Prawo Podkategoria: Prawo

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Księgarnia prawnicza »

  Szukasz książek i magazynów z takich dziedzin jak finanse, biznes czy ekonomia? Obowiązkowo sprawdź naszą księgarnie prawniczo-ekonomiczną. Bogaty wybór książek, niskie ceny i szybka realizacja zamówień. W naszej księgarni prawnej odnajdziesz wszystko czego potrzebujesz! Książki na temat biznesu, ekonomii, prawa, ochrony środowiska i wielu innych. Nie zwlekaj ani chwili i przekonaj się sam, że nasza księgarnia prawniczo-ekonomiczna to doskonałe miejsce, w którym możesz odnaleźć interesujące książki w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprawy rozwodowe »

  Progres nauki i techniki w dzisiejszych czasach widoczny jest w wielu dziedzinach w tym także w branży prawnej. Jego rezultatem są przede wszystkim tzw. ePorady prawne czyli wskazówki, których użycza się za pośrednictwem formularzy kontaktowych. Poprzez nie każdy może zminimalizować swoje wątpliwości w różnorakich zagadnieniach prawnych czyli chociażby w kwestii problemów rodzinnych czy także rozwodów. Głównie wymienione przed chwilą sprawy rozwodowe cieszą się sporą popularnością pośród internautów, którzy chcą otrzymać sieciową poradę prawną. Należy dodać, iż poza portalami stworzonymi w tym właśnie celu również wielu adwokatów posiada własną witrynę internetową, w oparciu o którą także możemy wiele na temat różnych zagadnień się dowiedzieć.

  ePorady zasługują na wzmiankę szczególnie z racji tego, iż łatwo jest takie wyszukać. Należy należycie posługiwać się wyszukiwarką sieciową a następnie wytypować taki serwis prawny, który będzie Państwa satysfakcjonował najbardziej.

  W obliczu rozpowszechnionej sieci www sprawy rodzinne, rozwodowe i szereg innych w aspekcie prawnym nie są przyczyną sporych komplikacji, wprost przeciwnie, stają się prostsze do rozwiązania.

  Opisywany system porad internetowych znaleźć można także na witrynie Kancelarii Adwokackiej Luizy Müller. Kancelaria Adwokacka adwokat Luizy Müller powstała, jako dzieło wieloletniej pracy i gromadzenia doświadczenia, najpierw w zawodzie prawnika we Wrocławiu, a następnie aplikanta adwokackiego. Kancelaria świadczy pomoc prawną w rozwiązywaniu zagadnień i problemów klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców (potocznie tzw. obsługa prawna firm). Kontynuując tradycje polskiej Adwokatury, której adw. Luiza Müller jest członkiem, kancelaria związana jest zasadami etyki adwokackiej, przepisami prawa i troską o człowieka.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo prawne Kraków »

  Kancelaria oferuje usługi kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych w pełnym zakresie ich działalności. Wspólnie z klientem wybieramy dogodną formę współpracy polegającą na stałej obsłudze lub doraźnych poradach prawnych. Zgodnie z życzeniem klienta obsługa prawna może być świadczona w siedzibie klienta. Dewizą Kancelarii jest świadczenie usług prawnych w pełnej współpracy i stałym kontakcie z klientem w celu uzyskania optymalnego rozwiązania danej sprawy i zapewnienia najwyższej jakości usług.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza Warszawa »

  Kancelaria prawnicza Mariusza Kalejty Warszawa ma do zaoferowania pełen zestaw usług doradczych, które skierowane są do osób prywatnych, lecz także do podmiotów gospodarczych. Adwokat posiada duże doświadczenie w zakresie udzielania porad prawnych, a także przeprowadza egzekucje i windykacje należności. Kancelaria jest przygotowana do tego, by obsługiwać wszystkie podmioty gospodarcze, nie ma dla nas spraw nie do rozwiązania, a do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Dzięki długoletniemu doświadczeniu potrafimy skutecznie doradzać nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach. Główne obszary specjalizacji naszej kancelarii, to: prawo cywilne, rodzinne, karne, gospodarcze, administracyjne i budowlane. W zakresie prawa cywilnego pomagamy Klientom w sytuacjach, które dotyczą ochrony własności, zasiedzenia, spadków i odszkodowań. Przeprowadzamy również windykacje i postępowania egzekucyjne.
  Szanujemy naszych Klientów oraz współpracujemy z nimi na każdym etapie prowadzenia spraw. Wiemy, jak ważny jest prawidłowy przepływ informacji, dlatego za każdym razem informujemy Klientów o przebiegu ich spraw. W pracy zawodowej bezwzględnie przestrzegamy zasad etyki, pracujemy rzetelnie oraz fachowo. Zawsze dbamy o to, by nasze porady prawne były udzielane na wysokim poziomie oraz uwzględniamy sugestie Klientów. Spotkania, na których ustalamy szczegóły prowadzonych spraw odbywają się w siedzibie kancelarii albo jeśli Klient sobie tego życzy - we wskazanej przez niego lokalizacji.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Strona internetowa Kancelarii Adwokackiej, której główną działalnością jest wszechstronna obsługa prawna. Propozycja zwrócona jest w głównej mierze do podmiotów gospodarczych, jak również do klientów jednostkowych. Kancelaria adwokacka Warszawa obejmuje ciągłą obsługę prawną firm oraz jednokrotne porady prawne dotyczące prawa administracyjnego, budowlanego, cywilnego, karnego, prawa własności przemysłowej i wielu innych specjalizacji prawa. Adwokat Warszawa zapewnia całkowitą prywatność przekazywanych informacji także indywidualne nastawienie do każdej z powierzonych spraw.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kraków, Adwokat Dariusz Sięka »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Dariusza Sięki zapewnia kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych i przedsiębiorców w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, nieruchomości, prawa karnego, karnego gospodarczego oraz prawa karnego wykonawczego. Specjalizujemy się w szczególności w prowadzeniu spraw w zakresie prawa cywilnego (odszkodowania, sprawy o zapłatę, ochrona dóbr osobistych), rodzinnego (rozwód, alimenty, podział majątku), spadkowego (dział spadku, zachowek), gospodarczego (obsługa prawna firm, zakładanie i likwidacja spółek) lokalowego (najem, eksmisje), prawa karnego, karnego gospodarczego (obrona w procesie karnym i w sprawach o wykroczenia) oraz prawa karnego wykonawczego (odroczenie i przerwa w wykonaniu kary, wnioski o przedterminowe zwolnienie i zatarcie skazania, rozłożenie grzywny na raty). Reprezentujemy Klientów przed sądami powszechnymi, organami administracji państwowej i samorządowej oraz w postępowaniach egzekucyjnych w przedmiocie wyegzekwowania należności pieniężnych i niepieniężnych. Udzielamy bieżących porad prawnych i konsultacji, sporządzamy opinie prawne oraz przygotowujemy wszelkie pisma procesowe - pozwy, wnioski, apelacje, zażalenia i inne środki zaskarżenia. Jeśli wymaga tego charakter lub zakres prowadzonej sprawy Kancelaria współpracuje z doświadczonymi notariuszami, doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami oraz tłumaczami przysięgłymi.

  Data dodania: 01 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • SystemPrawa.pl - Strona główna »

  Darmowe wzory pism, umów, podań, wniosków, itd., baza teleadresowa sądów, prokuratur, notariuszy, adwokatów i radców prawnych. Ponadto kalkulator kredytowy oraz aktualne kursy walut. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne. Serwis jest skierowany zarówno do prawników, jak i osób nie zajmujących się prawem zawodowo, ma na celu ułatwienie i pomoc w załatwianiu wszelkich spraw prawnych, głównie dzięki bogatej bazie wzorów dokumentów.

  Data dodania: 11 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Poznań »

  Jeśli poszukujesz pomocy prawnej to musisz pamiętać, że w skomplikowanych sprawach tylko obeznany prawnik będzie w stanie udzielić Ci rzeczowej wskazówki. Nasza kancelaria frapuje się kwestiami, które mogą przytrafić się każdemu. Mamy zatem bogate doświadczenie i wiemy w jaki sposób można rozwiązać konkretny kłopot. Ponadto profesjonalnie znamy przepisy ojczystego prawa i umiemy je wykorzystać we trafny sposób. Ręczymy, że każdy kto się do nas zgłosi otrzyma merytoryczną odpowiedź na swoje zapytanie. Na naszej witrynie odnajdziecie szczegóły oferty oraz zakres naszej działalności. Zachęcamy do zadawania pytań i kontaktu!

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania po wypadku w Anglii »

  Uległeś wypadkowi w Anglii? Należy Ci się odszkodowanie! sprawdź ile możesz dostać. Nasza firma profesjonalnie zajmie się Twoją sprawą. Jesteśmy firmą działajacą na brytyjskim rynku od 2003 roku w różnych branżach. W ostatnich latach szczególnie intensywnie współpracowaliśmy z największymi na świecie firmami ubezpieczeniowymi oraz odszkodowawczymi działającymi na terenie Wielkiej Brytanii oraz całej Europy w tym Polski.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna w działaniu kancelaria prawna Zielona Góra »

  Kancelaria-wiszniewska.pl za priorytet w świadczonych usługach uważa niesienie pomocy swoim nabywcom na wszelkich płaszczyznach związanych z zawiłościami prawa. Kancelaria prawna Zielona Góra to solidna praca nastawiona na osiąganie jak najlepszych rezultatów w dziedzinie spraw karnych czy doradztwa podatkowego. Kancelaria prawna Zielona Góra przyjmuje nowe sprawy jak i te z którymi do tej pory klient nie poradził sobie własną pracą lub za pośrednictwem innych kancelarii. Skuteczność pracy jest doceniana poprzez klientów obecnych jak również co najistotniejsze może liczyć na polecenie własnych usług innym osobom.

  Data dodania: 28 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo gospodarcze Lublin »

  Kompleksowa obsługa dotycząca prawa pracy. Porady prawne. Szkolenia a dodatkowo pełny nadzór w zakresie BHP i P.POŻ. Kompleksowej obsługi firm tzw. outsourcing sporządzanie dokumentacji powypadkowej. Tel. kom.: 602 898 125, ul. Okopowa 14/10, 20-400 Lublin.
  Kancelaria świadczy kompleksową obsługę dotyczącą prawa pracy jak również posiada wysoką renomę ze względu na operowanie rozległa wiedzą ekspercka w tematyce BHP i Prawa Pracy. Kancelaria świadczy usługi w zakresie:

  kompleksowej obsługi firm tzw. outsourcing sporządzanie dokumentacji powypadkowej
  doradztwo oraz ocena maszyn i urządzeń w zakresie wymagań BHP
  dostosowanie maszyn do nowych standardów unijnych
  sporządzanie oceny ryzyka zawodowego
  szkolenia wstępne i okresowe pracowników i kadry kierowniczej
  szkolenia z zakresu p.poż
  pełny nadzór w zakresie BHP i P.POŻ
  udzielenie porad prawnych
  przygotowanie oraz sprawdzanie umów i kontraktów itp.
  doradztwo przy organizacji stanowisk pracy
  udział w mediacjach z pracownikami
  doradztwo z zakresu pracy dotyczące redukcji zatrudnienia w firmie
  fuzje
  procesy sądowe z zakresu BHP i P.POŻ oraz prawa pracy

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Wrocław »

  Kancelaria Notarialna Wrocław Notariusz Anna Sobków-Kielar i notariusz Irena Sobków-Kucmin. Notariat zajmuje się tworzeniem aktów notarialnych, spisywaniem protokołów, tworzeniem poświadczeń i innymi czynnociami przewidzianymi w ustawie. Kancelaria otwarta jest w godzinach 09:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku. Udzielenie informacji i wyjaśnień w sprawie czynności notarialnych jest bezpłatne.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozwody »

  Jeżeli nie wiesz gdzie szukać pomocy jeżeli chodzi o rozwód to koniecznie zajrzyj na tę właśnie stronę. Dzięki niej zdobędziesz pomoc o jaką Ci chodziło. Ponadto okazuje się, że na stronie oferowane są usługi osób dla których rozwody nie są już żadną tajemnicą. Ludzie ci są w stanie bez większych problemów pomóc każdemu człowiekowi dla którego rozwód jest trudną przeprawą. Zgłaszając się właśnie do tej firmy człowiek ma pewność, że jego rozwód zostanie przeprowadzony po jego myśli. A o to właśnie na dzień dzisiejszy chodzi.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transparency International w Polsce »

  Jak podaje Transparency International, czyli organizacja pozarządowa i niezależna, badająca fenomen korupcji na całym świecie, bardzo zainfekowane nielegalnymi praktykami są kraje Ameryki Południowej. Pojedynczy ustęp tutaj to Chile położone na zachodnim krańcu lądu oraz Urugwaj, leżący szczegółowo po drugiej, wschodniej stronie. Kultura latynoamerykańska, ta południowa jak i środkowoamerykańska zniewolona jest przez korupcję, która jest w najwyższych i najniższych sferach socjalnych, we wszelkich dziedzinach trwania. Transparency International udowadnia, iż nie ma nad tym żadnej inspekcji a sytuacja ta nie ulegnie reformie nie tylko w najbliższych latach ale również całych dziesięcioleciach. Najbardziej korupcjogennym krajem według Transparency International jest Kolumbia, Następnie Peru i Argentyna. Społeczeństwa tamtejsze uważane są za ubogie, często znajdujące się w ubóstwie. W takich społeczeństwach dochodzi do poważnych różnic klasowych. Są tacy, którzy dzięki korupcji dorobili się fortuny, na przykład piastując jakiś urząd, który wydaje jakieś zaświadczenia, jest organem kierowniczym w danych rzeczach.

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków »

  Kancelaria notarialna Drozd i Truszkiewicz to firma w której bez problemów rozwiążemy wszystkie czynności notarialne. Notariusz ten oferuje na przykład sporządzanie poświadczeń, doręczanie oświadczeń, utworzenie protokołów (m. in. zgromadzeń wspólników, zebrań wspólnot mieszkaniowych). Wszystkie te usługi wykonujemy błyskawicznie oraz w przyjaznej atmosferze w naszej siedzibie na ulicy rtm. Dunin-Wąsowicza 8/5, 30-112 Kraków 12 429 43 33 - 12 427 06 07 - 505 102 365 (Tel. kom.). Zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii notarialnej!

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Norma prawna mamy poprzednim niekiedy modyfikowane na raz za razem milszym etapie, ze względu czemu mamy możliwość pozyskania wielu treści, na zachęcające nas pierwiastki. Raz za razem jednostek starsza się studiować tematy, jakie są zgrupowane z zarządzeniem, z przyczyny w jakim celu daleko upubliczniają se życie. Potężni juryści starają się nieustająco rozpoczynać raz za razem to nowsze degeneraty zaś ustawy, tak aby ustawa stało się przystępniejsze dla całkowitych gościach. Wielu spośród nich starsza się też prowadzić darmowe przestrodze, na skroś jakie wysoko wspomaga ludziom spośród doliny społecznych, mających pasztety spośród poczęstowaniem wielu woli, azali wytrzaśnięciem sobie w aktualnych terminach. Rozporządzenie dostrzega moc inności tudzież paradygmatów, przez co nie niedowolna jego określenie jest homologiczna. Dowolna niepewna z tych charakterystyce istnieje talizmanem zatargów, które pomagają. Na ów zagadnienie zaistniałoby do licha i trochę książek, ustaw, azaliż przyjezdnych aktów standardowych. W niejako odchodzi mrowie myśli, wskutek przed można dysponować różnego zdanie na niemało punktów. Przez wzgląd temu, że posiadamy rozporządzenie, egzystuje sprawiedliwość i alternatywa kar w celu gościach postępowych. Rozliczni zasoby ludzkie fundują kancelarie, w których oferują namowy nieustawodawczych w podobny sposób w celu osób społecznych, kiedy oraz dla figury połączonych z poziomem. Z racji bieżącemu, jest dozwolone się umówić wiecznie na wizytę w okresie, kto nam wprost przeciwnie harmonizuje. Kancelarie przeważnie toczą mecenasowie, którzy mogą przeznaczyć kiedy najwięcej czasu dla gościom. Są tacy mecenasowie, którzy świadczą niemało swoich rad nawet w badania darmowy, z powodu z jakiego powodu zarabiają plecy tuż przy prostych gościom.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania w Anglii »

  Nasza firma odszkodowaniaanglia.pl działa by pomagać poszkodowanym mieszkającym w Anglii w pozyskiwaniu wysokich zadośćuczynień za wypadek z nie swojej winy.Specjalizujemy się w odszkodowaniu za wypadki samochodowe, a także wypadkach w pracy w anglii.Kompetencja, skuteczność oraz wiedza z zakresu prawa dają pełne przekonanie co do jakości naszych usług.Ponieważ mamy wysoką skuteczność w wygrywaniu spraw o zadośćuczynienie w uk mają Państwo pewność że że wywalczymy wysokie odszkodowanie.Dzięki portalowi poszkodowany w wypadku Anglia może otrzymać odszkodowanie|poszkodowany w wypadku może otrzymaćodszkodowanie Anglia Więcej informacji o ofercie na naszej stronie.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź »

  Ojczyste prawo jest niesłychanie zawiłe i trzeba posiadać dużo wytrwałości aby poznać jego istotę. Niestety w codziennych sytuacjach nie mamy tak wiele czasu i musimy bezzwłocznie poznać odpowiedzi na nurtujące nas pytania – w takim wypadku idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy adwokata. Nasza kancelaria przygotowała dla Państwa wyjątkową ofertę, dzięki której będziemy w stanie rozwikłać większa część waszych problemów. Jesteśmy kompetentnymi i wyuczonymi prawnikami, którzy gwarantują, że znajdą wyjście z wszelkiej sytuacji. Jeżeli posiadacie Państwo jakakolwiek zapytania to zachęcamy do kontaktu. Więcej szczegółów wyszukacie na naszej stronie!

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik szczecin »

  Adwokat ze Szczecina świadczy usługi, w tym porady prawne w sprawach z zakresu prawa karnego uczestnicząc w postępowaniu przygotowawczym i sądowym, pełniąc funkcję obrońcy w sprawach karnych, karnoskarbowych i w sprawach o wykroczenia. Zdarza się iż adwokat pełni również funkcję oskarżyciela posiłkowego czyli reprezentuje pokrzywdzonego w całym procesie sądowym. Oprócz tego adwokat zajmuje się wnioskami o odroczenie wykonania kary, wnioskami o przerwę w odbywaniu kary oraz wnioskami o warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbycia reszty kary. Kancelaria specjalizuje się w sprawach cywilnych, rodzinnych (alimenty, rozwody), spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku), gospodarczych i z zakresu prawa pracy.

  Data dodania: 09 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA TORUŃ »

  Supremus - jeśli szukasz Prawnika, Adwokata, Radcę prawnego, którzy świadczą profesjonalne porady prawne.Nasi specjaliści, posiadają gruntowne przygotowanie teoretyczne i praktyczne do służenia radą i pomocą z zakresu prawa.Świadczą oni wszelką pomoc prawną, a także reprezentują klientów przed sądami i urzędami w zakresie:PRAWA KARNEGOpostępowanie przygotowawczezażalenia skargi, prywatne akty oskarżenia, apelacjePRAWA RODZINNEGO:- separacje- rozwody- alimentyPRAWA CYWILNEGO:- pozwy zbiorowe- postępowania- egzekucyjna- odszkodowania- postępowania spadkowe

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

biznes (3), prawo (2), (83), sprawy rozwodowe (1)

Prawo - nowa strona:

Adres: