Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »
 • Agencje ochrony Ciechanów »

  Specjalna wiadomość dla mieszkańców Ciechanowa, interesujących się tematem agencje ochrony Ciechanów. Zajrzyjcie na naszą stronę internetową www.bib.com.pl.  Tam w dziedzinie ochrona osób i mienia odszukacie wykaz firm oferujących takie usługi.Jeśli zarządzacie wielkimi obiektami, organizujecie imprezy o duzej liczebności uczestików, przesyłacie znaczne kwoty pieniędzy lub inne przedmioty o dużej wartości dobrze jest przeanalizować podjęcie współpracy jednostką specjalistyczną, taką jak agencja ochrony. Ta współpraca z całą pewnością zapewni zwiększenie bezpieczeństwa waszego obszaru i obiektów przez zainstalowanie systemów alarmowych i objęcie stałym nadzorem i monitoringiem. Podczas imprez masowych zawsze pomocna będzie dość znaczna ilość osób dbających o ich bezpieczny niezakłócany przebieg, a konwojowanie wartościowych przedmiotów umożliwi im dotrzeć do miejsca przeznaczenia w bardziej bezpieczny sposób.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • USTERKI DRZWI »

  Świadczymy usługi ślusarskie. Nasza propozycja obejmuje naprawę drzwi, konserwację zamków, montaż drzwi, przepływ zamków, awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie sejfów. Dzwoniąc pod numer 600 212 800 uzyskasz fachową poradę. Usługi ślusarskie świadczymy na terenie SWARZĘDZ i okolic. ZADZWOŃNasze auta mają zabezpieczenia przed kradzieżą i włamaniem ze stuprocentową pewnością jest to bardzo wygodne i wygodne jeżeli już wiemy że nasze mienie jest zabezpieczone, niestety w pewnych przypadkach nasze zabezpieczenia działają przeciw nam samym wtedy potrzebna jest  poradę ślusarza. Nasi ślusarze czekają pod nr 600 212 800. Działamy na terenie SWARZĘDZ i okolic. Awaryjne otwieranie: mieszkań, sejfów, samochodów.  Montaż, wymiana zamków, Gerda, itd. Naprawa zamków, naprawa drzwi. Przygotowujemy także takie usługi jak: dorabianie wkładek do istniejącego programu, klonowanie wkładek-jednym kluczem można otworzyć kilka zamków, montaż drzwi antywłamaniowych, doradztwo techniczne w zakresie doboru zamków i drzwi.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK GRODZISK MAZOWIECKI, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI »

  Chcielibyśmy państwu polecić nasz usługi z zakresu instalacji elektrycznych, pomiarów elektrycznych, napraw i modernizacji nowych i  istniejacych istalacji. Zajmujemy się także przyłączami do podliczników, wymianą bezpieczników, wymianą tablic rodzielczych i wiele innych. Nasi fachowcy słyną z sumienności, fachowości, terminowości,, a oprócz tego przystępnych cenach, a to wszystko na terenie GRODZISK MAZOWIECKI i okolic. Masz problem z prądem, nie załacza się światło, bezpieczniki wybija, słabnie napięcie - zapraszamy, wystarczy zadzwonić pod numer 600212800 a nasz konsultant skontaktuje Ciebie z naszym fachowcem w czasie dla Ciebie odpowiednim. Fachowiec przyjedzie na miejsce usterki, wykonana szybko i solidnie usługę naprawy istalacji elektrycznej. Potrzebujesz protokół poprawności instalacji elektrycznej, nasz fachowiec -  elektryk, sprawdzi Twoją instalację i wypisze Ci odpowiednie zaświadczenie. Zapraszamy na terenie GRODZISK MAZOWIECKI I OKOLIC.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Domofonów Kraków tel.500-837-898 »


  Montaż i naprawy www.serwis.domofony.wizytowka.pl Tel. 500-837-898 analogowych i cyfrowych systemów domofonowych Montaż i naprawy videodomofonów Instalacje interkomowe i przywoławcze Montaż i naprawy systemów telewizji przemysłowej CCTV - rejestracja zdarzeńm Montaż instalacji alarmowych Montaż systemów kontroli dostępu - zamki szyfrowe, czytniki kart magnetycznych Instalacje telefoniczne, komputerowe, RT Montaż systemów automatyki do śluz powietrznych Domofony: Urmet, Commax, Wekta Videodomofony: Commax Zasilacze, przekaźniki: Urmet, Elfon


  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca »

  Profesjonalne-sprzatanie.com.pl to przedsiębiorstwo, które od czterech lat trudzi się usługami sprzątającymi na terenie województwa śląskiego. Ich najważniejszą działalnością jest świadczenie usług porządkowych dla firm, instytucji, wspólnot mieszkaniowych oraz klientów indywidualnych. Cena za sprzątanie wszystkich typów powierzchni przygotowywana jest dla wszystkich kontrahentów indywidualnie oraz uzależnione jest od metrażu obiektu, częstotliwości sprzątania, zakresu czynności, godziny pracy, rodzaju środków czystości, urządzeń czyszczących, rodzaju dostarczanych materiałów higienicznych oraz innych, dodatkowych ustaleń. Oprócz tego przy ciągłej współpracy z profesjonalne-sprzatanie.com.pl jest możliwość otrzymania rabatów, usługi gratis oraz korzystnych promocji.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie rozmowy do Szwecjii »

  Usługa tanie połączenia telefoniczne do Szwecji. Dzwonisz ze zwykłego telefonu domowego bez abonamentów, kart teloefonicznych. Koszt rozmowy pojawi sie na Twoim rachunku telefonicznym.

  Data dodania: 03 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Agregaty prądotwórcze. »

  Urządzenie elektroenergetyczne, które stanowi samodzielne i niezależne źródło prądu elektrycznego powszechnie określane jest jako agregat prądotwórczy. Podstawowymi elementami każdego agregatu są prądnica zsynchronizowana, silnik spalinowy oraz elektryczna rozdzielnica. Okazuje się, że agregaty prądotwórcze dostępne są w bardzo różnych zakresach mocy. Dostępne są agregaty o zakresach mocy, 9, 20, 30 aż po 1400-2000 kVa. Różne są także rodzaje silników, jakie są zastosowane w poszczególnych maszynach. Pośród najbardziej znanych silników, jakie powszechnie montuje się w agregatach prądotwórczych należy wymienić silniki, takich marek, jak Perkins czy Deutz. Agregaty prądotwórcze wykorzystują paliwo, z którego mogą wytwarzać prąd elektryczny, w związku z tym każdy agregat musi być wyposażony w zbiornik paliwa. W przypadku agregatu bardzo ważny jest też panel sterowania, dzięki któremu będzie można sprawować pełną kontrolę nad działalnością tej maszyny. Zasadniczo agregaty używa się do wytwarzania prądu elektrycznego, choć mogą być one wykorzystywane w razie rozerwania sieci rozdzielczej.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domki letniskowe jastarnia »

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegi Jastarnia. Kompleks wypoczynkowy Draga zaprasza miłośników surfingu i nie tylko do aktywnego wypoczynku w Jastarni, tuż nad brzegiem Morza Bałtyckiego. Kompleks ten mieści się zaledwie 300m od centrum Jastarni, jednej z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych nad naszym morzem. Na terenie ośrodka znaleźć można liczne atrakcje, w tym szkołę Kite oraz Windsurfingu. Na wszystkich gości czekają pokoje, domki oraz pole campingowe, dostępna jest także jadłodajnia.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy przemysłowe, uszczelnienia węże teflonowe i stalowe »

  Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży węży przemysłowych pneumatycznych i hydraulicznych oraz pomp przemysłowych. W naszej ofercie posiadamy pompy membranowe, pompy zębate, pompy śrubowe, pompy wirowe, pompy krzywkowe produkcji Tapflo, Varisco, Johnson, Tuthill, Caffini, CDR, PCM, Rotan, Allweiler, Netzsch, Seepex. Dostarczamy węże przemysłowe Semperit, Parker, Rapisarda. Nasze węże posiadające wszystkie wymagane atesty i certyfikaty są chętnie stosowane między innymi w przemyśle spożywczym, pozwalając transportować takie media jak:

  napoje,
  soki,
  piwo,
  wino,
  skoncentrowane alkohole
  mleko
  i wiele innych produktów spożywczych.  Firma  jest ceniona przez odbiorców zarówno jako producent pomp membranowych, jak i dystrybutor pomp przemysłowych i węży. Posiadając duże doświadczenie, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim żądaniom związanym z doborem i dostawami pomp, akcesoriów, części zamiennych do najbardziej nietypowych aplikacji przemysłowych. Firma jest także dystrybutorem zwijaczy bębnowych do węży przemysłowych. W ofercie posiadamy zarówno zwijacze o napędzie ręcznym, jak także zwijacze sprężynowe i elektryczne przeznaczone zarówno do węży spożywczych, chemicznych jak i np. odciągowych. Ważną częścią oferty są także armatura przemysłowa mosiężna, stalowa i aluminiowa, złącza Camlock, złącza Geka, Guillemin, opaski zaciskowe, obejmy do węży i kompensatory gumowe i elastomerowe.
   

  Data dodania: 14 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alpha BHP Kraków - Szkolenia bhp Kraków »

  Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie bhp - Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie bhp, prawa pracy oraz ppoż. Przygotowujemy wymaganą dokumentację bhp, ocenę ryzyka zawodowego, instrukcje bhp, postępowania powypadkowe. Prowadzimy szkolenia w w zakresie bhp - Szkolenia wstępne bhp, szkolenia okresowe bhp, szkolenia ppoż, szkolenia pierwsza pomoc. Dzięki naszym specjalistom bhp będziesz gotowy na przyjęcie kontroli z Państwowej Inspekcji Pracy lub Inspekcji Sanitarnej.
  Zadzwoń, zapytaj o promocyjne ceny.
  www.alpha-bhp.pl
  biuro@alpha-bhp.pl
  +48 535 818 810

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Kraków »

  Budzące podziw zdjęcia ślubne to pragnienie każdej pary młodej. To bowiem one pozostaną na zawsze. Dlatego świeżo upieczeni małżonkowie tak ochoczo inwestują w profesjonalne firmy filmujące ślub i dzień poprawin. Pożądany fotograf ślubny Kraków odznacza się niesztampowymi pomysłami oraz dużą kreatywnością. Ważne są nie tylko zdjęcia z uroczystości, lecz dodatkowo sesja plenerowa, którą wykonuje fotograf Kraków. Współcześnie największą popularnością cieszy się trend, zgodnie z którym najpiękniejsze zdjęcia z fotografia ślubna Kraków są robione kilka dni po ślubie. Wiążą się bowiem z potrzebą śmiałych działań, które skutkują wyraźnym ubrudzeniem ślubnych kreacji. Mile widziane są sesje w rzekach, a także w lasach, na pastwiskach czy w górach.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobra krawcowa »

  Odnaleźć wśród tak wielu ofert tą jedyną najlepszą krawcową, której zamiłowaniem jest szycie i wszystko co związane jest z szyciem i przeróbkami krawieckimi to dla wielu z nas kojarzone jest z ogromnym wyzwaniem a wsumie wcale nie jest to nierealne. Natomiast satysfakcja jaka płynie z korzystania z usług dobrej krawcowej jest nieoceniona. Niestety większość osób jeszcze tego nie doznało dlatego że wolą pójść do sklepu i nabyć gotową odzież, które nie zawsze w pełni nas satysfakcjonuje. Kupuje się zwyczajnie to co w danej chwili jest w sklepie. Posiadanie dobrej krawcowej, która uszyje nam ubrania pasujące idealnie do posiadaneh figury i naszego stylu to duży plus. W szczególności osoby pragnące mieć w szafie wyjątkowe ubrania, często wymyślone przez Siebie powinny pomyśleć o posiadaniu dobrej krawcowej, która zrealizuje wszystkie projekty i umożliwi z dumą kroczyć w odzieży własnego autorstwa. W tego typu ciuchach szytych na miarę napewno nie będziemy niezauważalni w dużej grupie ludzi ubierających się w sieciówkach. W obecnych czasach wybór materiałów jest ogromny i to tkanin naprawdę dobrych jakościowo. Można dostosować tkaninę w dowolnie wybranym kolorze i powierzyć uszycie na miarę ubrań, które będą jedyne w swoim rodzaju. Czasem wystarczy trochę wyobraźni i krawcowa, która te pomysły zrealizyje i już możemy cieszyć się ciuchami uszytymi na miarę. W procesie szycia na miarę istotna jest współpraca z krawcową i to na każdym etapie. Aby całkowicie cieszyć się z efektu końcowego, trzeba przedstawić krawcowej możliwie dużo danych na temat tego jak wyobrażamy Sobie efekt końcowy. Pomocne mogą być tu zdjęcia gotowych modeli lub własne szkice.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja turbin Kraków »

  W pojeździe osobowym czy też pojeździe dostawczym a wręcz maszynie rolniczej turbosprężarka stanowi bardzo istotny detal. Bez działającej turbosprężarki nie jest możliwe poprawne funkcjonowanie auta. W serwisie publikujemy zagadnienia z zakresu naprawy jak również usługi z tematyki regeneracja turbosprężarek. Dokładamy starań aby dostarczać poważnych treści tak by każdy z ewentualnych nabywców mógł odnaleźć należytą dla siebie firmę do naprawy. Regeneracja turbo to istotny detal o ile chodzi o naprawę w naszym pojeździe zatem warto tą usługę powierzyć profesjonalnej firmie.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • LINCOR - lokalizacja GPS, monitorowanie GPS, producent »

  LINCOR jest producentem urządzeń do telemetrii GPS GPRS CAN eCall. Istniejemy od 2004 roku nieprzerwanie wprowadzając nowatorskie rozwiązania. W roku 2012 wprowadziliśmy na rynek jedno z najmniejszych urządzeń na rynku za cenę poniżej 100 EUR. [erp, lokalizacja, monitorowanie, system monitorowania, systemy monitorowania, monitoring online, monitoring gps, gps monitoring, monitoring pojazdów, zarządzanie flotą, gps online, systemy GPS]. Urządzenia służą do wspomagania zarządzania i monitorowania pojazdów. Jesteśmy także producentem i integratorem systemów informatycznych. Naszą dewizą jest jakość. Posiadamy swoje biuro projektowe. Nasza oferta obejmuje zarówno dostawę produktów typowych jak również systemów elektronicznych i informatycznych pod indywidualne potrzeby Użytkowników. Zapraszamy do współpracy. [www.lincor.pl]

  Data dodania: 09 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez firmowych »

  Wiele firm tworzy dla swoich pracowników imprezy integracyjne, jakie posiadają za zadanie zapoznanie ze sobą wszystkich współpracowników. Aktualnie posiadamy możliwość skorzystania z usług firm, jakie zajmują się przyszykowaniem takich zabawy. Wbrew pozorom tego typu organizacja imprez firmowych to nie taka prosta sprawa i w trakcie organizacji takiej imprezy trzeba wykazać się pomysłowością. Pomoc takiej firmy podczas przygotowań zabaw jest często dla ciebie nie oceniona jeśli chcemy posiadać udaną tego typu imprezę.
  Jeśli, chcesz przygotować eventy dla swojej działalności trzeba korzystać z pomocy firmy, która zajmuje się profesjonalną organizacją firmy. Organizacja imprez firmowych, to dla wielu firm możliwość wykazania się rzetelnością i kompetentnością w momencie przygotowania takich zabaw. Imprezy integracyjne warszawa nie zawsze powinny być organizowane w miejscu pracy tylko w plenerze, gdzie wielu z pracowników posiada możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami. Dużo działalności decyduje się na przyszykowanie imprezy integracyjnej w plenerze w formie pikniku, gdzie wszyscy pracownicy mają sposobność się cudownie bawić.
   

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kominki jotul Warszawa »

  Kominki jotul Warszawa posiadają wyjątkowe cechy kominki jotul Warszawa. Dzięki naszemu kominkowi z płaszczem wodnym będą mogli Państwo ogrzewać swoje mieszkanie po zapaleniu w kominku. Co więcej by umożliwić Państwu renowację kominków posiadamy wkłady kominkowe jotul Warszawa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.
  Jeżeli potrzebują Państwo wkłady kominkowe to serdecznie zapraszamy do naszego sklepi gdzie znajdą Państwo wkłady kominkowe jotul wkłady kominkowe Warszawa. Nasza siedziba znajduję się w Warszawie. Posiadamy także kominki jotulz płaszczem wodnym, Kominki joult Warszawa to świetnego rodzaju kominki, na które każdy klient dostanie wieloletnią gwarancję. Udzielamy także porad jak dbać o taki kominek.
  Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo m.in. wykłady kominkowe joult Warszawa, a dodatkowo kominki joult Warszawa.  Nasze kominki z płaszczem wodnych ogrzeją Państwa mieszkanie i zapewnią miłe chwile jotul Warszawa. Jest to dobry sposób na spędzenie romantycznej kolacji czy wieczoru. Mogą Państwo w łatwy i tani sposób dogrzewać swoje mieszkanie. Zapraszamy do kontaktu.
   

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adres dla firmy »

  Jeśli poszukujesz siedziby dla swojej działalności na terenie Warszawy to pragnęlibyśmy zaoferować Ci jakiś z naszych lokali umiejscowiony w ścisłym centrum. Dzięki temu Twoja spółka będzie wyglądała rzetelnie i profesjonalnie. Bogata infrastruktura sprawia, że praca tutaj to czysta rozkosz. Zapewniamy, że mamy wszystko co istotne do prowadzenia nawet gigantycznej firmy – choćby sale konferencyjną. Proponujemy również możliwość zakupienia samego adresu jak też usługę wirtualnego biura. Częstokroć organizujemy promocje wskutek tego namawiamy do cyklicznego odwiedzania naszej strony. Serdecznie zapraszamy – pozwól sobie na profesjonalizm!

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne Sosnowiec - Pomiary inwentaryzacyjne »

  Pomiary sytuacyjno-wysokościowe wersja analogowa i cyfrowa. Pomiary inwentaryzacyjne. Inwentaryzacje budynków przemysłowych. Inwentaryzacje sieci urządzeń podziemnych Pozostałe inwentaryzacje powykonawcze obiektów liniowych. Pełna obsługa geodezyjna inwestycji budownictwa drogowego i kubaturowego. Wytyczenia jednorodzinnych. Wytyczenia wody. Wytyczenie i pomiar przemieszczeń pionowych i poziomych innych obiektów i konstrukcji Podziały i rozgraniczenia nieruchomości.Wykonujemy usługi dla instytucji państwowychWartość naszych usług stanowią realne ceny rynkowe skalkulowane do zaakceptowania przez Inwestorów.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeglądy budowlane »

  MEGAM Sp. z o.o. to firma, która może pochwalić się kilkuletnią historią. Zajmuje się świadczeniem usług, które wiążą się z koniecznością przeprowadzania kontroli stanu technicznego obiektów budowlanych. Takie badania nałożone są poprzez obowiązujące w naszym kraju prawo. Firma MEGAM Sp. z o.o. oferuje w swoim pakiecie zarówno okresowe kontrole roczne w tym zakresie, jak też kontrole pięcioletnie. Kontrole wykonywane są na podstawie art. 62 Prawa Budowlanego.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kłopot z utratą danych »

  Wielu z nas na swoim komputerze ma pełno cennych danych, których utracenie będzie dla nas sporym problemem, dlatego też należy systematycznie robić backup danych. O ile jednak nie robiliśmy nigdy takich backupów albo nie udało nam się go tym razem zrobić nic straconego, mamy w dalszym ciagu okazję odzyskać utracone dane. Rozwiązaniem na tego rodzaju problem są firmy specjalistycznie się tym zajmujące lub dostępne w Internecie aplikacje. Lepiej nie ulega wątpliwości skorzystać z usług firmy, ponieważ wówczas mamy większą szansę na osiągnięcie pozytwnych rezultatów. Sami możemy sobie z tym nie dać rady. Więcej informacji znajdziecie na naszym blogu.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

instalacje elektryczne (2), domki (2), serwis (7), Katowice (2), handel (3), Będzin (1)

Usługi - nowa strona:

Adres: