Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · następna strona »
 • Zgazowanie »

  Odnośnie zagadnień, jakimi jest energetyka bierze się pod uwagę kilka rodzajów takiego działu. Energetyka jest doskonale wykorzystywana przez człowieka, czego dowodem są napędzane narzędzi oraz maszyny wykorzystywane właściwie codziennie. W takim przypadku można mieć przede wszystkim na uwadze rodzaje energii cieplnej albo elektrycznej. Energia elektryczna jest doskonale znana, co wiadomo, że bez niej ciężko jest wykorzystywać wiele znanych urządzeń stosowanych w domach. Bez takiego rodzaju energii trudno jest korzystać z komputera, telewizor jak również ekspres do kawy. Energetyka cieplna zaprezentowana jest, jako aspekt ogrzewania mieszkań, budynków oraz placówek. Z całą pewnością wyróżnia się parę bardzo dobrze znanych typów energetyki cieplnej względem form grzewczych, także centralnych.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • KRAPKOWICE-Awarie instalacji elektrycznej »

  Rozbudowane usługi elektryczne w KRAPKOWICE. Trudnimy się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych. Zakres naszych usług obejmuje: instalacje elektryczne, usługi elektryczne, pomiary elektryczne. Zapewniamy solidny montaż i fachowe doradztwo techniczne w zakresie elektryki. Zlecone nam prace realizujemy terminowo i solidnie.
   Wadliwe detale typu gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne w wielu przypadkach są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić może do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Realizujemy usługi na terenie KRAPKOWICE.
   

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK BIAŁOGARD, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Usuniemy wszelkie awarie związane z elektryką, szybko i fachowo. Posiadamy uprawnienia, a oprócz tego narzędzia do wykonania wszelkiego rodzaju prac od usunięcia zwarcia, wymiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze lub licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny oraz dodatkowo dokonywania oceny  stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych.  Wykonanym nową instalację lub zmodernizujemy już istniejącą. Zajmujemy się również montażem domofonów i video-domofonów. Zapewniamy profesjonalny serwis elektryczny w BIAŁOGARD.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna przychodni »

  Z racji posiadania wieloletniego doświadczenia możemy zaproponować usługi na bardzo wysokim poziomie oraz bardzo interesujące stawki cenowe. Na życzenie Kontrahenta możemy udostępnić listy referencyjne. Zadowoleni Kontrahenci są naszą najlepszą reklamą. Prowadzimy opiekę nad dużymi przychodniami, niemniej jednak także nad mniejszymi gabinetami.  Dojeżdżamy do Klientów na terenie województwa łódzkiego. W nasz zespół wchodzą także lekarze, dzięki czemu możemy konsultować dylematy merytorycznie. Warto zaznajomić się z naszą ofertą. Zapraszamy serdecznie. Zapraszamy Obsługa informatyczna przychodni z  nami bezpiecznie

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie Elektryczne »

  W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej. Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego w bardzo wielu przypadkach dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, i tak dalej. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie utrzymania technicznego domów i mieszkań, zaprojektowania oraz wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a dodatkowo systemów teletechnicznych.
   
   
   

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog Śrem »

  Szczecin owo jedno z największych polskich zamiast wyróżniające się bogatą historią a wysoką jakością życia. Stolica Wielkopolski, jako miasto akademickie, na co dwadzieścia cztery godziny tętni życiem. Dość znaczną część z powyżej pięciuset tysięcy mieszkańców stanowią mężczyźni i kobiety młode. Do związania się z Poznaniem po ukończeniu studiów zachęcają gastrolog Szczecin nie lecz perspektywa zatrudnienia zaś jedne spośród najwyższych dochodów w państwie, niemniej jednak przede wszystkim bogate najlepsze centrum medyczne śrem trwanie kulturalne i zagospodarowanie miasta. W sercu Wielkopolski wszyscy ludzie odpoczywają w paru zadbanych parkach jednak powyżej brzegami jezior na obrzeżach ośrodki miejskie. Miłośnicy kultury też poszukają w Łodzi miejsca w celu medycyna pracy Łódź siebie. To jedynie tu co roku odbywa się cieszący się popularnością w całej Europie Festiwal Teatralny Malta jednakowoż Międzynarodowy Festiwal Tańca Dancing Poznań. Kobiety i mężczyźni biznesu (firmy, przedsiębiorstwa) z kolei przychodnia Wrocław kojarzą Warszawa przede wszystkim z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, które w 2011 roku świętowały dziewięćdziesięciolecie istnienia. Sami poznaniacy spośród kolei są postrzegani jak chłopcy i dziewczęta gospodarne, porządnie wykształcone zaś otwarte.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wycinka i pielęgnacja drzew »

  Czasami przychodzi czas w którym drzewo blisko naszego lokalu mieszkalnego, bądź lini energetycznych zaczyna zagrażać, lub mam inne prace, które muszą być wykonywane na dużych wysokościach. Firma wykonuje usługi tj. montaż lub demontaż jakiś urządzeń lub rzeczy na wysokościach lub pielęgnacja drzew na wysokościach. Zapraszam gorąco do zapoznania się z ofertą tej spółki zajmującej się nietypowymi usługami na wysokościach. W chwili obecnej każda praca na wysokościach nie musi być niebezpieczna.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie mieszkań szczecin »

  Firma sprzątająca KAMI - Szczecin.Nasza firma powstała z pasji do sprzątania i ze świadomości jak ważna dla każdego człowieka, zarówno prywatnie jak również w pracy, jest harmonia i porządek wokół nas.Dokładamy wszelkich starań by każda zrealizowana przez nas praca wyglądała tak jak byśmy sprzątali dla siebie.Dlatego nasi pracownicy wykonują prywatne zadania z należytą starannością i na jak bardzo wysokim poziomie z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu i środków czystości.Usługi świadczymy na terenie Szczecina i okolic (w przypadku większego zakresu pracy w obrębie woj. zachodniopomorskiego).Nasze usługi to m.in.:sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań, sprzątanie gabinetów, sprzątanie po budowie i remontach, pranie dywanów i wykładzin, sprzątanie domów, sprzątanie bloków, sprzątanie magazynów, sprzątanie hal, sprzątanie obiektów.Specjalizujemy się w usługach: Dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw: - sprzątanie po remontach i budowach, - sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych, gabinetów lekarskich, witryn sklepowych, - utrzymanie czystości w spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych, - szorowanie tarasów i różnego rodzaju posadzek, - czyszczenie glazury, terakoty, gresu. Dla kontrahentów indywidualnych: - czyszczenie dywanów, wykładzin (z tworzyw sztucznych, a oprócz tego wełnianych), - kompletów wypoczynkowych i tapicerek meblowych, - czyszczenie tapicerek samochodowych, - sprzątanie po przeprowadzkach, - sezonowo opracowujemy "porządki świąteczne". Zadowolenie klientów z wykonywanych usług jest dla firmy Kami priorytetem.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ściernice listkowe »

  Firma ELEKTRO-SERWIS oferuje Państwu wysokiej jakości szczotki do elektronarzędzi oraz ściernice listkowe. Spośród szerokiej i dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta gamy produktów polecamy również markowe elektronarzędzia najlepszych producentów. Więcej informacji o każdym towarze znajdziecie Państwo na naszej stronie www. Zapraszamy do zakupów, służymy także fachowym doradztwem.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wniosek VZM »

  Nie wiesz jak wypełnić wniosek VZM-1 i zweryfikować faktury VAT powiązane z budową mieszkania albo remontem lokalu mieszkalnego, nie czekaj zgłoś się do nas. Przesłane dokumenty weryfikujemy w ciągu 3-4 dni, prędko, sprawnie i profesjonalnie wypełnimy wniosek VZM-1 wraz z załącznikami. Ażeby skorzystać z ulgi budowlanej i starać się o zwrot VAT za materiały budowlane należy mieć tytuł prawny do nieruchomości, a ponadto mieć faktury VAT dokumentujące zakup materiałów budowlanych wykorzystanych do budowy/ remontu mieszkania. Nie czekaj z tytułu nadpłaconego podatku VAT możesz odzyskać do 68,18 % kwoty VAT. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gigapiksel »

  Na prawie każdej witrynie internetowej można na dzień obecny odkryć dużą liczbę fotografii przedstawiających produkty lub dokumentujących usługi, wykonywane poprzez firmę.  Równocześnie zaskoczenie kontrahenta i wyróżniająca z tłumu innych stron oprawa graficzna witryny internetowej jest dziś podstawą marketingu internetowego, co nie zawsze możliwe jest do osiągnięcia za pomocą zwykłych dwuwymiarowych obrazów. Rozwiązaniem tego kłopotu jest zamówienie reklam, materiałów promocyjnych i oprawy graficznej dla strony internetowej w formie panoramy 360 Panorama taka, znana również jako interaktywny reportaż panoramiczny lub zdjęcie trójwymiarowe, jest idealnym sposobem na zaskoczenie kontrahenta i efektowne zilustrowanie własnej spółki w globalnej sieci.
  Wirtualne witryny, pozwalające nabywcy w detalach oglądać nie tylko pojedyncze towary, niemniej jednak i całe pomieszczenia i budynki. Za radą takiej technologie, opierającej się na wykorzystaniu Panoramy 360, możliwe jest też tworzenie towarów multimedialnych, takich jak wirtualna wizyta Warszawa w miejscach, które w normalnych warunkach nie są dostępne dla nabywcy lub mogłyby być przedstawione w dwuwymiarowej, nieinteraktywnej  formie, która jest obecnie niedużo już atrakcyjna. Takie produkty multimedialne gwarantują niemały wzrost skuteczności marketingu i reklamy internetowej, ponieważ wirtualne witryny, czy także panoramy 360, a dodatkowo reportaże panoramiczne zaskakują klientów i tworzą dodatni wizerunek nowoczesnej, bez ustanku rozwijającej się spółki, znającej się na nowych technologiach.
  Firma Gigapiksel Full-frame zajmuje się fachowym wykonywaniem projektów opartych na obrazków przestrzennej, takich jak wirtualne wizyty Gdańsk, reportaże panoramiczne oraz dodatkowo panoramy 360.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Modele motocykli »

  Modele cieszą się ostatnio coraz większym uznaniem, i zainteresowaniem. Nasz sklep internetowy www.fajnefury.pl wychodzi ich fanom naprzeciw i oferuje ciekawe modele samochodów oraz motocykli. U nas znajdziesz też serie limitowane, pojazdy wojskowe, serie gazetkowe, starocie, dodatkowe akcesoria i wiele innych ciekawych modeli. Fajne fury oferują modele wykonane w skali 1:18 i modele 1:43. Wszystkie modele wykonane są z dużą precyzją i z dobrejj jakości materiałów. Zapewniamy o wysokiej jakości naszych produktów, niskich cenach i krótkim terminie realizacji złożonego przez Państwa zamówienia.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gitara Wrocław »

  Robert Ściubilecki to doświadczony nauczyciel gry na gitarze i miłośnik muzyki. Swoimi umiejętnościami oraz bardzo dużym doświadczeniem postanowił podzielić się z innymi osobami, chcącymi nauczyć się prawidłowo grać na gitarze. Pan Robert nauczy Cię grać na dowolnym sprzęcie od gitary klasycznej do elektrycznej. Na stronie internetowej projekt-gitara.pl możesz znaleźć szczegółową ofertę wraz z cennikiem oraz własne nagrania Pana Roberta. Nauka gry na gitarze to idealne wyjście zarówno dla początkujących muzyków jak i dla tych, którzy chcą doszlifować swoje umiejętności.

  Alternatyva
  Magdalena Mędzkiewicz
  Sempołowskiej 71/7
  51-661 Wrocław
  tel.726077525
  NIP 7521394583
  robert.sciu@gmail.com

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace wysokościowe Warszawa »

  Na wysokościach nadzwyczaj ważne jest bezpieczeństwo. Wobec tego należałoby zaangażować firmę, która podchodzi do wszelkich prac na wysokości niezmiernie rozważnie i w głównej mierze z należytym zabezpieczeniem. Tu prace wysokościowe Warszawa to nie bagatela. Brak asekuracji nawet nie wchodzi w grę. Wszystko musi zostać poprawnie wykonane, by takie prace zdołały zostać odpowiednio wykonane. Zwykle zabezpieczeniami są solidne liny i uprzęże. Do tego należałoby dołożyć kaski oraz strój, który chroni. Naturalnie, najistotniejsza jest asekuracja, która między robotnikami jest cały czas dostrzegalna. Dzięki takiej asekuracji wielu ludzi zostało już uratowanych. Jednostka zapewnia sprzęt oraz pokazuje, jak wykonywać pracę. Jednak to człowiek musi cały czas się pilnować. Zwłaszcza, kiedy jest on kilkaset metrów nad ziemią oraz musi myśleć nie tylko o bezpieczeństwie, ale również o tym, by wykonać określone zadanie. To nie jest pod żadnym pozorem takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Wiele osób zostałoby po prostu sparaliżowanych w trakcie samego wchodzenia na miejsce pracy.
   

  Data dodania: 18 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny dla firm »

  Infrastruktura techniczna, specjalistyczny zespół oraz wystandaryzowane procedury pozwalają nam na efektywne, sprawne i zaawansowane realizowanie zleceń windykacyjnych na masową skalę. Świadczeniem fachowych usług w zakresie windykacji przedsądowej (polubownej) zajmuje się spółka zależna - prawnik częstochowa, która prowadzi wszystkie funkcjonowania niezbędne do funkcjonalnego wyegzekwowania należności Klientów.Jesteśmy przygotowani do prowadzenia windykacji wszelkiego stylu wierzytelności, w szczególności, kredytów gotówkowych, pod hipotekę, samochodowych, kart kredytowych, handlowych i ubezpieczeniowych, obsługa prawnicza firm czestochowa.Zadaniem naszej działalności jest kompleksowa prawna obsługa przedsiębiorców, tak w zakresie relacji wewnętrznych, jak i w kontaktach zewnętrznych. W celu zapewnienia efektywnej współpracy zapewniamy stały monitoring prowadzonych działań polegający między innymi na koordynowaniu wymagań Klienta z ich realizacją od strony formalnej.Interesują Cie usługi prawnik Częstochowa ? - Zainteresuj się usługami w swoim mieście. Znajdziesz wielu ludzi, prawników które chętnie wykonają usługi z każdej kategorii prawnej. Od problemów związanych z prawem cywilnym poprzez prawo rozwodowe i tego rodzaju szczegóły. Jesteśmy dumni z posiadanego doświadczenia, a dodatkowo dumni z wygranych spraw. Kolejną kwestią którą warto poruszyć jest temat prawnik dla firm - dzięki któremu zdobędziesz prawnika na zawołanie. Mając firme w większości sytuacji można się spotkać z osobami które pragną nas wykorzystać, i zarobić na błędzie, niedoskonałości.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Białystok Meble kuchenne »

  Łóżka piętrowe rozwiązują problem dzielenia pokoju przez rodzeństwo, a dodatkowe półki pozwalają każdemu z nich trzymać własne skarby. Maluchy będą wymagały umieszczenia łóżeczka dla dzieci, dobrze dostępnego również w nocy.
   Duże pokoje dzienne pozwalają całkowicie wykorzystać dostępne na rynku meble do salonu, bez obaw o zbyt małą powierzchnię użytkową. Przestronne wnętrza w wielu wypadkach urządza się z wykorzystaniem całych zestawów wypoczynkowych. W ogromnej liczbie przypadków w ich skład wchodzą fotele masujące lub proste fotele z podnóżkami oraz dodatkowo niewielkie leżanki. Coraz modniejsze stają się szezlongi, pozwalające wygodnie przeczytać książkę oraz dodatkowo zaawansowane gazetniki, które gwarantują uporządkowanie codziennej prasy. Komfortowe narożniki i tapczany umieszcza się naprzeciwko mebli RTV, by ułatwić oglądanie telewizji i kina domowego. Dla młodszych dzieci dostępne są specjalne kojce albo kołyski, pozwalające rodzicom kontrolować pociechy w trakcie snu. Wystrój uzupełniają meble do salonu nadające mu charakteru, tj. stylizowane na antyczne sekretarzyki, stare komody i kredensy ze szkłem. Doskonałym dopełnieniem wypoczynkowego charakteru są mobilne barki, pozwalające na lampkę czegoś mocniejszego podczas spotkania przy stole do gry w pokera lub bilard.

  Data dodania: 26 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Karnisze »

  Od ponad 10 lat zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą karniszy i rolet. Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Posiadamy firmowe punkty sprzedaży oferujące duży wybór akcesoriów okiennych: karniszy, rolet, żaluzji i vertikali. Służymy fachową pomocą. W ograniczonej strefie zapewniamy bezpłatny pomiar oraz montaż!

  Data dodania: 26 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Powierzchnie magazynowe »

  Firma SEGRO buduje w kraju kompleksy nowatorskich parków biznesowo-przemysłowych TULIPAN PARK i SEGRO BUSINESS PARK. Są one umiejscowione w dobrze usytuowanych punktach kraju i oferują dostosowaną powierzchnie wedle poszczególnych potrzeb firm. W czasach przemieszczania niezliczonych produktów na ogromne odległości wynajem powierzchni magazynowych jest potrzebny. Wszystkie powierzchnie spełniają ścisłe przepisy unijne.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • YUKO: firma sprzątająca Warszawa »

  Oferta naszej firmy: * Sprzątanie powierzchni biurowych, sanitarnych, handlowych i magazynowych * Sprzątanie placówek użyteczności publicznej * Kompleksowe sprzątanie osiedli mieszkaniowych oraz bloków mieszkalnych * Kompleksowe utrzymanie terenów zewnętrznych oraz odśnieżanie * Prace porządkowe nowo wybudowanych i wyremontowanych pomieszczeń oraz budynków * Prace na wyskościach (odśnieżanie dachów, zrzucanie sopli),

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie - blog »

  Wortal nie-chorobie.pl jest wyspecjalizowanym portalem, którego tematyka dotyczy spraw związanych z naszym zdrowiem. Tu dowiesz się dosłownie wszystkiego o problemach zdrowotnych i pokrewnych dziedzinach. Serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: