Tłumaczenia Podkategoria: Tłumaczenia

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Biuro tłumaczeń »

  Vision Jobs - Biuro tłumaczeń. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z większości języków świata. Naszym atutem jest wysoka jakość tłumaczeń oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych tłumaczy. Biuro tłumaczeń  Vision Jobs to również najnowsze rozwiązania informatyczne, które sukcesywnie wdrażamy. Obsługujemy firmy, instytucje oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane zlecenie. Na rynku tłumaczeń funkcjonujemy od wielu lat. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem na każdym etapie realizacji zlecenia, dzięki temu nasi Klienci pozostają nam wierni.
  Specjalizujemy się w tłumaczeniach: Tłumaczenia techniczne ( Tłumaczenia techniczne wykonujemy wraz z obróbką graficzną oraz zapisem w większości formatów, w tym w formacie PDF),  Tłumaczenia medyczne, Tłumaczenia prawnicze, Tłumaczenie prospektów emisyjnych, Tłumaczenie i lokalizacja oprogramowania, Tłumaczenie stron i portali internetowych, Tłumaczenia publikacji, pism i książek popularnonaukowych, Tłumaczenia dokumentów samochodowych.
  Zawsze gwarantujemy naszym Klientom ekspresową obsługę pojawiających się zleceń, zapewniając tym samym najwyższą jakość wykonywanych tłumaczeń.
  Na każdym etapie zlecenia zapewniamy ścisłą poufność tłumaczonych materiałów.
  Profesjonalizm i pasja, z jakimi podchodzimy do każdego zlecenia, w połączeniu z ciężką pracą wysoko wykwalifikowanego zespołu tłumaczy sprawiają, że można nam w pełni zaufać, jeśli chodzi o jakość i dotrzymanie terminów powierzonych tłumaczeń.
   
  Serdecznie zapraszamy do współpracy.
  Biuro tłumaczeń

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Specjalistyczne Litewski »

  Biuro Tłumaczeń Języka Litewskiego jest do dyspozycji klientów indywidualnych i firm. Gwarantuje szybkie realizowanie przekładów zwykłych dokumentów oraz tekstów z zakresu techniki, medycyny i prawa. Zachowanie optymalnie krótkich terminów wykonania, także w przypadku imponujących rozmiarowo dokumentów, jest możliwe za sprawą współpracy z wieloma kompetentnymi tłumaczami języka litewskiego, zdobywających wiedzę na krajowych i zagranicznych uczelniach. Sprawność obsługi nigdy nie przebiega się kosztem jakości. Wszystkie tłumaczenia są wykonywane z uwzględnieniem uwag klientów. Biuro wykorzystuje jasny sposób współpracy. Cena tłumaczenia podana na początku nie zmienia się po wykonaniu tłumaczenia. Wszystko to decyduje o tym, że na hasło „tłumaczenia litewski”, decyzja jest prosta: Supertłumacz jest najlepszy.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie tekstu »

  Tłumaczenie albo przekład jest odpowiednim wyrażeniem w języku docelowym treści tekstu przedstawionego w języku źródłowym. Takie tłumaczenia tekstów nie są łatwe. W każdym momencie możemy skorzytać z biura tłumaczeń, które zajmie sie naszym tekstem we właściwy sposób. W obecnych czasach nie potrzebujemy w ogóle ruszać się z miejsca, możemy skorzystać z tłumaczenia online i poczekać na dostawę przełożonej treści pocztą elektroniczną. Nie lękajmy się kiedy język jest mało popularny, dobry tłumacz zawsze się znajdzie. Oferta większości biur zawiera są tłumaczenia z języków najbardziej popularnych, ale i tych mniej także. Zależnie od tego co mamy do przetłumaczenia wybieramy po prostu tłumaczenia angielski, tłumaczenia niemiecki, tłumaczenia rosyjski, tłumaczenia ukraiński, tłumaczenia rumuński, tłumaczenia francuski, tłumaczenia hiszpański, tłumaczenia portugalski i przesyłamy swoje zlecenie. To takie proste!

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Tłumaczenia na angielski online. Renomowane biuro tłumaczeń od dawna świadczy usługi tłumaczeń wszelkiego typu dokumentów. Wspomagamy w działaniach biznesowych firmy. Proponujemy Państwu ekspresowe tłumaczenia z i na język angielski. Nasz zespół to wykształceni tłumacze z praktyką w instytucjach międzynarodowych. Zastosowanie nowoczesnym metod pracy pozwala nam realizować duże zlecenia, przy zachowaniu najwyższej jakości.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Tłumaczenia angielski - konkurencyjne ceny !!!Jesteśmy grupą tłumaczy, która stosunkowo tanio tworzy tłumaczenia angielsko-polskie. Nasze biuro tłumaczeń różni się od innych tym, że nasze tłumaczenia na angielski i polski wykonujemy w swoich domach, a Państwo docierają bezpośrednio do osoby tłumaczącej bez dodatkowych kosztów dla pośredników. Każdy z nas posiada tytuł magistra filologii angielskiej oraz ukończył studia podyplomowe o specjalizacji tłumaczenia. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach poparte współpracą z biurami tłumaczeń. Dzięki zdobytemu wykształceniu oraz doświadczeniu wykonujemy tłumaczenia profesjonalnie, szybko i tanio. Jesteśmy w stanie zagwarantować BARDZO KONKURENCYJNE CENY! Gwarantujemy również najwyższą jakość naszej pracy.

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  Wiele osób, jakie wyjeżdżają do pracy za granicę winno posiadać przy sobie tłumaczenie niezbędnej do załatwienia wszystkich formalności dokumentacji. Z myślą o tego rodzaju potrzebach na stronach naszego serwisu internetowego przygotowaliśmy ciekawą propozycję. Realizujemy biegłe translacje zarówno standardowych tekstów jak i dokumentacji specjalistycznej. Propozycja nasza pokrywa także tłumaczenie na jakikolwiek język egzaminów dojrzałości, dyplomów ukończenia studiów, aktów cywilnych bądź umów kupna i sprzedaży.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac i tłumaczenie niemiecki »

  Zajmujemy się opracowywaniem oraz przygotowywaniem wzorcowych prac, precli i dokumentów w językach: polskim, niemieckim i angielskim. Pisanie prac, opracowań oraz ich tłumaczenie to nasze zamiłowanie. Proponujemy szeroką paletę możliwości pomocy w tłumaczeniu i pisaniu. Świadczymy usługi w zebraniu materiałów, korekcie m. in prac dyplomowych, zaliczeniowych i magisterskich. Przygotowujemy także wzorce opracowań naukowych z języka niemieckiego i polskiego. Trudnimy się również tłumaczeniami wszelkiego rodzaju materiałów z języka niemieckiego na polski i z polskiego na niemiecki. Realizujemy także zadania dotyczące prac zaliczeniowych kakże dyplomowych. Przekaż pracę naszym redaktorom, którzy są w tej dziedzinie fachowcami. Pomagamy także w przygotowywaniu prac oraz wielu różnych tekstów na strony internetowe. Materiały te sprawią, że twoja strona zyska na znaczeniu. Przygotowana pod okiem fachowca treść merytoryczna strony internetowej to zapewnienie zaistnienia i powodzenia twojej firmy. Nie zwlekaj i skontaktuj się czym prędzej z naszym copywriterem, a już wkrótce będziesz jednym z tych, którzy nie narzekają na niedostatek kontrachętów. Tylko z nami dołączysz do grupy tych oferentów, z którymi to rzeczywiście warto współpracować. Nasze usługi to klucz do twojego sukcesu.

  Data dodania: 27 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie na niemiecki »

  Adling to profesjonalne biuro tłumaczeń specjalizujące się tłumaczeniami z języka niemieckiego. Oferta biura zawiera tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia dla firm. Biuro tłumaczeń współpracuje z wykwalifikowanymi tłumaczami, posiadającymi rozległe doświadczenie z wielu dziedzin. Nasze usługi tłumaczeń wyróżnia dbałość o szczegóły, atrakcyjne ceny, oraz terminowość.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia techniczne angielski »

  Biuro Tłumaczeń Technicznych, zakładające za efekt zapewnienia pełnego zrozumienia przy przekładach tekstów technicznych. Kłopoty komunikacyjne stwarza głównie słownictwo medyczne, prawnicze, techniczne. W tych dziedzinach współpracownicy biura są profesjonalistami. Duża skuteczność tłumaczeń technicznych to rezultat autorskiego systemu dopasowywania tłumaczy. Każdym zleceniem zajmuje się fachowiec mający dużą znajomość kierunkową i praktykę zawodową. Wsparcie w przekładach dokumentów fachowych w 30 językach świadczy ponad 1000 profesjonalnych tłumaczy. Dzięki różnorodności kadry i obsłudze odbiorców online, biuro może opracować na dzień setki stron tłumaczeń. Dla wygody klienta firma zapewnia bezpłatną wycenę, w ciągu pół godziny od przekazania wyjściowego tekstu.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • English too polish translations »

  Vision Jobs Translation services

  The professional translation services are within the scope of our activity. We do regular and certified (sworn) translations from most of the languages, including the translations from one foreign language into another. We cooperate with some experienced specialists in translation. We consult some problematic issues in the translated material both with a Client and a translator. We find each document challenging and individual. We do our best for our Client to be satisfied.
  Quality and time limits
  If you are looking for a reliable translation office which can meet your expectations, call us and we will make a good offer. Our experience and qualifications enable us to perform at the highest level..
  We offer our Clients the professional service from the best translators.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Usługi tłumacza są bez wątpienia od czasu do czasu potrzebne zarówno większości firm, jak i osobom prywatnym. Z tego też powodu zawsze trzeba mieć całkowitą pewność co do tego, że korzystamy z rzeczywiście profesjonalnego i godnego zaufania biura tłumaczeń – takiego jak to, którego oferta przedstawiona jest na stronie www.att.waw.pl. Co ważne, jest ona bardzo zróżnicowana, zatem każdy klient może tutaj znaleźć coś odpowiedniego do swoich potrzeb. Biuro zajmuje się tłumaczeniem tekstów w języku angielskim, niemieckim, francuskim i włoskim, a wszystkie usługi wykonywane są przez wykwalifikowane osoby, które gwarantują nie tylko wysoką ich jakość, ale również i błyskawiczny termin wykonania. Wszystko to sprawia, że nawet najbardziej wymagający klienci będą zadowoleni z takiej współpracy!

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz włoski »

  Mnóstwo ludzi twierdzi, że praca tłumacza jest jedną z najprostszych i najlżejszych. Jest to nieprawdziwa hipoteza, bo w obecnych czasach życie osoby trudzącej się tą specjalnością nie jest usłane różami. Po 1-sze jeżeli chodzi o komfort pracy, to profesja tłumacza włoskiego oraz innych języków obcych jest zazwyczaj połączona z niemałym napięciem i gigantyczną odpowiedzialnością. Następna sprawa to olbrzymia konkurencja, z którą musi się liczyć każdy z fachowców chcących zająć się tłumaczeniami. Jest to spowodowane tym, że na rynku krajowym w tej branży działa dużo osób. Żeby się wybić, należy dysponować sporym doświadczeniem i potrzebnym wykształceniem. Nazywam się Davide Dublanc i spełniam wszystkie te wymogi, ponieważ w jako tłumacz włoski działam już ponad dziesięć lat, a studia odbyłem na Uniwersytecie w Mediolanie. Skontaktuj się ze mną, jeżeli potrzebujesz szybko i szczegółowo przetłumaczyć jakieś pismo.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielski Wrocław »

  tłumacz angielski Wrocław -  Przyjechał kuzyn "siódma woda po kisielu". Pierwszy raz w życiu go widzisz? Jest rodowitym Brytyjczykiem. Wymachuje rękami, coś bełkocze pod nosem. Wydaje Ci się dziwny? On tak samo postrzega Ciebie, przecież wszystko Ci już powiedział i nie rozumie dlaczego się nie cieszysz. Zaczyna sobie myśleć, że Polacy, to smutni ludzie. Nawet się nie uśmiechną na wiadomość o ogromnym spadku po prapradziadku? Nie masz pojęcia jak się dogadać? Poproś o pomoc tłumacza angielskiego, albo daj kuzynowi zeszyt niech wszystko spisze, a my to dla Ciebie przetłumaczymy.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe Wrocław »

  Vision Jobs - tłumaczenia przysiegęgłe Wrocław. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z większości języków świata. Naszym atutem jest wysoka jakość tłumaczeń oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych tłumaczy. Biuro tłumaczeń  Vision Jobs to również najnowsze rozwiązania informatyczne, które sukcesywnie wdrażamy. Obsługujemy firmy, instytucje oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane zlecenie. Na rynku tłumaczeń funkcjonujemy od wielu lat. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem na każdym etapie realizacji zlecenia, dzięki temu nasi Klienci pozostają nam wierni.
  Specjalizujemy się w tłumaczeniach: Tłumaczenia techniczne ( Tłumaczenia techniczne wykonujemy wraz z obróbką graficzną oraz zapisem w większości formatów, w tym w formacie PDF),  Tłumaczenia medyczne, Tłumaczenia prawnicze, Tłumaczenie prospektów emisyjnych, Tłumaczenie i lokalizacja oprogramowania, Tłumaczenie stron i portali internetowych, Tłumaczenia publikacji, pism i książek popularnonaukowych, Tłumaczenia dokumentów samochodowych.
  Zawsze gwarantujemy naszym Klientom ekspresową obsługę pojawiających się zleceń, zapewniając tym samym najwyższą jakość wykonywanych tłumaczeń.
  Na każdym etapie zlecenia zapewniamy ścisłą poufność tłumaczonych materiałów.
  Profesjonalizm i pasja, z jakimi podchodzimy do każdego zlecenia, w połączeniu z ciężką pracą wysoko wykwalifikowanego zespołu tłumaczy sprawiają, że można nam w pełni zaufać, jeśli chodzi o jakość i dotrzymanie terminów powierzonych tłumaczeń.
   
  Serdecznie zapraszamy do współpracy.
  Biuro tłumaczeń

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki »

  Postęp wirtualnego świata spowodował,że możemy przy jego pomocy odnaleźć prawie wszystkie świadczenia na rynku.Profesjonalne tłumaczenia w internecie prezentuje firma 100 at. Możliwość wykorzystania reklamowanych przez 100at usług dzięki online zezwala na zorganizowanie niektórych rzeczy nie wychodząc z mieszkania.Wiele biur tłumaczeń reklamuje swe kompetencje nie tylko w translacjach dokumentów czy umów itp.,ale także w tłumaczeniach symultanicznych.Fachowe tłumaczenia robione przez 100at to pewność poprawnie spełnionych zleceń.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie tłumaczenia »

  Powstaje wciąż więcej stron oferujących tanie tłumaczenia. Przykro nam stwierdzić ale jakość wykonywanych tłumaczeń pozostawia dużo do życzenia. Dlatego też zdecydowanie lepiej jest korzystać z usług ludzi siedzących w temacie już wiele lat. Decydując się na nas możecie być pewni, że nie będziecie żałować tego wyboru. Charakterystyczną cechą jest dla nas bardzo dobry kontakt z klientem, oraz całkiem niskie ceny. Sprzedajemy wiedzę, którą zdobyliśmy na najbardziej renomowanych uczelniach na świecie. Myśle iż jest to wystarczający powód do tego abyście zdecydowali się skorzystać z naszej propozycji. Liczymy na długą współpracę.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Szczecin »

  Biuro tłumaczeń Singulum - kompleksowa obsługa tłumaczeń. Nasze biuro przygotowuje każdą ofertę indywidualnie, po zapoznaniu się i przeanalizowaniu nadesłanych nam dokumentów. Pomożemy przetłumaczyć twoje dokumenty większość języków. Nie powierzaj swojego tłumaczenia przypadkowym ludziom - zlec je profesjonalistom! Nasz zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów – inżynierów, tłumaczy, grafików i specjalistów DTP – gwarantują zadowolenie naszych klientów. Oferujemy: Tłumaczenia zwykłe i techniczne ; tłumaczenia stron WWW; tłumaczenia uwierzytelnione ("PRZYSIĘGŁE"); skład DTP.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Tekstów Słowackich »

  Najtrudniejsze zamówienia dla translatorów to tłumaczenia techniczne i medyczne. Obowiązuje ich cała terminologia specjalistyczna, zorientowanie w temacie oraz spora praktyka w przekładaniu tekstów. Biuro Tłumaczeń Języka Słowackiego angażuje najlepszych tłumaczy, mający szeroką wiedzę z obszaru medycyny, techniki i samego języka. Ciągle poszerzają swoje kompetencje, przynależąc do międzynarodowych stowarzyszeń i organizacji. Każde tłumaczenie to skutek starannej pracy i konsultacji z innymi ekspertami i kontaktu z odpowiednią literaturą. Jeżeli będziesz potrzebować tłumaczeń specjalistycznych i użytkowych z języka polskiego na język słowacki lub słowackiego na polski (ewentualnie inną kombinację z językami świata), prześlij tekst online. Oferujemy zarmową wycenę.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielskie »

  Vision Jobs - tłumacz angielski. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z większości języków świata. Naszym atutem jest wysoka jakość tłumaczeń oraz krótkie terminy realizacji zleceń.
  Specjalizujemy się w tłumaczeniach: Tłumaczenia techniczne ( Tłumaczenia techniczne wykonujemy wraz z obróbką graficzną oraz zapisem w większości formatów, w tym w formacie PDF),  Tłumaczenia medyczne, Tłumaczenia prawnicze, Tłumaczenie prospektów emisyjnych, Tłumaczenie i lokalizacja oprogramowania, Tłumaczenie stron i portali internetowych, Tłumaczenia publikacji, pism i książek popularnonaukowych, Tłumaczenia dokumentów samochodowych.
   
  tłumacz przysięgły angielski

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Potrzebujesz szybko tłumaczenia? Masz kłopot ze zrozumieniem tesktu w obcym języku? Stanowimy rozwiązanie twojego problemu. Nasza Firma translatorska istnieje na rynku od 1980r., a pod nazwą Dor-Tekst funkcjonuje od 1997r. Świadczymy usługi zarówno dla podmiotów prawnych, takich jak kancelarie prawnicze, notarialne, ministerstwa, sądy placówki gospodarcze itp. jak również dla osób prywatnych. Proponujemy usługi tłumaczeniowe we wszystkich językach w pełnym zakresie, tj. tłumaczenia pisemne (przysięgłe i nieprzysięgłe), jak również ustne (konsekutywne, przysięgłe, kabinowe i symultaniczne). Współpracujemy z kadrą wykwalifikowanych, fachowych tłumaczy specjalizujących się w wielu sferach. W szczególności obręb naszych tłumaczeń obejmuje takie dziedziny jak: bankowość, finanse, budownictwo, architektura, chemia, ekonomia, zarządzanie, elektronika, elektryka, energetyka, handel, dystrybucja, informatyka, telekomunikacja, kosmetyki, marketing, reklama, inżynieria, medycyna, motoryzacja, prawo, przemysł spożywczy, rachunkowość, rolnictwo, transport, turystyka, ubezpieczenia, Unia Europejska, beletrystyka i pozostałe. Zapraszamy!

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tłumaczenia

Tłumaczenia - nowa strona:

Adres: