Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · następna strona »
 • Outsourcing IT Kraków »

  Kłopoty z pecetami w przedsiębiorstwach to codzienność. Nie raz i nie dwa może popsuć się płyta główna lub dysk. Popularnym tematem są również sieci komputerowe. Wyjątkowo jeśli są to obszerne sieci. Routery stosowane do budowy takowej sieci potrafią się posypać i tym samym popsuć pracę całej sieci. W takowych przypadkach,
  powinno się mieć w firmie komputerowca znającego się na sieciach. Jednak częstokroć taki informatyk wynosi niezmiernie dużo. Stąd korporacje decydują się na alternatywne rozwiązania, takie jak outsourcing IT czy pogotowie komputerowe. Wyjścia owego typu sa bez powątpiewania tańsze niż zatrudnienie komputerowców rozwiązujących tego typu kłopoty.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • BST - Obsługa techniczna konferencji Warszawa »

  BST Marcin Smosarski,535402731, Wojciech Bojarski,608183116. Zajmujemy się wszechstronną obsługa koncertów to nasza branża. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego projektu. Zapewniamy wyposażenie gwarantujący satysfakcję każdego Kontrahenta. Nasza załoga podchodzi do każdego pomysłu z zamiłowaniem i zaangażowaniem. Nie idziemy na łatwiznę, nie boimy się nowych wyzwań. Każde zamówienie wykonywane jest z największa sumiennością. Funkcjonujemy na rynku od kilku lat. Zapraszamy do galerii na naszej stronie, aby zobaczyć nasze poprzednie realizację. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia negocjacje handlowe, zakupowe »

  Negocjacje handlowe i zakupowe to przy dużym budżecie w firmie wyzwanie, do którego warto się przygotować, by korzyści były wymierne. Nasza firma przeprowadza warsztaty zakupowe, a ponadto świadczy usługi doradcze powiązane z zarządzaniem zakupami. Posiadając wieloletnie praktykę w branży, możemy zapewnić całe pomoc, a dodatkowo doradztwo zakupowe. Celem naszej pracy jest wyposażenie pracowników zajmujących się zakupami w niezbędną wiedzę, potrzebną do efektywnego zarządzania bazą dostaw. Zapraszamy na szkolenia: negocjacje handlowe, zakupowe- po więcej najmniejszych elementów zajrzyj na stronę internetową WWW.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ekogroszek workowany »

  Ekogroszek czyli drobny węgiel opałowy to na dzień dzisiejszy jeden z najbardziej popularnych materiałów opałowych stosowanych w Polsce do ogrzewania zarówno gospodarstw domowych, jak i obiektów przemysłowych i usługowych. Drobny węgiel czeski - ekogroszek workowany to obecnie jedna z najtańszych, a co za tym idzie najbardziej ekonomicznych form ogrzewania pomieszczeń. Dlatego także właściwie każdy kto podchodzi racjonalnie do kwestii ekonomicznego ogrzewania lokalu mieszkalnego, biura, czy sklepu powinien wyselekcjonować aktualnie ekogroszek Cena tego surowca nie jest wygórowana, a jego wysoka wartość kaloryczna, wytwarzana przy spalaniu sprawia, że perfekcyjnie nadaje się do ogrzewania wręcz bardzo dużych obiektów. Decydując się zatem na wybór ekogroszku workowanego jako podstawowego surowca opałowego, wybierają państwo najbardziej oszczędną formę ogrzewania pomieszczeń.
  Ceny ekogroszku workowanego są u naszych południowych sąsiadów - Czechów znacznie niższe niż w Polsce, co powoduje, że surowiec ten warto jest kupować od firm sprowadzających go właśnie z Czech. Czeski węgiel ma możliwość być wręcz trzydzieści % niekosztowny od węgla wydobywanego w Polsce, co spowodowane jest znacznie większą rentownością czeskiego przemysłu węglowego.
  Alternatywą dla ekogroszku jest brykiet, czyli regularny blok skompresowanego materiału sypkiego lub opalowego lepiszcza. Może on z powodzeniem zastąpić tradycyjny węgiel stosowany do ogrzewania domów, biur, sklepów i innych obiektów. Dzięki prywatnej przystępnej cenie i wysokiej wartości opałowej stanowi on także doskonałą alternatywę w przyrównaniu do oleju opałowego.
  Firma multiwegiel.pl to dystrybutor różnego typu surowców opałowych, takich jak węgiel czeski, ekogroszek workowany, czy też brykiet.

  Data dodania: 03 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi elektryczne PRZEMYŚL »

  Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w PRZEMYŚL w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania, a ponadto wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a oprócz tego systemów teletechnicznych. W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej, pojawiają się a przy tym róznego rodzaju awarie, usterki, które nasi fachowcy elektrycy, poradzą sobie z każdym problemem.Zaawansowane usługi elektryczne w PRZEMYŚL. Trudnimy się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych. Zakres naszych usług obejmuje: instalacje elektryczne, usługi elektryczne, pomiary elektryczne. Gwarantujemy solidny montaż i fachowe wsparcie techniczne w zakresie elektryki. Zlecone nam prace wykonujemy terminowo i solidnie.
   

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK KOŁOBRZEG, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Usuniemy wszelkie awarie związane z elektryką, szybko i fachowo. Posiadamy uprawnienia, a dodatkowo narzędzia do wykonania wszelkiego rodzaju prac od usunięcia zwarcia, wymiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze lub licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny oraz dokonywania oceny  stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych.  Wykonanym nową instalację lub zmodernizujemy już istniejącą. Zajmujemy się też montażem domofonów i video-domofonów. Zapewniamy profesjonalny serwis elektryczny w KOŁOBRZEG.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zgierz instalacje Hydrauliczne »

  Prowadzimy prace w zakresie konserwacji, napraw, remontów i wymiany instalacji wodno - kanalizacyjnej oraz dodatkowo centralnego ogrzewania. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia SEP. Działamy na terenie Sandomierza i okolic pod jednym numerem telefonu 600 212 800. Działamy na terenie Zgierza i okolic.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maszyna do pierogów »

  W przemyśle gastronomicznym szczególnie ważne jest posiadanie odpowiednich maszyn do produkcji towarów spożywczych, które zapewniają nie tylko funkcjonalność produkcji, ale również bezpieczeństwo całego procesu produkcyjnego. Maszyny spożywcze Warszawa, tj. maszyna do pierogów, czy maszyna do naleśników, to specyficzna kategoria produktów, które w znacznym stopniu rzutować mogą na użyteczność, a co za tym idzie także na rentowność zakładów produkujących towary spożywcze. Warto więc wybierać wyłącznie najlepszych producentów i dystrybutorów maszyn spożywczych Poznań, takich jak instytut maszyn spożywczych.
  Instytut maszyn spożywczych - IMS Warszawa, to producent maszyn spożywczych z wieloletnim doświadczeniem w produkcji maszyn dla przemysłu mięsnego, przemysłu cukierniczego i pozostałych gałęzi przemysłu spożywczego. Dzięki temu doświadczeniu jesteśmy w stanie oferować naszym nabywcom maszyny najwyższej klasy. Maszyny spożywcze Gdańsk, tj. maszyny do pierogów, czy maszyny do naleśników, proponowane poprzez IMS, odznaczają się przede wszystkim wysoką efektywnością produkcji, najlepszą jakością towarów końcowych oraz tym, iż spełniają najwyższe wręcz standardy bezpieczeństwa i higieny żywności.
  IMS Łódź - Instytut Maszyn Spożywczych to lider na polskim rynku producentów maszyn przeznaczonych do stosowania w przemyśle spożywczym. Dzięki doświadczeniu nie tylko w produkcji, niemniej jednak i w dystrybucji i sprzedaży maszyn spożywczych warszawa, dzięki czemu możemy oferować produkty najlepszej jakości w przystępnych cenach.
  Maszyny spożywcze, tj. maszyny do pierogów, maszyny do naleśników, czy różnego stylu formierki, wykorzystywane mogą być nie tylko w przemysłowych zakładach produkcji żywności, ale również w większych restauracjach i pozostałych punktach gastronomicznych.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • CHOJNICE NAPRAWY ELEKTRYCZNE »

  Rozbudowane usługi elektryczne w CHOJNICE. Trudnimy się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych. Zakres naszych usług obejmuje: instalacje elektryczne, usługi elektryczne, pomiary elektryczne. Zapewniamy solidny montaż i fachowe wsparcie techniczne w zakresie elektryki. Zlecone nam prace opracowujemy terminowo i solidnie.
   Wadliwe detale typu gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne częściej są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić może do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Opracowujemy usługi na terenie CHOJNICE.
   

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów Złotów »

  Renomą naszej korporacji jest utrzymanie czystości w obiektach zamkniętych i na terenach zielonych. Sprzątanie Złotów gwarantuje satysfakcję wśród szerokiej rzeszy kontrahentów pragnących zaoszczędzić czas na utrzymaniu porządku w swoich posiadłościach i zakładach pracy o nienagannej opinii. Firma gwarantuje pranie dywanów Złotków, mycie okien i powierzchni szklanych, pielęgnację mebli i sprzętu elektronicznego, oraz dodatkowo utrzymanie czystości w pomieszczeniach sanitarnych, łącznie z zaopatrzeniem w niezbędne akcesoria higieniczne i detergenty. Usługi nie omijają czynności, takich jak koszenie trawników i dbałość o tereny zielone, po wcześniejszym uzgodnieniu i dopasowaniu usług do zapotrzebowań kontrahentów. Częstotliwość i zakres obowiązków dostosowany po wcześniejszym uzgodnieniu ze zleceniodawcą, dla pełnego komfortu i zadowolenia naszych pracodawców.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chorzów serwis piecyków gazowych »

  Trudnimy się naprawą piecyków, kotłów gazowych, pogdrzewaczy gazowych, usługi gazownicze, naprawa, montaż, regulacja i konserwacja urządzeń gazowych. Pogotowie Gazowe. Tel. 600212800. Awaria, Usterka, Serwis, Montaż. Zapraszamy wszystkich kontrahentów, jeden telefon i po problemie. Chorzów i okolice.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław »

  Psychoterapia to sposób pomocy każdemu, kto jej potrzebuje. Jestem psychoterapeutką z Wrocławia, która posiada już duże doświadczenie w swoim zawodzie psychoterapia Wrocław. Staram się pomagać każdemu kto przychodzi do mojego gabinetu po pomoc psycholog Wrocław. Wysłucham państwa i razem zastanowimy się nad rozwiązaniem i wyjściem z kłopotów. Jestem do Państwa dyspozycji. Proszę o rejestrację telefoniczną.

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dźwigowe elbląg »

  Na stronie usługi dźwigowe Elbląg znajdziecie wybór potrzebnych informacji o firmach świadczących usługi dźwigowe. Firmy te mają żurawie, dźwigi samojezdne, wysięgniki... o różnorodnych zasięgach nośnościach i przeznaczeniach. Słuszny wybór dźwigu gwarantuje całkiem szybkie i tańsze wykonanie pracy. Warto zatem temu tematowi poświęcić właściwą porcję uwagi.

  Data dodania: 01 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary Gazowe Kraków tel.500-837-898 »

  WSTAWIAMY oświadczenie o poprawności wykonania instalacji elektrycznej Kraków Tel. 500-837-898 WYSTAWIAMY Protokół szczelności instalacji gazowej KRAKÓW TEL. 500-837-898 www.uprawnienia.elektryka.gaz.wizytowka.pl POMIARY GAZOWE kontrola i sprawdzenie instalacji gazowej, priorytetowe i główne próby szczelności instalacji gazowej, robimy instalacje pod montaż licznika gazowego, POMIARY ELEKTRYCZNE

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Umorzymy do 70% długów firmy/spółki »

  Nasze Usługi :  Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw i korporacji Zainwestujemy albo kupimy spółkę, korporację jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.bcgi.eu Mamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują albo Kupią firmy, firmy które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, zezwoleń, patentów, zleceń lub posiada potencjał który może po dofinansowaniu 

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy zarządzania »

  systemy zarządzania - Aby móc dobrze rozbudowywać działalność należy znać najnowsze systemy zarządzania. Firma WIGE Consulting zajmuje się doradztwem dla różnej wielkości firm obejmującym: doradztwo unijne - dofinansowania, doradztwo finansowo - księgowe, doradztwo informatyczno - wdrożeniowe, doradztwo we wdrożeniach systemów bezpieczeństwa i bezpieczeństwa higieny pracy. Przyjdź do nas, wyjdziesz zadowolony. Zostaniesz wyjątkowo i indywidualnie potraktowany. Obsługujemy wszystkich klientów z takim samym zaangażowaniem.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Webinaria »

  ClickWebinar to profesjonalne narzędzie dzięki któremu można prowadzić webinaria, szkolenia i seminaria online.
  Dzięki ClickWebinar w łatwy i przystępny sposób można przygotować prezentację online nawet dla 1000 osób.
  W serwisie istnieje darmowe 30-dniowe konto dzięki czemu można wypróbować narzędzie bezpłatnie i
  bez zobowiązań korzystając z jednej z następujących funkcjonalności: rebranding pokoju,
  video recorder, screen sharing, moderowany czat, konferencja audio i video. Prowadź swoje webinaria w najprostszy możliwy sposób.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architekci Rybnik »

  Biuro projektowe Lasok Architekci Rybnik istnieje od 2000 roku i zatrudnia kilka osób zajmujących się architekturą, konstrukcjami i informatyką. Nasi architekci zajmują się całościową obsługą inwestycji budowlanych począwszy od podjęcia decyzji o rozpoczęciu inwestycji przez inwestora, aż do odbiorów końcowych związanych z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Biuro projektowe Lasok Wodzisław. Realizujemy projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze dla obiektów kubaturowych, budowli i obiektów liniowych, pośrednictwem formalno-prawnym, pomocą w wyborze odpowiedniej nieruchomości, a także pomagamy w dokonaniu wyboru właściwej nieruchomości. Obsługujemy także tematykę taką, jak projekt na szkody górnicze związane z szkodami górniczymi wyrządzonymi przez firmy wydobywające węgiel. Nasza praca to także pozwolenia wodno-prawne i konserwatorskie oraz koordynacja robót geodezyjnych i badaniami geotechnicznymi gruntu. Pomagamy w otrzymaniu pozwoleń na budowę i reprezentujemy interesy inwestorów w instytucjach i urzędach. Biuro projektowe Wodzisław Śląski to gwarancja uczciwej pracy architektów.

  Data dodania: 02 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk - Usługi BEŁCHATÓW »

  Wadliwe detale stylu gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne w większości wypadków są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić ma możliwość do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Wykonujemy usługi na terenie BEŁCHATÓW.
   Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w BEŁCHATÓW w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania, a oprócz tego wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a ponadto systemów teletechnicznych. W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej, pojawiają się oprócz tego róznego rodzaju awarie, usterki, które nasi fachowcy elektrycy, poradzą sobie z każdym problemem.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe - części do wózków widłowych »

  Wózki widłowe wypełniają nadzwyczaj istotną funkcję w wielu zakładach. Wózki widłowe są maszynami wielce funkcjonalnymi, wydajnymi i nietrudnymi w użytkowaniu. Dodatkową ich zaletą jest to że można w nich stosować różne wersje napędu przystosowane do pracy wewnątrz bądź na zewnątrz pomieszczeń. Jeśli szukają Państwo wytrzymałych mechanicznie, wydajnych, łatwych w obsłudze oraz niedrogich wózków widłowych, zapraszamy do naszej firmy. W związku z tak ogromną popularnością tego rodzaju rozwiązań, wzrosty odnotowuje nie tylko sprzedaż wózków widłowych i serwis wózków widłowych, ale także wynajem wózków widłowych. Pożądane też staja się firmy sprzedające części zamienne do wózków widłowych, również te orginalne jak również zamienniki. Stal-Mech proponuje kompleksowe rozwiązania. U nas nie tylko zakupisz wózek widłowy ale też zrobimy wymagany przegląd czy też naprawę. Jeżeli jesteś zaciekawiony naszą oferta - gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: