Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »
 • Busy z Polski do Holandii »

  Busy z Polski do Holandii będą Tobie realnie potrzebne jeśli planujesz rozpocząć prace za granicą, w szczególności na terenie samej Holandii niemniej jednak i nie tylko. Zarobki są dużo lepsze, czas pracy nie jest również strasznie długi. Należąca do nas firma zagwarantuje Wszyscy transport wnikliwie z twojego mieszkania pod dany adres w Holandii. Wszystkie istotne dane były zebrane na mojej stronie. Znajdziesz tam przede wszystkim naszą propozycję ale również informacje kontaktowe, a także raport naszych samochodów.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Detektywistyczne »

  Biuro Detektywistyczne Horus świadczy usługi detektywistyczne w pełnym zakresie. tel 697702250 www.detektyw-horus.pl
  Biuro Detektywistyczne HORUS jest licencjonowanym biurem detektywistycznym działającym na podstawie zaświadczenia o wpisie do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr RD-25/2010 wydanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz licencji detektywa nr 0001409 wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.coaching-menedzerski.com.pl »

  Zadaniem specjalistycznego coacha jest zbudowanie specyficznej relacji między nim a osobą, z którą pracuje. W trakcie pracy osoba ta musi wyszukać w sobie energię, chęć do funkcjonowania i pasję. Wynikiem jaki posiada dać coaching menedżerski powinno być odnalezienie odwagi i kwalifikacji do pokonywania problemów. Aktualnie taką relację staram się tworzyć prowadząc szkolenia menedżerskie. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu pomagam wynosić rozwój osobisty na nowy poziom. Działam w Małopolsce, przede wszystkim w mieście Kraków. Po detale zapraszam na stronę internetową WWW.coaching-menedzerski.com.pl.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Borówka »

  Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Jagódka"zapewnia wysoką jakość sadzonek i owoców popularnych odmian borówki amerykańskiej: Nelson, Toro, Bluecrop, Darrow, Lateblue, Patriot, Duke, Earliblue, Spartan. Jesteśmy sprawdzoną szkółką wysokiej jakości krzewów borówki oraz producentem przepysznych owoców. Oferowane przez nas sadzonki znajdują sie pod kontrolą Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe praga »

  Prowadzenie ksiąg rachunkowych jest żmudnym zajęciem, wymagającym skrupulatności, rzetelności, cierpliwości oraz dodatkowo, rzecz jasna, stosownej wiedzy z zakresu zarządzania, księgowości, matematyki i ekonomii. Prowadzenie ksiąg rachunkowych jest zatem misją priorytetowo czasochłonnym, wyjątkowo dla osób nieposiadających stosownego doświadczenia oraz dodatkowo merytorycznego przygotowania do prowadzenia tego typu obsługi firm/spółek/korporacji. Dlatego również można przyjąć, iż samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych poprzez właścicieli firm/spółek/korporacji jest zadaniem niemal niemożliwym do wykonania, gdyż praktycznie jest ono zadaniem na tyle czasochłonnym, iż zajęłoby praktycznie systematycznie szefom danej korporacji.
  Dlatego też, coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na wykorzystywanie z usług korporacji, takich jak Biuro rachunkowe Praga, które oferują kompleksową obsługę księgowa Warszawa. Dzięki usługom oferowanym przez podmioty, tj. biura rachunkowe Praga, możliwe jest zlecenie kompleksowej obsługi księgowej Wrocław, bez konieczności zatrudniania we indywidualnej firmie chłopcy i dziewczęta zajmującej się prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Rozliczenia podatkowe Warszawa, przeprowadzane przez spółki, takie jak biuro rachunkowe Praga, dają bardzo wysoką pewność poprawności ich utworzenia, a także to, że nie będą one zabierały czasu osobom, które powinny zajmować się panującym prowadzeniem działalności gospodarczej.
  Warto też zauważyć, iż zlecanie rozliczeń podatkowych warszawa firmom, takim jak biura rachunkowe Praga, jest znacznie tańsze niż zatrudnianie we własnej korporacji księgowej, czy także innej chłopcy i dziewczęta zajmującej się prowadzeniem rachunkowości.

  Data dodania: 03 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Kraków »

  Pragniemy zmienić powszechne myślenie o szkołach nauki jazdy. Małe osrodki tez mogą być dobre! Nasza idea jest właściwe wykształcenie kursanta. Ideę tę realizujemy w kilku płaszczyznach. Tworzymy niewielkie grupki lub nauczamy indywidualnie. Taka kameralna atmosfera służy dobremu wzajemnemu poznaniu. Połączenie właściwej metody szkolenia, koleżeńskiej atmosfery i szacunku do klienta dają bardzo dobre wyniki w szkoleniu przyszłych kierowców. U nas się nie krzyczy! Uczymy cierpliwie i z zaangażowaniem. Sami również podnosimy swoje kwalifikacje. Uczestniczymy w szkoleniach rozszerzając swoje kompetencje z zakresu psychologii, pedagogiki, metodyki, prawa o ruchu drogowym.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Bhp Kraków »

  Obecnie w Rzeczypospolitej Polskiej nie brak firm, które świadczą kontrahentom sprzątanie. Kraków jest ośrodkiem miejskim, gdzie istnieje przeszło paręnaście takich przedsiębiorstw, a pośród nich znamienity i poważany EcoCleanService. Jak dotychczas z jego posług skorzystało już multum ludzi i ilość ta sukcesywnie wzrasta. Ze strony internetowej ecocs.com.pl możemy się dowiedzieć, że świadczą oni dla klientów również takie usługi jak odśnieżanie. Kraków jest miastem, w jakim dosyć sprawnie egzekwuje się mandaty za zaśnieżone deptaki przy nieruchomości. EcoCleanService przeprowadza na domiar tego dla zainteresowanych profesjonalne szkolenia BHP. Kraków jest miastem, gdzie takie zgrupowania tworzone są najczęściej. W wypadku gdy pragniemy uczestniczyć w jednym z nich, warto sięgnąć po telefon i wpisać numer 723-596-204, by otrzymać więcej szczegółów na temat.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie Elektryczne KRASNYSTAW »

  Wadliwe elementy stylu gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne w znaczącej liczbie przypadków są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić może do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Opracowujemy usługi na terenie KRASNYSTAW. TEL. 600 212 800
   Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w KRASNYSTAW w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania Oraz dodatkowo wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa oraz dodatkowo poza tym systemów teletechnicznych. W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej, pojawiają się przy tym róznego rodzaju awarie, usterki, które nasi fachowcy elektrycy, poradzą sobie z każdym problemem. TEL. 600 212 800

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • VPS Windows »

  Oszczędzaj na sprzęcie komputerowym, nie tracąc możliwości korzystania z najnowszego oprogramowania! Wybierz VPS Windows, czyli najszybsze serwery VPS dostosowane pod hosting Windows. Parametry VPS Windows są dobierane w taki sposób, by spełnić wymagania Twojego oprogramowania. Chcesz hostować programy Comarch, pakiety biurowe, a może program Płatnik? Wybierz VPS365!

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hodowla kotów Radom »

  Hodowla kotów polega na rozmnażaniu kotów w taki metodę, żeby uzyskane w wyniku kopulacji zwierzę spełniało w jak największym stopniu spełniały wymogi tak zwanego wzorca idealnego odnoszącego się do danej rasy kota. Hodowla kotów wymaga cierpliwości, a też znajomości wielu aspektów utrzymania, pielęgnacji oraz dodatkowo krzyżowania kotów. Warto zauważyć, że dla pasjonatów kotów rasowych, skorzystanie z usług hodowli kotów, to w praktyce jedyny sposób na zakup rasowych kotów, posiadających rodowód i licencja potwierdzający ich pochodzenie. Kocięta brytyjskie są znacznie w mniejszości wypadków, niż pozostałe gatunki czworonogów, źródłem alergii, zarówno u dzieci, jak i u osób dorosłych, przez co są idealnymi kandydatami na rodzinnych pupili
  Hodowla kotów Radom to miejsce w którym zarówno miłośnicy kotów, jak i fachowcy zajmują się krzyżowaniem najbardziej dorodnych i dostojnych okazów i egzemplarzy kocurów i kotek rasy brytyjskiej. Dzięki temu okazy pochodzące z hodowli kotów radom to najzdrowsze i najpiękniejsze zwierzęta dostępne na polskim rynku hodowlanym. Hodowla kotów Katowice dostarcza klientom kotów o najpiękniejszej, najbardziej lśniącej sierści i najdłuższych i najbardziej puszystych ogonach.  Koty rasowe nie są co prawda wytrawnymi łowcami gryzoni, takich jak szczury, muszy, czy piżmaki, jednakże są niezastąpionymi towarzyszami życia dla całej rodziny.
  Koty brytyjskie to wyjątkowa rasa kotów hodowlanych, które odznaczają się nie tylko niebywałym kształtem i budową, niemniej jednak także w szczególności lśniącą sierścią i przyjaznym, towarzyskim usposobieniem, co powoduje, iż są uważane za idealnych domowników. Koty brytyjskie, posiadające rodowód i komplet certyfikatów, zakupić można w hodowli kotów, przez co ma się pewność, iż kupowany pupil jest de fakto czystej krwi kotem brytyjskim.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Programowanie PHP »

  Profesjonalne programowanie PHP. Programista PHP wykona programowanie PHP w technologiach PHP, MySQL, Smarty, MySQL, XHTML, CSS. Dodatkowo optymalizacja dla pozycjonowania i pozycjonowanie stron www.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katowice depilacja laserowa »

  Nowoczesna klinika Zięba Clinic w Katowicach oferuje bezbolesne zabiegi trwałego usuwania owłosienia za pomocą depilacji laserowej. Pracujemy na sprzęcie najnowszej generacji - LightSheer Diode Laser System, gwarantującym dużą skuteczność oraz wysokie biezpieczeństwo zabiegu.

  Data dodania: 07 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK PRUSZKÓW, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Posiadamy uprawnienia  narzędzia do stworzenia wszelkiego stylu zamówień od usunięcia zwarcia, zamiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu poprzez Zakład Energetyczny dokonywania oceny  stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Trudnimy się montażem domofonów i video-domofonów. TO WSZYSTKO NA TERENIE PRUSZKÓW.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • KIELCE OTWIERANIE SEJFÓW »

  Świadczymy usługi ślusarskie. Nasza oferta obejmuje naprawę drzwi, konserwację zamków, montaż drzwi, obieg zamków, awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie sejfów. Dzwoniąc pod numer 600 212 800 uzyskasz fachową radę. Usługi ślusarskie wykonujemy na terenie KIELCE i okolic.Państwa samochody posiadają zabezpieczenia przed kradzieżą i włamaniem z pewnością jest to bardzo komfortowe i komfortowe jeżeli już wiemy że nasze mienie jest zabezpieczone, niestety w pewnych przypadkach nasze zabezpieczenia działają przeciw nam samym wtedy potrzebna jest  poradę ślusarza. Nasi ślusarze czekają pod nr 600 212 800. Działamy na terenie KIELCE i okolic. Awaryjne otwieranie: mieszkań, sejfów, samochodów.  Montaż, wymiana zamków, Gerda, i tym podobne. Naprawa zamków, naprawa drzwi. Robimy również takie usługi jak: dorabianie wkładek do istniejącego skryptu, klonowanie wkładek-jednym kluczem można otworzyć kilka zamków, montaż drzwi antywłamaniowych, doradztwo techniczne w zakresie doboru zamków i drzwi.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hi tec kurtki »

  W Polsce stale wzrasta cyfra osób dokonujących zakupów za pośrednictwem sklepów online. Dotyczy to wszelkiego asortymentu, w tym sprzętu i odzieży zimowej oraz górskiej. Towary, takie jak hi tec kurtki, czy buty trekkingowe hi tec, coraz w dużej liczbie przypadków sprzedawane są za pomocą internetu na aukcjach internetowych, czy za pośrednictwem sklepów online. Rosnącemu zainteresowaniu internetowych kontrahentów tego rodzaju asortymentem, towarzyszy wzrost liczby internetowych sklepów, oferujących towary tego rodzaju. Warto natomiast skorzystać z usług jedynie najlepszych i najbardziej renomowanych sklepów online oferujących asortyment górski i zimowy, tak, by mieć gwarancję że kupowane produkty nie są
  Himountain sklep etrekking to firma specjalizująca się w dystrybucji detalicznej i dystrybucji sprzętu górskiego i zimowego. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami odzieży górskieji zimowej, takimi jak hi tec, czy himountain sklep etrekking.pl oferuje produkty wysokiej jakości w rewelacyjnych cenach. Hi tec sklep etrekking.pl to sprawdzony dostawca odzieży zimowej i górskiego sprzętu turystycznego, takiego jak obuwie trekkingowe hi tec, kurtki opracowane w technice gore-tex, czy wysokiej jakości polary stylu windstoper.
  Wszystkich zainteresowanych zakupem sprzętu zimowego, takiego jak hi tec kurtki, buty trekkingowe hi tec, czy polary, zapraszamy do zapoznania się ze gruntowną ofertą sklepu internetowego etrekking.pl, w którym poszukają Wy szeroki asortyment towarów turystycznych.
  Wszystkich zainteresowanych zakupem profesjonalnego sprzętu turystycznego marki hi tec, takiego jak hi tec polar wykonany z najnowocześniejszych materiałów, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu etrekking.pl

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ślusarz SZCZECIN, usługi Ślusarskie, montaż zamków, otwieranie domów, otwieranie »

  Do każdej awari, błędy, zamkniętych drzwi, zablokowanego sejfu, naprawy zamka podchodzimy indywidualnie poszukując najkorzystniejszego rozwiązania, poza tym doradzamy, służymy naszą fachową opinią aby sprostać zmieniającym się wymaganiom naszych kontrahentów. Bogaci w coraz większe praktykę wyposażyliśmy nasz zakład w sprzęt najnowszej generacji. Dzięki temu możemy śmiało konkurować z innymi. Nasze usługi cieszą się szerokim uznaniem  wśród nabywców, których krąg coraz bardziej się powiększa. Usługi ślusarskie świadczymy na terenie SZCZECIN i okolic. Dzwoń 600 212 800.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Lublin »

  Wiem w jaki sposób można odnaleźć fotograf Lublin wystarczy wejść na witrynę www.kamilczajkowsi.pl oraz  poznać się z ofertą tego wyjątkowego człowieka. Robi on dla mnie już kilka interesujących projektów, wywiązywał się ze wszystkich zapowiedzianych terminów, a jakość dzieł możecie państwo sprawdzić na jego stronie. Używałem z usług wielu fotograf Lublin jednak dopiero praca z takim klientem, pokazała mi co to fachowość w ich fachu, i mądre podejście do określonych  zasad oraz norm pracy, oby tak dalej.

  Data dodania: 16 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • AWARYJNE OTWIERANIE SEJFÓW »

  Świadczymy usługi ślusarskie. Nasza propozycja obejmuje naprawę drzwi, konserwację zamków, montaż drzwi, wymianę zamków, awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie sejfów. Dzwoniąc pod numer 600 212 800 uzyskasz fachową poradę. Usługi ślusarskie świadczymy na terenie SANDOMIERZ i okolic. ZADZWOŃNasze auta mają zabezpieczenia przed kradzieżą i włamaniem bez wątpienia jest to bardzo wygodne i komfortowe jeżeli już wiemy że nasze mienie jest zabezpieczone, niestety czasem nasze zabezpieczenia działają przeciw nam samym wtedy potrzebna jest  radę ślusarza. Nasi ślusarze czekają pod nr 600 212 800. Działamy na terenie SANDOMIERZ i okolic. Awaryjne otwieranie: mieszkań, sejfów, samochodów.  Montaż, wymiana zamków, Gerda, i tak dalej. Naprawa zamków, naprawa drzwi. Przygotowujemy również takie usługi jak: dorabianie wkładek do istniejącego kodu, klonowanie wkładek-jednym kluczem można otworzyć kilka zamków, montaż drzwi antywłamaniowych, doradztwo techniczne w zakresie doboru zamków i drzwi.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory toruń »

  Tematyka klimatyzacji jest znana od wielu lat - największym priorytetem montażu i użytku cieszy się ona w samochodach osobowych. Znajduje tutaj bowiem duże wykorzystanie. Natomiast co w przypadku, gdy chcemy taki sam sprzęt i techniki użyć w lokalu mieszkalnego ? - Ze stuprocentową pewnością nie posiada przeszkód i jest to od dłuższego czasu realizowane. Wystarczy wyselekcjonować adekwatny sprzęt na wybrany metraż - pozostaje kwestia montazu i sprawdzenia poprawności. Klimatyzacja Łódź pomaga nam w ciepłe i zimne dni - niedużo kto wie, że klimatyzacją możemy też dogrzewać pomieszczenie w chłodniejsze dni. Kilka firm oferujących klimatyzacje jest w stanie zrealizować montaz urządzenia, a oprócz tego jego zakup - zadzwoń a zrobią wszystko za Ciebie. O to głównie nam aktualnie chodzi, dla kontrahenta jak najmniej problemów. Klimatyzacja trójmiasto pozwala na wybór wielu korporacji gdzie znajdziesz usługi fachowych spółek trudniących się pracą w tematyce klimatyzacji czyli chłodzenie i grzanie. Klimatyzator jest dużym luksusem na który warto sobie pozwolić, umożliwia oczyścić powietrze, a oprócz tego pomaga w gorące dni kiedy ciężko jest wysiedzieć w pomieszczeniu.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Haccp w hotelu »

  Dokumentacja HACCP zgodna z wymaganiami ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia, niezbędna w trakcie kontroli w sklepach, hurtowniach, restauracjach, stołówkach, wszelkiego rodzaju gastronomii, hoteli, pensjonatów, cukierni, piekarni, stołówek, jadłodajni, barów, kawiarni, restauracji, szkół, przedszkoli, sieci marketów, firm produkcyjnych, transportowych itp. Analiza zagrożeń i punkty krytyczne. Dokumentacja HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HACCP, opracowania dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP Oraz wszystkie wymagane wzory rejestrów dostosowane w zależności do potrzeb i funkcji prowadzonej działalności. Zajmujemy się opracowaniem dokumentacji HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HACCP, dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP dostosowane w zależności do potrzeb i funkcji prowadzonej działalności. Wykonujemy HACCP dla sklepów spożywczych, hurtowni, wszelkiego rodzaju gastronomii, hoteli, pensjonatów, cukierni, piekarni, stołówek, jadłodajni, barów, kawiarni, restauracji, szkół, przedszkoli, sieci marketów itp.

  Data dodania: 31 05 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: