Kursy Podkategoria: Kursy

« poprzednia strona · 2
 • Dobre ceny skupu palladu »

  Złota Sztabka to strona zadedykowana nabywcom których interesują metale szlachetne. Serwis ten działa w oparciu o wycenę i sprzedaż wyrobów jubilerskich, złotych monet i sztabek. Sporządzony został też z myślą o firmach i podmiotach prywatnych jakie to chcą zdobyć metale szlachetne w formie surowców do proponowanych przez siebie wyrobów, jest to dla nich jakowi najlepszy rodzaj na ulokowanie swoich oszczędności. Serwis ten zbudowaliśmy z nadzwyczaj doświadczonymi ludźmi w tym aspekcie jacy realizują wyceny, oceny i obrotu złotem dewizowym i innymi metalami szlachetnymi. Strona posiada wpis do rejestru Narodowego Banku Polskiego znajdującego się pod właściwym numerem. Firma pracujemy ściśle z aktualnym zarządzeniem dotyczącym obrotu metalami szlachetnymi w Polsce. Zapraszamy do odwiedzania serwisu i korzystania z jego usług.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia - www.csic.pl »

  Jesteśmy firmą szkoleniową. Prowadzimy warsztaty z szeroko pojętych umiejętności interpersonalnych dla firm w obszarach szefowskich, sprzedażowych oraz obsługi klienta, specjalizujemy się również w coachingu biznesowym i life coachingu. Wspieramy szefów w uruchomieniu potencjału, wynikającego z talentu tkwiącego w ludziach, proponujemy sprawdzone rozwiązania biznesowe.
  Uczymy poprzez symulację i doświadczenia, bo jesteśmy przekonani, że  tylko w ten sposób możemy nauczyć Cię umiejętności, które z pewnością zastosujesz w praktyce. Przeważająca część warsztatu to scenki i psychodramy z wykorzystaniem zapisu video, analiza sytuacji, trening nowych umiejętności w parach lub większych podgrupach. Metodologia pracy przewiduje kończenie każdego bloku tematycznego zajęć treningiem - jako jedną z najefektywniejszych metod pozyskiwania i utrwalania umiejętności.
   

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z tipsami »

  Produkty do kosmetyki paznokci do kupienia w sklepie on-line E-bellissima.pl. W asortymencie znajdą Państwo kosmetyki doskonałej jakości. Sklep stosuje indywiduwalne rabaty dla stałych klientów, stałe promocje na wyjątkowe produkty. Sklep z tipasmi, żelami, akcesoriami do zdobienai paznokci.

  Data dodania: 08 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  W końcu przyszedł nowy rok szkolny a z nim dalsze bolączki dla licealistów, a zwłaszcza maturzystów. Zupełnie jak waszych starszych znajomych oczekuje na was bardzo złożony egzamin oralny z języka polskiego. Warto wcześniej pomyśleć o tym problemie, tak aby wybrać profesjonalne prezentacje maturalne. Na naszej witrynie zapewniamy niemal tysiąc prac na maturę w naprawdę konkurencyjnych cenach. Dodatkowo do każdej pracy całkiem gratis dokładamy tutorial, który sprawi, że wygłoszenie tej pracy będzie dla uczniów dużo łatwiejsze, a rada egzaminacyjna będzie po prostu olśniona.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doskomp awarie »

  Jeżeli poszukujesz stabilnej i bezproblemowej firmy hostingowej to z pewnością skusisz się na ofertę takiej firmy jak Doskomp.

  Data dodania: 22 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła kosmetyczna »

  Szkoła kosmetyczna MSP. Akademia Pielęgnacji i Stylizacji Paznokci:Nauka trwa 1 rok (2 semestry). Po ukończeniu szkoły absolwent otrzymuje dyplom z tytułem specjalisty.Usług Nail Design-stylista paznokci, specjalista d/s manicure i pedicureRekrutacja zamkniętaAkademia Spa & Wellness:Nauka trwa 1 rok (2 semestry). Po ukończeniu szkoły absolwent otrzymuje dyplom z tytułem specjalisty.Usług Spa & Wellness-specjalista d/s odnowy biologicznej Spa & Wellness

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sale Szkoleniowe Warszawa »

  W większości wypadków w placówkach językowych prowadzone są kursy z języka angielskiego oraz kilku modnych języków europejskich. W naszej placówce wychodzimy nadzwyczaj daleko poza przytoczony wzorzec, dlatego że u nas nauczyć się można ponad dwudziestu języków z całego świata. Na dodatek dla lokalnych użytkowników oferujemy usługi tłumaczeń w obszarze każdego z uczonych języków. Dzięki adekwatnemu nastawieniu do sprawy obsługi firm pozyskaliśmy sobie wielu użytkowników instytucjonalnych, dla których ważna jest troska odpowiedniego koordynatora, internetowy dostęp do aplikacji z postępami w edukacji plus stały monitoring jakości organizowanych kursów.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan »

  Biznesplan przydaje się nie tylko podczas zakładania działalności gospodarczej, w celu zdobycia dotacji na rozpoczęcie działalności. Każda szanująca się, a ponadto zbająca o przyszłe lata firma powinna mieć zrealizowane indywidualne biznesplany, a oprócz tego ze stuprocentową pewnością w miarę upływu czasu uaktualniać je. Wynika to z tego, że w takim biznesplanie określone są cele bliższe i dalsze, w związku z czym łatwiej zarządzać firmą. Na niniejszej witrynie internetowej WWW można znaleźć praktyczne wskazówki na temat pisania dobrych biznesplanów.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep jeździecki »

  Internetowy sklep jeździecki oferuje całkowity sprzęt do jazdy, uprzęże, napierśniki oraz preparaty do pielęgnacji koni i tekstyliów. W ofercie także akcesoria do stajni oraz smakołyki dla konia. Wszystkie detale oraz regulamin zakupu na stronie.

  Data dodania: 13 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • KORA - CENTRUM SZKOLEN »

  Centrum Szkoleń i Promocji Kora to Podyplomowe Kształcenie Pielęgniarek i Położnych oraz Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego. Zajmujemy się podnoszeniem kwalifikacji, niezbędnych w nowej polskiej rzeczywistości.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego Wrocław »

  W sprzedaży już druga część z kolejnymi pięcioma powieściami anglojęzycznymi w wersji bilingwalnej - po polsku i po angielsku Czytamy w oryginale - wielkie powieści 2. Czytelników wydanej we współpracy z dziennikiem Rzeczpospolita serii Czytamy w oryginale - wielkie powieści zapraszamy do skorzystania z dodatkowych materiałów w formie plików elektronicznych: nagrań audio w wersji mp3 angielskiego tekstu każdej z powieści oraz utrwalających gramatykę i słownictwo zeszytów ćwiczeń w formacie pdf - szczegóły dot. pierwszej części tutaj, a części drugiej poniżej w Nowościach.Książki można zamówić na www.rp.pl/e-sklep.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła windsurfingu »

  Dla naszych gości proponujemy szkoła windsurfingu. Szkoła windsurfingu jest jedyną w swoim rodzaju szkołą, gdzie podczas nauki mogą się Państwo świetnie bawić i zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas pływania. Marzy się Państwu nauka windsurfingu? Nie ma problemu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniu naszych klientów i proponujemy pole namiotowe nad morzem. Jeśli chcą Państwo wybrać się nad morze i nie chcą się Państwo nudzić, powinni Państwo jak najszybciej rezerwować u nas miejsce na pole namiotowe nad morzem.   Szkoła windsurfingu trwa tylko cztery godziny co nie zabierze Państwu dużo czasu ale pozwoli na bezpieczną i przyjemną zabawę podczas urlopu wypoczynkowego . Aby zapewnić wygodę posiadamy również pole namiotowe nad morzem. Pole namiotowe nad morzem to tania i wygodna forma spędzania wakacji. Proponujemy przemyśleć rezerwację oraz dokonać jej jak najwcześniej ponieważ mamy już dużą grupę bywalców. Coraz większym powodzeniem cieszy się nasz kurs windsurfingu. Szkołę windsurfingu prowadzimy od wielu lat i zawszę zatrudniamy tylko profesjonalnych trenerów. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia IT »

  IT School oferuje usługi konsultingowe i edukacyjne. Naszą misją jest dostarczanie szkoleń informatycznych najwyższej jakości, a także zapewnianie eksperckich usług wspierających IT w biznesie. Posiadamy akredytację Microsoft Certified Partner i wpis do Rejestru Instytucji szkoleniowych. W stałej ofercie IT School znajduje się ponad 50 kursów z zakresu Microsoft Office, m.in. popularne szkolenia Excel, Word, a także szkolenia z zakresu OpenOffice, komputerowego wspomagania zarządzania projektami, szkolenia oracle oraz technologie tworzenia stron www.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na kierowników wypoczynku »

  KierownikKolonii.pl to unikalne szkolenie on-line na kierownika obozu. Twórca tej propozycji sam był opiekunem, ma więc doświadczenie w tej branży. Są również kursy na wychowawcę, kierownika wycieczek, opiekuna turystów za granicą. Całość toczy się przez Internet. Na koniec zdaje się sprawdzian wiedzy i odbiera zaświadczenie. Opłaty za przeszkolenie są atrakcyjne bo nie płaci się za dojazdy. Jest to wygodne, bo można się uczyć w wolnej chwili i jest nieprzerwany dostęp do wymaganych informacji.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs przedłużania włosów – pewne metody! »

  Szkoła stylizacji to gwarancja specjalistycznego przygotowania z zakresu wizerunku komplementarnego, dzięki nam już ani jedne meandry stylizacji nie będą Państwu obce. Dynamiczny kurs, błyskawiczne efekty, zadowolenie maksymalne – profesjonalna szkoła stylizacji.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Asertywność »

  Szkolenia miękkie oraz doskonalenie kadr zajmują bardzo dużo miejsca w przedsiębiorstwie, która chce się utrzymać wśród coraz większej konkurencji. Asertywność to atuty nowych pracowników. Dyrektor dba więc o development centre już nawet przy wyborze pracowników wykorzystując assessment centre. Firma została stworzona z myślą o rozwoju razem z przedsiębiorstwami dla których świadczymy nasze usługi. Ofertę planujemy razem z klientami.
  Czemu oferta naszej firmy jest dla Państwa odpowiednia?
  Wspólnie z Wami zmierzamy do ustalenia gdzie w Twojej firmie znajdują się obszary, których rozwój spowoduje najlepsze skutki wykorzystując m.in. coaching. Pragniemy by w perspektywie kilku lat być jednym z istotniejszych firm w Polsce które najbardziej wpływają na ewolucje firm.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy

Kursy - nowa strona:

Adres: