Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »
 • TetaMeble »

  Firma TetaMeble zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli użytkowych.
  Naszą specjalizacją są:
  - stoiska handlowe, wolnostojące tzw. wyspy w galeriach handlowych i centrach handlowych
  - meble sklepowe - pod wymiar w dowolnym ustawieniu np. gabloty, gondole, lady, regały
  Dewizą naszej firmy jest najniższa cena, a dodatkowo zadowolenie nabywcy. Meble w każdej chwili wykonujemy na prywatne zlecenie. Zamawiając u nas meble uzyskujesz kompletną obsługę od wizualizacji przez produkcję, transport, montaż po końcowe wykończenia. Trudnimy się też oświetleniem i reklamą na meblach. Lata spędzone na rynku i dokładna znajomość branży umożliwia nam zaoferować Państwu niską cena przy zachowaniu wysokiego standardu, ciekawe zarazem funkcjonalne projekty, solidność, terminowość i kompletną obsługę.
  Funkcjonujemy na teranie całej Polski.
  Nasza firma jest w stanie wykonać niemal właściwie każdy projekt dosłownie w 10 dni.
  Nasza Firma TetaMeble z sukcesami działa na polskim rynku już od kilku lat i ciągle się rozwija. Dewizą naszej firmy jest najniższa cena oraz zadowolenie klienta. Meble wykonujemy na indywidualne zlecenie. Wszystkie zamówienia poprzedzone są wizualizacją 3D.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Solidne ubezpieczenia dla nurków »

  Oferowane przez nas nurkowe ubezpieczenia oferowane są w 4 pakietach obejmujących różnorakie rodzaje ubezpieczeń zawieranych na okres 1 roku: ubezpieczenie podróżne, ubezpieczenie OC płetwonurka, ubezpieczenie OC instruktora płetwonurkowania i/albo wykładu nurkowego, a ponadto ubezpieczenie NNW. Modułowa konstrukcja pakietu pozwala, w współzależności od wymagań, na skonstruowanie indywidualnego pakietu ubezpieczeniowego zawierającego od 1 do 4 rodzajów ochrony ubezpieczeniowej. Przy wyborze opcji ubezpieczeń rocznych, za zawarcie dwóch z czterech lub trzech z czterech ubezpieczeń w ramach pakietu przysługują zniżki w wysokości składek, odpowiednio 10 i 15%. W przypadku ubezpieczenia podróżnego, a oprócz tego ubezpieczenia NNW dla płetwonurków możliwe jest zawarcie umowy ubezpieczeniowej na okres krótszy niż rok przykładowo. na czas wyprawy zagranicznej (ubezpieczenie podróżne) czy czas trwania wykładu nurkowego (ubezpieczenie NNW). Jako, że prowadzimy kompleksową ofertę dl płetwonurków, proponujemy też abonament na nabijanie butli powietrzem, jak i prowadzimy sklep nurkowy skierowany dla osób o różnych potrzebach i wymaganiach, nurkujących na różnorakich poziomach zaawansowania.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielski Wrocław »

  tłumacz angielski Wrocław -  Przyjechał kuzyn "siódma woda po kisielu". Pierwszy raz w życiu go widzisz? Jest rodowitym Brytyjczykiem. Wymachuje rękami, coś bełkocze pod nosem. Wydaje Ci się dziwny? On tak samo postrzega Ciebie, przecież wszystko Ci już powiedział i nie rozumie dlaczego się nie cieszysz. Zaczyna sobie myśleć, że Polacy, to smutni ludzie. Nawet się nie uśmiechną na wiadomość o ogromnym spadku po prapradziadku? Nie masz pojęcia jak się dogadać? Poproś o pomoc tłumacza angielskiego, albo daj kuzynowi zeszyt niech wszystko spisze, a my to dla Ciebie przetłumaczymy.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport eternitu »

  Gdy dobrze wiemy materiały, których elementem składowym jest azbest są bardzo szkodliwe, nie tylko dla środowiska, niemniej jednak przede wszystkim dla nas i dla naszych dzieci. Nie narażajmy się więcej tylko zamówmy transport eternitu. Szczegółową ofertę dotyczącą usuwania szkodliwych odpadów znajdziecie na naszej stronie. Zobaczycie tam również zakres naszych usług, posiadane przez moją firmę atesty i pozwolenia na utylizację materiałów szkodliwych, a dodatkowo ich transport. Prosimy również o kontakt, dzięki temu ustalimy potrzebną dla państwa usługę oraz dodatkowo przedstawimy jej koszt.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zabezpieczanie ładunków eksportowych »

  Jesteśmy w stanie zabezpieczyć każdy ładunek. Aby zapewnić większą ochronę proponujemy stosowanie materiałów spełniających normy DIN, MIL honorowane na całym świecie. Stosujemy drewno fitosanitarne, suszone w komorach suszarniczych. Spełniamy wymagania fitosanitarne IPPC zgodne z normą ISPM 15. Oferujemy usługę pakowania maszyn i urządzeń do transportu drogowego, lotniczego i morskiego włącznie z zabezpieczeniem antykorozyjnym na czas transportu i magazynowania.

  Produkujemy opakowania drewniane z certyfikatem fitosanitarnym zgodnym z ISPM15, opakowania drewniane transportowe do samodzielnego montażu oraz wielkogabarytowe skrzynie przeznaczone do pakowania na miejscu u klienta.

  Ponadto w swojej ofercie posiadamy:

  - Folia VCI

  - Folia aluminiowa barierowa

  - Pochłaniacze wilgoci

  - Czujniki wstrząsu i przechyłu

  - Skrzynie drewniane fumigowane, fitosanitarne

  - Drewno fitosanitarne

  Zajmujemy się również sprzedażą:

  - pasy mocujące

  - Klamry do taśm

  - taśmy stalowe

  - spinki stalowe

  Posiadamy Certyfikat Rzetelności, Certyfikat ISO, Certyfikat IPPC.

  Zapewniamy: szybką obsługę, wsparcie techniczne oraz profesjonalne wykonawstwo, terminowość dostaw, najwyższa jakość i dobra cena.

  Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Forum - Nowoczesne Biuro »

  Sprzedaż, serwis i dzierżawa kserokopiarek i urządzeń biurowych marki Canon, Develop, Konica-Minolta oraz Sharp, Panasonic, Ricoh, Toshiba. Najtańsze usługi i materiały eksploatacyjne.

  Data dodania: 23 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Telebim Łomża »

  Reklama przestrzenna z wykorzystaniem urządzeń takich jak bilboardy, telebimy czy neony jest coraz popularniejsza w Polsce. Użytkowanie tego rodzaju urządzeń i dobre miejsca reklamowe Łomża zapewniają zwiększenie rozpoznawalności marki i osiągnięcie zamierzonych efektów marketingowych. Także odpowiednie, zaawansowane projektowanie stron www Łomża ma możliwość być istotnym elementem kampanii reklamowej i marketingowej. Właściwie wykreowana i schludnie zrobiona witryna internetowa może być równie efektywną reklamą co telebim Łomża, czy billboard.
  Firma GMC Łomża para się kompleksową obsługą kampanii promocyjnych. W spisie produktów/usług korporacji GMC Łomża znajduje się zarówno wynajem billboardów i telebimów w szczególnie dobrych miejscach reklamowych, jak również tworzenie stron www, a dodatkowo inne, najbardziej wręcz nietypowe usługi reklamowe. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i szerokiej sieci kontaktów korporacyjnych, firma GMC jest w stanie zaoferować swoim nabywcom najlepsze miejsca reklamowe, w których umieszczane są telebimy i bandery reklamowe. GMC oferuje również nowoczesne rozwiązania w zakresie reklamy interaktywnej, wyjątkowo z wykorzystaniem technice informacyjnych. Wytwarzanie stron www, kreacja internetowych reklam oraz bannerów to jedynie niektóre przykłady działalności korporacji GMC w zakresie interaktywnych form reklamy.
  Szczególną pozycją w  katalogu usług/produktów firmy GMC Łomża są wyspecjalizowane telebimy, które można wykorzystać w różnorodnych celach. Niektóre telebimy służyć mogą jako reklamy zastępujące billboardy i neony, inne mogą służyć jako ekrany do transmisji treści audiowizualnych na dużych zgromadzeniach.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • MODERNIZACJE ELEKTRYCZNE »

  Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w KONSTANTYNÓW w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania, a dodatkowo wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a ponadto systemów teletechnicznych. W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej, pojawiają się a dodatkowo róznego rodzaju awarie, usterki, które nasi fachowcy elektrycy, poradzą sobie z każdym problemem.Specjalistyczne usługi elektryczne w KONSTANTYNÓW. Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych. Zakres naszych usług obejmuje: instalacje elektryczne, usługi elektryczne, pomiary elektryczne. Zapewniamy solidny montaż i fachowe doradztwo techniczne w zakresie elektryki. Zlecone nam prace opracowujemy terminowo i solidnie.
   

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy Gruszczyn »

  Wielkopolski inwestor Zemarko to sprawdzona marka. Budownictwem zajmuje się od 1989. Przez ten czas firma zdobyła dużo cennych doświadczeń w dziedzinie budownictwa. Najnowsza inwestycja inwestora to Osiedle Zacisze w Gruszczynie koło Swarzędza. Osiedle zlokalizowane jest w cichej okolicy. Optymalny dojazd do granic Poznania. Firma proponuje domy na sprzedaż. Realizowane domy to połączenie najwyższej jakości i przystępnej ceny. Domy realizowane są w nowej technologii, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą płacić niskie rachunki za ogrzewanie. Oferowane domy to klasyczna architektura i optymalnie zaprojektowane wnętrza. W dziedzinie sprzedaży domów firma współpracuje z najlepszymi bankami, co umożliwia finansowanie inwestycji. Osiedle Zacisze – wymarzony dom na sprzedaż w Gruszczynie. Domy oferowane są w dwóch wariantach.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis notebooków Warszawa »

  Warszawska firma PC-MOBILE zajmuje się sprzedażą, serwisem i usługami świadczonymi w branży laptopów. Prowadzi ekspresową naprawę i wymianę ekranów LCD do wszelkiego rodzaju Laptopów, Notebooków, Palmtopów takich marek jak Acer czy Toshiba. Proponuje dużo czynności związanych z działaniem laptopów: instalacja i konfiguracja oprogramowania, instalacja i konfiguracja urządzeń, usuwanie niesprawności sprzętowych. W firmie pracuje zespół profesjonalnych fachowców. Ekspresowy okres wykonywania napraw. Wszystkie naprawy objęte są gwarancją. Dla stałych kontrahentów zniżki.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis aparatów warszawa »

  Prowadzimy serwis aparatów fotograficznych z wiloletnim stażem i doświadczeniem. Naprawiamy aparaty różnych marek. Nasz serwis aparatow wyposażony jest w nowoczesną aparaturę pomiarowo-diagnostyczną i najwyższej klasy urządzenia testujące służące do napraw i konserwacji. Serwis aparatow warszawa wie co oznacza utrata ważnego sprzętu na kilka dni, dlatego staramy się wykonywać naprawy aparatów fotograficznych do 24 godzin. U nas pracują tylko tacy pracownicy, którzy znają się na elektronice i fototechnicem, a takze mechanice precyzyjnej. Pracownicy naszego serwisu co jakiś czas przechodzą dodatkowe kursy szkolenia z zakresu napraw aparatów fotograficznych.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencje ochrony Olsztyn - gdzie szukać adresów »

  Specjalne wiadomości dla mieszkańców Bartoszyc zainteresowanych zagadnieniem agencje ochrony Olsztyn. Zapraszamy na naszą stronę internetową.bib.com.pl, gdzie w branży ochrona ludzi i mienia znajdziecie wykaz firm świadczących takie usługi.Jeżeli zarządzamy dużymi obiektami, organizujemy imprezy masowe, przesyłamy spore kwoty pieniędzy albo inne wartościowe przedmioty warto przeanalizować nawiązanie współpracy ze specjalistyczną firmą, jaką jest agencja ochrony. Taka współpraca oczywiście zapewni większe bezpieczeństwo naszego obszaru i obiektów przez zainstalowanie systemów alarmowych i objęcie stałym monitoringiem. Na imprezach masowych za każdym razem przydatna będzie dość znaczna liczba osób nadzorujących ich bezpieczny przebieg, a konwój wartościowych przedmiotów pozwoli im bezpieczniej dotrzeć do miejsca docelowego.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Metoda krakowska »

  Najwyższą zdolnością człowieka jest komunikacja. Czyli umiejętność porozumiewania się za podporą [url=http://logopeda-rzeszow.com"/>słów[/url]. Gwarantuje nam to normalne operowanie w współczesnym świecie. Dlatego należy zadbać o poprawny rozwój swojego dziecka. Logopeda rzeszów poprzez swoje otrzymane wieloletnie doświadczanie i najlepsze metody zadba o harmonijny rozwój. W wypadku gdy już nastąpi pewne zakłócenie mowy itp. logopeda przeprowadzi dogodną kurację która umożliwi poprawny i bezzwłoczny postęp naszych pociech. Najnowsze stwierdzone metody, miła obsługa, szczególne stanowisko do wszelkiego pacjenta są gwarantem skuteczności kurowania.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK ZGIERZ, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Żadna naprawa, Usterka nie jest na m straszna. Awaria związana z instalacja elektryczna, śpiesznie i fachowo usuniemy. Posiadamy uprawnienia SEP, a ponadto narzędzia do zaprojektowania wszelkiego rodzaju zleceń od usunięcia zwarcia, zamiany tablic rozdzielczych, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej przez konserwację elektro-instalacji, po zainstalowanym sprzęcie wykonywanie pomiary elektryczne, a jak będzie potrzeba wystawimy protokół instalacji elektrycznej dla zakładu energetycznego. Nasze usługi elektryczne są na wysokim poziomie jak i nasi profesjonaliści. Wystarczy wyselekcjonować jeden numer telefonu 600 212 800 a nasz konsultant wyślę do państwa Pogotowie elektryczne, które da radę każdej usterce. Usługę wykonujemy na terenie ZGIERZ I OKOLIC.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania na sprzedaż, Wadowice »

  Nasze biuro domów i mieszkań oferuje: kompleksową obsługę transakcji sprzedaży, zakupu lokalu mieszkalnego albo wynajmu nieruchomości (domy i powierzchnie komercyjne), działek budowlanych i gruntów w Wadowicach i okolicach. Zapewniamy wsparcie w sprawie zakupu nieruchomości, działek, gruntów oraz radę w sprawach związanych z geodezją. Dajemy sposobność przeprowadzenia tylko wybranego etapu transakcji w następujących etapach: zobowiązanie stanu prawnego domów i mieszkań, działki rolnej, obszaru i doradztwo prawne na każdym etapie współpracy, ocenę ekonomiczną rynku, promocję domów i mieszkań, działki, terenu i nawiązanie kontaktu z zainteresowanymi, organizację oględzin domów i mieszkań, parcele, obszaru przez zainteresowanych, ustalanie szczegółów sprzedaży, organizację procesu zawarcia umowy przedwstępnej i przenoszącej własność nieruchomości, przygotowanie dokumentacji potrzebnej do zawarcia umowy dystrybucji w formie aktu notarialnego, inne czynności nie wymienione powyżej, a wpływające na skuteczność finalizacji transakcji.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik o odzyskiwaniu danych »

  Wielu z nas na swoim komputerze ma całe mnóstwo cennych danych, których utracenie będzie dla nas dużym problemem, dlatego również warto cyklicznie robić backup danych. Jeśli jednak nie robiliśmy nigdy tego typu backupów albo nie udało nam się go tym razem zrobić nic straconego, mamy jeszcze szansę odzyskać utracone dane. Można spróbować to zrobić samodzielnie wykorzystując do tego darmowe skrypty lub zlecić fachowcom. Nasz blog pomoże Ci dostać niezbędną wiedzę na temat odzyskiwania danych. Bez liku pubudzających ciekawość publikacji i wskazówek, jakie mogą się przydać każdemu z nas.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis aparatów warszawa »

  Nasza firma to serwis aparatów fotograficznych z wiloletnim stażem i doświadczeniem. Naprawiamy aparaty różnych marek. Nasz serwis aparatow wyposażony jest w nowoczesną aparaturę pomiarowo-diagnostyczną i najwyższej klasy urządzenia testujące służące do napraw i konserwacji. Serwis aparatow warszawa wie co oznacza utrata ważnego sprzętu na kilka dni, dlatego staramy się wykonywać naprawy aparatów fotograficznych do 24 godzin. U nas pracują tylko tacy pracownicy, którzy znają się na elektronice i fototechnicem, a takze mechanice precyzyjnej. Pracownicy naszego serwisu co jakiś czas przechodzą dodatkowe kursy szkolenia z zakresu napraw aparatów fotograficznych. Dzięki ich dużej wiedzy nie musicie się martwić o wysokie koszty naprawy, ponieważ staramy się naprawiać uszkodzoe podzespoły, a nie wymieniać ich na nowe, przez co obniża siękoszt naprawy. Służymy miłą i szybką obsługą, a także fachową radą w zakresie aparatów fotograficznych. Proponujemy konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łazienki Olsztyn -szukamy pomysłu »

  Kolory łazienki - stonowane, czy krzykliwe? Ściany gładkie, czy w różnorodne wzory? Armatura o modernistycznych kształtach, czy retro? To parę pytań, na które potrzeba odnaleźć odpowiedź, kiedy realizujemy gruntowny remont lub wykańczamy łazienkę. Zagadnienie łazienki, także łazienki Olsztyn jest bardzo obszerny. Na rynku funkcjonuje kilka przedsiębiorstw oferujących materiały wykończeniowe i armaturę łazienkową. Jeśli zdecydujemy się na styl swojej łazienki, to nie przed wizytą w salonach z wyposażeniem, bo może nas tam spotkać miłe zaskoczenie.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • AWARIE ZAMKÓW »

  Świadczymy usługi ślusarskie. Nasza propozycja obejmuje naprawę drzwi, konserwację zamków, montaż drzwi, wymianę zamków, awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie sejfów. Dzwoniąc pod numer 600 212 800 uzyskasz fachową pomoc. Usługi ślusarskie świadczymy na terenie PRZEMYŚL i okolic. ZADZWOŃNasze pojazdy samochodowe posiadają zabezpieczenia przed kradzieżą i włamaniem z całą pewnością jest to bardzo komfortowe i komfortowe jeśli wiemy że nasze mienie jest zabezpieczone, niestety czasem nasze zabezpieczenia działają przeciw nam samym wówczas potrzebna jest  radę ślusarza. Nasi ślusarze czekają pod nr 600 212 800. Działamy na terenie PRZEMYŚL i okolic. Awaryjne otwieranie: mieszkań, sejfów, samochodów.  Montaż, wymiana zamków, Gerda, i tym podobne. Naprawa zamków, naprawa drzwi. Realizujemy też takie usługi jak: dorabianie wkładek do istniejącego kodu, klonowanie wkładek-jednym kluczem można otworzyć wiele zamków, montaż drzwi antywłamaniowych, doradztwo techniczne w zakresie doboru zamków i drzwi.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent sukni Ślubnych Łódź »

  Przedstawiając nasz serwis internetowy, chcemy równocześnie dowieść, że suknie ślubne Łódź są godne zainteresowania poprzez wszelkie kobiety. Dajemy bo niezwykle wielki wybór, w szeregu przypadków spełniając oczekiwania kobiet. W salonie zatrudnieni są profesjonaliści od wizerunku, przeto też pomogą w dopasowaniu właściwego fasonu, a również wszelkich potrzebnych dodatków. Niecałkowite dostępne w tym miejscu suknie ślubne są świetnie zaprojektowane i wykonane z dobrej jakości materiałów, stąd także są wygodne.
   
   

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: