Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 7 · 8 · następna strona »
 • Prawnik »

  Niestety zdarza się tak, iż chociażby najporządniejsze osoby potrzebują skonsultować się z adwokatem Dobrana kancelaria prawna to podstawa. Niełatwo jednak połapać się w ofercie, gdyż naprawdę dużo spółek świadczy tego typu usługi. Kiedy już potrzebujemy skorzystać z pomocy prawnika, w większości wypadków nie posiadamy czasu na zapoznawanie się z ofertą mnóstwa spośród nich. Kancelaria prawna powinna w związku z tym być sprawdzona. Nie powinno się przekazywać swojego losu amatorom. Z pomocą przychodzi w związku z tym kancelaria prawna Niwińscy.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krs online »

  Krs przez Internet? Głowisz się czy to aby jest możliwe? Oczywiście, że tak. W dobie globalnego Internetu w zasadzie każdą rzecz możemy zorganizować przy pomocy rozwiązań interaktywnych. Nasza oferta krs przez Internet celowana jest do osób, którzy nie mają czasu, a zarazem szukają pewnej i jakościowej usługi. Nasi specjaliści zorganizują każdy dokument – m.in. z Krajowego Rejestru Sadowego. Uzupełnij skrupulatnie dokument zgłoszeniowy krs przez Internet i czekaj na rezultaty. W zależności od rodzaju zlecenia oczekujemy kilka godzin lub parę dni. Za zlecenie zapłacić przy odbiorze zlecenia!

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie kryzysowe tel. 535-867-180 »

  Kupujemy weksle i wierzytelności - długi, Windykacja, Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 http://egdi-limited.com/  Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw i firm/spółek/korporacji Zainwestujemy albo kupimy korporację, korporację jednoosobową ZAINWESTUJEMY Kupujemy weksle i wierzytelności - długi, Windykacja, Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 http://egdi-limited.com/  Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm/spółek/korporacji

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona danych osobowych »

  Pomagamy w zapewnieniu standardów bezpieczeństwa danych i spełnieniu wymogów ochrony informacji niejawnych. Ochrona danych osobowych - Pin Consulting.

  Data dodania: 02 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria Prawna Poznań zajmuje się pomocą przeciętnych i obszernych towarzystw w każdym etapie postępu kompanii. Ogrom doświadczenia w świadczeniu posług dopuszcza na oddzielne stanowisko do każdego nabywcy. Przedsięwzięcia korzystające z usług prawnych Kancelarii Prawnej mogą liczyć na kompleksową obsługę ustawową każdego z stylów realizacji. Zgrany i pełny inicjatywy i gotowości oddział radców legalnych z Poznania jest kompleksem, na który zawsze możesz liczyć.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wzór przemysłowy »

  Firma Federowicz i Rumpel tworzona jest przez specjalistów świadczących pomoc prawną we wszelkich sprawach związanych z dziedziną własności intelektualnej. Początki naszej działalności sięgają 1990r. Dynamicznie rosnąca renoma naszej firmy i wzrost liczby stale obsługiwanych klientów spowodowała konieczność poszerzania kręgu współpracowników. Na dzień dzisiejszy działamy w ośmioosobowym zespole. Prawnicy reprezentujący kancelarię maja uprawnienia do występowania we wszelkich sprawach związanych z ochroną własności intelektualnej zarówno przed polskimi sądami oraz urzędami odpowiedzialnymi za ochronę własności intelektualnej na terenie całej Europy.

  Data dodania: 18 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron Częstochowa »

  Myślisz o sprawnej i bardzo skutecznej reklamie w Internecie, ale nie wiesz jak to osiągnąć? Zleć to profesjonalnej firmie zajmującej się pozycjonowaniem stron www. Dajemy gwarancję, że nasze metody pozycjonowania zwiększą odwiedzalność Państwa strony nawet w pierwszym miesiącu usługi pozycjonowania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, będzie nam miło spotkać się i porozmawiać na temat usługi pozycjonowania Państwa strony internetowej.Umowa z Klientem zawierana jest na okres minimum 6 miesięcy z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie spółek »

  Proponujemy całą niezbędną pomoc i obsługę w aspekcie doradztwa, administrowania i prowadzenia działalności gospodarczej, również przez osoby prawne, jak i osoby fizyczne. Prawo spółek to nasza podstawowa specjalizacja. Dysponujemy w tym obszarze wieloletnie doświadczenie i kompetentną wiedzę. Powierzane nam zadania przeprowadzamy skrupulatnie i z zaangażowaniem, sięgając w razie potrzeby po każde dostępne środki legislacyjne. Radzimy przy doborze najkorzystniejszej w danym przypadku odmianie prowadzenia aktywności gospodarczej, dajemy wszechstronną pomoc legislacyjną w aranżowaniu spółek, a także na każdych etapach ich działania. Spółka z o.o. spółka akcyjna to spółki kapitałowe. W spółce akcyjnej na główny plan wysuwa się połączenie kapitałów, środków majątkowych. Liczba objętych przez partnerów akcesów ma znaczenie przy podejmowaniu decyzji w kwestiach spółki przy mianowaniu zarządu, rady nadzorczej, rozdziale zysku, zmianie umowy spółki. Do założenia spółki z o.o. jest wymagany kapitał zakładowy w wielkości minimalnej. Akt założycielski spółki kapitałowej musi być parafowany przez wszystkich udziałowców. Z zawiązania umowy spółki, powstaje spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji. Duże doświadczenia umożliwia nam wspierać naszych klientów nie tylko odnośnie bieżącej pomocy prawnej, lecz dodatkowo w kierunku długookresowej wizji rozwoju firm. Naszymi klientami są przede wszystkim spółki akcyjne i jednostki prywatne. Posiadamy praktykę w aspekcie obsługi prawnej procesów restrukturyzacyjnych, w tym fuzji i przekształceń.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Rzeszów »

  Jest to strona firmowa Kancelarii Adwokackiej Borcz i Partnerzy, którą można znaleźć w Rzeszowie, oferuje ona usługi z zakresu niemal wszystkich dziedzin prawa. Oferujemy obsługę klientów w sprawach, które dotyczą obrotu gospodarczego obrotu papierami wartościowymi, spółek prawa handlowego oraz w sprawach cywilnych, w tym rodzinnych i opiekuńczych. Kancelaria jest także doradcą większościowego udziałowca spółki realizującej inwestycję związaną z budową Galerii Millenium Hall. Kancelaria ma ogromne doświadczenie jeśli chodzi o współpracę z firmami ubezpieczeniowymi.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Grupa KDRC jest tworzona przez dwa powiązane ze sobą podmioty gospodarcze: Kancelarię Doradztwa Podatkowego Przemysław Rosicki Sp. k. i KDRC Sp. z o.o. KDRC zostało utworzone w 2012 r. i  powstało w wyniku rozwoju oraz poszerzenia zakresu działalności Kancelarii Doradztwa Podatkowego Przemysław Rosicki, istniejącej od 1989 r.KDRC prowadzi swoją działalność na teranie całego kraju, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu nowych technologii informatycznych i innowacyjnych rozwiązań. KDRC posiada główną siedzibę w Szczecinie, oddział w Warszawie i przedstawicielstwo w Gdańsku.Naszą misją jest kompleksowa obsługa klienta. W ostatnich latach znacznie zmieniły się oczekiwania naszych klientów i staramy się do nich dostosować. Każde działanie klientów wywołuje skutki, czy to w obszarze podatkowym, księgowym, finansowym czy gospodarczym. We wszystkich tych dziedzinach klienci oczekują wsparcia. Dlatego od wielu lat poszerzamy grono współpracujących z nami doradców podatkowych, adwokatów, radców prawnych i biegłych rewidentów. Korzystamy również ze wsparcia specjalistów w takich dziedzinach jak: dotacje i fundusze unijne, BHP, doradztwo personalne.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i korzystania z naszych usług.Zespół KDRC.http://www.kdrc.plTematyka strony:doradztwo podatkowe, księgowość, biura rachunkowe, podatki, kadry i płace, doradztwo podatkowe Szczecin, księgowość Szczecin, biura rachunkowe Szczecin, podatki Szczecin, kadry i płace Szczecin, doradztwo podatkowe Warszawa, księgowość Warszawa, biura rachunkowe Warszawa, podatki Warszawa, kadry i płace Warszawa, Szczecin, Warszawa, Zachodniopomorskie, Mazowieckie, kancelaria, Przemysław Rosicki

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Piaseczno »

  Szukasz kancelarii adwokackiej, która pomoże Ci w krótkim czasie i z sukcesem rozwikłać Twój kłopot prawny? Pilnie potrzebujesz porady, opinii lub też projektu umowy? Bez względu an to, co stanowi przedmiot Twego dużego zainteresowania nasza kancelaria spełni wszelkie Twoje oczekiwania. W celu zaznajomienia się z naszą specjalizacją jak i wieloletnim doświadczeniem obowiązkowo zajrzyj do naszego serwisu internetowego i przestudiuj umieszczone w nim materiały. Bezsprzecznie na takiej podstawie będzie Ci łatwiej przekonać się o naszym profesjonalizmie jak i ogromnej skuteczności. Nie przekładaj więc tego na później, lecz już dziś sprawdź naszą propozycję.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Katowice »

  Notariusz jest potrzebny nie wyłącznie jeśli chodzi o spadek czy też nawet podział majątku. Teraz notariusz katowice pełni także sporo pozostałych ważnych funkcji. W niektórych wypadkach on jest niezbędny do odbycia się głosowania w firmie. Zwykłe sprzedanie działki budowlanej, darowizna, oraz sporo pozostałych tego typu poczynań potrzebuje obecności notariusza lub też może być niezbędna sama kancelaria notarialna katowice. Dokumenty wypełniane przez odpowiedniego notariusza powinny być niezwykle dokładne i muszą uwzględniać wszystkie ewentualności. To on powinien właśnie zbadać, czy ściśle określona działka z pewnością jest własnością takiej a nie jakiejś innej osoby, czy też nabywca albo sprzedający nie posiadają ograniczonych praw obywatelskich, czy na hipotece nie ciąży zadłużenie i tak dalej. Jeżeli notariusze katowice nie sprawdzą tych wszyściutkich rzeczy, to potem mogą mieć kłopoty.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kuk Adwokaci - kompleksowa pomoc prawna »

  Kuk Adwokaci to sieć Kancelarii, które zapewniają kompleksową pomoc prawną zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów prowadzących działalność gospodarcza. Adwokaci, radcowie prawni i inni prawnicy Kancelarii świadczą pomoc prawną w niemalże wszystkich dziedzinach prawa, głównie w zakresie prawa karnego, karnoskarbowego, cywilnego, nieruchomości, rodzinnego, spadkowego, spółek, gospodarczego, pracy, administracyjnego. Świadczone przez nas usługi obejmują zarówno bieżące doradztwo, jak i zastępstwo procesowe i reprezentowanie interesów naszych Klientów we wszelkiego typu postępowaniach sądowych, arbitrażowych, administracyjnych i przed innymi organami.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdynia »

  Przepisy prawa zmieniają się dość szybko, niejednokrotnie z dnia na dzień. Uwzględniając nadzwyczaj szeroki zakres tego zagadnienia, uświadamiamy sobie, że bez pomocy zawodowców z obrębu prawa, masa sporów byłoby uciążliwych do rozwiązania.
  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą usług kancelarii, która specjalizuje się w licznych dziedzinach prawa:
  -cywilnym
  -karnym i karno-skarbowym
  -prawa pracy
  -handlowym
  -rodzinnym i opiekuńczym
  -administracyjnym
  -spadkowym
  Przeprowadzamy też sprawy dotyczące obrotu nieruchomościami i dotyczące spraw windykacyjnych.
  Zapewniamy w pełni profesjonalne usługi oraz pełną dyskrecję. Działamy z poszanowaniem etyki zawodu oraz jego godności, a dane nam dostarczone strzeżemy tajemnicą adwokacką.
  Zachęcamy do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Łódź »

  Kancelaria prawna oferuje swoim klientom kompleksową obsługę prawną w następujących obszarach: prawo pracy, prawo spadkowe, prawo cywilne, prawo nieruchomości, prawo handlowe, prawo rodzinne i wiele innych.Naszej usługi to przede wszystkim porady prawne, zarządzanie należnościami, reprezentacja w postępowaniach, przygotowywanie transakcji, udział w posiedzeniach, opinie i konsultacje. Kancelaria specjalizuje się głównie w prawie spółek, dochodzeniu należności i odszkodowań, prawie medycznym, zamówieniach publicznych, prawie podatkowym, prawie nieruchomości. Kancelaria świadczy także porady prawne przez internet.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Legal service Krakow »

  Sprawa sądowa to zagmatwana procedura, oparta na rozmaitych ustawach, a ich znajomość przekracza zdolności przeciętnego człowieka i tutaj przydatny jest adwokat Kraków. Ilość przepisów prawniczych odnośnie szczególnych spraw jest przeogromna i szary człowiek nie da rady znać się na całości przepisów, stąd najlepszym wyborem jest kancelaria adwokacka.Zadania adwokata nie można ograniczać jedynie do reprezentowania w sprawach sądowych, bo ich praca nie kończy się na sądach, a posiadane przez niego zagadnienia są przydatne również w innych sytuacjach. W społeczeństwie pokutuje krzywdząca wobec prawników teoria, że są oni wymagani wyłącznie w czasie procesu sądowego, nie biorąca pod uwagę pozostałych możliwości wykorzystania ich wykształcenia.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Prawnika, obrońcy publicznych czy też prawników. Adwokatów czynienia sądowego, gwoli klasy, mieszczą prawnicy, jacy zajmują się w procesach sądowych. Oni tak bywa szczecin adwokat zajmują się w prawie cywilnym a także są w większości wypadków rodzaj pełnomocnictwa odszukasz w klasy sądowej. Jeżeli zamierzasz truchtać do sądu aż do rozstrzygnięcia sporu, wypada jeden z tychże adwokatów. Wykształcenie i szkolenia Również adwokaci, ukończyły cztery lata studiów w szkole, a po pewnym czasie na krzyż następujące trójka lata studiów prawniczych. Po dokończeniu studiów, są zobligowani zdać szkoła gospoda dla państwa, w którym zamierzają działać, zanim pozostaną mogli praktykować akt prawny. Adwokaci nierzadko asystują w zajęciach kształcenia ustawicznego, owszem będzie wstanie powziąć specjalne prądy Law School, iżby ograniczać w danej sferze przywileje.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Gdańsk »

  Radca prawny Anna Kawczyńska proponuje usługi prawnicze oraz profesjonalne doradztwo prawne. Kancelaria prowadzi obsługę osób fizycznych jak również podmiotów gospodarczych. Pomoc prawna obejmuje prawo rodzinne (alimenty, majątek małżeński), prawo majątkowe (sprawy spadkowe, podziały majątków) oraz prawo gospodarcze (opracowanie projektów umów, regulaminów i innych aktów prawnych związanych z działaniem przedsiębiorstwa, obsługa walnych zgromadzeń itp). Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą adwokaci Gdańsk, zapewniamy profesjonalizm realizowanych usług.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Gdańsk »

  Kancelaria prawna Anny Kawczyńskiej proponuje usługi prawnicze oraz profesjonalne doradztwo prawne. Kancelaria prawna zapewnia obsługę osób fizycznych jak również podmiotów gospodarczych. Pomoc prawna obejmuje prawo rodzinne (alimenty, pochodzenie dziecka), prawo majątkowe (sprawy spadkowe, podziały majątków) oraz prawo gospodarcze (tworzenie projektów umów, statutów i innych aktów prawnych powiązanych z działaniem przedsiębiorstwa, obsługa walnych zgromadzeń itp). Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją adwokaci Gdańsk, zapewniamy profesjonalizm wykonywanych usług.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwody Kraków »

  Jeśli potrzebujesz dobrego adwokata z Krakowa polecamy usługi Kancelarii Adwokackiej Aleksandry Gawin-Bławat. Znajdziesz tutaj kompleksową, stałą czy też doraźną pomoc prawną, zarówno osób fizycznych jak też podmiotów gospodarczych. Kancelaria świadczy usługi z zakresu m.in. prawa pracy, cywilnego, handlowego, gospodarczego czy też administracyjnego. Jednak największe doświadczenie zdobyliśmy w prowadzeniu spraw małżeńskich takich jak separacje, unieważnienia małżeństw czy też rozwody w Krakowie.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

ochrona (2), osobowych (1), prawo (2)

Prawo - nowa strona:

Adres: