Kursy Podkategoria: Kursy

1 · 2 · następna strona »
 • Pierwszy taniec - Łódź »

  Profesjonalna szkoła tańca w Łodzi! W ofercie mamy kursy pierwszego tańca, tańca dla dzieci, a także kursy dla narzeczonych i wiele innych. Naucz się wyrażać siebie w tańcu właśnie u nas pod okiem profesjonalnej i przyjaznej kadry! Nie wahaj się dłużej - zapisz się!

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski dla firm Katowice kursy językowe dla firm Kraków »

  Open Business Academy zapewnia profesjonalne usługi dla firm: nauka angielskiego dla firm. Nasze szkoły dla firm dostępne są w wielu miastach - język angielski dla firm Pruszków Bielsko-Biała Open Business Academy to ogólnopolskie centrum szkoleń językowych dla biznesu Tychy i kompleksowe usługi językowe dla firm. angielski dla firm Kraków.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • W jakim miejscu najdokładniej zrobić badanie okresowe? »

  Szukasz przychodni, która wyda Ci zaświadczenie lekarskie dla pracodawcy? Wykonaj u nas badania kierowców. Jaworzno ma jedną z najnowocześniejszych placówek tego typu w aglomeracji śląskiej, dzięki czemu badania okresowe wykonywane są w komfortowych warunkach. Posiadamy najnowszy, wysokiej jakości sprzęt umożliwiający profesjonalną i kompleksową obsługę. Zapewniamy także niskie ceny, co czyni naszą ofertę bardzo atrakcyjną. Oferujemy rabaty tym, którzy zapisali się na nasze szkolenia zawodowe. Poznaj naszą pełną ofertę!

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursnapilota.pl - licencja pilota »

  Kiedy jesteś gotowy nabyć licencję pilota śmigłowca, grunt to wyłonić adekwatną szkołę pilotażu. Jako prestiżowa szkoła aeronautyczna, mająca w dyspozycji brygadę doświadczonych szkoleniowców, którzy w swojej karierze nalotu wyrobili już niemało godzin. Dlatego priorytetem naszej firmy jest pełne bezpieczeństwo naszych klientów, a także totalny profesjonalizm oferowanych przez nas kursów. Nasza oferta składa się z szeregu licencji, rozpoczynając od szkoleń PPL(H), kończąc na licencjach pilota profesjonalnego CPL(H) oraz świadectwach dopuszczających pilota do pilotowania w nocy. Oprócz tego, witryna internetowa, którą prezentujemy proponuje dział aktualności, gdzie znajdziesz wiadomości z branży śmigłowców, a także szkoleń na pilota helikoptera.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne »

  Centralny profil naszej pracy to szukanie kompetentnych pracowników dla sporych korporacji.Na rodzimym rynku jesteśmy obecni już od wielu lat doradzając w selekcji pracowników wielu sławnym firmom polskim jak i europejskim. Jak do tej pory możemy pochwalić się stuprocentowym zadowoleniem naszych klientów. Warto zaznaczyć, że cechuje nas też szczegółowa identyfikacja wymagań naszych partnerów. Pomożemy Państwu w znalezieniu idealnych kandydatów do pracy. Używamy przy tym nowoczesne metody np. direct search.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sopockie Szkoły Medyczne »

  Zapraszamy do Sopockich Szkół Medycznych realizujących m.in. szkolenia dla higienistek i asystentek! Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w kształceniu podyplomowym pielęgniarek i położnych otwieramy szkoły policealne, kształcące w zawodach medycznych.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moderowanie spotkań »

  Time for Team Development Consultants - specjalista w dziedzinie strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi. Głównymi obszarami działalności firmy są rozwój zespołów, liderów i organizacji, Executive Coaching oraz Team Coaching. Firma prowadzi warsztaty i szkolenia dla menadżerów.

  Data dodania: 14 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Grupa CARGO zapewnia bogaty wybór w zakresie: szkolenia kierowców. »

  CEZ CARGO istnieje na rynku od 1992 roku. Działamy w kilku segmentach:
  - szkolenia zawodowe (operator maszyn budowlanych, murarz, florysta i wiele innych). Poznaj różne nasze szkolenia. Jaworzno to centrala naszej firmy. Nasze oddziały mamy na terenie całej Polski.
  - doskonalenie kadr (obsługa klienta i wiele innych)
  - wynajem symulatora jazdy (szkolenia okresowe, symulator samochodu ciężarowego i autobusu)
  - badania lekarskie (lekarz medycyny pracy, badania kierowców)
  - wynajem busa
  Zapraszamy na naszą witrynę internetową gdzie można sprawdzić szczegóły naszej oferty. Oferujemy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Coaching. »

  W zależności od tego czego oczekuje dana osoba czy chciałaby skupić się na swoim życiu osobistym, zawodowym czy też na rozwoju kariery, biznesie, coaching może odbywać się w grupie jednak najczęściej wybierani są osobiści trenerzy, którzy indywidualnie zajmują się każdą osobą. Coaching to nieustanne doskonalenie, które wiąże się ciągłą pracą nad sobą. To proces, który wymaga czasu i poświęceń o ile chcemy zmienić coś w swoim życiu. Przy odrobinie chęci i wysiłku jest to jak najbardziej możliwe.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Taniec dla dzieci »

  Urban Dance Zone - tu możesz zatańczyć z samymi gwiazdami. To centrum tworzone z ogromną pasją jak również zaangażowaniem przez wysokiej klasy instruktorów oraz tancerzy poziomu mistrzowskiego - oferuje każdemu amatorowi tańca, niezależnie od poziomu zaawansowania mnóstwo atrakcji. Poczynając od nauki tańców tradycyjnych, przez taniec dla dzieci, skończywszy na tańcu brzucha. Studio tańca nie zapomina o dzisiejszych światowych tendencjach. Tu poznasz, czym tak naprawdę jest pilates i jak się poruszać, gdy dojdzie do nas rytmy zumba. Czas na Twój pierwszy krok, to czas na taniec!

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Nasza sprawdzona firma sporządza dla maturzystów idealnej jakości prezentacje maturalne. W naszej działalności szczególnie skupiamy się na zapewnieniu jak najlepszej jakości opracowania, który zadowoli najbardziej wybrednego klienta. Na przestrzeni wielu lat naszej obecności na rynku osiągnęliśmy niespotykany do tej pory procent zadowolonych klientów - 99,7%. Mimo licznych triumfów nadal największy nacisk przykuwamy do poziomu naszych produktów. Wszystko po to abyś zaliczył swoją maturę na notę bardzo dobra i dostał się na planowany profil studiów wyższych.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Łódź »

  Akademicki Ośrodek Kształcenia - AOK to jeden z najstarszych i największych ośrodków funkcjonujących na rynku nauki. Oferujemy kursy językowe Łódź oraz kursy maturalne Łódź, bo w obrębie tego ośrodka miejskiego działamy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroko skrojoną ofertą szkoleń lingwistycznych. My to po prostu: szkoły językowe Łódź i kurs językowy w Łodzi! Przetestuj nas. Wobec powyższego zachęcamy wszystkich Państwa do poznania się z naszą ofertą. Zapraszamy do AOK w Łodzi, ulica Moniuszki 4 a.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs tańca Łódź »

  Taniec jest nie tylko popularną rozrywką, ale również formą dbałości o zdrowie. Szkoła tańca Łódź zaprasza wszystkich chętnych na warsztaty taneczne. Grupy przeznaczone są dla najmłodszych, jak również i dorosłych a także posiadają różne poziomy zaawansowania. Każdy uczestnik odnajdzie tu styl dla siebie. Niewątpliwie warto wybrać się na początku na pilates. Jest to świetna forma treningu dla całego ciała, który wzmacnia mięśnie oraz poprawia koordynację. Pilates jest wspaniałym wejściem do nauki innych technik tanecznych.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gdzie odbyć kurs rysunku? »

  Wiele osób potrzebuje często do pracy czy szkoły umiejętności rysowania,dlatego polecamy Artystyczny Pasaż,miejsce,gdzie profesjonalnie przygotują nas do tego fachu.Kurs rysunku potrzebny jest w sytuacjach,kiedy chcemy podszkolić swoje umiejętności w celu osiągania lepszych wyników.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zarządzanie zasobami ludzkimi »

  Podczas naszych szkoleń używamy przede wszystkim autorskich materiałów, przygotowanych przez naszych szkoleniowców tak, aby główna ich część była powiązana z egzystencja Twojej firmy. Nasza wizja opiera się na systemie uczenia Know-Do-Be, który sprawia, że partycypanci szkolenia opanują wszechstronne zdolności. Training Partners specjalizuje się w kursach biznesowych. Bez wyjątku nasze szkolenie jest praktyczne i skuteczne. Projektujemy szkolenia menedżerskie oraz sprzedażowe. Nasze szkolenia są przygotowywane na miarę. Dlatego każde szkolenie jest inne, ponieważ każdy klient jest inny, a jego potrzeby różne. Trenerzy.pl to zespół doświadczonych trenerów prowadzących szkolenia integracyjne już od 20 lat.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz euro 2012 »

  Czy musisz posiadać na euro 2012 tłumaczenia ? Jeśli tak to doskonale trafiłeś! Nasze biuro tłumaczeń Rosyjskich to wspaniałe biuro które składa się z wykwalifikowanej grupy osób która zajmuje się translatorami tekstów z języka polskiego na rosyjski a także z rosyjskiego na polski. Takie tłumaczenia euro 2012 to profesjonalne i dobre stylistycznie teksty jednak i także translatory w wielu dziedzinach od – ekonomii, aż do – farmacji. Warto więc faktycznie wykorzystać tego typu oferty w pełni.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, konferencje sprzedaż »

  Dzisiejsze obiekty tj. hotele zawsze nadają się na organizację szkoleń, wyposażone są w fax i ekran ciekłokrystaliczny. Wystarczy że wyłonisz typ, nasza wyszukiwarka w bezproblemowy sposób znajdzie szkolenia spełniające Twoje wymagania. Wyróżniamy się dobrymi miejscami w wynikach wyszukiwarki Google. Zachęcam wszystkich od odwiedzenia naszego serwisu. W naszym serwisie zdołasz zareklamować swe szkolenie i wyselekcjonować szkolenie interesujące Ciebie.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak zdobywać potrzebne uprawnienia? »

  Nasza firma organizuje szkolenia sep, a także kursy, m.in.: kurs spawania.
  Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych kursów korzysta coraz więcej firm.
  Wiele specjalistycznych pozwoleń uzyskasz kończąc nasze szkolenia. Wózki widłowe i inne urządzenia można prowadzić tylko po specjalnych kursach.
  Po zdobyciu dyplomu kończąc kurs, spawacze mogą zdobyć kolejne uprawnienia. Robimy także bezpłatne kursy. Odwiedzaj naszą stronę często by nie przeoczyć szkolenia odpowiedniego dla Ciebie. Pomożemy Ci zdobyć wymarzony zawód!

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie może być naprawdę tanie! »

  Ogrzewanie nierozłącznie kojarzy się wszystkim ze zbliżającą się wielkimi krokami zimą. Każdy zadaje sobie pytania, jak ogrzać mieszkanie lub dom, jak zrobić to najtaniej i jak najwydajniej? Niestety, niemal w każdym przypadku musimy iść na pewien kompromOgrzewanie nierozłącznie kojarzy się wszystkim ze zbliżającą się wielkimi krokami zimą. Każdy zadaje sobie pytania, jak ogrzać mieszkanie lub dom, jak zrobić to najtaniej i jak najwydajniej? Niestety, niemal w każdym przypadku musimy iść na pewien komprom

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy bhp, obsługa bhp, ppoż Kraków »

  Prawidłowo się stało, że tak dużo się zmieniło w przepisach dotyczących dziedziny bezpieczeństwa w pracy. Dzięki temu robotnicy dostali odpowiednią ochronę, w skład jakiej wchodziły między innymi obowiązkowe do przejścia kursy bhp. Kraków to miejsce, w jakim działa dużo firm, które mają za zadanie dokształcanie pracowników w ten sposób. Jedną spośród nich jest BHP Mistrz, która ma spore uznanie na rynku lokalnym. Na stronie internetowej da się dojrzeć jak przebiega świadczona przez ten podmiot obsługa bhp. Kraków to w praktyce dość duży rynek, na jakim stosunkowo łatwo odszukać kontrahentów. Każdego sezonu budowane jest tutaj następne kilka wieżowców, w jakich ktoś musi umieścić adekwatne tabliczki ppoż. Kraków powoli wyrasta na miejsce, które zaczyna się większości kojarzyć z dobrze kierowanym interesem.

  Data dodania: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy

Kursy - nowa strona:

Adres: