Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Oddłużanie »

  Jeżeli boisz się kolejnych długów i wezwań do zapłaty, a myśl o zobowiązaniach finansowych nie daje Ci spokoju, pomożemy Ci wyjść z tej trudnej sytuacji. Oferujemy specjalistyczne usługi w zakresie oddłużania i antywindykacji osób fizycznych oraz firm. Nasi specjaliści pomogą Ci szybko i skutecznie uniknąć stresu i dyskomfortu związanego z problemami finansowymi.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łukasz Sołtys - Adwokat Wrocław »

  Kancelaria Prawna Łukasza Sołtysa, świadczy profesjonalne usługi prawne osobom prywatnym, firmom oraz instytucjom.Naszym zadaniem jest całkowite przeanalizowanie problemu, które pomoże uzyskać najlepszą pozycję naszemu Klientowi. Umiejętności analityczne oraz doświadczenie w wielu sprawach oraz bardzo dobra znajomość prawa gospodarczego ułatwia przedsiębiorstwna najwyższym poziomie.Współpraca z kancelarią może odbywać się na podstawie jednorazowych zleceń lub długotrwałej współpracy na podstawie umowy obsługi prawnej. Wybór sposobu współpracy oczywiście zostawiamy Klientowi.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inspektor Ppoż »

  Przedstawiam Państwu Portal-ppoż. Prócz informacji z zakresu ochrony przeciwpożarowej jak też bezpieczeństwa pożarowego mieści się w nim katalog firm które oferują usługi ppoż. Katalog jest z podziałem na regiony w związku z tym z łatwością znajdą państwo firmę w pobliżu miejsca zamieszkania, która może świadczyć dla Was usługi przeciwpożarowe. Co więcej jednostki zostały przydzielone do poszczególnych kategorii m. in. instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, szkolenia pożarowe czy przeglądy sprzętu i aparatów ppoż. Zainteresowanych zamieszczeniem firmy przeciwpożarowej w katalogu zachęcamy do kontaktu. Wortal zaistniał aby poszerzać wiedzę z zakresu ppoż teraz do tego będzie możliwość znalezienia w nim firmy, które zajmują się tą problematyką.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat prawo pracy warszawa »

  Pracodawca jest zobligowany do zapewnienia ubezpieczenia swoim pracownikom. Zatrudniając ich na umowę o pracę, płaci on ZUS jak i także składki zdrowotne. Jest to zabezpieczenie na wypadek szkodliwych wydarzeń. Dzięki ubezpieczeniu pracownik ma zabezpieczoną darmową pomoc lekarską. Ponadto pracodawcy, co raz nagminniej korzystają z porad osoby, którą jest adwokat prawo pracy Warszawa. Dzięki takiemu adwokatowi pracodawca wie, w jaki sposób poradzić sobie z groźnymi sytuacjami. Niekiedy proces zdoła zaszkodzić kompletnej jednostce, jako marce. Nieowocną sytuacją zaintryguje się opinia publiczna. Może doprowadzić to do obniżenia zdolności spółki.

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Competia: porady prawne »

  Competia jest nowoczesnym przedsiębiorstwem zajmującym się udzielaniem porad i konsultacji prawnych. Dodatkowo zajmujemy się pomocą przy odzyskiwaniu odszkodowań oraz windykacją należności. Siedziby firmy znajdują się w największych miastach województwa śląskiego i małopolskiego: w Krakowie i Katowicach. Proponowane przez nas porady prawne udzielane są przez najwyższej klasy specjalistów, dzięki czemu mają gwarancję najwyższej jakości.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie kryzysowe tel. 535-867-180 »

  Kupujemy weksle i wierzytelności - długi, Windykacja, Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 http://egdi-limited.com/  Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw i firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) Zainwestujemy albo kupimy spółkę, korporację jednoosobową ZAINWESTUJEMY Kupujemy weksle i wierzytelności - długi, Windykacja, Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 http://egdi-limited.com/  Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla spółek

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna firm trojmiasto »

  Adamczyk i Spółka jest kancelarią prawną z siedzibą w Gdyni działającą na terenie Pomorza. Prowadzimy doradztwo w zakresie umów handlowych, prawa autorskiego, prawa podatkowego dla małych i dużych przedsiębiorstw. Wspieramy nowych pracodawców oferując doradztwo prawne, konsultacje prawne w zakresie prawa podatkowego, prawa spółek, prawa pracy.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Kancelaria adwokacka Snopczyński oferuje kompleksową obsługę prawną. Pomoże załatwić sprawy spadkowe, windykację czy uzyskać odszkodowanie lub rozwód. Adwokat Mikołaj Snopczyński i radca prawny Maria Snopczyńska mają duże doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych i przedsądowych. Świadczą usługi w zakresie prawa cywilnego, karnego, administracyjnego i rodzinnego. Pomogą uzyskać alimenty na dziecko lub małżonka, opiekę prawną czy podział majątku. Kancelaria adwokacka Snopczyński zajmuje się obsługą prawną firm i osób prywatnych. Porady można otrzymać również przez Internet.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dochodzenie odszkodowań »

  Nieustannie rosnący w Polsce rynek usług ubezpieczeniowych powinien, teoretycznie, stwarzać coraz większą konkurencję między ubezpieczycielami, a co za tym idzie, powinien powinno się obserwować wzrost jakości ubezpieczeń. W praktyce jednak coraz znacznie trudniej jest uzyskać Odszkodowanie za wypadek, nawet o ile ma się w pełni bardzo ważną i opłaconą polisę ubezpieczeniową. Spowodowane jest to z jednej strony tym, że ubezpieczeniowe korporacji próbują robić wszystko żeby uniknąć konieczności wypłaty odszkodowania, a także tym, iż dochodzenie odszkodowań to żmudna, długa i w dużej liczbie przypadków niewiele opłacalna droga, polegająca na nieskończonych jak się wydaje bataliach sądowych z ubezpieczycielem. Podobne problemy mogą posiadać miejsce, gdy w grę wchodzi odszkodowanie z oc sprawcy wypadku komunikacyjnego. W większości wypadków chłopcy i dziewczęta, które stały się zupełnie niewinnymi sprawcami wypadków w ruchu drogowym, zostają pozbawione należnych im świadczeń z tytułu poniesionych strat i szkód na ciele, jedynie dlatego że ubezpieczyciel usiłuje wymigać się od wypłaty odszkodowania za wypadek zasłaniając się skomplikowanymi procedurami. W tak zaistniałej okoliczności dochodzenie odszkodowania może trwać całymi latami. W takim wypadku warto zwrócić się o radę do specjalisty zzakresu ubezpieczeń, który pomoże zdobyć należne odszkodowanie za wypadek i wesprze poszkodowanego na każdym etapien dochodzenia odszkodowania, także wówczas, gdy przedmiotem sporu z ubezpieczycielem jest odszkodowania z oc kierującego pojazdem mechanicznym na drodze publicznej. Specjalistyczna konsultacja z zakresu dochodzenia odszkodowania, wiąże się rzecz jasna z niezbitymi opłatami, jednak anwet po ich odliczeniu, wydaje się być opłacalną poradą w sporze z nieuczciwym ubezpieczycielem.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spółkę zadłużoną kupimy Tel.535-867-180 »

  Kupujemy weksle i wierzytelności - długi, Windykacja, Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) Zainwestujemy albo kupimy spółkę, korporację jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach »

  W ostatnich czasach, mając na uwadze prędki wzrost PKB w Chinach, w celu pomocy błyskawicznego rozwoju wyczerpania dyspozycji, jak też węgla, ropy naftowej, gazu ziemnego i pozostałych paliw zużycie energii podobnie jak ocena oddziaływania na środowisko definicja rzeczową tendencję wzrostową. Nadmierne zniszczenie energii kopalnych poważnie ogranicza rozwoju ekonomicznego, stawiania energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska ekonomia obecnie jest ogólna tendencja. W połączonych wiadomościach, po ukończeniu "drugiej pięć" programu kompleksowej przeceny energetycznej robocie "badanym" 12th piątka energooszczędnych przemysłu inspekcji środowiska streszczenie kariery "zostaną opublikowane w ostatecznym spotkaniu siódmej Rady Kontroli Środowiska. Plan istnieć energooszczędne technologie również zaaranżowania, zaawansowana technika regulacji środowiska również zgotowania, energooszczędne produkty oraz pozostałe pokrewne branże, obszary wsparcia polityki. Visible, oszczędność dynamiczności również ekologia w charakterze spory składnik zrównoważonego kariery każdorazowa się długoterminowa doniosła polityka krajowa. W charakterze własny przywódca w dziedzinie maszyn górniczych, urządzenie mechaniczne Red Star apiać wykonuje własną porcja założyć ważne zadanie wiodąc pionierem oszczędzania siły oraz lustracji środowiska obrębów ochrony. wytwórczość większych szybkości młyna węglowego w ścisłej aprobacie spośród niskiego poboru mocy, gigantyczna zdolność produkcyjna, solidność, przyjazna wzrost, rzeczywistości kodowania zatrucia środowiska, produkcji Seiko. Dowiedz się najbardziej wprawne konfederacje frezowania na produkt, przy użyciu wydajnego odpylacza znaku w celu zapewnienia, iż sprzęt funkcjonuje, bez zanieczyszczeń pył, ukształtowanie pokój sordino plus tłumik, skutecznie zmniejszając bałaganu.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Wrocław »

  Kancelaria radcy prawnego Katarzyna Kałwak świadczy usługi z zakresu całościowej wsparcia prawnego zarówno przedsiębiorstwom jak i klientom indywidualnym.
  Kancelaria posiada swoją siedzibę w takich miastach jak Wrocław i Kancelaria Kluczbork, gdzie można się z nami skontaktować i przedstawić swój problem. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, podchodząc do wszystkich spraw w taki sposób by pomóc klientowi w jak najbardziej optymalny sposób.
  Katarzyna Kałwak oferuje porady prawne w wszystkich gałęziach przemysłu jak i w każdej dziedzinie życia społecznego. Z satysfakcją podejmujemy stałe współprace z firmami, dzięki czemu jesteśmy w stanie udzielać porad prawny na bieżąco, a w razie zbliżających się zmian w kodeksie prawa jesteśmy wstanie udzielać wskazówek, które zaowocują w przyszłości.


  Kancelaria radcy prawnego Katarzyna Kałwak
  Piłsudskiego 60/3
  50-020 Wrocław
  Tel. 606 750 165
  kancelaria@kkalwak.pl
  Regon 160155655
  NIP: 7542722733

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Pokuszyński i S-ka s.c. »

  Adwokaci i radcowie prawni. Udzielamy porad prawnych (także online), opinii prawnych, zakładamy podmioty gospodarcze, obsługujemy podmioty gospodarcze, prowadzimy sprawy karne, cywilne, gospodarcze, pracownicze, rodzinne. Pośredniczymy w obrocie nieruchomościami.
  Kancelaria oferuje swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Świadczenie wszechstronnej pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych, innych osób nie prowadzących działalności gospodarczej.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Olsztyn »

  Jeśli mieszkacie Państwo w Olsztynie i interesują Was zagadnienia prawne, zapraszamy na stronę www.bib.com. pl, gdzie w branżach adwokat olsztyn i radca prawny Olsztyn zgromadziliśmy informacje o podmiotach świadczących usługi w tym zakresie.
   jeśli mieszkacie państwo w olsztynie i interesują was zagadnienia prawne, zapraszamy na stronę www.bib.com. pl, gdzie w branżach adwokat olsztyn i radca prawny olsztyn zgromadziliśmy informacje o podmiotach świadczących usługi w tym zakresie.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozew zbiorowy »

  Stałeś się ofiarą oszusta? Pracujesz gdzieś, gdzie pracodawca nie wywiązuje się z umowy? Jeśli tak to koniecznie musisz wejść na naszą stronę internetową. Dowiesz się w jaki sposób złożyć pozew zbiorowy. Pozew zbiorowy to obecnie najlepsze narzędzie dzięki, któremu możemy wyegzekwować swoje roszczenia. Nie działamy wtedy sami tylko z ludźmi, który również zostali oszukani przez tego samego człowieka bądź firmę.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jarzynka.eu »

  Jarzynka.eu to Kancelaria Prawno-Patentowa. Trudnimy się świadczeniem usług prawnych w zakresie własności prywatnej oraz przemysłowej. Nasza grupa jest złożona z profesjonalnych prawników, którzy posiadają upoważnienia rzecznika patentowego, europejskiego rzecznika patentowego znaków handlowych i wzorów przemysłowych, oraz europejskiego rzecznika patentowego. Dzięki nam można dokonać rejestracji znaku handlowego. Badamy także zdolność rejestrową wzoru przemysłowego a także wzoru użytkowego. Piastujemy ochronę nad zabezpieczeniem prawa autorskiego oraz zwalczamy nieuczciwą konkurencję. Proponujemy ponadto usługę w zakresie uzyskania patentu na wynalazki oraz wzory użytkowe.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat warszawa »

  Nie od dziś wiadomo jak trudno poruszać się w przepisach prawa, dużo osób się na tym nie zna i wręcz tego się boi. Jeśli sytuacja życiowa zmusiła Cię do poszukiwania pomocy prawnej zachęcamy do sprawdzenia prezentowanej strony adwokata z Warszawy, który zajmuje się między innymi rozwodami. Szukasz kompetentnego adwokata, który wszystko Ci zrozumiale wyjaśni to dobrze trafiłeś wchodząc na stronę gorlewski.com.pl.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarka KRS »

  Wyszukiwarka KRS to miejsce w internecie, w którym odnajdziesz wiele interesujących informacji na temat osób i podmiotów gospodarczych. Krajowy Rejestr Sądowy zawiera dokładne i zawsze bieżące dane na temat spółek jawnych, partnerskich, komandytowych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i wielu innych. KRS zawiera także dane na temat stowarzyszeń i organizacji społecznych. Jeśli chcesz znaleźć szczegółowe dane na temat tych podmiotów koniecznie zobacz naszą wyszukiwarkę KRS. Nasz KRS Online działa niezawodnie, błyskawicznie i w prosty sposób umożliwia dotarcie to potrzebnych danych. Nie czekaj dłużej i zobacz sam co oferuje nasza wyszukiwarka KRS.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  Zdobyliśmy właśnie zacną przyjemność do zaprezentowania Tobie naszej pożytecznej stronki www, na jakiej wysyłane są porady prawnicze, które oferują internautom renomowani adwokaci z najbardziej znanych z krakowskich działalności doradczych.
  Ręczymy, iż ich rada zawsze jest racjonalna oraz poważna. Żaden internauta przenigdy nie rozczarował się na proponowanej pomocy, dlatego też warto z niej korzystać. W tej chwili przetestuj tę prawną witrynę i skontaktuj się tutaj ze prawnikiem, jakiego porządne usługi wyciągną Ciebie z problemów i wyeliminują jakikolwiek zgłaszany za Twoją sprawą szkopuł prawny. Idziemy z pomocą bez opłat.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  Gdy posiadasz jakiś skomplikowany problem prawny, to pewnie pożądałbyś, aby była szansa by go usunąć nie nie wychodząc z biura. My, rzetelni radcy prawni podpowiadamy Ci, iż zrobić masz możliwość to testując naszą witrynę witualną, na której angażuje się obrotny adwokat, jaki strasznie chce Ci pomóc.
  Proponowana porada jest w stu procentach charytatywna, nie możesz więc stresować się w razie współpracy z naszą witryną. Usłuchamy Ciebie a później przedstawimy Tobie bardzo dobre doradztwo prawnicze z takiej gałęzi prawniczej, jaką sam wyselekcjonujesz.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

spółka (1), online (2), prawo (2), spółki (1)

Prawo - nowa strona:

Adres: