Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • Firana »

  Zmień całkiem wystrój swojego salonu! Jest to o kilka łatwiejsze niż Inni ludzie się wydaje. Pewnie pomyślałaś, że powinnaś je przemalować, kupić nowy dywan lub wymienić meble? Nic podobnego. Wystarczy, że przekształcisz firana a też zasłony na nowe. Firany do salonu, a dodatkowo zasłony umieją go totalnie odmienić.Wybór w tej kwestii jest w rzeczywistości gigantyczny. Różnorodne kolory, a oprócz tego wzory. Modele dostępne na rynku są bardzo różnorakie i co chwilę powstają nowe tak, żeby sprostać wymaganiom klientów.Firany gotowe a może firanka metrażowe? Wybór zależy do Ciebie i powinien być przede wszystkim uzależniony od tego, jakich wymiarów potrzebujesz. O ile już są to dosyć nietypowe wymiary koniecznie zdecyduj się na firany metrażowe.Firany przyszłościowe czy klasyczne, barwne albo białe, wzorzyste bądź również nie - wybór należy do Ciebie. Dostosuj je do wystroju swojego pokoju.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Przysięgłe.pl »

  Są rozmaite rodzaje wykonywanych translacji. Mogą być tak zwane tłumaczenia przysięgłe, opatrzone wyjątkową pieczęcią. Mówi ona o tym, że tłumacz, który je wykonał jest postacią wiarygodną oraz obowiązkową, a przetłumaczone przez niego zaświadczenia mogą być uznane przez administrację urzędową. Inny tłumacz zajmuje się z kolei egzekwowaniem przekładów ksiąg literackich. Jeszcze zupełnie inaczej wygląda wykonywanie translacji symultanicznych. Chodzi tutaj o sytuacje, w jakich tłumacz na bieżąco tłumaczy wypowiadane przez dane osoby słowa. Jest to dosyć kłopotliwa praca, której podołają fachowcy z profesjonalnej witryny.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca żywiec »

  Czy przeciętny konsument będzie korzystał z rzeczoznawca cieszyn? Wbrew pozorom tak. I to nie tylko klient biznesowy, czyli właściciel spółki, czy spółki, ale także kontrahent indywidualny, czyli prywatny konsument. A kiedy będzie korzystał z takiej pomocy? Głównie wtedy, gdy będzie planował zakup nowego samochodu, kalkulował jakąś naprawę, czy potrzebował treści dla swojego przełożonego w kwestii przykładowo rekonstrukcji zdarzeń w czasie wypadku. Genialny rzeczoznawca samochodowy Wrocław pomoże nie tylko określić problem, niemniej jednak też doradzi co można dalej z tym zrobić, czy sporządzi odpowiednie dokumenty. Aktualnie wycena maszyn Łódź dotyczą zarówno spraw wypadkowych, dochodzeń odszkodowań, jak i przeciętnych transakcji, które projektuje się dzień w dzień. Radę takiego fachowca jest niezbędna także wówczas, gdy zamierzamy umowy leasingowe, aktualizujemy informacje księgowe, czy w grę wchodzi windykacja długów. Jak widać może zdarzyć się kilka sytuacji, kiedy to rzeczoznawca samochodowy Bydgoszcz będzie przydatny.

  Data dodania: 18 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dorabianie kluczy »

  Zapewniamy fachowe dorabianie kluczy sprzedaż wkładek, zamków do drzwi oraz kłódek. Bardzo korzystne ceny oraz bogate menu usług. Wiele wkładek, kłódek na jeden klucz u nas to znajdziesz jak i systemy master key oraz inne oferty.link textNajlepsze, najtańsze oferty dorabiania kluczy zapewniamy uprzejme fachowe usługi ślusarski oraz sprzedaż zamków, wkładek do drzwi oraz kłódek możemy również zmontować każdą ilość wkładek oraz kłódek jak i użyć systemów master key.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczeństwo IT »

  Prowadzenie innowacyjnego biznesu (firmy, przedsiębiorstwa) wymaga sprawnego kontrolowania zasobami, szczególnie danymi wrażliwymi. W tym celu należy wypracować adekwatny system tworzenia, przetwarzania i przechowywania danych w postacie systemu IT. Konstruując system informatyczny, który przetwarzać ma nieodporne informacje, należy zadbać o optymalizację produkcji, ochronę danych osobowych, a głównie o bezpieczeństwo IT. Istotnym elementem administrowania innowacyjnym biznesem jest również zarządzanie wiedzą, proces który umożliwia maksymalizację, kumulację i sprawne kontrolowanie zasobami intelektualnymi, a w szczególności administrowanie prawnie chronioną własnością intelektualną. Właściwe zarządzanie procesami omówionymi wyżej gwarantuje maksymalizację zysków, a oprócz tego przekłada się w spory metodę na reputację i wizerunek korporacji.
  Firma synergize.pl oferuje szeroki wachlarz usług związanych obsługą cyklu życia produktu, bezpieczeństwem IT, kompleksową obsługą systemów informatycznych dla spółek, ochrona danych osobowych, a dodatkowo doradztwem IT. Właściwe systemy przetwarzania treści, składające się z podsystemów odpowiedzialnych między innymi za kontrolowanie wiedzą, zarządzanie procesami, a oprócz tego ochronę danych osobowych, to jeden z zasadniczych wymogów dla spółce przetwarzających dość dużą ilość danych. Dzięki wprowadzeniu odpowiednich rozwiązań IT, optymalizacja produkcji oraz dodatkowo maksymalizacja bezpieczeństwa IT mogą być w zasięgu praktycznie każdej korporacji.
  Firma synergizm.pl to lider w zakresie produkowania i wdrażania informatycznych rozwiązań w obszarze zarządzania cyklu życia produktem.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Muzyka na wesele- Dj Miksol »

  Witam serdecznie jestem DJ-em DJ MIKSOL. Muzyka to moja praca,  hobby i pasja. Kontakt z muzyką mam już od najmłodszych lat. Jestem absolwentem szkoły muzycznej pierwszego stopnia. Zawodowo gram już ponad 15 lat, Mój repertuar to oryginalne wersje utworów począwszy od lat 60's 70's 80's 90's, poprzez muzykę Dance, House, Polskie hity z list przebojów, aż do najnowszych rytmów lansowanych obecnie w stacjach radiowych. Nagłośnienie estradowe, którym dysponuję zapewnia bardzo dobrą, jakość dźwięku a fantastyczne efekty świetlne stworzą niezapomniany klimat na Waszej imprezie. Zawsze staram się, by brzmienie było jak najbardziej zbliżone do oryginału, a oświetlenie przyjemne i spójne. Oświetleniem ubarwię i stworzę stosowny nastrój i klimat na każdej imprezie. Na weselu nie tylko gram z oryginalnym płyt, ale też prowadzę zabawy, gry i konkursy. Wszelkie taktowne, kulturalne i z dobrym smakiem. Prowadzę też karaoke. Coraz często Młoda Para życzy sobie teraz ten metodę zabawiania gości weselnych i jest to de fakto fantastyczny metodę na dobrą zabawę. Na weselu prowadzę też biesiadę, czyli gram na akordeonie za stołami najfajniejsze przyśpiewki począwszy od tang, walczyków i polek a na oberkach kończąc. Zapraszam na moją stronę internetową i zapoznania się z moją interesująca oferta muzyczną.DJ MIKSOL Zapraszam do zapoznania się z moją wyjątkową ofertą. Na mojej stronie internetowej znajdą Wy informacje o mnie,, filmy i wiele innych interesujących treści, które pomogą Państwu w wyborze optymalnego dj (konferansjera, wodzireja) prowadzącego Państwa wesele czy inna imprezę okolicznościową. Prowadząc wesela, studniówki, bankiety oraz imprezy okolicznościowe w charakterze dj i wodzireja nie poprzestaję na odtwarzaniu utworów z płyt. Gram na akordeonie, prowadzę konkursy i zabawy.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK SOPOT, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, PROTOKOŁY »

  Jesteśmy do dyspozycji na terenie SOPOT, od usunięcia zwarcia, wymiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu poprzez Zakład Energetyczny dokonywania oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Tel. 600212800.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie hydrauliczne Kraków tel. 500-837-898 »

  Zakres Usług Hydraulicznych: Usługi hydrauliczne obejmują przede wszystkim instalacje zimnej wody użytkowej, ciepłej wody użytkowej, centralnego ogrzewania i kanalizacji. W tym zakresie opracowujemy instalacje nowe, przeróbki,  rozbudowę i naprawy. Stosujemy współczesne technologie, głównie lutowania w miedzi i zgrzewania plastiku, a również inne - wąsko wyspecjalizowane.www.remont.budowa.wizytowka.plZakres Usług Hydraulicznych: Usługi hydrauliczne obejmują przede wszystkim instalacje zimnej wody użytkowej, ciepłej wody użytkowej, centralnego ogrzewania i kanalizacji. W tym zakresie wykonujemy instalacje nowe, przeróbki,  rozbudowę i naprawy. Stosujemy współczesne techniki, przede wszystkim lutowania w miedzi i zgrzewania plastiku, a też inne - wąsko wyspecjalizowane.www.remont.budowa.wizytowka.plInstalacje wiążą się z montażem przyborów sanitarnych, na przykład. : zlewozmywaków, umywalek, wanien, brodzików, sedesów, bojlerów, pieców i innych sprzętów (tzw. biały montaż). Wszelkie te przybory wymagają podczas eksploatacji napraw, regulacji,

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chorzów podgrzewacze wody »

  Zajmujemy się naprawą piecyków, kotłów gazowych, pogdrzewaczy gazowych, usługi gazownicze, naprawa, montaż, regulacja i konserwacja urządzeń gazowych. Pogotowie Gazowe. Tel. 600212800. Awaria, Usterka, Serwis, Montaż. Zapraszamy wszystkich kontrahentów, jeden telefon i po problemie. Chorzów i okolice.

  Data dodania: 01 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skup złota »

  W tym momencie złoto jest drogie. Zresztą faktycznie nieprzerwanie było w cenie. Sam zobacz bieżące ceny skupu złota na witrynie www skup-zlota.biz. To prawdopodobnie najfajniejsze ceny skupu złota, tak przynajmniej mi się wydaje.
  Na wspomnianej witrynie www odnajdziesz zawsze najbardziej aktualne ceny skupu złota - najlepszy skup złota w sieci!
  Może jeszcze wspomnę w tej chwili jak wygląda sposób sprzedaży złota. Otóż wystarczy spakować przedmioty, które chce się sprzedać i wysłać je na podany adres (załączony na stronie www skup-zlota.biz). Przy małych paczuszkach trzeba zrobić użytek z opcji na przesyłkę pocztową z zdeklarowaną wartością. Przy większych trzeba przekazać Pocztexem - za przesyłkę zapłaci firma. Cała ta procedura jest opisana na stronie www skup-zlota.biz. Zapraszam na stronę internetową po więcej informacji. Jeśli masz niepotrzebne złoto, z jakiego powodu je przechowywać w domu? Podmień złoto na polskie złote!

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK ALEKSANDRÓW, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Jesteśmy do dyspozycji na terenie ALEKSANDRÓW, od usunięcia zwarcia, wymiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu poprzez Zakład Energetyczny dokonywania oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Tel. 600212800. Chcielibyśmy państwu polecić nasz usługi z zakresu instalacji elektrycznych, pomiarów elektrycznych, napraw i modernizacji nowych i  istniejacych istalacji. Zajmujemy się także przyłączami do podliczników, wymianą bezpieczników, wymianą tablic rodzielczych i wiele innych. Nasi fachowcy słyną z sumienności, fachowości, terminowości,, a oprócz tego przystępnych cenach, a to wszystko na terenie ALEKSANDRÓW i okolic. Masz problem z prądem, nie załacza się światło, bezpieczniki wybija, słabnie napięcie - zapraszamy, wystarczy zadzwonić pod numer 600212800 a nasz konsultant skontaktuje Ciebie z naszym fachowcem w czasie dla Ciebie odpowiednim. Fachowiec przyjedzie na miejsce usterki, wykonana szybko i solidnie usługę naprawy istalacji elektrycznej. Potrzebujesz protokół poprawności instalacji elektrycznej, nasz fachowiec -  elektryk, sprawdzi Twoją instalację i wypisze Ci odpowiednie zaświadczenie. Zapraszamy na terenie ALEKSANDRÓW I OKOLIC.
   

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona mienia Gnieno »

  Kamery umieszczane są w różnych miejscach. Dzięki temu mamy podgląd na wszystkie pomieszczenia- mniej i bardziej na widoku. Z jakiego powodu akurat kamery? Pozwolą zapamiętać kto ewentualnie wszedł do naszego sklepu. Monitoring systemów alarmowych to odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich. Monitoring Bydgoszcz to odpowiedni sposób na pozbycie się złodzieja. Spójrzmy więc jak działa takowy system i dlaczego warto w niego zainwestować. Być może jeszcze nie doceniamy nowoczesnego rozwiązania. Spójrzmy więc na pozytywne aspekty. Widok monitoringu w każdym budynku zniechęca- nikt nie chce być uwieczniony w momencie rozboju. Z tego powodu też chuligani wybierają małe sklepiki w których kamer nie ma. Własna firma to nie tylko dobry koncept. Musimy pomyśleć o konkretnym zabezpieczeniu. Odpowiednie metody nie zawsze są bezpieczne. Spójrzmy jak funkcjonuje taki monitoring Bydgoszcz i załóżmy go w swoim sklepie. Nie potrzebujemy już teraz dodatkowych urządzeń. Wystarczy nam tylko numer do jednej firmy i za moment będziemy mogli cieszyć się bezpieczeństwem. Monitoring Bydgoszcz to propozycja dla każdego właściciela sklepu ale i zwykłego domownika. Spójrzmy jak będzie wyglądać nasza praca po zastosowaniu tego nowoczesnego aparatu. Już teraz możemy cieszyć się bezpieczeństwem.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe »

  Hale

  W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo kompleksowe i częściowe usługi związane z wykonawstwem hal stalowych oraz obiektów związanych z halą. We współpracy ze sprawdzonymi i godnymi zaufania partnerami prowadzimy prace w zakresie:
  hal stalowych,
  fundamentów,
  posadzek,
  robót ziemnych,
  wykończeniowych robót budowlanych,
  robót drogowych,
  projektów koncepcyjnych,
  dokumentacji architektoniczno-budowlanej.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • STRZELCE OPOLSKIE Protokoły instalacji elektrycznej »

  Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w STRZELCE OPOLSKIE w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania, co więcej wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a oprócz tego systemów teletechnicznych. W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej, pojawiają się w dodatku róznego rodzaju awarie, usterki, które nasi fachowcy elektrycy, poradzą sobie z każdym problemem.Profesjonalne usługi elektryczne w STRZELCE OPOLSKIE. Trudnimy się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych. Zakres naszych usług obejmuje: instalacje elektryczne, usługi elektryczne, pomiary elektryczne. Gwarantujemy solidny montaż i fachowe doradztwo techniczne w zakresie elektryki. Zlecone nam prace przygotowujemy terminowo i solidnie.
   

  Data dodania: 06 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat ze Stargardu »

  Jakiego rodzaju spraw sądowych w zakresie prawa cywilnego jest najwięcej? Według danych – rozwodów. Niestety tak wiele związków małżeńskich kończy się rozstaniem. A z czym kojarzy się rozwód? Z obecnością adwokata. Oczywiście sprawa rozwodowa nie jest przyczynkiem do wynajęcia prawnika, jednak w przypadku podziału majątku nie da się tego ominąć. Jak więc szukać kompetentnego adwokata? Najszybciej poprzez Internet. Przeglądając strony firmowe kancelarii prawnych natkniemy się na hasła typu: najlepszy adwokat ze Stargardu – rozwiedziemy cię, albo rozwody i podziały majątku – najlepszy adwokat Stargard, itp.. Jeszcze kilka lat temu osoby trudniące się rozwodzeniem ludzi uważano za prawników niższej kategorii, natomiast teraz uważa się, że jest to sprawa z zakresu prawa taka jak inne, a więc należałoby szczycić się dokonaniami na tym polu. W końcu rozwieść małżeństwo z 30-letnim stażem i rozdysponować majątek ich życia w taki sposób, aby obie strony były usatysfakcjonowane, to niewątpliwie zawodowe wyzwanie.
  Godna polecenia kancelaria , która zna się na rzeczy to Kancelaria Adwokacka - Maria Uniejewska .

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo jednorodzinne »

  Nie łatwo znaleźć odpowiednią spółkę która zajmie się naszym domem od A do Z. Jednak istnieje odpowiednia firma która zrealizuje projekt z którego będziesz zadowolony. Zapytaj znajomych - kto nie słyszał o korporacji kobnext nie zna się na budownictwie. Wykonywanie wszelakich budowa domów częstochowa zostaw profesjonalistom. Zapraszamy do wizyty na mojej witrynie internetowej firmy remontowobudowlanej i lepszego się ze staranną ofertą. Nasza firma remontowo-budowlana tworzy kompleksowe usługi remontowe, wykończeniowe. Usługi remontowe, jakie opracowujemy są bardzo profesjonalną. Budowa domów to następny profil działalności. Budujemy budowy pod klucz częstochowa oraz w stanie surowym otwartym. Współpracujemy z wieloma biurami projektowymi i architektonicznymi. Pomożemy Wszystkim w wyborze najlepszego projektu. Budownictwo przemysłowe coraz bardziej przybiera na wartości dzięki czemu wiecej budujemy w naszym powiecie - firma para się bez wątpienia profesjonalnymi schematami od projektu do zebrania materiału i z całą pewnością samego zaprojektowania. Sprawdź nasze projekty i sam oceń.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia haccp »

  Dokumentacja HACCP zgodna z wymaganiami ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia, niezbędna podczas testom w sklepach, hurtowniach, restauracjach, stołówkach, wszelkiego stylu gastronomii, hoteli, pensjonatów, cukierni, piekarni, stołówek, jadłodajni, barów, kawiarni, restauracji, szkół, przedszkoli, sieci marketów, firm produkcyjnych, transportowych itp. Analiza zagrożeń i punkty krytyczne. Dokumentacja HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HACCP, opracowania dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP, a ponadto wszelkie wymagane wzory rejestrów dostosowane w zależności do potrzeb i funkcji prowadzonej działalności. Zajmujemy się opracowaniem dokumentacji HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HACCP, dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP dostosowane w zależności do potrzeb i zadań prowadzonej działalności. Robimy HACCP dla sklepów spożywczych, hurtowni, wszelkiego stylu gastronomii, hoteli, pensjonatów, cukierni, piekarni, stołówek, jadłodajni, barów, kawiarni, restauracji, szkół, przedszkoli, sieci marketów itp.
   

  Data dodania: 09 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lutowanie smd »

  Firma BORNICO jest firmą działającą na rynku elektroniki od wczesnych lat 90-tych. Główny profil produkcji Bornico to złożone komponenty elektroniki do nowoczesnych wag elektronicznych, przemysłowych i laboratoryjnych. Ich wyroby wyróżniają się najwyższym poziomem rozwiązań techniki.

  Klientom Bornico proponujemy pełną obsługę procesu produkcyjnego która obejmuje:

  kontraktowy montaż elektroniki: montaż smt
  projektowanie elektroniki, projektowanie obwodów drukowanych - opracowanie założeń i dokumentacji technicznej
  programowanie - także dla urządzeń działających pod kontrolą systemów wbudowanych (ang. emedded )
  produkcja elektroniki - uruchomienie serii prototypowej i próbnej
  wykonanie wszystkich koniecznych badań
  montaż urządzeń elektronicznych

  Doświadczona załoga, najnowocześniejsze technologie i profesjonalne urządzenia oraz stosowany system zarządzania jakością ISO 9001:2000 daje gwarancję, że oferowane przez firmę usługi są na najwyższym światowym poziomie.
  Bornico.com.pl - montaż smd

  Data dodania: 13 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia medyczne »

  Proste w przewozie i precyzyjne w pomiarach urządzenia medyczne i weterynaryjne. Najlepsze w ginekologii aparaty ktg i wszechstronne ultrasonografy, także ultrasonografy weterynaryjne. Sprzęt specjalistyczny jak holter ciśnienia i defibrylatory typu innowacyjny powerheart aed g3, który minimalizuje zadania niezbędne do podjęcia przez ratownika. Sprzęt np. produkcji cardiac science, zgodny z odpowiednimi normami. Oferta dla klientów z Poznania.holter ciśnienia

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masaż kręgosłupa Poznań »

  Każdy z nas potrzebuje odrobinę relaksu. Aktualnie, gdy rytm życia większości ludzi bez ustanku przyspiesza, niecodziennie istnieje okres na przyjemności. Głównie osoby w wieku produkcyjnym częstokroć są przemęczone i nie mają ani odrobiny czasu dla siebie. To gigantyczny błąd. Tego typu tryb życia szybko skutkuje wypaleniem zawodowym i frustracją, która odbija się na rodzinie i przyjaciołach. Idealną metodą relaksu jest masaż. Poznań to jedno z najogromniejszych miast w Polsce, nie dziwi więc fakt, iż znajdziemy tam sporo salonów masażu. Możemy selekcjonować spośród bogatej oferty masaży, np. odchudzających, przeciwbólowych, relaksacyjnych czy leczniczych. Jak więc widać, każdy znajdzie coś dla siebie. Ludzie żyjący w ciągłym stresie, na pewno odczują dobroczynne skutki masażu relaksacyjnego. W wielu salonach w trakcie masażu stosuje się kadzidełka, olejki zapachowe oraz muzykę relaksacyjną. Całokształt po to, abyśmy wyszli stamtąd wypoczęci i szczęśliwi. Masaż bowiem to nie tylko metoda na poprawę stanu ciała, ale także i ducha.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: