Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »
 • Wybielanie zębów Poznań »

  W trosce o klienta. Usługi stomatologiczne w niejednokrotnie, sprawiają nam fizyczny ból. Osoby, które często korzystają z powszechnej służby zdrowia doskonale pamiętają chwile spędzone na fotelu dentystycznym. Dla znacznej części ludzi jest to koszmar, którego nie sposób zapomnieć. Kompetentny stomatolog aplikuje swoim pacjentom znieczulenie, a także w przypadku bardziej inwazyjnych zabiegów, specjalne zimne okłady a także tabletki na ból zęba. Korzystając z usług takiego stomatologa nawet nie zorientujemy się, kiedy ząb zostanie usunięty, ani nie odczujemy borowania ubytku. Koszt takiego znieczulenia nie stanowi wysokiej kwoty, a poprawę komfortu z wizyty u dentysty z pewnością odczujemy. Warto również uważnie słuchać wszelkich zaleceń, które daje nam stomatolog. Począwszy od czasu, jaki powinniśmy odczekać zanim zjemy pierwszy posiłek po zabiegu, po wskazówki dotyczące płukania jamy ustnej w czasie bólu zęba. Pamiętajmy jednak o najprostszym i najtańszym sposobie pielęgnacji zębów a także jamy ustnej – systematyczne mycie zębów ograniczy nasze wizyty u dentysty do minimum.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • BROMAZ - przecinarki tasmowe bomar, piły Lenox, dysze Harris »

  Firma BROMAZ jest dostawcą maszyn i urządzeń mających zastosowanie w przedsiębiorstwach zajmujących się szeroko pojętą obróbką metali. W oparciu o długoletnie doświadczenie w branży metalowej staramy się profesjonalnie dobierać maszyny pod dany profil działalności przedsiębiorstwa. Poza dostawą maszyn zajmujemy się również ich serwisem, zapewniamy materiały eksploatacyjne i części zamienne. Do przecinania metali na odpowiednie długości oferujemy profesjonalne przecinarki taśmowe BOMAR z piłami LENOX. Do wycinanie różnych kształtów z blachy oferujemy wycinarki plazmowe i gazowe wyposażone w agregaty plazmowe Cebora, Kjellberg i Hypertherm oraz palniki gazowe Harris. W swojej ofercie posiadamy również prasy krawędziowe ERMAKSAN, różnego typu wiertarki, giętarki rolkowe, walcarki do blachy, gilotyny i nożyce hydrauliczne. Sprzedawane przecz nas maszyny pochodzą od czołowych producentów światowych przez co odznaczają się dużą niezawodnością i solidnym wykonaniem.
  www.bromaz.pl/czesci-bomar-pierce.html
  www.bromaz.pl/serwis-przecinarek-bomar.html
  www.bromaz.pl/czesci-do-przecinarek-bomar.html

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dezynfekcja Olsztyn - kto świadczy takie usługi? »

  Jeżeli mieszkacie Państwo w Olsztynie z jakiegoś powodu musicie przeprowadzić akcję pod tytułem dezynfekcja Olsztyn, pomieszczeń albo przedmiotów lub prowadzicie Państwo działalność, która wymaga okresowego wykorzystywania takich zabiegów, to polecamy zapoznanie się z ofertą, zamieszczoną na stronie www.bib.com.pl. Z całą pewnością doszukacie się tam odpowiedzi na pytania, co do sposobności skorzystania z takiej usługi. O ile informacje tam zapisane nie będą wystarczające, skorzystajcie z podanego  kontaktu i zasięgnijcie porady profesjonalistów.

   

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Womax piaskowanie - hydropiaskowanie »

  Womax-piaskowanie to prężnie działająca firma oferująca usługi piaskowania i hydropiaskowania budynków, elementów drewnianych i metalowych, konstrukcji, sprzętu transportowego oraz pojazdów. Firma swoim działaniem obejmuje województwa śląskie i przyległe. Mamy duże doświadczenie w czyszczeniu elewacji, usuwaniu graffiti i rewitalizacji powierzchni wszelkich typów. Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy chętnie sprawdzą i wycenią powierzchnię którą chcielibyście odnowić. Zapraszamy

  Data dodania: 12 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne wrocław »

  Montowane na dachach domków jednorodzinnych kolektory słoneczne umożliwiają oszczędność oraz przyczynienie się do ochrony środowiska naturalnego. Ceny innych źródeł energii cieplnej bezustannie rosną, energia słoneczna jest za darmo.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kupię mieszkanie w Poznaniu »

  Kupno mieszkania Poznań to wyjątkowo trudna i poważna decyzja w życiu każdego człowieka. W wielu wypadkach pomóc mogą w wyborze wymarzonej nieruchomości, usługi firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw, takich jak agencja nieruchomości Poznań. Także w globalnej sieci wyszukać można wiele ogłoszeń, zaczynających się od słów kupię mieszkanie w poznaniu, sprzedam mieszkanie Poznań, czy też kupię mieszkanie Poznań..
  Przy kupnie mieszkania należy bardzo z dużą dokładnością sprawdzić osobę fizyczną, bądź też osobę prawną, która sprzedaje nieruchomość. Warto także, z dużą dokładnością sprawdzić status prawny nieruchomości, czyli stan ksiąg wieczystych poświęconych tej domów i mieszkań, znajdującym się w sądzie rejonowym właściwym dla adresu domów i mieszkań. Jest to zwłaszcza ważne przy korzystaniu z baz ogłoszeń rodzaju kupię dom w Bydgoszczy, czy sprzedam mieszkanie.
  Ażeby uniknąć problemów z przy kupnie lokalu i sprzedaży lokalu, warto korzystać z usług agencji domów i mieszkań Skorzystanie z usług agencji domów i mieszkań, umożliwia zaoszczędzić sporo czasu na wypełnianiu wniosków, dokumentów i innych formalnościach. Dzięki agencji nieruchomości można też dotrzeć do bazy danych, zawierających wiarygodne i rzetelne ogłoszenia o kupnie i dystrybucji nieruchomości. Dzięki temu kupno domu Katowice przebiegać ma możliwość w komfortowych założeniach, z dużym bezpieczeństwem, zarówno prawnym, jak również finansowym, oraz stosunkowo prędko i rzetelnie.
  W ofercie agencji domów i mieszkań astons.pl znajduje się szeroko oferta mieszkań i innych nieruchomości. Astons.pl oferuje sposobność zarówno kupna mieszkania, jak i dystrybucji lokalu za pośrednictwem specjalistycznej kadry wysoko wykwalifikowanych pośredników dystrybucji domów i mieszkań.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy i części zamienne »

  Pompy do wody samozasysające napędzane są silnikami elektrycznymi indukcyjnymi jednofazowymi albo trójfazowymi ogólnego wykorzystania lub w wykonaniach specjalnych (morskie, przeciwwybuchowe) w zrealizowaniu konstrukcyjnym na łapach albo kołnierzowym. Wszystkie agregaty pompowe można także zasilać przez przetwornice częstotliwości, zakres regulacji od 30 Hz do 60 Hz. Przy pracy na częstotliwości maksymalnej powinno się dobrać silnik o mocy wyższej. Do zabezpieczenia pracy silników elektrycznych i agregatów pompowych zaleca się stosować zestawy kontrolujące pracę agregatu.Nasza oferta skierowana jest do grupy nabywców obejmującej zakłady gospodarki wodnościekowej, zakłady przetwórstwa spożywczego, przedsiębiorstwa/firmy/działalności jednoosobowych przemysłowe a również kontrahentów indywidualnych. W naszej katalogu usług/produktów wyszukają Państwo pompy najlepszych producentów zagranicznych.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Import z Chin - Targi w Chinach - Sprawdzenie firmy »

  Zawsze przypominamy firmom, że Import z Chinto nie jednorazowy wyjazd a długotrwały proces. Aby przywóz towarów z Państwa Środka był szczęśliwy, zależy od wielu czynników, takich jak wybór wiarygodnej firmy z Państwa Środka, uzyskanie wszystkich ważnych certyfikatów i pozwoleń od chińskiego kontrahenta, przygotowanie logistyki aż po sprawną sprzedaż na lokalnym rynku
  Wiele przedsiębiorców rozważa jak zacząć importować z Państwa Środka? Jak odnaleźć producenta w Chinach. 2012 Targi w Chinach są najlepszym sposobem. W Chinach wystawy organizowane są bardzo często. Każdy z importerów znajdzie interesującą go branże na chińskich targach. Po znalezieniu chińskiego dostawcy ważne jest sprawdzić czy jest zarejestrowana. Otóż wiele chińskich firm w Chinach nie są firmami sprawdzonymi producentami, często to nieuczciwe firmy lub po prostu firmy handlowe zamiast chińskich fabryk.
  Dlatego dzięki portalowi www.chinskiraport.pl można dostawcę z Chin sprawdzić. Jest to najważniejszy z etapów handlu z Chinami. Możemy się dowiedzieć kiedy fabryka w Chinach powstała, czy firma w Chinach to pośrednik czy fabryka? Czy chiński dostawca ma wszystkie wymagane certyfikaty, certyfikat ISO oraz licencję eksportową?
  Trzeba wiedzieć, że import z Azji odbywa się na przedpłacie dlatego pewność, że chińska firma ma KRS jest najważniejsza dla bezpiecznego importu z Chin.
  Nasze biura w Chinach sporządzają raport handlowy - nt. Producenta z Chin. Zajmuje to tylko 72 godziny.zachęcamy do skontaktowania się z numerem telefonu 532619322 lub e-mail: kontakt@chinskiraport.pl

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie komputerowe »

  Na stronie znajdują się firmy z różnych miast w Polsce które oferują usługi komputerowe. Jeśli masz dosyć problemów ze swoim komputerem albo zwyczajnie poszukujesz opinii specjalisty w sprawach informatycznych zaglądnij na stronę.

  Data dodania: 11 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hostessy Warszawa »

  Agencja promocyjna kształci i szkoli hostessy Warszawa, aby te w jak najlepszy sposób reprezentowały interesy klientów. Im lepiej będą to robić, tym chętniej klienci będą korzystali z ich usług, a na tym z pewnością skorzysta i agencja reklamowa i jej klient. Hostessy Warszawa zatrudnia się na największych imprezach, gdzie swoje produkty przedstawiają najlepsi producenci w wielu branżach. Sprawdź jake hostessy będą najlepsze do promowania Państwa produktów.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kraków naprawa komputerów tel. 500-837-898 »

  POGOTOWIE KOMPUTEROWE Kraków www.komputerowe-pogotowie.wizytowka.pl tel. 500-837-898  Serwis, naprawa komputerów, laptopów na terenie Krakowa i okolic diagnostyka, naprawa usterek montaż, serwis sprzętu komputerowego POGOTOWIE KOMPUTEROWE www.komputerowe-pogotowie.wizytowka.pl programowanie routerboard´ów, access point´ów, switch´y, rejestratorów wideo montaż, konfiguracja Neostrady, Chello, Blueconnect, konfiguracja i okablowanie urządzeń do transmisji danych konfiguracja systemów operacyjnych Windows, Linux, Macintosh przygotowanie planów, a oprócz tego montaż punktów przekaźnikowych POGOTOWIE KOMPUTEROWE Kraków www.komputerowe-pogotowie.wizytowka.pl tel. 500-837-898  Serwis, naprawa komputerów, laptopów na terenie Krakowa i okolic diagnostyka, naprawa usterek montaż, serwis sprzętu komputerowego POGOTOWIE KOMPUTEROWE www.komputerowe-pogotowie.wizytowka.pl programowanie routerboard´ów, access point´ów, switch´y, rejestratorów wideo montaż, konfiguracja Neostrady, Chello, Blueconnect,

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy za granicą »

  Career Investment powstał w 2002 roku. Wciąż ewoluujemy rozwijając swoją ofertę. Kluczowym obowiązkiem naszej firmy jest pomoc klientom w ich postępie zawodowym. Oferujemy zarówno zagraniczne programy edukacyjne, jak i zarobkowe. Dysponujemy sporą ilością certyfikatów, które świadczą o wysokiej jakości naszych usług. Sympatyczny klimat panujący w biurze, przychylność i profesjonalizm osób rekrutujących oraz pracodawców sprawia, że nasi dotychczasowi klienci wysoko sobie cenią współpracę z nami. Jeśli wypatrujesz pracy należytej dla siebie, to świetnie trafiłeś!

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobre posadzki chemoodporne »

  Pkwallsystem to lider w branży wyrobów systemów epoksydowych, poliuretanowych, żywicznych oraz dodatkowo systemów antykorozyjnych. Wykonujemy między innymi powłoki epoksydowe, doskonale zabezpieczające podłogi; każda podłoga epoksydowa posiada znaczną odporność mechaniczną i chemiczną. Istotnie wykonane posadzki chemoodporne wyróżniamy jako zupełnie odpowiadające żądaniom zakładów, myjni, parkingów i pracowni wszelakiego typu. Zabezpieczamy nie tylko podłogi, przedmiotem naszej oferty jest też powłoka do blachy powlekanej. Realizujemy także malowanie wilgotnych pomieszczeń oraz malowanie cynku używając narzędzia również technologie maksymalizujące trwałość i jakość efektu końcowego.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Conhpol »

  Być przypuszczalnie de fakto spółka Conhpol posiada wieloletnią tradycję w produkcji obuwia, wszelako technika wyraźnie pozostała na etapie XIX wieku. Conhpol to wytwórca eleganckiego, skórzanego obuwia również męskiego podczas gdy . Conhpol owo wytwórca eleganckiego, skórzanego obuwia tak jak męskiego kiedy a . W tym roku kości na conhpol tudzież jestem bardzo rad tak długo jak co. Conhpol owo producent eleganckiego, skórzanego obuwia też męskiego jak zaś . Zastosowna wełna Schoellera New Merino Wool jest szczególnie delikatną tudzież miękką wełną, która właściwie nie. klapki w porządku w istocie powinno się bractwo o wielkość większe, dostawa na 5 z plusem. Conhpol to wytwórca eleganckiego, skórzanego obuwia w dokładnie taki sam metodę męskiego podczas gdy . Być przypuszczalnie istotnie spółka Conhpol posiada wieloletnią tradycję w produkcji obuwia, atoli technologia najwidoczniej pozostała na etapie XIX wieku. Conhpol to fabrykant eleganckiego, skórzanego obuwia też męskiego kiedy .

  Data dodania: 12 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Torty weselne Bielsko »

  Cukiernia Janiny Bronowskiej poleca najlepsze torty weselne. Oferujemy szeroki wybór pieczywa, chlebów bułek, a także duży wybór wyrobów cukierniczych - ciast, tortów, ciasteczek, ciast weselnych i tortów weselnych oraz na różne inne okoliczności. Największe zainteresowanie wzbudzają torty weselne tradycyjne, torty weselne w marcepanie, torty weselne w czekoladzie. Wszystkie torty weselne wykonujemy z finezyjną dekoracją w postaci serca, kwiatów, białych gołąbków itp. Robimy torty weselne na bazie masła oraz torty weselne na bazie bitej śmietany. Wszystkie ozdoby wykonywane są ręcznie przez naszych cukierników.

  Data dodania: 31 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Autobusy Płock »

  Usługi transportowe, tj. przewozy osób Płock, stają się coraz bardziej popularne, w związku z czym są coraz bardziej realną alternatywą w odniesieniu do podróżowania polskimi kolejami samochodowymi, czy także pociągami. Osobiste autobusy Płock, kursujące między większymi miastami Polski, a również między miastami, a mniejszymi miejscowościami są w wielu sytuacjach zasadniczym środkiem komunikacji dla osób nie posiadających samochodu, bądź również nie mogących nim kierować. Transport osób Płock jest zatem jedną z najszybciej rozwijających się usług komunikacyjnych w kraju, a cały czas rosnąca cyfra przewodników, sprawia że coraz nie najłatwiej jest wyselekcjonować rzetelnego przewoźnika.
  Firma Panda-bus Andrzej Przybyszewski to firma świadcząca usługi stylu przewóz ludzi,, a ponadto taxi Płock. Dzięki ogromnemu doświadczeniu na rynku usług transportowych i komunikacyjnych, a także dzięki nowoczesnej flocie komfortowych pojazdów, firma panda bus andrzej Przybyszewski świadczy usługi na wysokim poziomie. Autobusy wykorzystywane przez firmę panda bus to najnowocześniejsze pojazdy spełniające wszystkie normy bezpieczeństwa i dopuszczone do ruchu nie tylko w Polsce, ale i w całej Unii Europejskiej. Gwarantuje to zapewnienie podróży przebiegającej bez zakłóceń i w komfortowych postanowieniach.
  Decydując się na usługi stylu taxi Płock lub transport osób, warto kierować się rzetelnościa przewoźnika i wybierać wyłącznie sprawdzone korporacji godne polecenia. Taką w tej chwili korporacją jest biznes Panda-bus Andrzej Przybyszewski, która oferuje przewozy osób i onne usługi tax powiązane z transportowaniem ludzi na znaczne odległości.
  Zapraszamy do zapoznania się z szeroka gamą usług oferowanych poprzez firme Panda-bus Andrzej Przybyszewski.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Linie pakujące »

  Jeśli potrzebujesz ciekawych etykiet na swoje artykuły, bądź jesteś już w posiadaniu projektu, ale chcesz kupić etykieciarkę, wybór przedsiębiorstwa Unilogo jest strzałem w dziesiątkę. Proponują oni także zakręcarki i dozowniki. Firma ma możliwość zaprojektowania maszyny pod kształt opakowania jaki tworzysz, a serwis pracujący 24 godziny na dobę, umożliwia uniknąć jakiegokolwiek przestoju i strat finansowych. Kompetentna obsługa to znak firmowy przedsiębiorstwa Unilogo, który pozwala jej zaistnieć na polskim rynku jako lider. Duża ilość zadowolonych kupujących potwierdza gwarancję świadczonych usług.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa native speaker »

  Warszawa native speaker -  Nasi British Native Speakerzy odbierali wykształcenie na University of Oxford. Oferujemy Ci usługi w zakresie konwersacji "jeden na jeden". Prowadzimy także lakcje z języka angielskiego. Nie ma dla nas znaczeniagra roli w jakim jesteś wieku. Dostosujemy się do Twojej wiedzy i umiejętności. Jeśli potrzebujesz podszkolić Angielski biznesowy lub techniczny - czekamy właśnie na Ciebie. Możemy spotykać się na zajęciach u nas w firmie lub u Ciebie w domu. Umówimy się w dogodnym dla Ciebie czasie.

  Data dodania: 28 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koparki mazowieckie »

  WOJDEX to sprawdzona i rzetelna firma oferująca wynajem koparek Warszawa, mazowieckie. Posiadamy ponad 15 letnie doświadczenie w branży. Naszym klientom oferujemy maszyny budowlane, koparki, wynajem koparek, roboty ziemne oraz usługi koparką. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. W sezonie zimowym oferujemy także profesjonalne odśnieżanie warszawa. Koparki Warszawa, wypożyczalnia koparek warszawa.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK JAWORZNO, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Jesteśmy do dyspozycji na terenie JAWORZNO, od usunięcia zwarcia, wymiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu poprzez Zakład Energetyczny dokonywania oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Tel. 600212800.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: