Dom i ogród Kategoria: Dom i ogród

Dom i ogród - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Projektowanie wnętrz Poznań Kamińska »

  Pracownia mieści się w Poznaniu, jednak projekty realizuje na terenie całego kraju. Istnieje również możliwość konsultacji poprzez skype lub telefon czy mail.

  Pani Dorota Kamińska oferuje: projektowanie wnętrz, kompleksową obsługę realizacji projektu, a także przygotowanie projektu mebli na wymiar.

  Data dodania: 10 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Elewacje Drewniane, Tarasy Drewniane, Podbitka Drewniana, Drewno NRO, OSB NRO »

  Wysokiej jakości boazeria drewniana. Nowoczesny styl i profile. Posiadamy boazerie drewnianą z następujących gatunków drewna: świerk, świerk skandynawski, modrzew, modrzew syberyjski oraz inne gatunki drewna. W ofercie znajduje się profesjonalne malowanie boazerii drewnianych oraz montaż. Zapraszamy

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki żywiczne »

  Firma BTM specjalizuje się w wykonywaniu posadzek żywicznych, jakie cechuje duża jakość, image oraz moc. Wszystkie te cechy wyznaczają o charakterze wszelkiego wariantu wnętrz. W naszych realizacjach wykorzystujemy najświeższe technologie pozwalające na osiąganie najwyższych standardów technicznych. Posadzki żywiczne posiadają ogromnie obszerną solidność na zepsucia maszynowe i chemiczne. Zapewniają łatwość w obronieniu czystości na najważniejszym pułapie. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 12 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Monster buster hack »

  It has as of late gone to my consideration that insufficient individuals see how incredible monster buster hack has been to our lives.
  Every day we wake up and likely have one or more monster buster hack lying at the foot of our cots.

  Data dodania: 09 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kosiarki komunalne »

  Używana jest do koszenia trawników w ogródkach przydomowych, parkach, polach golfowych, tenisowych itd. Wynaleziona została w 1830 roku przez Edwina Buddinga. Konie, które ją ciągnęły, miały gumowe obuwie żeby nie rujnować trawnika. Nim aż do strzyżenia trawników używano kos to znaczy owiec. Kosiarki komunalne mogą skoszoną trawę podnosić aż do kosza to znaczy wylać na skoszony prowincja. Niektóre spośród nich i rozdrabniają skoszoną trawę, a także mogą natleniać gazon. Na skutek na silnik dzielą się na: ręczne (pchane na mocy człowieka) elektryczne (w tym akumulatorowe) spalinowe (dwu- czyli czterosuwowe)

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sauna na podczerwień »

  Spółka MAG Wellness z Warszawy dostarcza sauny Infrared. Można je wykorzystać nie tylko w salonach Spa ale także we własnym domu. Każda sauna jest wykonana z oryginalnego czerwonego cedru kanadyjskiego albo z wysokiej jakości jodły kanadyjskiej. Sauny na podczerwień cechują się doskonałą budową i posiadają szereg urządzeń. Perfekcyjnie potrafią rozgrzać przed treningiem albo masażem. Zachwalane są do zmniejszania bólu, do usuwania przypadłości i do walki z nadwagą. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Sprawdź sauny domowe

  Data dodania: 24 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tanie ogrzewanie »

  Oferujemy grzejniki elektryczne wysokiej jakości dostarczane poprzez znaną i cenioną europejską korporację. Nasze energooszczędne grzejniki elektryczne spełniają oczekiwania każdej z instytucji a także osób prywatnych, która dotychczas złożyła zamówienie na nasz towar. Są to produkty łatwe w montażu oraz miłe dla oka. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że możliwe staje się faktycznie tanie ogrzewanie elektryczne, nie powodujące niepotrzebnych obciążeń finansowych. Jest zatem to zdecydowanie konkurencyjne na rynku rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz zainteresowania oferowanymi przeze mnie rozwiązaniami grzewczymi, które zapewnią państwu wygodę przebywania w ciepłym pomieszczeniu przy jednoczesnej wygodzie obsługi oraz niewielkich kosztach.

  Data dodania: 04 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Transport materiałów sypkich Gliwice »

  Arwo jest firmą zajmującą się sprzedażą kruszyw różnego przeznaczenia. W ramach naszych usług zajmujemy się również profesjonalną obsługą w zakresie doradztwa materiałów i kruszyw. Oferujemy transportu materiałów sypkich Gliwice. Naszym klientom oferujemy kruszywo drogowe, kruszywo budowlane najwyższej jakości. Podejmiemy współpracę z firmą budowlaną bądź klientem indywidualnym. wszelkie szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie.

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • W domu klienta pranie dywanów Katowice »

  Usługami prania / czyszczenia dywanów i
  mebli tapicerowanych zajmujemy się od momentu
  6 lat. Obecnie posiadamy pranie dywanów Katowice półautomatyczną linię pralniczą w załoga
  której wchodzi robot
  trzepiący, robot
  pralniczy, wirówka aż do
  dywanów oraz
  profesjonalna sterowana komputerowo suszarnia. Linia ta prawdopodobnie
  wyprać i
  wysuszyć aż do
  200 dywanów na dobę spośród
  zachowując tą samą najwyższą postać
  od momentu
  pierwszego do
  ostaniego dywanu. Nad każdym etapem prania / czyszczenia pranie dywanów Katowice czuwa niezmienna od momentu
  2008 roku, przeszkolona tudzież
  doświadczona kadra. Poza pralnią świadczymy usługi prania / czyszczenia wykładzin w "obiektach" (hotele, biura, mieszkania). Posiadamy odpowiednie zaplecze
  techniczne, logistyczne a
  administracyjne z przyczyny
  któremu możemy świadczyć
  usługi nieustająco
  w wielu miejscach jednocześnie. Posiadamy zespół
  stałych klientów, z
  których aż 90% owo
  klienci spośród
  polecenia, oraz
  gdy
  nie ulega kwestii
  owo
  najwyższa rodzaj
  uznania. Niezależnie od momentu
  pralni zajmujemy siępranie dywanów Katowice kompleksowymi usługami porządkowymi.
  Z naszych usług korzystają przede wszystkim klienci indywidualni, jednak
  również
  natomiast
  obiekty administracji publicznej, międzynarodowe, ogólnopolskie, lokalne firmy spośród
  różnych branż.

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne »

  Sklep internetowy z oświetleniem GitMarket. pl oferuje bardzo szeroki wybór różnego rodzaju opraw oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego.

  W naszej branży stawiamy na nowoczesne rozwiązania oraz jakość, która jest na najwyższym poziomie.
  Mogą Państwo kupić u nas produkt po bardzo atrakcyjnej cenie, gdyż nasza oferta obejmuje zarówno lampy wiszące, sufitowe, czy też oprawy przemysłowe i naświetlacze, co sprawia, że każdy jest w stanie skompletować duże zamówienie z wysokim rabatem.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Dom i ogród

Dom i ogród - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: