Leasing Podkategoria: Leasing

 • Leasing samochodu »

  Spółka BZWBK Leasing S.A. wychodzi naprzeciw potrzebom klienta. Proponowany leasing aut stanowi najczęściej wykorzystywaną opcję finansowania zakupu środków transportu. Leasing na samochód obejmuje przede wszystkim samochody fabrycznie nowe. Fakt ten wiąże się z mniejszym ryzykiem ewentualnej awaryjności leasingowanych aut transportu. Partner biznesowy BZWBK Leasing S.A oferuje preferencyjną ofertę finansowania oraz specjalistyczne doradztwo.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing, Kredyty dla firm i osób prywatnych, sprzedaż - Twój doradca finansowy AGH Consulting »

  Witamy na stronie AGH Consulting. Znajdziecie tu Państwo wszystkie potrzebne informacje dotyczące leasingu maszyn i urządzęń, kredytów dla firm i produktów, które sprzedajemy. Oferujemy Państwu dostęp do kilkunastu firm leasingowych oraz banków, w związku z czym zawsze znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt samochodowy »

  Autokredyt24.com - Twój zaufany partner kredytowy. Przedstawiamy Państwu kredyt samochodowy na swój wymarzony pojazd. U nas kredyt na samochód otrzymają Państwo na najbardziej odpowiadających dla siebie warunkach. Sfinansujemy zakup auta nowego i używanego, także z zagranicy.Oferowany kredyt możesz przeznaczyć na kupno:samochódu osobowego lub ciężarowego, przyczepy lub wozu campingowego, motocykla, quada i innych.W ofercie posiadamy także leasing bez BIK (Biuro Informacji Kredytowej) gdyż wychodzimy naprzeciwko nowym, dynamicznie działającym instytucją.Jeśli planujesz kredyt samochodowy to zgłoś się do naszego najbliższego oddziału w Końskich, Kielcach, Sochaczewie, Mniowie oraz Łodzi.Jeśli sprowadzasz auto z zagranicy pomożemy Ci z załatwieniem formalności celnych oraz z tłumaczeniem dokumentów.Kredyty samochodowe to nasza specjalność - liczy się tylko zadowolny konsument.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obowiązkowe ubezpieczenie OC »

  Kupiłeś auto i nie wiesz co dalej? Nic prostszego ubezpiecz je! Nie wiesz jak? Nie wiesz po co? Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz na stronie www.serwisubezpieczeniowy.com.pl. Dodatkowo kalkulator pomoże Ci wybrać ofertę najatrakcyjniejszą dla ciebie. Składka Twojego ubezpieczenia zostanie wyliczona indywidualnie w oparciu o Twoje dane, a wszystko to bez spotkania z agentem i straty bardzo cennego czasu. Nie czekaj odwiedź naszą stronę i poszerz zasób swoich informacji na temat obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego tzw. ubezpieczenia OC.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt przez internet »

  Na naszej stronie znajdą Państwo oferty finansowe banków i instytucji finansowych, oferujących konta osobiste i firmowe, kredyty przez internet, pożyczki bez zaświadczeń, lokaty, ubezpieczenia i wiele innych produktów finansowych. Obecnie oszczędność czasu, wygoda i łatwość w korzystaniu z ofert finansowych jest bardzo ważna, a internet wszedł w niemal każdą sferę naszego życia codziennego, więc wychodzimy naprzeciw naszym klientom. Z pomocą naszej strony w prosty i wygodny sposób - właśnie przez internet, załatwisz wszelkie sprawy związane z Twoimi finansami osobistymi i bankowością.

  Data dodania: 31 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt-24.pl pożyczki »

  Serwis internetowy Kredyt-24. pl to bogate źródło informacji dla osób zainteresowanych finansami a w szczególności osób które myślą o uzyskaniu kredytu w banku bądź też w firmie oferującej pożyczki pozabankowe najczęściej w przypadkach kiedy mamy problem z uzyskaniem kredytu bankowego. Znajdziemy tu zatem odpowiedzi na pytania gdzie sięgnąć po pożyczkę z negatywną opinią w bik, jakie firmy udzielają pożyczki na oświadczenie bez okazywania zaświadczeń o zarobkach czy informacje na temat banków i firm które udzielają pożyczek osobom w wieku 18 lat. Oprócz porad dużo miejsca poświęcono również ofertom finansowym czyli zarówno kredyty gotówkowe, pożyczki pozabankowe czy chwilówki przez intenet które możemy uzyskać bez konieczności wychodzenia z domu bez dodatkowych dokumentów. Również dla osób prowadzących firmy znalazła się tu szeroka i bogata oferta finansowa w postaci kredytów na start, kredytów inwestycyjnych i obrotowych czy leasingu dla firm na zakup maszyn, urządzeń czy pojazdów.

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leasing »

  Po co komu leasing? Jest to dobra forma nabywania aut, wyposażenia i narzędzi. Może to być laptop jak i wyposażenie wnętrza. Zawierając z kimś umowę o leasing, wchodzimy w posiadanie produktów, których właścicielem jest leasingodawca. My jako leasingobiorcy wykorzystujemy przykładowo.: sprzęt budowlany, opłacając raty leasingowe, które w późniejszym czasie możemy wrzucać w prywatne koszty. Jest on korzystniejszy ponieważ nie obniża koneksji kredytowej, a dodatkowo nie wymusza tylu aportów co kredyt. Zachęcamy do przeczytania informacji i ofert. Polecamy!

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najkorzystniejszy kredyt hipoteczny »

  kontrakt o pracę na czas niewyznaczony wciąż pozostaje najlepiej przejrzystą formą zatrudnienia dla banku – na ogół wystarczą 3 miesiące stażu w bieżącej firmie. Wbrew powszechnemu przekonaniu tzw. umowy zlecenie jednak wogóle nie zamykają drogi do kredytu. Żaden wniosek nie zostanie odrzucony z tego powodu pod warunkiem, że wnioskodawca pracuje minimum 12 miesięcy.
  szybka pożyczka
  Najgorzej mają jednostki prowadzące działalność gospodarczą. Jest to dosyć oczywiste, ponieważ bankowi niełatwo ocenić realne dochody klienta. Prowadząc firmę można dopuścić się nadużyć podnosząc przychód firmy lub zminimalizować koszty. Duży odsetek bankrutujących firm zmusił banki do tego, by przedsiębiorców traktować najostrożniej, stąd minimalny okres prowadzenia działalności, uprawniający do starań o kredyt hipoteczny, to 12 miesięcy.
  Każda najłatwiej dostępna forma kredytowania ogranicza największą zdolność klienta. Bank rozpatrujący wniosek kredytowy nie rozdrabnia się na części. Aczkolwiek konsument ma 10 000 zł limitu na karcie kredytowej i dwa otwarte rachunki debetowe na swoich ROR’ach z dostępną sumą łączną 8000 zł to wg banku jest zadłużony na 18 000 zł. Nieważne jest, że z tych usług nie korzysta, wystarczy, że ma taką możliwość 24h na dobę.

  Gdy te pieniądze mają zaważyć o tym, czy kwota kredytu wystarczy na wymarzone mieszkanie, warto się zastanowić nad zlikwidowaniem kart i limitów debetowych. Ci, którzy nie mogą się żyć bez karty kredytowej wcale nie muszą się martwić zaistniałym stanem rzeczy – bank zazwyczaj zaproponuje swoją. kredyt przez internet
  Jeśli Twoja zdolność wciąż nie jest zadawalająca masz możliwość rozpatrzeć opcję opcjonalnego kredytobiorcy (rodzica/ przyjaciela). Banki przychylnie patrzą na większą ilość kredytobiorców (zazwyczaj dopuszczają do 4 osób). najkorzystniejszy kredyt hipoteczny

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leasing Częstochowa »

  Leasing Częstochowa jako alternatywa dla przedsiębiorców, którzy nie posiadają pełnej zdolności kredytowej. Leasing umożliwia łatwy i szybki dostęp do środków transportu oraz do nowoczesnych urządzeń bez konieczności angażowania dużych środków finansowych. Raty leasingowe można w całości zaksięgować jako koszty firmy, w odróżnieniu od kredytu, gdzie taka szansa istnieje tylko w odniesieniu do odsetek. Pragniemy zaoferować Państwu leasing operacyjny, finansowy oraz zwrotny. Procedura leasingowa uproszczona lub zwykła oraz leasing bez BIK. Mamy rozległy wachlarz ofert leasingowych zarówno dla przedsiębiorstw działających na rynku jak i tych, które dopiero rozpoczynają działalność.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leasing – konkurencyjne zasady »

  Nowoczesne formy finansowania środków trwałych dla dużych i małych przedsiębiorstw leasing finansowy, kapitałowy, zwrotny, kredyt samochodowy, refinansowanie zakupu samochodu - to tylko cześć produktów, które oferujemy a wszystko w atrakcyjnych cenach i uproszczonych procedurach. Dzięki współpracy z wiodącymi bankami i instytucjami finansowymi jesteśmy konkurencyjni.

  Data dodania: 17 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Finansowanie środków transportu »

  For Finance zajmuje się pośrednictwem finansowym związanym z rynkiem motoryzacyjnym . Proponujemy kredyty samochodowe bez wpłaty własnej w procedurze uproszczonej. Specjalizujemy się także w leasingu samochodów i motocykli . W naszej ofercie również korzystne ubezpieczenia komunikacyjne. Dojeżdżamy do Klientów na terenie województwa dolnośląskiego i sąsiednich.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leasing Samochodowy - Kalkulator online »

  Z nami otrzymasz najlepszy leasing na samochód na rynku, Kontakt z doradcą leasingowym pozwala na wybranie oferty oraz pomocy doradcy i wybór usług pakietowych. Kalkulator rat leasingowych pozwala poznać kwotę raty leasingowej oraz wysłać zapytanie o o finansowanie. W ofercie posiadamy leasing samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Karta paliwowa do każdej umowy leasingowej, rachunek bankowy i serwis. Leasing na samochód to najbardziej rozpowszechniona forma finansowania środków trwałych w firmie. Najczęściej samochody leasinguje się w formie leasingu operacyjnego. Przedmiotem leasingu mogą być samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, ciągniki siodłowe i naczepy oraz inne pojazdy kołowe. Leasing na samochody dotyczy zarówno pojazdów nowych jak i używanych. Minimalny wkład własny wynosi od 1%. Wystarczą dowody osobiste. Do leasingu samochodów dostępny jest bezpłatny pakiet usług: Karta paliwowa BP, Konto bankowe, Serwis Leasing Plus. Okres finansowania nawet do 7 lat.

  Data dodania: 01 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan »

  Masz ciekawy pomysł na biznes? Chcesz stworzyć własną firmę, jednak nie wiesz od czego powinieneś zacząć? Dobrze trafiłeś! Pomożemy Ci stworzyć biznes plan, określić cele firmy, przeprowadzić analizę rynku oraz stworzyć strategię marketingową. Przeprowadzimy Cię przez zawiłe przepisy i wymogi formalno-prawne, o których trzeba pamiętać otwierając własny biznes. Dzięki nam dowiesz się skąd pozyskać kapitał, jak znaleźć inwestorów, gdzie opłaca się wziąć kredyt, a także uzyskasz informacje o dotacjach z Unii Europejskiej. Pokażemy Ci jakie to proste, z pewnością odniesiesz sukces.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy kredytowi »

  Jeżeli potrzebny Ci kredyt, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kredytową naszych doradców kredytowych.Doradcy kredytowi - Grupa Maestro, poleca Państwu swoje profesjonalne usługi doradcze, oraz pośrednictwo kredytowe. W swojej ofercie kredytowej posiadają : kredyty gotówkowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty firmowe, kredyty samochodowe, kredyty konsolidacyjne, kredyty bankowe, leasing, kredyty samochodowe. Są doświadczonymi doradcami kredytowymi, którzy pomogą znaleźć Państwu odpowiedni kredyt. Współpracują z dwudziestoma czterema bankami na terenie dolnego Śląska. Grupa Maestro doradcy bankowi, zapraszają na swoja stronę.

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy finansowi warszawa »

  Rozmyślnie dla Państwa dobieramy najlepszą możliwą alternatywę finansowania. Specjalizujemy się do wnętrza maszynach oraz urządzeniach. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem z całą pewnością doradzą Państwu najkorzystniejszą opcję finansowania zakupu. Naszą easingowe warszawa maksymą joke dopasowanie towarów bankowych suffice wymagań kontrahenta, egzekucja przez naszą firmęzpikowaną biurokracją procedurę bankową możliwie bezboleśnie. Kompleksowa obsługa gwarantuje, że szczegółowo transakcji obsługiwani jesteście poprzez tą samą kompetentną osobę, daje to Państwu wygodę współpracy. Własny zestaw ma niezbędne kompetencje potwierdzone doskonałymi wynikami sprzedażowymi oraz w dodatku doświadczeniem wewnątrz instytucjach bankowych, za sprawą czemu znamy projekty pracy 15 banków wewnątrz Polsce. Nasza praca joke naszą pasją, z tej przyczyny każdy z doradców jest suffice Państwa dyspozycji bez względu na miejsca dodatkowo czasu.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Leasing

Leasing - nowa strona:

Adres: