Tłumaczenia Podkategoria: Tłumaczenia

« poprzednia strona · 3
 • Biuro tłumaczeń »

  W tłumaczeniach pisemnych dla przedsiębiorstw specjalizuje się biuro tłumaczeń Tide Translator. Wykonujemy tłumaczenia dokumentów takich jak listy, pisma, umowy oraz porozumienia. Realizacja tłumaczeń specjalistycznych to doskonałe zespolenie znajomości języka z fachową wiedzą.W ofercie biura można znaleźć szeroki wachlarz tłumaczeń specjalistycznych. Wysokie kwalifikacje tłumaczy, szybka realizacja zleceń to te cechy, które sprawiają, że cieszą się zaufaniem grupy zadowolonych Klientów.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kiepscy tłumacze »


  napisów" mce_href="auto" href="auto">Tłumaczenie tekstów to trudna spawa. Trudno obecnie wyszukać biuro tłumaczeń które zrobi to doskonale. Cóż tłumacze na dzień dzisiejszy to kiepska klasa a to dlatego że narobiło się dużo szkół wyższych które rozdają tytuł magistra języka angielskiego byle komu. Co zabawne wielu z nich dosłownie nie napisało pracy magisterskiej jedynie zleciło napisanie komuś. I to nie z lenistwa wyłącznie z swojego nieuctwa. W szkołach zasadniczych, gimnazjach, liceach jest dokładnie tak samo nauczyciele odwalają fuszerę co widać, przykładowo po tym ile ludzi zdało maturę z języka angielskiego. Jest fatalnie Mieszkańcy Polski to naród w Europie który zna najmniej języków obcych. Nieraz jest również tak że tłumaczem zostaje osoba która twierdzi że zna język brytyjski, bo pracowała w Anglii parę lat. A nie zna mówi i pisze slangiem, nie zna gramatyki, mówi pisze prostym językiem. I w przyszłości takie tłumaczenie można wyrzucić do kosza, bo Anglik stwierdzi że posiada do czynienia z jakimś prymitywnym tłumaczeniem a biuro tłumaczeń jedynie na tym traci. Też zastanówmy się w pewnych sytuacjach czy dobrze znamy język obcy i dopiero wtedy bierzmy się za tłumaczenia.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemiecki »

  Jak zakładam, zainteresowany jesteś zamówieniem tłumaczenia. Jeśli jesteś z któregoś z następujących miast: Białogard, Golub-Dobrzyń, Jaworzno, Jelenia Góra, Milicz, to przygotowaliśmy dla Państwa niezwykle ciekawą ofertę. Nasz tłumacz niemiecki wykona dla Państwa w trybie pilnym wymagane tłumaczenie. W zależności od Twojego miejsca zamieszkania, tłumaczenie zostanie wykonane przez jeden z naszych punktów obsługowych: biuro tłumaczeń Tomaszów Mazowiecki, biuro tłumaczeń Siemianowice Śląskie, biuro tłumaczeń Elbląg, który zamówienie prześle do jakiegoś dysponującego czasem wolnym grójeckiego tłumacza. Ukończone tłumaczenie otrzymasz szybko i wygodnie pocztą elektroniczną (albo zwykłą pocztą). Za usługę też możesz zapłacić bez wychodzenia z domu, dokonując przelewu elektronicznego. (Tekst: limeryk.)

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz hiszpańskiego »

  Dzięki jakości tłumaczenia, czasowi realizacji zamówień i dostosowaniu specjalistycznych usług tłumaczenia do wymagań kontrahenta tłumacz przysięgły hiszpańskiego jest w stanie zrealizować każde, wręcz najbardziej nietypowe zlecenie.Specjalizuję się w tłumaczeniach pisemnych z języka hiszpańskiego i na język hiszpański wszelkiego rodzaju dokumentów kierując własną ofertę zarówno do Kontrahentów korporacyjnych, jak i indywidualnych.  Jako tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego dbam o wysoką poprawność językową tłumaczenia, zachowanie tajemnicy i zapewniam bezpieczeństwo powierzanych dokumentów.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia na niemiecki, na portugalski »

  Biuro tłumaczeń naszej korporacji realizuje tłumaczenia napisów ze wszystkich języków europejskich oraz dodatkowo większości azjatyckich. Pracuje dla nas kadra najlepszych fachowców. Opracowujemy tłumaczenia pisemne, ustne, zaawansowane, a oprócz tego tłumaczenia stron internetowych WWW. Wykonujemy też tłumaczenia dokumentów, umów, a oprócz tego innych pism oficjalnych. Nasze usługi to nie jedynie tłumaczenia tekstów, ale też tłumaczenia konferencji, spotkań z klientami zagranicznymi. Gwarantujemy sposobów zaprojektowania usługi tłumaczenia na rosyjski Zapewniamy wysokiej klasy obsługę, dość szybkie wykonanie zapotrzebowania, a oprócz tego przystępne ceny. Prawie każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a stałym nabywcom oferujemy rabaty. Mój Tłumacz zaprasza na stronę.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niderlandzki, portugalski Kraków »

  Jeśli chcesz wiedzieć kto oferuje najlepsze tłumaczenia na niderlandzki, Kraków Ci podpowiada. Tak, to właśnie w Efekt Lingua możesz zamówić tłumaczenie na język chiński. Na naszych usługach nigdy się nie zawiedziesz.Utrzymywanie kontaktów z europejskimi partnerami to codzienność dla wielu polskich firm. W bardziej oficjalnych korespondencjach przydają się dla przykładu tłumaczenia portugalskiego. Kraków to miasto znane na całym świecie dlatego nie może tutaj zabraknąć również tłumaczy, którzy potrafią rozmawiać z całym światem. Najlepszych z nich znajdziesz w Efekt Lingua.

  Data dodania: 28 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego »

  Połączenie dobrego tłumaczenia z rosyjskiego za dobrą cenę to rzadkość w mojej dziedzinie. Nam udaje się uzyskać takie wyniki dzięki temu, że nie korzystamy z usług pośredników. Nasi Klienci płacą zatem realną cenę za profesjonalne usługi, które realizuje tłumacz przysięgły języka rosyjskiego.Bardzo lubię własną pracę, szanuję indywidualnych klientów. Jako tłumacz przysięgły języka rosyjskiego wykonuję profesjonalne tłumaczenia wypasioną. Pracuję szybko i dokładnie, gwarantuję terminowość wykonywanych zamówień, a oprócz tego absolutną poufność. Zrobione przez nas tłumaczenia z rosyjskiego nadają się do druku i nie wymagają korekty lingwistycznej.

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń wrocław »

  Niemiecki-direkt zajmuje się tłumaczeniami. Oferuje klientom tak samo tłumaczenia na piśmie: normalne i uwierzytelnione, a także oralne. Rozporządzenia na piśmie da się wysyłać mailem. Wykonane tłumaczenia są odsyłane również tą samą drogą względnie przez pocztę i faksem. Propozycja obejmuje dodatkowo wykonanie pokaźnych zleceń, do których potrzeba zespołu tłumaczy. Właściciel firmy to wprawny tłumacz z długoletnią znajomością języka. Umożliwia swoim odbiorcom niedrogie, solidne i terminowe wypełnienie usług.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nika - Tłumaczenia Kraków, Biuro Tłumaczeń Kraków, Tłumaczenia przysięgłe Kraków »

  Dajemy Państwu sztukę perfekcyjnego tłumaczenia. Lata doświadczeń, tradycji i starannej selekcji metod umożliwiły nam dostarczenie Państwu pewności idealnego tłumaczenia. Przekazując nam teksty otrzymujecie Państwo ich najwierniejszy przekład, z jedyną różnicą, jezyka w którym są napisane.

  Data dodania: 21 04 2008 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń »

  Alingua, to krakowskie biuro tłumaczeń z bogatym doświadczeniem. Zajmujemy się tłumaczeniami na wszystkie języki europejskie. Wśród naszych pracowników znajdują się tłumacze ustni, pisemni i przysięgli. Wyjątkowa dbałość o jakość naszych przekładów uzewnętrznia się możliwością współpracy tłumacza ze specjalistą innej kategorii. Np. tłumacz niemieckiego może współpracować z dowolnym specjalistą z innej dziedziny w celu osiągnięcia najwyższej jakości tłumaczenia. Oferujemy także niedrogie przekłady w kategoriach: tłumaczenia angielski, tłumaczenia niemiecki czy tłumaczenia rosyjski. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.

  Data dodania: 23 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz francuski kraków »

  Tłumacz języka francuskiego i instruktor biznesu Kraków to działalność przewodzona przez firmę Pani Lange. Propozycją firmy są każdego rodzaju tłumaczenia pisemne jak i ustne. Usługi świadczone przez firmę to przede wszystkim tłumaczenia pisemne zwykłe takie jak na przykład życiorysy, streszczenia i umowy. Wszelakiego typu tłumaczenia przysięgłe takie jak dokumenty samochodowe i prawnicze. Firma tłumaczy także pisma specjalistyczne a głównie dokumentacje techniczne jak i prawne, notarialne i ekonomiczne. Fachowe tłumaczenia, prędka realizacja, konkurencyjne ceny oraz indywidualna obsługa każdego klienta. Krótkie terminy realizacji to niektóre z naszych najlepszych rekomendacji w tłumaczeniach są również tłumaczenia ustne w trakcie spotkań w urzędach, spotkań służbowych, wyjazdów zagranicznych i mnóstwo innych. W zamiarze zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy zapraszamy na stronę www.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tłumaczenia

Tłumaczenia - nowa strona:

Adres: