Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Ubezpieczenia Olsztyn »

  Szukasz dobrego ubezpieczyciela? Pochodzisz z Olsztyna? To dobrze, że trafiłeś. Nasza firma to najbardziej doświadczony ubezpieczyciel w Olsztynie. Oferujemy fachową obsługę ubezpieczeniową dla przedsiębiorców, a także zwykłych ludzi. Wejdź na naszą wizytówkę www i poznaj więcej szczegółów! Nie ma co zwlekać! Ubezpieczenie na życie może przydać Ci się nawet i dziś!

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze emerytalne »

  Każdego roku roku tysiące osób staje przed koniecznością wybrania OFE. Wybór ten jest dość utrudniony, gdyż z każdej strony atakowani jesteśmy ulotkami mówiącymi o atutach poszczególnych funduszy. Należy pamiętać, że prawidłowy wybór możliwy jest wyłącznie za pomocą niezależnego rankingu, który można znaleźć na tej witrynie. Tutaj bezpłatnie porównasz atuty i wady funduszy, dowiesz się który osiągnął najwyższą stopę zwrotu dla swoich klientów, a do którego nie warto przystąpić.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lublin ubezpieczenia »

  Na powyższej witrynie www swoje usługi umieściła firma doradcza PARTNER. Polecane Lublin ubezpieczenia to gwarancja bezpieczeństwa i solidności firmy. Naszą specjalnością są ubezpieczenia firmowych obiektów budowlanych i maszyn. W ofercie mamy usługi doradcze dotyczące komunikacyjnych ubezpieczeń na samochody firmowe. Naszym celem jest profesjonalna obsługa klienta w miłej atmosferze. Radzimy w przypadku niezdecydowania odnośnie najlepszego ubezpieczenia zwierząt. Szczegółowe informacje o ofercie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia - Bolesławiec, Lubań, Wrocław, Zgorzelec »

  W ofercie atrakcyjne ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i osobiste na terenie Bolesławca, Legnicy, Lubania, Wrocławia, Zgorzelca i okolic. Liczne opcje i warianty pozwolą klientowi wybrać ubezpieczenie odpowiadające jego potrzebom i wymaganiom.Nasze ubezpieczenia to bezkonkurencyjna oferta i konkurencyjne ceny. Profesjonalna i kompetentna obsługa - Sprawdź!Naszym wyzwaniem jest jest pełen profesjonalizm w oferowaniu usług, jak również dbałość o interesy naszych klientów.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Masz szanse na godną emeryturę? »

  Przejście na emeryturę powinno być przyjemnością, a nie powodem do zmartwień. Zatroszcz się o nią już teraz. W serwisie znajdziesz informacje o systemie emerytalnym w Polsce, o reformie emerytalnej i jej konsekwencjach, czyli filarze ZUS, OFE i IKE, jak wybrać, zmienić OFE, na jaką emeryturę możesz liczyć oraz jak ją obliczyć. Czy Twój zawód należy do grupy prac, którym należy się wcześniejsza emerytura? Te i inne informacje znajdziesz tylko u nas.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Likwidacja szkód komunikacyjnych »

  Świadczymy usługi z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych.Nasza oferta:- dla osób prywatnych: Ma ona na celu odciążyć Państwa od dodatkowych problemów związanych z autem. Zapewne niemało z nas miało nieprzyjemną sytuację związaną z samochodem, np. kolizja drogowa, awaria pojazdu, a do tego wszystkiego brak ważnej polisy czy ważnego badania technicznego.- dla mikro, małych, średnich jak i dużych korporacjach: mając świadomość codziennych obowiązków związanych z zarządzaniem większą ilością pojazdów proponujemy obsługę flotową, której celem jest planowanie logistyki dostosowanej do potrzeb naszych klientów po wcześniejszym ustaleniu obowiązków.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Olsztyn Hestia »

  Dzisiaj zdaje się nikogo już nie trzeba przekonywać o słuszności zawarcia umowy o ubezpieczeniu. Gwarancja ubezpieczeniowa może dotyczyć w tym samym stopniu posiadanego przez nas majątku, czyli mieszkania lub garażu, czy ruchomości, ale też naszego życia i zdrowia.
  W naszym kraju funkcjonuje aktualnie mnóstwo instytucji oferujących różnego rodzaju ubezpieczenia, z kolei w internecie odnajdziemy z łatwością konkretne serwisy poświęcone tego rodzaju kwestiom. Musimy jednakże określić, jaka gwarancja jest nam potrzebna i jaką sumę pieniędzy możemy przeznaczyć, by spać spokojnie i nie przejmować się, że jakieś wydarzenie może pokrzyżować plany na przyszłość.
  Nasza strona internetowa pozwoli na przeprowadzenie wszystkich obliczeń i zaproponuje najbardziej adekwatny dla Państwa system ubezpieczenia.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Bydgoszcz »

  P.H.U. Lucro to działalność Pana Remigiusza Kuliberdy, która zajmuje się ubezpieczeniami na obszarze Bydgoszczy i okolic. Pan Remigiusz oferuje ubezpieczenia PZU, czyli jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek w kraju. PZU ubezpiecza od ponad 200 lat, dlatego decydując się na nas możesz być pewny, iż z Twoimi pieniążkami nie stanie się nic złego, a wręcz odwrotnie w razie wydarzenia się sytuacji na którą jesteś ubezpieczony, gwarantujemy bardzo duże zadośćuczynienie. Lucro posiada w ofercie sporo rodzajów ubezpieczeń, oferta jest wręcz kompletna, ubezpieczamy wszystkich i na wszystko.
  Ubezpieczenia AC, ubezpieczenia dla firm, rolne, majątkowe, samochodowe oraz wiele innych ubezpieczeń to nasz zawód. Pomożemy Ci dopasować najbardziej odpowiednie ubezpieczenie uwzględniając Twoje potrzeby.
  Zapraszamy do kontaktu i do zadawania pytań, na terenie Bydgoszczy osobiście odwiedzamy klienta.


  P.H.U. Lucro
  Remigiusz Kuliberda
  Sądowa 2
  89-240 Kcynia
  r.kuliberda@interia.pl
  Tel. 500650510
  NIP: 5581756540
  Regon: 341214234

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lublin - Ubezpieczenia na życie »

  Nasza firma oferuje wszelkiego typu ubepzieczenia majątkowe oraz życiowe. Proponujemy ciekawe programy oszczędnościowe oraz emerytalne a także polisy NNW i ubezpieczenia grupowe. Skontaktuj się więc z nami a my doradzimy Ci najbardziej komfortowe ubezpieczenie. Pamiętaj, życie mamy tylko jedno i nie wiemy co czeka nas jutro!

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie OC »

  Ubezpieczając siebie samego pamiętajmy o naszych najbliższych i o naszym samochodzie. Ubezpieczenia samochodowe są popularne i niedrogie. Ubezpieczenia OC często są wydawane przez wszelkich ubezpieczycieli. Popularne stają się również ubezpieczenia direct, które również znajdują się w naszej ofercie.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Orzeczenie lekarskie »

  Dzięki aplikacji elektronicznego orzecznictwa medycznego każdy Klient Towarzystwa Ubezpieczeniowego może indywidualne ustalić terminy wizyt u lekarza oraz wybrać dogodne dla siebie miejsce wizyt. Ponadto każdy Klient ma możliwość korzystania z usługi powiadomienia sms i e-mail o zbliżającym się terminie komisji orzeczniczej lub badania lekarskiego. W przyszłości firma planuje wdrożyć kolejną funkcjonalność, dotyczącą zmiany terminu komisji orzeczniczych oraz badań medycznych za pośrednictwem Internetu.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • ING OFE, Otwarty Fundusz Emerytalny, OFE »

  Od czego zależy wysokość przyszłej emerytury? Głównie od wysokości, jak również ilości składek, które wpłynęły na konto, jeśli chodzi właśnie o otwarty fundusz emerytalny. Trzeci filar to pełna dobrowolność. Ma charakter kapitałowy i zarządzają nim prywatne instytucje. OFE - co wybrać? Warto zwrócić uwagę na OFE ING. ING dobrze zarabia dla wszystkich swoich klientów. Zajmuje bardzo wysokie pozycje w rankingach. Okazuje się także, że jest to jeden z najczęściej wybieranych funduszy emerytalnych od roku 2000. Poza tym ING to drugi OFE na rynku pod względem wielkości aktywów. Jak przystąpić do OFE ING?Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszą ofertą - już w kilka minut możesz przystąpić do najczęściej wybieranego funduszu emerytalnego w Polsce! Wypełniając wniosek na www.zapisying.com.pl masz pewność, że unikniesz losowego przydzielenia OFE. Zacznij zarabiać w II filarze! OFE ING Warszawa to na pewno będzie dobra decyzja.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Szczecin - PAMA »

  Oferujemy kompleksowe rozwiązania ubezpieczeniowe dopasowane do Państwa potrzeb. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów i firm. Kierując się wieloletnim doświadczeniem zapewnimy Ci największy komfort współpracy.

  Jesteśmy partnerem kilku towarzystw ubezpieczeniowych, które za naszym pośrednictwem oferują programy ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych dla osób fizycznych oraz prawnych.
  Posiadamy produkty renomowanych firm ubezpieczeniowych takich jak: WARTA, ERGO HESTIA, HDI ASEKURACJA, INTER RISK, PZM, BENEFIA, UNIQA, COMPENSA.ubezpieczenia szczecin

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie grupowe »

  Bez przerwy w naszym kraju ludzie giną w wypadkach, czy to lokomocyjnych czy innych, bardzo ważne jest aby rodzina otrzymała zadośćuczynienie w postaci gotówki po takiej tragedii, z pomocą przychodzi tu nasza firma. Sprzedajemy ubezpieczenia od kilku lat, w naszej aktualnej ofercie znajdą Państwo różne typy ubezpieczeń. Już od 33zł miesięcznie mogą Państwo zapewnić sobie oraz rodzinie pomoc finansową w przypadku złych zdarzeń. Nasze ubezpieczenia są popularne nie tylko w Polsce ale na całym globie, między innymi dlatego warto nawiązać z nami współpracę.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia nietypowe »

  Ubezpieczenia nietypowe powstały dla tych osób, które wśród standardowych polis nie znajdują dla siebie nic satysfakcjonującego. Dzięki nietypowym polisom można ubezpieczyć np. przyjęcie weselne albo rzeczy o małej wartości materialnej, które są jednak dla nas cennymi, sentymentalnymi pamiątkami.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • HDI ubezpieczenia OC »

  Misją HDI Asekuracja TU S.A. Jest budowanie zaufania polskich klientów poprzez stworzenie najlepszej standardowej i niestandardowej oferty ubezpieczeń komunikacyjnych. Ubezpieczenia HDI są dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta dzięki atrakcyjnym zniżkom i dodatkowym produktom.Poza HDI zamieszczamy na naszej stronie opisy 17 innych firm ubezpieczeniowych takich jak PZU, Warta, Hestia i inne, analizując ich oferty ubezpieczeń komunikacyjnych.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia łódź, ubezpieczenia »

  Ubezpieczenia, Allianz, Łódź. Zajmuje się profesjonalną obsługą klientów indywidualnych oraz biznesowych. Zapewniam wszelką pomoc oraz służę informacją potrzebną moim klientom. Jestem przedstawicielem międzynarodowej firmy Allianz, jednego z liderów branży ubezpieczeniowej na świecie. Zapewniam kompleksową współpracę w zakresi

  Data dodania: 02 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia »

  Helper Ubezpieczenia Szczecin to przodownik wystawiania umów ubezpieczeń majątkowych w obszarze rynku ubezpieczeniowego w Szczecinie. Rzetelna kadra pracownicza ułatwi Wam pomoc kupna najlepszej polisy ubezpieczeniowej na przykład może to być ubezpieczenia OC lub ubezpieczenia kabotażowego. Tylko Helper ubezpieczenia . Długoletnia współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi prowadzącymi działalność w Polsce pomogło nam wypracować wysoki standard rzetelnej obsługi naszego klienta. Na tle naszej konkurencji bez wątpienia jesteśmy bezkonkurencyjni. Koperujemy z: Warta, HDI Asekuracja, Aviva, PZM, Benefia, Compensa, MTU Grupa Ergo Hestia, PTU SA, TUW TUZ, Macif życie, Aegon OFE, Skip. Aby poszerzyć moją gamę produktów wystawiamy polisy niemieckiej firmy ADAC. Współpracujemy też z pośrednikami poniższych firm ubezpieczeniowych: PZU SA, InterRisk, Ergo Hestia, Generali, InterPolska oraz Alianz. Pamiętaj Helper Ubezpieczenia Szczecin gwarantuje niskie ceny Waszych ubezpieczeń.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasa SKOK »

  Ubezpieczenia w SKOK cechują mocno konkurencyjne składki oraz wysoki poziom oferowanych propozycji. Ubezpieczenia SKOKbędą wysoko cenione przez znane niezależne serwisy branżowe. Jednym z bardziej popularnych ubezpieczeń na liście usług SKOK będzie ubezpieczenie OC auta.
  Jakie ubezpieczenia w SKOK?
  Oferowane poprze SKOK ubezpieczenia obejmują niemal każdą dziedzinę życia. Ubezpieczyć jesteśmy zobowiązani się na wypadek utraty pracy, życia oraz masa innych możliwości. Ubezpieczenia w SKOK deponują również wyjątkowo dobrą oraz konkurencyjną propozycję ubezpieczeń OC I AC którym warto się bliżej przyjrzeć.
  Ubezpieczenie domu SKOK
  SKOK ubezpieczenia ma również na majątek taki jak mieszkanie czy mieszkania. Najtańsze ubezpieczeniedomu może pozwolić nam oraz naszej rodzinie na "spokojny sen". Ubezpieczenie kredytu hipotecznego będą kolejnym zabezpieczeniem jego spłaty, co za takim idzie w razie jakichkolwiekkłopotów nasza rodzina nie zostanie obciążona spłatą kredytu.
  Inne ubezpieczenia w SKOK
  Inne ubezpieczenia w SKOK będą np. Na wypadek utraty pracy albo nagłej śmierci. Są toefektywne metody na większe zabezpieczenie kredytu hipotecznego.Dają one przechowywać spokój w razie niepowodzenia i problemów ze spłatą zadłużenia wobec SKOK.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne »

  Sporządzamy różne pisma procesowe i urzędowe w tym pozwy, podania, apelacje, zażalenia, skargi, sprzeciwy itp. Zajmujemy się również reprezentowaniem naszych klientów przed sądami i urzędami, oraz świadczymy wszelkie inne usługi prawnicze. Zespół naszych Kancelarii Prawnych powstał w 2005 r. Na terenie całego kraju pomagamy w dochodzeniu odszkodowań z tytułu obrażeń doznanych w wyniku zaistniałych wypadków i zdarzeń losowych.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

ubezpieczenia (1), (83)

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: