Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »
 • Oferujemy stalowe przenośniki rolkowe i linie transportowe »

  Kompania Prohamat istnieje na polskim rynku od 1992 roku. Praca polega na projektowaniu, kolejno na budowaniu i obsłudze gwarancyjnej przenośników rolkowych a także suwnic. W ofercie kompani znajduje się szeroki zakres usług związanych z budownictwem. Najważniejszym produktem są przenośniki taśmowe i suwnice, które robione są według upodobań oraz wymagań klienta. Oferta każdorazowo tworzona jest indywidualnie. Wybierane przez firmę Prohamat materiały są najlepszej jakości, a długa gwarancja na przenośniki oraz suwnice gwarantuje jego trwałość oraz niezawodność.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog Rzeczoznawcy »

  Nawiązując do zagadnienia terminów likwidacji szkód w ubezpieczeniach obowiązkowych i dobrowolnych transmitujemy niżej wymienione uzasadnienia, jakie mają na celu w dostępny sposób ukazać wyżej wymienioną problematykę. W zależności od rodzaju ubezpieczenia terminy likwidacji szkody korygowane są w odmiennych aktach prawnych. W wypadku ubezpieczeń obowiązkowych, np. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej właścicieli aut mechanicznych, termin likwidacji szkody określony jest w art 14 ust 1 ustaw. z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ufg i Pbuk (Dz.U. Num. 124, poz 1152 ze zmianami) towarzystwo ubezpieczeń jest zobowiązany do zapłaty odszkodowania w czasie 30 dni licząc od dnia złożenia obwieszczenia o szkodzie. Zgodnie z ust. 2 powołanego przepisu, o ile w tym terminie nie było możliwe wyjaśnienie okoliczności potrzebnych do ustalenia odpowiedzialności towarzystwu ubezpieczeń lub wysokości odszkodowania, odszkodowanie powinno być wypłacone w ciągu 14 dni od dnia, w którym przy prowadzeniu pozytywnej staranności wyjaśnienie tych okoliczności było możliwe, nie później jednak niż w terminie 90 dni od dnia złożenia zawiadomienia o zdarzeniu. Ustawa prognozuje jeden wyjątek od tej zasady - przekroczenie maksymalnego terminu 90 dni jest możliwe jedynie w przypadku, gdy stwierdzenie odpowiedzialności towarzystwu ubezpieczeń lub też wyznaczenie wielkości odszkodowania uzależnione jest od toczącego się postępowania karnego lub cywilnego. Co do zasady, towarzystwo ubezpieczeń jest prawnie zobowiązany do wykonania postępowania wyjaśniającego we osobistym aspekcie i wdrożenie tego przepisu jest możliwe jedynie w szczególnych przypadkach. Jednak bezsporną część świadczenia towarzystwo ubezpieczeń jest zobowiązany wypłacić w czasie 30 dni od dnia zgłoszenia szkody.

  Data dodania: 03 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis aparatów Warszawa »

  Zapraszamy do nowo powstałej firmy: serwis aparatów fotograficznych a także serwis aparatów cyfrowych. Nasi technicy przechodzą gruntowne szkolenia po to aby świdczyć Państwu profesjonalne usługi w najniższej cenie. Kosztorys naprawy wykonujemy bezpłatnie w ciągu 24 godzin. Przed wykonaniem kontaktujemy się z Państwem celem akceptacji kosztów naprawy. Nasz serwis mieści się w Warszawie gdzie mogą Państwo osobiście dostarczyć sprzęt do naprawy. Dla Klientów z odległych miejscowości oferujemy bezpłatny odbiór sprzętu przez kuriera firmy DHL. Jeżeli chcą Państwo abyśmy odebrali sprzęt prosimy o kontakt w tej sprawie poprzez e-mail info@serwisaparatow.eu bądź tel 535 22 44 66. PRzesyłkę do serwisu bedzie świadczona bezpłatnie. Na nasze usługi otrzymają Państwo gwarancję nawet do 12 miesięcy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK BYTOM, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, PROTOKOŁY »

  Wykonujemy od usunięcia zwarcia, zamiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu poprzez Zakład Energetyczny dokonywania oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych wszystko to na terenie Bytomia.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • TANIA PERFUMERIA INTERNETOWA »

  Perfumeria internetowa ePerfumeria.eu jest perfumerią autoryzowaną i sprzedaje tylko markowe perfumy najbardziej znanych kreatorów mody i aromatu. Oferujemy około 10 000 produktów - perfum i innych kosmetyków, w ramach promocji do Waszych zamówień dokładamy testery perfum za darmo, oferujemy czasowe zniżki i rabaty na perfumy przy większych czy powtarzających się zamówieniach. Perfumeria internetowa ePerfumeria.eu - najlepsza, najtańsza, największa perfumeria w Internecie! Zasadniczym naszym celem jest zadowolenie Nabywców. Perfumeria internetowa ePerfumeria.eu została powołana z w efekcie fuzji namiętności do perfum i produktów kosmetycznych i doświadczenia w zakresie handlu online. Perfumeria powstała, ażeby proponować Wam najznamienitsze, wyłącznie markowe perfumy, w najlepszych cenach. Dzięki olbrzymiemu asortymentowi perfum (blisko 10 000 produktów), miłejobsłudze, bardzo szybkiej i szyfrowanej formie rozliczeń, szybkiej wysyłce możemy cieszyć się dużą grupą wielu zadowolonych Kontrahentów.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Wirtualne Katowice »

  Wirtualne biuro to pomysł, który proponujemy podmiotom, które chcą obniżyć koszty swojego biznesu. Z naszej usługi korzystają makroprzedsiębiorstwa. Mówiąc zwięźle proponujemy uproszczenia w prowadzeniu firmy jak na przykład: obsługa księgowa czy coworking. Poza tym dostają Państwo najlepszy adres do rejestracji firmy w centrum Katowic.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Magazyny Rzeszów »

  Rybexim sp. z o.o. to firma wynajmująca magazyny Rzeszów. Pierwotną działalnością była dystrybucja materiałów marketingowych dla Grupy Żywiec w południowo-wschodniej i centralnej Polsce z magazynów logistycznych zlokalizowanych w Rzeszowie, Krakowie, Radomiu, Warszawie, Łodzi i Ciechanowie o całkowitej powierzchni przeszło14 tyś m.kw. Spółka Rybexim to Centrum logistyczne Rzeszów. Hale magazynowe Podkarpacie. Rozbudowywując działalność zakupiliśmy nowe magazyny tworząc Centrum Logistyczne Rudna Mała koło Rzeszowa o łącznej powierzchni magazynowej 14 tyś. metrów kwadratowych. Posiadamy wolne powierzchnie magazynowe Rzeszów. Kilka firm stworzyło tutaj swoje regionalne centra dystrybucyjne: miedzy innymi COCA COLA, OPEK, PEKAES. Na terenie Centrum Logistycznego Rudna Mała dysponujemy wolnymi działkami pod budowę kolejnych hal. W ubiegłym roku rozpoczęliśmy utworzenie projektu Centrum Logistyczne Rogoźnica (strefa ekonomiczna Rogoźnica). Pierwszą fazą tego projektu była budowa nowoczesnej hali magazynowej o powierzchni 11,5 tyś metrów kwadratowych - będzie to hala przystosowana do wysokiego składowania oraz będzie spełniała niezbędne wymagania nowoczesnej logistyki. Strefa ekonomiczna Rogoźnica. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • USTERKA GAZOWA, »

  Budujesz lokal mieszkalny? Przed tobą decyzja jakie centralne ogrzewanie wyselekcjonować, żeby ciepłe grzejniki umilały domownikom czas, gdy za oknem trzaskający mróz.
  Rozstrzygnięciem w wielu wypadkach polecanym są kotły na paliwa stałe, a ponadto ogrzewanie gazowe. Kotły stałopalne pozwalają obsługiwać najpowszechniej dostępny surowiec do grzania, czyli węgiel. W dużej części pieców CO można również palić innymi paliwami, m. in. koksem, drewnem i ekogroszkiem - chociaż w tym ostatnim przypadku lepiej sprawdzą się specjalne kotły z podajnikiem. Kotły na węgiel i kuchnie węglowe funkcjonują nadal w wielu starych domach, gdzie wykorzystuje się je z powodu niedostępności innych źródeł paliwa do centralnego ogrzewania. Tam, gdzie można dostarczyć olej albo gaz, właściciele domów chętniej instalują kotły gazowe i kotły olejowe. Pozwalają one nie tylko zachować większą czystość eksploatacji, ale też dają możliwość ogrzania zarówno grzejników, jak również wody użytkowej. Można dzięki temu zrezygnować z piecyków gazowych albo term gazowych.
  Alternatywnym źródłem centralnego ogrzewania są elektryczne kotły CO, jednakże koszt ich eksploatacji jest wysoki. Ceny prądu cały czas są znacznie wyższe niż ceny węgla albo ekogroszku, energia elektryczna przegrywa także z olejem opałowym i gazem. Dlatego także ta forma ogrzewnictwa stosowana jest sporadycznie, głównie w domach, w których grzejniki nie pracują na stałe - np. w domkach letniskowych. W niektórych domach pasywnych wykorzystuje się do ogrzewania pomieszczeń specjalne kotły na drewno lub kominki. To natomiast równie kosztowna metoda ogrzewania lokalu mieszkalnego, a do tego jeszcze wymagająca regularnego dokładania paliwa i stałej egzystencji. Mimo, że na rynku dostępne są specjalne kotły z podajnikami i tak trzeba spędzić dość dużo czasu na pilnowaniu właściwej pracy [url=http://slupsk.

  Data dodania: 02 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie wodą. »

  W naszym życiu zdarzają się sytuacje, które są dla nas niezrozumiałe. Bardzo podobnie jest z nowymi technologiami, które wchodzą na rynek z tak zawrotną prędkością, że nie zdążymy poznać konkretnego modelu jakiegoś sprzętu, a już pojawia się jego nowsza wersja. Przeciętny człowiek ma jednak do czynienia z innowacyjnymi narzędziami, które stosuje na co dzień. Jest to zatem telefon komórkowy, iPhone czy laptop. Nie wybiegamy zatem do tego, jak bardzo technologia zawładnęła rynkiem przemysłowym i jak niewyobrażalnie zaskakujące rozwiązania są tam wykorzystywane. Mało kto wie, że istnieje coś takiego jak cięcie wodą. Większość mogłaby się zastanowić, czy nie nastąpiła tu jakaś pomyłka, gdyż przecinanie czegoś jest dla nas pojęciem związanym z nożem, piłą czy innym ostrym przedmiotem. Woda z kolei to jedna z najbardziej delikatnych rzeczy, którą pijemy na co dzień i stosujemy do kąpieli. Bardzo trudno więc uwierzyć w to, że jest ona w stanie przeciąć twarde materiały, takie jak granit, aluminium, tworzywa sztuczne, drewno, szkło czy płytki ceramiczne. Tymczasem dzięki specjalnie opracowanej metodzie może ona to uczynić. Wystarczy zatem struga wody o wysokim ciśnieniu, a z łatwością można stworzyće lementy różnych środków transportu od aut aż po samoloty.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pod zastaw Warszawa »

  Dla niektórych doskonałym wyjściem jest pożyczka pod zastaw, czyli wzięcie pieniędzy od pożyczkodawcy oraz zostawienie u niego pewnego przedmiotu, jaki jest zabezpieczeniem. Naturalnie, nie może być to obiekt, który nie opisuje żadnej ceny. Wówczas byłoby to nielogiczne i całkowicie nieprzyjęte przez pożyczkodawcę. Pożyczki pod zastaw Warszawa to już codzienność. Coraz większa liczba ludzi decyduje się na tego typu podejście. Z jakiego powodu? Albowiem jest to łatwe, prędkie oraz do tego nie żądające bezużytecznych formularzy. Nie musimy także wyszukiwać poręczycieli. Wystarczy, że będziemy w stanie zostawić przedmiot pod zastaw. Gorzej, kiedy nie mamy niczego cennego. Wtenczas lombard nie udzieli nam takiej pożyczki. Taka instytucja chroni się właśnie przedmiotami pod zastaw. Kiedy klient nie kwapi się, ażeby oddać dług - lombard przejmuje przedmiot na własność i sprzedaje. Dzięki temu niekiedy zarabia jeszcze więcej, gdyż przedmioty przyjmowane pod zastaw muszą być opisywane wyższymi kwotami, niż zapożyczenie.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terminale płatnicze Kraków »

  Wszelka działalność oszczędnościowa oprowadzana w naszym kraju winnaś odpowiedzialnie dysponować kapuchę podatkową. Istnieje owo część nieodzowny to dobrego z rozporządzeniem przeważenia jednostek. Asortyment lady skarbowych, wag a drukarek na rynku istnieje rozległy. Atoli powinno się się wyselekcjonować na paginę naszego sklepu by przedstawić się z podażą. Inwitujemy link towarzysko. Każdemu przychylnie doradzimy i podpowiemy którą ladę czy drukarkę skarbową powinno się wyłonić.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie flotą »

  LINCOR od 2004 roku jest producentem GPS GPRS CAN eCall [erp, lokalizacja, monitorowanie, system monitorowania, systemy monitorowania, monitoring online, monitoring gps, gps monitoring, monitoring pojazdów, zarządzanie flotą, gps online, systemy GPS]LINCOR to producent urządzeń GPS GPRS CAN eCall [erp, lokalizacja, monitorowanie, system monitorowania, systemy monitorowania, monitoring online, monitoring gps, gps monitoring, monitoring pojazdów, zarządzanie flotą, gps online, systemy GPS]
  Firma LINCOR powstała w 2004 roku. Zajmujemy się produkcją urządzeń elektronicznych służących do zarządzania flotą pojazdów. Jesteśmy także integratorem systemów informatycznych. Firma sprzedaje swoje wyroby wyłącznie do dystrybutorów - hurtowników, którzy rozprowadzają urządzenia do klienta końcowego. Najwyższa jakość produktów jak również ich innowacyjność została uznana już w drugim roku prowadzenia działalności na Międzynarodowych Targach w Poznaniu SECUREX poprzez przyznanie głównej nagrody POLSKI MISTRZ TECHNIKI ALARMOWEJ 2006.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mega support - Outsourcing IT - Rzeszów »

  Firma Mega Support świadczy usługi informatyczne na terenie województwa podkarpackiego. Outsourcing IT, serwis komputerowy, dystrubucja oprogramowania to czynności jakie wykonujemy dla naszych klientów.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • HILAN Sp. z o. o. »

  Hilan oferuje pełen pakiet usług związanych doradztwem inwestycyjnym, zarządzaniem nieruchomościami i konsultingiem w zakresie prowadzenia inwestycji. Każdorazowo danemu projektowi przypisywany jest zespół specjalistów, dedykowanych odpowiedniemu zadaniu. Hilan oferuje Klientom pełną obsługę ich celów inwestycyjnych przy racjonalnej optymalizacji kosztów. (http://hilan.pl/nieruchomosci/)
  Hilan oferuje również kompleksowe rozwiązania z zakresu maksymalizacji poziomu bezpieczeństwa Klientów oraz ich pracowników. Służą temu trzy obszary specjalizacji usług: obsługa w zakresie BHP, obsługa w zakresie PPoż oraz audyt bezpieczeństwa. Współpracując z wysokiej klasy specjalistami w tych dziedzinach oraz przedstawicielami autoryzowanych producentów i serwisów urządzeń zapewniających zwiększony poziom bezpieczeństwa, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług popartych doświadczeniem i odpowiednim doradztwem. (http://hilan.pl/bezpieczenstwo/)
  W ofercie można znaleźć również szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej. Naszą wizytówką jest w pełni profesjonalna obsługa dostosowana do indywidualnych potrzeb Klientów. Nasze kursy przeprowadzane są przez wykwalifikowanych specjalistów i wieloletnich praktyków. Program i ceny szkoleń zawsze ustalamy indywidualnie, każdorazowo dopasowując się do zakresu zlecenia i oczekiwań Klientów. (http://hilan.pl/szkolenia/)

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wiertła »

  Produkujemy narzędzia dla każdego np wiertła NWKa. Czy jesteś profesjonalistom czy dopiero się uczysz to nasze narzędzia są odpowiednie dla ciebie takie jak wiertła. W naszym asortymencie znajdują się narzynki, gwintowniki, wiertła NWKc, frezy, szybki spawalnicze, dysze i uchwyty spawalnicze. Na każdy zakupiony produkt w naszym sklepie dołączamy gwarancję. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • EPogrzebowy.pl - transport zmarłego »

  Sytuacje złączone z uroczystością pożegnalną bliskiej osoby częstokroć przygnębiają krewnych umarłego. Nasz portal wspomoże Cię w sprostaniu zarówno sprawom oficjalnym, jak również mentalnym. Przedkładany przez nas zbiór poradników powstaje w oparciu o doświadczenie nabyte przez zawodowców w dziedzinie pogrzebów. Możesz być zatem pewny tego, iż zawarta w tym miejscu informacja będą dla Ciebie właściwe. Ponadto, odkryjesz tu zbiór wiadomości odnośnie do transportu szczątków i różnorodności usług pogrzebowych, jak też o kremacji.

  Data dodania: 28 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nagłośnienie estradowe »

  Techniczna obsługa imprez bywa znacznym wyzwaniem logistycznym, w szczególności dla organizatorów nieposiadających stosownego zaplecza sprzętowo-logistycznego. Dlatego także przy organizacji imprez różnego typu, warto zwrócić się  poradę do firm/spółek/korporacji świadczących usługi, takie jak nagłośnienie estradowe, czy obsługa techniczna Łódź. Firma Mark An Adam Nowak specjalizuje się w świadczeniu usług, takich jak nagłośnienie łódź, czy kompleksowa techniczna obsługa imprez. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a oprócz tego bogatemu portfolio realizacji, firma Marka An Adam Nowak oferuje zapewnienie profesjonalną świadczonych usług. W zasobach firmy Mark AN Adam Nowak znajduje się fachowy sprzęt do nagłośnienia estradowego, nagłośnienia łódź pomieszczeń, a oprócz tego technicznej obsługi imprez. Dzięki temu,, a ponadto dzięki skrupulatności i rzetelności pracowników korporacji Mark AN Adam Nowak, nagłośnienie estradowe montowane poprzez tę spółkę spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa efektywności i jakości generowanego dźwięku. Obsługa techniczna imprez to jednak znacznie więcej niż jedynie samo nagłośnienie. Konieczność zbudowania estrady lub mini sceny powoduje, że w niektórych przypadkach poradę profesjonalnej firmy obsługi technicznej, takiej jak Mar AN Adam Nowak, jest dosłownie niezbędne. Wyłącznie personel dysponujący odpowiednim doświadczeniem i wiedzą z zakresu organizacji p[racy, planowania przestrzennego, akustyki i elektryki jest w stanie tak zaaranżować przestrzeń na potrzeby imprezy, aby jej uczestnicy bawili się doskonale, ale zarazem bezpiecznie.

  Data dodania: 03 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Marcoff »

  Firma Marcoff oferuje torby reklamowe, firmowe, papierowe, producent toreb papierowych.

  Data dodania: 29 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Jak zostać konsultantką »

  Zachęcamy do zakupu produktów Oriflame z dostawą do klienta. Szeroka oferta wysokiej jakości produktów dla kobiet, mężczyzn i dzieci w dobrych cenach. Nie zastrzegamy żadnych oczekiwań dotyczących częstotliwości zakupów. Dbając o komfort, zdrowie i naturalne piękno naszych klientek i klientów, udostępniamy rady profesjonalisty oraz możliwość znalezienia indywidualnej konsultantki w okolicy miejsca zamieszkania. Przypominamy, że w Klubie Oriflame kosmetyki dostępne są bez 30% marży. Oriflame pomaga również dzieciom z rodzin zastępczych – szczegóły na temat akcji Akuku: www.pl.oriflame.com.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK STRZELIN, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Usuniemy wszelkie awarie związane z elektryką, szybko i fachowo. Posiadamy uprawnienia oraz dodatkowo narzędzia do wykonania wszelkiego rodzaju prac od usunięcia zwarcia, wymiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze lub licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny oraz dodatkowo dokonywania oceny  stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych.  Wykonanym nową instalację albo zmodernizujemy już istniejącą. Zajmujemy się też montażem domofonów i video-domofonów. Zapewniamy profesjonalny serwis elektryczny w STRZELIN.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: