Tłumaczenia Podkategoria: Tłumaczenia

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Tłumaczenie angielski »

  Często bywa tak, że potrzebujemy jakichś dokumentów w języku angielskim. Samodzielne tłumaczenie może okazać się ostatecznie groteskowe dlatego warto zwrócić się z prośbą o pomoc do eksperta. Zajmuje się tłumaczeniami nie tylko pism urzędowych ale także wszelkiego rodzaju tekstów – nie ma znaczenia czy jest to artykuł czy opis jakiegoś wyrobu. Jeśli jesteś zaintrygowany taką ofertą to zajrzyj na moją stronę internetową i sprawdź jak dużo możesz uzyskać. Gwarantuję, ze całość zostanie właściwie i na czas przetłumaczona. Wieloletnie doświadczenie w pracy z językiem angielskim powoduje, że swoją pracę przeprowadzam absolutnie kompetentnie!

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  Poszukując biura tłumaczeń będącego w stanie szybko i bezbłędnie zrealizować tłumaczenie przysięgłe warto zainteresować się ofertą agencji ITG. To profesjonalne biuro świadczy szeroki wachlarz usług tłumaczeniowych specjalizując się jednocześnie w wykonywaniu tłumaczeń przysięgłych. Współpracujący tłumacze to profesjonaliści z dużym stażem w branży oraz ogromnym doświadczeniem w wykonywaniu przekładów. To właśnie dzięki temu dostarczane przekłady charakteryzują się wysoką jakością, potwierdzoną przez wierne grono zadowolonych klientów. Siedziba biura znajduje się w dogodnym miejscu w samym centrum Warszawy.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski tłumaczenia »

  Haller, to profesjonalne i cieszące się dobrą opinią biuro tłumaczeń mieszczące się w Katowicach, które zajmuje się tłumaczeniem na większość języków europejskich. Firma istnieje od 20 lat i w tym czasie zdobywała na tyle duże doświadczenie, że dzisiaj z powiedzeniem może zająć się tłumaczeniem specjalistycznym, o czym świadczy bogate portfolio Klientów, do którego należą największe marki w Polsce. Specjalizujemy się w tłumaczeniach ustnych - symultanicznych oraz pisemnych - uwierzytelnionych. Biuro tłumaczeń Haller obsługuje także międzynarodowe konferencje. Jesteśmy w stanie bez najmniejszych problemów przetłumaczyć dokumenty m.in. z takich dziedzin jak: medycyna i farmacja, unia europejska, górnictwo czy budownictwo. Oprócz tłumaczeń na angielski możecie Nam Państwo zlecić także dokumenty m.in. w języku francuskim, rosyjskim, tureckim czy szwedzkim. Więcej wiadomości znajdą Państwo na na www.haller.pl.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Językowe »

  Szeroka oferta tłumaczeń językowych. Przysięgłych, ustnych i technicznych! Terminowość i wysoka jakość. Szeroka oferta obsługiwanych języków oraz doświadczeni tłumacze gwarantują wysoki poziom tłumaczenia.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa native speaker »

  Warszawa native speaker -  Nasi British Native Speakerzy odbierali wykształcenie na University of Oxford. Oferujemy Ci usługi w zakresie konwersacji "jeden na jeden". Prowadzimy także lakcje z języka angielskiego. Nie ma dla nas znaczeniagra roli w jakim jesteś wieku. Dostosujemy się do Twojej wiedzy i umiejętności. Jeśli potrzebujesz podszkolić Angielski biznesowy lub techniczny - czekamy właśnie na Ciebie. Możemy spotykać się na zajęciach u nas w firmie lub u Ciebie w domu. Umówimy się w dogodnym dla Ciebie czasie.

  Data dodania: 28 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielski Wrocław »

  Firma Subway Business English Tadeusz Szałamacha świadczy usługi z zakresu tłumaczenia na profesjonalnym poziomie z języka polskiego na angielski i z angielskiego na polski.
  Siedziba firmy znajduje się w Wrocławiu, gdzie posiadamy najwięcej klientów jednak bez problemu tłumaczymy teksty klientom spoza granic Wrocławia. Myotrzymujemy tekst na maila, wyceniamy go i jeżeli klient akceptuje nasze warunki przechodzimy do tłumaczenia, odsyłając również drogą mailową.
  Ceny tłumaczenia zależą od wielu czynników: czasu jaki mamy na tłumaczenie(na specjalne życzenie klienta tłumaczymy tekst błyskawicznie od ręki, w tym wypadku usługa jest droższa), czy jest to tłumaczenie przysięgłe a także oczywiście od ilości tłumaczonego tekstu. Tłumacz przysięgły Wrocław – Tadeusz Szałamacha.
  Szczegółowy cennik znajdziesz na stronie tlumaczangielski.wroclaw.pl.  Subway Business English Tadeusz Szałamacha

  603-582-594
  biuro@tlumaczangielski.wroclaw.pl
  ul. Stolarska 22
  Wrocław 53-205
  NIP: 894-103-11-78
  Regon: 932179291
  biuro czynne: poniedziałek-piątek 9:00-16:00

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Katowice »

  Vision Jobs - biuro tłumaczeń Katowice Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z większości języków świata. Naszym atutem jest wysoka jakość tłumaczeń oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych tłumaczy. Zawsze gwarantujemy naszym Klientom ekspresową obsługę pojawiających się zleceń, zapewniając tym samym najwyższą jakość wykonywanych tłumaczeń.
  Na każdym etapie zlecenia zapewniamy ścisłą poufność tłumaczonych materiałów.
  Profesjonalizm i pasja, z jakimi podchodzimy do każdego zlecenia, w połączeniu z ciężką pracą wysoko wykwalifikowanego zespołu tłumaczy sprawiają, że można nam w pełni zaufać, jeśli chodzi o jakość i dotrzymanie terminów powierzonych tłumaczeń.
  Serdecznie zapraszamy do współpracy.
  Biuro tłumaczeń Vision Jobs Katowice

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielski »

  MultiTłumaczenia.pl to solidne biuro tłumaczeń o ponadregionalnym zasięgu działania, świadczące usługi translatoryczne na rzecz podmiotów gospodarczych, instytucji oraz osób prywatnych. Zajmujemy się przekładem wypowiedzi pisanych i mówionych, obejmującym pełen zakres relacji między językami. Trzon naszego zespołu stanowi grupa profesjonalnych tłumaczy, w większości posiadających uprawnienia tłumacza przysięgłego. Prowadząc działalność, kładziemy nacisk na fachowość, terminowość oraz na konkurencyjne ceny. Sprawne funkcjonowanie gwarantuje nam innowacyjny, intuicyjny system komputerowy, który przeznaczony jest do nadzorowania obiegu tłumaczonych dokumentów oraz do dokonywania rozliczeń za wykonane zlecenia. Na tle konkurencji nasze biuro wyróżnia to, że usługi świadczymy nie tylko bezpośrednio, ale również przez sieć punktów agencyjnych i firm partnerskich rozmieszczonych na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Tarnów »

  Vision Jobs - biuro tłumaczeń Tarnów. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z większości języków świata. Naszym atutem jest wysoka jakość tłumaczeń oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych tłumaczy.Biuro tłumaczeń Vision Jobs to również najnowsze rozwiązania informatyczne, które sukcesywnie wdrażamy. Obsługujemy firmy, instytucje oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane zlecenie. Na rynku tłumaczeń funkcjonujemy od wielu lat. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem na każdym etapie realizacji zlecenia, dzięki temu nasi Klienci pozostają nam wierni.
  Specjalizujemy się w tłumaczeniach: Tłumaczenia techniczne ( Tłumaczenia techniczne wykonujemy wraz z obróbką graficzną oraz zapisem w większości formatów, w tym w formacie PDF),  Tłumaczenia medyczne, Tłumaczenia prawnicze, Tłumaczenie prospektów emisyjnych, Tłumaczenie i lokalizacja oprogramowania, Tłumaczenie stron i portali internetowych, Tłumaczenia publikacji, pism i książek popularnonaukowych, Tłumaczenia dokumentów samochodowych.
  Zawsze gwarantujemy naszym Klientom ekspresową obsługę pojawiających się zleceń, zapewniając tym samym najwyższą jakość wykonywanych tłumaczeń.
  Na każdym etapie zlecenia zapewniamy ścisłą poufność tłumaczonych materiałów.
  Profesjonalizm i pasja, z jakimi podchodzimy do każdego zlecenia, w połączeniu z ciężką pracą wysoko wykwalifikowanego zespołu tłumaczy sprawiają, że można nam w pełni zaufać, jeśli chodzi o jakość i dotrzymanie terminów powierzonych tłumaczeń.
   
  Serdecznie zapraszamy do współpracy.
  Biuro tłumaczeńVision Jobs - biuro tłumaczeń Tarnów. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z większości języków świata.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz jęz. duńskiego i angielskiego »

  dunski-tlumaczenia.com prezentuje ogólną ofertę i zakres usług świadczonych przez tłumacza języka angielskiego i duńskiego - Edytę Stępkowską. Zawierają się w nich tłumaczenia zarówno pisemne jak i ustne z dziedzin: tłumaczenia techniczne, budownictwo, korespondencja handlowa, rozliczenia podatkowe, a także przemysł spożywczy i motoryzacja. Edyta Stępkowska ma spore doświadczenie wtłumaczeniu literatury, głównie z języka angielskiego. Wśród dotychczasowych publikacji znajdują się pozycje z literatury pięknej, książki z dziedziny filozofii, a także poradniki na temat psychologii, wychowania dziecka i biznesu. W przypadku większych zleceń istnieje możliwość wykonania tłumaczenia testowego przed podjęciem ostatecznej decyzji o współpracy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług i przesyłania ofert współpracy.

  Data dodania: 09 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Usługi tłumacza są bez wątpienia od czasu do czasu potrzebne zarówno większości firm, jak i osobom prywatnym. Z tego też powodu zawsze trzeba mieć całkowitą pewność co do tego, że korzystamy z rzeczywiście profesjonalnego i godnego zaufania biura tłumaczeń – takiego jak to, którego oferta przedstawiona jest na stronie www.att.waw.pl. Co ważne, jest ona bardzo zróżnicowana, zatem każdy klient może tutaj znaleźć coś odpowiedniego do swoich potrzeb. Biuro zajmuje się tłumaczeniem tekstów w języku angielskim, niemieckim, francuskim i włoskim, a wszystkie usługi wykonywane są przez wykwalifikowane osoby, które gwarantują nie tylko wysoką ich jakość, ale również i błyskawiczny termin wykonania. Wszystko to sprawia, że nawet najbardziej wymagający klienci będą zadowoleni z takiej współpracy!

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Przysięgłe.pl »

  Są rozmaite rodzaje wykonywanych translacji. Mogą być tak zwane tłumaczenia przysięgłe, opatrzone wyjątkową pieczęcią. Mówi ona o tym, że tłumacz, który je wykonał jest postacią wiarygodną oraz obowiązkową, a przetłumaczone przez niego zaświadczenia mogą być uznane przez administrację urzędową. Inny tłumacz zajmuje się z kolei egzekwowaniem przekładów ksiąg literackich. Jeszcze zupełnie inaczej wygląda wykonywanie translacji symultanicznych. Chodzi tutaj o sytuacje, w jakich tłumacz na bieżąco tłumaczy wypowiadane przez dane osoby słowa. Jest to dosyć kłopotliwa praca, której podołają fachowcy z profesjonalnej witryny.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • English transtaions »

  Vision Jobs Translation services

  The professional translation services are within the scope of our activity. We do regular and certified (sworn) translations from most of the languages, including the translations from one foreign language into another. We cooperate with some experienced specialists in translation. We consult some problematic issues in the translated material both with a Client and a translator. We find each document challenging and individual. We do our best for our Client to be satisfied.
  We offer our Clients the professional service from the best translators.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie symultaniczne rosyjski »

  Nie raz podczas prowadzenia biznesów za granicą przychodzi czas, że koniecznym jest tłumaczenie jakiegoś dokumentu na język polski z języka angielskiego bądź rosyjskiego. O ile poszukujesz w tym momencie tłumacza z rosyjskiego na polski, priorytetowo powinnaś zwrócić uwagę na tę stronę internetową, na której znajdziesz propozycję tłumacza, który specjalizuje się w tłumaczeniu symultanicznym z rosyjskiego bądź angielskiego na polski. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia medyczne »


  Bardzo trudno jest tłumaczyć teksty medyczne. Są one całe zawiłości i fachowej edukacji. Nie właściwie każde biuro tłumaczeń ma możliwość sobie z takim tekstem poradzić. napisów" mce_href="auto" href="auto">Tłumaczenie tekstu jest niełatwe i wymaga dużej wiedzy od tłumacza. Nieraz wymaga współpracy z lekarzami lub technikami medycznymi. Niemniej jednak cóż kilka biur tłumaczeń za to się łapie i wychodzi co wychodzi. Rozpiska jest źle przetłumaczona naraża czyjeś zdrowie. Tak że są dwie strony medalu. Osoba która zleca tłumaczenie musi dobrze wybierać, czyli się naszukać tłumacza, który przetłumaczy treść dobrze. A druga strona czyli biuro tłumaczeń albo tłumacz musi się zastanowić czy ma na tyle wiedzy z medycyny i znajomości języka ażeby ten tekst przetłumaczyć. Warto dodać że tekst ten powinien być logiczny i zrozumiały dla każdego. A tłumaczenie takie to rzadkość. Mam nadzieję jednak że biorąc dalszym razem leki albo będąc podłączanym do medycznych urządzeń technicznych. Osoba ta będzie świadoma co to za lek albo jak mnie podłączyć bo rozpiska będzie jasna.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz włoskiego »

  Krystyna Maternia jest tłumaczem języka włoskiego, która posiada dyplom Uniwersytetu Jagiellońskiego.
  Pani Krystyna tłumaczeniami zajmuje się już wiele lat. Na stronie można również zobaczyć referencje. Wystawiane są faktury VAT.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rumuński »

  Oczywistą rzeczą jest to, że jeżeli dokumenty zagraniczne posiadają mieć jakąś ważność w naszym kraju to muszą one zostać stosownie przetłumaczone i z tym się prawdopodobnie prawie każdy zgodzi. No, ale na pewno potrzebne są w tym celu usługi adekwatnego tłumacza przysięgłego, który będzie w stanie przełożyć dokumenty w tym języku. I tych, którzy są zainteresowani tłumaczeniem z języka rumuńskiego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego tłumacza przysięgłego i skorzystania z jego usług.

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe Szczecin »

  W epoce elektronicznych tłumaczy niektóre osoby uważają, że nie trzeba już do celów przełożenia dowolnego tekstu wybierać profesjonalisty z biura tłumaczeń. Przeważnie narzędzia elektroniczne nie są jednak w stanie spełnić wymagań osób, które życzą sobie jakości i potrzebują czegoś więcej, niż tylko sztywnego przekładu z błędami. Doskonałe tłumaczenia to domena wykwalifikowanych specjalistów dostępnych na Państwa życzenie już od dzisiaj. Warto zainwestować, jeśli usługa ma się opłacić, ponieważ jakość długo nie będzie osiągana przez automatyczne narzędzia.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie patentów »

  Nasze biuro tłumaczeń rozpoczynało swoją działalność od tłumaczeń patentów z różnych dziedzin, dla czołowych kancelarii patentowych w kraju i to pozostanie naszą specjalizacją. Doskonale znamy się na tym co tłumaczymy, wiemy jak stosować specyficzne słownictwo używane w Państwa branży, wiemy że terminy są święte i absolutnie nieprzekraczalne.Od 2008 roku, nieprzerwanie współpracujemy z wieloma polskimi i zagranicznymi kancelariami patentowymi. Od tego czasu przetłumaczyliśmy dla naszych Klientów już blisko 100 000 stron obliczeniowych opisów patentowych, oraz wszelkich innych dokumentów związanych z rejestrowaniem i ochroną znaków towarowych, patentów, wzorów przemysłowych.Dla naszych Klientów, wykonujemy także tłumaczenia poświadczone.

  Data dodania: 05 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje niemieckiego i niderlandzkiego »

  Nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenie niemiecki rzeszów, tłumaczenie niderlandzki rzeszów oraz lekcje niemieckiego rzeszów, lekcje niderlandzkiego rzeszów dla każdego. Istnieje sposobność organizacji zajęć na wyjazdach. Jest to fajna oferta dla szkół. Posiadamy też coś dla przedsiębiorstw, jak pokazy jak wyszkiwać informacji w Internecie na stronach w niemieckich i niderlandzkich wersjach językowych. Pomożemy przy pisaniu wszelakich papierów. Zobacz sam!

  Data dodania: 01 07 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tłumaczenia

Tłumaczenia - nowa strona:

Adres: