Windykacja Podkategoria: Windykacja

 • Firma windykacyjna »

  Jesteśmy zespołem windykatorów świadczących usługę ściągania należności na terenie Śląska oraz Sosnowca. Jako firma windykacyjna oferujemy usługę pełnej windykacji, tzn. od zlecenia prowadzimy sprawę do ostatecznej egzekucji komorniczej z poszukiwaniem majątku. Działamy zez zaliczek, kredytujemy koszty postępowania sądowego, komorniczego i koszty zastępstwa procesowego. Działamy szybko odzyskując dla ciebie pieniące zamrożone w wierzytelnościach.

  Data dodania: 01 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja należności »

  Euler Hermes - międzynarodowa grupa finansowo-ubezpieczeniowa realizuje swoją działalność na terenie całego kraju, świadcząc wszechstronne usługi na rynku ubezpieczeń należności. Grupa Euler Hermes oferuje gruntowną obsługę firm, realizując usługi w skład której wchodzi: windykacja wierzytelności, ubezpieczenia należności, windykacja należności, obrót wierzytelnościami, analiza branżowa itp. Firma jako jedna z niewielu w branży umożliwia zarządzanie ryzykiem finansowym przez internet. Szczegółowe wiadomości tyczące się oferty znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Szukasz nowych metod windykacji? Wypróbuj eWezwanie - program, dzięki któremu windykacja stanie się dużo bardziej skuteczna. Z eWezwaniem wyślesz automatyczne wezwanie do zapłaty w różnych formach, a nawet stworzysz własny proces windykacji. Wykorzystaj eWezwanie do wysyłania różnych rodzajów wezwań do zapłaty - email, sms, wiadomości głosowej. Zarejestruj się już dziś!

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja w praktyce »

  Portal o odzyskiwaniu należności, jeśli jesteś praktykiem lub nie masz pojęcia jak się do tego zabrać, tu znajdziesz wiele pomysłów dotyczące windykacji. Zbieramy i publikujemy artykuły i poradniki związane z tematem windykacji. O czym jest ta strona? o tym np. jak uzyskać nakaz zapłaty

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oddłużanie »

  Jeżeli boisz się kolejnych długów i wezwań do zapłaty, a myśl o zobowiązaniach finansowych nie daje Ci spokoju, pomożemy Ci wyjść z tej trudnej sytuacji. Oferujemy specjalistyczne usługi w zakresie oddłużania i antywindykacji osób fizycznych oraz firm. Nasi specjaliści pomogą Ci szybko i skutecznie uniknąć stresu i dyskomfortu związanego z problemami finansowymi.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja w teorii i praktyce »

  Blog dla wszystkich, którzy chcą poznać nowe sposoby windykacji należności. Jeśli więc zastanawiasz się jak reagować na wymówki dłużników lub co to jest faktoring to odpowiedź znajdziesz tutaj. Strona jest przeznaczona dla pracowników działu windykacji, którzy mają możliwość porównać stosowane przez siebie metody z innymi metodami ściągania wierzytelności. Z porad zgromadzonych tutaj mogą także skorzystać pracowni sprzedażowi, czy właściciele niewielkich firm, którzy muszą borykać się z windykacją wierzytelności.

  Data dodania: 02 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring »

  Marvel Broker - niezależny broker finansowy specjalizujący się w faktoringu skierowanym do średnich i niewielkich przedsiębiorstw. Dzięki indywidualnej specjalizacji Marvel Broker oferuje najszerszą gamę produktów, a dodatkowo praktykę. Z oferty na factoring może skorzystać każda firma sprzedająca swoim klientom towary czy usługi z odroczonym terminem płatności. Faktoring jest świetną alternatywą dla kredytu obrotowego a jego głównymi zaletami są poprawa płynności finansowej, a dodatkowo bezpieczeństwa obrotu handlowego. Usługa Marvel Broker jest całkowicie bezpłatna. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Wrocław »

  Kancelaria radcy prawnego Katarzyna Kałwak świadczy usługi z zakresu całościowej wsparcia prawnego zarówno przedsiębiorstwom jak i klientom indywidualnym.
  Kancelaria posiada swoją siedzibę w takich miastach jak Wrocław i Kancelaria Kluczbork, gdzie można się z nami skontaktować i przedstawić swój problem. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, podchodząc do wszystkich spraw w taki sposób by pomóc klientowi w jak najbardziej optymalny sposób.
  Katarzyna Kałwak oferuje porady prawne w wszystkich gałęziach przemysłu jak i w każdej dziedzinie życia społecznego. Z satysfakcją podejmujemy stałe współprace z firmami, dzięki czemu jesteśmy w stanie udzielać porad prawny na bieżąco, a w razie zbliżających się zmian w kodeksie prawa jesteśmy wstanie udzielać wskazówek, które zaowocują w przyszłości.


  Kancelaria radcy prawnego Katarzyna Kałwak
  Piłsudskiego 60/3
  50-020 Wrocław
  Tel. 606 750 165
  kancelaria@kkalwak.pl
  Regon 160155655
  NIP: 7542722733

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Wrocław »

  Prawie każdy przedsiębiorca ma problemy z nieuregulowanymi wierzytelnościami oraz nieuczciwymi kontrahentami. Z myślą o naszych klientach Europejska Giełda Wierzytelności, która jest członkiem Barter Systemu stworzyła dla Państwa niezwykłą ofertę dzięki, której odzyskacie swoje pieniądze. Odkupimy Wasze wierzytelności! Chcesz się pozbyć swojego problemu z dłużnikiem raz na zawsze? Prześlij nam swoją ofertę a my Ci pomożemy pozbyć się problemu.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring Należności »

  Spółka windykacyjna z siedzibą w Bytomiu prowadzi działalność w zakresie usług faktoringu oraz monitoringu należności. Prawnicy z dużym doświadczeniem nadzorują przebieg transakcji, co daje niemal stuprocentową skuteczność. Wysoki wskaźnik odzyskiwania wierzytelności oraz faktyczna realizacja monitorowania płatności do momentu jej zakończenia plasuje nasz zespół w krajowej czołówce firm finansowych.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jeremy Lusk: Motocross Star Dies At 24 In Costa Rica »

  This illustrates just how vital are the Big Six, in this case mayonnaise.
  I had actually seen a lot of critters residing in Texas but I never ever seen anything like this. Fishing license is requires for fish this halibut.

  Data dodania: 20 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Money-back.pl monitoring płatności i należności, windykacja i monit faktur »

  Szeroki wachlarz usług spółki windykacyjnej Money-Back.pl zapewnia zabezpieczenie interesów Nabywcy na każdym etapie rozliczeń inwestycyjnych. Proponowane działania prewencyjne takie jak: Pieczęć prewencyjna, monitoring płatności służą zapobiegnięciu powstania opóźnień w regulowaniu płatności, jednakże działania windykacyjne sensu stricte, zmierzają do odzyskania monitoring należności Kontrahenta. Pośród oferowanych przez spółkę windykacja Money Back instrumentów prewencyjnych wyróżnić można weryfikację nabywcy, obsługę prawną w zakresie sporządzania i analizy umów, pieczęć prewencyjna monitoring faktur. Firma Money Back - obrót wierzytelnościami sp. z o.o.  oferuje swoim Kontrahentom dopasowane osobiście narzędzia prewencyjne, które posiadają za zadanie ochronę płynności finansowej Nabywcy. Najbardziej optymalnym wyjściem jest połączenie ze sobą kilku narzędzi np. pieczęć prewencyjna, monitoring faktur, weryfikacja klienta i tak dalej. Warto wspomnieć, iż monitoring należności świadczony jest zarówno wobec polskich jak również niemieckich klientów. Money Back realizuje też usługę bezzaliczkowej windykacji na terenie całego kraju. Windykacja przeprowadzana jest przy wykorzystaniu różnorakich technik windykacyjnych - są one dopasowywane do dokładnie sprecyzowanej sytuacji. Wszelkie działania windykacyjne stosowane poprzez Money Back są kompatybilne z prawem i nie naruszają godności dłużnika.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Licytacje Komornicze Kalisz »

  Nie trać czasu - zapytaj Naszych ludzi o możliwości odzyskania przypisanej ci należności! Za sprawą poważnej rywalizacji na rynku wybór poszczególnej firmy jest mozolny. W związku z tym zamierzam zarekomendować świadczenia konkretnej kancelarii komorniczej. Ponadto warto dodać, że wszystkim oferujemy najniższe prowizje w województwie. Wskazane jest dodać, iż przedsięwzięcia komornicze są niesamowicie owocne, gwarantując satysfakcję dowolnego interesanta. Zapraszamy.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Katowice »


  Kancelaria Prawna Pana Adwokata Marcina Nowaka oraz Pani Adwokat Ewy Brodzińskiej – Nowak funkcjonuje na rynku śląskim od 2005 roku. Kancelaria specjalizuje się w usługach różnych gałęzi prawa, od prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, rodzinnego i opiekuńczego do prawa wykroczeń, skarbowego czy prawa pracy.

  Nasza kancelaria pomaga zarówno osobom prywatnym jak i firmom z którymi z przyjemnością nawiązujemy kontakty w celu prowadzenia polityki prawnej danej działalności.
  Do każdego zlecenia, które Państwo nam powierzą podchodzimy w pełni fachowo oraz staramy się każdo z nich prowadzić indywidualnie. Najważniejsza dla nas jest sprawa zakończona sukcesem a także czas realizacji danego problemu. Te cechy sprawiają, że klient jest zadowolony i bez przeszkód poleci nas znajomemu czy też sam do nas wróci.


  Kancelaria Adwokacka
  Jagiellońska 1
  41-500 Chorzów
  tel. 32 241 36 37
  kancelariamnowak@op.pl

  NIP 6442483814
  woj. Śląskie, pow. Chorzów, gm. Chorzów

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wykup wierzytelności »

  Windykacja jest to zawód niewdzięczny, a co za tym idzie mało kto pragnie go wykonywać. Jeżeli jednak posiadasz jakieś długi nie do zrealizowania, wystarczy że skorzystasz z powyższej usługi, a na pewno uda nam się rozwiązać twój problem. Windykacja staje się wielkim przemysłem w internecie.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • FOXBERG - Windykacja należności, odzyskiwanie długów, giełda wierzytelności »

  Skuteczne i kompleksowe odzyskiwanie długów - windykacja należności w 3 etapach: polubownym, sądowym i komorniczym. Ogólnopolska giełda wierzytelności. Skup wierzytelności jednostek słuzby zdrowia. Wywiadownia gospodarcza

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  VINDI CASE jest unikatowy pod każdym wględem. Nasz system odzyskiwania należności zawiera w sobie usługi, które normalnie musicie Państwo pozyskać od firm windykacyjnych, kancelarii prawnych i komorników, którzy nie zawsze są tak efektywni, jak byście Państwo tego oczekiwali.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Kalisz »

  Windykacja należności to funkcjonowanie prowadzone na umowa o pracę Klienta przez świetne zaś prędko działające firmy windykacyjne. windykacja Warszawa to wybitnie skuteczna możliwość na odzyskanie należności. Windykacja prowadzona jest na terenie całej Polski w różnych miastach dzięki temu mrowie osób ma wybór korzystania z usług firm windykacyjnych. Firmy windykacyjne działają zarówno na północy jak a na południu kraju. Dostęp do usług wiec jest niezmiernie wsiowy. Windykacja natomiast windykatorzy to Windykacja Gdansk, windykacja prowadzona przez nich jest w 100% legalna oraz w 100% skuteczna. Działania windykacyjne gwarantują załatwienie sprawy skutecznie. Interes windykacyjna to instytucja która odzyskuje długi od nieuczciwych Klientów, poprzez działania osobiste zaś działania terenowe. windykacja Warszawa świetna pomagier dla każdego w windykacji. Proszę pamiętać iż angaż firmie windykacyjnej windykacji nie zwalania sprzedającego z obowiązku gwarancji wobec dłużnika. Taka odpowiedzialność istnieje zawsze nie zależnie od tego jednakowoż faktura jest zapłacona czy też nie. Windykacja Tarnów w windykacji to mistrzowie swojego fachu. Klient zlecający taką windykacje ma pewność załatwienia sprawy migiem oraz bez problemowo to jest sensacja bo silnie znaleźć firmę gwarantującą skuteczność swoich usług windykacyjnych w Polsce.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Niemcy »

  Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną prowadzonych spraw na wszystkich etapach, reprezentację przed Sądem i Komornikiem Sądowym.
  Powierzając nam swoje sprawy mają Państwo pewność profesjonalizmu i fachowości. Mamy doświadczenie w sprawach tego typu. Od lat działamy na niemieckim rynku i dokończyliśmy mnóstwo nawet najtrudniejszych spraw. Nie warto zajmować się samemu sprawami, które mogą wykonać profesjonaliści. Z naszą kancelarią warto!

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Windykacja

Windykacja - nowa strona:

Adres: