Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »
 • ELEKTRYK ZDUŃSKA WOLA, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Jesteśmy do dyspozycji na terenie ZDUŃSKA WOLA, od usunięcia zwarcia, konwersji bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej przez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny dokonywania oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Tel. 600212800. Chcielibyśmy państwu polecić nasz usługi z zakresu instalacji elektrycznych, pomiarów elektrycznych, napraw i modernizacji nowych i  istniejacych istalacji. Zajmujemy się również przyłączami do podliczników, wymianą bezpieczników, wymianą tablic rodzielczych i wiele innych. Nasi fachowcy słyną z sumienności, fachowości, terminowości,, a ponadto przystępnych cenach, a to wszystko na terenie ZDUŃSKA WOLA i okolic. Masz problem z prądem, nie załacza się światło, bezpieczniki wybija, słabnie napięcie - zapraszamy, wystarczy zadzwonić pod numer 600212800 a nasz konsultant skontaktuje Ciebie z naszym fachowcem w czasie dla Ciebie odpowiednim. Fachowiec przyjedzie na miejsce usterki, wykonana szybko i solidnie usługę naprawy istalacji elektrycznej. Potrzebujesz protokół poprawności instalacji elektrycznej, nasz fachowiec -  elektryk, sprawdzi Twoją instalację i wypisze Ci odpowiednie zaświadczenie. Zapraszamy na terenie ZDUŃSKA WOLA I OKOLIC.
   

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Poznań »

  Aranżacja wnętrz Poznań to coraz bardziej powszechna na polskim rynku usługa polegająca na takim kreowaniu wnętrz, które kompatybilne jest z wymogami współczesnego stylu i designu oraz dodatkowo uwzględnia wymogi nabywcy pod kontem estetycznym i użyteczności. Projektowanie wnętrz Poznań to zadanie wymagające edukacji architektonicznej i planistycznej, ale także wymagające wrażliwości estetycznej, a dodatkowo wyczucia rodzaju. Architektura wnętrz Poznań to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi architektury, którą zainteresowana jest rosnąca wciąż cyfra Mieszkańców Polski.
  Urządzanie wnętrz Poznań to podstawowa usługa wykonywana poprzez biuro MAXPASZ Małgorzata Szepelowska. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie tworzenia wnętrz, a ponadto aranżacja wnętrz, jesteśmy w stanie zaoferować państwu usługi w profesjonalną. Urządzanie wnętrz opieramy o współczesny design, najnowsze trendy w światowym rodzaju, niemniej jednak głównie o wymagania i chęci naszych nabywców. Małgorzata Szepelowska to architekt posiadający wysokie kompetencje w zakresie aranżacji wnętrz Poznań oraz dodatkowo wytwarzania wnętrz. Dzięki wysokim kwalifikacjom Małgorzata Szepelowska jest w stanie podjąć się wręcz najbardziej ambitnych prac, a dodatkowo realizacji wręcz najbardziej skomplikowanych projektów.
  Małgorzata Szepelowska MAXPASZ architektura wnętrz to firma świadczące nie tylko łatwe, niemniej jednak i skomplikowane i wykwintne usługi z zakresu aranżacji wnętrz Katowice, a oprócz tego produkowania wnętrz Gdańsk. Prowadzimy wsparcie w zakresie energooszczędnej aranżacji wnętrz Olsztyn, wystawiamy także świadectwa energetyczne budynków.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi elektryczne PIASTÓW »

  Wadliwe detale typu gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne w większości wypadków są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić ma możliwość do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Opracowujemy usługi na terenie PIASTÓW. TEL. 600 212 800
   Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w PIASTÓW w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania Oraz wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a ponadto systemów teletechnicznych. W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej, pojawiają się a dodatkowo róznego rodzaju awarie, usterki, które nasi fachowcy elektrycy, poradzą sobie z każdym problemem. TEL. 600 212 800

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Deska tarasowa cena »

  Ecco Floor oferuje ekologiczny kompozyt z naturalnego bambusa i polimerów pochodzących z recyklingu HDPE. Jego innowacyjna technologia oraz liczne zalety sprawiają, że jest to najlepsza alternatywa na tarasy i deski tarasowe. Produkty Ecco Floor, w przeciwieństwie do drewna, nie wymagają impregnacji, są odporne na trudne i zmienne warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć, śnieg, wiatr, opady deszczy czy nawet minusowe temperatury. Szeroki zakres zastosowania systemu Ecco Floor stanowi najlepszą alternatywę jeśli chodzi o ochronę środowiska. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na tarasy z kompozytu i deski drewniane firmy Ecco Floor. Będziecie Państwo bardzo zadowoleni z jakości naszych produktów oraz fachowej obsługi klienta. Nie czekaj, wejdź na naszą stronę internetową już dzisiaj i wybierz najlepszy produkt dla siebie. Pamiętaj, wybierając produkty Ecco Floor przyczyniasz się do ochrony środowiska, zmniejszeniu wycinki drzew oraz masz pewność, że wybrany materiał na taras będzie spełniał swoje funkcje przez wiele lat, przy czym zachowa swój pierwotny, piękny wygląd.

  Data dodania: 16 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ślusarz NIEPOŁOMICE, usługi Ślusarskie, montaż zamków, otwieranie domów, otwieranie »

  Dobrze zabezpieczony mieszkanie to bardzo ważna rzecz w życiu każdego człowieka. Dobieramy drzwi, zamki, alarmy i inne zabezpieczenia odpowiednio do wymogów oraz do zasobności portfela każdego nabywcy. Od lat trudnimy się awaryjnym otwieraniem drzwi, sejfów pokonywaniem wszelkiego typu zabezpieczeń. Wychodząc naprzeciwko takim zdarzeniom wyposażyliśmy się w najnowsze narzędzia oraz przeszkoliliśmy techników w technikach otwierania zamków każdego typu. Nasze pogotowie ślusarskie działa na terenie NIEPOŁOMICE i okolic. Dzwoniąc pod nr 600 212 800 uzyskasz fachową pomoc naszych ślusarzy.

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie wrocław »

  Nasza specjalizacja: Sprzątanie firm Wrocław, usługi alpinistyczne we Wrocławiu oraz odśnieżanie dachów i posesji. Działając na rynku usług od roku 1997 nauczyliśmy się profesjonalnie i rzetelnie dbać o potrzeby naszych klientów. Przedstaw nam swój cel, a stanie się on naszym zadaniem - zapewnimy Cię przy tym o jakości naszych usług.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły biurowe »

  Praca w biurze, a również wychowanie w szkole innymi słowy na uczelni wymaga odkąd nas użycia wielu elementów, które pomagają nam w wykonywaniu własnych obowiązków również w dużym stopniu ułatwiają nam codzienną pracę. Są to przede Ci Artykuły biurowe, które są nadzwyczajnie ważnymi przedmiotami w podobny sposób w biurze, jak i w lokalu. Artykuły biurowe pozwalają na znaczne łatwiejsze wykonywanie wielu czynności. Obejmują one przeróżne przedmioty, zazwyczaj używane owszem w biurach, skąd wzięła się imię całej branży. Publikacje biurowe obejmują zwłaszcza artykuły papiernicze oraz piśmiennicze. Ułożenie ciała tym, owo również dużo innych elementów, które dużo trudniej jest sklasyfikować, jakkolwiek które nadzwyczajnie przydają się w przypadku wielu zamówień biurowych ewentualnie choćby poniżej porządkowaniu dokumentów. Sklepy spośród artykułami biurowymi są w większości wypadków porządnie wyposażone, z wykorzystaniem czemu możemy zakupić w tych miejscach owo, co potrzebne jest nam do obecnie wykonywanej pracy biurowej. Bez liku elementów, które sprzedawane są w sklepach papierniczych innymi słowy spośród artykułami biurowymi możemy też w szeregu przypadków nabyć w sklepach wielobranżowych innymi słowy w hipermarketach. Nie są one toż zazwyczaj tak kompleksowo wyposażone, w charakterze typowe sklepy z tej branży.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz włoski »

  Mnóstwo ludzi twierdzi, że praca tłumacza jest jedną z najprostszych i najlżejszych. Jest to nieprawdziwa hipoteza, bo w obecnych czasach życie osoby trudzącej się tą specjalnością nie jest usłane różami. Po 1-sze jeżeli chodzi o komfort pracy, to profesja tłumacza włoskiego oraz innych języków obcych jest zazwyczaj połączona z niemałym napięciem i gigantyczną odpowiedzialnością. Następna sprawa to olbrzymia konkurencja, z którą musi się liczyć każdy z fachowców chcących zająć się tłumaczeniami. Jest to spowodowane tym, że na rynku krajowym w tej branży działa dużo osób. Żeby się wybić, należy dysponować sporym doświadczeniem i potrzebnym wykształceniem. Nazywam się Davide Dublanc i spełniam wszystkie te wymogi, ponieważ w jako tłumacz włoski działam już ponad dziesięć lat, a studia odbyłem na Uniwersytecie w Mediolanie. Skontaktuj się ze mną, jeżeli potrzebujesz szybko i szczegółowo przetłumaczyć jakieś pismo.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Catering Sosnowiec »

  Serdecznie zapraszamy państwa do odwiedzania strony internetowej celebrationscatering.pl. To właśnie na danej stronie, która notabene ma ładną oprawę graficzną, ale też znajduje się na niej dużo istotnych informacji, odnajdziecie państwo śląską firmę cateringową, która od kilkudziesięciu lat zajmuje się oprawą wielu uroczystości.
  Celebrationscatering.pl to spółka, zajmująca się organizowaniem imprez typowo rodzinnych, takich jak: wesela, chrzciny, komunie, stypy, urodziny, oraz imieniny, oraz przyjęcia dla dzieci. Ponadto na określonej stronie można odszukaćteż ofertę dotyczącą przygotowywania wszelkiego rodzaju imprez jakie zazwyczaj przygotowywane są w miejscu pracy: pikniki, imprezy plenerowe, bankiety, cocktaile, szkolenia oraz konferencje. Branża ta, do której strona celebrationscatering.pl należy, zajmuję się również oprawą przyjęć zaręczynowych, wieczorów panieńskich, wieczorów kawalerskich, oraz walentynek.

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaciarnia »

  Jednakowoż wiesz, gdzie w Twoim mieście znajduje się wysyłka kwiatów? Bądź w którym miejscu znajdziesz profesjonalnych florystów, którzy zrobia dla Ciebie niezwykłą kompozycję kwiatową, która będzie nadawała się na doborowe okazje, takie jak ślub, rocznica urodzin czy rocznice? Jeśli zależy Ci na znalezieniu w Twoim mieście najlepszej kwiaciarni, skorzystaj spośród bazy dostępnej w naszym serwisie. Niezależnie tego czy tego co poszukujesz to Kwiaciarnia Sosnowiec czy kwiaciarnia Katowice to właśnie będzie na wyciągnięcie ręki.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Formy »

  Kilka firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw oferuje różnorakie usługi z zakresu budowlanki, czyli szczegóły takie jak cięcie, usługi frezowania czy również profilowania wielu elementów potrzebnych do zakończenia budowy. Świat nie jest wspaniały tak samo nie jest perfekcyjne profilowanie wielu elementów potrzebnych dla budowlanki. fronty meblowe wymagają szczególnej troski, dlatego tez posiadamy stosowny sprzet, odpowiednią kadre pracowników którzy zrealizują każde zlecenie - możesz nam zaufać w 100% że praca którą nam zlecasz będzie wykonana. skanowanie 3d umożliwia na pełne skanowanie wybranego szczegółu 360 stopni wokół. Co umożliwia na perfekcyjne odzwzorowanie detalu który chcemy w póniejszym czasie obrobić. Jesli masz dodatkowe pytania co do realizacji pracy czy także jak jest to wykonane - odpowiemy na właściwie każde pytanie. Po tym jesteśmy przekonani że wybierzesz odpowiednią firme do stworzenia swojego zlecenia. Wykonujemy także wyrafinowane rysunki techniczne, opisy dzięki którym zrealizujesz każdą zmiane w danym elemencie, zapytaj - odpowiemy. Zapraszamy po dane jesli masz wiecej pytań.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podgrzewacze gazowe sprzedaż »

  Piece Junkers stosuje się również w domach wolnostojących. Dają one sposobność pewność centralnego ogrzewania, a oprócz tego jednoczesnego podgrzewania ciepłej wody. Dzięki temu, jednocześnie można mieć ciepłe grzejniki i zrezygnować z piecyków gazowych lub podgrzewaczy gazowych wody. To istotne wyjątkowo tam, gdzie dostęp do gazu jest utrudniony. Piece Junkers i Vaillant zaprojektowane są w wielu odmianach. Można kupić zarówno duże kotły przemysłowe - np. do ogrzewania fabryk i hal, nieco mniejsze kotły średniej mocy do biur i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw oraz kotły uniwersalne, wykorzystywane na potrzeby mieszkań i domów. Eksploatacja jest stosunkowo tania - artykuły grzewcze nie zużywają się bardzo śpiesznie, jednak dosyć drogie jest paliwo - olej albo gaz. Natomiast wielu ludzi które rozważały zakup kotłów na paliwo stałe przekonała czystość i łatwość codziennej obsługi. To niewątpliwa zaleta tego typu rozwiązań. Na rynku dostępne są także piece CO innych firm/spółek/korporacji, m. in. Defro, Stalbud i Heiztechnik. Także i je można stosować w Polsce.
   

  Data dodania: 08 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Magazyny »

  Od 1992 roku Jartom funkcjonuje w obszarze obrotu nieruchomościami komercyjnymi. Współcześnie propozycja Jartom to różnego typu magazyny, biura, centra dystrybucyjne i logistyczne. Oferujemy magazyny w rozwojowych lokalizacjach. Najlepsze strategicznie miejsca. Nasze magazyny to nieruchomości wypełniające najwyższe standardy użytkowania i bezpieczeństwa. Naszym klientom zapewniamy całościową obsługę transakcji, od pomocy w wybraniu optymalnej oferty do pomocy w końcowych negocjacjach stawek czynszu. Doświadczenie naszych pośredników to gwarancja najwyższej jakości obsługi. Jartom to nie tylko pośrednictwo, to także wszelkiego rodzaju doradztwo oraz marketing nieruchomości. Z sukcesem od dawna współpracujemy z uznanymi deweloperami powierzchni magazynowych. Z naszych usług korzystają międzynarodowe koncerny.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Anteny Skawina, anteny Wieliczka »

  Jeszcze trzydzieści lat wstecz odbiornik telewizyjny nie był dobrem powszechnym, dziś jest to artykuł powszechnie dostępny nawet dla mniej zamożnych mieszkańców tego kraju. Podobnie ma się sprawa, jeżeli chodzi o anteny. Wieliczka to miejsce, w jakim bezsprzecznie królują odbiorniki satelitarne. Niemal na każdym budynku da się zobaczyć talerz, jaki w większości przypadków montowany był pewno przez znamienitą i poważaną firmę SatMajster. Raczej nikt w okolicy nie zamontuje równie prędko anteny. Skawina to miasto, w jakim mają oni coraz większą liczbę zamówień. Na witrynie internetowej antenykrakow24.pl da się się dowiedzieć trochę więcej odnośnie wykonywanych przez nich usług. W ocenie dotychczasowych kontrahentów ciężko o równie rzetelnych fachowców w tej branży. Ich dodatkowym atutem jest to, że za realizowane usługi nie biorą oni wielkich pieniędzy w porównaniu do konkurencji.

  Data dodania: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK ŁASK, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, PROTOKOŁY »

  Żadna naprawa, Usterka nie jest na m straszna. Awaria związana z instalacja elektryczna, szybko i profesjonalnie usuniemy. Posiadamy uprawnienia SEP oraz narzędzia do stworzenia wszelkiego stylu zamówień od usunięcia zwarcia, konwersji tablic rozdzielczych, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej przez konserwację elektro-instalacji, po zainstalowanym sprzęcie wykonywanie pomiary elektryczne, a jak będzie wymaganie wystawimy protokół instalacji elektrycznej dla zakładu energetycznego. Nasze usługi elektryczne są na wysokim poziomie jak i nasi specjaliści. Wystarczy wybrać jeden numer telefonu 600 212 800 a nasz konsultant wyślę do państwa Pogotowie elektryczne, które da radę każdej usterce. Usługę wykonujemy na terenie ŁASK I OKOLIC.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • RABKA ZDRÓJ Protokoły instalacji elektrycznej »

  Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w RABKA ZDRÓJ w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania, przy tym wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a dodatkowo systemów teletechnicznych. W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej, pojawiają się co więcej róznego rodzaju awarie, usterki, które nasi fachowcy elektrycy, poradzą sobie z każdym problemem.Profesjonalne usługi elektryczne w RABKA ZDRÓJ. Trudnimy się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych. Zakres naszych usług obejmuje: instalacje elektryczne, usługi elektryczne, pomiary elektryczne. Zapewniamy solidny montaż i fachowe doradztwo techniczne w zakresie elektryki. Zlecone nam prace wykonujemy terminowo i solidnie.
   

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Farby akrylowe »

  Sklepy dla artystów plastyków, analogicznie jak sklepy wielu innych branż, przenoszą coraz w znaczącej liczbie sytuacji swoją działalność do globalnej sieci Internet. Dzięki temu możliwy jest wzrost obrotu oferowanym towarem, ? też zredukowanie kosztów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Produkty, takie jak farby akrylowe, sztalugi, płótna, farby olejne, palety, pędzle, ołówki derwent, rozpuszczalniki czy farby akwarele można więc kupić w globalnej sieci Internet po znacznie niższej cenie, niż miałoby to miejsce w sklepie stacjonarnym. Spowodowane jest to faktem, iż koszty prowadzenia sklepu internetowego są znacznie niższe, niż prowadzenia tradycyjnego sklepu stacjonarnego, ? co za tym idzie marża sprzedawców detalicznych jest znacznie niższa, niż w sytuacji tradycyjnych sklepów, a cena produktu wyraźnie bardziej korzystna dla klienta.
  Sklep plastyczny bohema to internetowy sklep oferujący szeroki wybór produktów dla malarzy, a oprócz tego artystów plastyków, takich jak farby olejne, produkty marki derwent, farby akwarele, czy także sztalugi i farby olejne. Dzięki ogromnemu doświadczeniu właścicieli, a również pracowników sklepu plastycznego bohema, zarówno w zakresie plastyki, jak również w zakresie handlu, sklep plastyczny bohema oferuje wyłącznie towary wypasioną w rewelacyjnie niskich cenach. Dzięki temu sklep bohema jest liderem w zakresie internetowej sprzedaży artykułów plastycznych, takich jak farby olejne, farby akwarele, ołówki do rysowania derwent Gwarancją wysokiej jakości produktów oferowanych w sklepie plastycznym bohema jest fakt, iż sklep ten współpracuje wyłącznie z  najbardziej renomowanymi producentami i najbardziej rzetelnymi dytrybutorami produktów dla malarzy i artystów artystów grafików w Polsce i na świecie.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Michałkowo »

  Rehabilitacja zdrowotna to długotrwały i skomplikowany proces, którego powodzenie zależy nie tylko od edukacji i zdolności rehabilitantów, niemniej jednak również od nastawienia pacjenta, wynikającego z otaczającej go atmosfery. Wyjątkowo niełatwym przypadkiem jest rehabilitacja dla dzieci bielsko, gdyż wymaga specjalnego podejścia zarówno medycznego, jak również psychologicznego, w celu osiągnięcia zamierzonych efektów. Idealnym wyjściem tego kłopotu są turnusy rehabilitacyjne dla dzieci, organizowane w ośrodkach rehabilitacyjnych. W czasie eventów, takich jak turnusy rehabilitacyjne, dzieci mają okazję nie tylko zostać rehabilitacji, ale również poprzebywać w w przyjaznej atmosferze, w towarzystwie rówieśników, co znacznie koryguje skuteczność procesu dochodzenia do zdrowia. Ośrodek Michałkowo oferuje usługi, takie jak Rehabilitacja dla dzieci bielsko-biała, w przyjaznych zobowiązaniach, komfortowej atmosferze oraz pod okiem specjalistycznych rehabilitantów. Dzięki temu turnusy rehabilitacyjne dla dzieci, prowadzone w ośrodku Michałkowo odróżniają się wysoką skutecznością, a ponadto są doskonałe dla dosłownie najmłodszych pacjentów. Dzięki specjalistycznej opiece, rehabilitacja dla dzieci bielsko przebiega w sprawdzany, bezpieczny sposób, a dzięki sposobności kontaktu z innymi pacjentami dziecięcymi, podopieczni ośrodka Michałkowo szybciej dochodzą do siebie i mogą zapomnieć, co najmniej częściowo, o problemach zdrowotnych. Ośrodek Michałkowo to wyjątkowe miejsce, w którym odbywa się nie tylko rehabilitacja dla dzieci bielsko-biała w sensie fizycznym, niemniej jednak również poprawa nastrojów naszych pacjentów.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektroenergetyka »

  W dobie wysoko rozwiniętej technice gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej. Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego w wielu wypadkach dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, i tak dalej. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, kreowania, a oprócz tego wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a dodatkowo systemów teletechnicznych.
   Wymiana, modernizacja, konserwacja instalacji elektrycznej jest jednym z poważniejszych elementów wygodnego i spokojnego poczucia bezpieczeństwa. Jak donoszą źródła Straży Pożarnej zdecydowana większość pożarów jest spowodowanych poprzez zwarcie w instalacji elektrycznej. Oferujemy kompleksowe usługi elektryczne. Wykonujemy nowe instalacje elektryczne, modernizujemy już istniejące. Dokonujemy pomiarów i odbiorów instalacji elektrycznych.
   

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Trójmiasto »

  Warto wyprodukować mieszkania oszczędne gdyż nie tylko zaoszczędzimy pieniądze ale także zmniejszymy zanieczyszczenie środowiska. Wydaje się że jednostkowe domu nie wpłyną na zmniejszenie zanieczyszczeń ale jeżeli zmieni się mentalność mieszkańców świata to coraz większa liczba osób będzie dążyć do tego aby ich mieszkania mieszkalne miały zmniejszone straty ciepła. Potrzebne jest to aby nie tworzyć dużych domów gdyż duże powierzchnie to duże straty energii. W celu zniwelowania kosztów ogrzewania domów, cen uzyskania ciepłej wody użytkowej, a dodatkowo cen wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń wykonywany jest Audyt energetyczny Gdańsk . Wykonywaniem takich ekspertyz zajmuje się osoba która ma odpowiednie kwalifikacje i ukończyła co najmniej studia magisterskie i posiadająca pełną zdolność do wykonywania czynności ustawowych. Misją takiego audytu jest zalecenie konkretnych rozwiązań technicznych i formalnych w celu zredukowania cen zużycia energii. Po uzyskaniu takich wymagań powinnaś jak najszybciej dokonać potrzebnych modernizacji i przebudowy ażeby móc zagwarantować sobie jak najkorzystniejsze korzystanie energii i zaoszczędzenie pieniędzy które mogą nam posłużyć na inne cele jak na przykład. na wypad na wczasy w ciepłe kraje lub w góry na narty.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: