Marketing Podkategoria: Marketing

« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »
 • Facebook dla firm »

  Media spoecznociowe staj si coraz bardziej znane . Spora liczba kontrahentw popiera czynny udzia w internetowym spoeczestwie. Z myl o uczestnikach serwisw spoecznociowych powstay agencjce specjalizujce si w kreowaniu wysokogatunkowych profili fan page. Profile stron spoecznociowych s zakadane na znanych portalach Facebooku lub Blipie. Strony fan page dla firm posiadaj podstawowe funkcje jak moliwo pisania nowych wpisw fan page. Social media polega na reklamowaniu stron fan page przez porozumiewanie si z przyszymi klientami na portalach spoecznociowych. Zamieszczone s tam take artykuy. To nowa dziedzina marketingu, ktra zyskuje swoich sympatykw.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stainer Consulting – Tajemniczy klient, Szkolenia biznesowe, Negocjator do wynajęcia »

  Stainer Consulting - Merytoryczny lider rynku szkoleń biznesowych i badań Mystery Shopper / Tajemniczy klient. Poprzez wyważoną kompilację znanych nam strategii rynkowych oraz posiadanej przez nas wysokiej wrażliwości etycznej, stajemy się wartościowym partnerem w prowadzeniu biznesu, którego usługi daleko wychodzą w tzw. wartości dodane. Naszym niepodważalnym atutem i ewidentną przewagą rynkową jest zdobywanie doświadczenia poprzez praktykę, np. podczas usług "Tajemniczy Klient", "Budowania sieci sprzedaży", czy "Negocjator do wynajęcia".

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mystery shopping »

  Dodatkowo posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w szkoleniach sprzedażowych, dzięki czemu możemy zaoferować państwu kompleksowe rozwiązanie problemu według wypracowanej metodologii tj. realizacji badania, analizie danych za pomocą zaawansowanych technik statystycznych oraz przeszkoleniu personelu ( w przypadku współpracy okresowej dokonujemy pomiaru cyklicznego wdrożonego materiału szkoleniowego, następnie udzielamy szybkiego feedbacku). Wyłącznie do badań mystery shopping dysponujemy bazę ponad 700 doświadczonych audytorów na terenie całej Polski. Na specjalnie zamówienie jesteśmy w stanie zorganizować badanie w oparciu o niestandardowe kryteria zamawiającego np. wybrana narodowość, wybrany język, status wykształcenia ( MBA), czy też porę dnia ( noc, dzień).

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Puls w Marketingu »

  Witaj na mojej witrynie. Zapraszam do świata marketingu pod tym adresem będę prezentował ciekawe nowe rozwiązania marketingowe, które mógłbyś wdrożyć w swoje witrynie. Choć czasami znajdą się tu także swobodne wywody na temat e-marketingu. Umieszczane nowinki będą zazwyczaj z takich serwisów społecznościowych jak FB czy też Google Plus gdyż te witryny mają największy wpływ w marketingu gdyż mają bardzo dużą liczbę aktywnych użytkowników. Właśnie w te strony trzeba implementować kreatywne rozwiązania marketingowe. I z tego powodu postanowiłem rozwijać tą stronę.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ulotki »

  Każdy posiadacz korporacji idealnie zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo potrzebuje reklamy. Obecnie nie metodę prowadzić działalności bez jakiejkolwiek reklamy. Potencjalny klient musi cię znaleźć w internetowej rzeczywistości bądź książkach telefonicznych . by natomiast mógł to zrobić musi w pierwszej kolejności dowiedzieć się o twoim istnieniu. Ulotki są najlepsza droga do poinformowania jak największej ilości ewentualnych nabywców, że pojawiła się nowa firma na rynku. Akcję reklamowa związana z rozsyłaniem ulotek należy wielokrotnie powtórzyć, po to aby mieć jak największe szanse dotarcia do klienta. Jeżeli już nie masz pomysłu na ulotkę powinieneś zwrócić się do zakładu graficznego, który na bazie twoich wytycznych stworzy projekt, który zaniesiesz do drukarni. Taka, stworzona przez specjalistę reklama ma dużo większe szanse na dodatni odbiór u potencjalnego nabywcy niż byle jak kompleksowy treść w drukarni. Pamiętaj, że twoja ulotka będzie także pierwszym kontaktem twojej korporacji z potencjalnym klientem. Nie gorzej byś w tym samym momencie na początku nie zasugerował, że lubujesz się w bylejakości.

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja interaktywna warszawa »

  Net to miejsce w jakim coraz czesciej dokonywana jest sprzedaz produktów oraz sluzb. Jesli zalezy nam na tym, by sprzedawac produkty w sieci, czy oferowac w niej uslugi, musimy podjac odpowiednie dzialania marketingowe. To, ze rynek internetowy stale sie stawia przeklada sie równiez na zwiekszenie sie http://www.check-mat.info/internet,i,komputery/pozycjonowanie,stron,www,s,504/ gry z jaka mozemy w sieci sie zastac. Jesli taka walke konkurencyjna chcemy zdobyc nie mozemy zapominac o podejmowaniu profesji promocyjnych oraz marketingowych, jak reklama w wyszukiwarce. Znacznie wieksza sprzedaz osiagniemy wtedy, gdy jestesmy rozpoznawalni oraz dostepni na rzecz klientów. Z tego powodu bardzo wazne jest posiadanie strony internetowej, która jest profesjonalnie wykonana i wykonuje jak reklama firmy w internecie. Równie istotne jest to, by strona internetowa http://www.boysens.pl/internet,i,komputery/kampania,reklamowa,w,internecie,s,4178/ miala odpowiednie zainteresowanie. W tym celu konieczna jest inwestycja w takie narzedzia, jak agencja interaktywna w Warszawie.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Evolution Brand »

  Firma Evolution Brad posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT i doradztwie informatycznym. Nasz niezależny zespół brał udział w złożonych projektach informatycznych i współpracował z największymi firmami, liderami swoich branż. Nasza firma wspiera przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne w opracowaniu i wdrożeniu strategii informatyzacji, przygotowaniu i przeprowadzeniu projektu informatycznego, wykonaniu analizy przed wdrożeniowej lub zaprojektowaniu systemu informatycznego idealnie dostosowanego do potrzeb, niezależnie czy to ERP, MES, SCADA, BI czy WORKFLOW zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Profesjonalne podejście do prowadzenia projektów oraz metodyka wypracowana podczas informatyzacji przedsiębiorstw to atuty naszej firmy. Rozwiązania informatyczne są niezbędne dla działania firmy. Skuteczne wykorzystanie narzędzi IT umożliwia uzyskanie znacznej przewagi konkurencyjnej, poprzez: zwiększenie efektywności procesów biznesowych, wzrost zysków, przyspieszenie procedur, skuteczny kontroling działań, obniżenie kosztów oraz długofalowy rozwój firmy. Działania firmy kierowane są kreatywnym obiektywizmem, dzięki któremu proponujemy klientom optymalne rozwiązania odrzucając stereotypowe preferencje dotyczące zarówno rozwiązań jak i producentów, biorąc pod uwagę zarówno rozwiązania znane jak i innowacyjne. Niemniej jednak każda innowacja jest analizowana pod kątem użyteczności i jej docelowego przeznaczenia. W trakcie naszej codziennej pracy zauważyliśmy, że w przedsiębiorstwach brakuje specjalistycznej wiedzy z zakresu IT, która umożliwiłaby dokonywanie skutecznych decyzji. Jest to naturalne i oczywiste. Firmy koncentrują się na własnym obszarze działalności, z którego czerpią dochody i w którym posiadają szerokie grono wysoko wykwalifikowanych pracowników, specjalistów w danej dziedzinie.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • DRUKARNIA KRAKÓW »

  Firma Informmax założona w 1984r należy do czołowych drukarń w Polsce wykonujących tace kelnerskie, barmańskie, z nadrukiem reklamowym z warstwą antypoślizgową, otwieracze z nadrukiem reklamowym. Zaopatrujemy zarówno rynek krajowy jak również znaczną część produkcji eksportujemy za granicę. Doświadczenie zdobyte w ciągu długoletniej produkcji lat pozwala zaoferować produkty najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach. Pełną ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Doświadczenie zdobyte w ciągu długoletniej produkcji lat pozwala zaopatrywać produkty najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach. Pełną ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalogi Stron »

  Profesjonalne firmy marketingowe w procesie pozycjonowania serwisów używają dobre katalogi stron. Obecnie duża ilość takich katalogów stała się odpłatna i co za tym idzie należy wyszukiwać tylko te najlepsze z nich, przynoszące faktyczne efekty. Do gromady wartościowych spisów stron internetowych należy również nasz zbiór atrakcyjnych witryn. Tym co cechuje nas na tle konkurencji to wieloletnie doświadczenie oraz przyjmowanie tylko unikalnych recenzji. Także cena za rozpatrzenie nie jest wygórowana ja to jest w innych katalogach..

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona wizerunku - Abeonet »

  Pozytywny wizerunek człowieka jest dobrem prywatnym oraz powinien być chroniony. Artykuły opublikowane na naszym portalu z pewnością przybliżą wszystkie wiadomości na temat analizy wizerunku. Prewencja opiera się na zapobieganiu różnym niebezpieczeństwom oraz pozbywaniu się ich podstawowych przyczyn. Ochrona wizerunku jest potrzebna w życiu każdego człowieka. W przypadku różnych sytuacji kryzysowych w firmie, ważna jest właściwa prewencja. Pozytywny wizerunek człowieka jest dobrem prywatnym oraz powinien być chroniony. Artykuły opublikowane na naszym portalu z pewnością przybliżą wszystkie wiadomości na temat analizy wizerunku. Prewencja opiera się na zapobieganiu różnym niebezpieczeństwom oraz pozbywaniu się ich podstawowych przyczyn. Ochrona wizerunku jest potrzebna w życiu każdego człowieka. W przypadku różnych sytuacji kryzysowych w firmie, ważna jest właściwa prewencja.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z zegarkami »

  sklep z zegarkami - upływający czas jest nieodłącznym towarzyszem naszego życia. Nierozerwalnym towarzyszem życia powinien zostać zatem również zegarek. Zachęcamy do obejrzenia naszej oferty zegarków. U nas znajdziesz zarówno drogie zegarki uznanych marek, jak i te na każdą kieszeń. Dzięki sporej, comiesięcznej sprzedaży jesteśmy w stanie zaoferować także konkurencyjne ceny, a nasi doradcy na pewno pomogą Ci dokonać słusznego wyboru.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie nadruki na CD, nadruki na DVD i tłoczenie płyt CD DVD. »


  Producent płyt z nadrukami, nadruki na płytach, tłoczenie płyt. Producent opakowań do płyt, tłocznia CD, tłocznia DVD, najtańszy nadruk na płycie. Wykonujemy wysokiej jakości tłoczenie płyt oraz nadruki na płytach w bardzo atrakcyjnych cenach i krótkich terminach realizacji. Tłoczenie dużych i małych nakładów płyt.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hostessy, agencja hostess Katowice »

  Będąc organizatorem rozmaitego rodzaju wystaw należy zadbać o niemało aspektów. Na pewno nie wolno zapomnieć o tym, by na uroczystości znalazły się hostessy. Agencja InPlus to jedna z jednostek, jakie są nam w stanie pomóc, jeżeli znajdziemy się w analogicznej sytuacji. Na swojej stronie internetowej hostessy-inplus.pl da się zobaczyć, fotografie kobiet, które ma w swoich szeregach. Byli kontrahenci twierdzą, że jest to bardzo porządna agencja hostess. W okolicy ciężko, o drugą tak dobrą firmę w tej branży. Długoletnie doświadczenie zdecydowanie ma wpływ na jakość dostarczanych przez nią posług. Wbrew pozorom nie jest proste zarządzanie jednostką, którą jest agencja hostess. Katowice to miasto, w jakim odbywa się wiele masowych imprez. Ciężko wyobrazić sobie, by chociażby na części spomiędzy nich nie było modelek uświetniających te przedsięwzięcia.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Infolink Business infobroker - dostarczanie informacji »

  Infolink jest agencją infobrokerską zajmującą się dostarczaniem opracowanych informacji na zlecenie. Oferujemy wyszukiwanie informacji biznesowych, finansowych, ekonomicznych, gospodarczych, prawnych i patentowych.

  Nasze usługi obejmują opracowanie i weryfikowanie informacji dla potrzeb związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwa na rynku krajowym i międzynarodowym. To wsparcie informacyjne może dotyczyć różnych aspektów życia gospodarczego jak np.: firm, produktów i usług, zaopatrzenia, zbytu, marketingu, konkurentów, uwarunkowań prawnych, itp..

  Przygotowujemy raporty, badania i analizy rynku, tworzymy bazy danych. Kojarzymy kontrahentów i kooperantów, eksporterów i importerów. Pomagamy w nawiązywaniu kontaktów zagranicznych.
  Jako infobroker lub tzw. broker informacji wyszukujemy dane w języku polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim i hiszpańskim. Firma realizuje również zadania z dziedziny tłumaczeń i szkoleń językowych.

  Konkretne informacje biznesowe mogą dotyczyć:

  Produktów i usług, producentów i dostawców
  Informacji rynkowych i handlowych
  Informacji i uwarunkowań prawnych
  Wyszukiwania właścicieli marek oraz patentów

  Przykładowe bazy danych mogą obejmować:

  Bazy teleadresowe producentów i usługodawców
  Bazy dotyczące instytucji oraz organizacji
  Bazy potencjalnych kontaktów handlowych
  Bazy istniejącej konkurencji
  Bazy osobowe

  Raporty i analizy gospodarcze:

  Raporty dotyczące konkurencji
  Analizy rynku lub wybranego sektora gospodarki
  Analizy barier wejścia na rynek
  Analizy otoczenia biznesowego
  Analiza gospodarki danego kraju

  Strona Główna

  Oferta

  Kooperacja

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznes e-commerce »

  Jednym z możliwości na zarabianie jest działalność w globalnej sieci Internet. Mało kto wie, ale przez Globalną sieć Internet można także zarabiać spore pieniądze. Działalność taka nazwyana jest mianem e-biznesu. Jest to właściwie biznes jak każdy inny, jedynie wszystko, albo przynajmniej większość dzieje się w internetowej rzeczywistości. Niestety wiele początkujących e-biznesmanów kończy swoją działalność szybciej niż zaczęli. Wynika to z braku wiedzy. Z tego względu powinno się wiedzieć jak prowadzić e-biznes. Jednym z miejsc, gdzie można odkryć ogrom cennych treści z zakresu biznesu e-commerce jest niniejszy blog fachowy.

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grafik freelancer bielsko »

  Blurum to miejsce pełne kreatywnych pomysłów, realizowanych z najwyższą jakością i z pełnym zaangażowaniem. Potwierdza to portfolio pełne zrealizowanych i wdrożonych w życie projektów. Podstawową działalnością Blurumu jest projektowanie i tworzenie unikalnej grafiki użytkowej odpowiadającej wymaganiom klienta w zakresie tworzenia identyfikacji graficznej, logotypów, opakowań, materiałów reklamowych, nadruków na tkaniny, odzież, akcydensów firmowych, plakatów, folderów, katalogów, ulotek reklamowych.
  Blurum zawsze oddaje w ręce klienta nietuzinkowe i przede wszystkim skuteczne prace. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta oferując mu nowoczesne, wyróżniające się projekty. Dopracowane szczegóły i profesjonalizm to domena Blurumu.
  Współpraca z każdym klientem jest traktowana indywidualnie, co daje możliwość elastycznego ustalenia harmonogramu i zakresu prac projektowych oraz dopasowania się do specyficznych wymagań każdego projektu.
  Chcesz zobaczyć kto urzęduje w Blurumie? - sprawdź.
  Blurum - więcej niż projektowanie.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nadruki reklamowe »

  W dzisiejszych czasach aby zaistnieć na rynku wypada odpowiednio rozreklamować własne usługi. Jeśli ludzie będą rozpoznawać waszą markę to prędzej staną się prawdopodobnymi nabywcami. Żeby uzyskać tego typu wynik, należyte będą odpowiednie przedsięwzięcia marketingowe. Nasza firma para się wytwarzaniem parasolek reklamowych. Takiego rodzaju gadżety doskonale nadają się na podarki firmowe jak także na artykuły promocyjne. Na nasze stronie możecie zobaczyć wzorcowe prototypy, które stworzyliśmy. Jeśli ciekawi Cię nasza propozycja to namawiamy do kontaktu. Przed zaczęciem współpracy prosimy o zapoznanie się z wymogami. Gwarantujemy, że wykonujemy artykuły najwyższej jakości!

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Marketing szeptany »

  Możliwy rodzaj promocji ma odzwierciedlenie w postępowaniach WOMM. W marketingu szeptanym za bardziej korzystną cenę niż w przypadku stosowanych na ogół sposobów promocji, mamy możliwość dotrzeć do zadowalającej liczby osób. Na stronie internetowej znajdziemy wiadomości dotyczące rodzai przekazu medialnego. Portal posiada wiadomości, które dotyczą marketingu szeptanego. Z naszej strony internetowej dowiesz się jak wygląda marketing szeptany.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Słupsk »

  Wiele przedsiębiorstw zadaje sobie pytanie: Jak rozwinąć Swój BIZNES w INTERNECIE ? Za pomocą naszej wiedzy i pracy zaoferujemy Tobie kompleksowe usługi spięte z konstruowaniem stron internetowych, ich optymalizacją czyli udoskonaleniem funkcjonowania stron www oraz dopasowania ich do obecnych kanonów. Zajmujemy się także bezpiecznym pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarkach internetowych. Radzimy też w kwestiach marketingu internetowego, czyli stosownie dopasowanej reklamy internetowej. Możemy przygotować audyt stron www pod względem użyteczności strony internetowej dla końcowego klienta, a również do użyteczności SEO - czyli dopasowanie strony www do wyszukiwarek internetowych. Zapraszamy do wykorzystywania naszej wiedzy do rozwijania Państwa interesu internetowego. INKRE Słupsk - gdy INTERNET do BIZNES.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Public relations »

  By dostarczyć informacji związanych z tematyką Public Relations powstał portal Newsline.pl. Jest świetną bazą danych, dostarczająca zarówno informacje, porady ekspertów, działających w branży PR, jak i dane na temat profesjonalnych agencji PR. Dzięki witrynie można na bieżąco śledzić zmiany, trendy dotyczące środowiska i poszerzać swoja wiedzę. Działające forum umożliwia podjęcie dyskusji na tematy związane z branżą.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Marketing

Marketing - nowa strona:

Adres: