Podatki Podkategoria: Podatki

« poprzednia strona · 4 · 5 · następna strona »
 • Program do faktur, faktura VAT »

  Oszczędność czasu, bieżąca kontrola finansów twojej firmy to nie jedyne zalety programu do fakturowania. Te i inne plusy programu do faktur przedstawia strona internetowa faktura-program.com.pl z której dowiesz się także jakie elementy powinna zawierać faktura VAT w jakim terminie powinieneś ją wystawić oraz kiedy i po co wystawia się duplikat faktury. Na stronie, wszystkie dane które są niezbędne do prawidłowego prowadzenia księgowości twojej firmy są zamieszczone w poszczególnych zakładkach: program, o stronie, e-faktura oraz na pasku menu. Zapraszamy na stronę internetowa programu do fakturowania. Korekty faktur z tym innowacyjnym programem łatwym i przejrzystym w obsłudze to nie kłopot.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jeden procent dla OPP »

  W deklaracji rocznej, podatnik może też podkreślić, że pragnie przekazać własne dane obdarowanej organizacji. Wówczas zaznacza pole, przez które upoważnia organy skarbowe do przekazania informacji o darczyńcy (czyli własne dane osobowe).By znaleść organizacje upoważnione, zajrzyj na stronę "1% podatku lista". O ile podatnik wyrazi zgodę na przekazanie tych treści, do organizacji pożytku publicznego trafią: informacje identyfikacyjne (imię, nazwisko i adres), w tym obojga małżonków, którzy na wniosek podlegają łącznemu opodatkowaniu,, a oprócz tego wysokość kwoty, przekazanej na rzecz tej organizacji, przeznaczenie kwoty, przez organizację pożytku publicznego (cel szczegółowo opisany).W zeznaniu składanym za 2012 r. podatnik ma możliwość przekazać 1% podatku, wybranej poprzez siebie organizacji pożytku publicznego. Tak w rzeczywistości podatnik nie zyska nic - ale też nic nie straci - a ma możliwość bezpośrednio wpłynąć na to, do kogo trafią pieniądze z jego podatków. Zysk podatnika jest zatem bardziej przyzwoity. Zyskują jednak organizacje. Suma przekazanych kwot sięga bowiem milionów złotych. W 2009 r. z 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego, a więc organizacji działających wprost na rzecz społeczności, wpłynęło ok. 400 mln złotych.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe JWW Wrocław »

  Wspaniała obługa klientów indywidualnych jak i firm, pozwala nam na zdobywanie nowych zadowolonych klientów. Dzięki zaufaniu, jakim darzą nas klienci poszerzamy swoje udziały na rynku, a ponadto wsparcie w zakresie inwestowania pieniędzy. Jesteśmy biurem rachunkowym, które poza standardowej pracy udziela pomocy i konsultacji firmom. Wszelkie nasze działania zmierzają w kierunku usprawnienia jakości pracy. Nasze biuro rachunkowe w dodatku jest ubezpieczone toteż masz gwarancję, że odpowiednip trafiłeś.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe BUCHALTERIA księgowość Szczecin, ul. Więckowskiego 3/1 »

  Biuro Rachunkowe BUCHALTERIA z siedzibą w Szczecinie oferuje pomoc przedsiębiorcom w rozwijaniu przyszłościowego biznesu poprzez w pełni profesjonalne doradztwo. Naszą specjalnością jest szeroko rozumiana księgowość, rekrutacja pracowników oraz podatki ze Szczecina. Biuro Rachunkowe BUCHALTERIA z siedzibą w Szczecinie swoją ofertę kieruje zarówno do spółek prawa handlowego, jak i Klientów indywidualnych, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Domeną naszej działalności jest świadczenie usług w sposób kompetentny, rzetelny i punktualny. Sekretem sukcesu, którym może szczycić się nasze biuro rachunkowe z siedzibą w Szczecinie jest czujne wsłuchiwanie się w plany Klientów. Proponowana przez nas księgowość z lokalizacją w Szczecinie to rozłożysty wachlarz usług.

  Data dodania: 29 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • 1% podatku na chore dzieci »

  Podaruj 1 procent dla dzieci- chronisz ich życie!!!
  Ofiarowane pieniądze są wydatkowane na cele statutowe w porozumieniu z lekarzami przywracającymi do zdrowia dzieci. Oprócz pomocy dzieciom, których rodziny działają przy organizacjach pozarządowych pomagamy również leczącym się w innych ośrodkach medycznych. Dzieci  trafiają do fundacji i stowarzyszeń w ogromnej liczbie przypadków z  Poradni Pomocy Społecznej przy Centrum Zdrowia Dziecka oraz dodatkowo z innych szpitali. Pamiętaj!!! Każde z nas może potrzebować pomocy!
  Coraz większa część społeczeństwa przeznacza swój jeden procent podatku na cele społeczne- niestety to niedużo w przyrównaniu do potrzeb. Podaruj swoją setną cześć podatku- to tylko 1 % podatku!
   

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • OPP która wspiera Domy Dziecka »

  Przy pomocy tej strony wszyscy, którzy posiadają dobre serce mogą wspomóc organizację, która pomaga dzieciom z Domów Dziecka. Zamieszczony jest tutej numer konta bankowego, na który można wpłacać środki, które ze 100% pewnością zostąną wydane na słuszne cele. Ponadto możemy odnaleźć tu wszystkie najistotniejsze informacje o organizacji. Możemy także przeczytać o akcjach, które zostały już zorganizowane i o akcjach które dopiero będą miały miejsce w najbliższej przyszłosci. Warto tu zaglądać, ponieważ dzięki temu jestesmy na bierząco ze wszystkimi nowinkami powiązanymi z OPP a także podopiecznymi. Też media mogą za pomocą tej strony porozumieć się z organizacją i zdobyć odpowiedzi na wszelkie pytania. Podopieczni tej organizacji pożytku publicznego to dzieci z Domów Dziecka, które bardzo potrzebują pomocy innych. Nie możemy dać im prawdziwego domu, niemniej jednak możemy pokazać tym dzieciom, że ich los nie jest dla nas obojętny. Nikt nie mówi o przekazywaniu nie wiadomo jak dużych sum pieniędzy. Tutaj liczy się każda złotówka, a nawet darowizna w formie sprzętu. Domy Dziecka częstokroć mają duże braki w głównym sprzęcie, który z biegiem czasu poprostu się niszczy. Dlatego bardzo mile widziane są wszelkie darowizny w postaci sprzętu od ludzi prywatnych i firm, które produkują łóżka, pralki, komputery,ubrania, artykuły szkolne i inne tego typu sprzęty.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobra księgowa Gdańsk »

  Nasze nowe biuro rachunkowe w Gdańsku to nie tylko gwarancja profesjonalnej, należytej obsługi, ale także pewność zaangażowania młodego grupy licencjonowanych biegłych rewidentów. Mamy w ofercie atrakcyjne ceny, jak również bezpłatne wsparcie w czasie zakładania nowej działalności gospodarczej. Chętnie doradzimy, jak najkorzystniej rozliczyć się z fiskusem oraz zakładem ubezpieczeń społecznych. Wypełnimy deklaracje, jak również zeznania. Przypomnimy o zbliżających się terminach składania deklaracji lub opłacania wymaganych składek czy zaliczek na poczet obciążeń podatkowych. Gwarantujemy kompleksowe zaangażowanie w realizację zleceń, jak również elastyczne podejście do oczekiwań klienta.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • EMA Biuro Księgowe »

  Serdecznie nam przedstawić nowiutką witrynę internetową www. ema-bielsko. pl, Poleć znajomym która jest zrealizowana dla biura rachunkowego znajdującego się w Bielsku. Na stronie mogą znaleźć Państwo informacje na temat firmie, kilkunastoletnim doświadczeniu a również otrzymanym wykształceniu. A również o misji biura EMA. W podstronie oferta jest wszechstronnie rozpisany rozmiar wykonywanych obowiązków w rozróżnieniu od tego jaki typ działalności Państwo prowadzą. Jako nieliczni w Bielsku proponujemy usługi powiązane z wykonywaniem pełnej księgowości. Jest to niezbędne w głównej mierze z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółkom akcyjnym. Na stronie jest również poradnik w którym są wiadomości na temat wszystkich możliwych form zakładania spółek w naszym kraju a również sugestie dla tych, którzy chcą otworzyć własną działalność.

  Data dodania: 26 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Kraków »

  Strona www bankierbroker.pl zajmuje się agregowaniem ogłoszeń firm i klientów na wszelkiego typu produkty związane z pieniędzmi, poczynając na ubezpieczeniach i kredytach a kończąc na pożyczkach i leasingu. Zamieszczają ogłoszenia z miast takich jak Kraków, Wrocław, Warszawa i Katowice. Bardzo serdecznie zapraszam do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Niemiec »

  Nasza firma specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku z zagranicy. Zajmujemy się zwrotem podatku z Holandii, Anglii, Belgii, Niemiec. Jeżeli pracowałeś w którymś z wymienionych państw, ta propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie. Bierzemy najmniejszą prowizję w kraju - tylko 7% wartości podatku. Nasi konsultanci pomogą Ci ukończyć całą procedurę etap po etapie. Całą resztą zajmujemy się samodzielnie, twoim zadaniem jest wyłącznie dostarczenie nam wymaganych dokumentów. Od 2005 roku współpracujemy z firmami - przeważnie z Holandii - zajmującymi się angażowaniem osób z Polski. Przez co możemy zaoferować wszechstronną obsługę klientów - od pracy za granicą, a na rozliczeniu z podatku kończąc. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. To proste jak raz - dwa -trzy!

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program PITY »

  Oprogramowanie PITy 2011 to łatwy i sprawdzony program do wypełniania deklaracji fiskalnych PITy za 2011 rok. Program umożliwia sporządzanie wszystkich najczęściej składanych formularzy PIT, także przez jednostki osiągające dochody z umowy o pracę (PIT-37), prowadzące firmę (PIT-36), osiągające zyski z najmu bądź też jednostki osiągające renty albo emerytury.

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program dla biura rachunkowego »

  Oprogramowanie CDN OPT!MA to innowacyjny system wspierający kierowanie firmą. Posiada budowę modułową, dzięki czemu użytkownik samodzielnie rozstrzyga o wyborze niezbędnych dla niego funkcjonalności. Zapewnia to również ewentualność rozbudowy programu wraz z rozwojem przedsiębiorstwa. W celu łatwiejszego i bardziej klarownego zapoznania się z systemem, moduły Comarch OPT!MA pogrupowane zostały biorąc pod uwagę zakres wykorzystywania na: Księgowość, Handel i usługi oraz Zarządzanie.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terminal płaniczy »

  Chciałbyś zyskać właściwe i funkcjonalne terminale płatnicze? Należy wiedzieć, że wspaniałym rozwiązaniem jest właśnie nasz sklep www! W naszych ofertach znajdziecie nie tylko terminal płatniczy oferowany w atrakcyjnych stawkach ale i również w bardzo właściwych warunkach! Taka płatność kartą stała się ostatnimi czasy bardzo ceniona dlatego jest to idealna inwestycja dla firm i sklepów! Takie karty płatnicze znajdziecie w bardzo właściwych warunkach. Zapewniamy klientom atrakcyjne stawki i idealne warunki a również samodzielny kontakt z kontrahentem!

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne Częstochowa »

  Firma CDR S.C. - sprzętu fiskalnego w województwie śląskim, w szczególności w okolicach Częstochowy. Mamy produkty następujących marek: Posnet, Elzab, Innova. Gwarantujemy fachowe doradztwo i profesjonalny serwis. Zapraszamy do zakupów w sklepie stacjonarnym w Częstochowie a także sklepie internetowym.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do PIT-36 »

  Formularz PIT-36 służy przeważnie do rachowania zarobków otrzymanych przez osoby prowadzące własne jednostki gospodarcze, otrzymujących dochody z wynajmu, profitów z działów specjalnych produkcji rolniczej, osoby osiągające dochody zagranicą, ale też podatników zatrudnionych w ramach umów o posadę, umowach zlecenia, otrzymujących emerytury, zasiłki, renty i inne świadczenia, od których daninę uiszcza zatrudniający.Formularz PIT-36 przeznaczony jest również do składania deklaracji skarbowych przez twórców i dziennikarzy, jacy zdobywają zarobki z posiadanych praw osobistych, a dodatkowo majątkowych jeśli są w ich posiadaniu.Formularz PIT-36 powinno się dostarczyć do Urzędu Fiskalnego do końca kwietnia kolejnego roku fiskalnego po roku w jakim pozyskaliśmy dochody. Formularz PIT przesłana przed upływem ostatecznego terminu, nawet zawierające defekty, zapewni nam uniknięcie konsekwencji wynikających z opóźnienia.Sprawne rozliczenie druku PIT-36 uprości najlepsze oprogramowanie, jakie zdołasz pobrać z naszej stronicy internetowej.Formularz PIT-36 można przesłać drogą elektroniczną do systemu e-deklaracje. Jest to najszybszy sposób na doręczenie PITa do Urzędu Fiskalnego.

  Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT-28 jest banalny »

  Jedną z najistotniejszych spraw, jaką musi się zająć każdy podatnik na początku każdego roku kalendarzowego bywa właściwe sporządzenie rocznej deklaracji podatkowej PIT. W wypadku nie wypełnienia tego obowiązku powinniśmy liczyć się z karą grzywny i pozostałymi nieprzyjemnymi konsekwencjami. Łączy się to także z niekoniecznymi nerwami i też utratą czasu oraz pieniędzy.Zeznanie PIT-28 służy w zasadzie do liczenia zysków otrzymanych przez osoby prowadzące własne podmioty gospodarcze i otrzymujących zarobki z wynajmu, objęte opodatkowaniem w trybie ryczałtu od przychodów.Blankiet PIT-28 powinno się złożyć do Urzędu Podatkowego do końca stycznia następującego roku kalendarzowego po roku w jakim otrzymaliśmy dochody. Formularz PIT-28 przesłany przed upływem definitywnego terminu, nawet obejmujący defekty, pozwoli nam uniknięcie implikacji wynikających z opóźnienia.Skuteczne utworzenie deklaracji PIT-28 uprości najlepszy program, który masz możliwość ściągnąć z naszej witryny internetowej.Formularz PIT-28 można wysłać przez Internet do systemu e-deklaracje. Jest to najszybszy tryb na dostarczenie formularza PIT do Urzędu Podatkowego.

  Data dodania: 25 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • System do ABC »

  Zapraszamy do wejścia do naszej witryny www na jakiej znajdziesz wiadomości o oprogramowaniu do ABC. Skrót ABC znaczy Activity-Based Costing czyli Rachunek Kosztów Działań. Nasze programy umożliwiają badanie rachunku kosztów działań. Oprogramowanie do ABC oferowane przez nasze przedsiębiorstwo jest pomocne przy wyborze decyzji i nie jest jedynie akcesoriem do pomiaru. Rachunek kosztów ABC jest potężnym programem do wypracowania przewagi nad rywalami. Zachęcamy do przeglądnięcia naszej strony internetowej! dzięki niej poznasz detale.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • VAT Materiały budowlane »

  Firma Othello Consulting kompleksowo obsługuje osoby fizyczne w zakresie zwrotu VAT za materiały budowlane.
  - Sporządzanie wniosków VZM
  - Doradztwo
  - Profesjonalna i szybka obsługa
  - Cała Polska
  Ponadto nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że jakość usługi, którą Wam dostarczamy jest na najwyższym poziomie. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przekaż część podatku na OPP »

  Ustawodawca, dając sposobność przekazania 1% podatku tvn wprowadził jednakże pewne ograniczenia. Jednym z nich jest prawo do przekazania podatku wyłącznie w deklaracji złożonej w terminie, a zatem do 30 kwietnia. Oznacza to, że prawie każdy podatnik, który spóźni się ze złożeniem deklaracji utraci prawo do przekazania 1%. O ile jednak podatnik złożył zeznanie w terminie, lecz z jakiś powodów nie wskazał organizacji pożytku publicznego, swój 1% ma możliwość przekazać jeszcze w korekcie zeznania, pod warunkiem złożenia jej w ciągu dwóch miesięcy od upływu terminu składania zeznań podatkowych.W zeznaniu składanym za 2012 r. podatnik ma możliwość przekazać 1% podatku, wybranej poprzez siebie organizacji pożytku publicznego. Tak w rzeczywistości podatnik nie zyska nic - ale też nic nie straci - a ma możliwość bezpośrednio wpłynąć na to, do kogo trafią pieniądze z jego podatków. Dochód gotówki podatnika jest więc bardziej etyczny. Zyskują jednak organizacje. Suma przekazanych kwot sięga bowiem milionów złotych. W 2009 r. z 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego, a zatem organizacji działających wprost na rzecz społeczności, wpłynęło ok. 400 mln PLN.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rybnik »

  Księgowanie oraz obsługa przedsiębiorstwa/firmy/działalności jednoosobowych pod kątem rachunkowości jest misją wymagającym edukacji. Przedsiębiorcy specjalizujący się w określonych branżach w wielu wypadkach nie mają pojęcia jak powinno się potwierdzać transakcje i rozmawiać z urzędem skarbowym. O ile masz takie problemy przyda ci się ze 100 procentową pewnością Biuro rachunkowe Rydułtowy dążące jak sama nazwa wskazuje do ciągłego wzrostu prywatnych kontrahentów. Jeśli zatrudniasz pracowników zajmujemy się w specjalistycznym zakresie kadrami, a oprócz tego płacami. Posiadamy uprawnienia. Produkujemy biuro rachunkowe kameralnie, ażeby dopasować się do prywatnej struktury prowadzonej przez Ciebie działalności. Znamy specyfikę gospodarki polskiej, dlatego nasze ceny są dopasowane do realiów ekonomicznych. Wspomagamy, a nie wyzyskujemy. Postaw na nas, a nigdy nie będziesz miał problemów z księgami i urzędami.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: