Podatki Podkategoria: Podatki

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Kalkulator odsetek podatkowych »

  Nasz kalkulator pozwala na obliczenie wysokości ustawowych odsetek podatkowych z tytułu zobowiązań podatkowych (zaokrąglanych do pełnych złotych). W przypadku zaległości podatkowych, gdy dzień zaległości przypada na dzień wolny od pracy, naliczamy odsetki od kolejnego dnia roboczego. Wysokość odsetek jest wyliczana po wprowadzeniu wysokości zaległości oraz liczby dni. Całość jest intuicyjna, więc z pewnością obsługa naszego kalkulatora nie sprawi nikomu trudności.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Zielona Góra »

  biuro rachunkowe Zielona Góra - Nasza działalność związana jest z prowadzeniem biura rachunkowego. Nie boimy się prowadzenia rachunkowości niezależnie od rodzaju działalności. Nie jest dla nas żadnego znaczenia forma organizacyjno - prawna przedsiębiorstwa, czy jego wielkość. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem. Mamy uprawnienia Ministra Finansów do usługowego kontrolowania ksiąg rachunkowych. Zawżyj z nami umowę, a nie będziesz miał żadnych problemów z Urzędami.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe wrocław »

  Prowadząc własną firmę albo po prostu dbając o domowe finanse w sposób niezwykle szczegółowy, pewnie nie raz korzystaliśmy z doświadczenia jakiegoś biura rachunkowego. O ile w dużych ośrodkach miejskich o takową usługę jest dosyć łatwo, to mniejsze miejscowości cierpią na niedostatek takich miejsc. Na szczęście powstaje coraz więcej biur, w których możemy skorzystać z niezwykle doświadczonej kadry, która z pewnością pomoże nam rozwikłać niemal każdą finansową zagadkę . Dzisiejsze biura rachunkowe, to firmy usługowe świadczące kompleksowe usługi w kategorii szeroko pojętej księgowości. Można szukać w tym miejscu między innymi pomocy przy uzupełnianiu trudnych do zrozumienia zdjęcia ślubne wrocław formularzy podatkowych – za odpowiednią opłatą można uniknąć ewentualnych kłopotów ze skarbówką. Biura rachunkowe w Polsce, w większości przypadków poszerzają wachlarz oferowanych usług o domowe doradztwo finansowe – przy pomocy wiedzy specjalisty zapanujemy wreszcie nad domowym budżetem i odtąd zawsze już będzie nam starczać do przysłowiowego „pierwszego”. Jak wszędzie, tak również (a może przede wszystkim) w kwestii finansów, warto zaufać wyłącznie ludziom z największym doświadczeniem. Tak więc nie bójmy się szukać i przebierać w ofertach.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • PIT za 2010 »

  Deklaracje PIT 2011 to okazja na zaprzestanie odręcznego wypełniania formularzy PIT. Zrobisz to wchodząc na nasz serwis z PITami 2011 i znajdziesz Program PIT 2011, dzięki któremu obliczsz deklaracje z kreatorem PIT. Dzięki prostemu i intuicyjnemu pomocnikowi, bezproblemowo przebrniesz przez czas rozliczenia formularzy PIT 37 i innych, dosłownie w pięć minut! Wchodząc na nasz serwis ściągniesz go darmowo, nie zwlekaj i policz szybko i bez problemów deklaracje PIT 2011. W serwisie PIT 2011 znajdziecie także formularze PIT 37 oraz załączniki do pobrania, oczywiście za darmo. W rozliczeniu PIT 2011 zdecyduj się na szybkie i proste wypełnienie PIT!

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-Deklaracje »

  Udostępniony na tej stronie program do rozliczeń PITy 2011 wyposażony jest w moduł do przesyłania e-Deklaracji. Przy pomocy naszego programu masz możliwość posłać formularz do Urzędu Podatkowego oraz otrzymasz numer referencyjny przesłanego dokumentu, jak też całkiem automatycznie uzyskasz Urzędowe Poświadczenie Odbioru.Stosując nasze oprogramowanie masz możliwość posłać do Urzędu Podatkowego e-Deklaracje PIT 28, PIT 36, PIT 36L, PIT 37, PIT 38, PIT 39. Każdy formularz może być posłany razem z załącznikami.Czego potrzebujesz by nadać PITy przez Sieć?Jedyne co jest wymagane by wysłać PITy przez Sieć, oczywiście poza dobrym programem, to wysokość przychodu z ubiegłego roku fiskalnego – jest ona używana do autoryzacji osoby wysyłającej zeznanie.

  Data dodania: 06 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biegli rewidenci »

  W ramach oferowanej przez nas organizacji rachunkowości w firmię Rekord-Wespra zapewniamy takie usługi jak m.in. analiza funkcjonowania systemu księgowości i kontroli wewnętrznej, doradztwo w zakresie organizacji systemu księgowości i kontroli wewnętrznej, wdrażanie systemu księgowości i systemu kontroli wewnętrznej, opracowanie polityki rachunkowości, instrukcji inwentaryzacyjnych, instrukcji obiegu i kontroli dokumentów, a także pełen zakres usług jakie zapewniają członkowie naszego zespołu biegli rewidenci.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o podatkach »

  W dzisiejszych latach znacznie liczniejsza grupa ludzi korzysta z odpowiednich programów do obliczania sporej liczby podatków, program pity 2012 jest idealnym przykładem.

  Polacy mają strasznie mało niezajętego czasu, właśnie dlatego poszukują jak najszybszych wyjść z takiej sytuacji. Głównie dlatego pity 2012 są znacznie częściej kombinacją wyrazów wklepywaną w przeglądarkę internetową, co uświadamia bardzo mocno każdego, że nie posiadamy ochoty bądź po prostu nie ogarniamy tego więc normalną sprawą jest, że właśnie takie ułatwienia stają się bardzo topowe. Im większa ilość udoskonaleń na rynku tym jest więcej zachęconych na korzystanie z oprogramowani takowych jak program pity 2012, gdyż analogicznie o wiele liczniejsza grupa obywateli wspiera w mediach takie produkty, dosłownie wszędzie, czy to w prasie czy radiu. Koniunktura sama się rozkręca, ponieważ im liczniejsza liczba osób jest zadowolonych tym większa liczba obywateli poleca takowy zakup a to przełoży się na to, że równocześnie liczniejsza liczba obywateli nabędzie taki produkt co jest jak najbardziej oczywiste. Podatki są sporym problemem, szczególnie w poziomie skomplikowania, gdyż rozumować absolutnie wszystko nie jest wcale tak prosto a dzięki takim usprawnieniom życie ma szansę stać się lepsze. Takowym programem wyliczymy każdorazowo PIT, CIT czy to od obywateli fizycznych czy firm, nie ma w żadnym wypadku żadnej różnicy. Należy patrzeć na to jak w sieci rodacy wypowiadają się na temat takich programów by dostrzec jak to wszystko działa. Obywatele są wniebowzięci, jako, że mają świadomość, że to może zaoszczędzić im niezliczoną ilość wolnego czasu, właśnie dlatego naprawdę powinniśmy korzystać z dobrych udogodnień.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tani ZUS »

  Prowadzenie własnego interesu nie jest łatwe, ale możemy sprawić, że unikniesz wielu kłopotów, niepowodzeń i strat. Jak? Odwiedź nasz serwis i dowiedz się, jak inwestować, jak obniżyć ZUS czy jak obniżyć podatki. Prezentujemy legalne metody na to, jak sprawić, by biznes i finanse w końcu szły w parze, przynosząc Ci intratne zyski. Z nami zobaczysz, jak zgodnie z prawem uzyskać tani ZUS i obciąć koszty prowadzenia firmy. Nie wiesz, jak inwestować? Odpowiadamy i na to pytanie. Nie szukaj jednak u nas gotowej recepty na sukces – prezentujemy tylko wskazówki i sprawdzone metody działania, ale to, czy Tobie się uda, zależy od Ciebie.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przekaż część podatku na OPP »

  Podatnik, w deklaracji ma możliwość wskazać określony cel, na który przekazuje 1% podatku 2013. Powinno się zaznaczyć, że dla organizacji będzie to wyłącznie informacja; nie jest to ona zobowiązująca, zwłaszcza organizacja nie musi rozliczyć się z przedstawienia darowizny na cel dokładnie sprecyzowany . Wystarczy, że realizuje cele statutowe. Zadaniem ma możliwość być ratowanie życia konkretnej osoby, realizowane poprzez daną organizację (np. na rzecz leczenia Jana Kowalskiego) wspomożenie konkretnej placówki (np. ratowanie kościoła w Limanowej), czy wsparcie danego pionu działalności statutowej (na przykład na działalność związaną z dożywianiem dzieci w szkołach). Podanie celu dokładnego stwarza, że wraz z kwotą organizacja otrzyma informację na jaki cel powinna przeznaczyć uzyskane od podatnika pieniądze.W zeznaniu składanym za 2012 r. podatnik ma możliwość przekazać 1% podatku, wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego. Tak de facto podatnik nie zyska nic - ale też nic nie straci - a ma szansę bezpośrednio wpłynąć na to, do kogo trafią pieniądze z jego podatków. Dochód pieniężny podatnika jest więc bardziej etyczny. Zyskują natomiast organizacje. Suma przekazanych kwot sięga bowiem milionów złotych. W 2009 r. z 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego, a zatem organizacji działających bezpośrednio na rzecz społeczności, wpłynęło ok. 400 mln złotych.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość w małej firmie »

  Usługi księgowe na zlecenie są niezwykle często bardzo dobrym rozwiązaniemjeśli weźmiemy pod uwagę małą firmę. Jak to się ładnie nazywa dzisiaj - outsourcing księgowości. Nawet średnia firma często może się obyć bez księgowej na etacie. Musimy jednak mieć świadomość, iż w miarę przyrostu kadry pracowniczej liczba spraw kadrowo-księgowych szybko rośnie. Prezes średniej firmy może zatrudnić księgową na pół etatu, i wtedy również zaoszczędzi.Księgowość w małej firmie może byc rozwiązana przynajmniej na dwa sposoby. Wiele zależy od tego, ilu posiadamy pracowników, a co się z tym wiąże, ile obowiązków księgowych. Jeżeli zatrudniamy do 10 pracowników, wówczas dobrą opcją jest księgowość na zlecenie. Jesli natomiast mamy więcej zatrudnionych, to już raczej powinniśmy mieć ksiagową na etacie. A przynajmniej na jakąś częśc tego etatu. Księga przychodów i rozchodów może byc prowadzona nawet przez samego przedsiębiorcę. Ale w momencie, gdy spraw podatkowo-księgowych znacznie przybywa, wtedy już sam właściciel nie da rady.

  Data dodania: 18 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozlicz PIT-37 »

  Zeznanie PIT-37 jest używany w głównej mierze do rachowania przychodów otrzymanych przez persony zatrudnione na umowach o pracę, umowach zlecenia, osiągających emerytury, zasiłki, renty i pozostałe przychody, od których podatek reguluje świadczeniodawca.
  Deklarację PIT-37 należy dostarczyć do Urzędu Skarbowego do 30 kwietnia następnego roku kalendarzowego po roku w którym przyjęliśmy dochody.
  Deklarację PIT-37 można dostarczyć drogą elektroniczną do systemu e-deklaracje. Jest to najszybszy sposób na przekazanie zeznania do Urzędu Skarbowego.
  Sprawne rozliczenie druku PIT-37 uprości odpowiednia aplikacja, którą możesz ściągnąć z naszej stronicy internetowej.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pity »

  Strona poświęcona PIT-om. Dowiesz się tutaj, jak samodzielnie rozliczyć się za miniony rok. Do pobrania i wypełnienia formularze PIT, wraz ze szczegółowymi objaśnieniami, programy do rozliczeń oraz różnego rodzaju informacje – również o ulgach, które być może należą się i Tobie.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenia podatkowe szczecin »

  Prowadzenie księgowości i rachunkowości we własnym przedsiębiorstwie może być nie lada wyzwaniem dla większości właścicieli nieznacznych i średnich firm/spółek/korporacji. Dlatego też rozliczenia podatkowe szczecin coraz w bardzo wielu sytuacjach zlecane są zewnętrznym firmom, takim jak biura rachunkowe Szczecin . Ze względu na skomplikowanie polskiego prawa podatkowego oraz dodatkowo regulacji dotyczących księgowości, biuro rachunkowe szczecin wydaje się częściej jedyny wyjściem umożliwiającym  przedsiębiorcom prowadzenie sumiennej rachunkowości i księgowości bez konieczności poświęcania większości czasu na prawidłowe księgowanie dochodów, rozchodów i podatków.  Biuro podatkowe Szczecin ma możliwość pomóc przedsiębiorcom w efektywnym rozliczeniu i odprowadzaniu podatków dochodowych i pośrednich, szczególnie w w przypadku, w której, ze względu na przedmiot wykonywanych usług, rozliczenia podatkowe wydają się być priorytetowo zawiłe.
  Prowadzenie rozliczeń, takich jak pełna księgowość szczecin jest jedną z głównych usług oferowanych przez biuro rachunkowe sigma. Dzięki doświadczeniu pracowników biura rachunkowego sigma, oferowane poprzez to biuro podatkowe usługi świadczone są na priorytetowo wysokim poziomie, dzięki czemu klienci mogą mieć pełną gwarancje, iż rozliczenia podatkowe, rachunkowość i księgowość w ich spółce prowadzona jest poprzez wysoko  wykwalifikowany zespół profesjonalistów.
  Biuro rachunkowe oferuje kompleksową obsługę rozliczeń podatkowych, a oprócz tego prowadzenie całkowitej księgowości dla nabywców korporacyjnych. Szeroki wachlarz usług oferowanych poprzez biuro rachunkowe sigma dopełniają usługi doradztwa podatkowego, a oprócz tego consultingu finansowo-podatkowego.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Warszawa »

  Dobre biuro rachunkowe to skarb dla spółki. Wszak to dokładnie jemu powierza się gros obowiązków powiązanych z najważniejszym działem firmy - księgowością. Często do twoich księgowych trafiają sekretne, a poniekąd niewygodne informacje, przeto powinno się posiadać przyjaznego księgowego. Poza tym nasze biuro rachunkowe powinno wykazywać się nie lada profesjonalizmem.
  Dzięki naszym urzędom skarbowym nadzwyczaj prosto uzyskać niebosiężną grzywnę, jaka potrafi obarczyć solidnie budżet przedsiębiorstwa. Poza tym nasz rachmistrz winien być bezustannie na bieżąco z nowościami i zmianami w ustawach. Bez wątpienia jeszcze sprawniej jest, kiedy nasze biuro jest w stanie modyfikować się wraz z nami i przyjmować jeszcze więcej plików wraz z rozwojem własnej spółki.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość Krosno »

  Działalność gospodarcza wymaga skupienia nie tylko na problemach rynkowych i promocyjnych, ale przede wszystkim na zdobyciu rzetelnego partnera w zakresie księgowości. Nasze biuro rachunkowe Zajdel i Korona spółka cywilna to perfekcyjny środek do obietnice sobie reprezentacji przed Urzędem Skarbowym czy instytucjami tj. ZUS. Nie musisz już odpowiadać przed nimi osobiście. Zajmiemy się wszystkimi tymi formalnościami. Po co masz się męczyć? Zapłać niską cenę za nasze doświadczenie i w końcu zacznij zwiększać prawdziwą przewagę operacyjną. Wyeliminuj konkurencję. Ciesz się o kilka większym zyskiem. Biuro rachunkowe zajmie się innymi rzeczami.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak pomóc dzieciom? »

  Prawo, aby do przekazania 1% podatku dzieciom dotyczy wszystkich podatników, rozliczających w danym roku, przychody podlegające opodatkowaniu. Mogą go przekazać zatem podatnicy rozliczający się: poprzez skalę podatkową (niezależnie od źródła, na przykład, umowy o pracę, zapotrzebowania, prawa autorskie, zbycia akcji, czy z tzw. innych źródeł).To oznacza, że poprzez standardowy PIT roczny z opodatkowaniem 18% i 32% podatkiem liniowym, ryczałtowo od dochodów ewidencjonowanych, podatnicy rozliczający przychody ryczałtowe wskazane w ustawie o PIT - zbycie nieruchomości, kapitały pieniężne, prawa majątkowe.W zeznaniu składanym za 2012 r. podatnik ma możliwość przekazać 1% podatku, wybranej poprzez siebie organizacji pożytku publicznego. Tak rzeczywiście podatnik nie zyska nic - ale też nic nie straci - a ma możliwość bezpośrednio wpłynąć na to, do kogo trafią pieniądze z jego podatków. Dochód pieniężny podatnika jest zatem bardziej przyzwoity. Zyskują jednakże organizacje. Suma przekazanych kwot sięga bowiem milionów PLN. W 2009 r. z 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego, a więc organizacji działających wprost na rzecz społeczności, wpłynęło ok. 400 mln zł.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradca »

  Nie wiesz, w co zainwestować nadmiar gotówki? W tym serwisie znajdziesz podstawowe informacje o rodzajach dostępnych środków inwestowania.Nie wiesz, w co zainwestować nadmiar gotówki? W tym serwisie znajdziesz podstawowe informacje o rodzajach dostępnych środków inwestowania.Nie wiesz, w co zainwestować nadmiar gotówki? W tym serwisie znajdziesz podstawowe informacje o rodzajach dostępnych środków inwestowania.

  Data dodania: 05 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ksiegowa »

  Polskie biuro doradztwa podatkowego Complex Accounting specjalizuje się w obsłudze małych i średnich firm prowadzących działalność w Wielkiej Brytanii. Nasza oferta obejmuje rozliczenia firm limited, rozliczenia osób samozatrudnionych, kalkulację VAT, przygotowanie Payroll, obsługę firm budowlanych w sektorze CIS, doradzto biznesowe oraz imigracyjne.Rozumiemy, że każdy z naszych klientów jest inny i dlatego też nasze usługi są zawsze dostosowywane do Państwa potrzeb. Dla nas żadne zlecenie nie jest zbyt małe lub za bardzo skomplikowane.Nie zwlekaj i już dzisiaj skontaktuj się z nami w celu uzyskania darmowej konsultacji.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Anglii - teraz online! »

  Zwrot podatku z UK z wykorzystaniem portalu i-tax. eu to najprostszy sposób na odzyskanie znacznych kwot pieniędzy które musieliście odprowadzić do angielskiego urzędu skarbowego. Trzeba jedynie uzupełnić formularz na witrynie internetowej serwisu, sfinansować usługę a wtedy w trakcie paru minut dostaniesz mailowo zestaw wypełnionych formularzy pozwalających otrzymać maksymalną kwotę zwrotu podatku z wysp brytyjskich. Zwrot podatku z zagranicy nigdy dotąd nie był do tego stopnia łatwy! Sprawdź naszą propozycję!

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • 1% podatku na leczenie dzieci »

  Ofiaruj jeden procent podatku na chore dzieci- chronisz ich życie!!!
  Przekazane setne części podatku są wydatkowane na działalność fundacji bądź stowarzyszenia w porozumieniu z lekarzami leczącymi chore dzieci. Oprócz pomocy dzieciom, których rodziny działają przy organizacjach charytatywnych pomagamy również leczącym się w innych szpitalach. Dzieci  trafiają do fundacji i stowarzyszeń w bardzo wielu sytuacjach z  Poradni Pomocy Społecznej przy Centrum Zdrowia Dziecka oraz z innych szpitali. Pamiętaj!!! Każde z nas może potrzebować pomocy!
  Coraz większa część społeczeństwa podarowuje swój 1% podatku na cele społeczne- jednakże to mało w porównianiu do zapotrzebowania. Podaruj swoją setną cześć podatku- to tylko 1 % podatku!
   

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: