Praca Podkategoria: Praca

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • Oferty pracy w Polsce »

  Nowo utworzony serwis Vister.pl umożliwia znalezienie odpowiedniej oferty pracy w Krośnie osobom poszukującym zatrudnienia. W odróżnieniu od tego typu portali, jego użytkownicy nie muszą układać CV i wprowadzać go do dostępnej dla pracodawców bazy, dzięki czemu praca Dębica będzie łatwiej i szybciej dostępna. Wystarczy, że stworzą swój indywidualny profil zawodowy. To właśnie na jego podstawie pracodawcy, w specjalnie do tego celu stworzonym dziale - szukam pracownika - będą mogli zapoznać się z umiejętnościami poszczególnych fachowców z regionu i znacznie szybciej ich odnaleźć. Serdecznie zapraszamy do serwisu.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny kraków »

  Właściwie każdy z nas preferuje uwiecznić na profesjonalnych fotografiach najważniejsze wydarzenia w swoim życiu. Do wydarzeń takich z pewnością zaliczyć powinno się ślub, w związku z czym non stop rosnąca ilość ludzi decyduje się na skorzystanie z usług specjalistów, takich jak fotograf slubny, który wykona dla nich zaawansowane zdjecia slubne. Dużo osób oferuje takie usługi, natomiast decydując się na fotografa slubnego warto kierować się nie tylko ceną usługi, niemniej jednak przede wszystkim jakością wykonywanych zleceń, a oprócz tego rekomendacjami jego poprzednich nabywców i oceną jego portfolio.
  Tomasz Bogacki to Fotograf ślubny Kraków wykonujący niepowtarzalne i w szczególności dobrze skomponowane Zdjęcia ślubne Kraków. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w biznesie, Tomasz Bogacki oferuje wyłącznie usługi na najwyższym poziomie. Wykonywane poprzez niego fotografie są doskonale wręcz skomponowane i pokazują szczególnie wysoką wartość artystyczną. Tomasz Bogacki to perfekcyjny fotografik slubny, który w metodę rzetelny, niemniej jednak i artystyczny udokumentuje najważniejszy dzień w życiu państwa młodych, dostarczając niepowtarzalnych wspomnień na wiele, wiele lat. Zdjecia slubne wykonywane przez Tomasza Bogackiego stanowią ozdobę wielu rodzinnych kolekcji fotograficznych, o czym świadczą dziesiątki zadowolonych kontrahentów.
  Wynajęcie fotografa ślubnego Kraków, który wykona i opracuje doskonałe obrazki ślubne Kraków to jedna z zasadniczych usług związanych z przemysłem weselnym w Polsce. Wybór odpowiedniego fotografa slubnego jest jednym z zasadniczych czynników determinujących to, jak zachowane będą wspomnienia ze ślubu i wesela w pamięci nie tylko państwa młodych niemniej jednak też całej rodziny.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • MK Bako »

  Kominy ceramiczne to rozwiązanie, które z powrotem staje się bardzo popularne wśród ludzi planujących montaż systemu ogrzewania budynku. Do tej pory instalacje kominowe wypierane zostały poprzez rozwiązania, takie jak kaloryfery oraz ogrzewanie podłogowe. Dzisiaj jednak kominy ceramiczne przeżywają swój renesans i są coraz cześciej stosowane do ogrzewania domów jednorodzinnych.
  Firma MK Bako to lider w zakresie dystrybucji montażu oraz konserwacji kominów ceramicznych. W katalogu usług oferowanych poprzez MK Bako wyszukają Wy również usługi związane z modyfikacją, serwisem i konserwacją systemów ogrzewania kominkowego, tj. frezowanie kominków. Dzięki frezowaniu kominków to technologia, która umożliwia efektywne i głównie bezpieczne poszerzanie szybów wentylacyjnych w kominach i kominkach różnego stylu. Dzięki temu można znacznie zwiększyć ciąg komina, co z kolei umożliwia na efektywniejsze ogrzewanie budynku, bez konieczności generalnego remontu całej instalacji komnowej.
  Dalszym obszarem działalności korporacji MK Bako jest montaż urządzeń ułatwiających dostęp osobom niepełnosprawnym, takich jak poręcze dla niepełnosprawnych Zielona Góra. Dzięki montażowi takich poręczy możliwe jest znaczne ułatwienie osobom o ograniczonej sprawności dostępu do pomieszczeń, takich jak kuchnia, łazienka, czy toaleta. Towary takie są także niezbędne dla przystosowania danego budynku (w szczególności budynku funkcjonalności publicznej) do potrzeb osób niepełnosprawnych.
  Wentylacja Zielona Góra to kolejna specjalizacja spółki MK Bako.

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz zwierząt mazowieckie »

  Transport żywych zwierząt ma możliwość być wyjątkowo skomplikowanym wyzwaniem logistycznym. Przewóz żywych zwierząt musi odbywać się w odpowiednich założeniach, gwarantujących bezpieczeństwo kierowcy pojazdu, innych użytkowników ruchu drogowego, a dodatkowo samych zwierząt. Okoliczności transportu żywych zwierząt określone są także w Ustawie o Ochronie Praw Zwierząt, która mówi, iż żywe zwierzęta transportowane muszą być transportowane w postanowieniach nie urągających i bezpieczeństwu, godności oraz dodatkowo nie zagrażającym ich zdrowiu.
  Przewóz zwierząt mazowieckie to skomplikowana procedura, detale której zależą w znacznej mierze od gatunku transportowanych zwierząt. Mając na celu bezpieczeństwo i komfort zarówno ludzi, jak i zwierząt, transport zwierząt mazowieckie powinno się więc zlecać wyłącznie doświadczonym firmom, posiadającym odpowiednie zasoby logistyczne oraz dodatkowo ogromne doświadczenie w tej branży. Liderem w zakresie transportu zwierząt jest firma ryerson, specjalizująca się w przewozie żywych zwierząt.
  Ryerson to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie przewozu żywych zwierząt oraz dodatkowo transportu zwierząt mazowieckie. Ryerson dysponuje odpowiednim zapleczem logistycznym, a oprócz tego osprzętem przeznaczonym do przewożenie różnego stylu zwierząt, od niedużych zwierząt futerkowych, poprzez żywy inwentarz, aż po egzotyczne zwierzęta transportowane pośród ogrodami zoologicznymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie rozwiązać wszystkie dylematy logistyczne powiązane z transportem żywych zwierząt oraz przewozem zwierząt.
  Ryerson to firma, w której dbamy zarówno o zadowolenie naszych klientów, jak i o komfort i  bezpieczeństwo transportowanych zwierząt.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • NaszNewYork - polskie ogloszenia, praca New York »

  NaszNewYork - polskie darmowe ogłoszenia drobne, dodaj swoje ogłoszenie, praca, sprzedam, kupię, zamienię, oferty bezpłatne. Jeżeli kogoś lub czegoś szukasz u nas to znajdziesz.

  Data dodania: 08 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • MLM Betterware »

  Betterware jest to firma działająca w systemie MLM. Betterware w swojej ofercie posiada produkty, które są przydatne w każdym gospodarstwie domowym. Jako dystrybutor Betterware zarabiasz 30% na sprzedaży produktów. Oprócz sprzedaży bezpośredniej możesz rozbudowywać swoją strukturę i budować swój biznes MLM. Betterware to niezależność finansowa.

  Data dodania: 07 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia olsztyn »

  Autogiełda Olsztyn - serwis ogłoszeniowy, prezentujący oferty kupna i sprzedaży samochodów, motocykli, części i innych przedmiotów z województwa warmińsko-mazurskiego. Łatwe dodawanie ogłoszeń za darmo i na nieograniczony okres czasu. Import zdjęć z Otomoto i Gratki.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • CV gotowe »

  Sporządzenie Curriculum Vitae, zwanego potocznie CV ma możliwość przysparzać sporo problemów, szczególnie w przypadku, w której pracodawcy stawiają coraz bardziej niezwykłe wymagania swoim potencjalnym pracownikom. Wykorzystanie produktu, takiego jak Gotowe CV być może jest dobrym rozwiązaniem, warto jednakże pamiętać o tym, aby takie CV gotowe traktować wyłącznie jako podstawę i wzór do uzupełnienia, a nie jako gotowy dokument, gdyż pracodawcy i headhunterzy w oka mgnieniu zorientują się, że dokument jest sfabrykowany.
  List motywacyjny także potrafi być znacznym wyzwaniem dla ludzi poszukujących pracy. Wzory listów motywacyjnych są rozwiązaniem, które mogą pomóc wielu osobom w rozwiązaniu tego problemu, na podobne zasadzie jak gotowe CV polska. Bardzo podobnie jak gotowe CV Anglia, tak wzory listów motywacyjnych muszą być traktowane jako projekty do tworzenia listów motywacyjnych, jednakże dany dokument generowany musi być nie samoczynnie, ? ręcznie i skrupulatnie. Wzory listów motywacyjnych są zatem rozstrzygnięciem ułatwiającym, a nie w prostu sposób zastępującym pisanie listu motywacyjnego.
  Strona CV gotowe to baza wielu tysięcy wzorów gotowych CV, a dodatkowo wzorów listów motywacyjnych, gotowych do ściągnięcia, przerobienia i wysłania do ewentualnego pracodawcy. Zgromadzone wzory listów motywacyjnych, a dodatkowo gotowych cv Anglia skategoryzowane są w logiczny i przejrzysty układ, zapewniający możliwość szybkiego i sprawnego poruszania się po bazie danych oszczędzonych wzorów listów motywacyjnych i gotowych CV polska.

  Data dodania: 01 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badanie sprawozdania Łódź »

  Audytorzy Łódź to renomowana firma świadcząca bogaty zakres usług związanych z specjalistycznymi kontrolami i oceną działalności firm. Biegli rewidenci Łódź posiadają własną witrynę www audytor.org gdzie każdy może zapoznać się z szczegółowym profilem działalności. Należy podkreślić, iż audytorzy nie ograniczają się tylko do solidnej kontroli, ale bardzo często udzielają wniosków po audytowych, służących wprowadzeniu procesów naprawczych. Audytorzy Łódź to fachowcy, którzy do swojej pracy podchodzą sumiennie.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • OC AC NWW »

  Ubezpieczenia komunikacyjne - problem z odszkodowaniem ?Ubezpieczenia komunikacyjne - problem z odszkodowaniem ?Ubezpieczenia komunikacyjne - problem z odszkodowaniem ?Ubezpieczenia komunikacyjne - problem z odszkodowaniem ?Ubezpieczenia komunikacyjne - problem z odszkodowaniem ?

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak napisać cv »

  Na prawie każde ogłoszenie umieszczone w mediach odpowiada w większości przypadków
  kilkaset osób. Kopiowanie gotowych CV, a oprócz tego listów motywacyjnych,
  które znaleźć można w globalnej sieci - dosłownie najlepiej napisanych -
  nie przybliży Cię do wymarzonej pracy ani o krok. Szkoda czasu.
  Zdecyduj się na osobiście opracowane dokumenty aplikacyjne,
  a pracodawca będzie chciał się z Tobą spotkać na rozmowie kwalifikacyjnej.
  Zainwestuj w siebie!

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Telepraca »

  Wirtualny świat Internetu to nie wyłącznie najbogatsza w całym świecie baza wiedzy czy usług ale również szalenie konkurencyjny rynek pracy. Pisanie artykułów na zlecenia, praca zdalna programista czy programista php to nie jedyne zlecenia jakie cieszą się największym zainteresowaniem u freelancerów. Zlecenia online nie zawsze wymagają potrzeby posiadania ogromnej wiedzy oraz określonych umiejętności. To zwykle bardzo latwe prace, które może wykonać każdy internauta. Najbardziej istotne informacje o freelancingu w Polsce znajdują się na stronach naszego blogu.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zioła Lublin »

  Sklep zielarski Lublin Jasminum, to niecodzienne miejsce, w którym zadbać można o osobiste zdrowie za poradą tradycyjnych, naturalnych metod, takich jak ziołolecznictwo, homeopatia, czy masaż Lublin. Przy sklepie zielarskim znajduje się także siłownia Lublin, fitness, sala do ćwiczeń oraz dodatkowo sauna Lublin oraz dodatkowo kilka innych podobnych punktów, pomagających w utrzymaniu zdrowia i odporności. W sklepie zielarskim Jasminum znajdą państwo wszelkiego rodzaju zioła Lublin, które wspierają odporność organizmu oraz poprawiające smak Warszawa. Zioła dostarczane do sklepu są w stu procentach naturalne i za każdym razem całkowicie zalegalizowane do obrotu w Polsce i Unii Europejskiej, nie posiada więc żadnych przeciwwskazań dotyczących ich wykorzystania. Siłownia znajdująca się przy sklepie zielarskim Zduńska Wola pomaga naszym klientom utrzymać dobrą formę, kondycję oraz dodatkowo poprawić swój wygląd. W siłowni Zielona Góra, skorzystać można także z wskazówek profesjonalnego trenera. Przy siłowni znajduje się też sauna, w której można odpocząć można po treningu, oczyścić organizm z toksyn. Rozwiązanie takie jest zalecane dla ludzi, które po intensywnym treningu chcą uniknąć zakwasów i nadmiernego przemęczenia organizmu. Masaż to kolejna usługa dostępna w sklepie zielarskim. Dzięki relaksacyjnym masażom możliwe jest rozluźnienie organizmu, wyeliminowanie napięcia związanego z pracą i życiem osobistym. Przede wszystkim jednak, masaż to wyjątkowa przyjemność, która pomaga także w zachowaniu zdrowia, komfortu i bezpieczeństwa pracy.

  Data dodania: 24 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • UKD International Sp. z o.o. - praca - Holandia od zaraz »

  Współcześnie praca za granicą stanowi główne źródło na rozwiązanie nie tylko finansowych problemów. Praca za granicą to interesujące rozwiązanie dla ludzi młodych, którzy chcą wykorzystać wakacje na zarobienie paru groszy. Praca sezonowa w Holandii to obecnie jedna z najbardziej popularnych form zarobkowych. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w Holandii. W naszej ofercie znajduje się m. in. praca w Holandii w ogrodnictwie. Posiadamy niesłychanie atrakcyjne oferty pracy zarówno sezonowej, jak i całorocznej. Dzięki stabilnej pozycji naszej firmy na rynku w Holandii możemy naszym pracownikom z Polski zaoferować pracę w renomowanych firmach holenderskich, z którymi współpracujemy od lat. Oferujemy pracę całoroczną w szklarniach, magazynach, budownictwie oraz przy produkcji lekkiej-różnych towarów przemysłowych. Oferujemy pracę dla fachowców m. in. spawaczy z uprawnieniami, murarzy, operatorów wózków widłowych, a także sztukatorów. Przygotowane przez nas oferty pracy w Holandii to nie tylko atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

  Data dodania: 28 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wino musujące »

  Wino frizzante to wyjątkowy gatunek wina, które pochodzi z podnóża Alp Piemonckich. Dzięki tradycyjnym recepturom przygotowania, wykorzystującym najlepsze i najbardziej niespotykane winogrona w Europie. Dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi i aromatowi, wino frizzante należy do jednej z najszybciej rozwijających się oraz najmodniejszych marek win w segmencie win popularnych. Znaczy to, że wino frizzante nadaje się idealnie na codzienne wino stołowe lub jako wino na wesele.
  Wino musujące marki frizzante to produkt który gwarantuje orzeźwienie w upalne, letnie dni. Dzięki winu musującemu, które powinno być podawane lekko schłodzone, można nie tylko skutecznie ugasić pragnienie, ale też zaznać wytrawnego smaku, białego, delikatnego i musującego wina, które na pewno będzie nie lada gratką dla wszystkich koneserów tego typu napojów. Wino musujące to wyjątkowo interesująca alternatywa dla piwa, priorytetowo przy spotkaniach przy grillu
  Wino na wesele ma możliwość być sporym wydatkiem, natomiast wyposażając wesele w butelki wina frizzante, macie Wy sposobność serwowania wypasioną, wyrafinowanego produktu, nie wydając równocześnie ogromnych sum pieniędzy. Frizzante ma możliwość być doskonałym winem na wesele - niecodziennym, zaskakującym i wcale nie drogim
  Wino różowe to delikatne i deserowe wino, które idealnie nadaje się do spożywania zarówno z głównymi posiłkami, jak i jako aperitif. Dzięki własnej delikatnej kompozycji i umiarkowanemu aromatowi stanowić ma możliwość także składnik pysznych, orzeźwiających kokatjali. Dzięki temu, wino różowe ma możliwość być wykorzystywane bardzo wszechstronne, co czyni z niego element potrzebny w każdym dobrze zaopatrzonym barku

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dodawaj Ogłoszenia za Darmo »

  BlueMagic.net.pl to Darmowy serwis Ogłoszeniowy. Szybko i sprawnie. Możesz u nas dodać swoje Ogłoszenie Całkowicie za Darmo z takich kategorii jak Praca, Motoryzacja, Nieruchomości, Komputery, Biznes, Turystyka czy Ogłoszenia Towarzyskie i wiele innych. W serwisie również znajdziesz nowe i używane przedmioty oraz auta na sprzedaż, mieszkania do wynajęcia i wiele innych. Zapraszam serdecznie do korzystania z serwisu ogłoszeniowego www.BlueMagic.net.pl. Ten serwis ogłoszeniowy z pewnością spełni państwa oczekiwania.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kariera w JTI »

  Chciałbyś nieustannie rozszerzać swe umiejętności oraz podnosić kwalifikacje zawodowe. Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu w cenionej na całym globie firmie? Nie obawiasz się wyzwań? Jeśli wyżej zapisane pytania świetnie opisują Twe aktualne marzenia idealnie trafiłeś? Kariera w JTI Polska to bez wątpienia coś, co mocno Cię zainteresuje. Aby się o tym przekonać koniecznie odwiedź naszą witrynę internetową, gdyż znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje tyczące szans i możliwości jakie daje praca w naszym przedsiębiorstwie. Sprawdź i przekonaj się o tym osobiście.

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania Psychologiczne, Psycholog, Lekarz, Nauka Jazdy »

  Kierowca, Psycholog, Lekarz, Nauka Jazdy, Praca dla kierowcy, Badania Kierowców, Portal dla kierowcy gdzie każdy znajdzie niezbędne informacje o lekarzach i psychologach uprawnionych do badań kierowców. Zapraszamy wszystkich.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • CV i Listy Motywacyjne - Profesjonalne CV po angielsku »

  Na naszej stronie dowiecie się Państwo jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, a nasi specjaliści ds. rekrutacji przygotują dla Państwa profesjonalne CV oraz list motywacyjny. Wykonamy również tłumaczenie CV oraz listu motywacyjnego na język angielski.

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Betterwere »

  W 1928r. w Londynie Albert Edward Clark i Edward Ernest Willis założyli firmę zajmującą się sprzedażą towarów stworzonych z analizują o ułatwianiu wszystkich domowych czynności. Bezpośrednia sprzedaż sprzętu i środków dla gospodyń domowych okazała się realnym hitem! Betterware rozwijało się tak dobrze, że sukcesywnie poszerzano asortyment oferowanych produktów, a przyszłościowe rozwiązania zdobyły wiele nagród i wyróżnień

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Praca

Praca - nowa strona:

Adres: