Praca Podkategoria: Praca

« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • CV Próbka, infografika CV, wzór cv »

  Czy kiedyś zastanawiałeś się jakby inni ludzie nie musieli pracować? Jakby wyglądało nasze życie po okresie szkoły podstawowej, liceum, studiach? Tak w rzeczywistości czy kształcenie byłoby potrzebne? Poprzez całe nasze życie dążymy do pewnych celów, wzorów, marzeń. Dzięki zajęciom jakich się podejmujemy i realizowaniu funkcji w pracy rozwijamy w sobie motywacje i chęć do zdobywania coraz to nowego doświadczenia. Bardzo ważne jest, to żeby spełniać się w tym co się robi i kształtować się w dziedzinach, które są naszą pasją. Pomyśl sobie teraz, czy robisz to co kochasz i to co powoduje Kobiety i mężczyźni radość? Czy nie masz ochoty zacząć nowego rozdziału w swoim życiu, nowych wyzwań. Z pomocą w ich realizacji przychodzi Wam serwis cv szablony.pl abyś mógł w oczach przyszłego pracodawcy wyróżnić się spośród tłumu kandydatów. Serwis ten posiada kreatywne wzory cv, które przekazują coś więcej niż standardowe Curriculum Vitae. Staramy się opracowywać wszystkie szablony stron internetowych tak, abyś mógł opowiedzieć swoją historię. Nie czekaj i stwórz swoje pierwsze profesjonalne CV z nami.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maszyna do pierogów »

  W przemyśle gastronomicznym szczególnie ważne jest posiadanie odpowiednich maszyn do produkcji towarów spożywczych, które zapewniają nie tylko funkcjonalność produkcji, ale również bezpieczeństwo całego procesu produkcyjnego. Maszyny spożywcze Warszawa, tj. maszyna do pierogów, czy maszyna do naleśników, to specyficzna kategoria produktów, które w znacznym stopniu rzutować mogą na użyteczność, a co za tym idzie także na rentowność zakładów produkujących towary spożywcze. Warto więc wybierać wyłącznie najlepszych producentów i dystrybutorów maszyn spożywczych Poznań, takich jak instytut maszyn spożywczych.
  Instytut maszyn spożywczych - IMS Warszawa, to producent maszyn spożywczych z wieloletnim doświadczeniem w produkcji maszyn dla przemysłu mięsnego, przemysłu cukierniczego i pozostałych gałęzi przemysłu spożywczego. Dzięki temu doświadczeniu jesteśmy w stanie oferować naszym nabywcom maszyny najwyższej klasy. Maszyny spożywcze Gdańsk, tj. maszyny do pierogów, czy maszyny do naleśników, proponowane poprzez IMS, odznaczają się przede wszystkim wysoką efektywnością produkcji, najlepszą jakością towarów końcowych oraz tym, iż spełniają najwyższe wręcz standardy bezpieczeństwa i higieny żywności.
  IMS Łódź - Instytut Maszyn Spożywczych to lider na polskim rynku producentów maszyn przeznaczonych do stosowania w przemyśle spożywczym. Dzięki doświadczeniu nie tylko w produkcji, niemniej jednak i w dystrybucji i sprzedaży maszyn spożywczych warszawa, dzięki czemu możemy oferować produkty najlepszej jakości w przystępnych cenach.
  Maszyny spożywcze, tj. maszyny do pierogów, maszyny do naleśników, czy różnego stylu formierki, wykorzystywane mogą być nie tylko w przemysłowych zakładach produkcji żywności, ale również w większych restauracjach i pozostałych punktach gastronomicznych.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mitarbeiter »

  Gruppe ARPRO wurde 2005 als Nachfolgerin der 1997 gegründeten Firma „PROMOCJA” gegründet. Seit dem Anfang unserer Tätigkeit sorgen wir für gute Verhältnisse mit unseren Kontrahenten und legen großen Druck auf die Qualität der von uns geleisteten Dienstleistungen.
  Gruppe ARPRO beschäftigt sich mit:
  - Jobvermittlung auf dem Gebiet Polens und Europas,
  - komplexen Tätigkeiten im Bereich des Marketings und der Werbung,
  - Organisation neuer Businessunternehmungen von Grund auf,

  Trümpfe unserer Firma und gleichzeitig unserer Mitarbeiter:
  - Redlichkeit im Handeln,
  - Verantwortlichkeit,
  - Innovation,
  - Anpassung an Bedürfnisse unserer Kunden,

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka osób starszych »

  Jeśli chcesz pomagać innym ludziom, a przy tym dobrze zarobić, to posada zagranicą w charakterze opiekunki jest odpowiednią dla ciebie.
  Opiekunka seniorów jest zajęciem osobliwym. W tej pracy. Jest to praca, w której nie każdy podoła. Swoistość tej pracy żąda od opiekuna, aby był obok osoby, którą się absorbuje przez całą dobę aż do wygaśnięcia umowy.
  Opiekuna osób starszych w Niemczech jest ciężką funkcją, w której ludzie bez predyspozycji nie poradzą sobie. Jednak wiemy, że za tą odpowiedzialną pracę są bardzo porządne pieniądze. Jednak w tej pracy o pieniądze przecież się nie rozchodzi. Uśmiech osoby starszej, którym zajmowaliśmy się jest gloryfikacją naszych wyśmienicie wykonanych obowiązków.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Szukam - agregator ofert pracy z największych serwisów »

  Praca Szukam to idealny portal dla osób pracy! Ogłoszenia o pracę z całego kraju na wyciągnięcie Twojej ręki. Chciałbyś pracować w reklamie, handlu, budownictwie, finansach a może w administracji? Szukaj pracy w swoim zawodzie innej interesującej Cię branży. Sprawnewyszukiwanie – podział na kategorie według branż, stanowisk, działów, miast, państw czy kategorii pracy. Nie marnuj czasu na sprawdzanie wszystkich ogłoszeń – sprawdzaj tylko te, które naprawdę Cię interesują. Codziennie nowe oferty pracy specjalnie dla Ciebie. Odwiedzaj nasz serwis pracy i wyszukaj pracę dla siebie. Obszerna baza ogłoszeń o pracę przygotowana specjalnie dla Ciebie. Wszystkie ogłoszenia o pracę tylko u nas!

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarabiaj.pl - praca, oferty pracy w Polsce i za granicą »

  Zarabiaj.pl to nowoczesny portal pracy adresowany zarówno do pracodawców, jak i kandydatów. Dzięki swoim licznym funkcjonalnościom serwis umożliwia szybkie i bezproblemowe publikowanie szczegółowych ofert pracy z kraju i zagranicy. Użycie wyszukiwarek sprawia, że znalezienie pracy w dowolnym regionie Polski zajmuje kandydatom zaledwie kilka sekund. W serwisie Zarabiaj.pl znajdziesz nie tylko interesujące oferty pracy, ale również mnóstwo przydatnych porad. Nasz blog jest regularnie uaktualniany nowymi informacjami z rynku pracy, ciekawostkami oraz wskazówkami na temat rozwoju kariery i zarządzania pracownikami.

  Data dodania: 18 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca bydgoszcz »

  Jeśli poszukujesz pracy w Łodzi ta strona to coś dla Ciebie. Jeśli szukasz pracy na wakacje zobacz które propozycje mamy dla Ciebie. Fajne oraz Porządnie płatne prace, nie tylko w Gdańsku zobacz co proponuje Bydgoszczy. Jesteś studentem studiów zaocznych i poszukujesz pracy, sprawdź jakie propozycje wyczekują na Ciebie. Praca na stanowisku lekarza, czy marketingowca w sezonie jesiennym jest bardzo opłacalna.................................................................

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Emigracja do Holandii »

  Holandia stosunkowo prędko stała się jednym z paru państw, do ktorych przesiedliła się znacząca ilość naszych rodaków, próbując znaleźć tam pracę jak również łatwiejsze jutro dla siebie. Jeśli także dumasz o wyjeździe do Holandii jak również podjęciu pracy w tym państwie, bez dwóch zdań powinieneś odwiedzić opracowaną przez nas witrynę www opisującą wszelkie zagadnienia tyczące się emigracji i podjęcia zatrudnienia na terenie Holandii, rozpoczynając od zalatwienia wszystkich kwestii biurokratycznych, a na opisaniu sprawy wynajęcia mieszkania finiszjąc. Zapraszamy bardzo serdecznie na naszą wieloaspaktową witrynę, dzięki której planowana przez ciebie wyprawa do Holandii okaże się sprawniejsza jak i bardziej przewidywalna. Dowiedz się więcej o sposobach poszukiwania zatrudnienia, zarówno na czas nieokreślony, ale i pracy wakacyjnej jak również takiej na kilka tygodni.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tlen techniczny »

  Wiele gazów technicznych jest obecnie stosowanych nie tylko w przemyśle i usługach techniczno-mechanicznych, ale także w usługach rozrywkowych i przemyśle spożywczym. Gazy, tj. tlen techniczny, czy acetylen wykorzystywane są w większości wypadków w usługach spawalniczych, podczas gdy mieszanki spożywcze różnorodnych gazów wykorzystywane są w produkcji produktów żywnościowych, takich jak bita śmietana i inne aerozole spożywcze. Hel do balonów jest wykorzystywany jest przy organizacji wszelkiego stylu imprez i wydarzeń towarzyskich, politycznych i okolicznościowych.
  Dostawa gazów technicznych, jak również transport gazów i butli gazowych to w pewnych przypadkach skomplikowana procedura. Spowodowane jest to faktem, iż wiele gazów używanych w przemyśle i usługach zaliczyć można do kategorii gazów łatwopalnych, trujących, duszących, bądź wręcz wybuchowych. Mieszanki spożywcze gazów nie są co prawda tak szkodliwe, jednakże ich produkcja, dostawa i transport gwarantować muszą zachowanie wszelkich standardów bezpieczeństwa i higieny żywności. Dlatego też dostawę gazów technicznych powierzyć trzeba firmom wyspecjalizowanym i fachowym.
  Firma gaz-trans specjalizuje się w sprzedaży i dostawie gazów technicznych i spawalniczych, takich jak acetylen i tlen techniczny, a też mieszanek spożywczych gazów oraz dodatkowo helu do balonów. Firma gaz-trans posiada bogate doświadczenie w zakresie sprzedaży gazów technicznych oraz wykwalifikowany personel i fachowy sprzęt pozwalający na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Usługi, takie jak dostawa gazów technicznych, zwłaszcza zaś tlenu technicznego, a także acetylenu oferowane przez firmę gaz-trans spełniają także najwyższe standardy bezpieczeństwa przewidziane dla transportu substancji niebezpiecznych, łatwopalnych i wybuchowych.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca dla kierowców »

  Jeżeli już prowadzimy korporację transportową, spedycyjną bądź inny typ działalności handlowej, w którym bardzo istotną rolę odgrywa używanie pojazdów i flot samochodowych, ze 100% pewnością istotne jest dla nas utrzymywanie właściwego poziomu bezpieczeństwa kierowców, produktów i pojazdów. Jobs for drivers .Ciężko wyszukać jest odpowiednich pracowników, z poradą przychodzą nam serwisy oferujące znalezienie pracowników. Oferty pracy dla kierowcy - sprawdź nas. Niestety, zdarza się, że ciężko jest posiadać wszystko pod kontrolą, w szczególności w momencie gdy nasi pracownicy znajdują się oprócz korporacją. Na szczęście innowacyjny monitoring GPS umożliwia nam radzenie sobie z tym problemem w kompleksowy i bezdyskusyjny sposób. Drugim zagadnieniem jest wspomniane wyżej zmęczenie. W większości wypadków kierowcy prowadzą pojazdy samochodowe w trasie dłużej niż wynoszą nieprzekraczalne normy. Jobs for driver . Dzięki temu, że cyfrowy tachograf prezentuje nam dane o ich aktywności, jesteśmy w stanie pilnować przestrzegania owych norm i równocześnie dbać o komfort pracy i bezpieczeństwo kierowców.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca w RFN »

  Niebawem Niemcy bezwarunkowo znoszą najmniejsze nawet blokady dla pracownków z Polski, które do dnia dzisiejszego utrudniały rozpoczęcie zatrudnienia na terenie zjednoczonego państwa niemieckiego. Dzięki temu wydarzeniu, polscy pracownicy zostaną wyposażeni w dalszą możliwość do znalezienia zatrudnienia za granicą. Dlatego, że Republika Federalna jest naszym bezpośrednim sąsiadem, na sto procent zgłosi się w bród chętnych na podjęcie stabilnej jak też tymczasowej pracy w RFN. Pamiętać aczkolwiek musimy, że nawet przed oficjalnym otwarciem rynku pracy u naszych zachodnich sąsiadów dla Polaków, stosuje się metody na to, by dostać pracę w RFN, spełniając kilka niełatwych przesłanek stawianych przez rząd RFN. Jeżeli chcesz poczytać, jak to wcielić w życie, serdecznie zachwalamy nasz szczegółowy poradnik poruszający tematykę zatrudnienia w Niemczech, gdzie wyjaśniamy wszelkie sprawy dotyczące zalegalizowanej pracy naszych obywateli na terenie RFN.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konsultantka Oriflame »

  Firma Oriflame sprzedaje wyroby już od znacznego czasu, a kosmetyki te wciąż są rekomendowane. Grupa fachowców stara się o to, by tak było, planując procesy wytwarzania. Dzięki Oriflame możemy zagwarantować sobie rewelacyjnie opracowane kosmetyki, opierające się na naturalnych składnikach. Kosmetyki Oriflame nabywają dziewczęta ceniące elegancję. Jeśli istotna jest dla nas własna cera, opłaca się je zdobyć. Wśród kosmetyków Oriflame mieszczą się szampony. Zapewniane są szampony do wszystkich form włosów. Kosmetyki takie pomogą nam wyleczyć kłopoty skórne, jeżeli takie mamy. Kosmetyki Oriflame możemy kupować, kiedy mamy łupież i nie tylko. Konsultantki Oriflame są zadowolone ze swojej pracy, bowiem nabywców pozyskuje się bez trudu. Marki Oriflame nie trzeba reklamować, jest dobrze znana. Sprzedając wyroby, konsultantki Oriflame wzmacniają swoje kontakty towarzyskie.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Niemczech »

  Do pracy za granicę. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że polskie pensje do najwyższych nie należą. Chcąc dobrze zarobić, wielu z nas wyjeżdża przeglądając Oferty pracy Niemcy. W znaczącej liczbie sytuacji celem takich wypadów stają się kraje zachodniej Europy, słynące z wysokich uposażeń, a ponadto dobrych warunków pracy. Wśród nich oczywiście znajdują się Niemcy. W związku z tym, ze jakiś czas temu otworzyły one swój rynek zatrudnienia dla naszych rodaków, a również dlatego, że położone są tak niedaleko, cieszą się cały czas coraz większym zainteresowaniem Polaków. Też oni sami na brak zainteresowania ze strony niemieckich pracodawców narzekać nie mogą, co potwierdzając licznie pojawiające się w globalnej sieci Internet Praca Niemcy - z miesiąca na miesiąc takich ofert przybywa, co sprawia, że coraz więcej osób wyjeżdża do tego kraju. Ale tak rzeczywiście nie ma co się temu zjawisku dziwić, wszak niezbite jest, że Mieszkańcy Polski przy Praca w Niemczech tak faktycznie mają lepsze życie niż w Swoim rodzimym kraju. Wyjechało już wielu profesjonalistów z różnych branż i niestety wyjeżdżają nieustannie, a my jako Mieszkańcy Polski niestety nie jesteśmy w stanie zaproponować im nic w zamian, aby zostali w Polsce i pracowali na rozwój naszego kraju. Zatem nie zostaje nam nic innego jak tylko przyłączyć się do masowej emigracji za zachodnią granicę.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bankowe »

  Zależy wam na pożyczce? Należy wiedzieć, że doskonale trafiłeś ze względu na fakt, że na naszej stronie internetowej posiadacie sposobność odszukania bardzo dużo rodzaj możliwości jak na przykład kredyty bankowe czy też hipoteczne. Tego typu propozycje macie sposobność odszukania w różnym oprocentowaniu, dzięki czemu zdecydowanie każdy powinien od razu pozwolić sobie na sprawdzenie takich propozycji. Należy wiedzieć, że pożyczka jest także przez nas proponowana na atrakcyjnych warunkach – dzięki czemu śmiało należy z tego typu okazji korzystać!

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kawa i herbata online »

  Księgarnia i herbaciarnia ukrytewslowach.pl to wyjątkowy sklep e-commerce, oferujący z jednej strony szeroki wybór kawy i herbaty przez Internet, z drugiej zaś wszechstronną gamę intrygujących książek i prezentów. Ukrytewslowach.pl to doskonałe miejsce na zakup produktów takich jak kawa i herbata online, ale też źródło wielu konceptów na prezenty kobiece Pomysły na upominki dla Pań inspirowane sklepem ukrytewslowach.pl gwarantują nietypowe i oryginalne prezenty dla kobiet.
  Herbata Lublin, a oprócz tego kawa sprzedawana w sklepie ukrytewslowach.pl to produkty wyjątkowe. Nie są to towary mainstreamowi dostępne w każdym sklepie spożywczym. W naszym sklepie wynajdą państwo szeroki wybór egzotycznych gatunków herbaty Zielona Góra, a dodatkowo kawy, które przekazują najwyższą jakość smakową i są w stanie zadowolić nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia wybrednych smakoszów gorących naparów. Dzięki tak bogatej spisie produktów/usług herbaty i kawy w Internecie nasi klienci mają sposobność zasmakowania w wielu gatunkach egzotycznej herbaty Kalisz i kawy z całego świata.
  Prezenty Lublin, które kupić można w sklepie ukrytewslowach.pl to też oryginalne i niepowtarzalne towary, których nie można kupić w prostych sklepach z upominkami. W sklepie ukrytewslowach.pl mają Wy możliwość zakupu gotowych prezentów lublin, a także sposobność samodzielnego skompletowania zestawu upominkowego z produktów znajdujących się w spisie produktów/usług sklepu. Dzięki temu jedynym czynnikiem ograniczającym wybór prezentu Sieradz dla bliskiej mężczyźni i kobiety, jest jedynie i tylko państwa wyobraźnia i kreatywność.
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu ukrytewslowach.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stylista fryzur Warszawa »

  Zapraszam wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia mojej osoby a także mojej nowoczesnej strony internetowej o tematyce stylista fryzur warszawa . Nazywam się  Patryk Zawadzki i zajmuje się modelowaniem fryzur, moja pasja to stylista fryzur . Moja przygoda z fryzjerstwem rozpoczęła sie w 2003 roku, zajmowałem się modelowaniem fryzur jako stylista Patryk Zawadzki . Zaczęło się to dokładnie od wspólpracy z Agencją Modelek i Modeli HooK w Poznaniu. To tam na szkoleniu dla modelek i modeli trafilem do salonu Stylisty Fryzur Pawla Kamińskiego. To glównie za jego namową postanowilem pójść w kierunku fryzjerstwa. Trafiłem do wlosko-polskiej Szkoly Fryzjerskiej Gabriel w Kaliszu. Tam stawiałem swoje pierwsze kroki w fryzjerstwie pod okiem Ewy Pieczarki i Raffaele Vecchioli. Po ukończeniu szkoły wrócilem do Poznania. Tam trafiłem do sieci salonów Trendy, gdzie praca rozpoczęła się od szkoleń w Centrum Szkoleniowym Trendy  w Bielsku-Bialej oraz w Centrach Szkoleniowych Wella w Poznaniu i w Warszawie. Szkolenia bez przerwy trwały około 3 miesięcy. Od 2005 roku mieszkam w Warszawie. Tutaj przez klika lat pracowalem w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris. Od 2008 roku jestem instruktorem w Business School.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble do biura »

  Meble biurowe to nie tylko minimalne wyposażenie biura, ale też metodę zwiększenie funkcjonalności pracy, dzięki wykorzystaniu ergonomicznych mebli biurowych. Wygodne i ergonomiczne fotele, krzesła i biurka, a też szafki i stoły to przykłady mebli biurowych, dzięki którym można efektywniej zagospodarować można przestrzeń biurową, gwarantując równocześnie wygodę pracownikom korzystającym z ergonomicznych mebli biurowych.
  Dzięki wykorzystaniu przyszłościowych materiałów i modernistycznego designu, ergonomiczne meble biurowe, stanowić mogą również wizytówkę biura, czy też całej korporacji. Biuro posiadające na swoim wyposażeniu nowoczesne i ergonomiczne meble biurowe postrzegana jest automatycznie przez nabywców jako zakład produkcyjny dynamiczne, rozwijające się i mogące dotrzymać kroku zmianom we współczesnych trendach marketingowych i konsumenckich.
  Meble gabinetowe, wykorzystywane do umeblowania pomieszczeń wykorzystanych dla kadry zarządzającej i kierownictwa korporacji także są swego rodzaju wizytówką nie tylko spółki, ale i ludzi nią zarządzających. Dzięki ekskluzywnemu umeblowaniu pomieszczeń dla kadry zarządzającej, łączącego w sobie klasyczne rozwiązania typowe dla mebli gabinetowych, takie jak stosowanie materiałów drewnianych i skórzanych, z nowoczesnym designem typowym dla mebli biurowych, kojarzącym się z nowoczesnymi technikami i modernistyczną stylizacją, wizerunek korporacji ulec ma możliwość znacznej poprawie. Szczególne istotne znaczenie odpowiednio wyselekcjonowane meble biurowe i meble gabinetowe posiadają dla korporacji, których działalność polega na bezpośrednich spotkaniach z kontrahentami i istotnymi klientami.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Poznań »

  Nowoczesne lampy to wymagany szczegół wykończenia wnętrza w modny sposób. Lampy, to akcesoria, które towarzyszą ludzkości od setek lat, jednak dopiero w ostatnich dziesięcioleciach stały się one rzeczywiście istotnym elementem wystroju każdego praktycznie wnętrza. Nowoczesne lampy epozwalają zaznaczyć charakter wnętrza, w którym są rozmieszczone, a również aranżować światło w metodę, który w sposób perfekcyjny komponuje się z całą resztą mebli i akcesoriów przeznaczonych do aranżacji wnętrza. Trzeba również pamiętać, że przyszłościowe lampy, które w dużej liczbie przypadków wykorzystują technologię diod elektroluminescencyjnych (LED), co stwarza, iż są one zwłaszcza ekonomiczne i energooszczędne.
  Architektura wnętrz to zajęcie dla fachowców, posiadających odpowiednią wiedzę, a też wyczucie i kwalifikacji pozwalające na takie wyselekcjonowanie elementów wykończenia wnętrza, ażeby całość tworzyła spójną i piękną kompozycję. Architektura wnętrz rządzi się swoimi własnymi prawami, stylami, a dodatkowo trendami, za którymi w pewnych sytuacjach ciężko jest nadążyć. Dlatego także, przy aranżacji wnętrz warto jest zasięgnąć pomocy architekta wnętrz, czyli eksperta specjalizującego w doborze odpowiednich mebli i akcesoriów zarówno do mieszkań, jak i do domów jednorodzinnych.
  Projektowanie wnętrz Poznań to zadanie nieproste, wymagające doświadczenia oraz dodatkowo znajomości najnowszych trendów, zarówno architektonicznych, jak i modowych i stylizacyjnych. Tworzenie wnętrz Warszawa należy zlecać wyłącznie profesjonalistom, którzy potrafią przygotować odpowiednie projekty wnętrz, a później nadzorować ich wdrażanie. Dzięki osobistej edukacji i doświadczeniu, projektanci wnętrz Bydgoszcz tworzą wspaniałe wnętrza, które doskonale komponują się z otoczeniem.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Operator Koparki Szuka Pracy »

  Operator koparki podejmie zatrudnienie. Mam 41 lat i mieszkam w Lublinie. Szukam pracy na stanowisku: operator koparki lub kierowca. tel. 726 674 364. Od 24 lat posiadam prawo jazdy kategorii A, B, C. Posiadam uprawnienia do obsługi koparki kl. III i koparko-ładowarki (wszelkie typy).Jestem osobą lubiącą nieproste wyzwania, odpowiedzialną i całkowicie angażujacą się w własną pracę. Do moich mocnych stron należą odpowiedzialność, punktualność, umięjętność szybkiego uczenia się i konsekwencja w dążeniu do celu. Cechuje mnie pracowitość i staranność, prędko nawiązuję kontakt z ludźmi. Dodatkowe umiejętności: znakomita znajomość obsługi komputera, zaprojektowanie stron, znajomośc języka hiszpańskiego w stopniu zaawansowanym, angielski komunikatywny.Posiadam wieloletnie doświadczenie jako kierowca busa, które zdobyłem na terenie Hiszpanii, Portugalii i Holandii. W latach 1993-1995 prowadziłem własną działalność zajmującą się przewozami międzynarodowymi. Kolejne 10 lat pracowałem jako kierowca busa w korporacji przewozowej i 2 lata w Zakładzie usługowym Ogrodniczym w Holandii.Chętnie podejmę zatrudnienie w Lublinie lub regionie. Pełna dyspozycyjność i mobilność.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pracy Poznań »

  Agencja Headhunters to firma o szerokim wachlarzu świadczonych usług, zarówno z zakresu zarządzania personelem, doradztwa personalnego, leasingu pracowniczego oraz merchandisingu na rynku poskim jak i całej europy. Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o nr 7132. Naszym głownym celem jest poszukiwanie kandydatów z odpowiednimi kwalifikacjami spełniajacymi oczekiwania potencjalnych klientów

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Praca

Praca - nowa strona:

Adres: