Architektura Podkategoria: Architektura

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Markizy Warszawa »

  Zakład Atut od 1990 roku trudni się produkcją werand. Jesteśmy mistrzami w tej branży i nie mamy sobie równych. Nasze rozwiązania montowane są nawet w zachodniej Słowacji. Zapewniamy sprzedaż werand w detalicznych cenach.
  Wszystkim biorcom zapewniamy konserwację w momencie trwania gwarancji lub serwis pogwarancyjny. Gwarantujemy dodatkowo kupno części do werand w naszym sklepie internetowym. Klienci zainteresowani zakupem lub przeglądem serdecznie zapraszamy do sprawdzenia elektronicznej wizytówki naszej firmy oraz zapoznania się z naszą ofertą. W okresie letnim wyjątkowe ceny!

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Torebki damskie w hutrowniach »

   
  W Internecie i nie tylko możemy znaleźć wiele hurtowni torebek. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie dla każdej kobiety, ponieważ dzięki temu można rzecz taką zakupić w Internecie nie wychodząc z lokalu mieszkalnego. Hurtownie torebek możemy odkryć nie tylko w tych mniejszych, niemniej jednak także większych miastach. To wielkie udogodnienie. W hurtowniach takich możemy wyszukać torebki nie tylko w różnorakich rozmiarach czy kolorach, ale głównie różnych stylach, co dla nas kobiet jest niewyobrażalnie ważne. Każda kobiet bowiem kocha torebki i chce ich mieć jak najwięcej.
   
   

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo Polskie - portal budowlany »

  Budownictwo Polskie - ogólnopolski portal budowlany. Firmy znajdą tu idealne miejsce do promowania siebie i swojej działalności. Użytkownicy odnajdą tu informacje ułatwiające budowę domu, w tym: artykuły, porady, materiały instruktażowe, produkty oraz firmy świadczące wszelkie usługi budowlane (w tym projektowanie), producentów czy dystrybutorów.

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • FOTOGRAFIA KREATYWNA - PHOTOSTREAM.PL »

  Fotografia kreatywna. Bogata galeria zdjęć, bank zdjęć. Oferta wykonania fotografii artystycznych, reklamowych i katalogowych oraz dokumentacji fotograficznej. Wszelkie inne sesje fotograficzne na indywidualne zamówienie.

  Data dodania: 31 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Aranżacja wnętrz Warszawa inprojekt »

  Firma inprojekt działa w Warszawie i zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Doświadczenie architektoniczne, znajomość rynku materiałów wykończeniowych, trendów wnętrzarskich i sklepów z wyposażeniem wnętrz oraz współpraca z wykonawcami powodują, że proces powstawania wnętrza jest szybszy i bardziej satysfakcjonujący dla klienta. Całkowity projekt obejmuje : inwentaryzację wnętrza, projekt architektoniczny, projekt wszystkich instalacji, pomoc przy wyborze materiałów wykończeniowych, mebli i dodatków, przedstawienie projektu za pomocą komputerowej wizualizacji (sketchup), szacunkowy kosztorys inwestycji, dokumentację
  projektową dla wykonawców oraz możliwość nadzoru autorskiego. Staram się aby moje projekty były funkcjonalne i ergonomiczne. Duże znaczenie przykładam do roli koloru we wnętrzu. Ważne jest dla mnie, aby dobrze poznać upodobania stylistyczne inwestora bo uważam, że mieszkanie jest odbiciem osobowości swojego właściciela - ideałem jest, gdy uda się ją przedstawić za pomocą mebli, dodatków i kolorów. Zapewniam indywidualne podejście do każdego projektu, stosowanie rozmaitych stylistycznie rozwiązań i materiałów - zaczynając od kolorystyki a kończąc na detalu. Inprojekt projektuje przyjazne, przytulne wnętrza, bo ładne mieszkanie to wcale nie jest luksus- to milsze życie. Zapraszam.

  Data dodania: 26 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia z PCV - Dlaczego warto wybrać sztachety z plastiku? »

  Sztachety Plastikowe
  Płoty są ważnym elementem wykorzystania rejonu około domu.

   
  Wybierając płot powinniśmy uwzględnić kilka aspektów tj. np. przeznaczenie płotu, funkcjonalność ogrodzenia czy właściwości fizyczne półproduktu z którego są wykonane.
  Na rynku osiągalne jest wiele wariantów sztachet wytwarzanych z myślą o najróżniejszych stylach i potrzebach odbiorców. W sprzedaży osiągalne są stereotypowe, drewniane sztachety, ogrodzenia metalowe (płoty kute, siatka ogrodzeniowa), betonowe zaś od kilku lat także ogrodzenia PVC.
  Ogrodzenia
  Te ostatnie (płoty plastikowe) cieszą się gigantyczną wziętością, albowiem są świetnym substytutem dla pozostałych rodzajów ogrodzeń. W wielu zakresach płoty kompozytowe zdecydowanie prześcigają inne płoty. Oto nieco argumentów umacniających praworządność takiej tezy. Płoty z PCV ze względu na bardzo ogromny asortyment znajdują rozległe zastosowanie nie tylko na ogrodzenia posiadłości ale można z nich również wybudować balustrady tarasów czy balkonów, meble ogrodowe tj. ławy czy pergole kwiatowe.
   
  Płoty z PCV są bezpieczne dla ludzi i zwierząt przeto promowane są na ogrodzenia farmerskie i ogrodzenia dla koni. Uzasadnieniem tego jest posiadany przez ogrodzenia z PCV atest PZH.
  Ogrodzenia Poznań
  Ogrodzenia plastikowe są dodatkowo bardzo skuteczne i banalne w eksploatacji.


  Ogrodzenia
  Ogrodzenia są istotnym elementem wykorzystania rejonu dookoła budynku.

   
  Wybierając sztachety winieneś uwzględnić parę atrybutów tj. np. przeznaczenie płotu, funkcjonalność ogrodzenia czy cechy fizyczne półproduktu z jakiego są wytworzone.
  Na rynku dostępne jest wiele rodzai sztachet produkowanych z myślą o najróżniejszych smakach i potrzebach użytkowników.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia plastikowe - Dlaczego warto wybrać ogrodzenia PCV? »

  Sztachety
  Płot ma służyć jego posiadaczom przez długie lata. By tak naprawdę się zdarzyło powinno zostać stworzone z niemal wiecznych surowców. Z reguły można zastać poniższe gatunki płotów:

  Poznaj szczegółyPrzejdźTU
  Płoty drewniane
  Wielu gościom wydaje się że roślinne materiały są najlepsze, choć w przypadku sztachet rzeczywiście tak nie jest. Drewniane ogrodzenia są podległe na przeróżnego sposobu czynniki zewnętrzne takie jak np. warunki pogodowe, wilgoć oraz inne elementy biologiczne oraz szkodniki. Wszystko to wywołuje że płoty z drewna prędko się niszczą i nastręczają sporych zabiegów pielęgnacyjnych oraz konserwujących.
  Jeśli chcesz poznać więcej szczegółówNaduśW Link

  Sztachety Poznań
  Płoty kute
  Stalowe ogrodzenia pozornie wydają się trwałe. Płoty wytworzone spośród metalu mogą mieć wzór siatki ogrodzeniowej lub być ogrodzeniami z kutych prętów. Mimo iż te drugie ogrodzenia często są wielce drogie mimo to o płoty stalowe wypada pielęgnować aby uchronić je przed korozją. Witalność płotu z metalu mogą przedłużyć nadzwyczajne preparaty przeciwrdzewne.
  Ogrodzenia
  Płoty z betonu
   
  Rzeczonego typu ogrodzenia mają ogromnie trwałe budowle, ale nie zawżdy tak mocna zabudowa płotu współgra z pozostałą zabudową posesji. Płoty mają za to pewną znaczącą cechę. W związku z tym iż w większości wypadków są to pełne, panelowe płoty bajecznie chronią od wiatru i ciekawskich sąsiadów. Z drugiej aczkolwiek strony wybitnie często ogrodzenia takie nie mają jednakowego wizerunku po obu stronach ogrodzenia.
  Sztachety z plastiku
  Sztachety z PCV to najnowocześniejsze spośród osiągalnych wariantów płotów. Są to nader trwałe ogrodzenia dostępne w wielu pigmentach tudzież stylach.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architektura i Sztuka - architekt Mirosław Rąbalski »

  Mając na uwadze satysfakcję naszych klientów dokładamy wszelkich starań, aby projekty tworzone w naszej pracowni były przede wszystkim odzwierciedleniem potrzeb i marzeń naszych inwestorów. Nasza pracownia znajduje się w Gliwicach i działa nie tylko na terenie Śląska, ale też w innych regionach Polski. Zajmujemy się tworzeniem projektów domów jedno i wielorodzinnych, także energooszczędnych, sklepów, obiektów usługowo-biurowych, hoteli i hal przemysłowych. Wykonujemy też zlecenia na rzecz służby zdrowia takie, jak projekty przychodni, adaptacje pomieszczeń szpitalnych i ośrodków rehabilitacyjnych. Chętnie pracujemy dla klientów o nietypowych upodobaniach i opracowujemy projekty adaptacji starych obiektów. Tworzymy również projekty wnętrz mieszkań, domów jednorodzinnych, biur, hal przemysłowych, sklepów, barów itp., starając się aby były one niepowtarzalne i komfortowe. Opracowujemy plany zagospodarowania terenów wokół danej inwestycji obejmujące zieleń, komunikację i małą architekturę. Nasza praca opiera się też na współpracy ze specjalistycznymi biurami konstrukcyjnymi i instalacyjnymi. Pracujemy zarówno dla firm, instytucji jak i osób prywatnych.
  Na naszej stronie internetowej umieściliśmy niektóre przykłady naszych projektów i realizacji oraz chcieliśmy też przedstawić naszą twórczość artystyczną.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia »

  ogrodzenia
  Abyś mógł życ spokojnie potrzebne Ci będzie zabezpieczenie domu w postaci ogrodzenia.
  Ogrodzenia
  Ogrodzenia jest wizytówką domu, dlatego wyglądu ogrodzenia przywiązujemy coraz większe znaczenie. Gdy przychodzi czas budowy Ogrodzenia, zaczynamy gwałtownie szukać pomysłów.
  Ogrodzenia
  W końcu Ogrodzenia powinnypasować do stylu domu, mieć charakter, być trwałe, estetyczne i na miarę możliwości finansowych. Pamiętaj, czyś młody czys stary Ogrodzenia są przyszłoscią !!!
  Jak działa na ogrodzenia cynkowanie ogniowe? Ogrodzenia zanurzane są w cynku w bardzo wysokiej temperaturze, wskutek czego końcowy produkt czyli ogrodzenia jest trwalszy, a powłoka antykorozyjna ogrodzenia dużo dokładniej rozprowadzona. Cynk przenika ogrodzenia do struktury materiału, zwiększając jego odporność na warunki atmosferyczne. Inną technologią, stosowaną przy produkcji ogrodzenia, jest malowanie proszkowe. Na czym polega? jeśli chodzi o ogrodzenia W malowaniu proszkowym korzysta się z elektrostatyki ogrodzenia. Najpierw nakłada się kolorowy proszek na ogrodzenia, a następnie rozgrzewa elementy do  wysokiej temperatury. Proszek, który nie osiadł na ogrodzenia można zebrać i wykorzystać w kolejnych partiach. Ekologiczność tego ogrodzenia polega na nieemitowaniu szkodliwych rozpuszczalników do atmosfery oraz oszczędności ogrodzenia.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia z plastiku - Dlaczego warto wybrać ogrodzenia z plastiku? »

  Ogrodzenia Plastikowe
  Płot jako element ogródka przypuszczalnie może spełnić kilka zasadniczych misji. Podstawową funkcją wszelkiego oogrodzenia jest protekcja.

   
  Ogrodzenia powinny chronić nieruchomość przede wszystkim przed łupieżcami. Tymczasem płoty ochraniają również przed zwierzętami jakie mogłyby zniszczyć np. rośliny zasadzone w ogrodzie.
  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcejInteresuje Cię więcej KliknijTU.
  Płoty mogą egzystować także celującą osłoną od wiatru i kurzu. Dzięki ekranowi jaki można zmajstrować z płotu odsapnięcie w ogrodzie stanie się prawdziwą uciechą. Aby płot piastowało taką misje powinno być zbudowane z kasetonów tak aby każde przęsło było kompletnego.
  Ogrodzenia PCV
  Ogrodzenie jest doskonałą ustrzeżeniem przed natrętnymi sąsiadami. Budując znacznych rozmiarów płot, a najprzyzwoiciej szczelnie zabudowane, pies z kulawą nogą nie zerknie na naszą posesje. Ogrodzenie jest swojego typu dozorcą naszej intymności.
  Zapoznaj się ze szczegółami Naduś TU
  Izolacja akustyczna to kolejna rola ogrodzeń. Szczególnie od strony ruchliwej ulicy winniśmy mieć ogrodzenia dźwiękoszczelne. Wskutek takiemu ogrodzeniu na krajowej majętności będzie o bez liku ciszej. Cudowną deprywacją akustyczną argumentują się ogrodzenia z plastiku.
  Ogrodzenia PCV
  Wyjąwszy to ogrodzenie ma być nie tylko użyteczne. Istotną rolą płotu jest ozdoba każdej posiadłości. Płot jest bonusem do domu, wskutek tego wygląd oraz kształt ogrodzenia ma obowiązek stanowi pasujący do stylu w którym wykonano budynek. 
  Ogrodzenia
  Płot jako substrat ogródka przypadkiem może wykonać parę istotnych misji. Główną funkcją wszelkiego opłotu jest asekuracja.

   
  Ogrodzenia powinny chronić posesję przede wszystkim przed łupieżcami.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Warszawa »

  Proponujemy projektowanie wnętrz, architektur oraz wirtualizacji 3D. Nasz zespół składa się z profesjonalnych i ambitnych konstruktorów, którzy stale tworzą coś nowego i niepowtarzalnego. Entuzjastycznie przyjmujemy przedsięwzięcia ambitne, które będą od nas wymagać nieco więcej. Staramy się projektować wnętrza, które będzie charakteryzowała naturalność i szyk.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorysy budowlane Toruń »

  Dla tych, którzy chcą posiadać zawodowo zrealizowane certyfikaty energetyczne nie powinni mieć problemu ze znalezieniem właściwych ich wykonawców. Ze względu na to, że obecnie coraz więcej osób wyszukuje tego rodzaju firm w necie, nie dziwi zjawisko, że właśnie w tym miejscu najczęściej można je odnaleźć. Na stronie pracowniakosztorysowa.com każdy z pewnością wynajdzie dla siebie jak najbardziej przydatne usługi, ponieważ firma zajmuje się świadczeniem bardzo wielu poszukiwanych na rynku budowlanym usług. Dzięki profesjonalizmowi pracujących w tym miejscu osób kosztorysy i modele budynków przeprowadzane są w pełni profesjonalnie. Do wykonywania prac firma wykorzystuje najświeższe technologie co na zapewne jest dla zainteresowanych klientów bardzo pomyślne. Dlatego też usługi firmy cieszą się niesłychanie ogromnym zainteresowaniem, na co wpływ mają także nadzwyczaj przystępne opłaty realizowanych usług. Wielu klientów jacy już korzystali z usług firmy jest nadzwyczaj zadowolonych z sporządzonych dla nich prac i na pewno poleci ją swoim znajomym czy także członkom rodziny poszukującym takich właśnie rozwiązań. Na stronie firmowej mogą oni odszukać wszelkie niezbędne do nawiązania kontaktu z firmą informacje.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Farby do ścian »

  Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów Fabryki Farb i Lakierów ŚNIEŻKA S.A. Nasze produkty umożliwiają wykonanie wielu prac związanych z renowacją i wykańczaniem wnętrz oraz fasad domów. W ofercie FFiL Śnieżka SA znajdują się farby do ścian i sufitów, produktu do dekoracji i ochrony drewna, kleje, silikony, oraz systemy ocieleń budynków. Wyroby Śnieżki znajdują się w ofercie zdecydowanej większości sklepów zajmujących się handlem produktami z branży farb i lakierów. Nasza kompleksowa oferta umożliwia wykonywanie wszelkich prac budowlanych związanych z konserwacją i wykańczaniem wnętrz oraz powierzchni i elewacji znajdujących się na zewnątrz pomieszczeń. Receptury produkowanych przez Śnieżkę wyrobów opracowywane są na podstawie wieloletnich badań prowadzonych przez laboratoria fabryki przy współudziale czołowych dostawców surowców chemicznych z Polski i z zagranicy

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyburzone.pl »

  Mnóstwo wyburzonych budynków czeka tu, aby odkryć je na nowo! Zdjęcia, opisy, możliwość dodawania kolejnych obiektów. Częsta aktualizacja. Warto zajrzeć na naszą stronę, aby móc zobaczyć budowle, których już nie ma w realnym świecie. Zapraszamy!

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Architektura Krajobrazu Łódź »

  Marzysz o własnym tarasie, lecz nie wiesz z jakich materiałów go wykonać? Podoba Ci się drewno egzotyczne, lecz nie chcesz wycinać lasów tropikalnych? Denerwują cię wystające drzazgi i gwoździe?Odpowiedzią na te pytania jest system Twinson.Twinson to unikalne połączenie drewna i pvc, łączące zalety obu materiałów. Ładny wygląd drewna i łatwość w utrzymaniu pvc. Brak drzazg, odporność na insekty i działanie wody. Łatwy w utrzymaniu, nie wymaga konserwacji. Możesz chodzić po nim boso, nie narażając się na zranienie. Czemu jeszcze się zastanawiasz? zamów taras Twinson, a otrzymasz profesjonalne doradztwo, kalkulację kosztów, gotowe materiały i wykonanie tarasu razem. Już nie musisz martwić się o projekt, wykonanie, zakup materiałów. To wszystko zrobimy za ciebie!Zapraszamy do odwiedzenia strony Fisiakstudio. Twinson Dom i Taras, tego właśnie szukasz.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • MODUŁ - Kurs rysunku Warszawa »

  Oferujemy kursy i naukę rysunku w plenerze i w obiektach zamkniętych. W naszej ofercie mamy lekcje plenerowe, osobiste a także dużo innych sposobów nauki, wśród których każdy rysownik znajdzie coś dla siebie. Prowadzimy zajęcia przygotowujące do kierunków studiów związanych ze sztuką i rysunkiem, dzięki czemu nasi klienci mają o wiele łatwiej dostać się na upragnioną uczelnię. Organizujemy zagraniczne wyjazdy plenerowe, dające mnóstwo praktyki i dużo doświadczenia. Każdy klient może spodziewać się z naszej strony fachowości oraz atrakcyjnych cen. Prowadzimy też zajęcia wakacyjne dla studentów, którzy pragną nadrobić zaległości oraz dla tych, którzy tak jak my kochają rysunek. Nasi specjaliści to wykształceni architekci z doskonałych uczelni. Zapraszamy na naszą witrynę internetową w celu zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia z plastiku - Dlaczego warto wybrać płoty z plastiku? »

  Sztachety Plastikowe
  Płoty są istotnym punktem wykorzystania regionu dookoła domu.

   
  Wybierając płot powinniśmy uwzględnić parę aspektów tj. np. przeznaczenie płotu, ergonomia ogrodzenia czy właściwości fizyczne artykułu z jakiego są sporządzone.
  Na rynku osiągalne jest mnóstwo wariantów płotów robionych z myślą o najróżniejszych stylach i potrzebach osobników. W sprzedaży dostępne są tradycyjne, drewniane płoty, ogrodzenia metalowe (płoty kute, siatka ogrodzeniowa), betonowe natomiast od kilku lat również sztachety plastikowe.
  Ogrodzenia Plastikowe
  Te ostatnie (ogrodzenia plastikowe) cieszą się znaczącą sławą, gdyż są doskonałym substytutem dla pozostałych rodzajów płotów. W wielu aspektach ogrodzenia plastikowe zdecydowanie przewyższają płoty. Oto parę argumentów potwierdzających praworządność owej tezy. Ogrodzenia z PCV ze względu na bardzo ogromny wybór znajdują wielkie zastosowanie nie tylko na ogrodzenia posesji lecz można z nich również zbudować balustrady tarasów czy balkonów, meble ogrodowe tj. ławy czy pergole kwiatowe.
   
  Płoty kompozytowe są bezpieczne dla ludzi i zwierząt stąd polecane są na ogrodzenia farmerskie oraz ogrodzenia dla koni. Uznaniem tego jest otrzymany przez płoty kompozytowe atest PZH.
  Ogrodzenia Plastikowe
  Płoty plastikowe są dodatkowo bardzo funkcjonalne i banalne w eksploatacji.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Materiały budowlane śląsk »

  Budując swój dom, lub remontując już obecny warto zatroszczyć się aby o wszystko zadbały firmy z profesjonalnym podejściu do sprawy. Okrycie dachowe, jako ochrona przez zjawiskami pogodowymi i wieloma innymi, jest jednym z najważniejszych elementów, które trzeba wykonać w jak najbardziej sprecyzowany sposób. Podstawa to profesjonalna firma z równie odpowiedzialnymi za swoją pracę ludźmi. Obecny wybór towarów do wykonania dachów jest bardzo duży, jednak warto podczas wyboru zwrócić uwagę na użycie papy, która jako tania i mocna będzie dobrym wyjściem. Dla bardziej wymagających i troszczących się o styl nasze przedsiębiorstwo przedstawia szeroką ofertę usług powiązanych z gontami, tak częstymi na południu Polski. Korzystanie z usług profesjonalistów gwarantuje optymalny wynik naszych działań i da klientom najlepsze produkty w najlepszej kwocie.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • 4Design Architekci i Inżynierowie Łódź »

  4Design Architekci i Inżynierowie w Łodzi. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji z zakresu projektu architektoniczno budowlanego. Wykonujemy projekty budynków mieszkalnych i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, biurowców i budownictwa przemysłowego. Wykonujemy aranżacje i projekty wnętrz wraz z nadzorem autorskim.
  Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania projektu oraz profesjonalną obsługę procesu budowy.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Meble ogrodowe opolskie »

  Dziś przy produkcji takich przedmiotów, jak przykładowo altany opolskie czy meble ogrodowe opolskie używa się praktycznych tworzyw. Robi się tak dlatego, że te składniki ogrodu muszą wytrwać jak najdłużej. Poza tym są narażone na niekorzystne warunki pogodowe. Jeśli posiadamy swój ogród możemy zainwestować w różne sympatyczne elementy takie jak na przykład kamień ogrodowy opolskie czy posągi, fontanny. Jeżeli posiadamy na tyle spore finanse możemy nająć fachowego ogrodnika. On idealnie zajmie się naszym ogrodem. Tymczasem jeślijeżeli nie rozporządzamy takimi środkami finansowymi i mamy mały ogródek, aby go wzbogacić możemy na przykład wnieść oryginalne ogrodzenie. Jeśli mamy bujną fantazję możemy wznieść drewniany płotek i pomalować każdą sztachetę z osobna na inny kolor. Jeśli cenimy folklor możemy postawić na sztachetach stylizowane dzbany. Tak mało a jak zmieni naturę naszego ogrodu. Dobrze jest także nabyć duży ogrodowy grill. Będzie wtedy można zapraszać przyjaciół na kolacje pod gołym niebem, a także po prostu przygotowywać obiad na świeżym powietrzu. Gdybyśmy ruszyli dalej tym tropem wypadałoby zakupić altanę ogrodową. Współcześnie jest naprawdę nad wyraz szeroki wybór wszelakich modeli altan. W dodatku należy do tego wybrać odpowiednie krzesła bądź ławki. Można również kupić jakieś oświetlenie, może lampy stojące albo oświetlenie wiszące. Wszystkie te detale można spokojnie kupić w profesjonalnych marketach.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architektura

rozebrane (1), drewniane (1), (83), pałace (1), budynki (1), osiedla (1), kamienice (1), foldery (2)

Architektura - nowa strona:

Adres: