Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Tani hosting stron »

  Świadczymy szeroki zakres usług dla nieznacznych i średnich przedsiębiorstw, a ponadto osób spersonalizowanych. Specjalizujemy się w budowie i administracji firmowych portali www, zapewniamy też obsługę informatycznąniedużych i średnich przedsiębiorstw. Naszą propozycję uzupełniają różne warsztaty oraz tłumaczenia napisów profesjonalnych.nnOpracowane przez nas strony umieszczamy na własnym hostingu albo w wybranej przez nabywcy spółce hostingowej. Do tworzenia portali wykorzystujemy oprogramowanie open source (Joomla!, PHP-Fusion, ZenCart i inne). Dzięki temu nie musicie Wy kupować drogich systemów zarządzania treścią; płacicie jedynie za naszą pracę.nnNasze usługi są kompleksowe. Strony, które budujemy, rejestrujemy w wyszukiwarkach, katalogach branżowych i lokalizatorach (Zumi, Google Maps i tak dalej.), co stwarza, że są w większości wypadków odwiedzane przez użytkowników sieci Internet. Dbamy o ich odpowiednie pozycjonowanie, staramy się również, żeby osiągnęły możliwie wysokie oceny w rankingach (Google PageRank, Alexa Rank).nnPomagamy naszym klientom w codziennej działalności, oferując serwis sprzętu komputerowego, a ponadto instalację i konfigurację oprogramowania. W mojej ofercie znajdują się także różnorodne szkolenia - zarówno z zakresu informatyki, jak i kontrolowania małą firmą. Wszystkie nasze ceny są negocjowane osobiście. Po otrzymaniu informacji o wymaganiach nabywcy przygotowujemy indywidualną propozycję.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy przemysłowe, uszczelnienia węże teflonowe i stalowe »

  Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży węży przemysłowych pneumatycznych i hydraulicznych oraz dodatkowo pomp przemysłowych. W naszej ofercie posiadamy pompy membranowe, pompy zębate, pompy śrubowe, pompy wirowe, pompy krzywkowe produkcji Tapflo, Varisco, Johnson, Tuthill, Caffini, CDR, PCM, Rotan, Allweiler, Netzsch, Seepex. Dostarczamy węże przemysłowe Semperit, Parker, Rapisarda. Nasze węże posiadające wszystkie wymagane atesty i certyfikaty są chętnie stosowane między innymi w przemyśle spożywczym, pozwalając transportować takie media jak:

  napoje,
  soki,
  piwo,
  wino,
  skoncentrowane alkohole
  mleko
  i wiele innych produktów spożywczych.  Firma  jest ceniona przez odbiorców zarówno jako producent pomp membranowych, jak i dystrybutor pomp przemysłowych i węży. Posiadając duże doświadczenie, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim żądaniom związanym z doborem i dostawami pomp, akcesoriów, części zamiennych do najbardziej nietypowych aplikacji przemysłowych. Firma jest też dystrybutorem zwijaczy bębnowych do węży przemysłowych. W ofercie posiadamy zarówno zwijacze o napędzie ręcznym, jak też zwijacze sprężynowe i elektryczne przeznaczone zarówno do węży spożywczych, chemicznych jak i np. odciągowych. Ważną częścią oferty są również armatura przemysłowa mosiężna, stalowa i aluminiowa, złącza Camlock, złącza Geka, Guillemin, opaski zaciskowe, obejmy do węży i kompensatory gumowe i elastomerowe.
   

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Rzeszów »

  Pierwsze pozycje w wyszukiwarce dla stosownie dobranych słów kluczowych mają przełożenie się na wzrost zainteresowania na domenie, a to polepsza wyższe moduły konwersji czyli zysk dla Państwa przedsiębiorstwa.

  Odpowiednio realizowana kampania SEO, pozwala na długotrwały rozwój plonów w wyszukiwarkach. Kampanie asekurowane przez naszą firmę bazują na długofalowej współpracy. Nie podpisujemy umów na czas ustalony z góry, tak żeby nie powodować sytuacji z którymi niestety coraz częściej spotykamy się na rynku, a w których firma pozycjonerska może wykorzystywać procedur banowanych przez Google, aby bardzo prędko zdobyć pierwsze pozycje. Opcje takie przynoszą efekty krótkotrwałe, a przedsiębiorstwa mają w przyszłości problemy ze swoimi stronami.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Analiza zagrożeń »

  Każda Księga Haccp przygotowana przeze mniezą korporację posiada wszelkie wzory rejestrów, które dom powinien prowadzić, a które prowadzić, o tym decyduje już urzędnik. Przeprowadzamy również na życzenie klienta kursy dla pracowników w zakresie Dobrych Praktyk Produkcyjnych - GMP, Dobrych Praktyk Higienicznych - GHP, a dodatkowo Systemu Haccp. To wszystko na terenie całej Polski. Tel. 506046300
   
   Na Dokumentacje Haccp opracowane przez naszą firmę udzielamy zapewnień, to oznacza w razie gdyby sanepid miał zastrzeżenia odnośnie naszego opracowania Haccp, my realizujemy stosowne poprawki już na nasz koszt. Posiadamy także księgi haccp wzorcowe w atrakcyjnych cenach. Działamy na terenie całej Polski. Tel. 506046300
   O ile SANEPID WYMAGAŁ OD CIEBIE WPROWADZENIE SYSTEMU HACCP, MY GO ZA CIEBIE ZROBIMY.!! Nasza firma zajmuje się opracowaniem dokumentacji ds. HACCP tak zwane Księgi HACCP, dostosowane do zakresu działalności i funkcjonalności danego obiektu. tel. 506046300
   

  Data dodania: 07 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • KLUCZBORK Pomiary elektryczne »

  Wadliwe szczegóły rodzaju gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne częstokroć są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić ma możliwość do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Wykonujemy usługi na terenie KLUCZBORK.
   Zaawansowane usługi elektryczne w KLUCZBORK. Trudnimy się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych. Zakres naszych usług obejmuje: instalacje elektryczne, usługi elektryczne, pomiary elektryczne. Zapewniamy solidny montaż i fachowe wsparcie techniczne w zakresie elektryki. Zlecone nam prace wykonujemy terminowo i solidnie.
   

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK ŚRODA WIELKOPOLSKA, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI »

  Żadna naprawa, Usterka nie jest na m straszna. Awaria związana z instalacja elektryczna, prędko i fachowo usuniemy. Posiadamy uprawnienia SEP oraz dodatkowo narzędzia do wykonania wszelkiego rodzaju zleceń od usunięcia zwarcia, konwersji tablic rozdzielczych, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację elektro-instalacji, po zainstalowanym sprzęcie wykonywanie pomiary elektryczne, a jak będzie wymaganie wystawimy protokół instalacji elektrycznej dla zakładu energetycznego. Nasze usługi elektryczne są na wysokim poziomie jak również nasi profesjonaliści. Wystarczy wybrać jeden numer telefonu 600 212 800 a nasz konsultant wyślę do państwa Pogotowie elektryczne, które da radę każdej usterce. Usługę wykonujemy na terenie ŚRODA WIELKOPOLSKA I OKOLIC.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy integracyjne Zakopane »

  Imprezy integracyjne Zakopane, to niezwykłe chwile w życiu każdej firmy. Niestety coraz mniej osób wie, że dobre imprezy integracyjne, to bogata oferta atrakcji - http://imprezy-integracyjne-zakopane.pl/kategoria/atrakcje-na-imprezy/, ale i miejsca, które zapierają dech w piersiach o takich atrakcjach poczytać możesz na naszej stronie - http://imprezy-integracyjne-zakopane.pl Przybliżyliśmy dla Ciebie nie tylko wiadomości o tradycjach i miejscach - stawach, jaskiniach i schroniskach, ale i o najnowszych wieściach z Zakopanego i regionu. Zapraszamy na imprezy w góry - http://imprezy-w-gorach.pl/

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Folie Okienne Warszawa »

  Folie okienne znajdują coraz w wielu przypadkach zastosowanie nie tylko w budownictwie, niemniej jednak także przy aranżacji i remontach wnętrz, zarówno tych spersonalizowanych, jak również firmowych, Folie okienne warszawa mogą posiadać wszechstronne zastosowania, od zmiany koloru szyby w oknie, aż po blokowanie nadmiaru światła, wpadającego do pomieszczenia. Szczególnie folie przeciwsłoneczne cieszą się dużym zainteresowaniem, gdyż dużo ludzi, które mieszka albo pracuje w pomieszczeniach nadmiernie nasłonecznionych. Folie przeciwsłoneczne warszawa mogą więc być stasowane w domach, mieszkaniach, czy wręcz szklanych biurowcach, których coraz więcej znajduje się obecnie w centrach polskich miast. Dzięki elastyczności i specjalnym właściwościom, folie przeciwsłoneczne i folie okienne mogą być instalowane do każdego praktycznie rodzaju okien i na każdą powierzchnię szyby.
  Wybierając dostawcę folii przeciwsłonecznych, a ponadto folii okiennych Wrocław warto wybrać firmę, która gwarantować będzie wysoką jakość towarów, czyli zapewni, że zakupione folie nie będą odchodzić od powierzchni szyby i nie będą tracić indywidualnych unikalnych właściwości.  Warto być świadomym, iż nabywając najtańszą folię okienną lub przeciwsłoneczną nie zyskujemy w praktyce żadnej zapewnień, a ryzyko, iż produkt będzie źle dopasowany i nie będzie realizował oczekiwań nabywcy jest zwłaszcza duże.
  Firma Okel to lider w zakresie produkcji i dystrybucji publikacji, takich jak folie okienne Gdańsk, folie przeciwsłoneczne, a dodatkowo związane z nimi produkty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i znajomości najnowszych rozwiązań dotyczących folii okiennych warszawa, firma oferuje swoim nabywcom jedynie towary wypasioną, gwarantujące najwyższą efektywność przez wiele, kilka lat.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik warszawa »

  Jako hydraulik przyjmuje zlecenia zarówno od klientów pojedynczych, jak ociekający kurek w kuchni u starszej pani, jak i duże zlecenia w firmach. Reperujemy stare instalacje, jak i też służymy pomocą przy zakładaniu świeżych instalacji. Umożliwiamy całkowitą obsługę w sferze szeroko zrozumianej Hydrauliki, wykonujemy od podstaw innowacyjne instalacje - takie jak: Instalacje higieniczne, Ocieplanie ścienne, Ocieplanie podłogowe, Instalacje grzejnikowe.
  Generalnie nie jest mi odległe nijakie urządzenie, które ma rury, zakrętki i kolanka. Moje doświadczenia pozwolą mi wykonać wszelką robotę w sposób idealny.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperatory »

  Doświadczenie które wypracowaliśmy przez przeszło osiemdziesiąt lat naszej obecności na światowym rynku przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Nasza spółka GEA Technika Cieplna jest dostawcą nowoczesnych urządzeń autorskiej konstrukcji, które są wykorzystywane przy budowie nowoczesnych instalacji wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na produkowane przez nas wysoko wydajne rekuperatory. W swojej ofercie mamy również usługę projektowania i budowy instalacji odzysku ciepła ze spalin.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terminale do kart płatniczych »

  Terminale do kart płatniczych wszystkich najpopularniejszych firm.-Czy Twoja firma wychodzi naprzeciw wysokim wymaganiom i potrzebom klienta?-Czy daje im pełną swobodę co do sposobu dokonywania płatności?-Czy udostępnia najnowocześniejsze urządzenia akceptacji kart płatniczych?Jeśli masz choć najmniejsze wątpliwości to musisz to koniecznie sprawdzić!

  Data dodania: 22 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mapy do celów projektowych Kraków »

  Pragniemy zaoferować Państwu usługi geodezyjne z zakresu kompleksowej obsługi inwestycji, wykonywania map do celów projektowych, inwentaryzacji powykonawczych, tyczenia przyłączy i budynków, sporządzania dokumentacji GIS dla gazowni, obsługi prawnej, regulacji stanów prawnych nieruchomości gruntowych, podziałów działek i wznowienia granic

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie zachodniopomorskie »

  Usługi firmy sprzątającej Dewa ze Szczecina skierowane są nie tylko do firm i organizacji lecz również do prywatnych osób. Firma Dewa umie uporać się z jakimkolwiek zadaniem, bez względu na przestrzeń i pomieszczenie, jakie ma uprzątnąć oraz bez względu na wielkość porządkowanej powierzchni. Długoletnie doświadczenie i nowoczesny sprzęt, jakim posługują się pracownicy przedsiębiorstwa sprzątającego Dewa sprawiają, że już dziesiątki firm i setki osób prywatnych doceniło jej usługi i chętnie do nich wraca. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Sprzątanie zachodniopomorskie, sprzątanie Szczecin, firma sprzątająca Szczecin.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stoły magnetyczne »

  SAV Polska Sp. z o.o. - producent i dostawca osprzętu do maszyn skrawających. Specjalista w dziedzinie mocowań obrabianego detalu. W ofercie mocowania magnetyczne, pneumatyczne, hydrauliczne i tradycyjne, stoły i chwytaki magnetyczne, EDM.

  Data dodania: 12 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • CZĘSTOCHOWA otwieranie domów, Ślusarz, usługi Ślusarskie, montaż zamków, otwieranie »

  Każdej awari, niedociągnięcia, zamkniętych drzwi, zablokowanego sejfu, naprawy zamka podchodzimy osobiście poszukując najkorzystniejszego rozwiązania, a przy tym doradzamy, służymy naszą fachową opinią żeby sprostać zmieniającym się wymaganiom naszych nabywców. Bogaci w coraz większe doświadczenie wyposażyliśmy nasz zakład w sprzęt najnowszej generacji. Dzięki temu możemy śmiało konkurować z innymi. Nasze usługi cieszą się szerokim uznaniem  pośród nabywców, których krąg coraz bardziej się powiększa. Usługi ślusarskie świadczymy na terenie CZĘSTOCHOWA i okolic. Dzwoń 600 212 800.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK PIŁA, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, PROTOKOŁY »

  Usuniemy wszelkie awarie związane z elektryką, szybko i fachowo. Posiadamy uprawnienia, a oprócz tego narzędzia do wykonania wszelkiego rodzaju prac od usunięcia zwarcia, wymiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze albo licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny, a dodatkowo dokonywania oceny  stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych.  Wykonanym nową instalację albo zmodernizujemy już istniejącą. Zajmujemy się również montażem domofonów i video-domofonów. Zapewniamy profesjonalny serwis elektryczny w PIŁA.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnętrz Lublin »

  Architektura wnętrz to usługa wymagająca znajomości nie tylko wiedzy architektonicznej, ale także znajomości najnowszych trendów z zakresu designu i mody. Dobry architekt wnętrz charakteryzuje się zatem nie tylko znajomością technicznych aspektów wykańczania wnętrz, ale także wrażliwością ładną. Pracownia architektoniczna zajmująca się wykańczaniem i aranżacja wnętrz lublin powinna więc zatrudniać głównie dynamicznych i kreatywnych dobrych architektów, którzy dysponują interdyscyplinarną  wiedzą i znacznym poczuciem estetyki. Przy wyborze pracowni architektonicznej warto więc kierować się dobrymi rekomendacjami, gdyż nie każdy architekt lublin potrafi zaprojektować Wnętrze spełniające w stu procentach wymagania nabywcy, a jednocześnie spełniające wymogi współczesnego rodzaju i design.Architektura wnętrz i określające ją standardy, tudzież wymogi designerskie podlegają ciągłym zmianom. Dobry architekt wnętrz powinien więc na bieżąco śledzić zmiany w światowych trendach stylistyki wnętrz. Istotne jest także aby architekt wnętrz miał pojęcie o szerokim spektrum produktów używanych do aranżacji wnętrz, takich jak lampy, stoliki, żyrandole, a też szczegóły efektywne, takie jak elementy systemu elektrycznego.Sebastian Łucjan to architekt wnętrz z bogatym doświadczeniem w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz różnego stylu. W jego portfolio wyszukają Wy realizacje opracowane zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych, jak również w biurach i pomieszczeniach funkcjonalności publicznej. Dzięki dużej edukacji i ponadprzeciętnej kreatywności Sebastian Łucjan jest w stanie zaprojektować i utworzyć niepowtarzalne Wnętrzne w w praktyce każdej przestrzeni, a jego pracownia architektoniczna cieszy się dużą renomą. Zapraszamy państwa na stronę internetową 081.com.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ślusarz Kraków tel.500-837-898 »

  Awaryjne otwieranie zamków Kraków i okolice Tel. 500-837-898 Awaryjne otwieranie: mieszkań, sejfów. Montaż, wymiana zamków, Gerda itp. naprawa zamków, naprawa drzwi. Wykonujemy również takie usługi jak: dorabianie wkładek do istniejącego kodu, klonowanie wkładek-jednym kluczem można otworzyć kilka zamków, montaż drzwi antywłamaniowych, doradztwo techniczne w zakresie doboru zamków i drzwi www.otwieramy.zamki.wizytowka.pl awaryjnie otworzymy każdy zamek bez jakiegokolwiek uszkodzenia drzwi oferujemy zakres profesjonalnych technik w pracy opieramy się nie tylko na rzetelności i doświadczeniu, ale też wykorzystujemy nowoczesne, specjalistyczne narzędzia otwieramy zarówno drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • CHARMS bransoletka trendowa »

  CELEBRITY CHARMS to bransoletka gwiazd - kompozycjaróżnobarwnych rzemieni z perłami, rubinami, szafirami, onyksami, innymi kamieniami szlachetnymi albo kryształami Swarovskiego. Długie bransoletki, z na zmianę ułożonymi małymi i większymi kryształkami, swoje piękno i blask w najwyższym stopniu oddają po wielokrotnymowinięciu wokół ręki. Bransoletki Charms - Dedicated to someone special można nabyć w Sklepie Charms w Warszawie przy ulicy Chmielnej 9 oraz dodatkowo na www.dedicated-charms.pl .

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Nowy Targ »

  Profesjonalne usługi fotograficzne jak i videofilmowania to specjalność firmy Multimedia Studio Rec która znajduje się i wykonuje zamówienia w Nowym Targu i okolicach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno w przypadku oprawy foto-video ślubów i wesel ale także w każdej innej sytuacji w której nasz sprzęt i umiejętności mogą CI się przydać.

  Cechą która nas charakteryzuje jest pełen profesjonalizm, usługi które wykonujemy są realizowane sprzętem wysokiej klasy co wraz z połączeniem z naszymi umiejętnościami sprawia, iż klient otrzymuje film jak i zdjęcia bardzo dobrej jakości. Przykładowe nasze realizacje możesz zobaczyć na stronie www multimediarec.pl.

  Multimedia Studio Rec
  Podtatrzańska 68/27
  34-400 Nowy Targ
  Tel. 504651850
  fiedor@mailplus.pl
  NIP: 6561794058

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: