Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 8
 • Odszkodowanie »

  Dużo osób posiada wykupione dodatkowe ubezpieczenia na życie. Najczęściej to jest dla nich rodzaj swoistego zabezpieczenia na wypadek straty zdrowia w trakcie wykonywania zwyczajnych obowiązków. Oczywiście tego rodzaju odszkodowanie może w znaczny sposób zasilić nasz rodzinny budżet, jednakże czasami jest ono niewspółmierne do opłacanych w każdy miesiąc składek. Nim zdecydujemy się na zakup jakiegokolwiek odszkodowania to musimy najpierw uważnie przeczytać warunki umowy ubezpieczeniowej. Bardzo często zdarza się, iż niestety nie przeglądamy regulaminu i warunków wypłaty odszkodowania na wypadek naszego zgonu, wypadku w pracy albo i trwałego kalectwa. W takim wypadku niestety marnotrawimy oszczędzane przez nas pieniądze. Zanim cokolwiek podpiszemy, to powinniśmy skontaktować się na przykład z prawnikiem lub też radcą prawnym, który w sposób rzeczowy i konkretny wytłumaczy nam wszystkie niezrozumiałe aspekty. Agentom ubezpieczeniowym zależy jedynie na tym, aby otrzymać prowizję od sprzedaży, a nie na tym byśmy my byli usatysfakcjonowani z zawartej umowy. Nigdy nie wiemy, w którym momencie możemy ulec jakiemuś wypadkowi. By dostać odszkodowanie to należy spełnić bardzo duża ilość warunków.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  W naszym serwisie każdy użytkownik może liczyć na darmowe porady prawne. Wystarczy wypełnić prostu formularz, a specjalista z danej dziedziny prawa za pośrednictwem poczty elektronicznej odpowie na nurtujące pytanie. Zgodnie z formularzem istnieje wiele dziedzin prawa, na które odpowiadają nasi specjaliści. Zachęcamy do użytku naszego serwisu, który jako jeden z niewielu proponuje tego typu usługę.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lista Nieruchomości - bezpłatne ogłoszenia »

  Portal Lista Nieruchomości to możliwość bezpłatnego dodawania ofert nieruchomości zarówno przez biura nieruchomości, instytucje oraz osoby prywatne. Oferty nieruchomości podzielone są dla wyszukukujących na typ nieruchomości: domy, mieszkania, działki, lokale, budynki oraz na typ ofert: sprzedam nieruchomość, wynajmę, kupię, najmę.Zapraszamy serdecznie wszystkich oferujących i szukających nieruchomości w całym kraju. Liczymy na to, że z powodzeniem znajdą Państwo nieruchomość swoich marzeń

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozwy zbiorowe »

  Czujesz się oszukany przez dużą firmę? Obawiasz się, że w pojedynkę nie będziesz w stanie wyegzekwować swoich praw? Chcesz wspólnie z innymi oszukanymi osobami dochodzić swoich racji? Obowiązkowo sprawdź nasz serwis, w którym znajdziesz wszystkie informacje na temat pozwów grupowych i postępowania zbiorowego. Informacje przygotowane przez fachowych prawników, bogata baza wiedzy i informacji - to wszystko w zasięgu Twojej ręki.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Katowice »

  Kancelaria Prawna Joanny Krzyk zajmuje się udzielaniem profesjonalnych porad prawnych. To idealne wyjście wprost dla osób poszukujących odpowiedniego doradztwa. Zasadami, którymi posługuje się ta windykacja będzin jest: profesjonalizm, fachowość, uczciwość, uczciwe postępowanie, bezwzględne unikanie konfliktu interesów, konkurencyjne ceny oraz bezwzględne zachowanie tajemnicy radcowskiej. Zachęcamy do odwiedzenia strony a także zapoznania się bogatą ofertą porad prawnych. Nie poddawaj się windykacja należności jest prawem wszystkich. Zapraszamy gorąco na naszą witrynę intermetową do działu kontakt.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Wrocław »

  Wrocławska kancelaria Radcy Prawnego Ewy Jagodzińskiej-Antczak specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz w sprawach spadkowych. Prawnik Wrocław oferuje Państwu specjalistyczne poradnictwo, pomoc przy sporządzaniu pism procesowych, a przede wszystkim fachową reprezentację przed sądami.Alimenty - Kancelaria Wrocław prowadzi w imieniu swych klientów sprawy o: alimenty na rzecz małoletniego, alimenty na rzecz innych krewnych uprawnionych do alimentacji, alimenty na rzecz małżonka rozwiedzionego, podwyższenie alimentów, obniżenie alimentów, ustalenie, że obowiązek alimentacyjny wygasł, uchylenie alimentów, przyczynianie się do zaspokajania potrzeb rodziny.

  Data dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy notariusz w Warszawie »

  Nie da się uciec od skorzystania z usług, jakie świadczy rejent - niektórzy z jego usług korzystają częściej, drudzy z kolei. Z całą pewnością najczęściej styczność mają te osoby, które dużo nabywają lub sprzedają domy oraz mieszkania - wtedy rejent koniecznie musi dokonać wpisu do księgi wieczystej, jaką mieć ma obowiązek każdy dom. Oprócz tego, pod jego okiem zawieranych jest mnóstwo umów, jakie mają moc ustawową, czego dowodem jest pieczęć notariusza, posiadający godło państwowe. Pośród aktów, jakie nie mogą być zawarte bez udziału notariusza możemy wymienić na przykład intercyza przedmałżeńska oraz podział majątku. Notariusz Ochota bierze również udział w podpisywaniu aktów między wspólnikami handlowymi, sprawuje pieczę nad wekslami czy czekami, jak również zatwierdza testamenty czy darowizny - jedynie w takich sytuacjach umowy te będą honorowane przez władzę sądowniczą w różnych sprawach. Z uwagi na wielką odpowiedzialność, która ciąży nad rejentem, nie każdy może wykonywać tę funkcję - wymagane jest zaliczenie prawniczych studiów i odbycie odpowiedniej praktyki.

  Data dodania: 06 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wzory pism prawnych »

  Zdarzyło Ci się, że pragnąłeś spisać zaświadczenie czy też przyszykować odmienny wzór umowy prawniczej, a w pojedynkę absolutnie nie zdawałeś sobie sprawy jak to godnie zrobić?
  Niniejsza witryna prawna jest wykonana przez wyjątkowo doświadczonych ekspertów prawnych, jacy zabiegali o to, aby zapewnić Wam wejście do kompletu projektów pism prawnych, które są wielce kompetentne, a zarazem totalnie bezpłatne.
  Ręczymy, iż gdy skorzystasz z oferowanych przez nas wzorów pism, to okażesz się usatysfakcjonowany i sprawnie przygotujesz dokumenty, z którymi uprzednio miałeś trudność.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  W obecnych czasach maturzyści, przed którymi jest problem obrania kierunku studiów, coraz w znaczącej liczbie sytuacji zastanawiają się jaki zawód wybrać. O wyborze coraz w dużej liczbie przypadków zaważa nie tylko to, czy dany zawód jest dobrze płatny, niemniej jednak także to, czy jest w stanie dawać uczucie spełnienia. Pośród zawodów, które stale cieszą się niesłabnącym powodzeniem można wymienić jest zawód adwokata.
  Istota zawodu adwokata tkwi w Zawód adwokata polega na świadczeniu pomocy prawnej, sporządzaniu pism procesowych, opinii prawnych, umów i reprezentowaniu firm przed organami państwowymi. Wydawać aby się mogło.
  Nie mysli się, kto sądzi, że adwokat to jeden z bardziej interesujących zawodów kuli ziemskiej. Jest tak dlatego, że zawód ten w ogromnej mierze polega na obcowaniu z ludźmi i ich w większości wypadków niestandardowymi kłopotami. Duża mozaika bardzo dziwnych niekiedy spraw, z jakimi do czynienia ma kancelaria adwokacka sprawia, że wykonując tę profesję z całą pewnością nie można narzekać na nudę.
  Bycie adwokatem potrafi również przynieść dużo satysfakcji. W pewnych sytuacjach bardzo trudno znaleźć lepsze wynagrodzenie za wykonywaną pracę jak ogromna wdzięczność klienta, któremu udało się udzielić pomocy.
  Nie da się również pominąć aspektu ekononicznego wykonywania zawodu adwokata. Mimo, że baśnie o nieskończonych dochodach adwokatów nie mają wiele wspólnego z rzeczystością, to niewątpliwie prowadzenie kancelarii adwokackiej pozwala na to, aby żyć na naprawdę satysfakcjonującym pułapie.

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie kryzysowe tel. 535-867-180 »

  Kupujemy weksle i wierzytelności - długi, Windykacja, Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 http://egdi-limited.com/  Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla korporacji i firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) Zainwestujemy lub kupimy spółkę, spółkę jednoosobową ZAINWESTUJEMY Kupujemy weksle i wierzytelności - długi, Windykacja, Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 http://egdi-limited.com/  Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie Adwokackie Kielce »

  Nasza Kancelaria Adwokacka zapewni Państwu efektywną, całościową obsługę prawną co więcej pełną reprezentację przed sądami powszechnymi, organami administracji oraz sądami polubownymi. Nasi adwokaci dostarczają pomocy prawnej w aspekcie negocjacji, opiniowania i sporządzania pism, umów czy ugód. Wspieramy także w zakresie jednokrotnych, sporadycznych porad prawnych oraz w przygotowywaniu pism do sądów i urzędów. Każdy adwokat i radca prawny naszej kancelarii adwokackiej jest do Państwa dyspozycji. Honorarium kancelarii jest wyznaczane każdorazowo indywidualnie z Klientem. Jego wysokość uzależniona jest między innymi od rodzaju zadania, czasu jego wykonania, wartości przedmiotu sprawy i nakładu pracy. Naszym celem jest dostarczanie usług na względnie jak najwyższym poziomie, z jak najdalej idącym uwzględnieniem potrzeb naszych klientów i w taki sposób aby nie umknął nam żaden detal i byśmy mogli zaproponować najlepsze rozwiązanie stawianych przed nami zleceń. Nasi Adwokaci i Aplikanci Adwokaccy oferują pomoc prawną z poszanowaniem przepisów prawa oraz Zbioru Zasad Etyki i Godności Zawodu Adwokata.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Niemcy »

  Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną prowadzonych spraw na wszystkich etapach, reprezentację przed Sądem i Komornikiem Sądowym.
  Powierzając nam swoje sprawy mają Państwo pewność profesjonalizmu i fachowości. Mamy doświadczenie w sprawach tego typu. Od lat działamy na niemieckim rynku i dokończyliśmy mnóstwo nawet najtrudniejszych spraw. Nie warto zajmować się samemu sprawami, które mogą wykonać profesjonaliści. Z naszą kancelarią warto!

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie Adwokackie »  Adwokaci Janusz Margasiński i Paweł Kapral prowadzą indywidualne, jednakże ściśle ze sobą współpracujące kancelarie adwokackie, zlokalizowane pod wspólnym adresem w Sosnowcu przy ulicy Targowej 8. Nasze kancelarie świadczą profesjonalne usługi prawne z zakresu wielu dziedzin prawa, tak dla klientów indywidualnych, jak i dla wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych

  Data dodania: 15 02 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: