Aranżacja wnętrz Podkategoria: Aranżacja wnętrz

« poprzednia strona · 19
 • Wyposażenie łazienki »

  Łazienka jest miejscem, które nie wyłącznie musi spełniać swoje pierwotne wymagania. Od pewnego czasu przywiązujemy niesłychanie dużą uwagę do tego jak łazienki mają wyglądać oraz jakie komponenty mają się w niej zawierać. W następstwie tego też wiele osób zagląda na nasz portal, który jest w głównej mierze źródłem wiedzy praktycznej na temat łazienek jak tudzież na temat dekoracji, które można w nich spożytkować, W tej chwili mamy niesłychanie wiele możliwości na zaprojektowanie naszej łazienki, bowiem wszystkie elementy, które wykorzystamy przede wszystkim mogą niesłychanie dobrze wyglądać, dlatego o ile odpowiednio je dopasujemy to uzyskamy niesłychanie ciekawy efekt. Zapraszamy wszystkich, jacy cenią sobie ładne łazienki tudzież nie tylko. Warto!

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naklejki ścienne »

  Jest sporo metod na konstytuowanie pokoju i wiele szczegółów które zdołamy zlokalizować ma duże znaczenie na to jak nasz pokój wygląda. Tymczasem nie wszyscy mają zamiar przez cały czas tylko wieszać obrazy na swoich ścianach, albowiem jest to coś po prostu tak konwencjonalnego, ze wielu nawet o tym nie myśli. Wielce lepszym i w wyższym stopniu intrygującym pomysłem jest udekorowanie salonu lub innego pokoju wielką naklejką w formie tapety, która będzie zmieniać absolutnie charakter i klimat tego miejsca. Powinno się zatem wejść na naszą stronę i znaleźć kilka fajnych pomysłów na wykorzystanie tej techniki w projektowaniu wnętrz. W konsekwencji nadasz więcej fascynujących motywów do twojego wnętrza co jest niezwykle interesujące i ciekawe. Zapraszam wszystkich!

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kominki nowoczesne »

  Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem angielskiego wytwórcy kominków Chesney’s w Polsce. W warszawskim salonie firmowym oferujemy bogaty asortyment ręcznie tworzonych kominków. Wszystkie kominki znamionuje kunszt, smak i nowoczesne techniki obróbki surowców: kamieni (Limestone, Bathstone, Bianco Avorio, Bianco Aporio z antyczną patyną, Classico, Etruscan Gold, Etruscan Gold z dłutowanym wykończeniem, Nero Aporio) i marmurów (Bruxelles Noir, Carrara, Carrara Gidia, Gialo Treviso, Nero Bilbao, St Augustine, Statury, Tiger Skin). Zainteresowanych kupnem naszych klasycznych, rustykalnych, kóz i nowoczesnych kominków gwarantujemy profesjonalną pomoc w wyborze oraz bezpieczną i owocną instalację produktu.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny Dom – Smart - HDL - POLSKA »

  Inteligentny dom Smart - HDL - prezentujemy Państwu systemy sterowania do domów i mieszkań oraz rozwiązania do hoteli, prywatnych klinik zdrowia i innych. Oferujemy m.in. panele sterujące, regulatory napięcia, przekaźniki, moduły zasilające, czujniki i moduły, urządzenia audio, części i akcesoria. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firanki »

  Sklep internetowy Aga oferuje firanki, zasłony oraz firany najlepszych krajowych producentów. U nas kupisz także gotowe komplety firan. Ceny są przystępne dla każdego a towar dociera do klienta błyskawicznie. Jest to jeden z niewielu sklepów w Polsce, który posiada tak niskie ceny. Udekoruj swoje okna już dziś. Towar jest pierwszej jakości. Sklep bierze na siebie pełną odpowiedzialność za wysyłany towar. Na życzenie klienta zawsze wystawiana jest faktura bądź rachunek. Jeśli szukasz pewnego sklepu, bez żadnych ukrytych kosztów i z towarem po niewygórowanych cenach to jest to sklep właśnie dla Ciebie.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektant wnętrz Warszawa - Zawicka-ID »

  Pragniecie zmienić coś w swoim otoczeniu? Macie zamiar przeprowadzić małą metamorfozę wnętrz za pomocą takich detali jak: tkaniny, tapety, oświetlenie czy rośliny? Z radością Wam w tym pomożemy. Aranżacja mieszkań to nasze hobby. Klienci naszego biura bardzo często mają już pierwsze przemyślenia na swoje wnętrza, ale nie potrafią ich skonkretyzować. Wspieramy Państwa w dopasowaniu wszelkich składników wystroju tak, aby stanowiły efektowną oraz miłą dla oka całość. Pracujący dla nas profesjonalni projektanci wnętrz, udzielą wszelkich wskazówek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budujemy dom jednorodzinny »

  Domki jednorodzinne jednokondygnacyjne mają swoje zalety również w przypadku posiadania dzieci. Wyklucza się wówczas możliwość, że latorośl spadnie ze schodów i zrobi sobie krzywdę.
  Zwolennicy jednopiętrowych domów podkreślają integracyjny charakter pomieszczeń typu salon czy jadalnia, do których każdy ma blisko.
  Poddasza, które bywają różnie traktowane, również są obiektem sporów. Jeśli bowiem są powierzchnią mieszkalną, to wzrasta koszt ich ogrzania. Jeśli jednak zrezygnujemy z nich, to tracimy możliwość wykorzystania powierzchni. Nie ma w tym przypadku jednego dobrego rozwiązania.
  Zanim jednak zdecydujemy się którego rodzaju domek jednorodzinny chcielibyśmy zbudować. Być może warto zapoznać się ze stroną internetową, na której znajdziemy projekty domów jednorodzinnych. Taką stroną może być np. www.dom.pl, witryna, która zawiera wszystkie informacje potrzebne nam przy wyborze konkretnego rozwiązania dla naszego przyszłego domu.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom jednorodzinny parterowy w którym mieszkamy »

  Parterowe budownictwo jednorodzinne eksplodowało w ostatnich latach zarówno masą projektów, jak i wieloma realizowanymi już w plenerze osiedlami, zbudowanymi właśnie według takich planów. Wciąż jednak trwa ideologiczny spór pomiędzy tymi którzy wolą domki piętrowe, a zwolennikami parterowców. W niniejszym tekście zastanowimy się nad zaletami domów parterowych.
  Dostępne na rynku projekty domów z kosztorysem parterowych zakładają zazwyczaj umieszczenie wszystkiego na jednym poziomie, bez podpiwniczenia. W innych krajach (zwłaszcza w Kanadzie) modne są domy jednorodzinne parterowe, ale z pełnym podpiwniczeniem. Polacy wolą jednak jednopoziomowe, używając wciąż tego samego i właściwie bezdyskusyjnego atutu: brak schodów ułatwi życie na starość.
  Niewątpliwie istotne są też koszty budowy domu. Domek jednorodzinny jednokondygnacyjny będzie po prostu tańszy, choć trzeba do niego nieco większej działki.
  Argumentem przemawiającym na korzyść tego rodzaju domów jest też dostęp do wszystkich pomieszczeń gospodarczych (pralnia, suszarnia, spiżarnia) bez konieczności chodzenia po schodach czy wręcz (jak ma to miejsce w niektórych przypadkach) wychodzenia z domu.

  Data dodania: 29 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budujemy dom jednorodzinny »

  Domy jednorodzinne jednokondygnacyjne mają swoje zalety także w przypadku posiadania dzieci. Wyklucza się wówczas możliwość, że latorośl spadnie ze schodów i zrobi sobie krzywdę.
  Zwolennicy jednopiętrowych domów podkreślają integracyjny charakter pomieszczeń typu salon czy jadalnia, do których każdy ma blisko.
  Poddasza, które bywają różnie traktowane, także są obiektem sporów. Jeśli bowiem są powierzchnią mieszkalną, to wzrasta koszt ich ogrzania. Jeśli jednak zrezygnujemy z nich, to tracimy możliwość wykorzystania powierzchni. Nie ma w tym przypadku jednego dobrego rozwiązania.
  Zanim jednak zdecydujemy się którego rodzaju domek jednorodzinny chcielibyśmy zbudować. Być może warto zapoznać się ze stroną internetową, na której znajdziemy projekty domów z kosztorysem jednorodzinnych. Taką stroną może być np. www.domek.pl, witryna, która zawiera wszystkie informacje potrzebne nam przy wyborze konkretnego rozwiązania dla naszego przyszłego domu.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budujemy dom jednorodzinny »

  Domki jednokondygnacyjne mają swoje zalety także w przypadku posiadania dzieci. Wyklucza się wówczas możliwość, że latorośl spadnie ze schodów i zrobi sobie krzywdę.
  Zwolennicy jednopiętrowych domów podkreślają integracyjny charakter pomieszczeń typu salon czy jadalnia, do których każdy ma blisko.
  Poddasza, które bywają różnie traktowane, także są obiektem sporów. Jeśli bowiem są powierzchnią mieszkalną, to wzrasta koszt ich ogrzania. Jeśli jednak zrezygnujemy z nich, to tracimy możliwość wykorzystania powierzchni. Nie ma w tym przypadku jednego dobrego rozwiązania.
  Zanim jednak zdecydujemy się którego rodzaju dom jednorodzinny chcielibyśmy zbudować. Być może warto zapoznać się ze stroną internetową, na której znajdziemy gotowe projekty domków jednorodzinnych. Taką stroną może być np. www.dom jednorodzinny.pl, witryna, która zawiera wszystkie informacje potrzebne nam przy wyborze konkretnego rozwiązania dla naszego przyszłego domu.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naklejki »

  Proponujemy wam naklejki, opisujące krajobraz jak stereotypowe obrazy, oferujemy wam fototapety samoprzylepne w wersji trójwymiarowej, któreprzedstawiają dziką przyrodę, a najlepiej dzikie zwierzęta. Od zawsze intrygował, inspirował orazprzyciągał nas świat niepohamowanychzwierzaków, dzika przyroda a dzisiaj możemypoczuć ich bliskość w prywatnym domu. Zapraszamy do stworzonego przez nas sklepu gdzie odszukaciewspaniałe fototapety 3d z dzikimi zwierzętami imponujące do Waszego salonu.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fototapeta »

  Mieszkanie musi mieć charakter, ponieważ bez tegoniego nikt nie będzie czuł się w nimprawidłowo. Charakter każdegodomu zależny jest przede wszystkim do jego domowników. Ważne jedna, by w każdym domu można było wyczuć nutkę miłości oraz rodzinnego ciepła. Co poniektóre rodziny przywiązują dużą wagę do rodzinnych pamiątek, kolekcjonują zdjęcia, wystawiają je na meblach. Młode rodziny podchodzą często inaczej do tego rodzaju rzeczy i twierdzą, że wystawianie mnóstwa fotografii na komodzie jest zagracaniem mieszkania czy domu. Dla takich rodzinwłaściwym rozwiązaniem są fototapety z rodzinnym zdjęciem. Taką fototapetę można umieścićw salonie na jednej ścianie i cieszyć się widokiem ukochanej rodziny przez długie lata. Każdą fototapetę można kupić na wymiar, właśnie dlatego też może ona zajmować dowolną ścianęlub też część ściany w danym pokoju. Więcej - http://fototapetykwiaty.wordpress.com/

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oklejanie ścian niebanalnymi fototapetami »

  Prawdopodobnie każdy z nas chociaż raz w życiu śnił o tym, aby wyjechać daleko do cieplejszych krajów i całkowicie nie niepokoić się pogodą na zewnątrz. Takie nastroje pojawiają sięprzede wszystkim, kiedy za oknem pada śnieżek, a nachodnikach zalega nieczyste błoto pośniegowe, czy też kiedy trzeszczący chłód zniechęca nawet do najkrótszych spacerów. Jednak, ilekroć nadchodzi upalnelato, wszyscy dookoła zaczynają narzekać naduże temperatury i przypominać sobie tęsknie okres, gdy panował chłód. Zamiast ciągle stękać, wolno sobie fundnąć taki wystrój domu, który mimo pogody panującej za oknem, będzie nampasował. Najlepszym sposobem jest naklejenie na ścianę fototapety o konkretnych rozmiarach, ukazującejukochaną porę roku. Wtedy nawet zimą wolno do woli oglądać wiosnę albo lato, a w następnej kolejności w czasie wakacyjnych gorączek wyszukać ochłody w widoku ośnieżonych górskich zboczy czy też zlodowaciałychjezior. Wystarczy dobry pomysł i odrobina wyobraźni, abyfototapety dziecięce lub fototapety do kuchni drukowane na wymiar sprawiły, że każdy wybierze panująca na terenie jego domu porę roku sam. Doskonała forma zdjęć zamieszczonych na fototapetach powoduje kolejną zachętę. Realizm barw, dokładność w oddaniudrobnych nawet detali i pomysłowe ujęcia to czasem prawdziwe perełki warte ręki najlepszegofotografika. Gdy taka ścienna fototapeta znajduje się na ścianachnaszego domu, możemy odpoczywając wkomfortowym fotelu wymienić miejsce mieszkaniachociaż na chwilę w wymarzone położenie. Zachęcające jest przede wszystkim to, że anomalie pogodowe nie zaburzą relaksującego momentu.  Więcej -fototapeta.

  Data dodania: 02 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Upiększanie jadalni oryginalnymi fototapetami ze zdjęć »

  Dom musi mieć charakter, albowiem bez tegocharakteru nikt nie będzie czuł się w nimprawidłowo. Charakter każdegodomu zależny jest przede wszystkim do jego domowników. Ważne jedna, aby w każdym domu można było wyczuć nutkę miłościoraz rodzinnego ciepła. Co poniektóre rodziny przywiązują dużą wagę do rodzinnych pamiątek, zbierają zdjęcia, wystawiają je na meblach. Nowe rodziny podchodzą często inaczej do tego rodzaju rzeczy oraz twierdzą, że wystawianie mnóstwa zdjęć na komodzie jest zagracaniem mieszkania czy domu. Dla takich rodzinporządnym rozwiązaniem są fototapety z rodzinnym zdjęciem. Taką fototapetę można umieścićw salonie na jednej ścianie oraz cieszyć się widokiem szczęśliwej rodziny przez długie lata. Każdą fototapetę można kupić na wymiar, wskutek tego też może ona zajmować dowolną ścianęczy też część ściany w danym pomieszczeniu. Należy jednak uważać, by fototapety na wymiar były przystosowane do wielkości zdjęcia. Często zdarza się bowiem tak, że zdjęcie jestbardzo słabej jakości i nie nadaje się na wykorzystania go na fototapetę. Najodpowiedniej pomyśleć wcześniej o zdjęciu na fototapetę oraz wybrać się w tym celu do fotografa lub też poprosić znajomego zdobrym aparatem ozrobienie rodzinnej sesji. To nie tylko pamiątka na całe życie, ale i zabawadla całej rodziny, w następstwie tego warto o tym pomyśleć. Dużo osób decyduje się na kolorowe fototapety drzewa drukowane na zamówienie, bowiempasują niemal do wszystkiego. To prawda, bo barwne też dość przytłaczają pomieszczenia, zwłaszcza jeśli zajmują całą dużą ścianęi sprawiają, że nawet duży salon wydaje się być mały.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Upiększanie ścian foto tapetami »

  Dom musi mieć charakter, bo bez tego charakteru nikt nie będzie czuł się w nim porządnie. Charakter każdego domostwa zależny jest przede wszystkim do jego domowników. Istotne jedna, by w każdym domu można było wyczuć nutkę miłości oraz rodzinnego ciepła. Niektóre rodziny przywiązują dużą wagę do rodzinnych pamiątek, kolekcjonują zdjęcia, wystawiają je na meblach. Młode rodziny podchodzą często inaczej do tego rodzaju rzeczy i uważają, że wystawianie mnóstwa zdjęć na komodzie jest zagracaniem mieszkania czy domu. Dla takich rodzin trafnym rozwiązaniem są fototapety z rodzinną fotografią. Taką fototapetę można powiesić w salonie na jednej ścianie i cieszyć się widokiem szczęśliwej rodziny przez długie lata. Każdą fototapetę można kupić na wymiar, wobec tego też może ona zajmować dowolną ścianę bądź część ściany w danym pomieszczeniu. Trzeba jednak uważać, żeby fototapety na wymiar były przystosowane do wielkości zdjęcia. Często zdarza się bowiem tak, że zdjęcie jest nadzwyczaj słabej jakości i nie nadaje się na wykorzystania go na fototapetę. Najlepiej pomyśleć wcześniej o fotografii na fototapetę oraz wybrać się w tym celu do fotografa lub też poprosić znajomego z trafnym aparatem o zrobienie rodzinnej sesji. To nie tylko pamiątka na całe życie, ale i zabawa dla całej rodziny, wskutek tego warto o tym pomyśleć. Dużo osób decyduje się na biało-czarne fototapety na ścianę, bo pasują niemal do wszystkiego. To prawda, ponieważ barwne też dość przytłaczają pokoje, szczególnie jeśli zajmują całą dużą ścianę i powodują, że nawet duży salon wydaje się być mikroskopijny.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fototapety do sypialni »

  Mieszkanie musi mieć charakter, bowiem bez tego charakteru nikt nie będzie czuł się w nim odpowiednio. Charakter każdegodomostwa zależy przede wszystkim do jego domowników. Ważne jedna, aby w każdym domu można było wyczuć nutkę miłości i rodzinnego ciepła. Co poniektóre rodziny przywiązują ogromną wagę do rodzinnych pamiątek, zbierają zdjęcia, wystawiają je na meblach.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poznańskie porady wnętrzarskie »

  Urządzając własną przestrzeń pomocne jest zajrzenie do porad tworzonych poprzez specjalistów, którzy doskonale znają branżę elementów wyposażenia wnętrz oraz najnowszych rozwiązań. Doradztwo jest zadaniem naszego gazety podpowiadającego między innymi jakie wyselekcjonować schody (Poznań), żeby dopełniały charakteru naszego wnętrza, a nie były przypadkowe, tak samo jak kominki (Poznań), będące ważnym elementem dekoracyjnym wnętrza, muszą zatem z nim współgrać. Sugerujemy również jak zaaranżować kuchnie (Poznań), żeby było to wnętrze równocześnie efektywne jak również ładne. Duże pole do popisu dają nam również łazienki (Poznań) z wanną lub prysznicem jak również z innowacyjnym wykończeniem zastępującym tradycyjne płytki o standardowych wymiarach.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 19

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aranżacja wnętrz

Aranżacja wnętrz - nowa strona:

Adres: