Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

« poprzednia strona · 6 · 7 · następna strona »
 • Gwarancje ubezpieczeniowe »

  Firma Insecuro świadczy szeroką gamę własnych usług dotyczących różnego rodzaju ubezpieczeń korporacyjnych. Specjalizujemy się w gwarancjach ubezpieczeniowych w Radomiu oraz na terenie całej polski. Nasi fachowcy doradzą Ci które ubezpieczenie będzie najlepiej pasowało do Twoich założeń.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Olsztyn Ubezpieczenie »

  Oto strona stworzona dla ludzi, którzy zastanawiają się nad wykupieniem polisy ubezpieczeniowej. Działamy w Olsztynie, ale z chęcią pomożemy również osobom z innych miejscowości. Jakiego rodzaju usługi proponujemy? Zapewniamy kompleksową pomoc w wyborze i zakupie odpowiedniego ubezpieczenia. Nieważne, czy w kręgu Twoich zainteresowań są ubezpieczenia samochodowe, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie na życie, czy jakikolwiek inny typ ubezpieczenia. Przychodząc, pisząc lub dzwoniąc do nas, masz jak w banku, że będzie Ci przedstawiona optymalna dla Twych wymogów oferta ubezpieczenia.
  Czemu warto nam zaufać? Ponieważ priorytetową dla nas kwestią jest dobro naszego klienta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Z nami masz pewność, że spełnimy Twoje oczekiwania.

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo ubezpieczeniowe »

  Biuro usług brokerskich Athena to przedsiębiorstwo oferujące swoim klientom usługi z zakresu planowania, doradztwa, oraz organizacji ochrony ubezpieczeniowej. Działania firmy zawierają kompleksową obsługę ubezpieczeniową, do jakiej wolno zaliczyć audyt i analizę, tworzenie programów, obsługę ubezpieczeń, likwidację szkód, szkolenie pracowników, a także organizowanie przetargów. Dzięki doświadczeniu w działalności brokerskiej i zaangażowaniu naszych fachowych pracowników, możemy zapewnić wysoki standard świadczonych usług, jakie bez wątpienia przyniosą korzyści naszym klientom.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Anglia »

  Wypadek to rodzaj zdarzenia, które zawsze odbija się na psychice poszkodowanego, i potrafi wywrzeć trwały uszczerbek na zdrowiu fizycznym takiej osoby. Wyróżniamy różne rodzaje wypadków. Zdarzają się wypadki powstałe na skutek wykonywanej pracy zarobkowej, wypadki samochodowe, oraz wypadki wynikające z powodu zaniedbań przez właściciela lub też agencję mieszkaniową. W wyniku takich zdarzeń należy się zadośćuczynienie. Zadośćuczynienie należy się Wam także, kiedy sprawca zdarzenia nie posiadał ważnego ubezpieczenia! Nie wahaj się więc dłużej i już dziś zacznij ubiegać się o należne Ci odszkodowania.

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Sosnowiec »

  Proponujemy obszerny zakres ubezpieczeń na terenie Sosnowca i okolic.
  Mamy znaczny zakres wiedzy i wieloletnią biegłość w dziedzinie ubezpieczeń. Znaczny aspekt naszej działalności oraz współpraca z rozległą ilością firm ubezpieczeniowych sprawi, że niejeden klient odnajdzie odpowiednie ubezpieczenie dla siebie, a fachowy personel doradzi jaka opcja ubezpieczenia będzie korzystna. Zachęcamy do zajrzenia do naszego biura i dobrania korzystnego ubezpieczenia w miłej atmosferze. Działamy od 1993 roku, a więc powinieneś zaufać naszemu profesjonalizmowi.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie oc Gdańsk »

  Polisa jest sposobem ubezpieczenia, jakie tyczy się zarówno osób jak i rzeczy. Proponowane są przez przedsiębiorstwa ubezpieczeniowe i w zależności od wysokości składek wybieranych przez klienta, opracowywane są wysokości wypłat. Polisa ubezpieczeniowa to głównie ubezpieczenie pojazdu oraz na życie. Obecnie działa bardzo wiele przedsiębiorstw działających na podstawie wydawania polis ubezpieczeniowych. Branża ta każdego roku obraca miliardowymi kwotami osób ubezpieczonych.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne »

  Dla każdego kierowcy obowiązkowe ubezpieczenie samochodu jest czymś koniecznym. Warto też zdawać sobie sprawę, że poza obowiązkowym OC są również inne ubezpieczenia samochodu.
  Zazwyczaj ubezpieczenie pojazdu wystarczy zainteresować się raz do roku gdy trzeba uiścić składkę za kolejny okres ubezpieczenia. Warto w tym czasie przyglądnąć się swojej polisie samochodowej nieco bliżej. Przede wszystkim sprawdź czy u innego ubezpieczyciela nie znajdziesz ubezpieczenia taniej.  Wielu kierowców tak robi gdyż utrzymanie własnego samochodu staje się coraz większym wydatkiem dla wszystkich budżetów zwykłych ludzi. Zrozumiałe jest więc, że nowocześni kierowcy kupują w Internecie korzystniejsze ubezpieczenie samochodu. Miej zawsze na uwadze, że gdy w grę wchodzi tylko ubezpieczenie OC pojazdu ważny jest jedynie jego cena. Ponieważ na mocy ustawy ubezpieczeniowej wszelkie obowiązkowe ubezpieczenie samochodu jest identyczne nie zależnie u jakiego ubezpieczyciela je kupisz oraz ile na nie wydałeś. Firmy ubezpieczeniowe zmieniają cenniki, aby zwiększać zyski. Nierzadko kalkuluja, że raz złapany kierowca zostanie z nimi na dłużej.
  Jeśli potrzebujesz nie tylko obowiązkowe OC, ale również chcesz zakupić jakieś ubezpieczenia dodatkowe np.: AutoCasco to pamiętaj, że kupując taką polisę powinieneś zwracać uwagę nie tylko na koszty, ale i na zakres ochrony, a dodatkowo możliwe wyłączenia odpowiedzialności towarzystwa. Przed zakupem poznaj wnikliwie OWU czyli Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Lektura tego dokumentu może uchronić klienta przed problemami przy próbie uzyskania środków z ubezpieczenia.
  Reguła dotycząca wyboru ubezpieczenia mówi, że najlepsze ubezpieczenie to te, które oferuje najwiekszy zakres ochrony przy jak najniższej składce.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia majątkowe, na życie, OC, OFE i inwestycje. Lublin, Świdnik, Chełm. »

  Firma oferuje ubezpieczenia na życie i dożycie.Ubezpieczenia majątkowe; ubezpieczenia domu, ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenia płodów rolnych, ubezpieczenia zwierząt zarówno hodowlanych, jak i domowych.Ubezpieczenia OC, zarówno samochodów jak i zawodowe.Ubezpieczenia adresowane do firm, czyli ubezpieczenia utargu, ubezpieczenia grupowe dla pracowników, ubezpieczenia floty samochodowej itp.Do ciekawych rozwiązań inwestycyjnych należą "UFK"- Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe, które dają możliwość odkładania i pomnażania kapitału w ramach planu inwestycyjnego nie musząc martwić się o bieżące potrącenia na tzw. "Podatek Belki".Oferta prezentowana przez doradców firmy daje gwarancję najniższej ceny, gdyż wybierana jest spośród wszystkich poważanych firm ubezpieczeniowych dostępnych na polskim rynku.Doradcy firmy docierają do klientów na terenie całego województwa lubelskiego- Ubezpieczenia Lublin, Łuków, Chełm, Zamość, Nałęczów, Krasnystaw, Parczew, Lubartów i Świdnik.

  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ergo Hestia Olsztyn »

  Każdy z nas ma świadomość tego, jak bardzo wartą uwagi sprawą jest pieniężne zabezpieczenie się przed ewentualnymi wypadkami losowymi. Niestety, to że mamy tę wiedzę, nie oznacza, że chętnie robimy to, co nakazuje zdrowy rozsądek. Często odkładamy nabycie ubezpieczenia na odległy czas. A tak naprawdę, trzeba by zadbać o to jak najprędzej.
  Zademonstrowana tu strona została stworzona specjalnie dla Ciebie! Jeśli bierzesz pod uwagę kwestię ubezpieczenia własnej osoby lub kogoś z Twych bliskich, nieruchomości, auta, czy swojego przedsiębiorstwa, koniecznie nas odwiedź! Mamy w ofercie całą gamę korzystnych dla klienta ubezpieczeń. Informacje o tym, gdzie nas szukać, są umieszczone się na naszej stronie. Funkcjonujemy w Olsztynie, jednakże nawet, jeżeli mieszkasz troszkę dalej, nie stanowi to dla nas problemu.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo finansowe Kraków »

  Nieustannie rosnący poziom skomplikowania usług finansowych wymusza niejako rosnące zainteresowanie usługami doradztwa finansowego. W gronie najpopularniejszych usług związanych z wsparciem finansowym to doradztwo w zakresie IKZE - indywidualnych kont zabezpieczenia emerytalnego. Związane jest to z kryzysem zabezpieczenia emerytalnego w Europie i obowiązkiem indywidualnego, prywatnego inwestowania we swoją emeryturę. Najlepsze inwestycje Kraków w własne zabezpieczenie emerytalne wymagają profesjonalnej znajomości rynków majątkowych, dlatego również ażeby zabezpieczyć efektywnie własną przyszłość warto skorzystać z usług, takich jak doradztwo finansowe Kraków.
  Niezależni Doradcy Finansowi - Robert Mikulec to zespół doświadczonych, posiadających kilkunastoletnie doświadczenie, fachowców z zakresu doradztwa finansowego. W szerokiej ofercie usług oferowanych przez Robert Mikulec -Niezależni Doradcy Finansowi znajdują się między innymi usługi związane z produktami jak ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, czy doradztwo w kwestii najlepszych inwestycji Kraków.
  Doradztwo majątkowe, świadczone przez korporację Niezależni Doradcy Finansowi - Robert Mikulec to usługi wykonywane na najwyższym poziomie, czego gwarancją jest wieloletnie doświadczenie pracowników naszego biura oraz obszerne portfolio zrealizowanych projektów. Pracowników biura Niezależni Doradcy Finansowi - Robert Mikulec cechuje przede wszystkim rzetelność, profesjonalne podejście do klienta oraz wysoki poziom wiedzy o rynkach i usługach finansowych.

  Data dodania: 19 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przeciwdziałanie praniu pieniędzy »

  Jak pisze wikipedia pranie pieniędzy to działania zmierzające do wprowadzenia do legalnego obrotu pieniędzy lub innych wartości majątkowych uzyskanych z nielegalnych źródeł bądź służących do finansowania nielegalnej działalności. W większości przypadków dotyczy to przestępczości narkotykowej, terroryzmu lub innej ciężkich działań karalnych.
  Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Praniu Pieniędzy i Finansowaniu Terroryzmu, należy spełniać wymagania dotyczące przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Korzystając z autorskich narzędzi iAML, spełnisz wszystkie wymogi określone w ustawie.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze ubezpieczenia »

  W ubiegłym roku Twoja składka OC była droga? Zapewne nie szukałeś ofert w Internecie. To właśnie tam możesz liczyć na korzystne ceny, zapewniając sobie najtańsze OC. Nie musisz już czekać w kolejkach w placówkach ubezpieczeniowych. Zajrzyj na nasz serwis i zobacz i ile łatwiej i szybciej można kupić ubezpieczenia komunikacyjne.

  Data dodania: 23 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak nie płacić zus »

  W czasach kryzysu finansowego odpowiednie zarządzanie finansami to podstawa. Czy prowadzimy firmę, czy gospodarstwo domowe, optymalizacja wydatków jest niezbędna. Sebastian Drozd to doradca biznesowy, który pomoże nam stawić czoła wszelkim finansowym wyzwaniom. Co ważniejsze, dzięki odpowiednim działaniom nauczymy się zarabiać posiadanym kapitałem. Z ważniejszych rzeczy, których nauczy nas Sebastian Drozd, będzie wiedza o tym jak nie płacić ZUS. Dowiemy się również jak zainwestować wolne środki.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Wrocław »


  Nasza działalność specjalizuje się doradztwem i pomocą osobom które chcą się ubezpieczyć. Oczywiście oprócz mistrzowskiej pomocy doradczej możesz u nas się ubezpieczyć.

  Firma Allianz, którą reprezentujemy oferuje: ubezpieczenia na życie przeznaczone dla osób, które chcą zabezpieczyć swoją przyszłość, jak i przyszłość swoich bliskich. Ubezpieczenia domów od najróżniejszych nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenia pojazdów oraz ubezpieczenia firmy.

  Firma działa w Wrocławiu, gdzie posiadamy biuro przy ulicy Ruska 37/38 II p. Tutaj można się z nami spotkać osobiście by dowiedzieć się dokładnie o naszej ofercie oraz porozmawiać o systemach w jakich działają nasze ubezpieczenia. Sporo informacji możesz również uzyskać drogą telefoniczną lub poprzez naszą witrynę internetową ubezpieczenia24.wroclaw.pl, gdzie są precyzyjnie przedstawiane wszystkie oferowane usługi a wiedza nabyta na stronie na pewno przyda Ci się podczas potencjalnego spotkania z nami i podjęciu prawidłowej decyzji.

  Zapraszamy do kontaktu oraz do zadawania pytań.

  Orion
  Maciej Miękinia
  Ruska 37/38
  50-079 Wrocław
  tel.kom.601 44 07 69
  tel.71 723 31 02
  fax.71 347 96 01
  e-mail: maciej.miekinia@port.allianz.pl

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gdzie zamówić ubezpieczenie ranking ubezpieczeń »

  Doradzimy Państwu jak wykupić ubezpieczenie zdrowotne turystyczne mieszkaniowe inwestycyjne na życie NNW. Zapraszamy do skorzystania z możliwości składania wniosków w domu przez Internet.

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie mieszkania sosnowiec »

  Każdy posiadacz samochodu czy motoru musi posiadać wykupione wazne ubezpieczenie OC. Jest to obowiazek prawa polskiego. OC jest bajecznie ważne, za brak posiadania ważnego OC można zapłacić wysoką kare. Nalezy więc przeanalizować czy jest opłacalne nie kupować ubezpieczenia jeżeli już mamy zapłacić kare. Następnym ważnym elementem jest nieruchomości">ubezpieczenie nieruchomości dzięki któremu nie musimy martwić się o nasz lokal mieszkalny. W przypadku pożarów, powodzi - jest to nieprawdopodobnie ważne. Jeżeli już nie mamy ubezpieczenia a nastanie kryzys nie otrzymamy żadnych pieniedzy. Musimy zatem liczyć na siebie i ubezpieczyć lokal mieszkalny od takich ewentualności. Ubezpieczenie na życie również może się przydać, jeśli nie daj coś nam się stanie nasi najbliżsi dostaną po nas dość znaczną sume piniędzy za które będą mogli żyć w późniejszym okresie. Same plusy, więc zastanów się nad tym.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Olsztyn Hestia »

  Wraz z powiększaniem się poziomu naszej zamożności zauważamy coraz powszechniej konieczność zabezpieczenia się przed różnorodnymi zdarzeniami, które mogą być naszym udziałem. Jeśli chcemy zminimalizować efekty tego typu nieprzewidzianych sytuacji, jak na przykład kradzież pojazdu, zniszczenie domu przez huragan czy zalanie sąsiadów, powinniśmy rozważyć wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia.
  Analogicznie rzecz wygląda, jeżeli chodzi o nasze życie lub zdrowie. Oczywiście nie jesteśmy w stanie przewidzieć i zapobiegać chorobom czy wypadkom, jesteśmy w stanie jednakże łagodzić ich skutki ekonomiczne.
  Dla tych, którzy poważnie planują swoje życie, zorganizowaliśmy tę witrynę. Przy jej udziale łatwiej Państwu będzie znaleźć najlepsze jednostkowe i dla całej rodziny typy ubezpieczenia, zarazem w odniesieniu do majątku, jak i życia i zdrowia.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia »

  Ubezpieczenia komunikacyjne są w Polsce wymagane przez wiele organów – Policję, Urzędy komunikacji, straż graniczną. Do ich posiadania zmusza nas ustawa z dnia 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ich ceny – wciąż drożeją. Jeśli chcesz jednak kupić tanie ubezpieczenia samochodowe, koniecznie musisz wejść na E-ACOC.pl. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • OC ubezpieczenia »

  Zgodnie z ustawą każdy, kto ma czterokołowca albo skuter ma obowiązek mieć również polisę OC. Ubezpieczycieli działa na rynku mnóstwo, a polisa w rzeczywistości jedna. Ten serwis internetowy powstał właśnie z przeznaczeniem dla kierowców. Wejdź tu i odkryj najtańszą ofertę OC dla siebie. Pamiętaj, że wykupując polisę OC ochraniasz ewentualne ofiary wypadków z Twoim udziałem, a towarzytwa ubezpieczeniowe najlepiej nagradzają kierowców którzy nie doprowadzają do stłuczek.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie uk »

  Jesteś Polakiem zamieszkałym na terytorium Wielkiej Brytanii? Ubiegasz się o odszkodowanie w Anglii? Trafiłeś w dobre miejsce. Decydujac się na nasze usługi zyskujesz zabezpieczenie profesjonalizmu z naszej strony. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, znaczna część spośród naszych klientów zyskało odszkodowanie w Anglii. Dodatkowo gwarantujemy wygodę porozumiewania się w rodzimym języku. Dążymy do zdobycia przez Ciebie zadowolenia i satysfakcji z wykonanej przez nas pracy i świadczonych usług.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: