Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Notariusze Kraków »

  Wiele osób prawdopodobnie zastanawia się co jest takiego w zawodzie rejenta, że jest on tak nad wyraz zyskowny. Notariusz to zawód, który potrzebuje rozległej erudycji i doświadczenia, potwierdzonych zdanymi sprawdzianami zawodowymi oraz ponad ośmioletnim okresem edukacji na uniwersytecie oraz podczas aplikacji notarialnej. Interes społeczny potrzebuje tego by rejent osobiste czynności realizował sumiennie i z zachowaniem totalnej neutralności w relacji do rozmaitych grup petentów. Jednostki wykonujące rzeczony zawód biorą również na siebie ogromną odpowiedzialność za mienie swoich kontrahentów.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Krosno »

  Kancelarialitkowski.pl to strona przedstawiająca kancelarie prawne adwokata Marka Litkowskiego oraz adwokat Sylwii Stapińskiej. Kancelaria znajduję się w Krośnie, ok 50m od Sądu Rejonowego i Sądu Okręgowego. Działalność kancelarii obejmuje pomoc klientom biznesowym oraz prywatnym w celu realizacji zamierzonych celów - proponujemy zarówno porady, opinie prawne jak i reprezentacje klientów na sali sądowej.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie notarialne Wrocław »

  Dziedzina czyności kancelarii: sporządzanie aktów notarialnychsporządzanie aktów poświadczenia dziedziczeniasporządzanie poświadczeńdoręczanie oświadczeńsporządzanie protestów weksli i czekówspisywanie protokołówprzyjmowanie na przechowanie: pieniędzy, dokumentów i papierów wartościowychsporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentówsporządzanie na postulat stron: projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentówsporządzanie innych czynności wynikających spośród odrębnych przepisówDodatkowo: możliwość uzyskania w Kancelarii informacji w językach obcychmożliwość obsługi w języku angielskim i niemieckimwspółpraca spośród tłumaczami wszystkich języków

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Kanonicznego Kanonista »

  Kancelaria prawa kanonicznego Kanonista świadczy porady prawne z zakresu prawa kanonicznego. Oferujemy konsultację przed rozpoczęciem procesu kościelnego. Pomagamy ustalić tytuł nieważności, właściwości sądu. Doradzamy w zakresie wyboru materiału dowodowego. Zarówno powodowi i pozwanemu pomagamy prowadzić proces. Sporządzamy wszystkie pisma procesowe dla obu stron.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc prawna Poznań »

  Doświadczenie tudzież kompetencja są naszymi największymi plusami. Udzielamy sprawne i realne podejścia prawne, specyficznie przystosowane do Państwa potrzeb.Profesją naszej kancelarii jest kompleksowa obsługa prawna kontrahentów jednostkowych, oraz także obsługa podmiotów gospodarczych.Nasza Kancelaria Prawna jest rozważana za jedną spomiędzy najlepszych na terenie Poznania również całej Wielkopolski. Zarówno w mierze kraju zaliczamy się do zaszczytnego grona czołowych i najlepszych kancelarii.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro będące siedzibą notariusza »

  wszelka jednostka powinna mieć własną siedzibę. Jeżeli bywa to przedsiębiorstwo usługowe, to na pewno klient goszczony jest w biurze, gdzie toczone są rozmowy, dotykające konkretnej sprawy, z którą pojawia się interesant. być może to kwestia związana na przykład ze schedą, gdzie obie strony domagają się prawa do odziedziczenia majątku, wchodząc ze sobą w konflikt. Można tą sprawę rozstrzygnąć na dwa sposoby. jednym jest proces sądowy, a następnym skorzystanie z pomocy urzędnika. jeśli zatem chcemy wybrać to drugie rozwiązanie pójdziemy do przytoczonego biura, które zatrudnia urzędników zajmujących się notariatem. wzorem może być miasto stołeczne, gdzie swoje siedziby ma wielu notariuszy. Skoro jest to kancelaria notarialna Warszawa okaże się głównym miejscem dotykającym własnym zakresem tak stolicę, jak i okolice powiatowe. Zatem przy tym sporze, w jakim nie można osiągnąć ugody, sprawy w swoje ręce bierze urzędnik notarialny i opierając się o konkretne papiery, jak na przykład wola, rozwiązuje sporne kwestie. Urzędnik taki postępuje zgodnie z prawem, a rezultat końcowy zawsze jest nie do podważenia.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Bydgoszcz »

  Radca prawny z zasobnym stażem zachęca do kontaktu pod adresem adwokat-gorski.pl. Z zawodowym prawnikiem każdy trybunał nie stanie się budzący grozę, a prawo okaże się przychylne i pomocne. Bydgoszcz to gród, w jakim mecenas przyda się w wielu niespodziewanych sprawach. Bądź przygotowany na zdarzenia przypadkowe, przekonując się w jaki sposób radca prawny zdoła ci przynieść ulgę w życiowych przeszkodach. Zaufana kancelaria adwokacka to gwarancja łagodnego snu i troski o kondycję majątkową familii plus osobistą.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Zapraszamy do przekazania nam swoich należności. Niewielkim kosztem pomożemy Szybko - Skutecznie - Tanio odzyskać Państwa pieniądze!
  Vindi Case SM oferuje Państwu profesjonalną i szybką usługę odzyskiwania należności świadczoną przez specjalnie wynajętą do tego celu kancelarię prawną. Pomimo wielu ofert windykacyjnych na rynku nasza usługa jest wyjątkowa, ponieważ jest Szybka - Skuteczna - Tania. Jej zasadniczą zaletą jest to, że od momentu przekazania nam faktur potwierdzających wierzytelność poprowadzimy sprawę do samego końca. Jeżeli więc będzie taka konieczność, skierujemy sprawę do egzekucji komorniczej.
  Po przyjęciu zlecenia odzyskania należności i podpisaniu umowy kancelaria prawna poprosi Państwa o przekazanie faktur, z których wynika wierzytelność, oraz o podpisanie pełnomocnictwa. Kancelaria w Państwa imieniu wyśle do dłużnika wezwanie do zapłaty i jeżeli ono nie poskutkuje, przeprowadzi postępowanie sądowe zakończone sądowym nakazem zapłaty lub wyrokiem.
  Vindi CaseSM jest unikatowa, bo zawiera w sobie usługi, które normalnie musicie Państwo pozyskać od firm windykacyjnych, kancelarii prawnych i komorników, którzy nie zawsze są tak efektywni, jak byście Państwo tego oczekiwali. W usłudze Vindi CaseSM naszym zasadniczym wynagrodzeniem jest 4% netto od odzyskanych kwot, dlatego będziecie mieli Państwo pewność, że wierzytelności, które nam powierzycie, będą obsługiwane sprawnie i skutecznie, co jest naszym wspólnym celem.
  Prosimy o kontakt z nami, a na pewno się Państwo nie zawiodą.
  Kontakt: vindicase.com.pl, tel.71/3412353

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Szczecin »

  Zapraszam serdecznie do mojej kancelarii, w której oferuję dla Państwa kompleksową pomoc jurydyczną, obejmującą porady oraz zastępstwo procesowe w sądach wszystkich typów. U mnie rozstrzygną Państwo takie problemy jak na przykład: sprawy o alimenty, kłopoty spadkowe, rozwodowe, podziały majątku w różnych sytuacjach, umowy cywilnoprawne, odzyskiwanie wierzytelności, sprawy kompensacyjne. W moim biurze załatwią Państwo także kwestie dotyczące własności lokalowej oraz dotyczące prawa pracy i prawa kupieckiego. Po zapoznaniu się ze sprawą wyznaczam rodzaj dalszego działania, uwzględniając zasady niejawności w posługiwaniu się Państwa danymi oraz powierzonymi dokumentami. Wprawnie a nade wszystko skutecznie reprezentuję Państwa we wszelkich rodzajach rozpraw i postępowań. Zapraszam do skorzystania z moich kwalifikacji i doświadczenia.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna »

  Stanowimy zespół pracowników, którzy rozumieją istotę biznesu. To, co nas wyróżnia, to: profesjonalizm, zaangażowanie, wiedza i doświadczenie oraz dobra komunikacja z Klientami. Potwierdza to, między innymi ranking kancelarii prawnych, w którym mamy pozycję lidera w regionie dolnośląskim i lubuskim.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Kamienna Góra - LEX. »

  Jeśli szukasz kancelarii prawnej, trafiłeś idealnie Wybierając naszą firmę- gwarantujemy zadowolenie, satysfakcję i najwyższą jakość usług. Nasi adwokaci Kamienna Góra, podchodzą indywidualnie do każdego klienta, starając się sprostać jego oczekiwaniom. Każdy radca prawny Kamienna Góra, oferuje porady prawne, możliwość sporządzenia opinii prawnej, przy przygotowania projektów aktów prawnych. Najlepszy prawnik Kamienna Góra, zasiada w szeregach naszej firmy. Na stronie dowiesz się, kim jest nasza firma, co stawia za główny cel swojej pracy i jakich trzyma się wartości, że z roku na rok zwiększa swoją pozycję i wciąż zyskuje grono zadowolonych klientów. Wejdź i przekonaj się sam.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria, obsługa prawna Kraków »

  Chcąc w pełni świadomie funkcjonować we współczesnym społeczeństwie, a także prowadzić działalność gospodarczą, musimy znać i dostosowywać się do wielu wymagań prawnych. Niestety w wielu przypadkach nie jest to łatwe i oczywiste, dlatego może być nam potrzebna obsługa prawna. Kraków to idealne miejsce do rozpoczęcia działalności a tym samym możesz tutaj liczyć na fachową pomoc którą oferuje nasza kancelaria prawna. Kraków jest miastem, z którego wywodzi się wielu uznanych prawników, na których możesz liczyć korzystając z naszej pomocy. Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej, kontaktuj się z Kancelarią Adwokacką T&T.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna dr Michał Pośpiech »

  Kancelaria notarialna sporządza wszelkie dokumenty notarialne oraz akty poświadczenia dziedziczenia.

  Są to przede wszystkim umowy sprzedaży i darowizny nieruchomości oraz mieszkań.

  W kancelarii można podpisać testament lub majątkowa umowę małżeńską.

  Doumnentowane są również nabycia spadków.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny »

  Życie we współczesnym świecie nie jest łatwe. Na każdym kroku można spotkać regulacje prawne, z którymi przeważnie niełatwo jest sobie własną pracą poradzić. Prawo dotyka prawie każdą dziedzinę życia, do tego zmienia się systematycznie, co powoduje, że czasami rzeczywiście bardzo trudno jest się obracać w gąszczu przepisów prawnych.
  Coraz w bardzo wielu sytuacjachnieodzowne jest wykorzystanie z pomocy profesjonalnej pomocy prawnej. Niestety świadomość prawna polskiego społeczeństwa nie jest zbyt wysoka, czego skutkiem jest to, że osoby potrzebujące pomocy prawnej dzwonią do adwokata czy radcy prawnego wówczas, gdy jest już za późno, gdy zaszły trudne do odwrócenia skutki prawne, przekroczone zostały terminy, i tak dalej.
  W większości wypadków powodem, dla którego wielu ludzi rezygnuje z pomocy prawnika jest nie mające odzwierciedlenia realnie wyobrażenie o bardzo nieprzystępnych cenach usług prawniczych. Tymczasem badania prezentują, że wyłącznie 1% kontrahentów rezygnuje z profesjonalnej pomocy prawnej z uwagi na zbyt wysoki koszt usług.
  Korzystanie z usług adwokata (na przykład adwokat Głogów) albo radcy prawnego dziś staje się koniecznością. Jest pewnie kwestią czasu, kiedy świadomość prawna polskiego społeczeństwa wzrośnie, choćby raczej niełatwo oczekiwać, żeby osiągnęła ona poziom znany chociażby z Ameeryki, gdzie nawet umowę dzierżawy lokalu podpisuje się po uprzedniej rozmowie z prawnikiem.
  Ze 100% pewnością korzystanie z pomocy radcy prawnego czy adwokata nie zawsze jest nieodzowne, jakkolwiek w większości wypadków pomaga zaoszczędzić nie tylko fundusze, ale i stres związany z procesami sądowymi.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Łódź »

  Krakowiński & Krakowińska Łódź - Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych prawników, wyspecjalizowanych w określonych dziedzinach prawa, współpracujących z kancelariami na terenie całej Polski. Gwarantujemy wysoki poziom usług prawnych, który pozwali nam w sposób profesjonalny i rzetelny zadbać o Państwa interesy. Porady prawne także w postaci e-porad. Zapraszamy

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  W ofercie naszej firmy jest dodatkowo windykacja, która potrzebna jest różnorakim markom i osobom prywatnym, jakie bez wsparcia prawnego nie mają możliwości dostać niezbędnych im pieniędzy. To ktoś, jaki w imieniu firmy lub osoby prywatnej uzyskuje niezapłacone należności, a dzięki temu, że coraz większa ilość klientów chce usług windykacyjnych, zawieramy też je w naszej ofercie.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Kraków - dochodzenie odszkodowań »

  Branża odszkodowań to nasza główna specjalizacja. Jako kancelaria odszkodowawcza z dużym doświadczeniem profesjonalnie podchodzimy do powierzonych nam zleceń. Nasi radcowie prawni to osoby z olbrzymim doświadczeniem posiadające najlepsze wykształcenie zdobywane w Polsce, a oprócz tego za granicą. Lex kancelaria odszkodowawcza to najlepsza kancelaria odszkodowawcza w Polsce. 
  Od tej chwili wypadek przy pracy czy wypadek losowy nie będzie już wywoływał tak wiele nieprzyjemności, a na pewno nie odzyskanie odszkodowania ze szkody, która wynikła z jego powodu.
   
   

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat warszawa »

  W dzisiejszych czasach łatwo jest złamać prawo. Jeżeli już zrobiłeś to, to koniecznie zgłosić się powinieneś do naszych adwokatów. Tylko u nas znajdziesz zespół profesjonalistów któremu zależy na wygraniu twojej sprawy. Jeżeli na prawdę oczekujesz wygrania danej sprawy to koniecznie skontaktuj się z naszymi adwokatami. Nasza kancelaria prawna istnieje od wielu lat i posiada tylko wykwalifikowanych pracowników.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Załatw sprawy notarialne w Warszawie »

  Z usług biur notarialnych musimy korzystać prawie wszyscy - jedni więcej, pozostali zaś rzadziej. Niezależnie jednak od tego, jak często odwiedzamy biuro notarialne, wszystkim niewątpliwie zależy, aby nasza współpraca z notariuszem przechodziła bezproblemowo i prędko. Z tego też powodu tak bardzo przykładamy do tego, by znaleźć najlepszego notariusza. Nie sprawi to z pewnością zbyt dużego problemu, jeśli weźmiemy pod uwagę to, ilu notariuszy funkcjonuje w każdym mieście. Najlepszy notariusz Warszawa to z całą pewnością taki, co do którego mamy pewność, że każdą sprawę, które obejmie swoim patronatem będą doskonale poprowadzone, a interesy każdej ze stron aktu podpisanego w jego kancelarii będą odpowiednio zadbane. Do kancelarii zazwyczaj udajemy się wtedy, gdy kupujemy rozmaite domy czy mieszkania - wtedy konieczny jest właściwy wpis w księgach wieczystych, które przecież powinien mieć każdy dom, lokal czy działka. Oprócz tego, wizyta w kancelarii potrzebna jest także w czasie rozpraw rozwodowych i często w niektórych przypadkach przy zawieraniu małżeństwa wraz z intercyzą małżeńską.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Kraków »

  Usługi doradztwa prawnego cieszą się ciągle wysokim zainteresowaniem, częściowo ze względu na bez przerwy zmieniające się prawo, ? częściowo ze względu na rozwój przedsiębiorczości w Polsce i stały wzrost zawieranych umów prawnych. Dlatego też prawnicy, tacy jak radca prawny Kraków, cieszą nie niesłabnącym zainteresowaniem nabywców. Wybierając spośród wielu firmie prawniczych, takich jak kancelaria radcy prawnego Kraków, warto kierować się nie tylko ceną wykonywanych usług, niemniej jednak również jakością  świadczonych usług prawniczych, a ponadto doświadczeniem radcy prawnego Kraków. Tylko wybór kancelarii radcy prawnego o najwyższym poziomie specjalistyczności zapewnia, iż potencjalne kwestie prawne zostaną rozwiązane prędko i z ogromnym skutkiem.
  Justyna Zając-Wysocka to radca prawny z wieloletnim doświadczeniem, ? zarazem schludny, solidny i rzetelny doradca podatkowy Kraków. Prowadzona przez nią kancelaria Wysocka oferuje usługi związane z radcostwem prawnym i doradztwem prawnym na najwyższym poziomie fachowości. Dzięki zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanego zespołu radców prawnych, cechujących się szczególną rzetelnością, skrupulatnością oraz dodatkowo wiedzą prawniczą, możliwe jest rozwiązywanie najbardziej nawet złożonych problemów ustawowych klientów kancelarii Wysocka.
  Wsparcie podatkowe jest jednym z zasadniczych sekcji aktywności kancelarii Wysocka. Usługi wykonywane przez zatrudnionych w niej radców ustawowych obejmują rozwiązywanie problemów dotyczących podatków dochodowych, zarówno od ludzi fizycznych, jak również od osób prawnych rozliczeniami podatku od wartości dodanej (VAT) oraz dodatkowo obowiązujące nadzorowanie księgowości przedsiębiorstw.

  Data dodania: 18 11 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: