Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • NaszeWitraze.pl »

  Od kilkunastu lat można zobaczyć w Europie znaczne zainteresowanie składnikiem wystroju domu jakim są witraże. Tego rodzaju upiększenia zostały stworzone w młodym średniowieczu. Prawdopodobnie niemal każdy spośród nas miał możliwość zobaczyć kościelne witraże. Kraków to metropolia, gdzie firma naszewitraze.pl prowadzi własną działalność na szerszą skalę. Na stronie internetowej owej grupy zamieszczone są ciekawe fotki przedstawiające wykonane dotychczas prace. W minionym kwartale da się zauważyć o wiele większe zapotrzebowanie na wymyślne witraże do drzwi. Tego typu praca wymaga znacznego obycia w tej dziedzinie. Zwykle efekty końcowe projektów sporządzanych przez przedsiębiorstwo naszewitraze.pl budzą ogólny zachwyt, czego dowodem są przychylne rekomendacje.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do faktur »

  Infakt Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania w schemacie SaaS ( Software as a Service) dla małych i średnich firm wspomagającego prowadzenie działalności gospodarczej. Najbardziej popularne aplikacje przedsiębiorstwa to www.infakt.pl, program do wystawiania faktur VAT, jak również www.porachunek.pl, program do przygotowywania rachunków. Własnością wspólną tych narzędzi jest możliwość darmowego użytkowania ograniczana ilością wystawianych dokumentów w skali miesiąca. Firma powstała w 2008 roku jako inicjatywa specjalistów doświadczonych w tworzeniu rozwiązań marketingowych w Internecie jak również programistów biorących udział w kodowaniu aplikacji dla liderów gałęzi informatycznej. Gwarantujemy ochronę transmisji danych w kanałach informatycznych opartą na nowoczesnych standardach ochrony przekazu informacji w Internecie. Kodowanie połączenia z Infakt.pl protokołem SSL gwarantuje pełne bezpieczeństwo danych wymienianych między serwisem i Klientem. Dzięki temu nikt niepowołany nie wie które faktury wystawia użytkownik i kim są jego kontrahenci. Certyfikat jest uwierzytelniany przez spółkę The Go Daddy Group, Inc., lidera wśród przedsiębiorstw świadczących usługi hostingowe. Zajrzyj na naszą strone i dowiedz się więcej. Zapraszamy! Program do faktur.

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi drewniane »

  Entra to producent drzwi oraz schodów. Oferujemy drzwi drewniane, drzwi wewnętrzne, drzwi szklane oraz drzwi całoszklane. Także szeroki asortyment schodów drewnianych, metolowych, szklanych. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski, nasze salony mieszczą się między innymi w Gdańsku, Gdyni, Warszawie. Stolarka drzwiowa, producent schodów - drzwi oraz schody z Entry. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy wirowe »

  Przetłaczanie płynów ciężkich jest jednym z priorytetowych zastosowań do których zostały stworzone pompy wirowe.  Przetłaczanie płynów o ciężarze właściwym większym o ciężaru właściwego wody nie posiada wpływu na obniżenie wysokości podnoszenia pompy, a wpływa tylko na zwiększenie zużycia energii poprzez pompę - na skutek wywieranego ciśnienia na łopatki wirnika pompy. Przeważnie jednakże czasem ciecze o większym ciężarze właściwym równocześnie wyróżniają się wzrostem lepkości.
  Przetłaczanie płynów o lepkościach większych od gęstości wody wpływa na obniżenie parametrów pompy tj. wydajności (Q) i wysokości podnoszenia (H) jednak znacznie wzrasta zapotrzebowanie na moc dostarczaną do pompy (P) na skutek konieczności pokonania oporów tarcia wewnętrznego płynów, a dodatkowo wirnika i wewnętrznych elementów pompy.  Przy pompowaniu płynów o lepkościach znacznie większych od lepkości wody przy pełnym zdławieniu pompy, wysokość podnoszenia płynów jest zbliżona do wysokości podnoszenia określonej dla wody. Wraz ze wzrostem wydajności pompowanej cieczy następuje spory spadek wysokości podnoszenia pompy.  Porównanie charakterystyk jest możliwe na bazie nomogramów określających spadek parametrów pompy w zależności od gęstości pompowanej medium, jej wydajności i wysokości podnoszenia.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odpady Szczecin »

  Temat ochrony środowiska to nie tylko trend, ale także powinność każdego obywatela. To, że nie martwimy się należycie chociażby problematyką przechowywania odpadów, powstaje niejednokrotnie przez naszą niewiedzę. Jak zmienić ten stan rzeczy? Na początek warto dowiedzieć się, gdzie w naszej okolicy przetrzymuje się odpady. Wpisując do wyszukiwarki internetowej zapytanie „gdzie składowane są odpady w szczecinie” uzyskamy informacje, w jakie miejsca możemy przewieźć duże odpady z naszego domu. Zamiast eksponować je przed dom, bądź na nielegalnie funkcjonujące składowiska, możemy zadbać o to, by wszystko odbywało się według przepisów. Kontrolujmy także jak w temacie składowania odpadów działa nasze miasto. Poszukując w sieci pod hasłem " składowane odpady Szczecin"otrzymamy informacje o działaniach prowadzonych przez władze w tym temacie. Na solidnej witrynie internetowej ekomarmax.pl przeczytacie dużo ciekawych informacji w jaki sposób dbać o środowisko oraz jak nawiązać z nami kontakt. Zachęcamy do lektury.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Gdańsk, Gdynia, Puck »

  Obecnie upały są znacznie dokuczliwe. Z pewnością spora w tym zasługa pogłębiającej się wciąż dziury ozonowej. Trudno wyobrazić sobie, by w dowolnym biurowcu nie funkcjonowała klimatyzacja. Gdańsk to miejsce, w którym buduje się parę rosłych wieżowców. Wentylację w nich będzie planować m. in. sławna i ceniona firma Elklim. Na witrynie internetowej elklim.com.pl można dowiedzieć się tego, jak działa klimatyzacja. Gdynia podobnie jak Gdańsk jest miastem, jakie rozwija się wyraźnie. Zapowiadają to m. in. place budowy, które za kilkanaście miesięcy będą sfinalizowane. Zapewne w każdym spośród tych budynków zamontowana będzie klimatyzacja. Puck to następne miasto ulokowane w północnej Polsce, które rozwija się w sposób niezwykle prężny od dobrych przeszło piętnastu lat.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka dla dzieci Wrocław »

  Nauczanie przedmiotów ścisłych, w tym matematyki, zwanej również królową wszystkich nauk, może być szczególnie trudne, ze względu na wysoki poziom skomplikowania, teoretyczności i abstrakcyjności matematyki, wyjątkowo w szkołach średnich. Kilka dzieci ma znaczne dylematy ze zrozumieniem i przyswojeniem sobie informacji przedmiotów ścisłych, takich jak matematyka Korepetycje wydają się być dobrym rozwiązaniem dla uczniów mających kwestie z matematyką korepetycje nie są jednak w każdej chwili skuteczne, tj. nie w każdej chwili skutkują całym przyswojeniem sobie przez ucznia materiału. Efektywną sposobnością nauczania pozaszkolnego matematyki jest metoda mathriders. Metoda ta przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży w wieku od czterech do osiemnastu lat, zarówno dla ludzi mających kwestie ze zrozumieniem matematyki, jak również dla ludzi wybitnie zdolnych.
  Firma tess matematyka specjalizuje się w nauczaniu przedmiotu matematyka dla dzieci Wrocław sposobnością mathriders Wrocław. Dzięki zastosowaniu metody mathriders uczniowie nie tylko uczą się materiału, aletakże rozpoczynają rozumieć matematykę, a znierzadko sąwręcz w stanie ją polubić, co wielu z nich wydaje się na starcie absolutnie niemożliwe. Dzięki metodzie mathriders stosowanejprzez ośrodek tess matematyka, uczniowie osiągają w stosunkowo szybkim tempie coraz lepsze wyniki, a co za tym idzie również oceny z matematyki Korepetycjeorganizowane tradycyjnąsposobnością nie zapewniają tak wysokiej skuteczności w nauczaniu matematyki dla dzieci.
  Decydując się na usługi tess matematyka posiadają Wy gwarancje poprawienia wyników prywatnych dzieci z matematyki. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze,  a dzięki wykorzystaniu metody mathriders  przynoszą priorytetowo dość szybkie i satysfakcjonujące rezultaty.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie wykładzin, kanap, narożników, materacy, odplamianie.Ankom »

  Czyszczenie Ekspresowo Karcherem materacy, kanap, sof, foteli, krzeseł.Środki przeciwalergiczne i bakteriobójcze.Zabezpieczenie przed zabrudzeniem.Schnięcie 3-4 godziny.Usługa na miejscu u klienta.Dostępne terminy!.Warszawa i okolice.

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny online »

  Kancelaria prawna Warszawa to biznes, które specjalizuje się w świadczeniu szerokiego zakresu usług prawniczych, takich jak usługi adwokatów, notariuszy, radców prawnych czy ekspertyzy i opinie. W dużej kancelarii prawnej Olsztyn, zatrudnionych jest najczęściej wielu prawników, specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. Tak więc, w kancelarii prawnej Gdańsk odnaleźć można bez trudu adwokata specjalizującego się w niemal cywilnym, adwokata specjalizującego się w nieomalże karnym, radcę prawnego Łódź, czy również notariusza. Dzięki połączonej edukacji i doświadczeniu tych fachowców, możliwe jest świadczenie kompleksowych usług prawniczych dla klientów kancelarii prawnej Gdańsk.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Deratyzacja »

  Insektum-2 przedsiębiorstwo świadcząca kompleksowe usługi, a ponadto doradztwo w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji i zabiegów specjalnych. Stosowane z wykorzystaniem nas środki posiadają niezbędne zezwolenia MZ, atesty PZH , a ponadto karty charakterystyki.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetyka Otwock »

  Coraz więcej ludzi wybiera zabiegi kosmetyczne odbywające się w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. W gabinetach tych można korzystać z usług, takich jak Masaż Józefów, botox warszawa, albo kosmetyka Otwock. Wraz ze wzrostem zainteresowania usługami rośnie liczba punktów świadczących usługi z zakresu kosmetologii. Przy wyborze gabinetu kosmetycznego, w którym dokonywany ma być zabieg, warto kierować się nie tylko ceną oferowanych usług, niemniej jednak również jakością tych usług i profesjonalizmem zatrudnionych w gabinecie osób.
  Gabinet kosmetyczny Józefów salon Basia oferowane są usługi z zakresu kosmetyki i kosmetologii, tylko na najwyższym poziomie. Kosmetyka Józefów oferowana przez Salon Basia to najwyższy standard komfortu, bezpieczeństwa i higieny. Gwarancją tego jest wieloletnie doświadczenie obsługi gabinetu kosmetycznego oraz w pełni profesjonalne podejście do kontrahenta. Dzięki temu masaże, zabiegi botox, a dodatkowo pozostałe usługi kosmetyczne wykonywane są na najwyższym poziomie.
  Botox Bydgoszcz to substancja wstrzykiwana doskórnie, która sprawia sztywnienie i naciąganie skóry, dzięki czemu z wysokim powodzeniem stosowana ma możliwość być w redukcji zmarszczek oraz fałd skórnych. Z racji tego że botox Wrocław to w istocie rzeczy silna trucizna, zabiegi z jego wykorzystaniem powinny być organizowane jedynie poprzez wykwalifikowanych kosmetyków i kosmetologów.
  Masaże Józefów oferowane poprzez Salon Basia gwarantują pełen relaks i niemałą redukcje stresu, poprzez co są usługą idealną dla osób odczuwających napięcie nerwowe z powodu pracy. Masaże pomóc mogą również osobom odczuwającym przewlekłe bóle pleców i kręgosłupa.
  Gabinet Kosmetyczny Józefów Salon Basia oferuje wypasioną usługi kosmetyczne.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Rzeszów »

  Jestem uznanym i szanowanym lekarzem stomatologii z Rzeszowa. Od kilkunastu lat leczę uzębienie ludzi z Rzeszowa i z każdym rokiem aktualizuje zakres swoich zabiegów jak również inwestuje w sprzęt stomatologiczny. Zabiegi są w 100% bezbolesne. Nie ma najmniejszych powodów do obaw, jeżeli chodzi o zabiegi na żywych zębach. Proponuje szeroki wybór środków do znieczulenia.
  W moim gabinecie są wykonywane takie zabiegi jak: protetyka, chirurgia, implanty, wybielanie, stomatologia zachowawcza i estetyczna.
  Mój gabinet ma siedzibę w ścisłym środku Rzeszowa. Białe, witalne zęby podarują nam wiele satysfakcji, warto o nie dbać!

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tańca Poznań »

  Studio tańca Art of Move ma bogatą ofertę dla wszystkich grup wiekowych. Swoją przygodę z tańcem mogą tu zacząć prawie wszyscy: od najmłodszych, przez nastolatków, aż po dorosłych. Nie ma tu niepotrzebnych ograniczeń wiekowych. Pod bacznym okiem wykwalifikowanych, profesjonalnych i doświadczonych tancerzy z przyjemnością oraz łatwością każdy dowie się jak tańczyć najlepiej najbardziej znane gatunki tańca od zera. Studio Art of Move oferuje naukę w zakresie między innymi jazzu, hip hopu, moderny, rumby i wielu innych popularnych tańców. Dzięki bardzo rozbudowanej stronie internetowej osoby pragnące zapisać się na zajęcia będą mogły sprawdzić ceny i plan zajęć, a także poznać sylwetki instruktorów tańca pracujących dla Art of Move.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczanie wody »

  Wybór odpowiedniej stacji oczyszczania wody, a także zapewniamy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Oczyszczamy także wodę ze szkodliwych wirusów i bakterii stosując lampy UV (dezynfekcja wody). Oczyszczamy wodę zarówno dla małych domków jednorodzinnych jak i dla cełów przemysłowych oferując skomplikowane stacje uzdatniania wody.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Szukasz nowych metod windykacji? Wypróbuj eWezwanie - program, dzięki któremu windykacja stanie się dużo bardziej skuteczna. Z eWezwaniem wyślesz automatyczne wezwanie do zapłaty w różnych formach, a nawet stworzysz własny proces windykacji. Wykorzystaj eWezwanie do wysyłania różnych rodzajów wezwań do zapłaty - email, sms, wiadomości głosowej. Zarejestruj się już dziś!

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa piecyków gazowych Kraków tel.500-837-898 »

  USŁUGI GAZOWE Kraków i okolice, Naprawa, montaż, regulacja i konserwacja urządzeń gazowych www.tvn.wizytowka.pl piecyki Gazowe JUNKERS, NECKAR, EUROTERM, MORA, DEMRAD TERMET, VAILLANT, BERETTA Naprawa, montaż, regulacja i konserwacja urządzeń gazowych Lokalizujemy wycieki gazu Montaż i naprawa kuchenek gazowych Opracowujemy instalacje gazowe i próby szczelności włącznie z protokołami (przykładowo: dla Gazowni, Straży Pożarne przeglądy, czyszczenie i regulacja, ANALIZA SPALIN pod kątem zawartości CO (tlenku węgla KOTŁY GAZOWE DWUFUNKCYJNE - kotły wiszące, kotły kondensacyjne USŁUGI GAZOWE Kraków i okolice, Naprawa, montaż, regulacja i konserwacja urządzeń gazowych www.tvn.wizytowka.pl piecyki Gazowe JUNKERS, NECKAR, EUROTERM, MORA, DEMRAD TERMET, VAILLANT, BERETTA Naprawa, montaż, regulacja i konserwacja urządzeń gazowych Lokalizujemy wycieki gazu Montaż i naprawa kuchenek gazowych

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary elektryczne »

  Wadliwe elementy rodzaju gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne w większości wypadków są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić może do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Wykonujemy usługi na terenie Gorzowa Wielkopolskiego.Zadzwoń pod 600212800W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej. Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w Gorzowie Wielkopolskim w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania, a dodatkowo wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a oprócz tego systemów teletechnicznych.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sztukateria elewacyjna i wewnętrzna Decor System »

  Dla Ciebie łączymy elegancję i tradycję. Jeśli nie Masz pomysłu na swój dom, zapraszamy na naszą stronę. Produkujemy: listwy, gzymsy, wykończeniowe, profile, elewacyjne, bonie, przyokienne, styropianowe, do boniowania, przyścienne, sztukaterie, sztukateria, styropianowa, sztukatorstwo, okienne, www. Produkujemy nasze wyroby z użyciem zaawansowanej technologii i wysokiej jakości materiałów. Wybierając sztukaterię firmy Decor System, wykonaną metodą sztukatorską, macie Państwo pewność, że wybieracie trwałość i nową jakość w systemach dekoracji.

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja modelek Poznań »

  Nasz serwis jest poświęcony wszystkim tym, którzy poszukują zleceń jako modelki czy hostessy. Na łamach serwisu można znaleźć już wiele zdjęć dziewcząt z nami współpracujących, które jak samemu można się przekonać wyróżniają się urodą a my wiemy, że także pracowitością i rzetelnością w wykonywaniu powierzonych zadań. Chcesz zostać jedną z nich, zapraszamy, wystarczy ładny uśmiech i miła aparycja aby naprawdę zarabiać na udziale w promocjach, targach, premierach i innych imprezach promocyjnych.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hodowla Alpak »

  Hodowla MyAlpaki to profesjonaliści głównie w hodowli wyjątkowych zwierząt jakimi są niewątpliwie Alpaki. Alpaki z naszej hodowli są z różnymi certyfikatami świadczącymi o ich wysokiej klasie. Hodowla Alpaka prowadzona jest od kilku lat a wiedza jaką nabyliśmy o tych zwierzętach pozwala nam by prowadzić ją w pełni profesjonalnie. Alpaki to jeden z rodzajów zwierząt na które jest bardzo duże zapotrzebowanie w Europie. Z Alpaka uzyskuje się najlepszej jakości włókno, jakie nie da nam żadne inne znane nam zwierze. Nasza firma oprócz hodowli Alpaka, świadczymy także usługi z zakresu pomocy zarówno w imporcie Alpaka, jego hodowli jak i udostępniamy nasze naturalne miejsca do jego rozwoju i je hodujemy, oczywiście wedle wskazówek i życzeń klienta.


  Hodowla MyAlpaca
  Bajdy 185
  38-471 Wojaszówka
  tel.: +48 668 256 023
  e-mail: marcin.kot@myalpaca.pl
  NIP: 1180935217

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

BERETTA (2), MORA (1), klimatyzacja (6)

Usługi - nowa strona:

Adres: