Podatki Podkategoria: Podatki

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • PIT 2011 »

  Nie warto wyliczać formularze PIT ręcznie. Multum papierkowej roboty, wyczerpujące ręczne wyliczenia, gdzie łatwo możemy popełnić błąd. Nasz serwis udostępnia tegorocznym podatnikom program do automatycznego wypełniania pitów. Gdy tylko uzupełnisz podstawowe pola, a oprogramowanie samodzielnie obliczy podatek, jaki powinieneś przesłać państwu. Program PITy 2011 jest bezpłatny, a więc nie stracisz nic, ściągając go z naszego serwisu. A plusy są ogromne - oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy. Wypróbuj oprogramowanie PIT 2011 za pomocą którego uporasz się z trudnym okresem deklaracji podatkowych.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informacje finansowe »

  Portal o tematyce finansowej aktualizowany co kilka minut przeznaczony dla osób poszukujących informacji na temat podatków inwestycji kredytów itp. .Znajdziesz tu aktualne wiadomości finansowe i zapoznasz sie z ofertami banków oraz firm usługowych .Oferty skierowane do osób aktywnych zawodowo i finansowo .Ponadto bezpośrednio na stronie można wypełnić wniosek o kredyt którym dana osoba jest zainteresowana .Szereg informacji pozwoli potencjalnemu klientowi wybrać odpowiednią formę kredytu, lokaty lub inwestycji.

  Data dodania: 24 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pit za 2010 »

  Pierwsze PITy za rok 2010 na dniach powinny wpłynąć do Urzędów Skarbowych. Czy Ty już wypełniłeś deklaracje podatkowe? Jeżeli nie, zapraszamy na witrynę Podatnik.org, na której pobierzesz Program PITy 2010, umożliwiający wypełnienie PITów za darmo i bez stresów. Zalety Programu PIT to intuicyjny wygląd, szybkość i łatwość obsługi. Nie spędzaj wolnego weekendu przy wypełnianiu deklaracji podatkowych. Nie zastanawiaj się - zainstaluj Program PITy 2010. Możesz je pobrać na stronie Podatnik.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podatki Rzeszów »

  Polecamy usługi rachunkowe dla przedsiębiorstw małych, średnich, bardzo dużych oraz osób prywatnych z całej Polski. Usługi księgowe możemy praktykować poprzez internet w takim razie nie ma tutaj bariery odległości. Oczywi ście osoby i firmy z Rzeszowa i okolic zapraszamy zwłaszcza do współpracy i odwiedzin w naszej siedzibie. Mamy do zaoferowania rozległy wachlarz usług księgowych - prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczanie podatków, wypełnianie deklaracji PIT, Vat itp. Nie szukaj dłużej biura księgowego gdyż my czekamy tutaj na kontakt. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot VAT za materiały budowlane »

  strona odzyskajvat.pl przedstawia VZM-1, który zapewnia odzyskania podatku VAT z budowy domu bez wyjścia z domu. Odbiorcami witryny są ludzie świadomi, nie mający czasu, budujący dom i pozostałe osoby, które doceniają wygodę, bezpieczeństwo jak również czas. Można tutaj sprawdzić w jaki sposób złożyć wniosek VZM-1, pobrać wzór VZM-1 lub zamówić usługę zdobycia zwrotu VAT za materiały budowlane.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Chorzów »

  Polecamy nasze usługi dla przedsiębiorstw. Zapraszamy do naszego biura rachunkowego w Tychach. Oferujemy pełną ofertę prowadzenia księgowości - począwszy od rozliczania działalności gospodarczej na zasadach ogólnych, kończąc na spółkach. Zapraszamy na naszą stronę www i do współpracy wszystkie firmy potrzebujące profesjonalne usługi księgowości. Prowadzimy wiele firm ze województwa śląskiego toteż nie zwlekaj tylko wybierz najlepszego doradcę w księgowości.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdańsk »

  Wektor s.c. z Gdańska prowadzi biuro rachunkowe. Proponujemy usługi rachunkowe dla małych i średnich firm. Mamy do zaoferowania duży wachlarz usług rachunkowych: pełna księgowość, ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów. Naszym priorytetem jest terminowość, rzetelność i odpowiedzialność. Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac.. Zapewniamy również bieżącą obsługę kontaktów z urzędami. Zapraszamy do nawiązania współpracy.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym. Specjalizujemy się w KOMPLEKSOWEJ OBSŁUDZE RACHUNKOWEJ wszelkiego rodzaju firm. Wśród swoich klientów mamy zarówno osoby fizyczne jak i różnego rodzaju spółki. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej [OC]. Prowadzimy w pełni skomputeryzowaną księgowość. Powierzacie nam Państwo wszelkie sprawy dotyczące księgowania dokumentów oraz obliczania podatków. Bezpośredni kontakt z klientem ogranicza się do 2 – 3 krótkich spotkań w miesiącu. Pośredniczymy w kontaktach z instytucjami państwowymi (ZUS, Urząd Skarbowy, GUS). Na życzenie również dojeżdżamy do klienta.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe »

  Szukasz rzetelnego i godnego zaufania biura rachunkowego? Zapraszamy do Nas. Na każdym etapie dbamy o właściwe dostosowanie rozwiązań podatkowych do prowadzonej przez naszych klientów działalności. W pełni ponosimy odpowiedzialność za powierzone nam dokumenty i świadczone usługi. Nasze doradztwo podatkowe pozwoli Państwu być w pełni usatysfakcjonowanymi ze świadczonych przez nas usług. zapraszamy do naszego biura rachunkowego w Bartoszycach.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Biuro usług rachunkowych i doradztwa podatkowego KRYST sp.j K.B. Czmochowscy oferuje Państwu kompleksowe usługi rachunkowe oraz doradcze. Nasze usługi obejmują m.in. prowadzenie ewidencji VAT, środków trwałych i wyposażenia, spraw pracowniczych (m.in. list płac, urlopy), sporządzanie deklaracji podatkowych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej (CIT, PIT, VAT i innych).

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT 2010 »

  Rozpoczyna się okres PITów. Ponownie Polacy będą obliczać deklaracje PIT 2010. Dzięki naszej stronie o PITach, udostępniamy do pobrania prosty w obsłudze Program do PITów 2010, którym wyliczysz deklaracje podatkowe za 2010 rok. Jest on intuicyjnym i łatwym w obsłudze programem, który umożliwia bez problemów wyliczyć podatek PIT za ubiegły rok.Program PIT jest bezpłatny dzięki czemu możesz użytkować go bez ograniczeń. Skorzystaj również z naszych formularzy (m.in. PIT 28, PIT 36), które możesz obliczyć ręcznie. PITy za 2010 staną się przyjemnością z bezpłatnym programem do PITów.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pit program »

  Fundacja Dzieciom z Upośledzeniem Umysłowym "Agnieszka" posiada status prawny, dzięki któremu rozliczając się z ze skarbem Państwa można powierzyć jeden procent swojego podatku dla dzieci niepełnosprawnych. Na stronie organizacji umieszczony jest darmowy program pit 2010 do rozliczania PITu. Program pit udostępnia również inne pit druki. Pit program wyposażony jest w funkcję uaktualnienia. Pit darmowy znajduje się na stronie www.fundacjaagnieszka.pl. Pomóż fundacji rozliczając swój Pit.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biegli rewidenci »

  W ramach oferowanej przez nas organizacji rachunkowości w firmię Rekord-Wespra zapewniamy takie usługi jak m.in. analiza funkcjonowania systemu księgowości i kontroli wewnętrznej, doradztwo w zakresie organizacji systemu księgowości i kontroli wewnętrznej, wdrażanie systemu księgowości i systemu kontroli wewnętrznej, opracowanie polityki rachunkowości, instrukcji inwentaryzacyjnych, instrukcji obiegu i kontroli dokumentów, a także pełen zakres usług jakie zapewniają członkowie naszego zespołu biegli rewidenci.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Organizacje humanitarne »

  Są na świecie miejsca ogranięte wojną, klęskami żywiołowymi lub głodem. W te miejsca dociera pomoc z organizacji humanitarnych. Konwencje podpisane przez większość krajó pozwalają działać tym organizacjom nawet w krajach, gdzie prowadzone sa działania wojSą na świecie miejsca ogranięte wojną, klęskami żywiołowymi lub głodem. W te miejsca dociera pomoc z organizacji humanitarnych. Konwencje podpisane przez większość krajó pozwalają działać tym organizacjom nawet w krajach, gdzie prowadzone sa działania woj

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drukarki fiskalne lepsze od kas fiskalnych »

  W okresie letnim kiedy wszyscy są na wakacjach,nikt nie potrzebuje narazie zakupowania kas fiskalnych.Wszyscy teraz odpoczywają, nie myśli się wtedy o otworzeniu jakiejś działalności gospodarczej. A najlepszym czasem na rozmyślania jest właśnie czas kiedy jesteśmy na wczasach. Można wtedy w spokoju pomyśleć nad tym jaką kasę fiskalną wybrać, aby być z niej zadowolonym. My w te miesiące mamy małą sprzedaż w sklepie,ponieważ nikt się wtedy tym nie interesuje. Ludzie najczęściej po urlopie,tacy wypoczęci myślą o otworzeniu przez nich przedsiębiorstwa.Czyli w okresie jesiennym klienci najczęściej chcą zakupić kasę fiskalną albo dukarkę fiskalną. Chcą wtedy otrzymać od nas jakieś porady na ten temat i wzkazówki. Nasza obsługa doradza jak tylko najlepiej potrafi,aby kupiec był zadowolony z zrobionego u nas zakupu. Napoczątku kasa fiskalna jest w trybie testowym,można wtedy pozapisywać sobie towar i pouczyć się na niej obsługi, która jest bardzo prosta,gdy wytłumaczy ją nasz doświadczony w tym serwisant.
   W naszej sprzedaży kas fiskalnych oraz drukarek fiskalnych bardzo ważny jest dla nas klient i jego korporacja. Dlatego,że bardzo cieszy nas fakt, gdy kupiec jest zadowolony z naszych usług i że dzięki nam może prowadzić firmę. My zawsze wszystkim zainteresowanym kupnem kasy fiskalnej lub drukarki fiskalnej doradzimy najlepszą do ich przedsiębiorstwa. Po kupnie kasy fiskalnej albo drukarki fiskalnej w naszym sklepie przeprowadzone jest szkolenie w klienta firmie. Na szkoleniu tym uczymy jak obsługiwać daną kasę fiskalną albo drukarkę fiskalną, napoczątku jest ona w trybie testowym więc można sobie bez konsekwencji na niej poćwiczyć,wprowadzić towar, wymienić rolkę papieru, jak wykonać raport i oswoić się z nią.

  Data dodania: 08 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksowe usługi księgowe i doradcze dla nowych firm. Jako biuro rachunkowe jesteśmy stale otwarci na potrzeby swoich klientów i wymagania rynku, starając się poszerzać swoją ofertę o nowe usługi. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bytów »

  Świetna księgowość na Pomorzu. Rachunkowość jest to dziedzina z pogranicza matematyki jak i prawa. Wystarczy pojedynczy błąd w rozliczeniach z organem podatkowym i może to być początkiem kłopotów finansowych i prawnych dla przedsiębiorstwa. Jest na to sposób, wystarczy skorzystać z oferty naszego biura rachunkowego, które mieści się w Słupsku. Dbamy o poprawne komunikaty z fiskusem oraz rozliczenia rachunkowe czy ewidencje VAT. W branży ekonomicznej funkcjonujemy od wielu lat Podczas kontaktu z klientem kładziemy duży nacisk na rzetelną i profesjonalną obsługę. Jesteśmy w stanie zagwarantować satysfakcjonującą współpracę. Zapraszamy do naszego biura.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie podatku Norwegia »

  Biura rachunkowe wspierają w rozliczeniach podatkowych, które mogą sprawiać wiele problemów. W przypadku osób, które decydują się na możliwości podjęcia pracy po za granicami sprawa jest jeszcze mocniej skomplikowana. W przypadku Norwegii można skorzystać z pomocy biura specjalizującego się przede wszystkim w takiej dziedzinie. Profesjonaliści którzy znają się nie tylko w obliczeniach, ale języku oraz obowiązujących zasadach ułatwią wykonanie odpowiednich dokumentów.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs księgowość online »

  Wartość zamyka lecz również zapłata, ale różne wydatki ogólne, takie jako podatki odkąd wynagrodzeń, polisa medyczne dodać ceny w wynajmowanie i ćwiczenia młodego jednostki. Na skroś outsourcing księgowości, zostanie w poziomie okroić koszty pracownicze jaka księgowość internetowa, uniknąć opóźnień również zminimalizować koszty zatrudnienia scalone ze szkoleniem tudzież świadczeń. Oszczędzaj termin Zarządzając potrzeb księgowych, możesz przestać trwonić drogocenny czas i skupić uwagę na z większym natężeniem ważnych aspektach działania, takowych jakim sposobem zbyt natomiast promocja, związki jegomość itp. Niech zawodowy zatroszczyć się o rachunkowości wymaga, wówczas będziesz dysponować sporzej czasu na skupienie się na co układasz najpłynniej. Wejście do profesjonalistów księgowych outsourcing księgowości niewielkich są dostęp do przyuczonych księgowych jakie mają duże doświadczenie w innej płaszczyźnie. To odpali, że książki znajdują się zawżdy przytomne plus te obeznanych specjalistów, którzy posiadają formalnego wychowania również praktyki pożyteczne w mnóstwa obszarach rachunkowości, zna ulżyć cofnąć się kar dotyczących niedokładnej dokumentacji oraz niedopłaty. Elastyczność Staffing outsourcingu Rachunkowość mają prawo wymierzać swoimi zapasami w synchronizacji z popytu, oznacza to, przyjąć do pracy usługodawcy, podczas gdy ich pożądasz. A także jest dozwolone zarządzać okolicznościowy wzrost zadłużenia aktywnością outsourcing następującej roboty. Zapisz na koszty technologii nie dysponuje potrzeby zakupu pobocznego sprzętu i programu dla potrzebami księgowości, kiedy outsourcingu księgowości. Wyspecjalizowanym dostawcą usług brukarskich księgowości zajmie wszystkie niezbędne.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • MANARO Biuro Rachunkowe Kraków »

  Nasze biuro rachunkowe w Krakowie specjalizuje się w kompleksowej obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Zajmujemy się obsługą podmiotów gospodarczych w następującym zakresie: księgowość Kraków, prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, sprawozdawczość finansowa, rachunkowość Kraków, deklaracje PIT, CIT, VAT, obsługa kadrowo-płacowa, ZUS, kadry, płace, doradztwo przy rozpoczynaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Jeżeli szukasz profesjonalnych usług księgowych - zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: