Aranżacja wnętrz Podkategoria: Aranżacja wnętrz

« poprzednia strona · 17 · 18 · 19 · następna strona »
 • Aranżacja wnętrz Warszawa Gdańsk »

  Studio Aranżacji Wnętrz Arkada Art Warszawa Gdańsk - aranżacje wnętrz mieszkań, projekty on line, aranżacja domów, biur, obiektów użyteczności publicznej. Projekty kuchni i łazienek, kolorystyki i oświetlenia.

  Pracownia przygotowuje projekty aranżacji wnętrz mieszkań, domów, biur, sklepów oraz obiektów użyteczności publicznej. Opracowujemy kompleksowe projekty aranżacji wnętrz, jak również projekty kuchni, łazienek, rozwiązań funkcjonalnych, kolorystyki i oświetlenia.
  Pracujemy w oparciu o nowoczesne i ciągle aktualizowane programy architektoniczne. Projekty prezentowane są w postaci szczegółowych wizualizacji.
  Udzielamy porad architektonicznych i pomocy w doborze materiałów, elementów wyposażenia wnętrz oraz dekoracji.
  Współpracujemy z największymi w Trójmieście salonami meblowymi i wyposażenia łazienek, studiami mebli kuchennych, sklepami oferującymi wykładziny i panele podłogowe, farby dekoracyjne, oświetlenie.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie biur »

  Zapraszamy do przeanalizowania naszej witryny, której tematem okazuje się być projektowanie biur. Przeglądając treść serwisu internetowego naszej firmy będziecie mieli szansę napotkać dużą liczbę praktycznych wskazówek. W rezultacie przyszłe aranżacje biur mogą okazać się znacznie lepiej dopracowane. Trzeba poinformować, iż przedstawione artykuły dotyczą różnych tematów. W efekcie zapoznając się z treścią naszej strony macie sposobność napotkać między innymi projekty biur związanych z usługami. Warto przypomnieć, dodatkowo, iż współczesne projekty biur powinny mieć na uwadze nie tylko atrakcyjność wizualną, ale oprócz tego muszą uwzględniać praktyczne zastosowanie. Nie wolno zapomnieć bowiem, że biuro to nade wszystko miejsce pracy. W takim wypadku biura projektowanie wydaje się odgrywać szczególnie istotną rolę.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fototapety ścienne »

  Chyba każdy z nas choć raz w życiu marzył o tym, aby odjechać daleko do ciepłych krajów i zupełnie nie szczypać sięwarunkami atmosferycznymi na zewnątrz. Takie nastroje pojawiają sięprzede wszystkim, kiedy za oknem sypie śnieg, a nachodnikach zalega brudne błoto pośniegowe, bądźpodczas gdy trzeszczący chłód zniechęca nawet dokrótkich spacerów. Jednak, ilekroć nadchodzi gorącelatko, wszyscy wokół zaczynają skarżyć się nawysokie temperatury i przywoływać tęsknie czas, gdy panował chłód. Zamiast bez przerwy narzekać, wolno sobie fundnąć taki wystrój domu, który mimo pogody panującej za oknem, będzie nampasował. Najlepszym sposobem jest naklejenie na ścianę fototapety o odpowiednich rozmiarach, przedstawiającejukochaną porę roku. W takim wypadku nawet zimą wolno ile się chce dosięgać wzrokiem wiosnęczy też lato, a później podczas wakacyjnych gorączek wyszukać ochłody w widokuzaśnieżonych górskich zboczy czy też skutych lodemjezior. Wystarczy odpowiedni pomyślunek i trochę wyobraźni, ażeby fototapety na ścianę sprawiły, iż każdy wybierze panująca naobszarze jego domu porę roku samodzielnie. Idealnaforma zdjęć umieszczanych na fototapetach stanowikolejną zachętę. Realizm kolorów, dokładność w oddaniudrobnych nawet detali i pomysłowe ujęcia to czasami prawdziwe perełki warte ręki najlepszegofotografa. Gdy taka ścienna fototapeta znajduje się na ścianachnaszego mieszkania, można relaksując wkomfortowym fotelu zmienić miejsce zamieszkaniachociaż na moment w wyśnione położenie. Kuszące jest zwłaszcza to, iż anomaliepogodowe nie zaburzą relaksacyjnego momentu.

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracja salonu oryginalnymi fototapetami »

  Prawdopodobnie każdy z nas choć raz w życiu śnił o tym, ażeby wyjechać daleko aż do cieplejszych krajów icałkowicie nie denerwować siępogodą za oknem. Takie nastroje pojawiają sięzwłaszcza, kiedy za oknem pada śnieg, a nachodniku zalega brudne błoto pośniegowe, czy teżkiedy trzeszczący mróz zniechęca nawet donajkrótszych spacerów. Jednak, kiedy tylko nadchodzi upalnelato, wszyscy naokoło zaczynają kwękać nawysokie temperatury i przywoływać tęsknie czas, gdy panował chłód. Zamiast bez przerwy narzekać, można sobie zafundować taki wystrój domu, jaki mimo pogody panującej za oknem, będzie namodpowiadał. Najprostszym sposobem jest przyklejenie na ścianę fototapety o konkretnych rozmiarach, przedstawiającejulubioną porę roku. W takim wypadku nawet zimą jest dozwolone do woli oglądać wiosnęczy też lato, a w następnej kolejności w toku wakacyjnych upałów poszukać ochłody w widokuzaśnieżonych górskich zboczy czy też skutych lodemjezior. Starcza odpowiedni pomyślunek i odrobina wyobraźni, aby fototapety na wymiar sprawiły, iż każdy wybierze panująca naterenie jego mieszkania porę roku sam. Idealnajakość zdjęć zamieszczonych na fototapetach powodujedodatkową zachętę. Realizm kolorów, precyzja w oddaniunajdrobniejszych detali i pomysłowe ujęcia to od czasu do czasu prawdziwe perełki godne ręki bardzo dobregofotografa. Kiedy taka ścienna fototapeta znajduje się na ścianachdanego mieszkania, możemy odpoczywając wwygodnym fotelu zmienić miejsce mieszkaniachociaż na moment w wymarzone położenie. Zachęcające jest szczególnie to, że anomaliepogody nie zaburzą relaksacyjnego momentu.  Więcej -fototapety do sypialni.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Zimowe drewniane - Ogród zimowy z drewna Kompleks »

  Ogród zimowy to wspaniały pomysł na zatrzymanie lata w Twoim domu. To egzotyczny ogród, w którym, niezależnie od pogody możesz cieszyć się zielenią przez cały rok. Kiedy za oknem szaro i zimno nadchodzi czas na relaks w Twoim "wiecznie zielonym salonie".

  Data dodania: 21 04 2008 · szczegóły wpisu »
 • Domek parterowy w którym mieszkamy »

  Parterowe budownictwo jednorodzinne eksplodowało w ostatnich latach zarówno masą projektów, jak i wieloma realizowanymi już w plenerze osiedlami, zbudowanymi właśnie według takich planów. Wciąż jednak trwa ideologiczny spór pomiędzy tymi którzy wolą domki jednorodzinne piętrowe, a zwolennikami parterowców. W niniejszym tekście zastanowimy się nad zaletami domów parterowych.
  Dostępne na rynku projekty domu parterowych zakładają zazwyczaj umieszczenie wszystkiego na jednym poziomie, bez podpiwniczenia. W innych krajach (zwłaszcza w Kanadzie) modne są domy parterowe, ale z pełnym podpiwniczeniem. Polacy wolą jednak jednopoziomowe, używając wciąż tego samego i właściwie bezdyskusyjnego atutu: brak schodów ułatwi życie na starość.
  Niewątpliwie istotne są też koszty budowy domu. Dom jednokondygnacyjny będzie po prostu tańszy, choć trzeba do niego nieco większej działki.
  Argumentem przemawiającym na korzyść tego rodzaju domów jest też dostęp do wszystkich pomieszczeń gospodarczych (pralnia, suszarnia, spiżarnia) bez konieczności chodzenia po schodach czy dosłownie (jak ma to miejsce w niektórych przypadkach) wychodzenia z domu.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budujemy dom jednorodzinny »

  Domy jednorodzinne jednokondygnacyjne mają swoje zalety też w przypadku posiadania dzieci. Wyklucza się wówczas możliwość, że latorośl spadnie ze schodów i zrobi sobie krzywdę.
  Zwolennicy jednopiętrowych domów podkreślają integracyjny charakter pomieszczeń typu salon czy jadalnia, do których każdy ma blisko.
  Poddasza, które bywają różnie traktowane, też są obiektem sporów. Jeśli bowiem są powierzchnią mieszkalną, to wzrasta koszt ich ogrzania. Jeśli jednak zrezygnujemy z nich, to tracimy możliwość wykorzystania powierzchni. Nie ma w tym przypadku jednego dobrego rozwiązania.
  Zanim jednak zdecydujemy się którego rodzaju domek chcielibyśmy zbudować. Być może warto zapoznać się ze stroną internetową, na której znajdziemy projekty domów z kosztorysem jednorodzinnych. Taką stroną może być np. www.domek.pl, witryna, która zawiera wszystkie informacje potrzebne nam przy wyborze konkretnego rozwiązania dla naszego przyszłego domu.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorys budowy domu »

  Projekty domow jednorodzinnych posiadają jeden ogromny plus, którego nie znajdziemy w projektach realizowanych na zamówienie. Zazwyczaj są wytykane różne wady gotowych projektów domów jednorodzinnych jednak w tym artykule będę postępował inaczej i pokażę wam, że istnieje inny poza ceną atut takich projektów. Jak można się spodziewać po tytule tego artykułu opisywanym atutem będzie orientacyjny kosztorys dołączany do takich projektów. Projektowanie domów jest związane także z wyliczeniem kosztów związanych z zakupem materiałów budowlanych i innymi podobnymi wydatkami. W przypadku projektu na zlecenie musimy zapłacić za jego wykonanie, czyli kosztorys poznamy dopiero gdy otrzymamy finalny projekt. Niestety może się okazać, że kosztorys nie będzie nas zadowalał, ale mimo to musieliśmy zapłacić za projekt domku jednorodzinnego, a wykonanie kolejnego będzie znowu dość kosztowne. W przypadku gotowych projektów domów jednorodzinnych orientacyjna cena budowy domu jest załączona z takim projektem, więc widzimy ją już w czasie przeglądania różnych planów domu.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oklejanie salonu foto tapetami »

  Dom musi mieć charakter, ponieważ bez tego charakteru nikt nie będzie czuł się w nim poprawnie. Charakter każdego domu zależy przede wszystkim do jego mieszkańców. Ważne jedna, żeby w każdym domu można było wyczuć nutkę miłości i rodzinnego ciepła. Co poniektóre rodziny przywiązują dużą wagę do rodzinnych pamiątek, zbierają zdjęcia, wystawiają je na meblach. Młode rodziny podchodzą często inaczej do tego typu rzeczy oraz uważają, że wystawianie mnóstwa zdjęć na komodzie jest zagracaniem mieszkania czy domu. Dla takich rodzin solidnym rozwiązaniem są fototapety z rodzinną fotografią. Taką fototapetę można umieścić w salonie na jednej ścianie i cieszyć się widokiem szczęśliwej rodziny przez długie lata. Każdą fototapetę można zamówić na wymiar, wskutek tego też może ona zajmować dowolną ścianę lub też część ściany w danym pokoju. Trzeba niemniej jednak uważać, żeby fototapety na wymiar były przystosowane do wielkości zdjęcia. Niejednokrotnie zdarza się bowiem tak, że zdjęcie jest niezwykle słabej jakości i nie nadaje się na wykorzystania go na fototapetę. Najprzyzwoiciej pomyśleć wcześniej o zdjęciu na fototapetę oraz wybrać się w tym celu do fotografa lub też poprosić znajomego z trafnym aparatem o wykonanie rodzinnej sesji. To nie tylko pamiątka na całe życie, ale i frajda dla całej rodziny, wobec tego warto o tym pomyśleć. Sporo osób decyduje się na biało-czarne fototapety na ścianę, ponieważ pasują niemal do wszystkiego. To prawda, albowiem kolorowe też dość przytłaczają pomieszczenia, głównie jeśli zajmują całą dużą ścianę oraz sprawiają, że nawet duży salon wydaje się być mały.

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fototapety na ścianę »

  Zamiast ciągle skarżyć się, trzeba sobie fundnąć taki wystrój domu, który mimo pogody panującej za oknem, będzie namodpowiadał. Najlepszym sposobem jest naklejenie na ścianę fototapety o odpowiednich rozmiarach, przedstawiającejukochaną porę roku. W takim wypadku nawet zimą można ile się chce oglądać wiosnęczy też lato, a potem podczas wakacyjnych gorączek wyszukać ochłody w widokuośnieżonych górskich zboczy albo zlodowaciałychjezior. Starcza dobry pomyślunek i odrobina wyobraźni, aby fototapety na wymiar sprawiły, że każdy wybierze panująca na terenie jego domu porę roku sam. Idealna forma zdjęć umieszczanych na fototapetach stanowi dodatkową zachętę.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fototapety »

  Domostwo musi mieć charakter, ponieważ bez tego charakteru nikt nie będzie czuł się w nim poprawnie. Charakter każdego domu zależy przede wszystkim do jego mieszkańców. Istotne jedna, żeby w każdym domu można było wyczuć nutkę miłości i rodzinnego ciepła. Co poniektóre rodziny przywiązują ogromną wagę do rodzinnych pamiątek, kolekcjonują zdjęcia, wystawiają je na meblach.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • StudioInside biuro projektowania wnętrz »

  WspółpracaMając na uwadze czas i wygodę moich klientów, oferuję kompeksową pomoc przy aranżacji wnętrz od inwentaryzacji pomieszczenia po nadzór autorski. Współpraca ze mną składa się z kilku etapów. Na dobry początek rozmowa wstępna, podczas której przprowadzam wywiad co do przeznaczenia i funkcji pomieszczeń czy domu, ulubionej kolorystyki i stylu domowników, ich trybu życia, zamiłowań czy pasjii. Po określeniu Państwa oczekiwań zabieram się do inwentaryzacji pomieszczeń lub analizuję projekt budowlany.Na tym etapie powstaje projekt koncepcyjny, czyli układ pomieszczeń, ścianek działowych, podział funcjonalny pomieszczeń. W tym momencie ważne jest aby określić budżet na wykończenie wnętrz. Po zatwierdzeniu koncepcji przystępuję do wizualizacji 3D posczególnych pomieszczeń, wybieramy materiały wykończeniowe, kolorystykę, oświetlenie, wyposażenie, meble, detale wnętrz.Jeżeli projekt spełnia Państwa oczekiwania i trafia w gusta sporządzana jest dokumentacja techniczna dla wykonawvów i można przystępować do prac. Na Państwa życzenie usługa może być poszerzona o tzw. nadzór autorski. Zaczyna się on w momencie pojawienia się ekipy remontowej, kiedy to wyjaśniamy wykonawcom założenia projektu, rozwiązujemy problemy powstałe w trakcie budowy i sprawdzamy etapy prac i zgodność z projektem.SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kominki, wkłady grzewcze, piece kominkowe »

  Nasza firma zajmuje się produkcją obudów kominkowych oraz profesjonalnym montażem kominków od 1993 roku.
  Posiadamy w naszej ofercie wkłady kominkowe stalowe, żeliwne oraz z płaszczem wodnym czołowych europejskich producentów. Naszymi wyrobami cieszą sie klienci z całej Polski, mimo że siedzibę firmy mamy na południu kraju to sprzedaż oraz montaż naszych wyrobów prowadzimy na terenie całej Polski. prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.
  zapraszamy do naszego salonu firmowego.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektant wnętrz »

  Jeśli szukasz porad kreatywnego projektanta wnętrz, a może zastanawiasz się nad kształtem swojego parku, kiedy masz dylemat co do przyszłego kształtu twojej antresoli czy salonu oznacza to krótko, że musisz wejść na naszą stronę internetową VIPwnetrz.pl. Wyłącznie u nas w prosty i łatwy sposób dostaniesz szereg inspirujących wskazówek i sugestii od dużej liczby speców parających się profesją tworzenia i ciekawej aranżacji wszelakiej maści lokali czy też parków.W niedługiej przyszłości myślimy rozszerzyć nasz adres internetowy o dodatkowe treści takie jak: produkty i rzeczy istotne przy modernizacji i projektowaniu pomieszczeń. Naszym celem w funkcjonowaniu jest ukazanie Państwu dalekosiężnego planu możliwości, jakie ludzie są tylko w stanie sobie wymyśleć. Zamierzchłe dzieje kiedy potrafiliśmy zadowolić się pospolitym kredensem, dwoma stołkami i kanapą już odpłynęły w niepamięć. Teraźniejsze sposoby wymyślania nowatorskich pomysłów w projektowaniu pomieszczeń w połączeniu z dużym wyborem różnorodnych artykułów strojeniowych sprawiają, że w łatwy sposób możecie Państwo wykreować dom waszych marzeń.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lustra »

  Internetowy sklep z lustrami. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór luster gotowych jak również istnieje możliwość zaprojektowania własnych luster na wymiar. Stylowe lustra do łazienki, przedpokoju, salonu. Sprawdź naszą ofertę i zamów idealne dla Siebie lustro.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szablony do malowania »

  Dekorowanie pokoju to dzisiaj nie tylko potrzeba indywidualnego kształtowania wyglądu każdego pomieszczenia w Waszym domu z osobna, ale nawet moda czy trend. Widzieliście u znajomych antyczne wzory w salonie, a delikatne kwieciste wzory w sypialni i też chcielibyście nadać pomieszczeniom w Waszym mieszkaniu wyjątkowy charakter? Nic prostszego jak wejść na strony naszego sklepu i wybrać odpowiednie szablony do malowania.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koszty budowy domu »

  Projekty domu jednorodzinnych posiadają jeden ogromny plus, którego nie znajdziemy w projektach realizowanych na zamówienie. Zazwyczaj są wytykane różne wady gotowych projektów domów jednorodzinnych jednak w tym artykule będę postępował inaczej i pokażę wam, że istnieje inny poza ceną atut takich projektów. Jak można się spodziewać po tytule tego artykułu opisywanym atutem będzie orientacyjny kosztorys dołączany do takich projektów. Projektowanie domów jest związane także z wyliczeniem kosztów związanych z zakupem materiałów budowlanych i innymi podobnymi wydatkami. W przypadku projektu na zlecenie musimy zapłacić za jego wykonanie, czyli kosztorys poznamy dopiero gdy otrzymamy finalny projekt. Niestety może się okazać, że kosztorys nie będzie nas zadowalał, ale mimo to musieliśmy zapłacić za projekt domu jednorodzinnego, a wykonanie kolejnego będzie znowu dość kosztowne. W przypadku gotowych projektów domów jednorodzinnych orientacyjna koszty budowy domu jest załączona z takim projektem, więc widzimy ją już w czasie przeglądania różnych planów domu.

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cena budowy domu »

  Projekty domkow jednorodzinnych posiadają jeden ogromny plus, którego nie znajdziemy w projektach realizowanych na zamówienie. Zazwyczaj są wytykane różne wady gotowych projektów domów jednorodzinnych jednak w tym artykule będę postępował inaczej i pokażę wam, że istnieje inny poza ceną atut takich projektów. Jak można się spodziewać po tytule tego artykułu opisywanym atutem będzie orientacyjny kosztorys dołączany do takich projektów. Projektowanie domów jest związane też z wyliczeniem kosztów związanych z zakupem materiałów budowlanych i innymi podobnymi wydatkami. W przypadku projektu na zlecenie musimy zapłacić za jego wykonanie, czyli kosztorys poznamy dopiero gdy otrzymamy finalny projekt. Niestety może się okazać, że kosztorys nie będzie nas zadowalał, ale mimo to musieliśmy zapłacić za projekt domu jednorodzinnego, a wykonanie kolejnego będzie znowu dość kosztowne. W przypadku gotowych projektów domów jednorodzinnych orientacyjna koszty budowy domu jest załączona z takim projektem, więc widzimy ją już w czasie przeglądania różnych planów domu.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budujemy dom jednorodzinny »

  Domki jednokondygnacyjne mają swoje zalety też w przypadku posiadania dzieci. Wyklucza się wówczas możliwość, że latorośl spadnie ze schodów i zrobi sobie krzywdę.
  Zwolennicy jednopiętrowych domów podkreślają integracyjny charakter pomieszczeń typu salon czy jadalnia, do których każdy ma blisko.
  Poddasza, które bywają różnie traktowane, również są obiektem sporów. Jeśli bowiem są powierzchnią mieszkalną, to wzrasta koszt ich ogrzania. Jeśli jednak zrezygnujemy z nich, to tracimy możliwość wykorzystania powierzchni. Nie ma w tym przypadku jednego dobrego rozwiązania.
  Zanim jednak zdecydujemy się którego rodzaju domek chcielibyśmy zbudować. Być może warto zapoznać się ze stroną internetową, na której znajdziemy projekty domu jednorodzinnych. Taką stroną może być np. www.domek.pl, witryna, która zawiera wszystkie informacje potrzebne nam przy wyborze konkretnego rozwiązania dla naszego przyszłego domu.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kłopotliwa budowa domu »

  Budowa domu jednorodzinnego wiąże się z wieloma problemami, nawet gdy posiadamy odpowiednie środki finansowe to załatwienie wszystkich formalności i dopilnowanie budowy jest wyjątkowo kłopotliwe. Oczywiście możemy tego uniknąć rezygnując z budowy domu i decydując się na gotowy plan domu. Gotowe domy jednorodzinne jednorodzinne może nabyć bez większego problemu. Oczywiście pisze tutaj o domach, które zostaną wybudowane dla nas, a nie starych domach, które nadają się tylko do remontu albo wyburzenia. Taki dom jednorodzinny zostanie dla nas postawiony na wybranej działce, a jedyne co będziemy musieli zrobić to wybrać projekt domu jednorodzinnego, a dodatkowo zapłacić ustaloną cenę. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nie będziemy musieli przejmować się budowa. Tego typu rozwiązanie ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę. Koszta budowy domu zmieniają się z miesiąca na miesiąc i mogą się zmienić też w trakcie trwania prac nad domem. Gotowe domki jednorodzinne jednorodzinne ochronią nas przed tego typu sytuacją, ponieważ mamy zagwarantowaną kwotę, za którą zostanie postawiony nasz domek jednorodzinny.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 17 · 18 · 19 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aranżacja wnętrz

Aranżacja wnętrz - nowa strona:

Adres: