Księgowość Podkategoria: Księgowość

« poprzednia strona · 7 · 8 · następna strona »
 • Informator biznesowy »

  Podstawową koncepcją do stworzenia strony bajzel.com stał się biznes w ogólnym znaczeniu tegoż słowa. Strona posiada informacje o działalności najróżniejszych firm, ale też informacje o działalności. Znaczy to, że odnajdziesz tu, nie tylko pożyteczne informacje na temat tego, co na przykład warto wybierać, ale też nowinki z rozmaitych dziedzin biznesu. Bez znaczenia, czy interesuje Cię przestrzeń informatyczna, ochrona środowiska, rozrywka bądź też świat małego dziecka - tutaj bowiem dostępne są wiadomości z każdej dziedziny. Przekonaj się sam.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  Czy myślałeś kiedyś poważnie nad zawodem księgowego? Odwiedź nasz portal informacyjny o księgowości i dowiedz się więcej na temat tego zawodu. Sprawdź jakie kursy warto przejść oraz jakie uprawnienia i zezwolenia musisz posiadać. Wejdź i przekonaj się, że droga do zawodu księgowego jest prosta i otwarta również dla Ciebie!

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informacje biznesowe »

  Ekologia, informatyka, motoryzacja, jak również świat dziecka, bądź też szalenie przydatne informacje o działalności oraz profilu firm. To wszystko bez wątpienia odnaleźć można na bajzel.com. W świecie, w którym przytłacza nas ogrom wiadomości jak również informacji, witryny z rzetelnie wybranymi informacjami pozyskują potężne rzesze zwolenników. Strona internetowa bajzel.com, to oferta dedykowana dla wszystkich, którzy stawiają na jakość, a nie ilość. Tu nie natrafisz na wirtualny bełkot, bez jakiejkolwiek wartości.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dworakowski - doradca podatkowy w mieście Łódź »

  Biuro księgowe Dworakowski działa na rynku usług księgowych oraz doradztwa podatkowego od 1992 roku. Od początku firma dostarcza profesjonalne usługi w zakresie księgowości i rachunkowości: prowadzenie ksiąg rachunkowych, Księgi Przychodów i Rozchodów, kadr i płac, doradztwo podatkowe i prawne oraz doradztwo w prowadzeniu działalności gospodarczej. Świadczymy usługi związane z prowadzeniem Księgi Przychodów i Rozchodów, rozliczenia podatkowe, prowadzenie ewidencji oraz ksiąg podatkowych oraz rejestrów VAT. Skorzystaj z oferty profesjonalnego biura księgowego Dworakowski.

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe KiM - Wrocław »

  Biuro Rachunkowe KiM (K&M) to profesjonalna księgowość dla małych i średnich przedsiębiorstw z całej polski. KiM jest biurem rachunkowym świadczącym usługi w zakresie pełnej księgowości, księgowości uproszczonej (podatkowa księga przychodów i rozchodów), ewidencji przychodów, ewidencji VAT oraz rozliczeń podatkowych (PIT, CIT) czy z ZUS. Obsługujemy również osoby fizyczne w zakresie rozliczeń podatków dochodowych PIT (rocznych). Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www. Jako usługi dodatkowe proponujemy tworzenie stron internetowych! Formularz kontaktowy

  Data dodania: 12 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pełna księgowość warszawa »

  Firma Fkwadrat zajmuje się kompleksową rachunkowością od kilkunastu lat. W tym czasie zdobyliśmy ważną dla księgowości wiedzę i spokojnie nazywać swoich pracowników możemy profesjonalistami. Jeżeli poszukujesz ciekawej i dobrej oferty związanej z rachunkowością, to koniecznie zgłoś się do nas. Tylko u nas zdobędziesz kompleksową usługę.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe w Rzeszowie »

  Biuro rachunkowe DORADCA z Rzeszowa proponuje swoje usługi skierowane do dużychfirm jak również osób prowadzących działalność gospodarczą - podatki Rzeszów. Nasza propozycja jest kompleksowa - doradzimy w zakresie podatków, oferujemy też doradztwo prawne i prowadzenie ksiąg rachunkowych. Zapraszamy do naszego biura lub proponujemy kontakt telefoniczny przedsiębiorstwom z całej Polski. Dzięki nam będziesz posiadał dojście do fachowej obsługi księgowo-prawnej. Umożliwiamy również prowadzenie księgowości za pomocą kanałów kontaktowych typu sieć. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Grupa KDRC jest tworzona przez dwa powiązane ze sobą podmioty gospodarcze: Kancelarię Doradztwa Podatkowego Przemysław Rosicki Sp. k. i KDRC Sp. z o.o. KDRC zostało utworzone w 2012 r. i  powstało w wyniku rozwoju oraz poszerzenia zakresu działalności Kancelarii Doradztwa Podatkowego Przemysław Rosicki, istniejącej od 1989 r.KDRC prowadzi swoją działalność na teranie całego kraju, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu nowych technologii informatycznych i innowacyjnych rozwiązań. KDRC posiada główną siedzibę w Szczecinie, oddział w Warszawie i przedstawicielstwo w Gdańsku.Naszą misją jest kompleksowa obsługa klienta. W ostatnich latach znacznie zmieniły się oczekiwania naszych klientów i staramy się do nich dostosować. Każde działanie klientów wywołuje skutki, czy to w obszarze podatkowym, księgowym, finansowym czy gospodarczym. We wszystkich tych dziedzinach klienci oczekują wsparcia. Dlatego od wielu lat poszerzamy grono współpracujących z nami doradców podatkowych, adwokatów, radców prawnych i biegłych rewidentów. Korzystamy również ze wsparcia specjalistów w takich dziedzinach jak: dotacje i fundusze unijne, BHP, doradztwo personalne.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i korzystania z naszych usług.Zespół KDRC.http://www.kdrc.plTematyka strony:doradztwo podatkowe, księgowość, biura rachunkowe, podatki, kadry i płace, doradztwo podatkowe Szczecin, księgowość Szczecin, biura rachunkowe Szczecin, podatki Szczecin, kadry i płace Szczecin, doradztwo podatkowe Warszawa, księgowość Warszawa, biura rachunkowe Warszawa, podatki Warszawa, kadry i płace Warszawa, Szczecin, Warszawa, Zachodniopomorskie, Mazowieckie, kancelaria, Przemysław Rosicki

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatkowe usługi Toruń »

  Kancelaria Optima świadczy usługi podatkowe (Toruń) dla klientów korporacyjnych i spersonalizowanych. Prowadzimy rozliczenia rachunkowych oraz rejestrację wszelkich zdarzeń gospodarczych. Nasza księgowa (Toruń) swoim doświadczeniem a także kompetencjami gwarantuje najwyższą jakość usług oraz dokładność jak również rzetelność wszelkich rozliczeń. Usługi podatkowe (Toruń), które przygotowujemy, cieszą się dużym zainteresowaniem oraz uznaniem, ponieważ jesteśmy otwarci na każdego kontrahenta a także każdy jest przez naszą firmę traktowany indywidualnie i z należytą uwagą. Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy w istniejących dylematach. Oferujemy konkurencyjne stawki.

  Data dodania: 21 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza księgowośc w Krakowie. »

  Zakładając własną spółkę musimy pamiętać o wszelkich formach rozliczeń związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Najwięcej kłopotów, które są omal bezdyskusyjne przy każdej firmie to rozliczenia z urzędem skarbowym, a ponadto z zakładem ubezpieczeń. Myślę, że te dwie instytucje powstały w chwili obecnej po to, żeby utrudniać życie tym, którzy ciężko pracują na swój chleb. No teraz, pytanie tylko jak sobie z tymi urzędami poradzić, skoro na początku nie dysponujemy większą gotówką umożliwiającą nam wynajęcie biura rachunkowego. Tym w pewnych przypadkach zakładając korporację w stolicy małopolski musimy wynająć biuro rachunkowe kraków. Pozytywną cechą takiego biura na 100% jest to, że ponoszą oni wszelką odpowiedzialność za popełnione poprzez siebie błędy. Zresztą, właściwie każde biuro księgowe kraków jest ubezpieczone od kosztów związanych w tym momencie z popełnionymi przez siebie błędami. Dlatego wybierając usługi księgowe kraków, które pracować posiadają dla naszej spółki warto być świadomym sprawdzić, czy posiadają stosowne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej na wypadek błędów w sztuce finansowej aktualnie. Skąd jednak wziąć zaufane i godne polecenia biuro rachunkowe kraków? Na 100% i nie zaprzeczalnie źródłem takich informacji mogą być fora internetowe. Weźmy jednakże pod uwagę to, że wpisy na takich forach to w bardzo wielu przypadkach wymysły osób, którzy nigdy nie prowadzili prywatnej firmy albo wpisy od osób, którym za to najzwyczajniej w świecie zapłacono. Warto mieć na uwadze, że nawet posiadacz małej firmy nie posiada czasu na siedzenie na forach internetowych. Przecież nikt mu za to nie zapłaci kasy, czyż nie? Tym czasem zarabianie kasy to cel przewodni każdej firmy i każdego szanującego się biznesmena.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Historia pieniądza »


  Artykuł ten zawiera mini opowieść skąd wziął się pieniądz którego tak w bardzo wielu sytuacjach dzisiaj używamy. Stosowanie w handlu metody barterowej sięgają 1000000 lat p.n.e. Chociaż nie ma na to bezpośrednich dowodów, można jednakże logicznie się domyśleć jak handlował wówczas człowiek. Kilka kultur globalnie w końcu rozwinął stosowanie pieniądza towarowego. Szekel pierwotnie jednostka wagi, a skierowana do ciężaru jęczmienia, który został wykorzystany jako waluty. Pierwsza zastosowanie terminu wywodzi się z Mezopotamii jakieś 3000 p.n.e. Społeczeństwa, w obu Amerykach, Azji, Afryce i Australii wykorzystane pieniądze powłoki. System pieniądza towarowego ostatecznie przekształcił się w system monetarny. Stało się to dlatego że złoto i srebro, kupcy i banki uznały jako wpływy do spersonalizowanych deponentów - zwrotne do pieniądza towarowego zdeponowane. Ostatecznie, te wpływy został generalnie akceptowane jako środek płatniczy i zostały używane jako pieniądz. Pieniądz papierowy lub banknoty były po raz 1-wszy używane w Chinach w okresie dynastii Song. Te banknoty, rozwinął się z weksli, które zostały wykorzystywane od 7 wieku. Natomiast, nie wypierać pieniądza towarowego. Banknoty były wydane po raz 1szy w Europie przez Stockholms Banco w 1661 roku i zaczęły być stosowane obok monet.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice »

  Biuro rachunkowe 12-tka oddział Katowice Podlesie oferuje usługi księgowe dla firm z miast Katowice, Tychy i Mikołów! Bezstresowa rachunkowość dla każdej firmy - ryczałt, podatkowa książka przychodów i rozchodów, pełna księgowość - księgi handlowe, rozliczenia podatku VAT, rozliczenia z ZUS, obsługa kadrowo płacowa, pomoc w rozliczaniu dotacji - tel. 605 898 384 - dzwoń śmiało!

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Biuro rachunkowe Adep działające na terenie Bydgoszczy i okolic zapewnia profesjonalną obsługę księgowości oraz usługi z zakresu doradztwa podatkowego. Świadczymy także z sukcesem usługi dot. wniosków o dotacje unijne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura podatkowego.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy Bydgoszcz »

  Firma księgowa "BILANS" s.c. oferuje prowadzenie pełnej rachunkowości, księgi przychodów i rozchodów wraz z ewidencjami dla potrzeb VAT, ryczałt, rozliczanie pracowników (listy płac, kartoteki wynagrodzeń, PIT-11, PIT-8B, wszelkie sprawy dotyczące ZUS), doradztwo podatkowe.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Biuro rachunkowe Account oferuje usługi księgowe dla osób fizycznych, firm i spółek w zakresie:- prowadzenia ksiąg handlowych, - prowadzenia książki przychodów i rozchodów, - rozliczania na podstawie ryczałtu ewidencjonowanego, - ewidencji VAT, - rozliczania podatku, - opracowywania sprawozdań finansowych, - sporządzania sprawozdań sądowych (KRS), - przygotowywania deklaracji i wniosków na potrzeby ZUS, US, GUS, itp., - obsługi kadrowo – płacowej, - bieżącego doradztwa.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • AVI-TAX biuro rachunkowe Warszawa Ursus »

  AVI-TAX to trafny wybór ponieważ: szczególną uwagę przywiązujemy do jakości świadczonych usług i stosujemy podwójny system kontroli dokumentów, bierzemy odpowiedzialność za powierzoną pracę, należymy do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, współpracujemy z doradcami podatkowymi i prawnymi, dbamy o Twoje pieniądze, konkurencyjne ceny można negocjować i nie zależą od żadnych limitów, elastycznie dopasujemy się do każdej potrzebnej opcji przy prowadzeniu księgowości małej, średniej firmy jak i dużego przedsiębiorstwa, reprezentujemy Państwa przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, mamy możliwość elektronicznego wysyłania deklaracji podatkowych, oferujemy bezpłatną pomoc przy zakładaniu firmy.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Sosnowiec »

  Dla wielu osób prowadzących swoje firmy istotne pozostaje to, aby mieć uporządkowane papiery. Dokumenty, rachunkowość, kwestia księgowości to zwykle te kwestie, które odpychają młodych przedsiębiorców, którzy nie mają praktyki. Jeżeli chce się temu zaradzić trzeba brać pod uwagę biuro rachunkowe Sosnowiec, które może pomóc w takich przypadkach. Wiele biur zapewnia możliwość wysłania ważnych folderów lub plików poprzez maila czy poprzez kuriera, co niezwykle upraszcza codzienne zadania w firmie.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferty przetargowe »

  Biuro podatkowe Kancelaria TAX ze Słupska prowadzi doradztwo finansowe, świadczy usługi księgowe i rozliczenie podatku oraz przygotowuje oferty przetargowe. Uwaga! Nowi Klienci, którzy skorzystają z naszych usług, przez 1 miesiąc nie zapłacą nic. Dojeżdżamy do Klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 05 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Expertus Lublin »

  Biuro podatkowe Expertus z Lublina działa od 2000 roku i świadczy usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. Kadra firmy składa się z wykształconych księgowych, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach.Spółka sporządza deklaracje podatkowe, w tym: deklaracje miesięczne w zakresie podatku dochodowego i VAT, roczne zeznania podatkowe, dokumenty rejestracyjne NIP i Vat oraz inne dokumenty dla organów podatkowych. W zakresie usług znajduje się także sporządzanie dokumentacji odnośnie ubezpieczenia społecznego m.in: dokumenty zgłoszeniowe i rejestracyjne pracodawców i pracowników do ubezpieczeń społecznych, listy płac, umowy cywilno-prawne, raporty RMUA dla pracowników oraz deklaracje ZUS. Swoim klientom biuro oferuje również konsultacje podatkowe.Firma prowadzi rozliczenia spółek prawa handlowego, cywilnego, fundacji i stowarzyszeń, rolników podatników podatku VAT oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą na własny rachunek. Obsługuje firmy produkcyjne, handlowe, usługowe, budowlane i inne.Zasięg pracy biura rachunkowego: Lublin.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Białymstoku »

  Prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz skoncentrować swój czas na rozwój swojej firmy- zaufaj nam.
  Rzetelnie i fachowo poprowadzimy księgowość Twojej spółki, a dodatkowo w kompetentny sposób zajmiemy się jej sprawami kadrowo-płacowymi. Dzięki scedowaniu obowiązków księgowo-kadrowych do naszego biura rachunkowego uzyskasz oszczędność środków oraz dodatkowo czasu.
  Biuro Rachunkowe w Białymstoku świadczy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe zarówno dla podmiotów gospodarczych jak również dla klientów indywidualnych. Prowadzimy usługi na terenie Białegostoku. Firma ma umowę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe w związku z wykonywaniem czynności usługowych, a dodatkowo licencje Ministra Finansów. Gwarantujemy usługi na najwyższym oczekiwanym przez Państwa poziomie oraz dodatkowo zapewniamy indywidualne podejście do kontrahenta.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Księgowość

Księgowość - nowa strona:

Adres: