Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Tanie biuro księgowe w Szczecinie »

  Biuro księgowe w Szczecinie prowadzi usługi całkowitej księgowości i obsługi firm prawa handlowego. Jest to nadzwyczaj docenione biuro rachunkowe w Szczecinie posiadające duże doświadczenie w obsłudze dużych oraz małych kontrahentów. Polecamy nasze biuro podatkowe w Szczecinie ze względu na wysoką profesjonalność działania i swoje nastawienie do każdego nabywcy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą prowadzenie ksiąg, kalkulowanie wynagrodzeń, a dodatkowo obsługę kadrową. Usługi rachunkowe w Szczecinie włączają również szeroko zrozumiane doradztwo w obrębie zagadnień podatkowych, ekspertyz oraz organizacją rachunkowości.

  Data dodania: 19 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza »

  Specjalizacją Kancelarii Prawniczej Bernardo Cartoni i Wspólnicy Sp. K. jest wsparcie dla przedsiębiorstw na terytorium RP, a w szczególności współpraca z Włochami oraz krajami trzecimi. Dysponując wiedzą z zakresu systemów prawnych spółek handlowych prawo polskie, włoskie, międzynarodowe, prawa gospodarczego, prawa karno skarbowego, celnego, przepisów prawa międzynarodowego, prywatnego, jest w stanie oferować pomoc polskim podmiotom inwestującym we Włoszech. Wspólnicy mówiący w języku ojczystym włoskim lub polskim, posługujący się innymi językami takimi jak: angielski, francuski i rosyjski, bez problemu pomogą rozwiązać każdy problem. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog prawniczy - adwokaci »

  Szukasz adwokata? Nie masz pojęcia gdzie znaleźć profesjonalną kancelarię prawną? Obowiązkowo odwiedź nasz katalog prawa. Gromadzimy tutaj informacje o kancelariach prawnych, adwokatach, radcach prawnych i instytucjach prawniczych. Jeśli pragniesz szybko i sprawnie znaleźć prawnika, który pomoże Ci w Twoich problemach to koniecznie odwiedź nasze strony. Możesz być pewien, że pomożemy Ci znaleźć właściwego fachowca. W naszym katalogu prawnym odnajdziesz wizytówki najlepszych adwokatów, radców prawnych i kancelarii! Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawnicza Warszawa »

  Kancelaria prawna Sławomir Mistewicz. Kancelaria prawnicza przeprowadzi za Ciebie sprawy majątkowe, sprawy rozwodowe, sprawy lokalowe i sprawy spadkowe. Kancelaria prawna w Warszawie zapewnia pełną obsługę prawną i doradztwo. Nasi adwokaci świadczą porady prawne w kancelarii Warszawa. Dzięki zatrudnianiu najlepszych prawników pomożemy każdemu, we wszelkich sprawach, oferując odpowiednie rozwiązania prawne. Nasza kancelaria prawna Warszawa to gwarancja profesjonalnej obsługi prawnej. Zapraszamy do naszego biura w Warszawie.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków  »

  Począwszy od czasu 1992 roku wychowanie oraz próba pracowników naszej kancelarii daje gwarancję pełnego profesjonalizmu oraz bezpieczeństwa wykonywanych czynności notarialnych. Kancelaria znajduje się w nowoczesnym, klimatyzowanym budynku, usytuowanym na krakowskich Dębnikach, vis oraz vis Wawelu. Klasyczny dojście zapewnia podobieństwo Ronda Grunwaldzkiego oraz innych, kluczowych arterii miasta. Dbając o najwyższą postać oraz przepych naszych klientów w czasie wykonywanych czynności notarialnych zapewniamy dużą ilość miejsc parkingowych, usytuowanych kawa na ławę przed Kancelarią. Kancelaria funkcjonuje od czasu poniedziałku do piątku w godzinach od czasu 9:00 do 17:00. Istnieje i owszem opcja dopasowania godzin funkcjonowania kancelarii do Państwa indywidualnych potrzeb po wcześniejszym umówieniu terminu, w tym plus w dni wolne od czasu pracy.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzeciw od nakazu zapłaty »

  Każda kancelaria nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym jest miejscem obsługującym prawników ze względu na zakaz zatrudniania adwokatów poprzez kancelarie adwokackie. Są traktowani jako miejsca pomocnicze, które zajmują się wspomaganiem pracy konkretnych mecenasów. Nieco całkiem inaczej jest w przypadku radców ustawowych. Tam możliwa jest dowolność, prawnicy z tej korporacji mogą występować niezależnie lub mogą podpisywać umowy o pracę. Od wielu lat coraz głośniej mówi się o potrzebie połączenia obydwu korporacji i utworzenia innych warunków obsługi prawnej obywateli. Komentatorzy podkreślają, że w naszym kraju jest trudno o mało kosztowne porady prawne. Łódź różni się znacznie od standardów wyznaczanych przez państwa Starej Europy, gdzie posiadanie rodzinnych adwokatów jest normą. Stali prawnicy zajmują się sprawami cywilnymi, spadkami, testamentami, a w wypadku ważniejszych kwestii, pośredniczą w załatwieniu odpowiedniej kancelarii adwokackiej. Warszawę dzielą od takich rozwiązań lata świetlne. W wielu państwach europejskich bajecznie popularne są ubezpieczenia prawne, tak zwane OP. Wykupienie polisy sprawia możliwość skorzystania z usług prawnika, jeżeli już zajdzie taka konieczność. Dzięki ubezpieczeniom Kobiety i mężczyźni nie martwią się, że jeśli już zdarzy się trudna sytuacja, to nie będzie ich stać na pomoc, której ma możliwość udzielić adwokat. Warszawa także posiada tego typu ofertę, niemniej jednak jest ona bardzo słabo rozreklamowana. Główna przyczyna leży po stronie prawników. Ponieważ posiadają wielu nabywców, to nie są zainteresowani tego typu usługami.

  Data dodania: 21 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo administracyjne »

  Spółka Partnerska Adwokaci Stępniewska-Janowska, Sieniawski powstała z powodu sformalizowania współpracy Kancelarii Adwokackich Anny Stępniewskiej-Janowskiej zaś Wojciecha Sieniawskiego. W charakterze kolejne prokreacja prawników w rodzinie, prowadziliśmy własne staż o zróżnicowanych specjalizacjach. Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, postanowiliśmy związać te wartościowy, żeby jeszcze wszechstronnej zaś w sąsiedztwie pomocy większego zespołu, świadczyć profesjonalną obsługę.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Porady prawne mogą się okazać przydatne niejednokrotnie w Twoim życiu. Wielu z nas wielokrotnie trafi na wątpliwości prawne, z którymi nie będzie sobie w stanie na własną rękę poradzić. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z porady prawnej jaką możesz uzyskać w naszym wortalu prawa. Prawnicy specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa, pomocni i doświadczeni, z całą pewnością rozwikłają każdy Twój kłopot. Nie czekaj ani chwili dłużej, zapoznaj się z obszerną bazą wiedzy zgromadzoną w naszym portalu prawnym, a jeśli samodzielnie nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Ciebie problemy - obowiązkowo skorzystaj z płatnej porady prawnej!

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne porady prawne »

  Duży portal www o prawnej problematyce, w jakim jakikolwiek człowiek zdobyć ma szansę profesjonalne porady prawnicze, które zaoferowane będą jemu przez znanego prawnika trudniącego się w legendarnej firmie prawniczej.
  Zapewniamy, iż oferowana w tym katalogu usługa doradcza okaże się przydatna dla sporej liczby osób. Każdy ma obowiązek tą pomoc uznać no i ją sprawdzić, przede wszystkim kiedy odnajdzie się w pozycji, w jakiej w pojedynkę nie będzie w stanie wykluczyć prywatnych problemów powiązanych z prawem. Jako dobrzy ludzie dajemy Wam szczegółowe porady prawnicze, jakiej zresztą udzielane jest zupełnie darmowo.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spółkę zadłużoną kupimy Tel.535-867-180. »

  Pośrednictwo w zakresie sprzedaży firm i spółek z o.o i S.A, spółek Jawnych, Cywilnych oraz firm działających na wpisie do ewidencji Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i firm Zainwestujemy lub kupimy spółkę , firmę jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie po wypadku »

  Odszkodowania z tytułu wypadków i szkód - komunikacyjne, szkody rzeczowe, szkody osobowe, w pracy i w drodze do pracy, zaniedbania ze stron urzędów, majątkowe, katastrofy budowlane, rolnicze, likwidacja polis posagowych, wypadki na terenie Niemiec.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Piotr - Kancelarie prawne w Warszawie »

  Interesuje Państwa adwokat sprawy spadkowe? Tradycja, doświadczenie i zaufanie tym właśnie wyróżnia się moja kancelaria prawna. Moja kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną przede wszystkim klientom indywidualnym. Kancelaria adwokacka w Warszawie gwarantuje profesjonalną reprezentację w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych, jak również obronę oskarżonego w sprawach karnych i karno-skarbowych. Kancelaria prawna z Warszawy oferuje także pomoc osobom, które zostały pokrzywdzone w postępowaniu karnym. Piotr Panek, adwokat specjalizuje się głównie w sprawach spadkowych i rodzinnych: separacja, rozwód, podział majątku wspólnego, opieka nad dzieckiem, itp. Adwokat Piotr Panek posiada również praktykę w sprawach mieszkaniowych i prawie nieruchomości. Żadne inne kancelarie prawne, nie dadzą Państwu tego, co moja kancelaria. Żadni inni adwokaci Warszawa nie dadzą Państwu takiej opieki, jaką ja zapewniam.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Kraków »

  Kancelarie Adwokackie państwa Zduńczyk zapraszają Klientów na dyżury w poniedziałki, środy i czwartki od 17.00 - 19.00, a również po wcześniejszym umówieniu się w sekretariacie lub bezpośrednio z adwokatem. Sekretariat prowadzony przez Panią Barbarę Wyrobę czynny jest: poniedziałek od 12.00 do 19.00 wtorek od 12.00 do 14.00 środa od 13.00 do 17.00 czwartek od 13.00 do 19.00

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze w Krakowie »

  Akuratny rejent to prawnik z kolosalnym doznaniem, jaki obwaruje bezpieczeństwo w ciągu przeprowadzania obszernych transakcji. Niezbędny jest przede wszystkim w przypadku kupna, sprzedaży albo transformacji nieruchomości. Jednakowo jest w wypadku chęci przekazania darowizny na poczet członka naszej grupy. W wypadku konieczności rejent jest w stanie dodatkowo przechować dokumenty, papiery wartościowe oraz dewizy. Pełen profil fachowości, obowiązków oraz praw rejentów odnajdziemy w adekwatnych ustawach oraz postanowieniach.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za śmierć »

  Naszym celem jest pomoc ofiarom wypadków, które nie mają sposobności osobistego występowania z roszczeniami w stosunku do podmiotów jak i organów odpowiedzialnych za powstałą szkodę. W naszych działaniach opieramy się na wieloletniej praktyce w dochodzeniu odszkodowań. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie oraz opiniując poszczególne sprawy zakreślamy dalsze szanse na uzyskanie godnego odszkodowania w procesach sądowych. W działaniu tym zawsze mamy na celu dobro naszego klienta oraz informujemy go o kosztach oraz orientacyjnym czasie postępowania sądowego. Nie czekaj, walcz o sprawiedliwość, my Ci w tym pomożemy.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Odszkodowań »

  Centrum odszkodowań. Domen na sprzedaz lub do wydzierżawienia. Zakładamy, ze uda nam sie stworzyć serwis skupiający wszystkie miasta w polsce, zajmujące się odszkodowaniami. Dochodzeniem odszkodowań. Zapraszamy do propozycji tworzenia subdomen.!

  Data dodania: 24 04 2008 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawnicza »

  Polak Kancelaria Prawna prowadzi kompleksowe usługi prawne na terenie Warszawy i okolic jak także na obszarze innych części kraju. Kancelaria prawnicza obsługuje zarówno firmy jak także osoby fizyczne. Kancelaria prawna zajmuje się zagadnieniami z z wielu obszarów prawa, specjalizując sie w obsłudze prawnej firm i nieruchomości. Oferta tyczy się w szczególności zagadnień obejmujących: prawo spółek, prawo cywilne, nieruchomości, prawo własności intelektualnej, upadłości itp. Zapewniamy sprawną i fachową obsługę każdej powierzonej sprawy. Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją kancelarie prawne.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Głogów »

  Adwokat wykonujący zawód w kancelarii albo spółce obowiązany jest czynić to zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Aktem normatywnym, który wysławia zasady wykonywania przez adwokata zawodu w kancelarii indywidualnej lub spółce jest uchwała NRA nr 54/2009 z dnia 12.09.2009 roku w sprawie "Regulaminu wykonywania zawodu adwokata w kancelarii indywidualnej lub spółkach".
  Uchwała Naczelnej Rady Adwokackiej, wymieniona wyżej, weszła w życie 31.10.2009 roku i zastąpiła regulamin wprowadzony uchwałami NRA z 2003 roku. Każda kancelaria adwokacka dostała pocztą kserokopię nowouchwalonej uchwały NRA.
  Regulamin wykonywania zawodu adwokata w sposób bardzo szczegółowy reguluje multum zagadnień związanych z działalnością kancelarii, określa sposób, w jaki adwokat obowiązany jest zachować się w różnych wypadkach, między innymi porusza kwestie prowadzenia dokumentacji klienta i dokumentacji rachunkowej, kwestię lokalu, w którym wykonywana jest działalność czy również zagadnienia powiązane z zachowaniem tajemnicy zawodowej.
  Regulamin wykonywania zawodu adwokata normuje także dylematy dotyczące umowy spółki, w której adwokat ma możliwość wykonywać zawód.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przekręty w kryzysie . »

  Piotr Frydberg www.frydberg.pl Sprawdzenia firmy, spółki, prezesa, wspólników, akcjonariuszy nie tylko tych występujących w KRS i innych dokumentach, lecz także mocodawców i pomysłodawców lub osób z tym powiązanych .  Uczestnictwa przy negocjacjach, a ponadto kontrolę dokumentów, umów, kontraktów przed ich podpisaniem . Przygotowywania i opiniowania dokumentacji, procedur, produktów i procesów firmy w zakresie przeciwdziałania oszustwom i nadużyciom . Analizy dokumentacji, wniosków, umów, kontraktów pod kątem potencjalnych wyłudzeń, jak również pod kątem autentyczności przedstawianych dokumentów .

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Naszym celem zawsze jest udzielanie rzetelnej i kompetentnej pomocy prawnej. Świadczymy kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych, instytucji publicznych a także osób fizycznych. W naszych działaniach zawsze mamy wzgląd na interes naszego klienta. Pomagamy Klientom w zakładaniu i rejestracji spółek, obsłudze zgromadzeń wspólników, prowadzeniu dokumentacji spółkowej. Ponadto zakres oferowanej pomocy prawnej obejmuje: prawo gospodarcze, prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo pracy, prawo administracyjne oraz prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Świadczymy także usługi prawne na rzecz osób fizycznych. Naszych Klientów reprezentujemy przed sądami i organami administracji publicznej i samorządowej. Dzięki doświadczeniu i specjalizacji naszych współpracowników w poszczególnych dziedzinach prawa, nasi Klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalną jakość usług. Zapraszamy na stronę kancelarii www.advocat.com.pl

  Data dodania: 01 11 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

(83), prawo (2)

Prawo - nowa strona:

Adres: