Praca za granicą Podkategoria: Praca za granicą

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Lookus.pl - agent kariery - cv na zamówienie - wzory cv »

  Agent kariery jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia przy tworzeniu cv i listu motywacyjnego skontaktuj się z nami. Agent kariery lookus powie Ci jak napisać cv. Audyt kariery - dowiedz się więcej

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granica »

  PracaZaGranica.biz.pl to internetowy pamiętnik, na łamach którego znajdziesz liczne rady i informacje dla osób, zainteresowanych wyjazdem do pracy za granicę Polski. W naszych publikacjach staramy się opisać liczne kwestie, które nasi użytkownicy uznaliby za interesujące. Jeśli masz jakieś pytanie związane z pracą za granicą, możesz się z nami szybko skontaktować i poprosić o poradę - z przyjemnością pomożemy! Gorąco zapraszamy do czytania i dodawania komentarzy.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wzory CV gotowe szablony dla Ciebie - znajdź gotowe CV »

  Wzory CV i list motywacyjny - od tego powinieneś zacząć przygotowania do szukania nowej pracy. Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy najlepsze wzory cv i szablony listów motywacyjnych, żebyś mógł dobrze zacząć. Gotowe CV dostępne na tej stronie możesz dowolnie modyfikować i dostosowywać. Skorzystaj z profesjonalnych usług oceny CV i pisania CV na zamówienie jeśli chcesz mieć największe szanse.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Exchange disclaimer message »

  If the brand you work for uses its own email server and hosts its company mail on Exchange Server, the messaging process in your office can be deeply boosted. On of the things that can influence it is your company's email signature an exchange disclaimer message which can automatically aplied to the company messages every time a worker hits the send button. This is possible to be accomplished with Exchange Server's native features or through 3rd party applications. Exchange disclaimer message

  Data dodania: 24 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacja wnętrz Kraków »

  Aranżacja wnętrz Kraków to wymagająca znajomości zagadnień z wielu dziedzin usługa, która staje się coraz bardziej powszechna w Polsce. Aranżacja wnętrz Małopolska wykonywana jest poprzez kilka firm, natomiast częstokroć czasem usługa ta wykonywana jest pochopnie amatorsko i w sprzeczności z najnowszymi wymogami design oraz architektury wnętrz dolnośląskie.Projektowanie wnętrz Wrocław warto więc zlecić solidnej, fachowej firmie, posiadającej znaczne praktykę w aranżacji wnętrz, a także zatrudniającej profesjonalistów w dziedzinie aranżacji wnętrz.
  Architektura wnętrz dolnośląskie to sztuka, wymagająca cierpliwości, skrupulatności, a także znajomości najnowszych trendów w zakresie stylizacji wnętrz, designu, a ponadto planowania przestrzennego. Warto również zauważyć, iż stosunkowo trudno jest wyeliminować skutki nieudanej aranżacji wnętrz, w związku z czym rozsądnym rozstrzygnięciem wydaje się być wynajęcie do aranżacji wnętrz małopolska specjalistycznego studia architektury wnętrz dolnośląskie.
  Firma finchstudio Magdalena zięba zajmuje się specjalistyczna aranżacją wnętrz małopolska w oparciu o najnowsze trendy w zakresie architektury wnętrz dolnośląskie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, firma  oferuje kompleksowe usługi w zakresie aranżacji wnętrz  , a oprócz tego kreacji wnętrz Łódź. Firma  Magdalena Zięba oferuje jedynie usługi na najwyższym poziomie jakości, które zapewniają pełną satysfakcję wręcz najbardziej wymagających nabywców. Aranżacje wnętrz małopolska realizowane przez spółkę spełniają wszelkie współczesne wymogi designu architektonicznego i innowacyjnych trendów w architekturze wnętrz.
  Zapraszamy państwa do zapoznania się z ofertą korporacji, w której znajdziecie państwo usługi związane z aranżacją wnętrz małopolska.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy lublin »

  Poszukując pracy chodzimy w bardzo wiele miejsc. Jednak jak wiadomo nie zawsze nasze szukanie jest efektywne. Powinniśmy wiedzieć, że oferty pracy na wielkich serwisach są niestety nieważne lub też mają bardzo wiele do poprawienia. Zobaczmy więc jak prezentują się oferty pracy lublin. Wystarczy wejść na stronę www i zobaczyć co znajdziemy. Z pewnością każdy wyszuka odpowiednią ofertę dla siebie. Dzięki nowoczesnemu systemowi bardzo szybko możemy mieć to co nas interesuje bez żadnych utrudnień. Ta strona to polecane rozwiązanie. Praca stała ale i dodatkowa. Każdy fachowiec znajdzie tutaj idealną pracę dla siebie. A propozycji jest bardzo wiele! Warto zatem codziennie sprawdzać, czy nie ma nowych ofert. Szukanie pracy nie musi być już takie trudne jak kiedyś. Musimy nauczyć się szukać odpowiednich ofert. Dzięki temu znajdziemy pracę swoich marzeń. Strona www działa bardzo prosto i z pewnością każdy będzie wiedział jak z niej skorzystać. Zacznijmy zatem od poszukiwania. Każdą ofertę szczegółowo zobaczmy i wybierzmy te najlepsze dla nas.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubranka dla dzieci Warszawa »

  Moda dziecięca to dziś jeden z najprężniej rozwijających się branży odzieżowych. Ubranka dla dzieci Warszawa i modne ciuszki dla dzieci to towary, które kupowane są również coraz w ogromnej liczbie przypadków za pośrednictwem Internetu. Sklep online fashion baby to firma specjalizująca się w dystrybucji towarów, takich jak ubrania dziecięce i ubranka dla dziewczynek. Fashion baby to sklep, w którym znajdziecie Wy całe mnóstwo wzorów wszelkich możliwych ubranek dla dzieci w różnym wieku i w różnorakich rozmiarach.
  Ubrania dziecięce proponowane przez baby fashion to produkty wypasioną, które są odporne na zniszczenia, łatwe do czyszczenia oraz, co wydaje się być składnikiem szczególnie istotnym przy wyborze ubranek dla dzieci Poznań, są bezpieczne dla dzieci, tzn. nie mają elementów, które dziecko może połknąć albo w inny metodę wykorzystać do uszkodzenia swego ciała. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży odzieżowej i współpracy jedynie z najlepszymi producentami modnych ciuszków dla dzieci, firma baby fashion oferuje towary jedynie wypasioną.
  Baby fashion ma w indywidualnej spisie produktów/usług priorytetowo stylowe i modne ciuszki dla dzieci, dzięki czemu twoja pociecha ma możliwość wyglądać szykownie i elegancko bez względu na wiek oraz pogodę. Moda dziecięca jest dla wielu rodziców w szczególności ważna, gdyż sposób ubierania dzieci jest na dzień dzisiejszy jedną z wizytówek rodziny. Dzięki wyborowi modnych i eleganckich ubranek dla dziewczynek i pozostałych ubranek dla dzieci Gdańsk oferowanych przez baby fashion, będą mogli państwo modnie i stylowo ubrać indywidualne potomstwo, nie wydając a dodatkowo znacznej ilości pieniędzy.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lampy do jazdy dziennej philips »

  DRL to skrót wywodzący się z języka angielskiego (Daytime Running Lights) mający związek do produktu, funkcjonującego na rynku polskim jak dzienne światła led. Dzięki światłom rodzaju DRL możliwe jest nie tak duża liczba lepsze oświetlenie kochany, co powiększenie widoczności pojazdu dla pozostałych użytkowników dróg. Dzienne światła LED typu DRL wielce poprawiają też wizerunek pojazdu na którym są instalowane, nadając mu w wyższym stopniu sportowy plus wyczynowy styl. To znaczy, że DRL, innymi słowy dzienne światła LED poprawiają nie tylko bezpieczeństwo na drodze, jakkolwiek też walory miłe dla oka pojazdu.
  Zastanawiając się powyżej tym,  jakie światła do jazdy dziennej przegłosować do własnego pojazdu, najlepiej jest pomnieć o tym, iżby produkty te posiadały homologację dopuszczającą je do ruchu drogowego po polskich drogach. To jakie światła do jazdy dziennej wybierzemy, rzutować będzie na nasze obronność na drodze, zwłaszcza pod niekorzystnych postanowieniach atmosferycznych, w trakcie opadów atmosferycznych, mgły czy po zmroku. Dlatego też poniżej ustalaniu wyborów, jakie światła aż do jazdy dziennej przegłosować powinno się w takim razie wybierać jedynie towary renomowanych producentów, tj. lampy do jazdy dziennej philips.
  Dzięki zastosowaniu towarów, takich lampy do jazdy dziennej philips, możliwe jest dostanie maksymalnej poprawy bezpieczeństwa na drodze podczas jazdy w niekorzystnych postanowieniach atmosferycznych. Czyli, że lampy aż do jazdy dziennej philips oferują najwyższą jakość, wykwint i bezpieczeństwo jazdy.
  Montaż świateł do jazdy dziennej jest szczególnie stojący. Także aż do każdego zestawu dołączona jest czytelna przepis umożliwiająca samodzielne montowanie świateł aż do jazdy dziennej.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca i życie za granica »

  Zadają sobie państwo pytania: Jak jest za granicą? Ile się zarabia?? Jak się żyje?? Tłumy otaczających ludzi, nie znajomość języka Trudność w znalezieniu mieszkania, pracy... To bardzo częste problemy ludzi którzy marzą i pragną spróbować pracy i życia za granica. Wśró. Lekarstwem na zgubę jest profesjonalne podejście do sytuacji, oraz zebranie informacji o państwie, mieście gdzie mamy zamiar się wybrać w celach zarobkowych...

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mapa numeryczna »

  Przy realizacji projektów finansowych i budowlanych najważniejsze jest dokonanie na wstępnym etapie inwestycji dokładnych pomiarów terenu, na którym wykonywane mają być roboty budowlane. W tym celu powinno się sporządzić solidną dokumentację, składającą się z dokumentów, takich jak mapa numeryczna, mapa topograficzna, czy także mapa do celów projektowych. Usługi polegające na wykonaniu tego typu dokumentacji wykonywać może jedynie wykwalifikowany i certyfikowany geodeta Kraków, który na zlecenie inwestora profesjonalnie dokonuje dokumentacji i pomiaru gruntu, kreując jednocześnie mapy numeryczne, a ponadto mapy do celów projektowych. Dlatego również wynajęcie specjalisty, takiego jak geodeta miechów jest konieczne do sprawnego przeprowadzenia całej inwestycji.
  W celu obietnice sobie jak najlepszego wykonania usługi geodezyjnej, warto wybrać doświadczonego geodetę Kraków, który odróżnia się profesjonalizmem i przykładającego szczególną uwagę do rzetelnego i dokładnego wykonania dokumentacji kartograficznej. Nie warto jednak wybierać geodety miechów opierając się tylko na kryterium ceny oferowanych usług. Wybierając geodetę kierując się wyłącznie kryterium cenowym można trafić na biuro geodezyjne nieposiadające doświadczenia i świadczące usługi na niskim poziomie, co ma możliwość z kolei przełożyć się na usterki przy kreowaniu dokumentów, takich jak mapa numeryczna, czy też mapa do celów projektowych. Takie usterki mogą, na późniejszym etapie inwestycji, przyczynić się do znacznych strat inwestycyjnych, a dosłownie zagrażać bezpieczeństwu osób użytkujących budowany obiekt.
  [url=http://geoaktiv.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Niemczech opieka »

  Ci za granicą starzeją się jakby ciut szybciej niż inni co najmniej wręcz kobiety i mężczyźni z Polski, dlatego też Praca w Niemczech opieka rozeszła się mocniej na terenie Niemiec, bo posiadają więcej starszych osób a wszyscy tacy potrzebują całodobowej opieki. Ze stuprocentową pewnością nie wszyscy potrzebują takiej opieki, jak aby prawie każdy starszy człowiek potrzebował opiekuni na całą dobę na wyłączność to na świecie nie starczyło żeby pieniędzy ażeby zapłacić tym Tobie opiekunom których trzeba by było zatrudnić. Niemniej jednak nie musimy się tego obawiać, bo zdecydowana większość naszych staruszków ma więcej krzepy i energii niż niejeden młody człowiek.
  Mieszkańcy Polski wybierając takie Oferty pracy w Niemczech opieka ponieważ w Polsce brakuje jakiejkolwiek roboty a tam można zrobić o kilka więcej. Poza tym Mieszkańcy Polski są bardzo uprzywilejowani w pracy w Niemczech.
  Istnieje także bardzo dużo innych interesujących Oferty pracy Niemcy opieka, nie tylko te skierowane do kobiet które pragną Własną przyszłość przeznaczyć dobru osób starszych i przez całe dnie się nimi opiekować, można tam pracować na przykład na budowie, która to praca także jest dużo bardziej opłacalna niż podobna w Polsce, tylko tutaj jest o tyle dobrze, że w Polsce robotę na budowie też można odnaleźć, niewątpliwe za mniejsze pieniądze.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenia podatkowe »

  Nasza witryna internetowa jest świetną pomocą dla osób chcących zdobyć zwrot podatku za dochód osiągnięty dzięki zagranicznemu biznesowi. Oferujemy profesjonalny kalkulator podatkowy oraz kontakt z profesjonalnymi księgowymi. Umożliwiamy również legalne obejście polskich skomplikowanych przepisów podatkowych. Udzielamy informacji i wsparcia ludziom planującym stworzenie przedsiębiorstwa w Anglii i otworzenie jej polskiego oddziału.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokalne oferty pracy »

  Zapraszamy do poszukiwania pracy w naszym katalogu pracy. Codziennie nowe oferty pracy.
  Praca u podstaw na ziemiach polskich - jeden z kluczowych postulatów rządu, wzywający do podjęcia przez wszystkie warstwy społeczeństwa, wysiłku dla wzrostu gospodarczego (w tym szczególnie rozwoju handlu także przemysłu) oraz dla umocnienia wewnętrznych więzi pomiędzy poszczególnymi jego częściami. Przedmiot pracy wiązała się z przekonaniem, iż zbiorowość jest swego rodzaju organizmem, który może działać sprawnie tylko wtedy, kiedy zdrowe również silne są jego poszczególne częsci.Praca u podstaw na terytoriach polskich najwcześniej rozpoczęła się na ziemiach zaboru pruskiego. Rozczarowany naród polityką rządu względem Polski uznał, że priorytetową możliwą drogą do odzyskania wolności jest odpowiednie ekonomiczne dodatkowo edukacyjne przygotowanie społeczeństwa. Rząd, który wolno uznać za pierwszego w sumie ukształtowanego przodownika pracy. W założonych na mocy siebie towarzystwach (w tym Stowarzyszenie Przyjaciół Pracy dodatkowo Spółka Akcyjna Bazar) wychowało się kolejne generacja społeczników.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wesele Lublin »

  Dom weselny lublin pozostaje wciąż jedną z najbardziej popularnych umieszczenia weselnych w Polsce. Mimo rosnącego zainteresowania organizowaniem wesel w punktach, takich jak restauracje, czy hotele, lokale weselne pozostają wciąż jednym z częściej wybieranych rozwiązań, co powiązane jest z tradycją organizacji uroczystości weselnych w takich w tej chwili punktach usługowych. W właściwie każdym lokalu mieszkalnego weselnym znajduje się obszerna sala weselna lublin lub sala bankietowa lublin w której zorganizować można największe dosłownie wesele lublin. Organizowanie wesela w lokalu mieszkalnego weselnym niesie za sobą kilka profity. Po pierwsze, obiekty takie kreowane i przystosowane są do organizacji takich w tej chwili imprez. Po drugie, obsługa domów weselnych ma ogromne doświadczenie w obsługiwaniu imprez weselnych i ślubnych, co oznacza wysoką jakość usług oferowanych poprzez lokal mieszkalny weselny. Sale bankietowe, a oprócz tego sale weselne przystosowane są do pomieszczenia znacznej ilości weselników, a układ mebli, stołów i urządzeń cateringowych umożliwia na sprawną obsługę wesela bez konieczności każdorazowej aranżacji lokalu mieszkalnego na potrzeby wesela, tak jak posiada to miejsce w wypadku organizacji wesela w restauracji, czy hotelu. Organizacja wesela w lokalu mieszkalnego weselnym Zielona Góra pozwala również na sposobność wyboru spośród szeregu różnego rodzaju imprez weselnych, które potencjalnie mogą być prowadzone na terenie takiego obiektu. W lokalu mieszkalnego weselnym można więc zorganizować zarówno tradycyjne wesele skupione wokół typowo udekorowanej sali weselnej, albo również przyszłościowe wesele, z disc jokeyem i nowoczesnym wystrojem wnętrza.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Informatyk, Informatyk Praca, Praca dla Informatyka »

  Informatyk.eu to strona dedykowana dla wszystkich którzy interesują się nowinkami z zakresu informatyki, można znaleźć dla siebie artykuły, najlepsze uczelnie informatyczne oraz miejsca gdzie można znaleźć pracę w branży IT

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacje 3P PEOPLE »

  Headhunter 3ppeople.pl to odpowiedzialne doradztwo personalne oraz rekrutacja i selekcja pracowników. Stronka internetowa www przedstawia atrakcyjne ogłoszenia o pracę, które stanowią narzędzie do zaplanowania pracy dla menedżera bez oddalania się od domu. Adresatem serwisu są ludzie obrotni, sprytni, poszukujący pracy oraz pozostałe osoby, które doceniają wygodę, pewność jak również szybkość. Jest możliwość zweryfikować w jaki sposób poprowadzić poszukiwania, przestudiować wywiady z pracodawcami i zamówić ofertę employer branding.
  Żadna praca nie niszczy
  Studentów nie zbija to z tropu. Mocno zdeterminowani, aby zapracować na czynsz, zaludniają wielkie hale fabryk i lokale gastronomiczne. I to wszystko, aby zdobyć wykształcenie, które nie zagwarantuje tym ludziom niczego odmiennego niż dotychczas - no może nie wliczając w to studiowania prawa czy studiów medycznych. Żadne społeczeństwo nie może przecież składać się tylko z prawników i stomatologów - i dlatego też sytuacja jest, właśnie taka.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • CV na stanowisko operator koparki. »

  CV ma za zadanie prezentację umiejętności człowieka przedstawianego. Często umieszcza się wiedzę o ukończonych szkołach, doświadczeniu zawodowym oraz umiejętnościach. CV wznosi się gdy ubiegamy się o stanowisko. Jeżeli na jedno zajęcie ogromna ilość zainteresowanych to treść CV na znaczny pomysł na przyszłość kandydata. Na stronie www.piszemy-cv.pl zlokalizowanych są mnóstwo przypadków Curriculum Vitae na takie stanowiska jak: pracownik fizyczny na budowie. Spojrzyj na stronę internetową i poznaj dużo dobrych informacji które pomogą Tobie w stworzeniu własnego CV.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Londynie, Wysokie zarobki »

  Praca w Londynie, bardzo wysokie zarobki. Zacznij od zaraz, bez agnielskiego i zarabiaj 1000 tygodniowo. Za darmo mieszkanie, okres probny. Dzialamy juz od kilku lat, w pelni legalnie. 100% bezpieczenstwa i dyskrecji. Praca dla kobiet i par. Praca w Anglii - jest to praca escort w Londynie. Praca od zaraz, praca bez angielskiego. Szybka odpowiedz gwarantowana

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Taniec brzucha »

  Taniec to nie tylko rozrywka, taniec staje się także hobby coraz większej liczby osób. Taniec uprawiany nie tylko sporadycznie w celach rozrywkowych, ale bardziej fachowo - w celach hobbystycznych i zawodowych wymaga profesjonalnego przygotowania i zdobycia profesjonalnego sprzętu, takiego jak buty do tańca, odzież taneczną oraz pozostałe artykuły taneczne Gdańsk. Zakupienie fachowego sprzętu tanecznego znacząco ułatwia naukę tańca, a też postęp kwalifikacji tanecznych, takich jak taniec brzucha. Towary tego rodzaju najlepiej kupować w fachowych sklepach, takich jak sklep taneczny trójmiasto Just Dance studio Halina Glińska, który jest jednym z najbardziej specjalistycznych sklepów tanecznych w północnej Polsce.
  Just Dance studio Halina Glińska to wyjątkowy sklep taneczny trójmiasto, posiadający w własnej katalogu usług/produktów między innymi buty do tańca, kostiumy i biżuterię przeznaczoną do tańca brzucha, a ponadto pozostałe publikacje taneczne . Dzięki tak bogatej spisie produktów/usług prawie każdy z naszych nabywców na 100% będzie w stanie wybrać dla siebie coś interesującego, spełniającego jego potrzeby oraz dodatkowo zwłaszcza nieszablonowego. Wysoką jakość towarów oferowanych w sklepie tanecznym trójmiasto Just Dance studio Halina Glińska zapewnia wieloletnie doświadczenie pracowników i właścicieli publikacji tanecznych  oraz pełen profesjonalizm i oddanie pracy którą wykonują.
  W spisie produktów/usług sklepu tanecznego  Just Dance studio Halina Glińska wyszukają państwo różnorodne buty do tańca oraz publikacje taneczne przeznaczone do tańców, takich jak tango, salsa, jazz, czy flamenco. Sklep Just Dance studio Halina Glińska oferuje też różnorodne artykuły, tj. biżuteria, akcesoria do baletu oraz dodatkowo fitness i gimnastyki.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz zwierząt mazowieckie »

  Transport żywych zwierząt ma możliwość być wyjątkowo skomplikowanym wyzwaniem logistycznym. Przewóz żywych zwierząt musi odbywać się w odpowiednich założeniach, gwarantujących bezpieczeństwo kierowcy pojazdu, innych użytkowników ruchu drogowego, a dodatkowo samych zwierząt. Okoliczności transportu żywych zwierząt określone są także w Ustawie o Ochronie Praw Zwierząt, która mówi, iż żywe zwierzęta transportowane muszą być transportowane w postanowieniach nie urągających i bezpieczeństwu, godności oraz dodatkowo nie zagrażającym ich zdrowiu.
  Przewóz zwierząt mazowieckie to skomplikowana procedura, detale której zależą w znacznej mierze od gatunku transportowanych zwierząt. Mając na celu bezpieczeństwo i komfort zarówno ludzi, jak i zwierząt, transport zwierząt mazowieckie powinno się więc zlecać wyłącznie doświadczonym firmom, posiadającym odpowiednie zasoby logistyczne oraz dodatkowo ogromne doświadczenie w tej branży. Liderem w zakresie transportu zwierząt jest firma ryerson, specjalizująca się w przewozie żywych zwierząt.
  Ryerson to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie przewozu żywych zwierząt oraz dodatkowo transportu zwierząt mazowieckie. Ryerson dysponuje odpowiednim zapleczem logistycznym, a oprócz tego osprzętem przeznaczonym do przewożenie różnego stylu zwierząt, od niedużych zwierząt futerkowych, poprzez żywy inwentarz, aż po egzotyczne zwierzęta transportowane pośród ogrodami zoologicznymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie rozwiązać wszystkie dylematy logistyczne powiązane z transportem żywych zwierząt oraz przewozem zwierząt.
  Ryerson to firma, w której dbamy zarówno o zadowolenie naszych klientów, jak i o komfort i  bezpieczeństwo transportowanych zwierząt.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Praca za granicą

Praca za granicą - nowa strona:

Adres: