Podatki Podkategoria: Podatki

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Ścisłe i ścisłe przewodzenie księgowości w przedsiębiorstwu to jedna z ważniejszych kwestyj w wiedzeniu biznesu. Jeżeli nie posiadamy akuratnych zdolności lub czasu ażeby zajmować się rachunkowością to warto przedstawić się z taryfami biur księgowych w naszych rejonach. Jeżeli prowadzą Królestwo kompanię w strefach Bydgoszczy to wyzywam do wykorzystania z służb biura księgowego Audyt-Pro|wiedzie je zapierdalały rewident co gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Serdecznie popieram do wprowadzenia się z podażą biura.

  Data dodania: 26 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pity 2010 program »

  Obliczając PITy 2010 niejeden podatnik główkuje: jak zrobić to szybko?. Wielu rozliczających miewa trudności z wypełnianiem PITów, głównie ze względu na ich nieczytelność. Witryna, którą prezentujemy dostarcza do pobrania bezpłatny program do pitów, aby szybko wypełnić PIT 2010 szybko i bezstresowo.Darmowy Program PIT 2010 umożliwia obliczenia PIT za pomocą kreatora, w którym wpisujesz potrzebne cyfry, inne czynności wykonuje za Ciebie. Bezpłatny system wypełniający PIT ma znacznie więcej ułatwień. Jeżeli mimo wszystko nie zamierzasz używać programu, pobierz druki deklaracji PIT 2010 dostępnych u nas.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs księgowość online »

  Wartość zamyka lecz również zapłata, ale różne wydatki ogólne, takie jako podatki odkąd wynagrodzeń, polisa medyczne dodać ceny w wynajmowanie i ćwiczenia młodego jednostki. Na skroś outsourcing księgowości, zostanie w poziomie okroić koszty pracownicze jaka księgowość internetowa, uniknąć opóźnień również zminimalizować koszty zatrudnienia scalone ze szkoleniem tudzież świadczeń. Oszczędzaj termin Zarządzając potrzeb księgowych, możesz przestać trwonić drogocenny czas i skupić uwagę na z większym natężeniem ważnych aspektach działania, takowych jakim sposobem zbyt natomiast promocja, związki jegomość itp. Niech zawodowy zatroszczyć się o rachunkowości wymaga, wówczas będziesz dysponować sporzej czasu na skupienie się na co układasz najpłynniej. Wejście do profesjonalistów księgowych outsourcing księgowości niewielkich są dostęp do przyuczonych księgowych jakie mają duże doświadczenie w innej płaszczyźnie. To odpali, że książki znajdują się zawżdy przytomne plus te obeznanych specjalistów, którzy posiadają formalnego wychowania również praktyki pożyteczne w mnóstwa obszarach rachunkowości, zna ulżyć cofnąć się kar dotyczących niedokładnej dokumentacji oraz niedopłaty. Elastyczność Staffing outsourcingu Rachunkowość mają prawo wymierzać swoimi zapasami w synchronizacji z popytu, oznacza to, przyjąć do pracy usługodawcy, podczas gdy ich pożądasz. A także jest dozwolone zarządzać okolicznościowy wzrost zadłużenia aktywnością outsourcing następującej roboty. Zapisz na koszty technologii nie dysponuje potrzeby zakupu pobocznego sprzętu i programu dla potrzebami księgowości, kiedy outsourcingu księgowości. Wyspecjalizowanym dostawcą usług brukarskich księgowości zajmie wszystkie niezbędne.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku uk »

  Wielu Polaków w UK ma problemy ze zrozumieniem języka angielskiego, nasze biuro rachunkowe wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom i oferuje usługi księgowe w języku polskim. Tylko polski księgowy wytłumaczy Państwu zawiłe przepisy podatkowe w UK. W skład naszej oferty wchodzi zwrot podatku, prowadzenie księgowości, zakładanie działalności gospodarczej i wiele więcej. Nasze bogate doświadczenie połączone z gruntowną wiedzą w dziedzinie rachunkowości pozwala na specjalistyczną i szybką pomoc dla każdego Klienta. Więcej szczegółowych informacji możecie Państwo znaleźć na naszej stronie, na którą serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jeden procent dla OPP »

  W wypadku odliczenia darowizny, podatnik musi ponieść określony wydatek - potrzebny jest tu dowód wpłaty bądź zaprezentowania rzeczy. Inaczej jest z przekazaniem 1% na organizację pożytku publicznego. Nie zmniejsza ono naszego podatku, a tylko pozwala całkiem inaczej nim dysponować. Przekazanie nie następuje również jako bezpośrednia wpłata gotówki przez podatnika, dokonuje go na zamieszczony w rocznej deklaracji wniosek, urząd skarbowy. Przekazać część podatku można wyłącznie dla podmiotów wpisanych do rejestru organizacji pożytku publicznego, ktore znajdziemy na stronie "1% podatku lista organizacji". Z obu tych form wsparcia, działających na rzecz społeczeństwa organizacji korzystać więc można całkiem niezależnie: z ulgi na darowiznę, a oprócz tego z 1%, bądź też wyłącznie z jednej z tych sposobności.W zeznaniu składanym za 2012 r. podatnik ma możliwość przekazać 1% podatku, wybranej poprzez siebie organizacji pożytku publicznego. Tak naprawdę podatnik nie zyska nic - ale też nic nie straci - a ma szansę bezpośrednio wpłynąć na to, do kogo trafią pieniądze z jego podatków. Dochód podatnika jest więc bardziej przyzwoity. Zyskują jednak organizacje. Suma przekazanych kwot sięga bowiem milionów złotych. W 2009 r. z 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego, a zatem organizacji działających bezpośrednio na rzecz społeczności, wpłynęło ok. 400 mln zł.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku »

  Oferujemy rozliczenie podatku Anglii, Irlandii, Niemiec, Holandii i Austrii. Zapewniamy szybki i sprawny zwrot podatku. Bez zaliczek i dodatkowych kosztów pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności. Wszystkie niezbędne dokumenty wymieniamy pocztą. Znamy najnowsze przepisy prawa podatkowego. Współpracujemy z zagranicznymi urzędami. Zatrudniamy zespół specjalistów. Odzyskany podatek z zagranicy przelewamy na konto bankowe klienta. Wypełnij formularz i odzyskaj z naszą pomocą swój zwrot podatku.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing Samochodowy - Kalkulator online »

  Z nami otrzymasz najlepszy leasing na samochód na rynku, Kontakt z doradcą leasingowym pozwala na wybranie oferty oraz pomocy doradcy i wybór usług pakietowych. Kalkulator rat leasingowych pozwala poznać kwotę raty leasingowej oraz wysłać zapytanie o o finansowanie. W ofercie posiadamy leasing samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Karta paliwowa do każdej umowy leasingowej, rachunek bankowy i serwis. Leasing na samochód to najbardziej rozpowszechniona forma finansowania środków trwałych w firmie. Najczęściej samochody leasinguje się w formie leasingu operacyjnego. Przedmiotem leasingu mogą być samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, ciągniki siodłowe i naczepy oraz inne pojazdy kołowe. Leasing na samochody dotyczy zarówno pojazdów nowych jak i używanych. Minimalny wkład własny wynosi od 1%. Wystarczą dowody osobiste. Do leasingu samochodów dostępny jest bezpłatny pakiet usług: Karta paliwowa BP, Konto bankowe, Serwis Leasing Plus. Okres finansowania nawet do 7 lat.

  Data dodania: 01 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aktualności - Finanse i Ty »

  W naszym serwisie znajdziesz dużo najnowszych artykułów z zakresu finansów i ekonomi w Polsce i na świecie. Możesz dowiedzieć się co nowego w temacie inwestycji oraz biznesu. Na stronach portalu znajdziesz informacje jakie wybrać ubezpieczenie domu i w jakie fundusze najlepiej inwestować. Znajdują się tu ciekawe oferty kredytowe oraz porady fachowców. Dowiesz się jaka jest pozycja złotego oraz obroty na giełdzie papierów wartościowych.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowi Warszawa »

  Nasze biuro księgowe w Warszawie zaprasza przede wszystkim małe i średnie przedsiębiorstwa. Naszą ofertę kierujemy także do młodych przedsiębiorców, którzy dopiero rozważają założenie jednoosobowej działalnośći gospodarczej (tzw. JDG). Reprezentujemy swoich klientów przed urzędami skarbowymi oraz oddziałami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wypełniamy GUS-u. Przygotowujemy bilansy i niestandardowe raporty. Na życzenie klientów prowadzimy też pełną księgowość przedsiębiorstwa. Mamy w ofercie również bezpłatną pomoc podczas zakładania działalności gospodarczej we wszystkich urzędach.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bielsko »

  Biuro księgowo-podatkowe w mieście Wisła realizujące zadania dodatkowo dla miasta Bielsko-Biała i Cieszyn. Siedziba kancelarii rachunkowej jest blisko centrum Wisły i przewodzone jest przez wyedukowanego i fachowego księgowego z wieloletnim praktyką zawodową. Zadania wypełniane przez biuro: książka oraz księgi, podatki, płace, wynagrodzenia, ubezpieczenia ZUS, składki, rozliczenia ZUS i mnóstwo innych pomocnych do działania Twojego biznesu.


  Kadry i Płace Bielsko Krzysztof Kieczka
  ul. 1 Maja 79
  43-460 Wisła

  tel. 33 857 77 88
  kom. 601 424 462
  biuro@kieczka.pl

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program PIT 2010 »

  Deklaracje PIT nie jednemu podatnikowi spędzają sen z powiek. Kłopoty z wypełnianiem Deklaracji PIT ma niemal każdy. Na naszej stronie możesz pobrać bezpłatnie Program do PITów, za pomocą którego wypełnisz PITy za rok 2010 bez stresów. Intuicyjne środowisko, łatwość obsługi to wielkie atuty tego programu do PITów. Ściągnij go bezpłatnie już teraz. Do pobrania także formularze PIT 2010, w tym PIT 36, PIT 37 i inne. Nie zmarnuj cennego czasu z deklaracjami PIT w 2010 roku, wykorzystaj Program PIT 2010!

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Działalność gospodarcza, działalność gospodarcza »

  Jakzalozycfirme.info.pl to serwis internetowy w całości poświęcony działalności gospodarczej. Serwis zawiera pięć podstawowych kroków jakie trzeba wykonać by założyć firmę. Ponadto strona zawiera informacje dotyczące terminów ZUS i US, jak stworzyć idealny biznes plan oraz odpowie na wszystkie pytania nurtujące przyszłych przedsiębiorców. Biznes plan - dowiesz się z tej witryny. Spełnij swoje marzenia i załóż własny biznes z serwisem jakzalozycfirme.info.pl.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Bydgoszcz »

  Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalnymi usługami księgowymi w Bydgoszczy to odwiedź e-bilans.bydgoszcz.pl. Bydgoska firma Bilans to nie tylko biuro rachunkowe. Bilans oferuje także prowadzenie księgowości i doradztwo podatkowe. Skorzystaj z biura rachunkowe Bilans. Z nami tylko zyskasz.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgi podatkowe »

  Pełen zakres usług rachunkowo-prawnych prezentuje Abicus Sp. z o.o. z Warszawy. Rozbudowana kadra biura rachunkowo-prawnego zapewnia kompleksowy zakres świadczeń. Fachowcy od rachunkowości poprowadzą księgi handlowe swoich klientów, natomiast biuro prawne w pełni wesprze ich podczas procesu zakładania spółki komandytowej. To oczywiście tylko ułamek świadczonych przez biuro usług. W ofercie znajduje się m.in. kompleksowa obsługa i zarządzanie płacami. Z wielu usług można skorzystać w postaci outsourcingu redukując w ten sposób koszty prowadzenia firmy. Dla ułatwienia stałej współpracy Abicus oferuje przystępne abonamenty na swoje usługi.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Gubin »

  Biuro rachunkowe DEKRET Agnieszka Różycka w Gubinie świadczy wszechstronne usługi dla małych jak i dużych przedsiębiorstw. Biegle wykonuję dokumentacje dla Urzędów Skarbowych, ZUS-u. Specjalizuję się w prowadzeniu pełnej księgowości, karty ryczałtu czy książki przychodów i rozchodów. Posiadam obszerną wiedzę i doświadczenie praktyczne nad sporządzaniem biznes planów pod projekt Unii Europejskiej. Wspomagam zakładać i likwidować przedsiębiorstwo. Jeśli chcesz uzyskać konsultacje księgowej, zapraszam na rozmowę do siedziby mojego biura. Na Ciebie na każdym kroku oczekuje dobra filiżanka kawy.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do faktur, e-faktura »

  Przedstawiamy stronę internetową w całości poświęconą programom do fakturowania. Na stronie znajdziesz wszystkie propozycje programów Quatra wraz z ich opisami, dowiesz się co to jest faktura VAT i korekty faktur oraz poznasz najczęściej popełniane błędy na fakturze. Sprawdź jak działała program Quatra Start, Firma, Supra, Expanso i Max, poznaj ich atuty do których należy m.in.: oszczędność czasu, małe koszty oraz łatwość w obsłudze i możliwość korzystania przez 24 godziny na dobę. Zobacz najnowsze rozwiązania dla firm wchodząc na stronę programów do fakturowania.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • 1 procent podatku na niepołnosprawne dzieci »

  Przekaż jeden procent podatku na chore dzieci- chronisz ich życie!!!
  Podarowane środki są wykorzystane na działalność fundacji bądź stowarzyszenia w porozumieniu z lekarzami przywracającymi do zdrowia dzieci. Oprócz pomocy dzieciom, których rodziny działają przy organizacjach charytatywnych pomagamy także leczącym się w innych ośrodkach medycznych. Dzieci  trafiają do fundacji i stowarzyszeń w większości z  Poradni Pomocy Społecznej przy CZD, a dodatkowo z innych szpitali. Pamiętaj!!! Każde z nas może potrzebować pomocy!
  Coraz większa część Polaków podarowuje swój jeden procent podatku na cele społeczne- jednakże to kropla w porównianiu do potrzeb. Przekaż swoją 100ną cześć podatku- to tylko 1 % podatku!
   

  Data dodania: 29 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatkoweabc.pl - poradnik podatkowy »

  Rozmiar podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) jest to newralgiczny rozporządzenie, który określa wysokość zobowiązań podatkowych osób fizycznych. Opierając się na nadmienionej wielkości określane jest, w jakiej wysokości podatek dochodowy podatnik zapłaci od przychodów, które zdobył w danym roku podatkowym. Razem ze wzrostem dochodu, rośnie również stawka podatku dochodowego. Nie znaczy to, że podatnik, która zdobyła środki utrzymania w wielkości 90.000 zł, uiści podatek dochodowy według stawki 32%. Pierwsze 85.528 zł są obłożone stawką 18%, a dochody ponad sumy 85.528 zł są opodatkowane stawką 32% podatku dochodowego. Oprócz tego każdy podatnik może skorzystać a tak zwaną kwotę wolną od podatku. Jeśli dana osoba w 2012 roku nie wypracuje więcej niż 3 091 zł, podatku nie będzie płaciła.Bazą kalkulowania podatku dochodowego od osób fizycznych są przychody podatnika, uszczuplone o składkę na ubezpieczenie emerytalne, rentowe oraz chorobowe oraz zryczałtowane koszty osiągnięcia przychodu. Pozostałe rady na temat podatków zdołasz wyszperać na naszym serwisie. Zapraszamy do lektury.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatki Kraków »

  Biuro rachunkowe Faber w Krakowie zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie podatków, ubezpieczeń społecznych oraz kadr i płac. Prowadzimy księgi rachunkowe, książki przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe, sprzedaży i zakupów VAT. Dodatkowo, na życzenie klienta, pomagamy w zakładaniu firm (zarówno małych jednoosobowych jak i spółek), sporządzamy informacje do PIP, GUS i NBP, deklaracje VAT w innych krajach UE. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajduje się pełna lista świadczonych przez nas usług, cennik oraz lista klientów.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • 1% podatku na chore dzieci »

  Przekaż 1 procent dla dzieci- ratujesz ich życie!!!
  Ofiarowane środki są wykorzystane na działalność fundacji bądź stowarzyszenia we współpracy z lekarzami leczącymi chore dzieci. Oprócz pomocy dzieciom, których rodziny działają przy organizacjach pożytku publicznego pomagamy też leczącym się w innych ośrodkach medycznych. Dzieci  trafiają do fundacji i stowarzyszeń częściej z  Poradni Pomocy Społecznej przy CZD oraz z innych szpitali. Pamiętaj!!! Każde z nas może potrzebować pomocy!
  Coraz większa część pitowców przekazuje swój jeden procent podatku na cele społeczne- aczkolwiek to kropla w porównianiu do potrzeb. Podaruj swoją 100ną cześć podatku- to tylko 1 % podatku!
   

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: