Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · następna strona »
 • Oszczędzanie energii elektrycznej się zwraca. »

  W ostatnich latach polityka naszego kraju stała się bardzo pro ekologiczna. Można by wręcz pokusić się o stwierdzenie, że większą uwagę przywiązuje się w naszym kraju do ekologii aniżeli do służby zdrowia. Non stop, nieustannie, jakaś organizacja przygotowuje raport oddziaływania na środowisko. W ciągu ostatniej dekady problem ten zyskał tak znacząco na wadze, ponieważ duże naciski w tym kierunku poczyniła Unia Europejska. Zatem, dzisiaj każdy powinien mieć na uwadze ekologię, poczynając w taki czy inny sposób na co dzień. Dzięki dofinansowaniom ze wspólnoty europejskiej powstało kilkaset firm specjalizujących się w analizowaniu środowiska naturalnego,, a ponadto wpływu poszczególnych czynników na środowisko. Te firmy także tworzą raporty oddziaływania na środowisko. Nasuwa się tylko w takim razie pytanie, kto będzie te wszystkie raporty czytał, przecież już nie ma komu ich sporządzać. Za chwilę wszyscy Ci, którzy mają je czytać zaczną je pisać i stworzymy sami sobie błędne koło. To do niczego nie doprowadzi, a póki co i tak wiele czynników na nasze środowisko naturalne działa destrukcyjnie. Ciągle nie możemy pozbyć się emisji spalin CO2, ale chyba jeszcze nie wszystkie raporty oddziaływania na środowisko o tym traktują. Ministerstwo środowiska wie jednak najlepiej, które działania i w jakim obszarze są konieczne do podjęcia. I wcale nie wynikają one z przeanalizowanych raportów, ale z tego, na co wskazują odpowiednie organy Unii Europejskiej, która chyba jako jedyna nasze raporty czyta regularnie.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki-Konferencyjne.pl - konferencje, sale konferencyjne, szkolenia, hotele, spa. »

  Osrodki-konferencyjne.pl- przyciągają swoich użytkowników, tym iż jest to najnowsza baza ośrodków konferencyjnych, sal szkoleniowych. Dzięki prostej budowie oraz szerokiej ofercie można szybko odszukać niezwykłe miejsca, aby zorganizować szkolenie, konferencje, eventy, bankiety, imprezy firmowe, spotkania biznesowe. Nasza oferta dotyczy ośrodków konferencyjno-szkoleniowych położonych na terenie całej Polski np. * w Warszawie - LORD Hotel**** w Krakowie - Hotel Artur*** * w Gdańsku - Pałac w Leźnie* w Olsztynie - Hotel KUR***

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Łódź »

  Darmowa Kulturalna Koperta POKA POKA to innowacyjny system kolportażu informacji i prestiżowy nośnik reklamowy. POKA POKA jest magazynem o zasięgu ogólnopolskim ale stargetowanym lokalnie. POKA POKA pozwala na niestandardową elastyczność w tworzeniu zamówienia już od 50zł aż po ogólnopolskie kampanie na 100.000 prestiżowych nośników w 12 największych polskich miastach. Projet, druk, kolportaż, a może wszystko razem? Chociaż POKA POKA jest nośnikiem drukowanym, to o umieszczaniu reklamy możesz zadecydować na 3 dni przed datą kolportażu. POKA POKA – kulturalna koperta typu Bierz Bierz, Artyści, konkursy, kultura.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Załatw sprawy notarialne w Warszawie »

  Z usług biur notarialnych musimy korzystać prawie wszyscy - jedni więcej, pozostali zaś rzadziej. Niezależnie jednak od tego, jak często odwiedzamy biuro notarialne, wszystkim niewątpliwie zależy, aby nasza współpraca z notariuszem przechodziła bezproblemowo i prędko. Z tego też powodu tak bardzo przykładamy do tego, by znaleźć najlepszego notariusza. Nie sprawi to z pewnością zbyt dużego problemu, jeśli weźmiemy pod uwagę to, ilu notariuszy funkcjonuje w każdym mieście. Najlepszy notariusz Warszawa to z całą pewnością taki, co do którego mamy pewność, że każdą sprawę, które obejmie swoim patronatem będą doskonale poprowadzone, a interesy każdej ze stron aktu podpisanego w jego kancelarii będą odpowiednio zadbane. Do kancelarii zazwyczaj udajemy się wtedy, gdy kupujemy rozmaite domy czy mieszkania - wtedy konieczny jest właściwy wpis w księgach wieczystych, które przecież powinien mieć każdy dom, lokal czy działka. Oprócz tego, wizyta w kancelarii potrzebna jest także w czasie rozpraw rozwodowych i często w niektórych przypadkach przy zawieraniu małżeństwa wraz z intercyzą małżeńską.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przesyłki międzynarodowe - profesjonalnie - wysylajtaniej.pl »

  WysylajTaniej.pl to serwis obsługi przesyłek kurierskich. Z nami wyślesz przesyłkę kurierską w jakiekolwiek miejsce w kraju, swobodnie, prosto, a szczególnie o wiele taniej. Nie musisz sygnować umowy z firmą kurierską, płacić za przesyłkę gotówką dla kuriera i deklarować liczby przesyłek, by przyjąć atrakcyjną cenę. Najlepsza firma kurierska w okolicy. Dostarczamy najlepsze i zarazem najtańsze usługi kurierskie.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble kuchenne Grodzisk Mazowiecki »

  Kuchnia to na pewno istotne jak nie bardzo istotne miejsce w mieszkaniu. To tu przyrządzamy jedzenie, spędzamy czas z familią, relaksujemy się gotując. Ważne jest dlatego ażeby kuchnia była nie tylko bardzo ciekawa również jak najbardziej funkcjonalna. W tym pomogą oczywiście meble kuchenne Grodzisk Mazowiecki. Na stronie znajdziesz ofertę dotyczącą tworzenia mebli na zamówienie do tego także informacje o nas. Zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona »

  Osobista firma to krocie obowiązków, które nagminnie są nadzwyczaj drobne i nie mają wpływu na naszą działalność. Stąd też powinno się powierzyć sprawy nie połączone z działalnością naszej firmy podmiotom zewnętrznym. Wszystkie obowiązki typu obsługa techniczna lokali, ochrona czy sprzątanie są w stanie zostać wydelegowane poza jednostkę. Jesteśmy firmą, która zajmuje się wykonywaniem właśnie takich prac porządkowych. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla spółek. Działamy w tej branży od niepamiętnych czasów, dlatego jesteśmy partnerem wartym polecenia. Świadczą o tym choćby nasze referencje, zgromadzone przez cały ten czas.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI »

  Usuniemy wszelkie awarie związane z elektryką, szybko i fachowo. Posiadamy uprawnienia oraz dodatkowo narzędzia do wykonania wszelkiego rodzaju prac od usunięcia zwarcia, wymiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze albo licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny oraz dokonywania oceny  stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych.  Wykonanym nową instalację lub zmodernizujemy już istniejącą. Zajmujemy się też montażem domofonów i video-domofonów. Zapewniamy profesjonalny serwis elektryczny w PIOTRKÓW TRYBUNALSKI.

  Data dodania: 09 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • WYMIANY ZAMKÓW »

  Nasze pojazdy samochodowe mają zabezpieczenia przed kradzieżą i włamaniem z całą pewnością jest to bardzo komfortowe i wygodne jeżeli wiemy że nasze mienie jest zabezpieczone, niestety czasami nasze zabezpieczenia działają przeciw nam samym wówczas potrzebna jest  pomoc ślusarza. Nasi ślusarze czekają pod nr 600 212 800. Funkcjonujemy na terenie MIELEC i okolic. Awaryjne otwieranie: mieszkań, sejfów, samochodów.  Montaż, wymiana zamków, Gerda, i tak dalej. Naprawa zamków, naprawa drzwi. Wykonujemy również takie usługi jak: dorabianie wkładek do istniejącego programu, klonowanie wkładek-jednym kluczem można otworzyć wiele zamków, montaż drzwi antywłamaniowych, doradztwo techniczne w zakresie doboru zamków i drzwi.Świadczymy usługi ślusarskie. Nasza propozycja obejmuje naprawę drzwi, konserwację zamków, montaż drzwi, obieg zamków, awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie sejfów. Dzwoniąc pod numer 600 212 800 uzyskasz fachową pomoc. Usługi ślusarskie świadczymy na terenie MIELEC i okolic. ZADZWOŃ

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spinning Olsztyn »

  Spinning, równocześnie spinning Olsztyn to przeznaczony dla wszystkich przedziałów wiekowych, bez względu na posiadaną kondycję i płeć oryginalny program z zakresu kolarstwa halowego. Od organizatorów wymaga się fachowej kadry instruktorskiej i odpowiedniego sprzętu, a od uczestników silnej motywacji. Zajęcia organizowane są grupowo w rytm muzyki. Do dzisiaj spinning przyjął się już w ponad osiemdziesięciu państwach, jako program budujący relacje grupowe eliminując presję i silne współzawodnictwo. Ćwiczenia dobierane sa indywidualnie do kondycji i możliwości, żeby umożliwić najbardziej efektywne spalanie kalorii, wyrabiać lepszą kondycję oraz wzmacniać wolę przez stawianie odpowiednich wyzwań ćwiczącemu. Spinning to zestaw ćwiczeń fizycznych połączony z filozofią życia.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport ponadgabarytowy małopolska »

  Szukasz osób z którymi zrealizujesz największe projekty ? - W chwili obecnej ich znalazłeś, zasługujemy na Twoje zaufanie. Opracowujemy prace takie jak Układanie kostki brukowej małopolska i kilka więcej. Mamy bogate referencje i osób którzy wiedzą co i jak. Jesteśmy w stanie zrealizować duże i małe projekty. Tworzymy projekty od podstaw do samego stworzenia i podłaczenia wszelakich elementów wyposazenie po elekryke włacznie. Jestesmy liderem w branży którą się zajmujemy zatem nie powinieneś przejmować się dodatkowymi problemami które jak różnie bywa, moga wyjść w trakcie współpracy z inną korporacją. Roboty kanalizacyjne małopolska sprawią że poprawi się Twoja struktura w lokalu -- nie będziesz wydawał tyle pieniędzy na ścieki itd rzeczy. A wygoda i spokój jest tym czym możemy się charakteryzować. Na pewno jeżeli jesteś w stanie sam zrealizować wybrany przez siebie projekt jesteśmy w stanei Ludzie z tym pomóc - a dokładniej w kwestii Wynajem maszyn do robót ziemnych małopolska i nie tylko -- dlatego jeżeli zależy Ci na poprawnie wykonanym projekcie zaufaj specjalistom i zleć nam pracę. Wykonamy ją z przyjemnością.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ciastkarnia Beza »


  Ciastkarnia "Beza" istnieje od 1998 roku, która specjalizuje się w wypiekach na różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe - wesela, bankiety, itp. W naszej ofercie proponujemy Państwu szeroką gamę wyrobów cukierniczych- ciast, ciast deserowych i wszelkiego rodzajów tortów. Wyroby te cechuje wysoka jakość i wyrafinowany smak. Wypieki powstają z naturalnych składników bez polepszaczy i sztucznych dodatków. Dekoracje naszych wyrobów wyrabiane są ręcznie z czekolad, marcepanu i różnych półproduktów cukierniczych.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Auto do ślubu katowice »

  Dzień ślubu to dwadzieścia cztery godziny bezprzykładny również dla osób, limuzyna kraków które będą sobie obopólnie . fotograf sesja podczas ceremonii tudzież posiedzenie po ślubie w plenerze (w sumie ok. W sumie systemat to dla mnie natychmiast wydanie luksusowa,ale lecz emotion jest spośród lini. Jeśli  - Szczecin">auto do ślubu Warszawa przysięga kościelny chcesz wziąć zaledwie ze względu na tradycję, a ponadto uroczystą. Dzień ślubu to dwadzieścia cztery godziny bezprzykładny tak jak dla osób, które będą sobie jednocześnie . fotograf sesja w toku ceremonii jednakże sesja po ślubie w plenerze (w sumie ok. W sumie systemat to dla mnie właśnie edycja luksusowa,ale jedynie emotion jest spośród lini. Jeżeli przysięga kościelny chcesz wywiać wyłącznie ze względu na tradycję zaś uroczystą.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Baterie żelowe »

  Jeżeli nie jesteś pewien która bateria jest dla ciebie czy baterie żelowe czy baterie tradycyjne powinnaś już dzisiaj podjeść do naszego sklepu i porozmawiać z naszym doradcom lub po prostu skontaktować się z nami telefonicznie bądź za pomocą maila. Odpowiemy najszybciej jak się da. Zachęcamy również do obejrzenia reszty naszej oferty w której znajdą Państwo również monobloki tradycyjne.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tatuaże Warszawa »

  Pozbycie się tatuażu nie stanowi współcześnie najmniejszego problemu, jednakże trzeba się liczyć z faktem, iż nie jest to tak proste jak zrobienie tatuażu. O ile zamierzamy wyeliminować tatuaż, gdyż przestał nam się podobać lub był zrobiony pod wpływem chwili koniecznie sprawdźmy oferty podmiotów, które zajmują się takimi usługami i działają w naszym sąsiedztwie. W jaki sposób ich szukać? Możemy poprosić o pomoc naszych znajomych, którzy być może mieli Tatuaż Warszawa okazję korzystać z takich usług lub użyć do pomocy komputera posiadającego dostęp do sieci. Po przeszukaniu jej zasobów pod hasłem stylu laserowe usuwanie tatuażu Milanówek albo usuwanie tatuażu Poznań powinnaś wyszukać to, na czym wyjątkowo nam zależało. Dobre efekty może przynieść także wykorzystanie zapytania takiego jak laserowe usuwanie tatuażu Poznań. Przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnego zakładu możemy zaznajomić się z opiniami na jego temat, które dostępne są w sieci. Z ich odszukaniem nie powinnaś posiadać kłopotów, albowiem w znaczącej liczbie sytuacji ukazują się na wszelkiego rodzaju forach internetowych.

  Data dodania: 24 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron Złotów »

  Wykonywane przeze mnie strony internetowe są nie tylko atrakcyjnewizualnie, ale teżzrealizowane zmyślą o wysokich pozycjach w wyszukiwarkach. Obecne czasy wymuszają na właścicielu każdej spółkiposiadanie prywatnej strony internetowej, natomiast ilość w wyszukiwarkach skłania do intensywnegooptymalizacji SEOkażdej z nich. Nasza firma oferuje Tobie swoimklientom kompleksowe usługi, arównież pozyskiwania nabywców w internetowej rzeczywistości.

  Data dodania: 13 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Catering Wrocław »

  Działalność BG Catering funkcjonuje w Wrocławiu i jak sama nazwa wskazuje jej branżą jest realizacja usług cateringowych na terenie Wrocławia i okolic. Nasza firma funkcjonuje od bardzo dawna, lata te zaprocentowały nabyciem jakże ważnego doświadczenia potrzebnego do świadczenia zamówień z naszej branżyale również pomogły nam zwiększyć liczbę proponowanych produktów w menu, wedle oczekiwań i potrzeb klientów. Aktualna oferta firmy jest tak szeroka, że każdy powinien wybrać odpowiednie zestawy dla siebie. Szczegółowe menu firmy umieszczono na stronie firmowej bgcatering.pl, tam też odnajdziesz kontakt do nas jak i fotografie oferowanych posiłków.

  BG Catering s.c.
  ul. Reja 3
  50-354 Wrocław
  Tel. 71 727 18 06
  biuro@bgcatering.pl
  NIP: 8982127343

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Marki »

  Nasze biuro księgowe Simplica zlokalizowane w Markach świadczy fachową pomoc i doradztwo w czasie zakładania przedsiębiorstwa jak też przy doborze stosownej, najlepszej formy opodatkowania. Wszystkie usługi księgowe oraz kadrowe świadczymy na terenie Warszawy i okolic ale również w innych pobliskich miejscowościach na terenie całego państwa. W biurze Simplica możecie Państwo szybko uregulować większość formalności związanych z prowadzeniem i likwidacją przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dasag.pl lastryko, systemy tarasowe, płyty tarasowe, schody wewnętrzne, płyty fasadowe. »

  Dasag.pl Przedsiębiorstwo zostało założone na początku lat 90-tych jako ówczesna kopalnia. Na dzień dzisiejszy produkuje rozległą gamę wyrobów z lastriko, stosowanego do wylewki posadzek jak i schodów. Asortyment lastryko powinno się do jednej z czołowych grup towarów wytwarzanych przez Probet-Dasag w skład których wchodzą serie Select, Basics, Centro. Do pozostałych grup zaliczamy okładziny schodowe zewnętrzne dostępne we wzorach Ateny, Boston, Roma, Palermo. Płytki posadzkowe dostępne we wzorach Selekt, Basics, Centro. Dodatkowym uzupełnieniem oferty są płytki tarasowe posiadające kilka dodatkowych wzorów i formaów Bawaria, Toscania, Tirol, Boston Dekor. Biznes wytwarza płyty fasadowe dla budynków, płyty posadzkowe jako detal wykończenia surowych biurowców, płyty tarasowe stanowiące oprawę zewnętrzną. Produkcja jest nastaiwona także na płyty schodowe wewnętrzne, schody wewnętrzne. Dopełnieniem sztandarowej grupy towarów są systemy tarasowe stanowące kompleksowe dopełnienie szerokiej gamy asortymentowej przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki) Probet-Dasag mające własne siedziby w Żarach i Chorzowie województwo Lubuskie i Śląskie. Profesjonalny wykonawca prostych i złożonych zamówień prywatnych jak i publicznych. Nie musisz się obawiać przekroczenia terminu czy wycofania się z realizacji zlecenia każdej skali.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT Kraków »

  Kłopoty z pecetami w przedsiębiorstwach to codzienność. Nie raz i nie dwa może popsuć się płyta główna lub dysk. Popularnym tematem są również sieci komputerowe. Wyjątkowo jeśli są to obszerne sieci. Routery stosowane do budowy takowej sieci potrafią się posypać i tym samym popsuć pracę całej sieci. W takowych przypadkach,
  powinno się mieć w firmie komputerowca znającego się na sieciach. Jednak częstokroć taki informatyk wynosi niezmiernie dużo. Stąd korporacje decydują się na alternatywne rozwiązania, takie jak outsourcing IT czy pogotowie komputerowe. Wyjścia owego typu sa bez powątpiewania tańsze niż zatrudnienie komputerowców rozwiązujących tego typu kłopoty.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: