Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Kancelaria adwokacka Bydgoszcz »

  Katalog bydgoskich firm i zespołów prawniczych zachęca do korzystania ze swoich zasobów, wizytówek kontaktowych i wyszukiwarki. Jeśli szukasz adwokata w Bydgoszczy, katalog jest idealnym źródłem informacji dla Ciebie. W bazie zamieszczane są aktualne dane kontaktowe prawników i kancelarii adwokackich, dzięki którym łatwo i szybko uzyskasz pomoc ze strony wybranego adwokata. Katalog jest aktualizowany i uzupełniany, dbamy o jego przejrzystość oraz intuicyjność obsługi. Adwokaci Bydgoszcz polecają swoje usługi i kompleksową obsługę spraw.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne. Doradztwo prawne i gospodarcze Kancelaria Prawna on-line. Prawnik »

  Internetowe Porady Prawne. Obsługa prawna osób fizycznych, przedsiębiorców i instytucji. tel. 0 509 835 503

  Data dodania: 20 04 2008 · szczegóły wpisu »
 • Internetowa księgarnia prawnicza »

  Internetowa księgarnia prawnicza | Oferta księgarni obejmuje książki z zakresu prawa finansowego, gospodarczego, cywilnego, handlowego, drogowe, budowlane jak również podręczniki prawa, oraz kodeksy, poradniki, słowniki.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze w Krakowie »

  Zaangażowanie odpowiedniego rejenta pozwala uskutecznić nawet najbardziej zawiłe prawnie czynności notarialne. Odpowiednia osoba przede wszystkim winna wyróżniać się wysoką sprawnością w swojej specjalności i dużym doświadczeniem w swojej specjalności. Adekwatnym może okazać się poznanie opinii wcześniejszych odbiorców danego rejenta, jeżeli przeważają korzystne, wówczas wskazane jest skierować się do takiej kancelarii. Jeśli na wejściu zostaniemy obsłużeni w sposób fachowy oraz wydajny to bez skrępowania możemy powierzyć swoje sprawy temu notariuszowi.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Unikanie odpowiedzialności członków Zarządu tel.535-867-180. »

  Pośrednictwo w zakresie sprzedaży firm i spółek z o.o i S.A, spółek Jawnych, Cywilnych oraz firm działających na wpisie do ewidencji Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla korporacji i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw Zainwestujemy lub kupimy korporację, firmę jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com Posiadamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują lub Kupią firmy, firmy które mają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, zezwoleń, patentów, zamówień albo ma potencjał który może po dofinansowaniu wyedytować sytuacje w korporacji/firmie ) Spółka, firm ma możliwość być zadłużona lecz nie ma możliwość być w trakcie upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeśli Twoja Firma-Spółka ma zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, kontrahentów, kooperantów itp. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - oferta jest dostępna jedynie dla spółek i firm/spółek/korporacji . FINANSOWANIE DLA Korporacji I Firm/spółek/korporacji Oferta dofinansowania skierowana jest

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków »

  Kanonem w pracy każdego rejenta winna być solidność, skrupulatność i całkiem obiektywne podejście do powierzonych zleceń. W ramach naszej aktywności, w tym zakresie, my wychodzimy ponad te bazowe standardy. Ponieważ dodatkowo oferujemy zrealizowanie czynności w sympatycznej atmosferze i w luksusowo urządzonych wnętrzach polskiej kancelarii. Ponadto u naszych kompetentnych jurystów wolno zasięgnąć darmowej porady dotyczącej czynności notarialnych, koniecznych dokumentów, duplikatów i aktów przeróżnego typu.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  Ta oto przydatna witryna internetowa da Wam strasznie dużo pożytku. Wystarczy, że klikniesz w nią dokładnie dzisiaj a później wybierzesz część prawniczą, w jakiej planujesz się skonsultować. Poręczamy, że doradzający na tym portalu adwokaci definitywnie darmowo przeanalizują scharakteryzowany przez Ciebie ambaras, a po pewnym czasie odnajdą dla tej niejasności najciekawsze wyjście.
  Zdobyliśmy majętne doświadczenie a także wrażliwe serduszko, w takim razie na oferowaną poradę wyczekiwać ma prawo wszelaka internauta, jaka wpadnie na niniejszą stronę web. Wypróbuj opisywane wspaniałe i mądre wskazówki za darmo.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Szczecin »

  Kancelaria prawna Zbigniew Machowski. Kancelaria oferuje wsparcie prawne w obrębie różnych gałęzi prawa. W kancelarii Machowski uzyskasz wsparcie w zakresie prawa administracyjnego, egzekucji należności oraz wielu innych obszarów prawa. Nasze usługi wykonujemy w różnych formach dostosowanych do potrzeb klienta. Reprezentujemy klientów przed sądem, wydajemy opinie prawne jak i udzielamy konsultacji telefonicznych i korespondencyjnych. Należy zaakcentować, iż nasza kancelaria prawna daje ponadto pełną dbałość o sprawy klienta.

  Data dodania: 29 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa Prawna »

  Kancelaria Doradztwa Prawnego Twój Prawnik zapewnia pełną i profesjonalną obsługę prawną w systemie porad prawnych udzielanych w siedzibie kancelarii, siedzibie klientów, przez Internet. Jesteśmy Kancelarią Prawną stworzoną do realizowania Państwa potrzeb. Przedmiotem działalności Kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej zarówno osobom fizycznym, jak również podmiotom instytucjonalnym. Nasza firma łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Zawsze działamy w sposób rzetelny i fachowy. To co nas wyróżnia na rynku to dyskrecja, szybkość działania, profesjonalizm, a wszystko to za przystępną cenę.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domański Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria prawna w Poznaniu prowadzi wszelkie sprawy sądowe. Świadczymy pomoc prawną dla osób fizycznych i firm. Dochodzimy odszkodowań, prowadzimy sprawy o rozwód i alimenty. Kancelaria świadczy także pomoc przy zakładaniu spółek handlowych. Opiniujemy umowy deweloperskie i prowadzimy negocjacje z deweloperami

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna poznań »

  Witryna wyświetla zasadnicze dane o usługach kancelarii radcowskiej, a także także o lokalizacji biura kancelarii. Kancelaria prawna działa w imieniu podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Adwokat Poznań świadczy pomoc w szerokim zakresie zagadnień z dziedziny prawa administracyjnego, handlowego i karnego. W zakresie wykonywanych działań z obszaru prawa rodzinnego, kancelaria radcowska udziela wszechstronną wiedzę między innymi w prowadzeniu spraw, np. o alimenty, rozwód czy podział majątku.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat - historia »

  Rola adwokatury w strukturze dzisiejszego państwa jest bardzo duża. W obecnych czasach, możliwe, że wręcz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, istnieje konieczność stania na straży prawa.
  Zadania adwokatury określone zostały w art. 1 ustawy Prawo o adwokaturze,w myśl ktorego adwokatura powołana jest do udzielania pomocy prawnej, współdziałania w ochronie praw i wolności obywatelskich, a dodatkowo w kształtowaniu i stosowaniu prawa.
  O tym, że nie były to wyłącznie puste słowa przekonuje historia adwokatury, zapisana pięknymi literami, będąca powodem do dumy dzisiątek pokoleń adwokatów.
  Najświeższe, i wziąż najlepiej przemawiające przykłady niestrudzonej walki adwokatów o wolność i prawa obywateli, to sytuacje z ery komunistycznej, kiedy to adwokat był w zdecydowanej większości przypadków tym, który był w stanie oprzeć się socjalistycznej władzy i z narażeniem się na niebezpieczeństwo własne i swojej rodziny bronił osób represjonowanych przez komunistyczne państwo.
  Niemniej jednak historia adwokatury sięga daleko wcześniej, do czasów pierwszego króla Polski. Jej poznanie jest nie tylko obowiązkiem aplikantów adwokackich, ale przede wszystkim niesłychaną sposobnością obcowania z historią, zarówno palestry, jaki i historią narodu polskiego. W teraźniejszych czasach nauka płynąca z tej historii coraz w znaczącej liczbie sytuacji powinna motywować do reflekcji, jak i działań, do pewnego stopniai choćby tak odważnych jak w skomplikowanych czasach dekad minionych.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo »

  Poszukujesz informacji prawnych? Nie masz pojęcia jak poruszać się w świecie paragrafów? Koniecznie odwiedź nasz serwis internetowy poświęcony tematyce prawnej. W każdej chwili możesz przeczytać na nim mnóstwo pomocnych informacji i artykułów ze świata prawa i przepisów prawnych. Blog pisany przeze mnie ma na celu dostarczenie przydatnych i ciekawych informacji poszukującym ich ludziom. Dzięki blogowi dowiesz się jak napisać umowę kupna-sprzedaży czy pozew sądowy. Nie czekaj dłużej i odwiedź nasz serwis już teraz.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna »

  Naszą specjalizacją jaką zajmujemy się od lat jest wszechstronna obsługa prawna kontrahentów jednostkowych, oraz również obsługa podmiotów gospodarczych.Z pozostałych firm nasza kancelaria prawna uważana jest za jedną wśród najistotniejszych i najodpowiedniej wykonujących swoje zlecenia na terenie Poznania, całej Wielkopolski jak i kraju, gdzie znajdujemy się na godnym położeniu w gronie najlepszych kancelarii. Najlepszymi plusami charakteryzującymi naszą kancelarię jest fachowość i doświadczenie. Oferujemy wydajne tudzież realne rozwiązania prawne, specyficznie znormalizowane do Państwa potrzeb.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo »

  Obecnie, w społeczeństwie określonym przez paragrafy prawa, każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje porady prawnej. Jeśli spotkała Ciebie trudna sytuacja i nie wiesz jak z niej się wyplątać - obowiązkowo sprawdź nasz blog. Gromadzimy informacje prawne, aktualności ze świata prawa i udzielamy porad prawnych. Nie czekaj ani chwili dłużej wejdź na nasz blog prawny już teraz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną i wykorzystania praktycznej wiedzy prawnej zgromadzonej na stronach naszego bloga. Zapraszamy już dzisaj!

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Warszawa »

  Jednym spośród popularnych zawodów prawnych jest adwokat. Adwokaci są specjalistami spośród zakresu różnorakich dziedzin prawa. Tak bywa adwokaci Warszawa na przestrzeni formułowania indywidualnej wymarzonej ścieżki zawodowej zawodowej wybierają określoną dziedzinę czyli rozmiary z zakresu edukacji prawniczej, iżby w niej się w przyszłości wprowadzać w życie zawodowo. Za pomocą temu adwokaci Warszawa mogą być lepszymi specjalistami, skupiając się na wybranych elementach z zakresu prawniczej edukacji. Adwokaci mogą wdrożyć dużo kwestii w ramach własnych zawodowych kompetencji. Przeważnie specjalizują się oni w węższej dziedzinie prawa, na której najlepiej się znają. Przy użyciu temu wolno przegłosować stosownego adwokata do sprawy, jaką chcemy mu skierować. Polskie prawo pomimo tego zabrania ogłaszania specjalizacji, jaka jest domeną danego adwokata. W ten sposób kontrahenci nie posiadają możliwości sprawdzenia, w czym realnie specjalizuje się wiadomy prawnik. Jest to niekorzystne, ponieważ nie pozwala nabywcom na spełnienie świadomego wyboru chłopcy i dziewczęta, która zajmie się ich sprawami w kwestii prawnej. Jeśli zgłaszamy się ze sprawą rozwodową, niezbicie lepiej zajmie się nią osoba, która posiada wyspecjalizowaną wiedzę prawniczą na ów sprawa niż adwokaci, którzy zajmują się kwestiami z zakresu prawa karnego.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biblioteka, Ustawy, Prawa Człowieka, Rozporządzenia »

  Serwis podzielony jest na działy: ustawy krajowe, ustawy zagraniczne oraz dokumenty historyczne. Strona skupiona jest wokół zagadnień związanych z prawnym wymiarem praw człowieka, zapraszamy wszystkich do współredagowania serwisu.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • O mnie - Agnieszka Ziólkowska - instruktorkawarszawa.pl »

  Instruktorka nauki jazdy w warszawie - Agnieszka Ziólkowska - instruktorkawarszawa.pl Szkolenie przeze mnie, jest nie tylko ukierunkowane na zdobycie umiejętności pozwalających na zdanie egzaminu, ale przede wszystkim na to aby moi kursanci reprezentowali wysoki poziom bezpiecznej i kulturalnej jazdy samochodem.Zapewniam interesujący i bezstresowy przebieg szkolenia, ułatwiający osiągnięcie sukcesu oraz poznawanie okolic ośrodków WORD Bródno ul.Odlewnicza, Okęcie ul.Radarowa, Bemowo ul.Powstańców Śląskich jak również innych Warszawskich ulic. Dla mnie nie ma dziwnych pytań a jazda ze mną na pewno zaowocuje.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków  »

  Począwszy od czasu 1992 roku wykształcenie tudzież test pracowników naszej kancelarii daje gwarancję pełnego profesjonalizmu tudzież bezpieczeństwa wykonywanych czynności notarialnych. Sekretariat znajduje się w nowoczesnym, klimatyzowanym budynku, usytuowanym na krakowskich Dębnikach, vis tudzież vis Wawelu. świetny dostęp zapewnia zestawienie Ronda Grunwaldzkiego tudzież innych, kluczowych arterii miasta. Dbając o najwyższą stan tudzież świetność naszych klientów w toku wykonywanych czynności notarialnych zapewniamy dużą kwant miejsc parkingowych, usytuowanych wprost przedtem Kancelarią. Sekretariat funkcjonuje od czasu poniedziałku do piątku w godzinach od czasu 9:00 do 17:00. Istnieje naturalnie wybór dopasowania godzin funkcjonowania kancelarii do Państwa indywidualnych potrzeb po wcześniejszym umówieniu terminu, w tym również w dni wolne od czasu pracy.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krajowy rejestr sądowy »

  Potrzebujesz natychmiastowo aktu dotyczącego odpisu z księgi wieczystej bądź dowolnie innego typu pism wystawianych miedzy innymi przez Krajowy Rejestr Sądowy idealnie trafiłeś! Krs online to szybkie załatwienia pilnych i ważnych spraw przez specjalistów. Uzupełnij dokument zgłoszeniowy krs online, wskaż czego potrzebujesz a my się tą sprawą zajmiemy osobiście. W przypadku jakichś zapytań do dyspozycji są nasi wykwalifikowani konsultanci krs online. Nie marnuj swego cennego czasu zaufaj ludziom pewnym jak również solidnym w działaniu.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

prawo (2), blog (1), biznes (3)

Prawo - nowa strona:

Adres: