Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Notariusz Wrocław »

  Kancelaria notarialna Iwona Krędzińska świadczy swoje usługi w centrum Wrocławia przy ulicy Św.Mikołaja. Nasza kancelaria realizuje czynności w następujących obszarach: obrót nieruchomościami: najem okazjonalny, umowy sprzedaży, darowizny, zamiany, dożywocia, zniesienia współwłasności, ustanowienia odrębnej własności lokalu, hipoteki, służebności, użytkowanie, umowy przedwstępne; prawo spółdzielcze: umowy sprzedaży, darowizny, zamiany, działu spadku, przekształcenia spółdzielczych praw do lokali w odrębną własność, hipoteki, użytkowanie, obrót ekspektatywą odrębnej własności lokalu, umowy przedwstępne;

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Wrocław »

  Kancelaria prawna Wrocław - Odzyskiwanie odszkodowań, Wypadek przy pracy Meditor - kancelaria prawna świadczy usługi prawne dla klientów korporacyjnych i indywidualnych zarówno na etapie przedsądowym jak i w postępowaniach przed sądami. Abonament na obsługę prawną. Wykorzystanie nowoczesnych systemów komunikacj. Dobry prawnik, adwokat, radca prawny Wrocław - kancelaria prawna zaprasza. Obsługa dla firm i instytucji. Adwokaci zapraszają - Przekształcanie w SA, tworzenie spółek, zakładanie sp. zo.o. przekształcanie spółek, przekształcanie w SA. Oferujemy pełną windykację wierzytelności.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wzory dokumentów »

  Poszukujesz wzoru dokumentu? Nie wiesz jak samodzielnie napisać prawidłowo konkretne pismo? Koniecznie sprawdź nasz serwis, w którym znajdziesz informacje na temat prawa i dowiesz się jak prawidłowo napisać pismo. Na naszym blogu gromadzimy informacje ze świata prawa i staramy się aby przedstawione dane były jak najbardziej przydatne odwiedzającym nas użytkownikom. Nie zwlekaj ani chwili dłużej i sprawdź nasz blog prawny.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie Kielce »

  odszkodowanie Kielce - Zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań dla firm i osób indywidualnych. Ubezpieczyciele za wszelką cenę prubują zaniżyć faktyczną kwotę odszkodowania lub w ogóle go nie wypłacić. Pieniądze jakie dostajesz od firmy ubezpieczeniowej to 15-30% faktycznej kwoty, która Ci się należy. Zastanwiasz się co zrobić, żeby odzyskać swoje pieniądze? Zadzwoń do nas. Zajmiemy się Twoim przypadkiem. Przyjmujemy sprawy dotyczące odszkodowań komunikacyjnych, za wypadki w pracy itp... Zajmiemy się także sprawami, gdzie poszkodowany zginął na skutek wypadku. Nie przyjmujemy żadnych przedpłat. Nasze wynagrodzenie to wspólnie ustalony procent od wynegocjowanej z ubezpieczycielem kwoty. Wygrywamy sprawy z ubezpieczycielami w 99% przypadków.

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie kryzysowe tel. 535-867-180 »

  Kupujemy weksle i wierzytelności - długi, Windykacja, Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 http://egdi-limited.com/  Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw Zainwestujemy lub kupimy firmę, korporację jednoosobową ZAINWESTUJEMY Kupujemy weksle i wierzytelności - długi, Windykacja, Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 http://egdi-limited.com/  Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla spółek

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie relacją ze związkami zawodowymi »

  Profile dialog działa od 1997 roku, a para się wieloma aspektami zarządzania zasobami pracy. Oferujemy usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, a dodatkowo wsparcie doradcze tudzież prawne w obszarze zarządzanie relacją ze związkami zawodowymi tudzież outsourcing w wybranych dziedzinach.
  Doradzamy głównie w poniższych dziedzinach: opisy i wartościowanie stanowisk pracy, systemy wynagrodzeń, zakładowy układ zbiorowy pracy, zwolnienia grupowe, regulaminy pracy, strategie współdziałania ze związkami zawodowymi, doradztwo w sporach zbiorowych.
  Organizujemy również warsztaty na tematy powiązane z zarządzaniem zasobami ludzkimi: zwolnienia grupowe, systemy wynagrodzeń oraz szkolenia: prawo pracy, rozwoju i zarządzania zasobami ludzkimi, restrukturyzacja zatrudnienia.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Unikanie odpowiedzialności członków Zarządu tel.535-867-180. »

  Pośrednictwo w zakresie sprzedaży firm i spółek z o.o i S.A, spółek Jawnych, Cywilnych oraz firm działających na wpisie do ewidencji Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla spółek i firm Zainwestujemy lub kupimy firmę, spółkę jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com Posiadamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują lub Kupią firmy, korporacji które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, pozwoleń, patentów, zamówień albo ma potencjał który ma możliwość po dofinansowaniu wyedytować sytuacje w korporacji/korporacji ) Spółka, firm może być zadłużona lecz nie może być podczas upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeżeli Twoja Firma-Spółka ma zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, kontrahentów, kooperantów itp. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna jedynie dla korporacji i firm/spółek/korporacji . FINANSOWANIE DLA Firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) I Firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw Propozycja dofinansowania skierowana jest

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Elbląg, radca prawny Elbląg - gdzie szukać kancelarii? »

  Jezeli mieszkacie w Elblągui albo okolicy i interesują Was zagadnienia prawne, zapraszamy na stronę www.bib.com. pl, gdzie w branżach adwokaci Elbląg i radca prawny Elbląg zgromadziliśmy informacje o firmach świadczących usługi w tym zakresie.Jeśli potrzebujemy porad prawnych,  lub reprezentacji w sprawach administracyjnych lub reprezentacji w sprawach sądowych niewątpliwie szukamy fachowców w tym zakresie. Zauważyć trzeba, że są kancelarie, które  specjalizują się w wybranych zagadnieniach i z takimi właśnie specjalistami musimy nawiązać współpracę. Nie bez znaczenia będzie  wiedza i praktyka jaką posiada prawnik, wykonujący określone usługi i udzielający porad prawnych w danej dziedzinie, ponieważ zamierzamy powierzyć mu swój los albo pieniądze.Jeśli chcielibyśmy  wyłącznie zaznajomić się z obowiązującymi przepisami z wybranego zakresu, nie powinniśmy od razu korzystać z  kancelarii prawniczej.  W pewnych przypadkach wystarczy Internet, gdzie znaleźć można ustawy, rozporządzenia, interpretacje i różne inne przepisy. Po zapoznaniu się z nimi podejmujmy dopiero decyzję, czy w  naszej sprawie powinniśmy korzystać z usług kancelarii prawnej lub kancelaria adwokaciej.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Sankowski w Warszawie- rozwody, sprawy karne, odszkodowania. »

  Kancelaria Adwokacka Sankowski specjalizuje się w sprawach karnych oraz prowadzi kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw na terenie całej Polski.

  Naszych Klientów reprezentujemy w postępowaniach przed sądem w sprawach cywilnych i karnych.
  Specjalizujemy się w takich dziedzinach prawa, jak prawo karne, karne-gospodarcze, obsługa prawna przedsiębiorstw, odszkodowania, ochrona dóbr osobistych i sprawy spadkowe.

  Zapewniamy ochronę praw i wolności obywatelskich naszych Klientów, w tym ich praw procesowych.

  Pomagamy również przedsiębiorstwom w dochodzeniu roszczeń w procesach gospodarczych i zabezpieczamy ich interesy przed potencjalnymi zagrożeniami, które pojawiają się w trakcie prowadzonej działalności.
  W wypadku, gdy zagadnienie prawne, z którym zwraca się do nas osoba zainteresowana, nie dotyczy zakresu naszej specjalizacji, pomagamy znaleźć kancelarię adwokacką zajmującą się daną dziedziną prawa.
  Na sukces Kancelarii adwokackiej pracuje cały jej zespół, w tym współpracujący na stałe adwokaci i aplikanci adwokaccy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w stosowaniu prawa w praktyce oferujemy Państwu pomoc w szybkim i skutecznym przeprowadzeniu spraw.

  W swojej działalności opieramy się na trzech podstawowych zasadach: skuteczność, rzetelność i zaufanie.

  Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną także w języku angielskim oraz dysponuje możliwością skorzystania z pomocy tłumaczy innych języków obcych.

  Zapraszamy do współpracy!

  www.kancelaria2004.pl

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Bywają takie sytuacje w życiu wybranego człowieka, że czasem wymaga konkretnej pomocy adwokata, by uprościć poszczególne sprawy sądowe w swoim życiu. Zatem nie ma co się użalać, tylko takiej rady zacząć szukać. Na przykład w takim Poznaniu i pobliskich miejscowościach aż jest gęsto od ogłoszeń typu adwokat Poznań nie tylko w sieci, ale również w pospolitej prasie.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Kancelaria Adwokacka zlokalizowana w Warszawie, świadczy usługi w zakresie wszechstronnej obsługi prawnej. Propozycja skierowana jest zarówno do klientów fizycznych jak i firm. Adwokat Warszawa świadczy usługi prawne z różnorakich obszarów prawa głównie: prawa karnego, prawa gospodarczego, prawa mieszkaniowego to także porady prawne Warszawa. Uzupełniająco biuro adwokackie proponuje fachowe doradztwo podczas wszelakich negocjacji sądowych i handlowych, także doradztwo w tworzeniu pisemnych wystąpień sądowych. Zapewniamy osobiste i fachowe stanowisko do każdej z powierzonych spraw.

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internetowa księgarnia prawnicza »

  Drastyczne zmiany handlowe zawsze są poprzedzane poważnymi korektami sfery ustawodawczej. Nie działasz w rywalizacji bez wiedzy gospodarczej. Restrukturyzacje namierzysz w księgarni prawniczej dla przedsiębiorstw. Aktualne kodeksy są na wyciągnięcie ręki i czekają aż je wyniesiecie, również jako ebook. Prawnicza księgarnia tej grupy osób zdumiewa odpowiednim zaangażowaniem w zakresie obowiązków oraz praw. Zasady naszej firmy nie umożliwia nam manipulacji opłatami. Warszawska księgarnia prawnicza czynna jest przez cały dzień realizować zapytania. Nowe kompendia prawnicze to nowe rozwinięcie tematu sankcji oraz opłat administracyjnych. Szanuj swoją działalność trafnymi strategiami prawnymi. Sankcje nigdy nie będą Cię oskarżały. Każdy radca powinien znać nasz asortyment zawodowych.  Księgarnia nasza to portal dedykowany sukcesom gospodarczym.
   Zbiory orzeczeń z dodatkowymi tekstami są skarbami dotyczącymi działania w nowoczesnej gospodarce. Staranna księgarnia prawnicza dostarcza publikacje o ubezpieczeniach oraz przepisach prawnych, także w opcji ebook. Błędy prawne nie powinny wam przeszkadzać. Jeśli nie podoba się wam rola drobnych firm wypatrujcie dobrej porady w prawniczych komentarzach. Księgarnia prawnicza Profinfo zarabia na rozwoju ważnych klientów. Centrala władzy to lokalizacja, gdzie jest zakamuflowana. Do produktów księgarnia dodaje wartościowe publikacje darmowe, abyście działali mocniej. To wydawnictwo to prawdziwy potentat rodzimego rynku magazynów prawniczych i ekonomicznych. Komentujemy prawo gospodarcze i instytucjonarne. Organizujemy przedsprzedaże i dni specjalne.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat bielsko »

  Adwokat Bielsko
  Prawnik Bielsko
  Kancelaria Adwokacka Bielsko

  Nasza kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej firm i osób prywatnych na terenie miasta bielska i okolic.

  Działająca od 1994 roku Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, a także świadczy pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych. W swojej działalności w znacznej mierze koncentrujemy się na prawie dotyczącym obrotu gospodarczego.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Łódź »

  Kancelaria Adwokacka Jarosław Lenczewski świadczy usługi prawne w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, pracy, gospodarczego i administracyjnego, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Podstawowymi założeniami mojej pracy są najwyższa jakość świadczonych usług oraz osobiste zaangażowanie w powierzone mi sprawy Klientów. W ramach specjalizacji zawodowej zapewniam Państwu profesjonalną, rzetelną i efektywną pomoc prawną. Podejmuję się także prowadzenia spraw trudnych oraz wymagających dużego nakładu pracy i zaangażowania czasowego. W trosce o zachowanie jakości usług przyjmuję zlecenia jedynie w tych sprawach, których przedmiot wchodzi w zakres osiągniętej specjalizacji.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego kraków »

  Jesteśmy świeżo otwartą kancelaria radcy prawnego kraków. Aby przyciągnąć kolejnych partnerów w sposób zatrważający zredukowaliśmy ceny naszych usług. Naprawdę jesteśmy teraz najtańszą kancelarią adwokacką na terenie krakowa. Nasz team to zgrana grupa pięciu radców i adwokatów posiadających kilkuletnie doświadczenie. Reprezentowaliśmy już kilka dużych firm jednak większość naszych klientów to osoby prywatne. Jedno jest pewne, dzięki nam uzyskasz rozwiązania Twoich wszystkich problemów prawnych. Zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej i kontaktu z nami.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Nieszczęście może przytrafić się każdemu z nas – nie można wtedy się przygnębiać. Niezwykle często posiadamy rzeczywistą szansę na zdobycie odszkodowania za to co nagle nas spotkało. Jeżeli myślisz, że jesteś pokrzywdzony to zgłoś się do naszej firmy. Paramy się pomocą prawną dla osób pragnących dostać zadośćuczynienie. Na naszej witrynie wyszukasz formularz, który pozwala na darmową analizę Twojego przypadku. Gdybyś posiadał jakieś obawy zadzwoń do nas. Działamy na obszarze całego kraju, tak więc nie zwlekaj nawet chwili tylko walcz o to, co Ci się legalnie należy. Już teraz odwiedź naszą stronę i dowiedz się jak dużo możesz zdobyć!

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Michał Cygan-Malicki - doradztwo prawne, rozwody, windykacja - Kraków »

  Kancelaria Radcy Prawnego Michała Cygana-Malickiego znajdująca się w Krakowie zajmuje się sprawami z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego. Trudnimy się odzyskiwaniem należności oraz windykacją. Nie boimy się pracować przy trudnych sprawach. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej duży odsetek spraw sądowych, których się podejmujemy zostaje rozwiązany w sposób satysfakcjonujący dla Klienta.

  Data dodania: 15 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzecznicy Patentowi »

  Oferta kancelarii to przede wszystkim świadczenie kompleksowych usług związanych ze zgłaszaniem, rejestrowaniem i ochroną znaków towarowych, wynalazków, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych, ochroną praw autorskich, nazw domen internetowych, oznaczeń geograficznych. Jej szeroką działalność powiększają usługi związane z obsługą spraw sądowych, usługi w zakresie spraw karno-celnych dotyczących towarów podrabianych i pirackich, usługi w zakresie odnowień i zmian w rejestrach oraz w zakresie badań, opinii i umów. Nad wszystkim czuwa grono doświadczonych pracowników.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo zamówień publicznych »

  Dziedziną działań Kancelarii Radców Prawnych Klatka i Partnerzy jest prawo zamówień publicznych. Świadczymy usługi prawne dla przedsiębiorców jak i urzędów miejskich. Zakres pomocy prawnej to m.in.: prawo zamówień publicznych, ustawa o samorządzie gminnym, ustawa o finansach publicznych i ustawa o koncesji na roboty budowlane lub usługi. Świadczymy bardzo specjalistyczne doradztwo i wszechstronną obsługę prawną. Posiadamy nieprzerwanie uaktualniane kwalifikacje poparte nieodzownym doświadczeniem.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Wrocław »

  Nasza kancelaria adwokacka działa na rynku od tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego siódmego roku. Podczas czternastoletniej praktyki wyspecjalizowała się w sprawach rozwodowych i bankowych. Swoich klientów reprezentuje również w innych sprawach gospodarczych i karno-gospodarczych, a także w obsłudze klientów zagranicznych. Kancelaria prowadzona jest przez doświadczoną Panią adwokat. Pomaga klientom indywidualnym oraz firmom w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, administracyjnego, karnego, gospodarczego.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

prawo (2), odszkodowania (1)

Prawo - nowa strona:

Adres: