Podatki Podkategoria: Podatki

« poprzednia strona · 5
 • Biura rachunkowe w Rzeszowie »

  Biuro rachunkowe DORADCA z Rzeszowa proponuje swoje usługi skierowane do dużychfirm jak również osób prowadzących działalność gospodarczą - podatki Rzeszów. Nasza propozycja jest kompleksowa - doradzimy w zakresie podatków, oferujemy też doradztwo prawne i prowadzenie ksiąg rachunkowych. Zapraszamy do naszego biura lub proponujemy kontakt telefoniczny przedsiębiorstwom z całej Polski. Dzięki nam będziesz posiadał dojście do fachowej obsługi księgowo-prawnej. Umożliwiamy również prowadzenie księgowości za pomocą kanałów kontaktowych typu sieć. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku - Norwegia »

  Każdy, kto mieszka i pracuje na terenie Norwegii ma obowiązek złożenia zeznania podatkowego. Jeżeli obywatel nie złoży stosownego dokumentu, Urząd Podatkowy (Skatteetaten) nalicza podatek według własnej dokumentacji. Niekiedy powoduje to, że podatek jest znacznie wyższy od niezbędnego minimum. Wiele osób płaci zbyt wysokie podatki, ponieważ nie są świadomi jak wiele mogą zyskać, jeśli w odpowiednim czasie zadbają o swoje dokumenty. Celem tej witryny jest zapoznanie obywatela z możliwościami odpisów podatkowych. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje, które są potrzebne do złożenia zeznania podatkowego za 2010 rok. Zaprezentowano je w formie pisemnej na tej witrynie oraz wizualnej w zakładce videoblog, który stanowi dodatkowe uzupełnienie wiedzy zawartej na stronie internetowej. Jeżeli dobrze przygotujesz się do rozliczenia podatkowego, możesz odzyskać nawet 50 000 NOK odliczając bramki, bilety lotnicze, koszt wynajmu mieszkania, koszty przedszkola, etc.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypełnianie PIT-37 »

  Aplikacja PITy 2011 to prosty i w pełni bezpieczny program do wysyłania deklaracji fiskalnych PIT za 2011 r. Oprogramowanie gwarantuje sporządzanie wszystkich najbardziej popularnych zeznań PIT, również przez jednostki pobierające zarobki z umowy o pracę (PIT-37), prowadzące własną jednostkę gospodarczą (PIT-36), pobierające zarobki z najmu ewentualnie też jednostki pobierające renty czy też emerytury.Zeznania PIT można sporządzić także w dogodnym kreatorze, ale również w formie aktywnych deklaracji. Za sprawą tego aplikacja jest przydatna zarówno dla amatorów wypełniających swój PIT raz w roku, jak też dla ekspertów zajmujących się wypełnianiem deklaracji PIT komercyjnie. Jeśli podatnik dokonuje sumowania wydatków, darowizn lub zniżek podatkowych aplikacja na bieżąco nadzoruje limity i dodaje wartości. Gotową deklarację PIT można nadać przez Internet do systemu e-Deklaracje albo wydrukować i samodzielnie dostarczyć do Urzędu Skarbowego.

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Ścinawa »

  Biuro rachunkowe daje możliwość usługi rozliczeń dla stowarzyszeń w zakresie rachunkowość, płace, PKPiR oraz odzyskanie VAT z materiałów budowlanych. Niedrogo oraz profesjonalnie. Posiadamy duże wykształcenie, funkcjonujemy na obszarze takich miejscowości jak Tymowa. Dojazd do klienta oraz oferujmy obsługę elektorniczną.Współpraca z naszą firmą to gwarancja zysku dla Twojej firmy i mniejsze koszty działalności.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice »

  Biuro rachunkowe 12-tka oddział Katowice Podlesie oferuje usługi księgowe dla firm z miast Katowice, Tychy i Mikołów! Bezstresowa rachunkowość dla każdej firmy - ryczałt, podatkowa książka przychodów i rozchodów, pełna księgowość - księgi handlowe, rozliczenia podatku VAT, rozliczenia z ZUS, obsługa kadrowo płacowa, pomoc w rozliczaniu dotacji - tel. 605 898 384 - dzwoń śmiało!

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • ABC kredytobiorcy »

  Abc... kredytobiorcy - jakie dokumenty są potrzebne przy ubieganiu się o kredyt? Co to jest RRSO? Co powinna zawierać umowa kredytowa?Abc... kredytobiorcy - jakie dokumenty są potrzebne przy ubieganiu się o kredyt? Co to jest RRSO? Co powinna zawierać umowa kredytowa?

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak rozliczyć PIT-38? »

  Deklaracja PIT-38 dotyczy podatników osobiście zajmujących się obrotem papierami wartościowymi lub sprzedających udziały w spółkach. Złożą go ci wszyscy, którzy w roku podatkowym pozyskali osobiście (poza biznesem) przychody z tytułu sprzedaży papierów wartościowych, pożyczonych papierów wartościowych (dostawa krótka), pochodnych instrumentów finansowych oraz realizacji praw z nich wynikłych, wkładów w spółkach mających osobowość prawną; zdobycia udziałów (akcji) w spółkach mających osobowość prawną albo dochodów w spółdzielniach w zamian za udział niefinansowy w pozostałej formie niż przedsiębiorstwo lub jego urządzona cząstka. PIT-38 przesyłany jest co do zasady do końca kwietnia. Jakkolwiek w myśl art. 12 § 5 ordynacji podatkowej o ile ostatni dzień terminu przypada w sobotę bądź dzień ustawowo wolny od roboty (niedziele tudzież święta) - termin przesuwa się na późniejszy dzień pod dniu względnie dniach wolnych od roboty.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rezerwy na nagrody jubileuszowe »

  Oferujemy duży zakres usług aktuarialnych dla podmiotów spoza rynku ubezpieczeniowego. Służymy pomocą przy, między innymi, szacowaniu pozapłacowych świadczeń należnych pracownikom. O naszym profesjonalizmie świadczyć może wykonanie ponad 1 000 wycen oraz blisko pięćset zadowolonych Klientów, wśród których znajdują się zarówno przedsiębiorstwa zatrudniające kilka tysięcy pracowników (także te notowane na GPW), jak i mniejsze firmy zatrudniające do 10 osób. Wszystkie wyliczenia prowadzone przez aktuariuszy są zgodne z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości (MSR 19). Na prośbę Klienta kalkulacje i analizy mogą również zostać wykonane w oparciu o standardy US GAAP. Zapraszamy do naszego biura aktuarialnego - wyceny aktuarialne na wysokim poziomie.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Szczecin »

  doradztwo podatkowe, księgowość, biura rachunkowe, podatki, kadry i płace, Szczecin, Warszawa, Zachodniopomorskie, Mazowieckie, kancelaria, Przemysław Rosickidoradztwo podatkowe, księgowość, biura rachunkowe, podatki, kadry i płace, szczecin, warszawa, zachodniopomorskie, mazowieckie, kancelaria, przemysław rosicki

  Data dodania: 01 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak wystawić fakturę »

  Biuro-rachunkowe-program.pl to strona internetowa programu do faktur stworzonego w celu ułatwienia pracy właścicielom jednoosobowych działalności gospodarczych, małych, średnich i dużych firm. W ofercie program do fakturowania znajdziesz między innymi informacje takie jak faktura zaliczkowa . Biuro rachunkowe program to alternatywa dla biur rachunkowych posiadająca wiele zalet do których należy szybka i łatwa możliwość wystawienia e-faktury, faktury korygującej czy zaliczkowej. Aplikacja jest również świetnym rozwiązaniem dla firm które muszą wystawiać fakturę VAT.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Księgowe Wrocław »

  Czy chciałbyś w swojej spółce mieć księgową na miarę przyszłościowych wymagań prowadzenia biznesu/firmy/spółki. Zadbam o Twoje wszelkie interesy. Mam certyfikaty potwierdzające moje kwalifikacje oraz ogromne wiedzę praktyczną w rachunkowości praktycznej. Biuro rachunkowe Czwórka działa w każdej chwili tak, by zadowolić spersonalizowanych klientów. Przeanalizujemy wspólnie Twoje finanse, zoptymalizujemy ich strukturę. Oferta jest dopasowana do wielkości prowadzonego przez Ciebie przedsięwzięcia biznesowego. Wystarczy się skontaktować, a omówimy co będzie najlepsze w danym przypadku. Rachunki w jednym miejscu i idealny kontakt z urzędem skarbowym bez żadnych problemów? Skorzystaj z doświadczenia biura rachunkowego Czwórka.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kielce »

  Zdalna księgowość, rozliczenia z urzędem skarbowym, pełna obsługa podatkowa i kilka innych rzeczy zagwarantuje inni ludzie nasza firma. Profesjonalnie obsługujemy naszych wszystkich kontrahentów. Posiadamy referencje, które odnajdziesz na witrynie. Outsourcing w prezentowanym zakresie jest jak najbardziej wskazany. Przyśpiesza działalność. Wybierając nas masz dostęp na bieżąco do swojego panelu nabywcy, a oprócz tego porad udzielanych osobiście przez fachowców branżowych. Dbamy o twoje rozrachunki. Poruszamy się mistrzowsko w rachunkowości. Zacznij dbać nie gorzej o swoją korporację. Umożliwimy inni ludzie to poprzez dbałość o Twoje księgi.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice »

  Nasza kancelaria podatkowa zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług dotyczących prowadzenia ksiąg rachunkowych na zlecenie. Zapewniamy całościową obsługę księgową i swoje wsparcie wykwalifikowanych profesjonalistów w tej dziedzinie. Dzięki nam twoja firma będzie mogła bezpiecznie prowadzić księgowość, nie musząc równocześnie wydawać na ten cel dużej ilości pieniędzy. Funkcjonujemy również wprost, dojeżdżając do spółki. Na mojej stronie internetowej znajdują się wszelkie szczegóły. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: