Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »
 • Serwis zamków Kraków tel. 500837898 »

  Awaryjne otwieranie zamków  Kraków i okolice Tel. 500-837-898 Awaryjne otwieranie: mieszkań, sejfów. Montaż, wymiana zamków, Gerda itp. naprawa zamków, naprawa drzwi. Wykonujemy również takie usługi jak: dorabianie wkładek do istniejącego kodu, klonowanie wkładek-jednym kluczem można otworzyć kilka zamków, montaż drzwi antywłamaniowych, doradztwo techniczne w zakresie doboru zamków i drzwi www.szpic-brudka.wizytowka.pl awaryjnie otworzymy każdy zamek bez jakiegokolwiek uszkodzenia drzwi oferujemy zakres profesjonalnych technik w pracy opieramy się nie tylko na rzetelności i doświadczeniu, ale też wykorzystujemy nowoczesne, specjalistyczne narzędzia otwieramy zarówno drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne pomożemy w przypadku zgubienia kluczy, otwierając drzwi bez nich w dodatku otworzymy zamek po włamaniu i wymienimy go na nowy nasza oferta obejmuje także wyjęcie kluczyka, który niesfornie zablokował się w zamku złamany kluczyk, który utkwił w zamku również nie będzie dla nas zbyt wielkim wyzwaniem poza tym zajmiemy się naprawą drzwi i zamków www.otwieramy.zamki.wizytowka.plAwaryjne otwieranie drzwi Kraków i okolice Tel. 500-837-898 Awaryjne otwieranie: mieszkań, sejfów. Montaż, wymiana zamków, Gerda itp. naprawa zamków, naprawa drzwi. Wykonujemy również takie usługi jak: dorabianie wkładek do istniejącego kodu, klonowanie wkładek-jednym kluczem można otworzyć kilka zamków, montaż drzwi antywłamaniowych, doradztwo techniczne w zakresie doboru zamków i drzwi  www.otwieramy.zamki.wizytowka.pl . awaryjnie otworzymy każdy zamek bez jakiegokolwiek uszkodzenia drzwi

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biała Podlaska Meble ogrodowe »

  Nowoczesna kawalerka, chociaż mała, wcale nie musi być meblowana bez rozmachu. Producenci oferują meble przeznaczone specjalnie do tego typu pomieszczeń, łączące w sobie po kilka zadań. Ławostoły dobrze sprawdzają się w jadalni, a sypialnie w zdecydowanej większości przypadków wyposażane są w łóżka piętrowe, które pozwalają lepiej wykorzystać przestrzeń. Dawne meblościanki, obowiązkowy mebel w każdym bloku, znów powracają do łask, zastępując klasyczne szafy i regały. Dodatkowe miejsce zyskuje się montując wysokie etażerki, nadstawki i półkotapczany. Książki, zamiast w biblioteczkach i witrynach przechowywane są w kontenerach lub skrzyniach, będących jednocześnie dodatkowymi miejscami do siedzenia. Miękkie pufy i składane w parę chwil leżaki zastępują zajmujące dużo miejsca krzesła, budując wygodne zestawy wypoczynkowe dla wszystkich domowników. W dobrze rozplanowanej kawalerce znajdzie się także miejsce na stoliki nocne i komfortowe biurko do pracy. Niektórzy mieszczą tam również fotele masujące albo szezlongi. Meble skórzane
   Łóżka piętrowe rozwiązują problem dzielenia pokoju przez rodzeństwo, a dodatkowe półki pozwalają każdemu z nich trzymać własne skarby. Maluchy będą wymagały wstawienia łóżeczka dla dzieci, dobrze dostępnego również w nocy.
   

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • CV gotowe »

  Sporządzenie Curriculum Vitae, zwanego potocznie CV ma możliwość przysparzać sporo problemów, szczególnie w przypadku, w której pracodawcy stawiają coraz bardziej niezwykłe wymagania swoim potencjalnym pracownikom. Wykorzystanie produktu, takiego jak Gotowe CV być może jest dobrym rozwiązaniem, warto jednakże pamiętać o tym, aby takie CV gotowe traktować wyłącznie jako podstawę i wzór do uzupełnienia, a nie jako gotowy dokument, gdyż pracodawcy i headhunterzy w oka mgnieniu zorientują się, że dokument jest sfabrykowany.
  List motywacyjny także potrafi być znacznym wyzwaniem dla ludzi poszukujących pracy. Wzory listów motywacyjnych są rozwiązaniem, które mogą pomóc wielu osobom w rozwiązaniu tego problemu, na podobne zasadzie jak gotowe CV polska. Bardzo podobnie jak gotowe CV Anglia, tak wzory listów motywacyjnych muszą być traktowane jako projekty do tworzenia listów motywacyjnych, jednakże dany dokument generowany musi być nie samoczynnie, ? ręcznie i skrupulatnie. Wzory listów motywacyjnych są zatem rozstrzygnięciem ułatwiającym, a nie w prostu sposób zastępującym pisanie listu motywacyjnego.
  Strona CV gotowe to baza wielu tysięcy wzorów gotowych CV, a dodatkowo wzorów listów motywacyjnych, gotowych do ściągnięcia, przerobienia i wysłania do ewentualnego pracodawcy. Zgromadzone wzory listów motywacyjnych, a dodatkowo gotowych cv Anglia skategoryzowane są w logiczny i przejrzysty układ, zapewniający możliwość szybkiego i sprawnego poruszania się po bazie danych oszczędzonych wzorów listów motywacyjnych i gotowych CV polska.

  Data dodania: 01 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa Energetyczne Tomaszów Mazowiecki »

  Gdy potrzebujesz świadectwa energetyczne, Tomaszów Mazowiecki Twoje miasto, to wiedz, ażeby takowe zdobyć wystarczy zadzwonić do firmy Haus1, a nasz agent przyjedzie do Ciebie, bez dodatkowych kosztów. Podchodzimy tak każdego kontrahenta, który dzwoni do nas z miejscowości położonej w promieniu 100km od Łodzi. Obecnie świadectwo energetyczne to absolutny przymus w polskim budownictwie, więc nie sposób tej sprawy nie wziąć pod uwagę. Aczkolwiek też nie należy przekazywać na nie ogromnych sum pieniędzy. Jeśli wyrażasz wolę szybko i tanio zyskać świadectwa energetyczne, Sieradz Twoją miejscowością - to zatelefonuj do Haus1, a my zreferujemy Ci naszą kompletną ofertę telefonicznie, za pomocą poczty elektronicznej lub przyjedziemy skonsultować wszystko na miejscu u Ciebie.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chemia gospodarcza »

  Firma Pirla to producent taniej chemii gospodarczej, papieru toaletowego, ręczników papierowych, czyściwa oraz artykułów gospodarstwa domowego. W naszej ofercie znajdziedzie Państwo tanią chemie gospodarczą, papier toaletowy, ręczniki papierowe i czyściwa. Produkty z makulatury i z wysokiej jakości celulozy. Wiemy jak ważna jest ochrona środowiska w dzisiejszych czasach dlatego też swoją uwagę skupiamy właśnie na przetwarzaniu papieru w sposób jak najbardziej zgodny z zaleceniami o ochronie środowiska naturalnego. Większość naszych produktów wytwarzamy z przetworzonej makulatury, która dzięki odpowiedniej obróbce i zachowaniu wszystkich standardów jakości jest idealnym materiałem do takich produktów jak papier toaletowy, ręczniki papierowe czy różnego rodzaju czyściwa, jakże często używane w dużych zakładach pracy i fabrykach. Tak, skupiamy się na odbiorcach hurtowych i zapewniamy najniższą cenę jeśli chodzi o artykuły gospodarstwa domowego, z nastawieniem na przemysł i duże zakłady pracy. Zapoznaj się z pełną ofertą firmy Pirla i zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Hydrauliczne w Lublinie »

  Prowadzimy prace na terenie Lublina w zakresie konserwacji, napraw, remontów i wymiany instalacji wodno - kanalizacyjnej oraz dodatkowo centralnego ogrzewania. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia SEP. Wiedza, fachowość zatrudnionych pracowników, a ponadto nabyte doświadczenie pozwalają na szybkie i sprawne wykonywanie powierzonych nam prac. Jeżeli potrzebujesz wykonać centralne ogrzewanie by sprawnie i wydajnie oddało ciepło w pomieszczeniach nasi hydraulicy pomogą.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nagrobki pojedyncze i podwójne »

  Firma kamieniarska Granit-Mar. Działamy w branży kamieniarskiej od ponad 50 lat. Robimy usługi kamieniarskie takie jak kamieniarstwo nagrobkowe, nagrobki i pomniki pojedyncze, podwójne i grobowce. Kamieniarstwo budowlane to najprężniej rozwijający się dział naszej firmy. Dzięki technologii waterjet możemy zaoferować Państwu wykonywane niekonwencjonalnych zamówień w kamieniu naturalnym jak schody, parapety, podesty, płytki, kominki, blaty kuchenne, wzory ścienne wszystko w dowolnym kamieniu - ganicie, marmurze lub innym. A dodatkowo świadczymy usługi cięcia wodą dowolnych materiałów o grubości dosłownie 20cm!

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport kontener Gdynia »

  Jest całe całe mnóstwo firm/spółek/korporacji, które muszą się zgodzić na to,ażeby można było podjąć magazynowanie towarów. De fakto w gruncie rzeczy dowolna firma, która aktualnie sprzedaje określone produkty, które bywają produktami materialnymi powinna sobie zdawać z tego z dużą uwagą sprawę. A dodatkowo należy zaakcentować to, iż niestety Agencja celna w tych czasach wcale nie należy do jakichś agencja celna gdynia Nader często niestety okazuje się iż dana spółka powinna się liczyć z tym, iż każdego roku będzie ona musiała wydać de fakto multum gotówki na to,żeby magazynowanie mogło być wciąż kontynuowane. Niestety gruntownie tak być musi głównie z tej prostej przyczyny, iż warto częstokroć mieć miejsce, w którymwszelkie towary, jakie będzie posiadać się do sprzedania będą mogły być odpowiednio przechowywane. Właściwie każdy, kto prowadzi swój własny sklep zdaje sobie przecież sprawę z tego, że dziś posiadanie magazynu jest czymś, bez czego całe co niemiara ludzi nie jest w stanie praktycznie ogólnie rzecz biorąc dać sobie radę. Nic, zatem dziwnego w tym, iż kobiety i mężczyźni, którzy posiadają własne prywatne salony akurat decydują się na to,by wynajmować dla siebie właściwei pomieszczenie, które będzie magazynem. Na 100% sklepy, jakie zalicza się do jakichś większych filii nie posiadają z tym niemal nigdy większego kłopotu, bo w większości sytuacji oczywiste staje się spedycja morska z Gdyni, iż wyselekcjonowane towary bywają sprowadzane z określonego miejsca na zamówienie. Nie będzie, więc przenigdy większego trudu z tym aby otrzymać dany produkt w praktyce na następny dzień od dnia, w którym był on zamówiony. W ten metodę może dziać się jednak tylko oraz wyłącznie w przypadku większych sklepów.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księga haccp i wdrożenie haccp »

  Księga haccp, Ghp i Gmp. Potrzebujesz szybko i solidnie wykonanego systemu HACCP! Haccp to system analizy krytycznych punktów kontroli, służących rozpoznaniu możliwych zagrożeń a następnie wykonaniu metod ich zapobiegania  Nasza firma para się opracowaniem dokumentacji HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HACCP, opracowania dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP, a ponadto wszelkie wymagane wzory rejestrów dostosowane w współzależności do potrzeb i zadań prowadzonej działalności. Opracowujemy HACAP dla sklepów spożywczych, hurtowni, wszelkiego typu gastronomii, hoteli, pensjonatów, cukierni, piekarni, stołówek, jadłodajni, barów, kawiarni, restauracji, szkół, przedszkoli, sieci marketów, firm produkcyjnych, transportowych itd. Na produkt wykonany przeze mniezą korporację dajemy gwarancje w razie jakichkolwiek uwag, zastrzeżeń, uwagi ze strony SANEPIDU wprowadzamy konieczne poprawki już jedynie na nasz koszt. Posiadamy również księgi haccp wzorcowe w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach!!! Działamy na terenie całej Polski
   
   

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kraków karykatury »

  Wszelkie osoby, które zainteresowane są zakupem karykatury czy obraz powinny sprawdzić ofertę Pracowni Karykatury-portrety Art. Fizycznie pracownia znajduje się w Krakowie, jednak dla większość dostępna jest pod wirtualnym adresem karykatury-portrety.pl. Na stronie internetowej pracowni można obejrzeć obecną ofertę, zrealizowane prace, a przede wszystkim cennik portretów i karykatur, które bardzo często robi Pracownia Karykatury-portrety Art. Przez to każdy będzie mógł odnaleźć wszelkie potrzebne informacje i złożyć zamówienie. W razie zapytań mamy możliwość skorzystać z informacji podanych w zakładce Kontakt, aby skontaktować się z pracownią.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie komunikacyjne Kraków »

  Kupując nowych samochód warto pomyśleć o dodatkowym ubezpieczeniu - ubezpieczenie samochodu Kraków oferuje ubezpieczania AC na atrakcyjnych ustaleniach z dużymi zniżkami. Przyjdź do oddziału i przekonaj się. Koniecznością każdego kierowcy jest posiadanie ubezpieczanie OC natomiast warto pomyśleć o dodatkowym ubezpieczeniu samochodu AC. Ubezpieczenia samochodowe Kraków oferują szeroki wachlarz usług, a dodatkowo interesujące zniżki. Warto pomyśleć o prywatnej przyszłości, zabezpieczeniu bliskich, rodziny dlatego też perfekcyjnym rozstrzygnięciem jest ubezpieczenie na życie Kraków ustalone na odpowiednich ustaleniach indywidualnie dostosowanych do nabywcy. Zadbaj o siebie, własnych bliskich, a też o lokal czy samochód. Ubezpieczenia na życie Kraków oferują obecnie tak szeroką paletę usług, że właściwie każdy kontrahent bez kłopotu będzie w stanie zaspokoić indywidualne potrzeby. Saled jako instytucja finansowa już o 13 lat pomaga swoim nabywcom, zauważając ich bezpieczeństwo dzięki bogatej ofercie z zakresu ubezpieczenia Kraków. Dzięki porozumieniu z kilkoma firmami możemy Państwu zaoferować dogodne okoliczności ubezpieczenia.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wesele nad morzem »

  Ślub i weselna zabawa to najważniejsze wydarzenie w życiu każdego z nas. Dlatego ważne jest by zatroszczyć się aby ten wyjątkowy dzień zapadł nam dobrze w świadomości na wiele lat. By tak było należy między innymi dokonać właściwego wyboru lokalu gdzie ma się odbyć ta impreza. Dom weselny nad Bałtykiem to może być strzał w dziesiątkę. Posiadany przez nas obiekt położony w malowniczej miejscowości nad naszym morzem może być tym czego szukasz do zaplanowania niezapomnianych chwil. Zobacz co możemy Ci zaoferować!

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK LESZNO, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Jesteśmy do dyspozycji na terenie LESZNA, od usunięcia zwarcia, konwersji bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej przez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny dokonywania oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Tel. 600212800.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przenośniki rolkowe »

  Jeżeli posiadają państwo zakład w przemyśle mięsnych i myślą o jego automatyzacji to trafili Państwo do odpowiedniej placówki, ponieważ zajmujemy się sprzedażą maszyny do przemysłu spożywczego przenośniki rolkowe. Najchętniej kupowanym produktem w naszej firmie jest przenośnik rolkowy, który ułatwia pracę i pracownicy nie muszą dźwigać ciężkich ciężarów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.
  Każda osoba posiadająca firmę w branży spożywczej powinna zacząć myśleć o automatyzacji  przemysłu mięsnego, ponieważ spowoduje to zwiększenie szybko pracy co przekłada się na ilość wyprodukowanego produktu  maszyny do przemysłu spożywczego, jak i zmniejszy czas wytwarzania produkt. Wszystko to osiągną Państwo właśnie dzięki maszyną do przemysłu spożywczego takimi jak przenośniki rolkowe.
  Przenośniki rolkowe są świetne dla automatyzacji przemysłu mięsnego, ponieważ spowodują że nie będzie trzeba nosić produktów z jednego miejsca hali do drugiego, tylko położy się produkt na taki przenośnik rolkowy i on sam dojedzie automatyzacja przemysłu mięsnego. Jest to oszczędność czasu dla pracowników.  Zakup maszyn do przemysłu mięsnego będzie dla Państwa świetną inwestycją w firmę.
   

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Jeżeli zależy Ci na doskonałym standardzie kursu wybierz jedno z najciekawszych szkoleń zawartych w naszej bazie. Chcesz mieć wyskształcony personel ? Zainwestuj w jego dokształcenie i zorganizuj mu kurs . Szkolenia branżowe nie tylko podwyższają poziom umiejętności zawodowych lecz również są świetną ewentualnością do integracji. Świetne kursy z dziedziny BHP i zarządzania w Polsce. Chciałbyć założyć biznes ? Warto doszkolić się w danej dziedzinie. Tu wyszukasz jedynie najnowsze i róznorodne kursy.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Paczki z Chin »

  Pośrednictwo w usługach kurierskich. Operator strony Paczki z Chin specjalizuje się w tanim, szybkim i kompleksowym imporcie towarów z Chin. Oferujemy import próbek towarów - paczki do 20 kg, oraz realizacje zamówień Cargo - ładunki powyżej 100kg. Transport lotniczy gwarantuje bardzo szybki czas dostawy z dowolnego lotniska w Chinach do Polski

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zioła Lublin »

  Sklep zielarski Lublin Jasminum, to niecodzienne miejsce, w którym zadbać można o osobiste zdrowie za poradą tradycyjnych, naturalnych metod, takich jak ziołolecznictwo, homeopatia, czy masaż Lublin. Przy sklepie zielarskim znajduje się także siłownia Lublin, fitness, sala do ćwiczeń oraz dodatkowo sauna Lublin oraz dodatkowo kilka innych podobnych punktów, pomagających w utrzymaniu zdrowia i odporności. W sklepie zielarskim Jasminum znajdą państwo wszelkiego rodzaju zioła Lublin, które wspierają odporność organizmu oraz poprawiające smak Warszawa. Zioła dostarczane do sklepu są w stu procentach naturalne i za każdym razem całkowicie zalegalizowane do obrotu w Polsce i Unii Europejskiej, nie posiada więc żadnych przeciwwskazań dotyczących ich wykorzystania. Siłownia znajdująca się przy sklepie zielarskim Zduńska Wola pomaga naszym klientom utrzymać dobrą formę, kondycję oraz dodatkowo poprawić swój wygląd. W siłowni Zielona Góra, skorzystać można także z wskazówek profesjonalnego trenera. Przy siłowni znajduje się też sauna, w której można odpocząć można po treningu, oczyścić organizm z toksyn. Rozwiązanie takie jest zalecane dla ludzi, które po intensywnym treningu chcą uniknąć zakwasów i nadmiernego przemęczenia organizmu. Masaż to kolejna usługa dostępna w sklepie zielarskim. Dzięki relaksacyjnym masażom możliwe jest rozluźnienie organizmu, wyeliminowanie napięcia związanego z pracą i życiem osobistym. Przede wszystkim jednak, masaż to wyjątkowa przyjemność, która pomaga także w zachowaniu zdrowia, komfortu i bezpieczeństwa pracy.

  Data dodania: 24 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fuji Electric »

  Część naukowców a także działaczy ekologicznych straszy globalnym ociepleniem. I bez niego latem dokuczają nam upały, a ratuje nas Fuji Electric. należy do miast, w których spotykamy ją często. Obecnie działa w większości sklepów, punktów usługowych, oraz w biurach i miejscach użyteczności publicznej. Znakomicie schładza temperaturę powietrza a także wpływa na poprawę efektywności pracowników, która w upałach bardzo się obniża. Ma też naturalnie swoje gorsze strony połączone z konsekwencjami zdrowotnymi. Zbyt mocny przeskok na termometrze owocuje często przeziębieniami oraz infekcjami górnych dróg oddechowych. Kaszel i ból gardła również nie należą do rzadkości. Pomimo tych przypadłości trudno znaleźć kogoś, kto korzystając z klimatyzatora nie doceniałby jego pozytywów. Dlatego urządzeń tego typu przybywa w naszym otoczeniu i raczej się to nie zmieni, jednakże w gruncie rzeczy przydają się tylko kilka miesięcy w ciągu roku. Ta sytuacja ma swoje skutki rynkowe, bo o uznanie klientów rywalizuje sporo firm, których specjalnością jest klimatyzacja. Poznań jako spory ośrodek biznesowy pokazuje to szczególnie wyraźnie.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie laserowe - frezowanie »

  Obrabianie metali przy wykorzystaniu urządzeń sterowanych cyfrowo to aktualnie rzecz podstawowa. Praktykowanie tego typu usług na maszynach sterowanych manualnie robi się już tylko w małych firmach i przydomowych warsztatach. Cięcie laserem, wodą czy też toczenie i frezowanie to procesy które wymagają nadzwyczajnej precyzji a tę zapewniają tylko nowoczesne maszyny CNC. Ratpol jest przedsiębiorstwem które specjalizuje się w produkcji i usługach z dziedziny obróbki metalu. Wprowadziliśmy do użytku nowoczesne urządzenia z branży obróbki blach, rur oraz płyt metalowych. Realizowana w naszej firmie usługa cięcie laserowe pozwala niewiarygodnie precyzyjnie uformować dowolny element nie niszcząc jego struktury.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • AWARYJNE OTWIERANIE DRZWI »

  Świadczymy usługi ślusarskie. Nasza propozycja obejmuje naprawę drzwi, konserwację zamków, montaż drzwi, wymianę zamków, awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie sejfów. Dzwoniąc pod numer 600 212 800 uzyskasz fachową radę. Usługi ślusarskie świadczymy na terenie WAŁBRZYCH i okolic. ZADZWOŃNasze samochody mają zabezpieczenia przed kradzieżą i włamaniem na pewno jest to bardzo komfortowe i wygodne jeżeli wiemy że nasze mienie jest zabezpieczone, niestety w pewnych sytuacjach nasze zabezpieczenia działają przeciw nam samym wówczas potrzebna jest  pomoc ślusarza. Nasi ślusarze czekają pod nr 600 212 800. Działamy na terenie WAŁBRZYCH i okolic. Awaryjne otwieranie: mieszkań, sejfów, samochodów.  Montaż, wymiana zamków, Gerda, itp. Naprawa zamków, naprawa drzwi. Wykonujemy również takie usługi jak: dorabianie wkładek do istniejącego skryptu, klonowanie wkładek-jednym kluczem można otworzyć wiele zamków, montaż drzwi antywłamaniowych, wsparcie techniczne w zakresie doboru zamków i drzwi.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: