Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · następna strona »
 • Usługi hds Łódź »

  Już w szkołach podstawowych uczula się dzieci na kwestie związane z zaśmiecaniem Ziemi. Uczy się odpowiedniego podejścia do zwierząt jak również roślin. Wywóz śmieci Łódź Kwestia zanieczyszczania środowiska naturalnego dotyczy także naszego kraju, a w niej tak samo dużych ośrodków aglomeracyjnych, jak i okolic podmiejskich. Rodacy nadal nie chcą zrozumieć, że sortowanie a także wywóz odpadów Łódź, śmieci na miejsca ich składowania jest najważniejszym działaniem w toku walki o czyste powietrze. Mimo, że media popularyzują zdrowy i ekologiczny tryb życia, znaczna część społeczeństwa popełnia bez przerwy te same błędy. W związku z tym w rowach i na łąkach roi się od papierów oraz plastikowych woreczków. By uniknąć tego w przyszłości nieodzowne jest wczesne wpajanie dzieciom zasad dbania o naturę.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Awarie instalacji elektrycznej »

  Zadzwoń do nas na 600 212 800 albo wejdż na naszą stronę internetową.synergia-serwis.pl Wadliwe detale rodzaju gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne częstokroć są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić może do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Robimy usługi na terenie Rzeszowa.W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej. Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w Rzeszowie w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania, a oprócz tego wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a ponadto systemów teletechnicznych.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK WAŁCZ, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Jesteśmy do dyspozycji na terenie WAŁCZ, od usunięcia zwarcia, podmiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny dokonywania oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Tel. 600212800.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy dla biogazowni »

  Pompy przemysłowe w najbardziej oczywisty sposób możemy podzielić na dwie bardzo istotne grupy:

  wirowe, zwane przeciwnie przepływowymi,
  wyporowe - czyli tzw. objętościowe.

  Istnieje kilka kryteriów, według których możemy sklasyfikować pompy przemysłowe wyporowe. Podstawą tej klasyfikacji jest konstrukcja omawianych pomp.
  Pierwszym kryterium jest podział pomp wyporowych ze względu na ruch postępowo-zwrotny organu roboczego. Według tego kryterium dzielimy pompy na:

  pompy tłokowe, w których ruchowi podlega tłok albo nurnik w cylindrze,
  pompy wielotłoczkowe,
  pompy membranowe, w których ruch postępowo-zwrotny wykonują elastyczne ścianki komory. Ścianki te zwane są też membranami a wykonane mogą być ze specjalnych mieszanek gumowych, np. neoprenu.

  Jeżeli ruch organu roboczego jest ruchem obrotowym wtedy pompy rotacyjne i pompy dla biogazowni możemy podzielić na:

  pompy zębate,
  pompy śrubowe,
  pompy łopatkowe,
  pompy krzywkowe.

  Dalszym kryterium jest wahadłowy ruch organu roboczego. Taki rodzaj ruchu dokonuje się jednak jedynie w pompach skrzydełkowych. Ostatnim zaś źródłem klasyfikacji pomp wyporowych jest ich specjalna konstrukcja. Do pomp o specjalnej konstrukcji należą dwa style pomp. Są to pompy przewodowe, a oprócz tego pompy puszkowe.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia specjalistyczne »

  W okresie poszerzającej się globalizacji, znacząca liczba firm adresuje swoje usługi i produkty do kontrahentów z poza granic naszego państwa. Oferujemy: biuro tłumaczeń poznań. By osiągnąć powodzenie w innym kraju, należy przygotować odpowiednią dokumentację w języku kraju docelowego. Trzeba również przyjąć do pracy osoby biegle posługujące się nim oraz zainwestować w rozwój pracowników na wyższym szczeblu poprzez opłacanie kursów językowych. Tworząc techniczne specyfikacje lub instrukcje w obcym języku, warto jednak zwrócić się do specjalistów. Odpowiednio dobrane biuro tłumaczeń zaproponuje nam na wysokim poziomie usługi i przekazanie odpowiedniego tekstu w terminie. Dodatkowo, podczas wykorzystania specjalistycznych metod wspomagających tłumaczenie, dostarczą nam one pliki z bazami tłumaczeń, a więc pewien rodzaj leksykonu utworzony na podstawie dostarczonych materiałów. Poprzez to, w trakcie kolejnych tłumaczeń z owej tematyki, zostanie zachowana jednolita terminologia. Przy okazji trwałej współpracy z jednym biurem, mamy możliwość prosić o zadowalające rabaty, warto więc z jednym wykonawcą, oczywiście tylko wtedy, gdy jesteśmy w pełni zadowoleni z jakości jego usług.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Częstochowa »

  Zastanawiałeś się czasami nad tym kiedy będą wyglądały twoje ilustracje ślubne, jak chcesz je zrobić, gdzie, co posiadają pokazać, jaki będzie ich zamysł przewodni. Jest duże rzeczy nad którymi trzeba się dobrze zastanowić. Całkiem dobrze pozostawić to fachowcom, niech oni się tym zajmą. Fotografia ślubna Częstochowa dzięki swojemu doświadczeniu gwarantuje zdjęcia na wysokim poziomie, pomoże Ludzie zrobić dobre zdjęcia, których nie powinno się w przyszłości się wstydzić. Na stronie szczegółowa oferta obrazów ślubnych, a też dokładna propozycja fotografowania. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskaj dzięki nam utracone dane »

  Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest backup danych, w szczególności tych najcenniejszych. Dopiero w momencie ich utraty zaczynamy myśleć, co mogliśmy zrobić, żeby tego uniknąć. Na szczęście są rozwiązania, jakie mogą nam pomóc w odzyskaniu utraconych danych. Dowiedz się więcej czytając naszego bloga, czy opłaca się we własnym zakresie próbować odzyskać utracone dane przy wykorzystaniu bezpłatnych skryptów czy może lepiej natychmiast skorzystać z usług specjalistów. Bez liku wartościowych treści specjalnie dla Ciebie - czytaj już teraz!

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oswietlenie zewnetrzne »

  W naszym domu, istnieje niezbednosc wykorzystywania róznych form swiatla. Wiaze sie owo z harówa, clean luminaires jak i tez sposród codzienna koniecznoscia bezpiecznego poruszania sie po budynkach. Zanim jednak zamówimy takie blask, bez znaczenia, czy do domów, czy do sklepów, musimy sie powaznie zastanowic, jaki dysponuje miec klasa, czy napomknac do niego zyrandole oraz nad wieloma odmiennymi czynnikami. Dla naszej firmy, jako znawców doskonale wykonanego oswietlenia, istnieje od groma róznych ról, zezwalajacych naszej firmie na programowanie oswietlenia, w sposób dla osób najbladziej celowy. Czesto wolno sie pomylic, co do tego, jakie iluminacja chcemy, a które powinno byc do szpitali, czy osrodków, ale takie sytuacje oczywiscie sie zdarzaja oraz nie powinno sie przed nimi brac nogi za pas. Dla nas, jako pomieszczenia czyste zwyczajnych mieszkanców, istnieje moc pomyslów na ukonczenie szeregowego, badz oddzielnego oswietlenia. Najwazniejsze jest to, aby fabrykant oswietlenia, byl w nastapi podac mnie wlasciwa koszty, pokazac propozycje, co az do prowadzenia przykladowo glównej bazy swiatla, jak oraz nauczyc przeznaczenia do niego nakazów czyszczacych. Wiadomo, iz kurz potrafi sie zbierac wszedzie, dlatego tez prawidlowo skonstruowane swiatlo, koniecznie powinna byc producent oswietlenia uzgodnione do wszystkich naszych koniecznosci. Jesli odwali sie nam naraz zrobic zamówienie, zarówno na konkretne zyrandole, jak i montaz, mozemy egzystowac z siebie powyzej wyraz zadowoleni. Kazdy ma bowiem prawo, by podbic najbardziej czcigodne uwagi blask, nie jeno dla prestizu domu, ale dla jego twórczosci, zgodnie z wszystkimi naszymi zasadami.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Florystka częstochowa »

  Właściwie każdy kto preferuje zaplanować ślub, czy inne ważne dla niego przyjęcie wie że dekoracje także są ważnym elementem danego przyjęcia. Warto w tym wypadku korzystać z oferty jaką są dekoracje ślubne Warszawa. Są to dekoracje, które wyglądają tak pięknie, iż ze 100% pewnością spodobają się Ci gościom i nadadzą całej uroczystości podniosły klimat. Dekorujemy ławki, ołtarz, okna i wszystko to co wymaganie udekorować. Warto również zastanowić się nad przystrojeniem samochodu. Dekoracje samochodu Gdańsk to propozycja dla tych, którzy wolą zilustrować się florystka częstochowa, który będzie wyróżniał się w tłumie. Udekorować można kwiatami, wstążkami, specjalnymi tablicami. Z pewnością trzeba zastanowić się nad takim pomysłem, gdyż nasze dekoracje spełnią własne zadanie i ani jedna osoba nie będzie rozczarowany. Z dnia na dzień co raz więcej jest osób, które przekonują się do oferty dekorowania. Ceny i specjalne rabaty powodują, iż klienci garną się do nas drzwiami i oknami, zachęcając innych, którzy chętnie do nas wracają. Stwierdzono, że przystrojona sala czy tez kościół wpływa na nastrój gości tam przebywających. bukiety ślubne częstochowa całkiem dobrze się bawią w miejscach gdzie jest po prostu ładnie. Według statystyk z dnia na dzień przybywa osób, które są pozytywnie nastawione do tego rodzaju dekoracji.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi częstochowa »

  W swoim mieście znajdziesz wiele firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw które świadczą usługi remontowe i tego typu sprawy, jednakże aby znaleźć firme które spełni wszystkie Twoje żądania wymaganie czasu i umiejętności których wielu firmom zwyczajnie brak. Ażeby znaleźć odpowiednią firme warto przeszukać siec internet w poszukiwaniu wszelakich opinii i w rezultacie znajdziemy firme idealną dla nas - usługi remontowe częstochowaz pomogą nam odnaleźć się w świecie remontów w najlepszej części miasta. Czasem warto zaufać internetowi i odnieść tym samym sukces i zrealizować swój projekt od samego początku do końca. Zaufaj profesjonalistom i zleć sprawe w dobre ręce - a co jeśli potrzebujesz dodatkowej obslugi takiej jak drzwi częstochowa oczywiscienie bedzie z tym rownież problemu ponieważ i takie usługi zapewniamy -- jesteśmy w stanie zrealizować kazdy projekt możesz nam dzięki temu zaufać. Zapytaj znajomych jesteśmy pewni że słyszeli o naszej firmie kilka dobrego i są w stanie potwierdzić nasze słowa. Sprawdź nas bo warto -- zapraszamy do kontaktowania się per email, telefon.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Eprice – porównywarka cen »

  Planujesz zakupy i chciałbyś ustrzec się przed przepłacaniem za towar? Proponujemy Ci więc internetową porównywarke cen RTV i AGD. Kupuj najtaniej, skupiamy setki sklepów internetowych .Zapraszam do odwiedzin mojej strony. Chętnie odpowiem na ewentualne pytania

  Data dodania: 03 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa komputerów Warszawa »

  Prawie że w każdym mieszkania znajduje się dzisiaj komputer stacjonarny albo przenośny, ciągle jeszcze ubolewamy natomiast nad tym, że nasza wiedza informatyczna pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście, w sytuacji, w której jest nam ona de facto potrzebna, w każdym momencie możemy liczyć na wsparcie fachowców oferujących usługi informatyczne na najwyższym poziomie. Pracownicy firmy są w stanie rozwiązać szereg problemów utrudniających pracę naszego sprzętu, ponieważ zaś prowadzą także serwis komputerów, kłopotem nie są dla nich również uszkodzenia mechaniczne wykorzystywanego przez nas sprzętu komputerowego. Naprawa laptopów Warszawa - sprawdź nas. Serwisy komputerowe Warszawa - dobry outsourcing IT.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rolety Bydgoszcz »

  FART - produkcja systemów zasłon i dekoracji okien. W ofercie: rolety tkaninowe, rolety w kasecie oraz żaluzje (verticale) aluminiowe i drewniane a także rolety dachowe i antywłamaniowe.

  Data dodania: 14 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Zgłoszenie wierzytelności »

  Kancelaria prawna KPHU - radca prawny, adwokat Warszawa. Kancelaria Prawa Handlowego i Upadłościowego - kompleksowa obsługa prawna firm, sprawy rodzinne, windykacja należności, ogłoszenie upadłości - prawo upadłościowe i naprawcze. Kancelaria prawnicza zaprasza - radca prawny, prawnik, adwokat Warszawa. Kancelaria adwokacka, adwokat w Warszawie - zgłoszenie wierzytelności, syndyk, upadłość firmy, odpowiedzialność członków zarządu - Adwokat, Kancelaria prawna Warszawa.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Benefity w UK »

  Strona internetowa biura Mentor Consulting, którego podstawowym zadaniem są mediacje przy realizowaniu spraw formalnych w UK. Oferta zwrócona jest do jednostek, które mają kłopoty z komunikowaniem się, albo nie są zorientowane w tamtejszych procedurach urzędowych. Firma oferuje szeroki obszar usług, tyczący się takich zagadnień jak: rezydentura, tłumaczenia przysięgłe, rozliczenia osób, wymiana prawa jazdy, kredyty mieszkaniowe, benefity w uk i wiele innych. Firma zapewnia bardzo dużą jakość usług. Informacje szczegółowe oraz wykazy cenowe usług zamieszczone są na witrynie internetowej.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mikrodermabrazja Poznań »

  Profesjonalny gabinet kosmetyczny prowadzony w Poznaniu – dzielnica Rataje przez Katarzynę Daszkiewicz proponuje kompleksowe zabiegi odmładzające, dobrane w zgodzie z rodzajem cery danej osoby. Szczególnym powodzeniem cieszy się uniwersalna, zupełnie nieszkodliwa mikrodermabrazja diamentowa. Paniom, u których pojawiają się zmarszczki mimiczne, oferowana jest mezoterapia bezigłowa. Oferujemy rozmaite obniżki dla regularnych klientek – każdy siódmy zabieg o połowę taniej.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Swarzędz serwis i usługi hydrauliczne »

  Prowadzimy prace w zakresie konserwacji, napraw, remontów i wymiany instalacji wodno - kanalizacyjnej, a oprócz tego centralnego ogrzewania. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia SEP. Działamy na terenie Sandomierza i okolic pod jednym numerem telefonu 600 212 800. Działamy na terenie Swarzędza i okolic.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • ROKIETNICA Usługi elektryczne »

  Wadliwe detale stylu gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne w większości są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić ma możliwość do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Robimy usługi na terenie ROKIETNICA.
   Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w ROKIETNICA w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania, a dodatkowo wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a przy tym systemów teletechnicznych. W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej, pojawiają się oprócz tego róznego rodzaju awarie, usterki, które nasi fachowcy elektrycy, poradzą sobie z każdym problemem.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie-elektryczne24h.pl »

  W przypadku problemów z elektryką posiadamy możliwość skorzystania z pomocy fachowców. Pogotowie-elektryczne24h.pl to bardzo dobre rozwiązanie, wystarczy wejść na tą stronę i dostać numer do elektryka. Można zadzwonić o każdej porze, gdyż usługi proponowane są dwadzieścia cztery godziny na dobę, tydzień w tygodniu. A dodatkowo, iż jest sposobność uzyskania faktury, ponadto otrzymujemy gwarancję i ewentualną sposobność ponownej naprawy w wypadku, jak nastąpi nawrot błędy. Najlepszy elektryk we Olsztynie tylko na pogotowie-elektryczne24h.pl.
   

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odbiory Elektryczne Kraków tel. 500-837-898 »

  Zakres usług elektrycznych: www.sgiw.com Elektryk Kraków Tel. 500-837-898 Mamy Uprawnienia SEP ELEKTRYKA Usługi Elektryczne Tel. 500-837898 na terenie Krakowa i okolic w zakresie:, Elektryk Kraków ELEKTRYKA Kraków drobne naprawy, awarie wymianę instalacji i urządzeń elektrycznychremonty istniejącej instalacji Instalacje, bezpieczniki, zwarcia, konwersji, oświetlenie Zakres usług elektrycznych: www.sgiw.com Elektryk Kraków Tel. 500-837-898 Mamy Uprawnienia SEP ELEKTRYKA Usługi Elektryczne Tel. 500-837898 na terenie Krakowa i okolic w zakresie:, Elektryk Kraków ELEKTRYKA Kraków drobne naprawy, awarie wymianę instalacji i urządzeń elektrycznychremonty istniejącej instalacji Instalacje, bezpieczniki, zwarcia, wymiany, oświetlenie Zakres usług elektrycznych: www.sgiw.com Elektryk Kraków Tel. 500-837-898 Posiadamy Uprawnienia SEP ELEKTRYKA Usługi Elektryczne Tel. 500-837898 na terenie Krakowa i okolic w

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

elektryk (1), naprawa (2), usługi (3), serwisy (1), (83), biuro tłumaczeń (1), pielęgnacja (1), LED (1), gabinet (2)

Usługi - nowa strona:

Adres: