towarzyszy nam obecnie w
  pracy. Upały mogą spowodować spadek sprawności umysłowej. Wysokie temperatury utrudniają odpoczynek oraz mogą być przyczyną kłopotów ze funkcjonowaniem. Istotną zaletą
  klimatyzacji jest fakt, iż oczyszcza i jonizuje powietrze, co bezpośrednio wpływa na poprawę naszego życia

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacje wnętrz »

  Jeśli pasjonujesz się projektowaniem wnętrz,a aranżacje wnętrz to Twoja pasja, na pewno zainteresuje Cię Kolor i Wnętrze. Jest to portal skupiający użytkowników pasjonujących się kreatywną aranżacją przestrzeni i wystrojem wnętrz, bez względu na to czy jest to aranżacja salonu czy też nowatorski projekt kawalerki. Kolor i Wnętrze to portal, na którym masz szansę pokazać proponowane przez Ciebie pomysły na metamorfozę wnętrz. Wymieniaj opinie, porady i inspiracje.

  Jeśli jednak projektowanie wnętrz nie jest Twoją domeną, Kolor i Wnętrze to nadal miejsce dla Ciebie. Z jakiego powodu? Ze względu na wiele użytecznych porad oraz wskazówek, dzięki którym każdy, nawet jeżeli nie jest zaznajomiony z tematyką wystroju wnętrz, niedużym nakładem czasu i środków finansowych odmieni oblicze swojej kuchni łazienki albo sypialni.

  Kolor i Wnętrze może być także pomocne jeżeli jesteś posiadaczem nietypowego, a więc kłopotliwego metrażu. By uniknąć wrażenia przesytu a także przeładowania, wskazane jest, aby zastosować kilka trików aranżacyjnych, dzięki którym projektowanie wnętrz, nawet tych niestandardowych, będzie nie tyle koniecznością, lecz także niekłamaną przyjemnością.

  Wejdź na Kolor i Wnętrze i dostosuj mieszkanie do swoich wymagań i oczekiwań. Aranżacje kuchni, sypialni, salonu czekają na Ciebie. Zrób z niego swoją wizytówkę a także bezpieczną przestrzeń, w której Ty oraz Twoi najbliżsi będziecie czuć się komfortowo.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architekci wnętrz Konin »

  Obecnie w państwowych i prywatnych szkołach uczniowie już od pierwszych klas uczą się fundamentów języków obcych, a zasadniczo to przeważnie języka niemieckiego czy angielskiego. Na pewnojest onogromnie niezbędne w przyszłości, gdyż w zwyczajnym życiu da się się spotkać z treściami napisanymi w języku obcym, a których tłumaczenia nie można pominąć. Wtedytylko posiadana poprzednio umiejętność pozwoli bezproblemowo poczytać cały dokument i zrozumieć znaczenie, ateż dowiedzieć się różnorakich ciekawych informacji. W przypadku braku wiedzy z j. obcego tojedynie architekci wnętrz konin będzie mogło pomóc oraz udoskonalić komuś pracę w świecie języków obcych. W każdym momencie da się załączyć w poczcie mailowej tekst jak również udać się do biura, w którym po umówionym wcześniej terminie będzie da się otrzymać zlecone tłumaczenie. Cena rzecz jasna zależne jest od ilości zleconych materiałów, ale też tematyce. Nie które materiały przeważnie bywają problematyczne do przekazania dosłownie używając słów polskich.Jednakowe dokumenty można także załatwiać on-line, nie wychodząc dosłownie z firmy. Wystarczy wpisać w internetowej wyszukiwarce hasło architekci wnętrz konin, a bez problemuznaleźć sporo biur, jakie funkcjonują tylko w sieci bądź mają również swoje witryny internetowe. Wówczas starczy skontaktować się z przedstawicielem za pomocą poczty oraz ustalić warunki współpracy. Po oszacowaniu ceny tłumaczenia starczy przesłać plik do tłumaczenia. Popularne architekci wnętrz konin działające profesjonalnie jest niezbędne do skutecznej współpracy. Koszty czy cena zależne od rodzaju tłumaczeń oraz od typu obcego języka.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tynki lublin »

  Każdy, kto buduje mieszkanie dla siebie i swej rodziny, doskonale wie, iż jednym z końcowych elementów są tynki Lublin. jeżeli doszedłeś już do owego etapu, musisz cieszyć się z niedługiego okresu, w jakim będziesz mieszkał w nowym mieszkania. Aby jednak radować się mieszkaniem przez dalsze lata, tynki muszą być zrobione w sposób dokładny oraz przy użyciu jak najwartościowszych produktów.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tarasy Poznań »

  Tarastika.pl. to najlepszej jakości tarasy kompozytowe mające szerokie zastosowanie w ogrodach i budownictwie. Jesteśmy specjalistyczną korporacją świadczącą fachowe usługi doradztwa technicznego, dystrybucji, a ponadto montażu na terenie całej Polski. Dobrą właściwością naszego produktu jest naturalny wygląd imitujący do złudzenia drewno oraz wyjątkowa trwałość dzięki specjalnym włóknom drewnopochodnym, a dodatkowo plastikom polimerowym, dającym sposobność uzyskania zapewnień jakości na 25 lat. Nasz produkt zawiera wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty. Nasze tarasy odznaczają się naturalną powierzchnią antypoślizgową pozbawioną drzazg i sęków, a oprócz tego właściwościami antybakteryjnymi odpornymi na pleśń i czynniki zewnętrze tj. działanie wilgoci i temperatury. Bajecznie łatwy i dość szybki montaż jest dodatkowym walorem naszego produktu. Tarasy Poznań to pewna jakość, sprawdzona technologia i satysfakcja na długie lata.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia z PCV - Dlaczego warto wybrać płoty z plastiku? »

  Sztachety PCV
  Płot winno zdobić a nie szpecić. Ażeby ogrodzenie poprawnie się lansowało żąda zabiegów pielęgnacyjnych tj, mycie bądź malowanie. Każdy gatunek płotu żąda innego traktowania.

  Jeżeli interesuje Cię więcejNaduśW TYM MIEJSCU
  Ogrodzenia z drewna żądają dużo obserwacji. Jako że te płoty wykonane są z przyrodniczych budulców są uległe na działanie różnych elementów. Ogrodzenia wykonane z drzewa chłoną wodę przez co mogą butwieć bądź gnić. Nadto takie płoty nie są wytrzymałe na robaki tj. korniki. Żeby zapobiec rychłemu zmarnieniu naszego płotu z drzewa wypada je konserwować co jakiś okres. Na skutek warunków atmosferycznych farba jaką pomalowane są ogrodzenia z biegiem lat płowieje oraz może przypadkiem odpryskiwać.
  Ogrodzenia PCV
  Płot metalowe również wymagają mnogich zabiegów pielęgnacyjnych. Metal z biegiem czasu podlega korozji, przez co płot wygląda nieładnie. Gdy na płocie pojawi się rdza należy je oczyścić pędzlem drucianym ewentualnie papierem ściernym, a w następnej kolejności płot wypada pomalować farbką antykorozyjną.
  Jeśli potrzebujesz tego NaduśTU
   
  W obu powyżej ujętych przypadkach pielęgnacja płotu zabiera co niemiara czasu, a także pieniędzy. Malowanie czy mycie płotu jest zajęciem na długie godziny. Kupno specjalistycznych farb oraz impregnatów do ogrodzeń przypadkiem może pochłonąć nawet kilkaset zł w przypadku wysokiego płotu.
  Ogrodzenia PCV
  Jeśli nie chcesz od tego momentu tracić swojego wartościowego czasu i pieniędzy na pielęgnację płotu zalecamy rotację dotychczasowego płotu na płoty z plastiku. Sztachety z plastiku są wybitnie trwałym rodzajem płotu.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz - Conceptgroup.pl »

  Conceptgroup.pl - Studio projektowania wnętrz. Projektowanie wnętrz jest naszą pasją od wielu lat. Dla Ciebie stworzymy wnętrze piękne i funkcjonalne, wnętrze na każdą kieszeń. Tworzymy wnętrza zarówno małych mieszkań, domów jak i ogromnych rezydencji,  obiektów użyteczności publicznej, biur, hoteli, obiektów usługowych. Żadne wyzwanie nie jest nam obce. Jako projektantom zależy nam aby ostateczny efekt spełnił oczekiwania klienta. Projekt wykonywany jest zawsze  do momentu ostatecznej akceptacji.  Działamy na terenie województwa śląskiego oraz województw ościennych.  Zapraszamy do zapoznania się  z naszym portfolio na stronie www.conceptgroup.pl

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty wykonawcze »

  Nasza firma zajmuje się profesjonalnym projektowaniem konstrukcji stalowych a także ulepszaniem wymienionych konstrukcji budowlanych pod kątem poprawności technicznej a także ekonomicznej. Wyżej wspomniane projekty budowlane to nie tylko szkice koncepcyjne, ale również projekty warsztatowe, a więc wykonawcze.

  Projektowanie konstrukcji odbywa się w zgodzie ze wszystkimi obowiązującym normami oraz przepisami prawa budowlanego. Zmiana koncepcji konstrukcji budowlanych jest do wykonania właściwie na każdym etapie wdrażania projektu budowlanego. Jeżeli występujekonieczność, istnieje możliwość zmienienia planów konstrukcji budowlanej, jej typu i kalkulowanych największych obciążeń. Dostosowywanie się do zmieniających się warunków budowy, elastyczność oraz odpowiadanie na potrzeby klientów znajdują uznanie wszystkich naszych kontrahentów. Na życzenie klientów możliwe jest przygotowanie modelu 3D z zakresu projektowania konstrukcji stalowych. Pozwala to dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej technologii oraz sprawdzenie, czy w projekcie budowlanym nie znajdują się błędy. Opcja eksportu modelu 3d konstrukcji stalowej do formatu dwg
  umożliwia kontrahentom we własnym zakresie dopasować konstrukcję w technologię weryfikacja czy nie powstały błędy.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domy prefabrykowane »

  O swym domu marzy z pewnością każdy. Jeśli już będziemy mogli pozwolić sobie na jego budowę, pojawią się trudności - będziemy musieli wybrać materiały, zatrudnić wykwalifikowanych i uczciwych wykonawców, przeznaczyć prawie cały wolny czas na kontrolowanie inwestycji, z cierpliwością czekać, gdy niska temperatura utrudni kontynuowanie budowy. Sposobem, aby tego uniknąć są budynki prefabrykowane. Pomyślmy - dom całkowicie wykończony już po kilku miesiącach i gwarancja doskonałego wykonania. Ale komu powierzyć jego budowę? Zdecydować się na keramzytobeton, panele styropianowe, a może mur pruski? Na co należy zwracać szczególną uwagę? Na te i wiele innych pytań znajdziemy odpowiedzi na stronie, tak samo jak sporo szczegółowych informacji z dziedziny technologii domów prefabrykowanych - jej założeń, przydatnych porad i możliwości dostosowania do własnych potrzeb.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów jednorodzinnych »

  Zespół Archipelag to istotnie, grupa przedsiębiorstw o niesłychanie różnorodnej specjalizacji w budownictwie. Jesteśmy profesjonalistami, którzy z zaangażowaniem wykonują swoją pracę. Zajmujemy się projektowaniem domów mieszkalnych jak również budowli architektonicznych. W naszych przedsiębiorstwach pracują specjaliści z wiedza tacy jak konstruktorzy czy handlowcy. Tutaj kupisz gotowe projekty chatek jednorodzinnych od zwykłej budowy do zabudowy bardziej ekstrawaganckiej. Przy projektowaniu stawiamy na wykonanie i ekonomię. Jeśli szukasz prostych i profesjonalnych projektów chatek, zachęcamy do Grupy Archipelag, na pewno spełnimy Państwa pragnienia.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sztachety plastikowe - Dlaczego warto wybrać płoty z plastiku? »

  Sztachety Plastikowe
  Ogrodzenie ma dopisywać jego posiadaczom przez lata. By tak istotnie się stało powinno być skonstruowane z trwałych artykułów. Najczęściej można zastać następujące warianty ogrodzeń:

  Poznaj szczegółyPrzejdźTUTAJ
  Płoty z drewna
  Wielu osobom wydaje się iż naturalne artykuły są najlepsze, natomiast w wypadku płotów tak nie jest. Drewniane płoty są podatne na rozlicznego typu czynniki zewnętrzne takie jak warunki pogodowe, wilgoć i inne czynniki biologiczne i pasożyty. Wsio to czyni że sztachety drewniane ekspresowo się psują i żądają pokaźnych zabiegów pielęgnacyjnych i konserwujących.
  Jeśli chcesz poznać więcej szczegółówNaduśTU

  Sztachety
  Płoty kute
  Stalowe sztachety pozornie wyjawiają się mocne. Płoty wytworzone z metalu zdołają mieć formę siatki ogrodzeniowej lub być płotami z kutych prętów. Mimo że te drugie płoty często są bardzo kosztowne mimo to o płoty metalowe trzeba troszczyć się żeby asekurować je przed pokryciem rdzą. Witalność płotu z metalu zdołają prolongować specjalne farby przeciwrdzewne.
  Sztachety
  Płoty z betonu
   
  Rzeczonego typu płoty mają wielce bezawaryjne budowle, jednak nie stale tak mocna zabudowa ogrodzenia współgra z pozostałą zabudową posesji. Ogrodzenia betonowe mają za to jedną ważną cechę. W związku z tym iż zwykle są to pełne, panelowe ogrodzenia bajecznie zabezpieczają od wiatru oraz namolnych sąsiadów. Z drugiej aczkolwiek strony niezmiernie często płoty takie nie mają jednakowego wyglądu po obu stronach ogrodzenia.
  Sztachety plastikowe
  Sztachety z PCV to najnowocześniejsze z osiągalnych typów ogrodzeń. Są to ogromnie trwałe sztachety oferowane w wielu barwach i wzorach. [url=http://ogrodzenia-pcv.jord.goodluckwith.

  Data dodania: 16 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz w Warszawie »

  Nie ważne czy jesteś człowiekiem biznesu, czy nabywcą indywidualnym, jeśli masz życzenie zamieszkiwać czy też pracować w pięknym i oryginalnie zorganizowanym wnętrzu oraz jego otoczeniu, możesz skorzystać z oferty pełnych zamiłowania oraz oryginalnych koncepcji projektantów wnętrz, których codzienną pracą i równocześnie zainteresowaniem jest projektowanie ogrodów warszawskich także wnętrz. Domeną ich działania jest nie tylko planowanie, lecz także re-aranżacja wskazanego przez klienta wnętrza oraz powierzchni znajdujących się na zewnątrz. Jeśli chodzi o obszary pracy, które zawierają projektowanie wnętrz Warszawa oraz jej najbliższe wioski są tymi terenami. Twoje marzenia o nietuzinkowym wnętrzu i aranżacji terenu na zewnątrz mogą się urzeczywistnić.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • BKD Home - schody, deski podłogowe oraz balustrady szklane »

  BKD Home - wlaściciel Zebranodesign, Nuvolariparquet oraz Glaswerk. Deski podłogowe, produkcja schodów oraz balustrad szklanych.

  Oferta firmy obejmuje produkcję i montaż:

  1. Schodów drewnianych z drewna europejskiego lub egzotycznego:

  -wspornikowe
  -dywanowe (całodrewniane lub samonośne)
  -nowoczesne

  2. Podłogi drewniane

  - z drewna europejskiego
  - z drewna egzotycznego

  3. Balustrady szklane

  - ze szkła hartowanego
  - ze szkła laminowanego

  Dzięki tak skonstruowanej ofercie zyskują Państwo kompleksowe rozwiązania w zakresie wykańczania wnętrz oraz oszczędność czasu i pieniędzy.
  Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie głównej producenta. Serdecznie zapraszamy!

  BKD Home
  ul. Skalna 2
  43-190 Mikołów
  tel. 694-846-086
  biuro@bkdhome.pl

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fasady aluminiowe »

  Jeśli zależy ci na dobrym domu w naturalnym stylu z wykorzystaniem dobrych i ekologicznych surowców jakim jest aluminium oraz metal, to zapraszamy cię na naszą stronę internetową. Naszą specjalnością są wszelkiego rodzaju fasady aluminiowe, okna aluminiowe, wszelkie wykończenia z aluminium oraz metalu, a także szkło. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz sporo zadowolonych klientów. Możemy pochwalić się kilkoma większymi projektami oraz realizacjami w Polsce jak i za granicą. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 12 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Donice na taras »

  Wykonujemy rzeźby do ogrodu ze szlachetnych surowców z piaskowca szkła. Rzeźby produkujemy także na podstawie indywidualnych projektów które prezentujemy w postaci szkiców. Zapraszamy do przeglądnięcia naszych osiągnięć. Pracownia ceramiczna robi na terenie Wrocławia figury na nagrobki. Możliwe wykonanie w ceramice lub kamieniu. Gwarantujemy bardzo wysoki poziom usług. Kontakt pod emailem stoksik[małpa]stoksik.pl. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ssawki do płyt »

  Firma usługowa Viavac zajmuje się zapewnianiem innowacyjnych rozwiązań do montażu elementów elewacji budynków. Jesteśmy jednym z liderów branży i stawiamy na nieustanny rozwój. Praktycznie od początku naszej działalności - trwającej już ponad dekadę, nasza oferta jest tworzona w oparciu o ścisłą kooperację z wykonawcami oraz końcowymi użytkownikami. Proponujemy wysokiej jakości produkty, które poddawane są wymagającym i restrykcyjnym testom. Dlatego zastosowanie naszych rozwiązań gwarantuje duże bezpieczeństwo. Nasza oferta obejmuje produkty takie jak wynajem przyssawek Nasi wykwalifikowani specjaliści gwarantują również kompleksowy serwis oraz doradztwo i pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu. Poza tym oferujemy montaż płyt warstwowych. Posiadane przez nas wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy gotowi podjąć się realizacji najtrudniejszych i najbardziej zaawansowanych projektów. Każdy nasz klient może liczyć na kompleksową pomoc, a przy większych projektach na atrakcyjne rabaty. Dołącz do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą witryną internetową.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne »

  Świadectwa energetyczne - E-dom. Jest zespołem ekspertów trudniących się przygotowywaniem dokumentów zwanych Świadectwo Charakterystyki Energetycznej Budynków i lokali mieszkalnych oraz użytkowych, popularnie nazywane jako Świadectwo Energetyczne, czy też Certyfikat Energetyczny. Jest to dokument wskazujący wielkość zapotrzebowania na energię niezbędną do zaspokojenia potrzeb związanych z użytkowaniem danego budynku lub lokalu.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architektura

Architektura - nowa strona:

Adres: