Aranżacja wnętrz Podkategoria: Aranżacja wnętrz

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • FOLKOS- FOLIE OKIENNE »

  Firma PHU FOLKOS zajmuje się montażem oraz demontażem folii okiennych

  W swojej ofercie posiadamy folie:

  * bezpieczne

  * antywłamaniowe

  * przeciwsłoneczne

  * lustrzanki

  * ozdobne

  * przeciw promieniowaniu ultrafioletowemu

  * matowe (efekt piaskowanego,mrożonego szkła, nie zaciemniają

  pomieszczenia, a jednocześnie uniemożliwiają wgląd do jego wnętrza )

  idealne do pomieszczeń sanitarnych,socjalnych,gabinetów lekarskich,

  szpitali,biur, sal konferencyjnych,sciankach działowych...

  Folie okienne zapewniają:

  - ochronę przed potencjalnym włamywaczem, napastnikiem

  - ochronę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym

  (zapewniają optymalną temperaturę wewnątrz pomieszczenia w miesiącach

  letnich)

  - redukcję kosztów klimatyzacji i ogrzewania

  - prywatność w biurach i domach

  - stanowią ciekawa aranżację wnętrz

  - ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym

  (zabezpieczają wnętrza pomieszczeń przed blaknięciem)

  -pozwalają uzyskać efekt lustra weneckiego

  - i wiele innych zastosowań

  Zapewniamy wysokiej klasy folię okienna oraz szybki i profesjonalny montaż

  Kontakt

  www.folkos.pl

  tel 790-028-159

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Budujemy dom jednorodzinny »

  Domki jednokondygnacyjne mają swoje zalety również w przypadku posiadania dzieci. Wyklucza się wówczas możliwość, że latorośl spadnie ze schodów i zrobi sobie krzywdę.
  Zwolennicy jednopiętrowych domów podkreślają integracyjny charakter pomieszczeń typu salon czy jadalnia, do których każdy ma blisko.
  Poddasza, które bywają różnie traktowane, też są obiektem sporów. Jeśli bowiem są powierzchnią mieszkalną, to wzrasta koszt ich ogrzania. Jeśli jednak zrezygnujemy z nich, to tracimy możliwość wykorzystania powierzchni. Nie ma w tym przypadku jednego dobrego rozwiązania.
  Zanim jednak zdecydujemy się którego rodzaju dom jednorodzinny chcielibyśmy zbudować. Być może warto zapoznać się ze stroną internetową, na której znajdziemy projekty domkow jednorodzinnych. Taką stroną może być np. www.dom jednorodzinny.pl, witryna, która zawiera wszystkie informacje potrzebne nam przy wyborze konkretnego rozwiązania dla naszego przyszłego domu.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fototapeta »

  W wielu przypadkach zdarza się bowiem tak, że zdjęcie jestnadzwyczaj słabej jakości i nie nadaje się na przerobienie go na fototapetę. Najprawidłowiej pomyśleć wcześniej o zdjęciu na fototapetę i wybrać się w tym celu do fotografa bądź poprosić znajomego zodpowiednim aparatem owykonanie rodzinnej sesji. To nie tylko pamiątka na całe życie, ale i zabawadla całej rodziny, skutkiem tego warto o tym pomyśleć. Wiele osób decyduje się na kolorowe fototapety 3d drukowane na zamówienie, bowiem pasują niemal do wszystkiego. To prawda, albowiem kolorowe też dość przytłaczająpomieszczenia, zwłaszcza jeśli zajmują całą dużą ścianę orazpowodują, że nawet duży salon wydaje się być mikroskopijny. Więcej na fototapety.

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Farba ogniochronna »

  FlameSorber to farba ogniochronna wchodząca w skład systemu do zabezpieczenia elementów konstrukcji stalowych i stalowych ocynkowanych o profilach otwartych i zamkniętych. System może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń w środowiskach o kategorii korozyjności od C1 do C5M. Najważniejszą częścią całego systemu jest farba FlameSorber. To wysokiej jakości produkt, który dzięki specjalnym właściwością chroni stalową konstrukcję przed niszczącym oddziaływaniem wysokiej temperatury. FlameSorber wraz z powłoką podkładową i nawierzchniową stanowi kompleksowy system ochrony, który skutecznie i długoterminowo zabezpiecza przed korozją.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Upiększanie wnętrz fototapetami »

  Dom musi mieć charakter, ponieważ bez tego charakteru nikt nie będzie czuł się w nim dobrze. Charakter każdego domostwa zależny jest przede wszystkim do jego domowników. Ważne jedna, by w każdym domu można było wyczuć nutkę miłości oraz rodzinnego ciepła. Co poniektóre rodziny przywiązują dużą wagę do rodzinnych pamiątek, zbierają zdjęcia, wystawiają je na meblach. Młode rodziny podchodzą często inaczej do tego rodzaju rzeczy i uważają, że wystawianie mnóstwa fotografii na komodzie jest zagracaniem mieszkania czy domu. Dla takich rodzin właściwym rozwiązaniem są fototapety z rodzinną fotografią. Taką fototapetę można powiesić w salonie na jednej ścianie i cieszyć się widokiem szczęśliwej rodziny przez długie lata. Każdą fototapetę można zamówić na wymiar, właśnie dlatego też może ona zajmować dowolną ścianę bądź część ściany w danym pomieszczeniu. Należy jednak uważać, aby fototapety na wymiar były przystosowane do wielkości zdjęcia. W wielu przypadkach zdarza się bowiem tak, że zdjęcie jest bardzo słabej jakości oraz nie nadaje się na wykorzystania go na fototapetę. Najprzyzwoiciej pomyśleć wcześniej o zdjęciu na fototapetę i wybrać się w tym celu do fotografa lub ewentualnie poprosić znajomego z trafnym aparatem o wykonanie rodzinnej sesji. To nie tylko pamiątka na całe życie, ale i zabawa dla całej rodziny, wobec tego warto o tym pomyśleć. Dużo osób decyduje się na biało-czarne fototapety na ścianę, bo pasują niemal do wszystkiego. To prawda, bowiem kolorowe też dość przytłaczają pomieszczenia, głównie jeśli zajmują całą dużą ścianę i powodują, że nawet duży salon wydaje się być mikroskopijny.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacja wnętrz »

  Biuro projektów Trendy Dom wykonuje aranżację wnętrz oraz projekt nowoczesnego wnętrza z uwzględnieniem wygody oraz funkcjonalności. Nowoczesna architektura wnętrza to domena biura projektowego. Indywidualne dekoracje i aranżacja wnętrz jest realizowana przy ścisłej współpracy architekta wnętrz z konsultantem feng shui, który bierze pod uwagę energetykę domu lub mieszkania. Wykonywany jest również nadzór nad pracami adaptacyjnymi w Warszawie i okolicy do etapu zakończenia prac. Aranżacja domu od podstaw to wygoda użytkowników oraz niepowtarzalny i atrakcyjny efekt wizualny. Wnętrze mieszkania jest naszą wizytówką, dlatego właściwa aranżacja oraz dbałość o odpowiedni wystrój jest obecnie trendy. Subiektywny odbiór przestrzeni mieszkalnej oraz gama kolorów, która wypełnia wnętrza gwarantuje każdemu użytkownikowi mieszkania poczucie spokoju i wyciszenia, co jest bardzo ważne w naszym życiu codziennym. Wnętrze biura może stymulować, pobudzać nas do pracy oraz zapewnić podejmowanie właściwych decyzji. Aranżacja kuchni to wygodne wnętrze a nowoczesność i wygoda zapraszała wszystkich domowników do wspólnych rodzinnych posiłków. Aranżacja łazienki to wnętrza, który sprzyja wypoczynkowi i odnowy biologicznej.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Upiększanie ścian niebanalnymi fototapetami »

  Chyba każdy z nas chociaż raz w życiu śnił o tym, ażeby odjechać hen hen aż do ciepłych krajów izupełnie nie przejmować siępogodą na zewnątrz. Takie chwile pojawiają sięszczególnie, kiedy za oknem sypie śnieg, a nachodniku zalega nieczyste błoto pośniegowe, bądźgdy trzaskający mróz zniechęca nawet donajkrótszych spacerów. Jednak, kiedy tylko nadchodzi upalnelatko, wszyscy dookoła zaczynają narzekać naduże temperatury i wspominać tęsknie okres, gdy panował chłód. Zamiast ciągle uskarżać się, wolno sobie fundnąć taki wystrój domu, który mimo pogody panującej na zewnątrz, będzie namodpowiadał. Najprostszym sposobem jest naklejenie na ścianę fototapety o konkretnych rozmiarach, ukazującejukochaną porę roku. W takim wypadku nawet zimą można ile się chce obserwować wiosnęalbo lato, a potem podczas wakacyjnych upałów poszukać ochłody w widokuośnieżonych górskich zboczy albo skutych lodemjezior. Starcza odpowiedni pomyślunek i trochę wyobraźni, żeby fototapety na wymiar sprawiły, że każdy wybierze panująca naobszarze jego domu porę roku sam. Doskonałaforma zdjęć zamieszczonych na fototapetach stanowikolejną zachętę. Realizm kolorów, precyzja w oddaniunajdrobniejszych detali i pomysłowe ujęcia to czasem prawdziwe perełki warte ręki bardzo dobregofotografika. Gdy taka ścienna fototapeta znajduje się na ścianachnaszego mieszkania, można relaksując wkomfortowym fotelu wymienić miejsce mieszkaniachociaż na chwilę w wymarzone miejsce. Kuszące jest przede wszystkim to, iż anomaliepogody nie zaburzą relaksującego momentu.  Więcej - fototapety.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projekty pod klucz »

  Projektowanie wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej. Oferujemy usługi kompleksowego projektowania wnętrz małych, jak i dużych powierzchni mieszkalnych oraz pomieszczeń użyteczności publicznej wraz z nadzorem autorskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracje wnętrz »

  Jeśli spotkałeś się z opinią, ze gadżety i wszelakie dziwne i śmieszne dodatki są przeznaczone tylko dla młodzieży jesteś w dużym błędzie. Wachlarz akcesori jest tak szeroki, że bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie, co mu podpasuje. Nieważne, ile masz lat, czym sie interesujesz, jakiej jesteś płci - na pewno gadżety to coś co cię zainteresuje.

  Data dodania: 01 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnętrz Warszawa »

  Gdy ktoś dopiero co jest po studium albo kursie architektury wnętrz oraz jego celem jest wybudowanie swojej działalności, to musi być przygotowany na cały ogrom pracy. W końcu w pierwszej chwili musi jak najgłośniej się rozreklamować. Najlepiej może to zrobić zawierając stronę w Internecie oraz wypozycjonować pod hasłem projektowanie wnętrz Warszawa.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacja ścian fototapetami »

  Charakter każdego domostwa zależny jest przede wszystkim do jego domowników. Ważne jedna, aby w każdym domu można było wyczuć nutkęuczuć i rodzinnego ciepła. Niektóre rodziny przywiązują dużą wagę do rodzinnych pamiątek, zbierają zdjęcia, wystawiają je na meblach. Młode rodziny podchodzą często inaczej do tego rodzaju rzeczyoraz uważają, że wystawianie mnóstwa fotografii na komodzie jest zagracaniem mieszkania czy domu. Dla takich rodzin należytym rozwiązaniem są fototapety z rodzinną fotografią. Taką fototapetę można powiesić w salonie na jednej ścianie i cieszyć się widokiem ukochanej rodziny przez długie lata. Każdą fototapetę można zamówić na wymiar, właśnie dlatego też może ona zajmować dowolną ścianę bądź też część ściany w danym pokoju. Trzeba jednak uważać, by fototapety na wymiar były przystosowane do wielkości zdjęcia. Często zdarza się bowiem tak, że zdjęcie jestniesłychanie słabej jakości i nie nadaje się na wykorzystania go na fototapetę. Najpoprawniej pomyśleć wcześniej ozdjęciu na fototapetę oraz wybrać się w tym celu do fotografa bądź teżpoprosić znajomego z trafnym aparatem owykonanie rodzinnej sesji. To nie tylko pamiątka na całe życie, ale i zabawa dla całej rodziny, wskutek tego warto o tym pomyśleć. Wiele osób decyduje się na biało-czarne fototapety na ścianę, bo pasują niemal do wszystkiego. To prawda, bo kolorowe też dość przytłaczają pomieszczenia, szczególnie jeśli zajmują całą dużą ścianę oraz sprawiają, że nawet duży salon wydaje się być mikroskopijny.

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Łazienka »

  Niniejsza witryna stanowi ofertę handlową firmy Ceramika Tubądzin będącą wiodącym producentem płytek ceramicznych Arte, które tak często mamy okazję podziwiać w łazienkach. Zazwyczaj łazienka opiera swoje piękno na takich elementach jak kafelki czy terakota, a nasza firma w ich produkcji jest specjalistą. Dostarczamy kafelki oraz terakotę milionom Polaków.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fototapety na wymiar »

  Chyba każdy z nas choć raz w życiu marzył o tym, aby odjechać hen hen aż do ciepłych krajów i całkowicie nie przejmować siępogodą za oknem. Takie chwile pojawiają sięszczególnie, kiedy za oknem pada śnieg, a nachodniku zalega nieczyste błoto pośniegowe, albokiedy trzaskający chłód zniechęca nawet donajkrótszych spacerów. Jednak, ilekroć nadchodzi upalnelato, wszyscy dookoła zaczynają kwękać nawysokie temperatury i przypominać sobie tęsknie okres, gdy panował chłód. Zamiast bez przerwy skarżyć się, można sobie zafundować taki wystrój domu, jaki z wyjątkiem pogody panującej za oknem, będzie nampasował. Najprostszym sposobem jest przyklejenie na ścianę fototapety o odpowiednich rozmiarach, ukazującejukochaną porę roku. W takim wypadku nawet zimą jest dozwolone ile się chce obserwować wiosnęczy też lato, a później podczas wakacyjnych gorączek poszukać ochłody w widokuzaśnieżonych górskich zboczy albo skutych lodemjezior. Wystarczy dobry pomyślunek i odrobina wyobraźni, ażeby fototapety na ścianę sprawiły, iż każdy wybierze panująca naterenie jego mieszkania porę roku samodzielnie. Doskonałajakość zdjęć zamieszczonych na fototapetach stanowikolejną zachętę. Realizm kolorów, precyzja w oddaniunajdrobniejszych detali i ciekawe ujęcia to od czasu do czasu prawdziwe perełki godne ręki najlepszegofotografika. Kiedy taka ścienna fototapeta wisi na ścianachnaszego mieszkania, można odpoczywając wkomfortowym fotelu wymienić miejsce mieszkaniachociaż na moment w wymarzone położenie. Kuszące jest przede wszystkim to, że anomaliepogodowe nie zaburzą relaksującego momentu.

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracja sypialni interesującymi plakatami drukowanymi z fotografii »

  Są ludzie, którzy ubóstwiają otaczać się wieloma przedmiotami, ładnymi bibelotami, meblami, książkami. Są niemniej jednakoraz tacy, którzy uważają, że funkcjonalność oraz oszczędność przedmiotów w wystroju wnętrza jest najlepsza. Dla takich, dla tych drugich, słusznym stylem wystroju wnętrz będzie nowoczesność, która upodobała sobie funkcjonalne sprzęty, proste bryły, konkretne wykorzystanie każdej przestrzeni. W takim miejscu jest nawetkawałek na plakaty, ale nie na prawdziwe dzieła sztuki z galerii oraz muzeum. Takie nowoczesne obrazy to zdjęcia wielkoformatowe, które ozdabiają ściany. Plakat ze zdjęć można zamówić w drukarni bądź też w profesjonalnym zakładzie fotograficznym. Rzecz jasna należypamiętać o tym, że bardzo istotnajest jakość zdjęcia, nie każde zdjęcieporządnie będzie się prezentować na dużym formacie, a na niewielkim prezentuje się na przykładwybitnieprzyzwoicie. Nowoczesne plakaty to zazwyczaj czyste barwy, pojedyncze piękne rośliny, ale również rodzinne zdjęcia, które w innej postaci, w tradycyjnych ramkach, nie pasowałyby do nowoczesnych wnętrz. Należałoby pomyśleć o odpowiedniej kolorystyce takich zdjęć w formie obrazów. Należy pamiętać, że zdolny fotograf lubgrafik potrafią zdziałać cuda w niemal każdym kolorze. Dużo osób decyduje się na odwrócone kolory na nowoczesnych obrazach albo obraz w jednymodcieniu, a w różnych nasyceniach tego koloru. To już prawdziwe dzieło sztuki, musisz powiesić na ścianę i napawać się estetycznymi doznaniami. Popularne są także obrazy z jednym motywem, ale w kilku sztukach, na przykład parę ujęć tego samego budynku czy rośliny. Wszystko zależne jestod fantazji i oczekiwań osoby zamawiającej.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Katowice »

  Wnętrza, które będą gustowne, relaksujące, to cel każdego właściciela domu.
  Artefice deco&design zajmujące się projektowaniem wnętrz pomoże Państwu spełnić ten cel.
  Artefice wykonuje projektowanie wnętrz w Katowicach, Krakowie i innych miejscowościach.
  Aby Państwa wnętrza były wspaniale urządzone, polecamy skorzystanie z naszych usług projektowania wnętrz, gdyż spowoduje to, że będą się Państwo relaksować swoimi wnętrzami i cieszyć się nimi poprzez przebywanie w nich.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy Sklep instalacyjny »

  Internetowy Sklep PGI Sp. z o.o. - technika instalacyjna, grzewcza, sanitarna i kanalizacyjna . Wyposażenie łazienek, ceramika sanitarna, grzejniki, wanny, baterie, grzejniki łazienkowe, termokominki, kotły co i kotły gazowe, meble łazienkowe, kompakty, hydrofory, pompy.   Z A P R A S Z A M Y

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Poznań »

  Zakładanie i urządzanie ogrodów dla naszych klientów to nie tylko misja firmy - to pasja. Dzięki naszej pomocy ogrody okalające Twój dom pozwolą zapomnieć o problemach dnia codziennego oraz należycie się zrelaksować.

  Data dodania: 18 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Dalmiko Design - Projektowanie i aranżacja wnętrz Płock, Warszawa »

  Tworząc wizję przestrzeni staramy się łączyć wartości estetyczne i funkcjonalne, tak by zaprojektowana przez nas przestrzeń była spójna z charakterem przyszłego użytkownika.Firma zajmuje się kompleksowym projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych, jak również powierzchni użyteczności publicznej.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Kraków »

  Odważne rozwiązania - Nascitutus design - aranżacja, modernizacja, architektura, projektowanie wnętrz Kraków i Warszawa. Spokojna kolorystyka w nowoczesnym stylu - zobacz zdjęcia i prezentację 3D. Projekty Wnętrza - profesjonalna architektura wnętrz, nowoczesne realizacja, aranżacje, adaptacje i projektowanie wnętrz w Warszawie. Kompleksowy wystrój sklepu, restauracji, pubu, biura, mieszkania, biura, apartamentu i rezydencji. Zapraszamy - profesjonalne projektowanie wnętrz Kraków i Warszawa.

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady nierdzewne »

  Oferujemy balustrady zewnętrzne i wewnętrzne według projektu własnego lub dostarczonego.Wzornictwo oraz konstrukcja balustrady dostosowana jest do potrzeb i wymagań klienta.Balustrady wykonujemy z materiałów: * stal nierdzewna * stal zwykła * mosiądzDo wypełnienia przestrzeni między słupkami stosujemy dowolne materiały, m.in.: * stal * szkło * mosiądz

  Data dodania: 26 07 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aranżacja wnętrz

folie (3), architekt wnętrz warszawa (1), (83), dom (13), aranżacja ścian (16), mieszkanie (86), Katowice (2), retro (1), tapety (53)

Aranżacja wnętrz - nowa strona:

Adres: