Transport Podkategoria: Transport

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Kontenery Sprzedaż »

  Jesteśmy przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w świadczeniu usług z zakresu obsługi kontenerów w transporcie morskim i lądowym. Na rynku obecni jesteśmy już od ponad dziesięciu lat. Przede wszystkim zajmujemy się sprzedażą, dzierżawą kontenerów oraz transportem i spedycją kontenerową. W zakresie sprzedaży proponujemy naszym klientom kontenery nowe i używane, najróżniejszych typów oraz wymiarów, przeznaczone do transportu międzynarodowego, a także przeznaczone do celów magazynowych jak i do dowolnej adaptacji.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Holowanie Warszawa »

  Niesprawny samochód w drodze? Zatelefonuj po autopomoc!Czasem zdarzyć się może każdemu - jeżeli twój samochód w czasie drogi odmówi ci posłuszeństwa i nie możesz własnym sumptem zająć się jego reperacją, wówczas musisz czym prędzej wezwać w tej domenie zawodowców. Najlepsza będzie fachowa pomoc drogowa Warszawa, która będzie potrafiła zająć się wszystkim. Można dostać wtedy auto pomoc Warszawa na miejscu, dzięki czemu będzie można w razie jej powodzenia momentalnie rozpocząć kolejny raz podróż. Jakkolwiek może także być tak, że pomoc na drodze Warszawa nic nie da i trzeba będzie odholować samochód do zakładu, gdzie będą mogli zająć się nim profesjonaliści. W każdym z tych przypadków powinno się wyszukać w samej rzeczy właściwą firmę, która posiada spore doświadczenie w tej dziedzinie oraz właściwe zaplecze samochodowe. Samo holowanie Warszawa musi być w końcu wykonane z wykorzystaniem dobrych samochodów. Konieczna jest specjalna laweta Warszawa, która będzie dostosowana do rozmiarów pojazdu. Do wyboru jest zasadniczo dużo firm, dla których całodobowa pomoc drogowa z Warszawy nie jest dużym problemem. Najodpowiedniej zacząć szukać ich w internecie, a podobnie mieć za każdym razem numer do zaufanej firmy pod ręką - w żadnym razie przecież nie wiadomo, kiedy może się on przydać. Pomotrzebna pomoc drogowa Warszawa? Dzwoń do nas!

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Olsztyn - dokąd po adresy szkół? »

  Zainteresowanych tematem nauka jazdy Olsztyn zapraszamy na stronę www.bib.com.pl.przedwczoraj grudnia rozmawiałem z załamanym ze znajomym, który powiedział: ...Całkiem nieźle mi szło ale tuż przed zakończeniem próbnej jazdy egzaminator polecił mi nagle zahamować. Wtedy samochód zgasł... gdybym jechał wozem z automatyczną skrzynią, nigdy by do tego nie doszło. Zgodnie ze sztuką prowadzenia pojazdów podczas hamowania trzeba nacisnąć sprzęgło nim zgaśnie silnik - uzasadnił swoją negatywną opinię egzaminator.
   
   

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport Wrocław »

  W swojej ofercie proponujemy przede wszystkim transport lokalny oraz zagraniczny, przeprowadzki - mieszkań, domów czy organizacji dodatkowo transport mebli, sprzętu RTV i AGD, etc. Jeśli w grę wchodzi transport Wrocław, to powinno się wprost napisać, iż posiadamy wybitnie obfite kompetencje, w końcu funkcjonujemy w specjalizacji transportowej już od dłuższego okresu. Ciągle inwestujemy w nasz tabor, w następstwie czemu zapewnić możemy transport realnie wszelkich ładunków. Angażujemy u nas takich ludzi, którzy umożliwiają bezpieczne dowiezienie ładunku do celu, nie mówiąc już oczywiście o terminowości, która jest jednym z naszych większych atutów. Jeżeli o walorach słowo, jednym z własnych najogromniejszych jest to, że oprócz wielce rzetelnej postaci usług, nie jest wcale powiedziane, że pobieramy zanadto wygórowane pieniądze. Trzymamy także wszystkie pozwolenia i certyfikaty, w następstwie czemu jesteśmy jedną z największych firm transportowych na Dolnym Śląsku. Nie pozostaje w takim razie raczej nic innego, jak zaprosić zainteresowanych usługami transportowymi, do wstąpienia na naszą stronę firmową. Na niej oczywiście zamieszczono wszystko to co ważne na nasz temat. Niesłychanie serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy do niemiec »

  Rola transportu, lecz stale niedoceniana jest ogromna. Wskazują na to uprzednio  zupa dane o transporcie w gospodarce zjednoczonej Europy. Weźmy przewozy do niemiec Łódź pod uwagę kilka liczb. Rocznie produkcja przemysłowa zaręczony bez owijania w bawełnę spośród transportem przynosi przychód w wysokości 2 bilionów 455 miliardów euro (dane z 2006roku). Budżety państw Unii otrzymują spośród tego pokaźną proporcja, podatek VAT firmy przemysłu dookoła transportowego odprowadzają od chwili kwoty bagatela niespełna 468 miliardów euro. Naraz w branży tej zatrudnionych w tym czasie było niezupełnie 12 milionów pracowników. Pożądane byłoby zwrócić uwagę w tej okolicy, że stanowi owo przeszło 5,3 procent pracowników całkowicie. Jakie wnioski wynikają z tych liczb? Mnie przyszedł kolejny: w końcu zrozumiałem ochoczość rządów Unii w udzielaniu pomocy firmom sektora w dobie kryzysu. Bo podatki płynące z branży, jak zestawić je z wielkością pomocy udzielonej parę lat temu, tłumaczą tę sprawę jednoznacznie.  Tudzież dodajmy do tego prosty zjawisko, że aliści nie bacząc na kryzysu specjalność ta odnotowała widowiskowy sukces rozwijając się w dosyć niezłym  tempie. Moim daniem było to możliwe m.in. przy użyciu  poszerzeniu unii o nowe państwa, w tym Polskę.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Taxi Bagażowa Warszawa »

  W współczesnym oblężeniu rynkowym, posługi transportowe dosięgały nieznany jakościowo stopień, przeto staramy się przewyższać uprzedzania naszych gości są nieustannie odpracowujemy nad zwiększeniem własności służb i umożliwiające rozległy zasięg posług w przewozie frachtów. z naszą kompanią, oprócz przedmiotów można osiągnąć z posług biura obieg "pod klucz", zorganizowana aula czynu, morał Wnioskodawcy przedsiębiorstwa składu, rozładunek ciężarówki, albo uwieńczyć przewozu wielkogabarytowych frachtów. Takich jak fortepian, fortepian, sejf, sprzęt sklepików, maszyn, bankomaty i wiele różnorakich.

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki, Usługi Transportowe »

  Firma świadczy profesjonalne usługi transportowe i przeprowadzki na terenie całego kraju. Przeprowadzki domów, mieszkań, biur, sklepów, magazynów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę. Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź korzystając z formularza na naszej stronie internetowej, bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące przeprowadzek i transportu.

  Data dodania: 07 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Busy Niemcy, Holandia, Belgia, Polska - Przewóz osób - Transport »

  Znajdź swojego przewoźnika. Katalog firm przewozowych. Busy Niemcy - Holandia - Belgia - Polska. Przewóz osób - Transport. Tanie przewozy i bilety międzynarodowe i krajowe. Dowóz pracowników do zakładów pracy, wyjazdy szkolne, kolonie i zimowiska, wyjazdy na targi, spotkania, konferencje, przewozy firmowe, imprezy sportowe. Międzynarodowe linie przewozowe.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polski speedway »

  Krajowy jak też europejski czarny sport w najlepszym wydaniu. Jeśli jesteś kibicem czarnego sportu i masz ochotę dowiedzieć się co nieco o twojej ulubionej dyscyplinie sportowej, zapraszamy cię na naszą stronę internetową w całości poświęconą historii jak też dniu dzisiejszemu polskiego jak też światowego sportu żużlowego. Przeczytasz na należącej do nas stronie dokładny opis motocykla żużlowego, regulamin współzawodnictwa na speedwayowych torach, opis torów polskich jak też zagranicznych, jak i żużlowe derby rozgrywane w naszym kraju. Tym, co bezdyskusyjnie czyni naszą stronę internetową jeszcze bardziej interesującą, są filmiki dotyczące żużla jak również wiadomości dotyczące tej jakże widowiskowej dyscypliny sportu. Zapraszmy na sporządzoną przez nas żużlową witrynę nie tylko dla maniaków speedwaya, ale każdego zaintrygowanego widowiskową dyscypliną.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Międzynarodowy transport zwłok »

  Witryna, na której znajdziesz istotne i pomocne wiadomości dotyczące przewiezienia zmarłego z miejsca śmierci do Polski. Nasza spółka zapewnia tego typu usługi już przez wiele lat, przez co świetnie poznała problemy z tym związane. Żeby otrzymać pełne wiadomości o sprowadzeniu ciała trzeba jedynie wejść na opisywaną witrynę – opublikowane tam artykuły szczegółowo i kompetentnie określają międzynarodowy transport zwłok a także zapewniają zapoznanie się z przydatnymi informacjami o rekompensatach gotówkowych i udzielają odpowiedzi na zapytania takie jak cena usługi.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki biur Warszawa - wynajmijauto.pl »

  Rzetelność, doświadczenie i profesjonalizm to główne zalety naszego przedsiębiorstwa, którego szeroko rozumianym obszarem działalności są przeprowadzki w Warszawie. Wiemy, że przeprowadzka nie należy do zadań łatwych i przyjemnych, dlatego też oferujemy Państwu naszą usługę. Przedmiotem funkcjonowania firmy Wynajmij Auto są zarówno przeprowadzki osób prywatnych jak i biur. Reklamowane przez nas przeprowadzki w Warszawie realizujemy w sposób całościowy od transportu po rozpakowanie.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczny, Profesjonalny transport cysternami i adr. »

  Profesjonalne funkcjonowania transportowe możemy zainstalować zawsze, kiedy mamy ku temu uwarunkowania. Inwestycja finansowa w odpowiedni sprzęt jest niezbędna, ponieważ transportowanie czegokolwiek wiąże się z ogromnymi nakładami majątkowymi. Wystarczy wyobrazić sobie prowadzenie spółki oferującej transport cysterny. Zapotrzebowanie na rynku na tego typu usługi wbrew powszechnej opinii jest całkowicie spore, dlatego firmy mające w osobistej katalogu usług/produktów pojazdy do tego celu przeznaczone mogą współcześnie pozyskać wiele i zdobywać kolejne rynki zbytu i nowych klientów. Inwestycja w pojazdy przeznaczone do transportów niebezpiecznych nie różni się nazbyt wysokością w przyrównaniu do każdej innej ciężarówki. Jeżeli już komuś zależy na tym, żeby uzyskiwać kolejne rynki i kolejnych klientów to musi zaoferować adr transport. Każda nowoczesna i szanująca się firma transportowa posiada skoordynowane sieci pojazdów specjalistycznych gotowych do przetransportowania każdego stylu towaru. Na dzień dzisiejszy branża transportowa błyskawicznie się rozwija i prawie każdy chciałby posiadać w swoim firmowym garażu pojazdy przystosowane nieomalże do wszystkiego. Trzeba jednak pamiętać, że transport cysterny ma możliwość być niebezpieczny zarówno dla kierowcy prowadzącego ciężarówkę jak i dla otoczenia. Kolizja z takim pojazdem może doprowadzić do prawdziwej katastrofy. Dlatego pojazdy przeznaczone do adr transport musza posiadać także stosownie wykwalifikowanych kierowców, przebadanych nie tylko pod względem edukacji merytorycznej niemniej jednak też pod kątem psychologicznym. Kierowcy takich pojazdów muszą być nadzwyczajnie odpowiedzialni i żadna osoba nie ma możliwość sobie pozwolić na brak fachowości.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zmarlych-Transport.eu - transport zwłok »

  Współcześnie, notorycznie zdarza nam się jechać za granicę. Co, gdy zdarzy się krewnej nam osobie cokolwiek niepożądanego, na przykład, śmierć? Wówczas pożądamy sprowadzić ciało umarłej osoby z powrotem do ojczyzny. Nasze przedsiębiorstwo dysponuje w ofercie solidny przewóz internacjonalny zwłok. Na wykonanej przez nasze grono stronie internetowej wynajdziesz serię wielofunkcyjnych informacji o tym, co będzie dla Ciebie wartościowe, jakie dokumenty są wymagane, a także sporo innych przydatnych informacji. Skorzystaj z oferowanych przez nas poradników. Przyrządzane są one przez specjalistów dysponujących obszerną praktyką w sferze funeralnej, w związku z tym bezsprzecznie wyszukasz tam rozwiązania na każdą nurtującą Cię kwestię.

  Data dodania: 28 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Transfer szczecin berlin »

  Jeśli szukasz pewnego transportu z lotniska, chcesz wyruszyć na delegację w kraju lub w Europie, jesteśmy gotowi. Możemy zorganizować dowolny transport. Dysponujemy tylko sprawnymi technicznie pojazdami. Każdy pojazd jest czysty oraz wypełnia wszelkie wymagania. Z naszą pomocą każda trasa jest bezpieczna. Już dziś dołącz do grupy usatysfakcjonowanych klientów i ciesz się bezpiecznym przejazdem w wybrane miejsce. Oferujemy dowóz do lotniska w Brandenburgu.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jasek - to profesjonalny przewoźnik. »

  Jasek Transport Polska
  Stawiamy na współpracę jedynie  z doświadczonymi i godnymi zaufania partnerami, a nasi kierowcy i spedytorzy to osoby doświadczone i kompetentne. Ze wzlędu na to, możemy służyć przyszłym i obecnym odbiorcom nie tylko dostarczeniem samego transportu, ale także i zapleczem wiedzy, co pozwala nam przygotowywać indywidualnie dopasowane rozwiązania logistyczno-kurierskie.
  Generalnie tani kurier to usługodawca najczęściej wybierany przez wszystkich, jednak to właśnie dobry kurier dba o zaoferowanie ciągłej jakości. Nasze międzynarodowe przesyłki ekspresowe to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy paczka musi trafić do odbiorcy o danej porze dnia.
  Pamiętamy o bezpieczeństwie materialnym przesyłek, dotrzymujemy zobowiązań. Dajemy gwarancję, że Państwa przesyłka terminowo i w nienaruszonym stanie trafi do adresata. Doręczamy paczki zarówno w małych miejscowościach jak i dużych aglomeracjach.
  Naszą największą wartością są nasi klienci. To w odpowiedzi na ich potrzeby i oczekiwania dopasowujemy ofertę. Szacunek, lojalność, zaufanie, poufność i indywidualne podejście do naszych klientów to podstawowe wartości, które stanowią naszą misję.
  Warto z nami współpracować!Jasek Transport Rogowo jest prywatną, polską firmą. Naszym hasłem i zasadą działania jest solidność wywiązywania się z powierzonych przez klienta zadań.
  Jesteśmy fachowcami, mamy doświadczenie Operujemy flotą vanów i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników. Umiemy na czas i w korzystnej cenie dostarczyć wszystko, co jest niezbędne. Zajmujemy się różnymi wymiarami przesyłek ekspresowych, których waga może osiągnąć do 1300kg. Dla wygody naszych kontrahentów maksymalnie uprościliśmy cennik, oraz określiliśmy [url=http://www.jasek-transport.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Find Personal Trainer - Hidden Tips And Tricks To Mens Health Results »

  Celem naszej działalności internetowej będzie zaoferować klientom idealne spotkanie z Pilates Sea Point w Cape Town, jest to z pewnościąpodstawą jest znajomość procedury treningu w TK.

  na personalfitnesstrainer. co. za

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Krakow tours, Wieliczka Salt Mine tours and Auschwitz tours »

  Wieliczka Salt Mines tours
  Sightseeing Wieliczka where you will find beautifl world. It is among the most eagerly visited tourist places in Krakow. Chapel of Saint Kinga, the largest among underground chapels in the Wieliczka Salt Mine tours. The tourist route leads through the underground chapels, caverns and caves where you can admire sculptures and chandeliers made from the salt crystals.
  Discovery Travel Agency lets you easily visit all greatest Krakow sights. If you looking  comfort and safety considering Krakow airport transfer to the City Centre. Krakow tour covers the most popular tourist attractions. Is the entry to many other must see sites in the region like Wieliczka Salt Mine and Auschwitz.
  Auschwitz tours to a worldwide symbol of the terror. The former camp was founded by the Nazis on the outskirts of the town of Oswiecim during the Nazi's occupation of Poland. This place is still visited by people from all over the world. You can see the remaining camp buildings in Auschwitz.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurier rowerowy - CityQurier.pl »

  Nie potrafisz odnaleźć się w ogromnej ofercie usług kurierskich ? Nie masz zielonego pojęcia która firma jest sprawdzona i pewna ? Poszukujesz kogoś kto dostarczy pocztę na małym obszarze ? Jeśli któreś z powyższych pytań odnosi się do Ciebie to niezwłocznie zajrzyj stronę firmy kurierskiej Cityqrier. Świadczymy obsługę kurierską na terenie Krakowa i okolic. Nasza firma wykonuje zamówienia szybko i dobrze, a wszystko to poprzez zastosowanie skuterów - idealnego transportu do zakorkowanych miast. Zlecenie tworzysz za pomocą naszej witryny internetowej - nie ruszasz się z przed monitora, ażeby nadać pocztę ! Serdeczenie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przesyłki kurierskie »

  Zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę przesyłek naszych kontrahentów. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz dodatkowo zaangażowaniu pracowników jesteśmy pewną i stabilna na rynku firmą. Posiadamy wielu stałych i zadowolonych klientów, którzy dzięki nam przy mniejszych kosztach dostają najwyższej jakości usługę. firma kurierska zapewnia elastyczne podejście do każdego zlecenia.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Busy do niemiec »

  Polcar rozpoczął działalność w 1991r Od początku aktywności specjalizujemy się w krajowym przewozie jednostek. Łączymy profesjonalną obsługę z punktualnością, niezawodnością i oszczędnymi cenami. Dysponujemy najnowocześniejszym składem busów i autobusów o najwyższym komforcie marki Mercedes Benz. Ceniąc czas klientów staramy się tak komponować trasę przejazdu, aby zagwarantować im jak najszybszy czas przejazdu. W naszej ofercie odkryjesz m.in: internacjonalne i krajowe transfery pracowników firm, szkolenia, instruktaże, trasy koncertowe krajowe i zagraniczne, odjazdy na imprezy sportowe i integracyjne, najem busów i autobusów, importowanie aut.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Transport

Transport - nowa strona:

Adres: