Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · następna strona »
 • Fotograf Kielce »

  Katarzyna Książek - fotograf z Kielc - oferuje zdjęcia ślubne, sesje narzeczeńskie, zdjęcia portretowe dla dzieci i dorosłych, fotografię okolicznościową (chrzest, I Komunia Św.).
  Pełną ofertę oraz przykładowe realizacje można znaleźć na stronie katarzynaksiazek.pl.
  Serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking kredytów hipotecznych »

  Przed podjęciem decyzji o nabyciu własnego mieszkania, trzeba skrupulatnie rozpatrzyć wszystkie tematy związane z tym zagadnieniem. Pomocny może być tutaj portal Mieszkaniosfera.pl. Spora grupa wiadomości na nim zamieszczanych dotyczy kredytów hipotecznych czy też mieszkaniowych. Dla odwiedzających portal oczekuje na przykład tak zwany kalkulator kredytowy. Daje on sposobność by wstępnie obliczyć czy ma się zdolności kredytowe, a jeśli tak to jakie. Na łamach portalu zamieszczony jest też ranking kredytów hipotecznych, przedstawiający porównanie dostępnych w sprzedaży kredytów. Dzięki powyższemu, każda zainteresowana osoba może rozeznać się w dzisiejszych propozycjach banków jak też je porównać. Mieszkaniosfera.pl to również zgromadzenie różnych poradników mieszkaniowych oraz bieżących wiadomości z rodzimej jak również międzynarodowej branży związanej z budownictwem mieszkaniowym.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pranie tapicerki »

  Odkurzanie tapicerki do auta jest standardowym zakresem robót w ofercie naszego przedsiębiorstwa, którą przeprowadzamy od blisko dziesięciu lat, wciąż powiększając zespół naszych ukontentowanych Klientów. Dołącz do Nich. Odkurzanie przeciwalergiczne jest metodą działania, które za sprawą specjalnych środków chemicznych ma usunąć z wnętrza Twojego mieszkania bądź auta bardzo szkodliwe alergeny jak również ich przyczynę.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawy Hydrauliczne w Gdańsk »

  Jeżeli potrzebują Państwo pomocy hydraulicznej, jeżeli jest Wam niezbędny hydraulik Gdańsk - trafiliście pod właściwy adres! Jako doświadczeni hydraulicy i instalatorzy jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zareagować na wszelkiego rodzaju awarie w sieciach wodnych i gazowych. Naszą specjalnością jest montaż instalacja wodno-kanalizacyjna, gazowa, a przede wszystkim likwidacja przyczyn awarii instalacji hydraulicznych w Gdańsku i okolicach. Zajmujemy się również także mechanicznym udrażnianiem kanalizacji, remontami i adaptacją istniejących instalacji, a oprócz tego sprzedaż, jak i montaż armatury i urządzeń na terenie Gdańska i okolic.Specjalizujemy się w usuwaniu awarii hydraulicznych na terenie Gdańska i okolic. Szybko reagujemy na wszelkiego rodzaju zlecenia. Zajmiemy się wymianą wężyka, zaworka pod umywalką, wymienimy baterię, naprawimy cieknący kran, przywrócimy sprawność cieknącej spłuczce, udrożnimy rury kanalizacyjne, podłączymy też pralkę. Polecamy też nasze usługi w zakresie wymiany instalacji, przeróbek rur wodnych, kanalizacyjnych, instalacje wod-kan-gaz, CO, instalacje grzewcze. Szybko, sprawnie i niezawodnie usuniemy usterki i awarie na terenie Gdańsk i okolic.

  Data dodania: 26 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • AWARYJNE OTWIERANIE »

  Świadczymy usługi ślusarskie. Nasza propozycja obejmuje naprawę drzwi, konserwację zamków, montaż drzwi, wymianę zamków, awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie sejfów. Dzwoniąc pod numer 600 212 800 uzyskasz fachową pomoc. Usługi ślusarskie świadczymy na terenie BIAŁYSTOK i okolic.Nasze auta posiadają zabezpieczenia przed kradzieżą i włamaniem z całą pewnością jest to bardzo wygodne i wygodne o ile wiemy że nasze mienie jest zabezpieczone, niestety nierzadko nasze zabezpieczenia działają przeciw nam samym wówczas potrzebna jest  radę ślusarza. Nasi ślusarze czekają pod nr 600 212 800. Działamy na terenie BIAŁYSTOK i okolic. Awaryjne otwieranie: mieszkań, sejfów, samochodów.  Montaż, wymiana zamków, Gerda, i tym podobne. Naprawa zamków, naprawa drzwi. Robimy także takie usługi jak: dorabianie wkładek do istniejącego programu, klonowanie wkładek-jednym kluczem można otworzyć kilka zamków, montaż drzwi antywłamaniowych, doradztwo techniczne w zakresie doboru zamków i drzwi.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Geodezyjna obsługa inwestycji »

  Przy wielu okazjach różnorakie podmioty, zarówno mężczyźni i kobiety swoje, jak również spółki zmuszone są skorzystać z usług geodezyjnych. Są on niezbędne przy zaprojektowaniu budnyków, zakupie i podziale gruntów i działek budowlanych, a również w rolnictwie przy przykładowo wyznaczaniu gruntu rolniczego objętego unijnymi dopłatami. Aby precyzyjnie i rzetelnie dokonać pomiaru przestrzeni, a ponadto terenu, warto skorzystać z usług najlepszych korporacji geodezyjnych, takich jak biuro geodezyjne maptech. Geodezja Wrocław to zwłaszcza skomplikowana dziedzina geografii, a prawie każdy geodeta trzebnica musi być interdyscyplinarnym specjalistą
  W spisie produktów/usług biura geodezyjnego Maptech znajdują się usługi, takie jak geodezyjna obsługa inwestycji budowlanej, wytyczanie granic gruntów, czy tworzenie dokumentów, takich jak mapa do celów projektowych. Dzięki ogromnemu doświadczeniu naszych geodetów trzebnica, biuro geodezyjne maptech oferuje wykonywanie dokumentacji geodezyjnej tylko . Geodezja Wrocław to dla pracowników biura geodezyjnego maptech nie tylko praca, niemniej jednak też pasja, którą realizują z godnym podziwu zaangażowaniem.
  Tworzenie map do celów projektowych, a dodatkowo dokumentacji geodezyjnej obsługi inwestycji budowlanych to kluczowe usługi świadczone przez biuro geodezyjne. W mojej katalogu usług/produktów poszukają Wy również pomiary sytuacyjno - wysokościowe, geodezyjne inwentaryzacje powykonawcze inwestycji budowlanych, pomiary i opracowania profili podłużnych i poprzecznych oraz wykonanie modeli 3D obiektów inżynierskich i sieci wewnątrz budynków i pomieszczeń.

  Data dodania: 14 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Olsztyn - dokąd po adresy szkół? »

  Zainteresowanych tematem nauka jazdy Olsztyn zapraszamy na stronę www.bib.com.pl.przedwczoraj grudnia rozmawiałem z załamanym ze znajomym, który powiedział: ...Całkiem nieźle mi szło ale tuż przed zakończeniem próbnej jazdy egzaminator polecił mi nagle zahamować. Wtedy samochód zgasł... gdybym jechał wozem z automatyczną skrzynią, nigdy by do tego nie doszło. Zgodnie ze sztuką prowadzenia pojazdów podczas hamowania trzeba nacisnąć sprzęgło nim zgaśnie silnik - uzasadnił swoją negatywną opinię egzaminator.
   
   

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Materiały z dziedziny hydrauliki »

  Istnieje dużo rozmaitych rodzajów środków, jakie mogą być używane do tworzenia mocy hydro-wodnej. Eksperci chcą wyprodukować w najwyższym stopniu efektywny rodzaj energii wodnej najmniejszym kosztem, chcą aby ich hydro samochód zmierzał do zminimalizowania emisji CO2, także był bardzo bezpieczny dla ludzi. Hydro samochód musiałby być wyekwipowany w źródła paliwa w niskiej temperaturze, co może być trudne ze względu na problem zamarznięcia cieczy. Istnieje parę prywatnych sektorów finansowych, jakie w dalszym ciągu starają się sponsorować poszukiwania. Niektóre z nich obejmują producentów pojazdów. Potrzebują zaistnieć jako współtwórcy tej technologii, jaka może zaoferować pojazd wodny. Teraz cena stworzenia prototypowych samochodów jest niemniej jednak więcej niż 200.000 dolarów. W następstwie tego trudno jest mieć ich dużo do testowania rozmaitych metod pozyskiwania paliw alternatywnych. Mimo że postęp z rozwojem z hydro pojazdem były dosyć skromne, to jednak się on dokonuje. Istnieje co niemiara wyzwań technologicznych, a wraz z nimi nowe informacje i pionierskie poszukiwania. Sądzi się, że te samochody pewnego dnia pozwolą nam na uniezależnienie od ropy naftowej. Inną zaletą tego rozwiązania jest zredukowanie problemów naszej powłoki ozonowej.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zasłony, firany - Nasz dom »

  Jednym spośród pubudzających ciekawość elementów dekoracji w domach są detale okienne, tj. firany innymi słowy zasłony. Firanki odróżniają się od chwili zasłon szczególnie rodzajem materiału, spośród jakiego były zrobione. Firany robione są z przewiewnych materiałów, które są z reguły półprzezroczyste. Nie chronią one w życiu wnętrza zanim nadmiarem światła, a jedyne funkcje, jakie pełnią owo zależność dekoracyjna oraz ochrona wnętrza przed spojrzeniami przechodniów czy sąsiadów. Pod warunkiem chodzi o ochronę wnętrza nim nadmiernym oświetleniem, otóż prawdopodobieństwo jego zaciemniania, jak i uniknięcie nadmiernego nagrzania się pomieszczenia. Za pośrednictwem zasłonom możemy kontrolować stan światła, w charakterze wpada aż do określonego wnętrza. Prawdopodobieństwo zasunięcia zasłon wyłącznie poniekąd, jak również całkowicie daje nam przepych stabilizowania warunków, jakie możemy utworzyć sobie w danym pomieszczeniu. Zasłony mogą ustanowić ze znakomitym skutkiem barierę na rzecz przepuszczalności promieni słonecznych. Wolno atoli przegłosować również zasłony z półprzepuszczalnych materiałów, które będą przygotowywać świetny, osobliwy specyfika w danym pomieszczeniu. Są one w szczególności polecane aż do pomieszczeń, w których nie posiada zbyt wiele światła każdego dnia.
   

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Kraków tel. 500-837-898 »

  Zakres usług elektrycznych: www.elektryk.krakow.wizytowka.pl Elektryk Kraków Tel. 500-837-898 Mamy Uprawnienia SEP ELEKTRYKA Usługi Elektryczne Tel. 500-837898 na terenie Krakowa i okolic w zakresie:, Elektryk Kraków ELEKTRYKA Kraków drobne naprawy, awarie obieg instalacji i urządzeń elektrycznychremonty istniejącej instalacji Instalacje, bezpieczniki, zwarcia, zamiany, oświetlenie, przeglądy okresowe, naprawy i modernizacje aparatura elektryczna, elektroenergetyka. montaż/przepływ przewodów wraz z osprzętem montaż rozdzielnic i licznikówodbiór instalacji pod przyłącze albo licznik odbiór instalacji po odcięciu poprzez Zakład i inne prace elektryczneUsługi Elektryczne Pogotowie Elektryczne Mamy ubezpieczenie OC w zakresie prowadzonej działalności. Zakres usług elektrycznych: www.elektryk.krakow.wizytowka.pl Elektryk Kraków Tel. 500-837-898 Posiadamy Uprawnienia SEP ELEKTRYKA Usługi Elektryczne Tel. 500-837898 na terenie Krakowa i okolic w zakresie:, Elektryk Kraków ELEKTRYKA Kraków drobne naprawy, awarie obieg instalacji i urządzeń elektrycznychremonty istniejącej instalacji Instalacje, bezpieczniki, zwarcia, zamiany, oświetlenie, przeglądy okresowe, naprawy i modernizacje aparatura elektryczna, elektroenergetyka. montaż/przepływ przewodów wraz z osprzętem montaż rozdzielnic i licznikówodbiór instalacji pod przyłącze albo licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład i inne prace elektryczneUsługi Elektryczne Pogotowie Elektryczne Mamy ubezpieczenie OC w zakresie prowadzonej działalności.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedłużone rzęsy »

  Idealne przedłużanie rzęs przy zastosowaniu technologii NOUVEAU LASHE jest ograniczone czasowo w trwałości do 8-12 tygodni przy częstej kontroli. Perfekcyjne przedłużanie rzęs gwarantuje gęstość i długość jak przy naturalnych rzęsach zwiększając tym samym piękno i ponętny widok twoich oczu. Dołączanie sztucznych rzęs jest bardzo dokładne, wymaga wysoko wykwalifikowanych osób. Od kosmetyczki zależy czy dołączanie będzie dobrze zrobione. Bardzo dużo nastolatek marzy o gęstych i czarnych rzęsach o czarującym spojrzeniu dlatego kobiety muszą uważać na niewykształcone kosmetyczki. W znanych salonach urody nie zniszczą Ci wyglądu. Tak aby każda kobieta czuła się młodo i naturalnie. Wpisując w wyszukiwarkę słowa tj. przedłużanie rzęs w Warszawie znajdziecie doskonałe salony kosmetyczne. Między innymi pieknerzesy.com. Na stronie pieknerzesy.com są informacje, które pomogą Ci wybrać nasz salon.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskaj dzięki naszemu blogowi utracone dane »

  Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest backup danych, zwłaszcza tych najcenniejszych. Dopiero w momencie ich utraty zaczynamy się zastanawiać, co mogliśmy uczynić, aby tego uniknąć. Na szczęście są rozwiązania, jakie mogą nam pomóc w odzyskaniu utraconych danych. Dowiedz się więcej odwiedzając naszego bloga, czy warto we własnym zakresie próbować odzyskać utracone dane przy użyciu darmowych skryptów czy może lepiej natychmiast skorzystać z usług profesjonalistów. Bez liku cennych treści specjalnie dla Ciebie - czytaj już teraz!

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hydroizolacja basenu Warszawa jest niezwykle ważna »

  Wydawałoby się, że to naturalne, że przestrzeń wokół basenu jest cały czas mokra. Oczywiście jest to naturalne - szczególnie wtedy, kiedy intensywnie korzystamy z takiego basenu - jednak niekoniecznie jest to zdrowe. Dzisiaj powiemy państwu, czym jest hydroizolacja basenu Warszawa i dlaczego zaleca się jej przeprowadzanie we wszystkich przydomowych basenach. Otóż te elementy konstrukcji basenu, które są narażone przez cały czas na działanie wody, po pewnym czasie zaczynają zwyczajnie gnić, wytwarzając ponadto wiele szkodliwych bakterii i wirusów, które przedostają się do powietrza, którym oddychamy. Prawidłowo przeprowadzona izolacja basenu Warszawa zapobiega nadmiernemu zawilgoceniu tych elementów, a oprócz tego sprawia, że wokół basenu nie wytwarzają się szkodliwe bakterie i wirusy. Każdy, komu leży na sercu dobro jego dzieci, powinien zainteresować się, czym jest hydroizolacja basenu Warszawa, w jaki sposób się ją przeprowadza, z jakimi niedogodnościami wiąże się cała operacja i jaka firma znajdująca się w okolicy przeprowadza takie właśnie operacje.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ślusarz PŁOCK, usługi Ślusarskie, montaż zamków, otwieranie domów, otwieranie »

  Dobrze zabezpieczony mieszkanie to bardzo ważna rzecz w życiu każdego człowieka. Dobieramy drzwi, zamki, alarmy i inne zabezpieczenia adekwatnie do zaleceń oraz do zasobności portfela każdego kontrahenta. Od lat zajmujemy się awaryjnym otwieraniem drzwi, sejfów pokonywaniem wszelkiego typu zabezpieczeń. Wychodząc naprzeciw takim zdarzeniom wyposażyliśmy się w najnowsze narzędzia oraz przeszkoliliśmy techników w technikach otwierania zamków każdego stylu. Nasze pogotowie ślusarskie działa na terenie PŁOCK i okolic. Dzwoniąc pod nr 600 212 800 uzyskasz fachową pomoc naszych ślusarzy.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Warszawa »

  Znakomitym konceptem na organizacje szkolenia jest hotel oddalony od centrum miasta. Wiele hoteli zajmuje się całościową organizacją kursów. Jeżeli zależy Ci na wysokim standardzie szkolenia wybierz jedno z najlepszych szkoleń znajdujących w bazie. Wiele hoteli poza organizacją szkoleń poszczycić się może również doskonałym zapleczem gastronomicznym. Skorzystaj z naszej prostej w obsłudze wyszukiwarki, która pomoże Ci szybko znaleźć najdoskonalsze dla Ciebie kursy. Najnowocześniejsza i aktualna baza szkoleń w Polsce.////////////////////////////////////////////////////

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona Radomsko »

  Póki, co nie opracowano bardziej bezpiecznego systemu ochrony od monitoringu całodobowego. Dzięki nagrywaniu materiału w każdej chwili można mieć dostęp do wydarzeń mających miejsce wewnątrz lub na zewnątrz naszej posesji. Podłączenie kamer do specjalnego systemu gwarantuje szybką interwencje patroli pełniących dyżur zaraz po tym jak kamery zarejestrowałyby coś niepokojącego. Agencja ochrony Stekop oferuje swoim klientom bogatą ofertę związaną z monitoringiem. Podłączenie do tego systemu gwarantuje bezpieczeństwo 24 godziny na dobę, dlatego warto rozważyć tę możliwość już dziś.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Administrowanie mieszkaniami »

  Firma HENDSON funkcjonuje na polskim rynku nieruchomości od 1997 roku. Jako właściciele wielu nieruchomości zdajemy sobie sprawę z problemów jakie stwarza obsługa najmu. Nie mogąc poświęcać wystarczająco dużo czasu na ich rozwiązywanie stworzyliśmy w naszej firmie dział zajmujący się administrowaniem.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Posypywarka »

  Osprzęt do konserwacji otwartych przestrzeni to w naszym klimacie niezbędna inwestycja dla większości samorządów terytorialnych, a oprócz tego firm zarządzających dużymi przestrzeniami. Inwestycje polegające na zakupie produktów, takich jak pług do odśnieżania, czy posypywarka. Jako że zakup tego rodzaju maszyn to inwestycja długoterminowa i łącząca się ze znacznymi kosztami, dlatego także warto wyselekcjonować najlepszych dostawców rzeczonych produktów, którzy zapewniają wysoką jakość produktów i sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn. Firma Ozamet to lider w zakresie dystrybucji produktów, takich jak pług śnieżny Olsztyn, kosiarka bijakowa Olsztyn, rębarki, czy zamiatarki.
  Sprzęt do odśnieżania, taki jak piaskarki, czy pługi śnieżne Katowice proponowane poprzez spółkę Ozamet to produkty, gwarantujące wysoką efektywność, charakteryzujące się wysoka niezawodnością, które świetnie sprawdzą się do odśnieżania i konserwacji dróg. W związku z tym maszyny te idealnie nadają się do wykorzystania przez samorządy i przedsiębiorstwa/korporacji trudniące się utrzymywaniem dróg w okresie zimowym.
  Firma ozamet prowadzi też serwis maszyn takich jak pługi do odśnieżania, czy posypywarki. Dzięki temu zakupione u nas maszyny mogą być używane przez moją firmęzych klientów poprzez wiele lat bez obawy o zachowanie poprawnego stanu technicznego pojazdów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży oraz współpracy z najlepszymi producentami i konserwatorami pługów śnieżnych i podobnych maszyn, jesteśmy w stanie zaoferować maszyny do odśnieżania, a ponadto usługi związane z ich serwisowaniem w konkurencyjnych cenach.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Artystyczna fotografia ślubna Kraków »

  Fotografia ślubna którą weźmiesz do ręki w dniu Waszej 50 rocznicy ślubu na moment przeniesie Cię w czasie. Magiczna chwila - Wasz ślub. Każda ślubna fotografia którą będziecie wtedy oglądać zachwyci Was na nowo.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psisalon-yorkis.pl psi fryzjer strzyżenie psów salon dla psów Zielona Góra Lubuskie »

  www.psisalon-yorkis.pl wita serdecznie Państwa na stronie internetowej WWW. Główne nurty profesji to strzyżenie psów Zielona Góra.Specjalistyczny psi fryzjer Zielona Góra dla Ciebie. Nowoczesny i staranny fryzjer dla psów Zielona Góra. Bezpieczny i niedrogi salon fryzjerski dla psów Zielona Góra. Twój pupil wybrał aby salon dla psów Zielona Góra. Sprawne psi salon Zielona Góra i eleganckie strzyżenie psów lubuskie Twoje województwo. Firma para się profesjonalnym fryzjerstwem i kosmetyką dla psów oraz dodatkowo kotów. Salon działa na sprzęcie i kosmetykach renomowanych firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw amerykańskich takich jak: 1 ALL SYSTEM, JEAN PIERRE HERRY, OSTER, ANDIS, KW.
   

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: