Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Rolety »

  Rolety przyszybowe są to rolety w kasetce aluminiowej lub PCV, których materiał jest utrzymywany w prowadnicach. Dzięki zamomontowaniu prowadnic bezpośrednio na skrzydle okna, rolety stają się integralną częścią okna. W naszej ofercie m.in. rolety Rubin, Fantazja Lux, Fantazja Plus, Rosa, P20.

  Data dodania: 09 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż maszyn rolniczych »

  W dość małej liczbie przypadków zdarza się, żeby po niespełna rocznym użytkowaniu przez dane gospodarstwo traktora, przyczepy albo również rozdrabniarki doszło do takich działań jak sprzedaż maszyn rolniczych, które ostatnimi czasy były zakupione. O ile dane gospodarstwo rolne de facto ubolewa nad małą ilością zbiorów albo również zbytu wówczas dopiero konkretny przedsiębiorca decyduje się na sprzedaż maszyn rolniczych, które w zdecydowanej większości przypadków jest obowiązkiem i jednocześnie szansą na konwersję kierunku, o ile chodzi o politykę gospodarstwa.
   
   

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biura księgowe Wrocław »


  Wysokiej klasy Biuro Księgowe w Wrocławiu, oferuje wszystkim przedsiębiorstwom ale również osobom prywatnym pomoc w branży podatkowej a także kompleksowe usługi związane z kierowaniem księgowości firmy.

  Miła atmosfera, przystępny i szybki kontakt, doskonała znajomość prawa podatkowego a także duży staż pracy procentujący w jakość świadczonych usług to cechy które odzwierciedlają biuro księgowe Libra.
  Libra nie tylko prowadzi księgowość klienta ale także podpowiada licznych wskazówek, które mają na celu przyrost oszczędności oraz minimalne obciążenie finansowe klienta zarówno z fiskusem jak i klientami.
  Zapraszamy do współpracy oraz do zadawania pytań, więcej informacji na stronie firmowej libra.net.pl

  LIBRA Renata Kiełbasiewicz-Drozdek
  ul. Partyzantów 12c
  51-672 Wrocław
  71 347 65 35
  r.drozdek@libra.net.pl
  NIP: 8981069164,
  Regon 933004760

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne »

  Centralny profil naszej pracy to szukanie kompetentnych pracowników dla sporych korporacji.Na rodzimym rynku jesteśmy obecni już od wielu lat doradzając w selekcji pracowników wielu sławnym firmom polskim jak i europejskim. Jak do tej pory możemy pochwalić się stuprocentowym zadowoleniem naszych klientów. Warto zaznaczyć, że cechuje nas też szczegółowa identyfikacja wymagań naszych partnerów. Pomożemy Państwu w znalezieniu idealnych kandydatów do pracy. Używamy przy tym nowoczesne metody np. direct search.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zielona Góra lubuskie drzwi okna rolety inteligentne domy bramy markizy sprzedaż okien »

  Firma www.salva.com.pl proponuje eleganckie okna Zielona Góra. Jako firma z doświadczeniem okna lubuskie są ciepłe i dobrze wyciszone. W ogromnej liczbie przypadków zdarza się iż potrzebujemy rolety Zielona Góra, tutaj będą mieli Państwo możliwość wyboru spośród wielu. Rolety lubuskie to wspaniały sposób ku temu ażeby zabezpieczyć okna i nasz dobytek. Kolejnym elementem bez jakiego się nie obędzie to drzwi lubuskie. Nikomu nie należy tłumaczyć jak istotne dla naszego życia są drzwi Zielona Góra. Mamy już kluczowe szczegóły nadal potrzebujemy bramy Zielona Góra. Sterowane na pilota bramy lubuskie i sprzedaż okien Zielona Góra. Istotne jest by oferować Państwu sprzedaż okien lubuskie. Gdy posiadamy okna potrzebne będą markizy Zielona Góra. Jest wiele rodzajów montażu do praktycznie każdego typu okna markizy lubuskie na każdym kroku się przydadzą. Marzysz i słyszysz jak dobre są inteligentne domy Zielona Góra Strona internetowa WWW www.salva.com.pl oferuje innowacyjne inteligentne domy lubuskie. Firma posiada trzy siedziby na terenie miasta, dzięki temu ma możliwość zaoferować znacznie szerszy zakres usług a tym samym obsłużyć większą liczbę ewentualnych prac.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie na klawiaturze »

  Pisanie na klawiaturze komputerowej zdaje się być czynnością banalną, którą wykonywać są w stanie wszyscy ludzie ludzie, potrafiący czytać i pisać. Jednakże w dobie wszechobecnej komputeryzacji i szybkiego rozwoju internetowych usług komunikacyjnych, coraz bardziej ważne jest szybkie pisanie na klawiaturze oraz pisanie bezwzrokowe, gdyż daje ono przewagę w zdygitalizowanym świecie. Klawiszowiec com.pl to witryna www, dzieki której nauczysz się  szybkiego pisania na klawiaturze, a także bezwzrokowego pisania na komputerze. Na stronie znajdziesz porady dotyczące tego w jaki sposób należy ćwiczyć by osiągnąć optymalne efekty, będziesz miał także możliwość sprawdzenia tego jak szybko piszesz na klawiaturze oraz tego jakie postępy w nauce pisania online robisz. Dzięki temu będziesz w stanie poczynić znaczne postępy w pisaniu na klawiaturze, z zdarza się, że opanujesz technikę pisania bezwzrokowego, dzięki czemu poprawisz własne kwalifikacje zawodowe i komunikacyjne. Wykorzystanie z laptopa stanie się dla ciebie bardziej wygodne i głównie mnie czasochłonne.Nauka pisania online to perfekcyjny metodę na podniesienie własnych umiejętności związanych z pisaniem na klawiaturze. Dzięki stronie klawiszowiec będziesz miał szanse dorównać tempem szybkiego pisania stenotypistkom i innym osobom zawodowo zajmującym się szybkim pisaniem na klawiaturze. Dość szybkie pisanie oraz dodatkowo pisanie bezwzrokowe to unikalna dzisiaj na rynku pracy zdolność, posiadanie której ma możliwość znacznie zwiększyć twoje szanse na uzyskanie zatrudnienia. Zapraszamy do zapoznania się ze strona internetową klawiszowiec.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Masaz chinski szczecin »

  Nieopodal postawy wobec terapii masażu kompleksowo się zmieniły na przestrzeni zeszłych paru latek, potem istnieje zbyt wielu osób, masaz odchudzajacy w szczecinie którzy wiążą masaże rozluźniające, natomiast nie spośród oczywistym benefits. It szlak jest Okoliczność, że amerykańscy pracownicy systematycznie będą robocie, które tyczą ich stojąc na długi okres czasu czyli również istnieją pchnięci wysuwać osobisty kark, jakim sposobem patrzą na ekranie komputera w własnym biurze. Prowadzi to do tablicy assorted słabości, w tym pleców plus karku, a także bóle główki dzięki stresu. Wydarzenie, iż setki tysięcy robotników choruje spośród bólu związanego z dysertacją nie szukając niczego ułożenie ciała pewnym nieskutecznego farmaceutyku przemawia tomy o braku wiedzy, dotyczący masaż therapy. Surely, gdyby personel wiedzieli, że wyrozumiałe masaże urządzony z przepychem się zmiękczyć stres z tego powodu zniżkę liczby bólów skombinował pozostaną one uczestniczyć w uzdrowiska tłumy. Masaże również niższe napór juchy natomiast przemęczenie, jak i również poprawy oprawa immunologiczny. Naukowcy odkryli, że masaże po prawdzie dodać gazu uwalnianie serotoniny, konfederacja sztuczny, który podnosi nastrój. Masaże okazały istnieć ano aktywne w leczeniu bóle zatrudnionych, że Boeing plus Reebok Załatwiliśmy masażystów do swoich pozycji pracy. Po zaledwie mgnienie oka obie firmy odnotowały wymowny spadek w raportach zmęczenia, gehenna u dołu pleców jak i również headaches. Informatyką egzystowałby błędem sędziować, że masaże właśnie składał się spośród medykiem natomiast rękach. Owszem, w poniższym masaże charakter ani chybi efektywny kiedy masaż pleców, karku dodatkowo ramion ewentualnie głęboko masaż tkanki, spośród jakich oba usamodzielnić się od czasu stresu tudzież napięcia.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady Lublin »

  Przygotowania w lokalu poprawy wymagają wysokiego poziomu dokładności przy ożywienia dekoracyjne aktywów. balustrady nierdzewne Kraków wymagają odpowiednie detale wyeliminowanie rdzy, aspekt niepokoju dla wielu właścicieli domów. Odkryte dekoracje zazwyczaj cierpią z powodu tej niekorzystnej sytuacji, z powodu narażenia na pór suchych i mokrych. Obejmuje to intensywne działanie wilgoci, deszczu, śniegu i tym podobne. Zazwyczaj, rdzewiejących rozpoczyna się od powierzchni. W końcu, mężczyźni i kobiety w ogromnej liczbie przypadków zauważyć peeling i frytki z lakieru. Z tego powodu, tworząc ten artykuł jest istotna, ponieważ pomaga właścicielom domów w wyborze korzystnych rozwiązań odświeżający do szyn metalowych. W ten metodę, możliwe zabezpieczenia poręczy naturalną esencję jest wysoka. Wyjątkowo, najlepsze pracy farby są efektem właściwe przygotowanie i wykorzystanie właściwej farby. Porady 1: Usuwanie rdzy i peelingi. Po pierwsze, konieczne jest w celu oczyszczenia powierzchni wszystkich materiałów pogarszających. To jest możliwe, wymaga dużego wysiłku.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet specjalistycznej pielęgnacji stóp w Tarnowie »

  Szanowni Państwo gabinet mgr Elżbiety Korczak w Tarnowie świadczy usługę medycznej pielęgnacji stóp "pedicure medyczny", w ramach którego wykonujemy następujące zabiegi: Profilaktyka stopy cukrzycowej,leczenie wrastających paznokci (klamry),Rekonstrukcja płytki paznokciowej, usuwanie odcisków i modzeli, zabiegi na pękające pięty, suchą skórę itp.Przeprowadzanie badań, odnowa paznokci grzybiczych masą światłoutwardzalną antygrzybiczą.Zabiegi wykonywane są przy użyciu nowoczesnego aparatu marki GERLACH TECHNIK z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków niemieckiej marki GEHWOL. Jako jedyny salonw Tarnowie posiadamy uprawnienia do zakładania klamer drutowych vho osthold perfect korygujących wrastanie paznokci.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Łódź »

  Najatrakcyjniejsze ogłoszenia deweloperów takich jak Bracco Sp. z o.o.. Lokale Łódź na sprzedaż i wynajem. Łódź jest miejscem zapewniającym liczne atrakcje. Zorientuj się na rynku oraz wyłoń piękne ogłoszenie. Ogłoszenia ze zdjęciami oraz ciekawymi opisami........................................................................................................................

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace wysokościowe »

  Musimy podkreślić, iż są kwestie, w których praca na wysokościach ma bardzo istotny wpływ na nasze bezpieczeństwo. Jedną z nich jest odśnieżanie dachów. Warszawa i inne miasta w naszym kraju od lat powierzają to zadanie specjalistycznym firmom. Ma to uchronić mieszkańców zarówno przed zalegającym na ich dachach śniegiem, jak i przed zwisającymi soplami.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa pralek Wieliczka tel.500-837-898 »

  Naprawiamy sprzęt następujących marek www.agd-krakow.pl h naprawa pralek, naprawa zmywarek, serwis pralek kraków, serwis zmywarek kraków, naprawa kuchenek gazowych, naprawa kuchenek elektrycznych  Naprawa AEG Kraków, Naprawa  Amica Kraków , Naprawa  Ardo Kraków, Naprawa  Ariston Kraków, Naprawa Bauknecht Kraków , Naprawa  Beko Kraków, Naprawa  Bosch Kraków, Naprawa Brandt Kraków, Naprawa  Candy Kraków, Naprawa Daewoo Kraków, Naprawa  Ebd Kraków, Naprawa Electrolux Kraków, Naprawa Fagor Kraków   , Naprawa Gorenje Kraków , Naprawa  Hoover Kraków, Naprawa  Ignis Kraków, Naprawa Indesit Kraków, Naprawa  LG Kraków, Naprawa  Mastercook Kraków , Naprawa  Mora Kraków, Naprawa Miele Kraków, Naprawa Philips Kraków, Naprawa Polar Kraków, Naprawa Samsung Kraków, Naprawa  Siemens Kraków , Naprawa  Smeg Kraków , Naprawa Thomson Kraków, Naprawa  Whirlpool Kraków, Naprawa Wrozamet Kraków , Naprawa  Zanker Kraków , Naprawa  Zanussi Kraków , Naprawa Zerowatt KrakówOferujemy szybkie terminy i niskie ceny, na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji .Naprawiamy sprzęt następujących marek : AEG, Amica, Ardo, Ariston, Bauknecht, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Ebd, Electrolux, Fagor, Gorenje, Hoover, Hot-point, Iberna, Ignis, Indesit, Laden LG, Mastercook, Mora, Miele, Philips, Polar, Privileg, Samsung, Siemens, Smeg, Thomson, Whirlpool, Wrozamet, Zanker, Zanussi, Zerowatt, oraz innych

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Catering dla żłobków warszawa i okolice »

  Smakuś katering dla dzieci powstał z myślą o najmłodszych Nawet największe niejadki chętnie jedzą nasze obiadki - takie jest motto naszej firmy! Jesteśmy jedną z pierwszych firm kateringowych, która przygotowuje jedzonko wyłącznie dla dzieci. Naszą domeną jest obsługa placówek edukacyjnych takich jak:

  katering dla żłobków
  katering dla przedszkoli
  katering dla szkół

  Posiłki przygotowywane przez nasze Panie kucharki to gwarancja zdrowych i pełnowartościowych produktów. Przygotowujemy posiłki z najwyższej jakości surowców, uwzględniając również diety alergiczne tj. bezmleczna, bezglutenowa, bezjajeczna itp. Na stałe współpracujemy z ponad 40 placówkami, zapewniając codziennie posiłki dla kilkuset dzieciaczków i to najlepiej świadczy o poziomie naszych usług. Jesteśmy elastyczni - każdy klient traktowany jest indywidualnie. Jesteśmy profesjonalni, współpracujemy z wykfalifikowanymi technologami żywienia dzieci. Nasze posiłki to gwarancja zdrowia i bezpieczeństwa, mamy stałych i sprawdzonych dostawców surowców.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Animacja Flash, prezentacja multimedialna-WALEK|portfolio-projektowanie »

  animacja flash,walek,Krzysztof Walenciak,prezentacjamultimedialna,projektowanie graficzne,projektowanie logo,projektowaniewizytówek,projektowanie dtp,animacje, grafik, animacje,komputerowa,rysunki,rysunek,Identyfikacja wizualna

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielski Wrocław »

  Firma Subway Business English Tadeusz Szałamacha świadczy usługi z zakresu tłumaczenia na profesjonalnym poziomie z języka polskiego na angielski i z angielskiego na polski.
  Siedziba firmy znajduje się w Wrocławiu, gdzie posiadamy najwięcej klientów jednak bez problemu tłumaczymy teksty klientom spoza granic Wrocławia. Myotrzymujemy tekst na maila, wyceniamy go i jeżeli klient akceptuje nasze warunki przechodzimy do tłumaczenia, odsyłając również drogą mailową.
  Ceny tłumaczenia zależą od wielu czynników: czasu jaki mamy na tłumaczenie(na specjalne życzenie klienta tłumaczymy tekst błyskawicznie od ręki, w tym wypadku usługa jest droższa), czy jest to tłumaczenie przysięgłe a także oczywiście od ilości tłumaczonego tekstu. Tłumacz przysięgły Wrocław – Tadeusz Szałamacha.
  Szczegółowy cennik znajdziesz na stronie tlumaczangielski.wroclaw.pl.  Subway Business English Tadeusz Szałamacha

  603-582-594
  biuro@tlumaczangielski.wroclaw.pl
  ul. Stolarska 22
  Wrocław 53-205
  NIP: 894-103-11-78
  Regon: 932179291
  biuro czynne: poniedziałek-piątek 9:00-16:00

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Kraków »

  Pośród Kontrahentów Biura Wycen Majątkowych – Rzeczoznawca 24 z Krakowa znajduje się duża liczba Klientów indywidualnych jak też grupowych. Z wykonywanych przez krakowskie biuro wycen nieruchomości korzystają osoby prywatne jak też firmy z różnego typu branż. Sporym powodzeniem odznacza się także wycena maszyn oraz całych linii technologicznych. Biznesmeni z wielorakiego typu zakresu działania czy też firmy leasingowe korzystając z usług Rzeczoznawcy 24 z Krakowa, mają zagwarantowaną wszechstronną i fachową pomoc. Oprócz wyceny nieruchomości oraz maszyn, Rzeczoznawca 24 - Biuro Wycen Majątkowych Kraków wykonuje też świadectwa energetyczne. Obojętnie czy remontowane jest mieszkanie, stawiana jest nieruchomość prywatna czy budynek użyteczności publicznej, certyfikaty energetyczne stanowią istotny certyfikat w tego rodzaju działaniach.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mapa numeryczna »

  Przy realizacji projektów finansowych i budowlanych najważniejsze jest dokonanie na wstępnym etapie inwestycji dokładnych pomiarów terenu, na którym wykonywane mają być roboty budowlane. W tym celu powinno się sporządzić solidną dokumentację, składającą się z dokumentów, takich jak mapa numeryczna, mapa topograficzna, czy także mapa do celów projektowych. Usługi polegające na wykonaniu tego typu dokumentacji wykonywać może jedynie wykwalifikowany i certyfikowany geodeta Kraków, który na zlecenie inwestora profesjonalnie dokonuje dokumentacji i pomiaru gruntu, kreując jednocześnie mapy numeryczne, a ponadto mapy do celów projektowych. Dlatego również wynajęcie specjalisty, takiego jak geodeta miechów jest konieczne do sprawnego przeprowadzenia całej inwestycji.
  W celu obietnice sobie jak najlepszego wykonania usługi geodezyjnej, warto wybrać doświadczonego geodetę Kraków, który odróżnia się profesjonalizmem i przykładającego szczególną uwagę do rzetelnego i dokładnego wykonania dokumentacji kartograficznej. Nie warto jednak wybierać geodety miechów opierając się tylko na kryterium ceny oferowanych usług. Wybierając geodetę kierując się wyłącznie kryterium cenowym można trafić na biuro geodezyjne nieposiadające doświadczenia i świadczące usługi na niskim poziomie, co ma możliwość z kolei przełożyć się na usterki przy kreowaniu dokumentów, takich jak mapa numeryczna, czy też mapa do celów projektowych. Takie usterki mogą, na późniejszym etapie inwestycji, przyczynić się do znacznych strat inwestycyjnych, a dosłownie zagrażać bezpieczeństwu osób użytkujących budowany obiekt.
  [url=http://geoaktiv.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okucia drzwiowe »

  Prowadzimy sklep ecommerce z różnym asortymentem potrzebnym do montaży czy naprawy okien i drzwi okucia drzwiowe. Między innymi w naszym sklepie znajdą Państwo  zamki drzwiowe, okucia drzwiowe i okucia okienne czy zawiasy na których mogą państwo zamontować swoje nowe czy stare drzwi. Gwarantujemy niskie ceny, a dodatkowo  zamki drzwiowe duży czas eksploatacji naszych produktów, co gwarantuje wytrzymały materiał.

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szczecin Meble kuchenne »

  Kawalerki wymagają specjalnych mebli, które nie będą zajmowały dużo miejsca, a spełnią własną funkcję. Meble do kuchni sprawiają najmniej dylematu - szafki, stoły i ławy robi się zazwyczaj na wymiar. Wystarczy dobrać taborety i kuchnia gotowa. Gorzej jest z niewielką jadalnią i sypialnią. Tutaj królują meblościanki, łóżka piętrowe lub półkotapczany, łączące w sobie funkcjonalność z oszczędnością miejsca. Niekiedy w kawalerce nie posiada nawet gdzie wstawić mebli biurowych - biurka i krzesła, stąd też często kuchenny stół stanowi jednocześnie biuro. Dużo powierzchni można zaoszczędzić wykorzystując nadstawki i rezygnując ze stolików RTV. Innowacyjne telewizory wiesza się na ścianach, a laptop można zawsze rozłożyć i usiąść w fotelu lub na leżaku. Lustra, montowane w przedpokoju albo jako drzwi zabudowanej szafy powiększają optycznie pomieszczenie, analogicznie jak pomalowanie go na jasne barwy. Jeżeli już się uda, warto wygospodarować miejsce na garderobę, w której wyszukają się szafki na buty i półki na ubrania
   

  Data dodania: 25 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi instalacyjne - Poznań »

  Jeżeli potrzebują Państwo pomocy hydraulicznej, nawet tej całodobowej, jeżeli jest Wam nieodzowny hydraulik Poznań, to jestem do Państwa usług. Moje usługi zawierają także mechaniczne udrażnianie kanalizacji i remonty. Jako wprawiony hydraulik Poznań jestem w stanie ekspresowo i sprawnie zareagować na wszelkiego rodzaju usterki w sieciach wodnych i gazowych. Zapewniam sprzedaż oraz montaż armatury i urządzeń. Zadowolenie Klienta jest dla mnie sprawą honoru. Moją domeną jest montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych, a przede wszystkim likwidacja przyczyn usterek instalacji hydraulicznych. Zręczny hydraulik sprawia, że żadna awaria wodno-kanalizacyjna nie będzie problemem. W każdej chwili jestem do Państwa dyspozycji, służąc swoją profesjonalną radą. Jako doświadczony hydraulik 24h Poznań, błyskawicznie, solidnie i skutecznie usunę wszelkie awarie i usterki hydraulicznie, niezależnie od pory dnia czy nocy.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: